Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 18882 11.09.2010 22:22
[Lenka Zahradnická] chci tě

Michaela 18814 11.09.2010 22:08
[Petra Černocká] Děkuji Ti moc za upřímnost,čekala jsem na tuto odpověď a jsem opravdu moc ráda,že přišla.Nemám ráda a odsuzuji lhaní,bylo mi lháno několik let a to už stačilo.I mé dcery velmi dobře ví,že mně a ani nikomu nesmí lhát,jinak by bylo zle.Tvůj vzkaz jsem samozřejmě dočetla až do konce,akorát jsem si říkala,kdy asi tak stíháš mít tolik volného času,ale Vy muži to máte podle mě v životě jednoduší.Přijdete z práce domů a máte čas na sebe,já tohle neznám.Mě doma čeká tzv.druhá směna,jak už jsem psala,neumím odpočívat.Můj největší relax je za volantem,tam jsem připásaná,nucená sedět a navíc jízdu autem miluji.Zatím mám stále všechny body,i když občas zhřeším,ale to jen,když pospíchám.Tak se měj fajn a dobrou noc.

Fan 21782 11.09.2010 19:40
[Hana Zagorová] Hanko, moc Vám děkujeme za podporu Marty Kubišové. Příliš dlouho procházelo zlé hamižné dvojici z Řitky tahle hanebnost.

Sla 21782 11.09.2010 19:35
[Lucie Bílá] Lucko, jsi dobrá, líbíš se mi svým lidským přístupem čímdál víc. A jsem moc ráda, že ani K.Got a Zagorová mě nezklamali a nedělají,že o ničem nevědí. Proti lidské hamižnosti a bezohlednosti se má bojovat TAKOVÝCH KSINDLŮ SE NEBÁT.
UŽ od doby, kdy se začali Vondráčková s Michalem s kdekým soudit z nich nemám vůbec dobrý pocit. Kdyby M přenesl energi, kterou investuje do SVOJI NESNÁŠENLIVOSTI VŮČI LIDEM třeba do pomoci potřebným na tomto světě, udělal by mnohem líp. Pane M a HELENO, vše se v životě vrací, věřte tomu

Mirek 89744  56 let 11.09.2010 19:01
[František Nedvěd] Vaše písnička Jak se dá tu žít je nádherná.Určitě takových máte hodně,ale tahle mě vzala u srdce.Díky za ní a za Vás,že jste a že tak krásně zpíváte.Přeju Vám hodně spokojenosti v práci i v životě.

Michaela 18814 11.09.2010 15:46
[Petra Černocká] Mončo,Mončo,co k tomu dodat? Každopádně je vidět,že pc je Tvé druhé já,to mně bylo jasné hned,pak poznám velmi inteligentního člověka,takže si myslím,že máš vysokou školu.Ale asi mně nikdy nevyvrátíš fakt,že nejsi žena.Mám k tomu několik svých důvodů.Směješ se teď,viď? vidím Tě! Jinak co se týká literatury,strašně ráda bych měla čas na čtení,mám doma spoustu úžasných knih jako třeba silná kniha- Země,kde se píše o počasí,lesích,ledovcích,pouštích,horách,řekách,oceánech,sopkách,pak knihu-10 Divů světa-kniha o státech,pak knihu Velká encyklopedie zeměpisu,také nádhera,a pak knihy z lékařského prostředí.A od posledních vánoc mám u postele knihu-Indická princezna-je to skutečný příběh španělské tanečnice,která se vdala za Mahárádžu.Bohužel,ještě nebyl čas ji ani otevřít,mám stále spoustu jiné práce.Nejvíce knih jsem přečetla jako těhotná,četla jsem 9 měsíců vkuse,abych zapoměla na to,jak je mně příšerně zle.A teď si budu muset asi počkat na důchod,to se snad konečně zastavím a zpomalím tempo svého života.Pravda je,že od 1.září jsem se rozhodla pracovat jen pár hod.deně a byl nejvyší čas,už se to odráželo na mém zdraví.Jsem taková,že koukám na druhé,ale na sebe zapomínám,a pak jsem na to občas doplatila totální vyčerpaností organismu.Už dva roky beru léky na dýchání,plíce mně přestaly dýchat a fungovaly jen na 50%,nyní už na 74%,už je mi lépe.Nedavno jsem zase skončila na infúzích,chodila jsem na ně pár dní,měla trvale zavedenou flexilu v žíle a stejně jsem musela chodit do práce.Nemohla jsem si dovolit jít ani na neschopenku.Nakonec to skončilo zánětem žíly,vysokými horečkami a antibiotiky.Práce není všechno,zdraví máme jen jedno.A co Ty,Moni,ráda čteš a nepiš mi,že růžovou knihovnu,to bych se rozesmála zase já! zatím ahoj.

Lucka 17843  10 let 11.09.2010 13:03
[Lucie Bílá] ahoj jak s mas ja se mam dobre ked chces odpisat tak na luciaslobodovapost.sk dobre a maj sa ahoj ahoj ahoj.

Monika 9554 11.09.2010 11:56
[Petra Černocká] Ahoj Míšo, jsi velice rozumná a opatrná, když si udržuješ odstup. Zvláště na internetu to není jen namístě, tady je to přímo nutné. Omlouvám se Ti za to nepřesné vyjádření: já o Tobě nevím ani o čárečku víc, než co je na těch "Lidech" a že umíš hezky psát, což se zde neodpouští. na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí, já byla na těch "Lidech" poprvé a to až potom, co jsem si to našla na předchozích stránkách, jak jsi psala. A byla jsem z toho nešťastná. Psalo mi to pořád, že nikdo takový nexistuje - já tam nedávala tu tečku. Ani já nemůžu pořád sedět u internetu, ale rozmyslela jsem si to, ono nemá vlastně smysl dělat z toho takové tajnosti. Nejsem ani pracovnice tajných služeb, ani hekr, bažící po něčích kontech. Já jsem skutečně Akéla, nenáviděný a proklínaný nick vypůjčený z Kiplinga, mezi všemi hulváty a nekritickými fandy. Už je to hodně dlouho, co na tyto stránky nepíšu, ale jak jsi mohla poznat, pouhá vzpomínka působí všem o kterých mluvím ujímání a každého, kdo napíše něco rozumného považují za Akélu. A proč ta nenávist? Dopustila jsem se dvou neodpustitelných zločinů. Dělala jsem si legraci ani ne snad z těch celebrit, to by se snad dalo i odpustit, ale já jsem si ji dělala z těch fanatiků, což je rozpalovalo do běla. A druhá věc: když se začali chovat sprostě k někomu kdo neměl stejný názor jako oni, vytáhla jsem proti těm omezencům do boje. Tím jsem si udělala pár dobrých přátel a hodně zarytých nepřátel. Bylo mi k smíchu, když jsem četla úvahy o tom, kdo vlastně jsem (schválně jsem psala tak, aby nebylo k poznání, zda jsem muž či žena) nebo hotové náročné matematické studie, jaké je moje zaměstnání podle toho, v kolik hodin jsem u počítače. Byla to zábava, ale taky problém - jak se domluvit s přáteli na mailech, telefonech atd., aby na to ti zuřivci nepřišli. No byly to konspirace a la cifršpion Jegorov, ale povedlo se. To je jediný důvod toho tutlání - chránit sebe i přátele před mstivými útoky. Možná se Ti to zdá, jako přehnaná hra na tajemství, ale věř nebo nevěř, některým mým přátelům to i trochu změnilo život a vrátilo víru v přátelství. Jinak svítí sluníčko už i u nás - to proto, že jsi mi ho poslala. Budu se moc těšit, když mi zase napíšeš, můžeme si povídat o všem, o čem najdeme společnou řeč - o literatuře, hudbě, umění i zafandit trochu paní Petře Černocké.

Michaela 18814 11.09.2010 10:06
[Petra Černocká] Ahoj Moni,děkuji za pozdrav a zároveň zdravím úplně všechny lidi,kteří mají rádi paní Petru Černockou a přeji jí krásný slunečný den,protože u nás od rána sluníčko svítí a je to nádhera.Znáš mě dobře z -Lidé-? Hm,tak to je ovšem zajímavé,když jsi na ně dříve nechodila.Nemám moc ráda tyhle tajuplnosti,proto se mně moc nemůžeš divit,že si budu držet jistý odstup.Já nemám moc času sedět u pc,protože mám rodinu a ta mě dost zaměstnává,ale určitě se na tyto stránky občas podívám,co tu nového.Jsem člověk,co neplánuje,ale rozhodne v minutě,a pak se něco podnikne,takže ještě přesně nevím,co se bude o víkendu dělat,každopádně teď jdu připravovat oběd a doufám,že bude chutnat.A Vám všem také dobrou chuť k sobotnímu obědu.Měj se hezky,Moni a klidně ještě napiš,budu ráda.A posílám k Vám na Moravu sluneční paprsky.Ahoj.Míša.

Anonym 83164 11.09.2010 09:22
[Jan Bendig] ahojkijane

Monika 9554 11.09.2010 08:40
[Petra Černocká] Ahoj Míšo, zdraví Tě Monča. Přeji Ti nádherný víkend, plný sluníčka, i když to zatím tak moc nevypadá. Současně totéž přeji paní Petře, na jejíž stránkách se s jejím laskavým dovolením nalézáme. Stejně mi tak Míšo napadá: paní Petra má své vlastní stránky, i kontaktní - jestlipak jí někdy zbyde čas nakouknout na tuto drbárnu, kde ji probírají dvě zlobilky, které ji ale mají moc rády. Míšo, nejsem tvoje sousedka, píšu Ti až z Moravy a opravdu jsme se dříve, než jsi začala psát na tyto stránky neznaly. Ale poznala jsem hned, že jsi chytrá inteligentní dívka, která právě proto naprosto neměla šanci tam, kam jsi začala psát. Na světě je moc zlých lidí a ti, kteří tam píší, nejsou právě reprezentativním vzorkem společnosti. Z "Lidé" Tě znám vlastně dobře, Ty mne neznáš vůbec - přísahám, že mne to moc mrzí a nebude snad dlouho trvat a všechno si vysvětlíme. Vidím, že máš mnoho přátel a vůbec se tomu nedivím. Už teď Ti prozradím, že já mám tři skvělé kamarádky, ale za ty bych dala ruku do ohně. Přestože jsme každá odjinud, někdy pomalu celý den si posíláme maily, vždy připravené jedna druhou povzbudit, potěšit nebo poradit. Když se přátelství skutečně vyvede, stojí to opravdu za to.
Jak budeš trávit víkend? Moc Ti přeji, aby se Ti vyvedl, já ho zase určitě strávím většinou na mailech s kamarádkami a moc se na ně těším. Ahoj! Monika.

Michaela 18814  36 let 10.09.2010 22:38
[Petra Černocká] Máš velmi dobré důvody,milá Mončo,tajit své pravé jméno.To je teda záhadné? No,můžeš být kdokoliv,nevím,před kým se schováváš,i když důvody mě nějaké napadají.Já jsem na tom opačně než Ty,někdy se na ulici maskuji za černé brýle a přeji si,aby mě nikdo nepoznal a už na mě nikdo nemluvil.Díky mé práci mě zná spoustu lidí,takže mě poznávají lidé a děti na ulici,v obchodech,na poště,na pouti,prostě všude.Někteří mě pozdraví a já už stejně nevím kam s nimi,někteří se mě přímo zeptají,jestli jsem to já a jsou i tací,kteří by se mnou rádi řešili otázky týkající se jejich zdravotního stavu,když právě nakupuji rohlíky nebo platím u kasy.Proto mám někdy chuť se o víkendu zavřít doma a nejít ani s odpadky do kontajneru,protože i tam mě nedavno oslovila jedna paní a začla se mnou řešit její problém.Jen mi pověz,milá Moni,známe se osobně,nejsi náhodou má sousedka vedle ze vchodu? Jinak mně můžeš oslovovat klidně Míšo.A děkuji za Tvé přátelství,i když vlastně nevím,s kým to kamarádím-je to zvláštní.Tak se měj hezky a dobrou noc a fajn víkend.Ahoj.

Tomáš 89744  28 let 10.09.2010 19:05
[František Nedvěd] Dobrý den pane Františku.Moc Vám fandím. Krásně zpíváte a určitě jste super chlap. Přeju Vám co nejvíce spokojených posluchačů.Velký dík i Vaší kapele.

Monika 9554 10.09.2010 18:55
[Petra Černocká] Michaelo, není to moje pravé jméno, je to opět nick. Ono je to tak: mám velmi dobré důvody tajit svoje inkognito, ale věřím, že až uplyne trochu vody a bude pohoda, jestli Ti vydrží přátelství se mnou, které Ti upřímně nabízím, povím Ti víc. Jestli jsem měla ráda Saxanu? Milovala jsem ji a dodnes mám moc ráda paní Petru. Zapsáno, v knihách vázaných v kůži .

Michaela 18814  36 let 10.09.2010 18:42
[Petra Černocká] Ano,samozřejmě,klidně mně tykej,mám raději tykání-nepřipadám si alespoň tak -stará-,víš? Také jsem Ti tykala,snad to nevadí,ale možná jsme věkově přibližně stejně.Také jsi měla ráda Saxanu?

Michaela 18814  36 let 10.09.2010 18:38
[Petra Černocká] Jinak zdravím Moniku,která si ve stejný den vzpoměla na paní Petru Černockou.Moniko,máš hezké jméno,to je Tvé pravé jméno nebo přezdívka? Nezlob se,ale jsem prostě zvědavá.

Monika 9554 10.09.2010 18:36
[Petra Černocká] Ahoj Michaelo. Je to fajn, že se tu tak sešly dvě fanynky Petry Černocké. I pro mne byla Saxana dívčím ideálem. Můžu Ti tykat a nazývat Tě svou přítelkyní, když jsme našly společnou řeč o naší milé Petře?
xa

Michaela 18814  36 let 10.09.2010 18:24
[Petra Černocká] Ahoj všem,kterým se líbí Petra Černocká.Tuto dámu moc obdivuji od svých dětských let.Její filmová role ve filmu,který ani nemusím jmenovat je nezapomenutelná.Dodnes máme tento film natočený doma a rádi se na něj občas podíváme.Jen tak mít ještě ten lexikon kouzel,to by byla paráda.Občas,možná i deně, bych svého nadřízeného v práci v něco proměnila.Nevíte,paní Petro,kde ta kniha kouzel skončila? .Také Vám přeji vše jen to nejlepší do dalších let,hlavně zdraví a lásku.

Michaela 18814  36 let 10.09.2010 18:19
Ahoj všem,kterým se líbí Petra Černocká.Tuto dámu moc obdivuji od svých dětských let.Její filmová role ve filmu,který ani nemusím jmenovat je nezapomenutelná.Dodnes máme tento film natočený doma a rádi se na něj občas podíváme.Jen tak mít ještě ten lexikon kouzel,to by byla paráda.Občas,možná i deně, bych svého nadřízeného v práci v něco proměnila.Nevíte,paní Petro,kde ta kniha kouzel skončila? .Také Vám přeji vše jen to nejlepší do dalších let,hlavně zdraví a lásku.

Monika 9554 10.09.2010 17:56
[Petra Černocká] Dobrý den. Petra patřila vždycky k mým nejmilejším zpěvačkám. Její písničky dokázaly pohladit. Je milá, skromná, neafektovaná, nevyhledává bulvár s nějakými excesy, jako některé rádoby celebrity. Je asi taková, jako moje virtuální přítelkyně Lenka z Plzeňska. Přeji Vám Petro, mnoho dalších úspěchů ve zpěvu i v osobním životě.

Jj 88359  19 let 10.09.2010 15:59
[Ewa Farna] ach jo vlastně fuj

Josef 78029  44 let 10.09.2010 14:35
[Michaela Horká] Už vím podle jake předlohy bůh tvořil anděla

Filip 21782 10.09.2010 12:30
[Lucie Bílá] Lucie jste dobrý člověk benefiční koncert pro Martu je krásný nápad. Vondráčková si nazaslouží žádné Vaše ohledy to mi věřte!

Kikisek 21324  19 let 10.09.2010 11:32
[Petr Konáš] ahoj ptříku lasko moje škoda že už nehreješ v ordinaci.miluji tě kocourku papapa love

Dravec 14713 10.09.2010 10:18
[Andrea Verešová] co chcete, vzdyt je to slovenka :) to je predem zabity

Káťa 81329  30 let 09.09.2010 21:46
[Daniel Hůlka] Bětko co si měla z ČJ ve škole,vypadá to že si asi hodně chyběla,máš dost velké mezery co se týče pravopisu.Až budeš příště psát,popros raději někoho ať ti text zkontroluje,myslím že Daniela by si tím asi moc neokouzlila.

Jarmila 17848  38 let 09.09.2010 19:08
[Eva Holubová] Paní Holubová, dneska jste mi udělala den krásným, slyšela jsem Vás v rádiu v reklamě. Hned jsem začala vzpomínat na článek v nějakém časopise, který jsem před léty četla, šlo o Vaše vyprávění. Sedím u netu a hledám informace o tom, zda jste náhodou nevydala nějakou knížku, ale nic jsem nenašla. Vydala jste něco?

KamilTočík 89095  41 let 09.09.2010 18:59
[Hana Zagorová] Haničiny narozky 6.9 2010 na oficiálních stránkách Hanky Zagorové v pořadu TOP STAR na TV Prima ze dne 8.9 2010.

Stacy 85298 09.09.2010 16:32
[Ali Amiri] Hana: Ali v Kyjově nebyl, jeho účast musela být zrušena.

Karel 89243 09.09.2010 15:56
[Petr Nečas] Pro Eva. Zhruba před rokem tento problém řešily soukromé firmy. Aby nezkrachovaly, tak byly nuceny propustit zaměstnance. Zaměstnanci, kteří měli štěstí a výpověď nedostali, tak se jim také upravil plat. Některým i o 50% dolů. Protože stát by se měl začít chovat konečně jako majitel firmy, tak nevidím nic špatného na tom, že jeho zaměstnancům se budou snižovat platy. Spíše mě udivuje ta hysterie a vyhrožování stávkou. Já jsem třeba přišel o 30% platu.

Kamila 21716  16 let 09.09.2010 15:52
[Jan Bendig] honzovi sem fanidla je nejlepsi

Estik 85575  10 let 09.09.2010 15:18
[Jaromír Nohavica] ste skveli

Lucie 83158  22 let 09.09.2010 15:14
[Agáta Hanychová] Mám stejný dotaz jako Tonicka.kde najdu modely Agáty Hanychové? :-).

Anonym 62228 09.09.2010 14:16
[Sámer Issa] Sámer je debžon!
A Péťa Bende taky!

Anonym 95168 09.09.2010 11:49
[Katka Koščová] dobre teraz ako mala svadbu je z nej dobrá hora

Zuzka 89786 09.09.2010 09:43
[Taťána Kuchařová] Pro Janu: Třeba už dvakrát dokázala ukázat ve společnosti nechtěně , kalhotky ´

Bohdan 19320  30 let 09.09.2010 09:09
[Ester Ládová] eter už dlouho sem ti nenapsal proč si my nenapsala čekal sem dlouho je to už dva roky tak proč napiš my nebo zavolej

Anonym 19320 09.09.2010 09:01
[Ester Ládová] ahoj ester tu bohdan už dlouho sem ti nenapsal jak se maš

Eva 8854  39 let 08.09.2010 19:45
[Petr Nečas] Dobrý den pane premiére,
nevím zda mi zodpovíte dotaz. jsem jedna ze státních úřednic. Základ mého platu je 16.40,- Kč. Má být snížen na necelých 12.0,- Kč. Osobní ohodnocení není velké a nevěřím, že by bylo navýšeno tak, že by pokrylo ztrátu. Myslela jsem si jako tisíce z nás až úplně dole, že 10% ztráta z platu bude činit u mě 1.640,- Kč. I to je pro mě velmi, jako většina lidí se snažíme přežít. Ale tak to není. Myslím si, že to vy nikdy nepochopíte jak se žije obyčejným lidem. Od výplaty k výplatě. V zaměstnání mám tolik práce, že jsem ráda, že se o přestávce najím. Práci mám ráda, ale ráda bych byla za ni oceněna. Nechápu také, proč se snížení netýká pracovníků krajů, měst a obcí. Oni nesjou úředníci placení státem?
Děkuji za Vaši odpověď. Nezlobte se, že se nepodepíši, ale já se bojím. Když budete chtít vědět moje jméno, jistě si ho dokážete z PC zjistit.

Kiki 21315 08.09.2010 19:03
[Jan Bendig] ja taky

Ariana 21315  10 let 08.09.2010 19:03
[Jan Bendig] jsem blba mela jsem si toho vsimnout driv.

Ariana 21315  10 let 08.09.2010 19:01
[Jan Bendig] Hm to teda nepsal Jan Bendig. Jan Bendig uplne jinej.

LUCKA 62870  27 let 08.09.2010 18:29
[Andrea Verešová] hloupa,silikonova zmije.tolik hnoje.když otevre pusu,toli vtiravosti,tolik umelych usmevu a umele dokonalosti ve vsech smerech vcetne vychovy deti,stastneho manzelstvi,jejiho kulinarskych umeni,modelingu,svetaznalosti.az se chce mnohym lidem zvracet.

Michal 9242  22 let 08.09.2010 15:15
[Zdeněk Izer] Ahoj mohu se zeptat jesltli bude nějaké pokračování telebazaru atd.?

Jara 21396  45 let 08.09.2010 12:53
[Luboš Xaver Veselý] Zdravím. Jste skvělý a kantýnská Jarka je prostě objev roku!

Jana 21782 08.09.2010 11:52
[Lucie Bílá] Když už jsou umělci tak zajedno, měli by to dotáhnout do konce: ignorovat akce, na kterých by spolu s nimi měla vystupovat H. Vondráčková.Tak jak to dělá Michal a Vondráčková Neckáři a Kubišové. Zajímalo by mě, koho by pak pořadatelé začali zvát na své akce. Helču by tak totálně odvařili.
Souhlasím s názory, že už těch jejích soudů bylo dost a že za vším stojí její povedený manžílek

Simona 89811  14 let 08.09.2010 11:37
[Jan Bendig] ahojky.newíte někdo kde bude jan bendig vystupovat v Hradci Králove a v kolik?

Andrej 88368 08.09.2010 11:31
[Martina Balogová] doufam ze nas nezklames a budes dale zpivat a ze nevyhasnes protoze ty si hvezda tesim se na nove cd

Zdeňka 88207  29 let 08.09.2010 09:26
[Zdeněk Izer] Dobrý den, budete někdy vystupovat i ve Vyškově na Moravě? Díky za odpověď.

Zuzka 80615  30 let 08.09.2010 08:51
[Dan Nekonečný] Děkuji Danečku že jsi jaký jsi,protože -seš bombovej seš bombovej.!

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88210

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti