Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Santa 21710 08.01.2013 21:29
[Václav Klaus] Nezapomeňte, že velkej taťka prohlásil, m.j., že lépe už bylo! Tak k tomu horšímu zase trošku přispěl. Co se divíte vždyť on chce jenom dobré, ovšem jen pro některé. Jsem zvědav, za kolik vydraží jednou to slavné pero. Až jednou nějaký historik zpracuje jeho cestu za mocí a co ji všechno provázelo, asi se budeme divit!

JoJo 21710 08.01.2013 21:27
[Václav Klaus] Jen po Bílé hoře totiž mohl zůstat nakradený majetek v rukách nejrůznějších lapků.

Prsk 21710 08.01.2013 21:24
[Václav Klaus] Možná prezident nevěděl, co dělá možná je to jen takový roztomilý, popletený levicový bleding-heart liberal. Nebo taky ne. Možná naopak věděl velice dobře, co dělá. A hlavně proč to dělá! Pak se ale nemůže divit, zapíše-li se do dějin a paměti mnohých především coby exprezident podvodníků a tunelářů

Adam 21710 08.01.2013 21:22
[Václav Klaus] Zajímavé bylo sledovat obhájce prezidenta Klause hlavně ty, kteří se považují za pravicové. Nejdřív argumentovali Evropským soudem pro lidská práva a i to špatně je rozdíl, když k průtahu dojde vinou státu, a když naopak umělým protahováním ze strany obviněného. Zajímavý argument, tím evropským soudem zajímavý od zapřísáhlých eurofobů, pro které každá nadnárodní evropská instituce od ďábla (v případě Petra Hájka od Ďábla) jest!

Leonid 21710 08.01.2013 21:20
[Václav Klaus] Jednou věcí je amnestovat drobnou kriminalitu a lidi, kteří již byli odsouzeni a nějaký čas si ve vězení poseděli. Ti spravedlnosti neunikli. Věcí naprosto jinou je však amnestovat pachatele či podezřelé ze závažné ekonomické kriminality, podvodů a korupce. A to ještě před jejich případným odsouzením, během procesu, jejž uměle natahují!

Anonym 21710 08.01.2013 21:18
[Václav Klaus] S Kalouskem vše dohodl Nečas
domlouvání trafik pro trojici občanských demokratů hrál roli přímo premiér a předseda ODS Petr Nečas. Jestliže pan místopředseda Kuba toto tvrdí, tak ať se ráčí předem domluvit se svým předsedou. Sice se už možná vidí jako nadřízený svého předsedy, pro což bych měl jisté pochopení, ale aspoň prozatím to tak není

JanNeoral 17814  71 let 08.01.2013 21:18
[Václav Klaus] Pane prezidente, už zase Vám evidentně nikdo z nás, s výjímkou závislých a chamtivých politiků, nikdo nerozumí. Neodvolávejte se na to, že jde o útok proti hodnotám, které dvacet let představujete. Vy nepředstavujete žádné morální hodnoty. Počínaje Vaším vyjádřením kdysi, že neznáte špinavé peníze, zkorumpovanou kuponovou privatizací, výprodejem národního bohatství země, přihlížením ke všelijakým kšeftům, až po dnešní účelovou amnesti - Vy jste nevytvořil žádné hodnoty a ani je nepředstavujete. Jste někde zcela jinde. S přezíravým úsměvem poučujete všechny okolo sebe - a ten úsměv se dá srovnat s úsměvem Duceho - jen se podívejte na starší dokumentární filmy. Byl to stejně nadutý a samolibý člověk, jakým jste i Vy. Je mi líto, že Vám musím říci, že jste samolibý Narcis, obklopený dvěma blázny. Odejděte už,je nejvyší čas.

Jaroslav 88139  52 let 08.01.2013 21:17
[Jiří Čunek] A pravicové síly zase nechávají miliony lidí vyhladovět. Pane Josefe, buď jste duševně nemocný nebo náboženský fanatik nebo nechcete nikdy uznat chyby církve a nepřiměřeně jí obhajujete. A ti jsou nejhorší. Když nevíte, kudy kam, ihned očerňujete média, že nemluví pravdu.
Ano, chce to znát histori - upalování čarodějnic kněžími.
A opět jste neodpověděl - záměrně se vyhýbáte odpovědi na to, jak kněží mnoho let prznili neviné děti. A místo toho poukazujete na indiány, zednáře a pod. Odvádíte od tohoto tématu pozornost.
Co takhle se čelem postavit k prznění dětí? A to není žádná mediální kachna, i sám papež, jak jistě víte, se světu za tuto hanebnost omluvil. Ale omluva nestačí.Neustále se objevují další a další kněží, kteří prznili děti.

Anonym 21710 08.01.2013 21:15
[Václav Klaus] Pouze předseda TOP 09 Schwarzenberg v rozhovoru připustil, že byl o umístění Šnajdra, Fuksy a Tluchoře informován, a jejich postup nazval prachsprostým vydíráním. Jestliže ale zmíněná trojice dostala křesla výměnou za to, že přestanou vládě dělat problémy, zavání situace spíše uplácením. A když se nevyjadřuje Kalousek, nezbylo, než se zeptat Schwarzenberga.
Nepřipadá vám to jako korupce? Ještě v dubnu 201 jste v souvislosti s kauzou Víta Bárty říkal, že on aspoň dával úplatky ze svých peněz, nikoli ze státního.

SCHWARZENBERG: Ano, je to přesně tak. Jenomže ono je to tak trochu jako s prostitucí. Odedávna se prostitutkami bohužel opovrhuje, a zákazníci jsou frajeři. A taktéž bohužel když politická strana dá nějakému činiteli takovýto flek, tak je to společensky přijatelné. Každý to ví, každá strana to dělá, v každé vládě lze jmenovat nesčetné podobné případy. A když soukromník dotyčnému poslanci nabídne větší částku, tak je to korupčník a zločinec.
A vy takovouhle praxi u svého stranického podřízeného schvalujete?

SCHWARZENBERG: Po pravdě řečeno z toho nadšený nejsem. Ale když šlo o schválení rozpočtu, který by jinak nebyl, tak by republika ztratila daleko víc peněz, než kolik republika utratí na tyto tři kameňáky během dvou nebo tří let. Politika je bohužel taková, podobně to je ve všech sousedních zemích, i tam jsem podobné jevy zaznamenal.

ROBIN 7762  29 let 08.01.2013 21:07
[Tomio Okamura] Pak že není spravedlnost! §
Odchod.

Jan 7762  75 let 08.01.2013 21:04
[Jana Bobošíková] Je mě 75let,ale většího drzouna.než jste vy jsem neviděl.Vy a na hrad? To bychom byli všichni švorcový.

PetrBařina 46138 08.01.2013 20:57
[Václav Klaus] jo jen se tvař ublíženě a kruť se jak had .zase ti nikdo nerozumí! a ty to s námi přitom myslíš tak dobře ."" ty císař narcis první nejmoudřejší "" první a snad i poslední toho jména . to víš v této zemi tvého intelektu nikdo ani zdaleka nedosahuje . proto na tebe všichni plivou . a nenech se zastrašit . musíš jim udělat dobře i proti jejich vůli . tak

Jagelková 94182 08.01.2013 20:34
[Václav Klaus] Pane Klausi,
to, co jste tady s naší zemí udělal, tak teď se Vám to podařilo, dodělat to do konce. Užijte si ty miliony i s Vaší rodinou, pukněte a zahlťtese všichni. Prohlašujete, že jste věřící, dle Vás, tak vězte - do pekla půjdete i s celou rodinou. Peníze máte na x generací, ale štěstí Vám nepřinesou, jsou špinavé, ale - světe div se - pan ing. to nedovede rozlišit?! Každý po sedláckém rozumu umí rozlišit slušně vydělané peníze a nakradené, a nemusí mít na to vysokou školu ekonomickou.Už Vaše působení a Váš životopis je nevěrohodný, ale bohužel, dostal jste se v příhodnou dobu na příhodné místo, to trvá do dneška a je to pro náš národ katastrofa.Jste opravdu aroghantní narcis a nehledíte na obyčejné, pracující, slušné,lidi. Takže Vám a celé Vaší rodině přeji ošklivé konce, nemoci atd. A to jsem ještě slušná.Nemám pocit, že to vůbec budete číst, ale aspoň jsem si ulevila. Tak jděte do pekla. Ostudo národa.

Kateřina 21319  17 let 08.01.2013 20:30
[Vladimír Franz] Rozhodla jsem se, že jako nejmladší ze všech komentujících i já přidám svůj názor. Sice je mi ještě 17, ale těsně před volbami mi bude 18, tak jsem se rozhodla oslavit svoje narozeniny jinak než moji vrstevníci a půjdu volit. Sice politiku nesleduji, ale přímá volba prezidenta mě natolik zaujala, že jsem se rozhodla poprvé v životě volit a stojím si za svým pevným názorem že budu volit Franze. Když totiž vezmu v potaz, co všechno jsem si o jednotlivých kandidátech přečetla a co jsem slyšela od starších a zkušenějších lidí, vyplývá mi z toho jedině pan Franz. Protože se dokonale shodujeme ve svých názorech a myslím, že by to byl dobrý prezident. Říkejte si co chcete, ale rozhodně lepší, než bývalý komunista, feministka a nemorální sobec, který by prosazoval vše jen pro své vlastní dobro. K čemu to, když můžeme mít prezidenta s uměleckým nadhledem a skvělým vzděláním. Neříkám, že souhlasím úplně se vším, ale jak už tu bylo zmíněno "Nikdo není dokonalý." K tetování: Není snad úplně jedno jak někdo vypadá? Koukněte na Američany, prezident, je černoch a všichni si určitě pamatujeme alespoň z dějepisu, jak Američané s černochy zacházeli. Tak proč nemít něco extra? Alespoň nebude krást propisky. )

Karele 88130  53 let 08.01.2013 20:17
[Václav Klaus] Aa, pokud nacházíš jenom neslušná slova, pak je dobře, že je nepublikuješ. Kulturnost začíná odspoda, od obyčejných lidí. Od výchovy v rodině a k tomu patří umění vyjádřit názor bez vulgarit. Navíc mám dojem, že media v lidech "honem na Klause" probouzí nízké pudy závisti a nenávisti. Politici sází na populismus a snaží se před volbami zavděčit voličům. Po vítězství chování změní. Přeji všem mnoho úspěchů, ať nemusí závidět a být sprostí.

Aaa 90778 08.01.2013 19:53
[Václav Klaus] Prej Pane Klausi, nachazim jen sama neslusna slova co ted se deje v nasi zemi. Jen Vam jde o prachy ne o slusne lidi co jen makaj , a vy si to strkali do kapes. Tem co se valej ,a chodej pro prachy pritom delaji nejvetsi svinstvo, a Vy se jich bojite tak to schytavame My poctivy lide. Kurna tahnete vsichny z hradu mate nahrabano jiz dost ne!
No coment byl by to roman .

Marie 77136  49 let 08.01.2013 19:49
[Václav Klaus] Klaus ještě v žádném případě neleží,ještě si může dost vylepšit reputaci,nebo hodně ublížit.Ano udělal toho hodně pro stát (v lepším případě pro zbohatlíky,rozhodně ne pro obyčejný lid z kterého mají většinu)udělal toho hodně v dobrém slova smyslu,ale v mnohém větším měřítku ublížil,což není v rovnováze s ničím,natož s přírodou.Ten kdo přijde po něm by měl ukázat celému světu,že Češi nejsou jen paňáci sami pro sebe,ale kde vzít ten tým kvalit a nekrást,že Václave? Pokud půjde ve stejných stopách co předchůdci prezidentského křesla,kteří si tím akorát dokazovali tu moc a ne vlastenectví,pokud nový prezident nenastolí jiný zdravější kvalitnější směr,potom zklamal a ukáže,pouze na to,že český národ nemá na to mít spolehlivého člověka,pro reprezentaci zdravé rozumné rozhodování a ochranu něčeho,čemu by se mělo říkat . DOMOV,DOMOV JE TAM,KDE ŽIJE LÁSKA A SPRAVEDLNOST . na ten nejvyší vrchol na hlavu státu musí přijít ten nejlepší,takový,který se nepovyšuje nad chudý obyčejný lid a nepohrdá jím,ale dokáže udělat i právě pro ten obyčejný lid,protože ten je nedílným,nepostradatelným článkem celého řetězce,každý kdo chce pracovat a pracuje,má zdravý rozum a záměry má tady své místo,jako každý jiný a měl by být spravedlivě za své výkony odměněn . novému nástupci přeji hodně štěstí a zdravý rozum s trochou té lásky pro lidi a spolehlivý tým zdravého myšlení .

Kopretina 90121  65 let 08.01.2013 19:42
[Václav Klaus] Pane Klausi,hluboce jste mě zklamal,prvně bylo,když jsem Vám uvěřila o řečech,když budou bohatí podnikatalé,budou odvádět daně a tím i my |uč mš.|se povede lépe,všechno byly jen řečičky,následovala privatizace,u které jsem věřila v poctivost provádění,dohledem Vás,který jste se dušoval o zodpovědné ,akci,prospěšné pro nás všechny.Nezlobte se,ale v dnešní době uskutečnit amnesti, bez následků ohrožení bezpečí dětí,žen a všech žijících v této republice je už jen bezmocný povzdech nad Vaším chováním po roce 1989.Škoda,zklamání je to,co člověka poznamená na zbytek ještě snad alespon 20r.života.Dokážete ještě vše napravit?

Karele 88130  53 let 08.01.2013 19:39
[Václav Klaus] Dobrý den pane prezidente! Obdivuji každého člověka, který si stojí za svými názory a nedá se zahnat do kouta oponenty papouškujícími módní fráze z EU a z "věhlasných" organizací typu Grenpeace. Amnestie je správné rozhodnutí! Je to gesto smíření.

Občan 94127  55 let 08.01.2013 19:10
[Václav Klaus] Byl jsi gauner, jsi gauner a budeš gauner. Nic víc, a brečet do médií je zbytečné. Už aby jsi byl na WC. Táhni, brečet pro tebe nikdo nebude.

JOSEF 18883  60 let 08.01.2013 18:46
[Jiří Čunek] V dnešní době je informační embargo.Co je pravda? Televize ,internet nám sdělují například,že na středním východě lidé bojují proti tyranům.Jaká je vlastně pravda.Po zlikvidování diktátorů( Irák,Lýbie,Egypt,teď se bojuje v Sýri).Jsou křesťané zabíjení.Diktátoří určitě nebyli svatí,jenže křesťané měli určitou svobodu,teď je v těch zemích chaos.I ve středověku byli lidé co vytvářeli chaos a násilí.Chce to trochu znát histori.Ne vše co sdělí média je pravda.Nedokážem posoudit současnost ,natož histori.Na internetu si najdete,že mnohdy církev byla infikována svobodnými zednáři,kteří ji takto chtěli zničit.Například včera jsem četl o zednářích v Mexiku.Od roku 1910 až do roku 1935 bylo zabito 50 0 až 1 milión křestanů.Je to hrozné číslo.V Rusku to bylo ještě horší.Myslím si,že je vždy potřeba pravdu hledat objektivně.Hlavně levicové síly mají nasvědomí mnoho zla,vždy přitom ještě vraždí kněze křesťany a jinak škodí celé společnosti.

Tomas 93353  24 let 08.01.2013 18:11
[Lucie Bílá] Ahoj tak at to slape i v tom nastavajicim roce

Senátor 88243 08.01.2013 17:53
[Václav Klaus] Vlastenče ty troubo, Klaus ještě muže moc a moc škodit,
srovnáváš nesrovnavatelné hlupáku.

KoldaJ 90186  63 let 08.01.2013 17:21
[Radim Jančura] Jančura mi smazal příspěvek, byť byl velmi slušně psaný. Zřejmě proto, že byl psán pravdivě, což se jeho Regiojetu nehodí, že?

Petr 93254  63 let 08.01.2013 17:02
[Jana Bobošíková] Vážená paní přál bych vám aby jste se stala naším prezidentem, je mi 63 let a poslouchal jsem pořad v televizi, vím že jste byla poslaňkyně v euro jste chytrá hezká a asi by jste byla ta pravá , kdo by tam měl býtjako na tom hradu. Jinak se přiznám bral bych i pana France škoda pana Okamury.

Pozorovatel 18819 08.01.2013 16:58
[Václav Klaus] Apropos volba presidenta:Jak nejlepe diskreditovat kandidata v ocich ceske verejnosti? Docela jednoduse tim-ze je majetny.

Richard 93353  28 let 08.01.2013 16:01
[Karel Gott] Držím palce at to zpíva dál tak skvěle

Vtipalek 18819 08.01.2013 15:50
[Václav Klaus] Hacha-Hitleruv bracha.

Anonym 88243 08.01.2013 15:44
[Václav Klaus] Obliba Klause, klesla na úroveň Háchy.

Vlastenec 18819 08.01.2013 15:23
[Václav Klaus] Honba na Klause mi nejak pripomina chovani lidi v dobe prazskeho povstani.Kopou do na zemi leziciho-nemuze uz skodit.

Cikánečka 3717 08.01.2013 15:04
[Václav Klaus] Michale:vy se nikdy nepoučíte media jsou největší kret.vzbudte se už všichni ,dělají ze špatných herců ,zpěvaček hvězdy a nutí ,aby tomu věřili diváci to samé je s politikou ,můžete být rádí že jste tu měli Klause a to z jediného důvodu ,že nedovolil euro a nenechal manipulovat cizími zeměmi o naši zemi ,děkujte mu za to a dobře se rozmyslete koho volit všichni jsou to . a ještě něco nevěřte že všechno dělají amnestovaní je to jen aby poštvali lidi ,krade se tu a loupí den co den ted o všem na tom vidělávají nepravdou noviny no Bartošová už vyšla s kurzu

Anonym 88243 08.01.2013 13:17
[Václav Klaus] Czech šmejd = Václav Klaus.

Patricie 90591 08.01.2013 13:00
[Dana Černá] Škoda že v televizi ji není moc vidět,ale jako dabérka je nejlepší,klobouk dolů

Rola 90591 08.01.2013 12:56
[Václav Vydra] Pan Vydra je skvělý herec a mě se líbil v kameňácích,škoda že tam neukázal bimbase,já mám bimbase ráda

Standa 90591 08.01.2013 12:54
[Jana Paulová] vynikající herečka a žena se srdcem na pravém místě. Režiséři by jí ale mohli více obsazovat ve filmech a seriálech,zrovna jsem koukal na filmografi paní Paulové a naposledy tam je seriál z roku 2010 Pohádky pro štěňátka,tak skvělou herečku s dobrou duší nějako neobsazují,ale kdejaké nafoukané ahloupé krávy jdou z role do role,na ty bych se vyprdnul a obasazoval bych Paní Janičku

Standa 90591 08.01.2013 12:09
[Monika Absolonová] Paní Monika je skvělá zpěvačka,řidička Taxíku a super herečka. V Princezně ze mlejna2 hrála svéraznou a dobrou čarodějnici,která spravdelivě postestá zloducha Žána a prevíta krnížepána. A v Kameňáku byla taky moc fajn. Přeju ji hodně zdraví a úspechů.

Jarka 82994 08.01.2013 12:09
[Karel Gott] Pane Karle,zpívejte,zpívejte,zpívejte-jste pro některé lidi mládí a vaše chuť zpívat je pro nás veliký dar.

Jára 82994 08.01.2013 11:59
[Hana Zagorová] Petře(51),když jsem četla tvůj příspěvek,tak Ti musím říct,že se té Haničce ani nedivím,že nesnáší fanoušky.Ona zpívání bere určitě jako práci a i když se jí teksty netýkají,umí je nádherně zazpívat.Má něžný hlas a je vidět,že celý život zpívá ráda a to je důležité.Mne někdy taky v práci lidi ani práce nebavila a přeci jsem tam většinou chodila ráda.Já si jí vážím za to,že by to už ve svém věku nemusela dělat(peněžně je dobře zajištěná)a přeci ve zpívání nachází smysl svého života.Prostě zpěv je její život a tu chuť jestli nás má ráda a nebo ne přenáší na nás a to je krásné.To jestli nás má ráda není tak podstatné.

Bára 85158  30 let 08.01.2013 10:43
[Vladimír Franz] dobrý den, po prolistování nabídky prezidentů mi zůstal jako jediný přijatelný kandidát VF, nevěděla jsem který to je, vypustila jsem ze svého života média, aby se mnou nemohla tolik manipulovat, teď i vím, jak vypadá, dostane můj hlas, protože nechci za prezidenta komunistu ani zločince, VF je jediným kandidátem, který odpovídá mému kriteriu, jsem ráda, že u mladých lidí vede, doufám, že půjdou k volbám, krásný den přeju

Anonym 37134 08.01.2013 10:08
[Ladislav Jakl] Co jste si to dovolil říci místopředsedovi Sněmovny v TV debatě, když vás usvědčil ze lži: aby si sundal brýle, že si to s ním vyřídíte ručně! To si dovolí říci tajemník, chráněnec prez. Klause a dokonce člověk, který si dovolil kandidovat na prezidenta |a s podporou V.Klause! Trestní oznámení by na vás měl Zaorálek podat!

Kádrovák 37134 08.01.2013 09:59
[Václav Klaus] To už je hnus, co se v poslední době děje! Pan prezident vidí a slyší, co jeho amnestie udělala s převážnou většinou národa, sám se diví jakých korupčních kauz se jeho amnestie týká. Ale on si stojí za svým, není to nic překvapivého, protože on nikdy žádnou chybu nepřipustil, on je dokonalý! Ale ,co předvádí Hrad v poslední době je už skandální.Jeho tajemník Jakl si dovolil v televizní debatě, říci místopředsedovi Sněmovny Zaorálkovi, "aby si sundal brýle, že si to s ním vyřídí ručně! "Takovou sprosťárnu řekne tajemník prezidenta. Kdyby byl prezident jiný, tak ho okamžitě vyhodí na Uřad práce", jistě zná pořekadlo jaký pán, takový krám. Uvažoval jsem, že by měl pan Zaorálek na Jakla podat trestní oznámení, neboť mu jen dokázal, že lže a mává nepodstatnými dokumenty ES. Ale pak jsem si uvědomil, že šéf p. Jakla by ho ihned omilostnil! Měli bychom žádat ať se k tomu prezident vyjádří! Takhle horké hlavy nevchladnou, naopak! Souhlasím s rozhlasovým komentátorem, ať už bude zvolený jiným prezidentem kdokoliv, bude lepší než současný.Taková stanoviska včetně ředitelů škol a učitelů si V.Klaus vykoledoval na konci svého funkčního období.A ze svých bohatých příjmů by měl hradit škody , které páchají recidivisté, z nichž řada říká, že propuštění nechtěly.

Yyy 21710 08.01.2013 09:45
[] Snad JirkaTU to napsal tak jak to bylo a čím to skončilo!

školník 88243 08.01.2013 09:17
[Václav Klaus] Czech-šmejd= prezident Klaus, Jakl a Hájek.

Jak může člověk pro peníze tak hluboko klesnout.

123 88243 08.01.2013 09:14
[Václav Klaus] Dejte Klause do isolace ať ještě za zbytek funkčního období
neudělá další nehoráznost, je to dušebně nemocný člověk.
Sohlasím se starostou, má pravdu.

Luboš 7762  29 let 08.01.2013 08:59
[Jan Fischer] Komik.Čuchl si k polityce,viděl ty obrovský prachy co se dají vydělat a hned chcete být prezident.Ostuda

Pepa 7762 08.01.2013 08:57
[Jana Bobošíková] Nádherná žena.Mazaná Fandím jí.
PEPE 109let

Hana 7762  36 let 08.01.2013 08:56
[Tomio Okamura] Pa-pa Tomi.Příště,ale také asi bohužel nic.Vrať se na zem.

StarostaObce 88243 08.01.2013 08:18
[Václav Klaus] Kubera mluví o pokleské politické kultůře.
Proč nemluví o pokleslém uvažování hlavy státu.
To co udělal je hnus, jak se mají obyčejní lidé
vyjádřit nesouhlas když ne tak.

KarelKrajsa 88115  53 let 08.01.2013 06:52
[Václav Klaus] Dobrý den , děkuji za amnesti a přidávám se k poškozeným . Včera mi totálně včetně mého souseda vyrabovali v Bruntále rodiný dům .

Kateřina 19414  39 let 07.01.2013 23:16
[Ondřej Brzobohatý] rozhovor v Instinktu byl dokonalý,Ondra má charakter,noblesu a především je to slušný a inteligentní člověk,takových je dnes už málo.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87300

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti