Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 86830 29.04. 17:47
[Andrej Babiš] Ty jsi určitě pomáhal o sto šest, kobliho Mršíne.

Mašín 81182 29.04. 16:49
[Andrej Babiš] Zpráva o (korona)bezdomovectví: Pomoc od lidí na jedničku. Od státu nula

Mašín 81182 29.04. 16:48
[Andrej Babiš] Stejně tak zkraje března se ukázalo, že vláda nechala lékaře, sestry a zdravotníky na holičkách, když je nedokázala vybavit potřebnými ochrannými pomůckami. Chyběly roušky, respirátory i ochranné štíty a obleky. Nyní se sice situace zlepšila, i tak je zdravotnický personál nucen s ochrannými pomůckami výrazně šetřit.

Mašín 81182 29.04. 16:48
[Andrej Babiš] Vláda, respektive ministerstvo zdravotnictví přitom mohlo výpadek dorovnat. Babišovi politici ale v praxi neudělali pro lékaře, sestry a zdravotníky vůbec nic.

Mašín 81182 29.04. 16:47
[Andrej Babiš] Dopis během úterý zveřejnili sami zaměstnanci špitálu. Byla to přitom právě nemocnice Na Homolce, kterou Andrej Babiš vybral jako jednu z nemocnic, která se bude prioritně starat o pacienty s nákazou Covid-19.

Mašín 81182 29.04. 16:47
[Andrej Babiš] ?Vedení nemocnice rozhodlo o snížení objemu finančních prostředků určených na výplatu pravidelných mimořádných odměn za měsíc duben. V momentě, kdy se provoz a produkce nemocnice opět navrátí na standardní úroveň, systém odměňování bude znovu nastaven do původní podoby,? napsal zaměstnancům nemocnice její ředitel Petr Polouček.

Mašín 81182 29.04. 16:46
[Andrej Babiš] ?Za velice důležité považuji okamžitě navrhnout odměny pro zdravotníky, kteří jsou v první linii a samozřejmě i v domovech seniorů a sociálních službách. Peníze by mohly jít od zdravotních pojišťoven,? řekl premiér Andrej Babiš 4. dubna v rozhovoru pro deník Právo.rnrnCo přesně to znamená a jak vážně myslí své sliby, pocítí někteří zaměstnanci pražské nemocnice Na Homolce už na dubnové výplatní pásce. Nemocnice kvůli nákaze omezila provoz, neprováděla některé výkony hrazené pojišťovnami, takže přišla o příjmy. A protože očekává, že výpadek bude velký, oznámila zaměstnancům, že musí sáhnout na jejich pravidelné odměny.

Mašín 81182 29.04. 16:45
[Andrej Babiš] Minimálně část lékařů, sestřiček a zdravotníků nemocnice Na Homolce má smůlu. Sice stejně jako další zdravotnický personál stáli v první linii při boji s koronavirovou nákazou, zaplaceno ale za to nedostanou. Ředitel nemocnice jim oznámil, že nemá na jejich pravidelné odměny, které dostávali k platu. Není to přitom ještě ani měsíc, co premiér Andrej Babiš veřejně mluvil o tom, že právě zdravotníky je třeba dobře zaplatit.

Mašín 81182 29.04. 16:42
[Andrej Babiš] Nyní se nacházíme ve čtvrté fázi, která je také inspirována čínským příkladem, což znamená, že se z průšvihu mazanou prezentací (propagandou) vyrobí úspěch. Nebýt fatální právní kličky, která nevyšla, pak by již nic nebránilo slavit kolosální Babišovo vítězství nad koronavirem. Vláda chtěla zbytek země prekábatiť, ale ono se ukázalo, že to nezávislý soud odmítl akceptovat a vzkázal do Strakovky, že jsme ještě pořád tak trochu právním státem. Jenže tohle běžní konzumenti provládních médií (tedy skoro všech) neberou a nerozumějí tomu. Zavření hranic, uzavření téměř všeho a povinné roušky všech a všude, to nás přece zachránilo od tisíce obětí! Kdo nevěří, ať tam běží?.

Mašín 81182 29.04. 16:41
[Andrej Babiš] Fatální nedostatek roušek eliminovala masivní svépomocná výroba v domácnostech. Souběžně byla spuštěna mega operace čínských nákupů, zejména v režii čínského emisara Tvrdíka. Na cenu a kvalitu nikdo moc nehleděl, ani na provize prostředníků. Důležitá byla čísla o počtech materiálů, což bylo prezentováno jako šlechetná pomoc čínských soudruhů spřátelené zemi.

Mašín 81182 29.04. 16:40
[Andrej Babiš] První fází přístupu naší věrchušky byla marginalizace a dramatické podcenění situace. Zanedbáno bylo vše, metodikou pandemického plánu a krizového řízení počínaje, až po zásadní vybavení testovacími kapacitami a ochrannými pomůckami konče. Pak přišla druhá fáze, kdy se jasně ukázalo, že má šéf vlády strach z dalšího vývoje, strach o sebe, o svoji kariéru a kariéry členů své kamarily, o svůj byznys a o svoji beztrestnost. Jeho tehdejší skeče na vládních tiskovkách to jasně dokládají. Do pozice spasitele byl pak narychlo katapultován epidemiolog, bývalý vojenský lékař, ředitel hradecké nemocnice, náměstek ministra zdravotnictví a propagátor čínské medicíny pan Prymula. Ten určil ráz třetí fáze ? nejpřísnější možné restrikce, které šly za rámec těch, jež uvedly v život ostatní evropské státy.

Mašín 81182 29.04. 16:38
[Andrej Babiš] Ceny už jdou nahoru. Teď se ukaž, Jánošíku. Čau lidi čekají, jak bude líp

Mašín 81182 29.04. 16:36
[Andrej Babiš] Vysvětlení pro hloupoučké koblihy. Jednalo se o tři autobusy. Pokud se jedná o mimořádný tranzit, tak zodpovědné orgány vydají povolení. Před první autobus se postaví policejní auto se zapnutými modrými majáky. Stejně tak se postaví policejní auto za poslední autobus. A tento konvoj jede bez přestávky až na polské hranice. Běžně prováděná rutina ve všech civilizovaných státech, do nedávna i u nás, bohužel s příchodem vlády klaunů není tento stát schopen zajistit ani mimořádný tranzit.

Jiří 46288 29.04. 15:11
[Andrej Babiš] S nošením roušek by se měl už udělat pořádek! Dnes odpoledne na Tylově ulici v Prostějově u myčky aut po chodníku šli 4 mladí lidé věku 12 let,2 holky a 2 kluci! Nikdo z nich neměl nasazenou roušku! Jsou občané,kteří si z vládního nařízení nic nedělají! Pokud policisté nebudou důsledně udělovat pokuty a veřejně oznamovat kolik udělili pokut a jakých za nenošení roušky,pořádek nebude! Dříve velitelé honili své podřízené,že do konce měsíce musí vybrat určitou částku na pokutách! Proč je nehoní nyní,že musí udělit tolik pokut za nenošení roušek! Policisté by se jinak snažili! Nebo proč velitel v Prostějově nevypíše soutěž,že první 3 policisté,kteří udělí nejvíce pokut za nenošení roušek dostanou odměnu! Policisté by se hned snažili a hned by byl větší pořádek v Prostějově s nošením roušek!

Anonym 86830 29.04. 13:18
[Andrej Babiš] VYSVĚTLENÍ PRO MRŠÍNA, CO JE TO NOUZOVÝ STAV:|Cizinci nesmí do České republiky |Vláda zakázala vstup všem cizincům z rizikových oblastí. Na seznamu je 15 rizikových zemí: Čína, Jižní Korea, Írán, Itálie, Španělsko, Rakousko, Německo, Velká Británie, Francie, Nizozemsko, Švýcarsko, Švédsko, Norsko, Dánsko a Belgie. Zastaven je i výdej víz a žádostí o krátkodobé i dlouhodobé pobyty v České republice. Ze zákazu cest do 15 rizikových zemí je však výjimka. Ministr vnitra Jan Hamáček uvedl, že bude udělena řidičům kamionů, pilotům a dalším lidem, kteří zajišťují dodávky potravin.

Anonym 86830 29.04. 13:09
[Andrej Babiš] A to by nebyl jenom jeden autobus, protože jak by se do něj vešlo 200 lidí.. Rodiny z Česka a Polska k sobě nesměli, mávali na sebe přes most.., hlídala to policie.. Mršín ať napíše, co napíše, vždycky je to jenom truc malýho pparrchanta. Poláci a Češi měli zrušit všechna nouzová nařízení, aby si cikáni mohli jet, jak je zrovna napadlo. Jo, a na té Ukrajině by si to s nimi taky vyřídili stručně, takže by je čekala stejná cesta zpátky.

Anonym 46075 29.04. 12:48
[Andrej Babiš] Německý občan dělal problémy na cesko polských hranicích,Poláci museli použít varovné výstřely.Podle pitomecka Mršina by ale moldavský autobus plný cigánu pustili.Kde se ta omezenost v Mrsinovi asi bere už víme,je nakažený svými německými soukmenovci.

Anonym 86830 29.04. 12:38
[Andrej Babiš] Včera ve zprávách běželo, že ve Francii najel do policistů taky nějaký muslim dobroděj. Už to ani neříkají, jenom to napíšou do titulků. Hloupá Evropa, která si něco takového nechá líbit. Mršíni a jemu podobní jistě okamžitě dodají zprávy o našich kriminálnících. Je v tom malý rozdíl. Čmoudi páchají zločiny na Evropanech, od kterých ovšem požadují ochranu, prachy i změnu jejich víry.

Anonym 86830 29.04. 12:27
[Andrej Babiš] Podrobná mapa: Kde je v České republice koronavirus? Máme v posledních dnech největší procento nakažených na 100 tisíc obyvatel na Domažlicku. Dokonce snad největší procento na světě. A proč? No protože tam je na nátlak uvolněn přechod pendlerům. Domažlicko si přiváží koronu přímo z Němec, kde je nakažených už 160 tisíc a mrtvých více než 6 tisíc! Stojí to vůbec za to?

Anonym 46075 29.04. 12:21
[Andrej Babiš] Skupina mužů v německém Hanau pobodala čtyři muže.Utocnici měli plnovous.Motiv cínu není znám.No jo ,to budou určitě cmoudi s duševními problémy z karantény.Doufam,že jim Makrela donese svačinku.

Anonym 86830 29.04. 11:41
[Andrej Babiš] A PROČ DOTEĎKA MLČEL, TATRMAN. ZALEZLEJ A STRACHY POSR..NIKDO MU NIC NESEPSAL, TAK NEBYLO CO ŘÍKAT. AŤ SI VEZME TRANSPARENT A ROUŠKU, TŘEBA SE PÁR BLLBŮ OPĚT PŘIPOJÍ A UDĚLAJÍ S NÍM, KOHO TO DNES JEŠTĚ ZAJÍMÁ.. rnLudva 46345 39 let29.04. 07:36rnTo jsou bomby po ránu na americké Tv Nova,teď tam byl zrzavej chlup Mynář z milionu scanců,zve lidi na procházku do Nových Sadů,že půjde s transparentem a rouškou,která jej prý neumlčí.

Anonym 86830 29.04. 11:33
[Andrej Babiš] Se divím, že Šimon Pánek na vlastní náklady neodvezl moldavské cikány, kterým se už nechtělo být ve Francii. Už před drahnou dobou jsem četla, že Francouzi mají problémy s rumunskými cikány, že nepracují a kradou..Tak jestli to spíš nebylo jako s českými cikány v Anglii, kteří se po letech raději vrátili do Česka a Slovenska, protože dávky došly a strach přišel.

Anonym 86830 29.04. 11:27
[Andrej Babiš] :-)) JO, RUSKÝ AGENT DAL VŠEM NA VĚDOMÍ, ŽE PŘICESTOVAL DO ČESKA. TEĎ BUDE STAČIT JAKÝKOLIV RUS V ULICI, KDE NĚKDO Z NICH ŽIJE A NEDOPLATÍME SE. MY TADY NA JIŘÁKU MÁME TAKY HODNĚ RUSŮ A UKRAJINCŮ.rnAnonym 4607528.04. 22:15rnNa těch třech sascich se dobře bavím pri predstave,že mají hnědé slipy.Ty pohádky o agentovi,který prijel do Prahy s jedem a snad se i předem ohlásil,můžou tak nakecavat takovým hlupackum jako je Mrsin.

Anonym 37249 29.04. 11:27
[Andrej Babiš] Kolář chtěl být za hrdinu,ale velice se přepočítal.POřekadlo:S čím kdo zachází s tím také schází.\"Teď má bobky.Nejsem pro bourání čehokoli.Vše má nějakou historii .Koněv byla významná osobnost v té době.Nikdo nemá právo cokoli ičit.

Anonym 86830 29.04. 11:20
[Andrej Babiš] Karel Gott tu chybí, to je taky pravda. Na ty mentální trosky, co se chtějí jen předvádět a pak jsou pos.aný hrůzou, není fakt nikdo zvědavý.

Anonym 86830 29.04. 11:18
[Andrej Babiš] LUDVA MĚ VŽDYCKY ODBOURÁ, NEMŮŽU SI POMOCT. (KOLÁŘI, UŽ SPÍŠ? ..:-)) :-)) rnLudva 46345 39 let28.04. 22:10rnKarel Gott mi chybí víc,jak nějakej hnida Kolář,Hřib,Novotný. Dobrou noc všem slušným lidem,ps. Koláři už spíš?

Anonym 86830 29.04. 11:12
[Andrej Babiš] Mustafa Kemal laicizoval a sekularizoval společnost (islám přestal být státním náboženstvím). V roce 1926 Turecko upustilo od islámského kalendáře a symbolicky tak přestoupilo ze 14. století do století dvacátého. Letopočet už nezačínal rokem útěku Mohameda do Medíny, ale narozením Krista. Hodiny se přestaly počítat od východu slunce do západu, ale počítaly se od půlnoci do půlnoci. Orientální systém měr a vah byl nahrazen desítkovým.rnrnRoku 1928 zahájil Atatürk velkou reformu turečtiny. Místo tehdy obvyklého užívání elitní osmanské turečtiny (silně ovlivněné perštinou a arabštinou) zavedl jako státní jazyk lidovou turečtinu; od té doby Turci také používají upravenou latinku s některými přidanými znaky, která nahradila arabské písmo. Celý národ musel znovu chodit do školy, aby se nové písmo naučil. Pro děti byla zavedena všeobecná povinná školní docházka. Tím také výrazně napomohl ke zvýšení gramotnosti obyvatelstva. Nově se zavedla také příjmení (rok 1934), která se dědí po otci, tak jako v Evropě. Ghazi Mustafa Kemal Paša se nechal Velkým národním shromážděním poctít a přijal příjmení Atatürk (Otec Turek ? většinou nepřesně interpretováno jako Otec Turků). Arabská jména byla nahrazena tureckými, a to jak jména osob, tak i měst.

Anonym 86830 29.04. 11:09
[Andrej Babiš] Mustafa Kemal Ataturk dával najevo své opovržení islámem i veřejně, když prohlásil, že: islám je dobrý nanejvýš pro změkčilé Araby, nikoli však pro Turky, kteří jsou dobyvatelé a muži?, nebo také: Islám, tato absurdní teologie nemorálního beduína, je mršinou, která otravuje naše životy?

Anonym 86830 29.04. 11:07
[Andrej Babiš] MRŠÍN VĚŘÍ VŠEMU, CO JAKÝ EXKREMENT NAPÍŠE. TUREK A NĚCO DOBRÉHO Z TOHO VZEJÍT? ERDOGAN NENÍ ATATURK.|Anonym 4607528.04. 22:00rnMrsin je korunovaný cyp on si myslí,že Turek bude poslouchat nějaké příkazy,aspoň vidíme co je to za invalidu na mozek.

Anonym 86830 29.04. 11:00
[Andrej Babiš] MRŠÍN JE JEN OPISOVATEL A JEDNA Z OVCÍ ZRZKA MINÁŘE, OD NĚJ NĚJAKÉ VLASTNÍ ÚVAHY NEPŘIPADAJÍ V ÚVAHU. VE ŠKOLE HODNĚ CHYBĚL, ANEBO CHODIL DO BLBŠŮLE.|Ludva 46345 39 let28.04. 21:55rnPamatujete si akci,když byl Chovanec ministrem vnitra na převlečené policisty do bombrů jakože jsou to skínové proti migraci sešikovaní a zapoměli si vyměnit tenisky? Čt nachystána s kamerami a čekalo se až kolem projde Antifa s panem Bartošem,dnes předseda pirátů,jeden jakože skín si otevřel dveře od budovy patřící policii,vytáhl rohožku a hodil ji na Antifu a byl konec,sbaleno. Pak vyhrožoval Chovanec lidem vězením,pokud budou proti migraci? Lidé bděte a všemu nevěřte,to jsou odzkoušené manýry z usa.

Anonym 86830 29.04. 10:47
[Andrej Babiš] Jen pražskej Pepík se chová jak primitiv a hraje si na Bonda.

Anonym 86830 29.04. 10:46
[Andrej Babiš] ?Skvadra vrahů.? Saúdského novináře údajně přijel zabít 15členný tým, součástí byl i soudní lékař.|Patnáctičlenný tým byl podle tureckých médií zapotřebí na saúdskoarabské ambasádě v Instanbulu k zavraždění saúdského novináře Džamála Chášakždího. Na údajném rozřezání těla se prý podílely i bezpečnostní složky.

Anonym 86830 29.04. 10:44
[Andrej Babiš] VIDÍM TO STEJNĚ. CHLAPCI SI CHTĚLI HRÁT NA BONDY, ALE ZAPOMNĚLI, ŽE JSOU TO PRIMITIVNÍ JOUDOVÉ. V DNEŠNÍ DOBĚ TOHO MŮŽE VYUŽÍT JAKÝKOLIV STÁT, ABY VRHL STÍN NA TEN DRUHÝ.. DVOJITÍ AGENTI, SAÚDSKÝ NOVINÁŘ.. rnLudva 46345 39 let28.04. 21:10rnKolář je prý kvůli kulovému blesku s Koněvem chráněn na tajném místě,jestli mu to hrdinství dnes stálo za to? V té době nežil a je ostudné jeho konání. Teď buď hrají habaďůru jak pošpinit Rusko,protože když jakékoliv tajné služby budou chtít,tak si dotyčného najdou,ale spíš jej odpraví ti,které pokládá za ochránce. Jim se to hodí,viník bude vždy Rusko. Takže,to se bude schovávat celý život a žít ve strachu,tak mu tam potom postaví sochu. Když má člověk rodinu,je pro ni lepší živý než mrtví hrdina. A dobře ti tak.

Ludva 46345  39 let 29.04. 07:36
[Andrej Babiš] To jsou bomby po ránu na americké Tv Nova,teď tam byl zrzavej chlup Mynář z milionu scanců,zve lidi na procházku do Nových Sadů,že půjde s transparentem a rouškou,která jej prý neumlčí.

Ludva 46345  39 let 29.04. 07:33
[Andrej Babiš] Právě Šimon Pánek alias člověk v tísni se předvádí na tv Nova,odmítl štít na broušení,protože má svou stylovou roušku,ukázal značkový svetr přes ramena,ale hlavně se nevědomky pochlubil s botama z krokodýla. To je člověk v tísni) Jinak povídal co jeho neziskovka dělá,nakonec se v tom motal jak pes za ocasem,suma sumárum oni telefonují,mailují a rómům pomáhají s internetem.

Anonym 46075 28.04. 22:15
[Andrej Babiš] Na těch třech sascich se dobře bavím pri predstave,že mají hnědé slipy.Ty pohádky o agentovi,který prijel do Prahy s jedem a snad se i předem ohlásil,můžou tak nakecavat takovým hlupackum jako je Mrsin.

Ludva 46345  39 let 28.04. 22:10
[Andrej Babiš] Karel Gott mi chybí víc,jak nějakej hnida Kolář,Hřib,Novotný. Dobrou noc všem slušným lidem,ps. Koláři už spíš?

Ludva 46345  39 let 28.04. 22:07
[Andrej Babiš] Nu což národ šil roušky a teď bude tkát pleny pro Koláře a spol. Bude je potřebovat jako sůl. )

Anonym 46075 28.04. 22:00
[Andrej Babiš] Mrsin je korunovaný cyp on si myslí,že Turek bude poslouchat nějaké příkazy,aspoň vidíme co je to za invalidu na mozek.

Ludva 46345  39 let 28.04. 22:00
[Andrej Babiš] Ps. Kolář,Hřib,Novotný nám chybět nebudete. S pánem Bohem Ámen

Ludva 46345  39 let 28.04. 21:57
[Andrej Babiš] Mršíne jsi na tahu) Táhni a už se nevracaj čobole ulhaný.

Ludva 46345  39 let 28.04. 21:55
[Andrej Babiš] Pamatujete si akci,když byl Chovanec ministrem vnitra na převlečené policisty do bombrů jakože jsou to skínové proti migraci sešikovaní a zapoměli si vyměnit tenisky? Čt nachystána s kamerami a čekalo se až kolem projde Antifa s panem Bartošem,dnes předseda pirátů,jeden jakože skín si otevřel dveře od budovy patřící policii,vytáhl rohožku a hodil ji na Antifu a byl konec,sbaleno. Pak vyhrožoval Chovanec lidem vězením,pokud budou proti migraci? Lidé bděte a všemu nevěřte,to jsou odzkoušené manýry z usa.

Ludva 46345  39 let 28.04. 21:47
[Andrej Babiš] Pro Mašína,než se zase znemožní,Dukovany a Temelín jsou stavěny pro palivo z Ruska. Do elektrárny nelze,zavážet americkým či francouzským,tak to prostě je z technického hlediska i postaveno. Navíc máme dražší energie než v Německu,kam je většina elektřiny z Temelína směřována. A dostavba se plánuje napopud Německa,kde hrozí už roky Blackout. Nám dostavba Temelína akorát zdraží elektřinu ikdyž 51% vlastní stát.

Ludva 46345  39 let 28.04. 21:40
[Andrej Babiš] To Babiš řekl směrem k Eu skrze dostavbu Dukova,amíci dělají tlaky,že to musí dostavět pouze oni,ikdyž palivo je z Ruska. Tak nelži šašóre Mašíne a kuř.

Ludva 46345  39 let 28.04. 21:37
[Andrej Babiš] Vzpomínáte na toho dědka s tím kufrem? Říkal si Brody. A celou dobu byl v zahraničí schovanej. To byla také blamáž ČT žumpy. Hulywůd hadra.

Mašín 81182 28.04. 21:36
[Andrej Babiš] Čeští diplomaté se ohradili proti ruské nótě. Nenecháme si líbit vměšování cizích mocností, prohlásil Babiš

Ludva 46345  39 let 28.04. 21:35
[Andrej Babiš] Mašíni prý utíkali za hranice,kvůli jejich sex.orientaci. Tehdy to tady bylo zakázáno,bylo to proti přírodě.

Ludva 46345  39 let 28.04. 21:31
[Andrej Babiš] Jede jede Mašínka,kouří Kalouska.

Ludva 46345  39 let 28.04. 21:29
[Andrej Babiš] Vážení cestující,vítá vás kapitán Mašín pilot kozího povozu směr Paris,Brno,Krakow,Moldávia. Jsme tam vcukuletu raz dva. 200turistů narvaných v autobusu. Pohádky do ouška.

Ludva 46345  39 let 28.04. 21:25
[Andrej Babiš] Vojenská letadla létají ty bubu budulínku. Ale to ty určitě víš.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88230

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti