Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 21.05. 12:36
[Andrej Babiš] Klaus pro ruskou stanici: Kontrarozvědce jsem nikdy nevěřil a její zprávy nečetl

Mašín 81182 21.05. 12:35
[Andrej Babiš] Zvláštní kšefty v Lánech jdou k soudu. Kancléř Mynář v klidu a stále ve funkci

Anonym 86830 21.05. 12:35
[Andrej Babiš] Anonym 8683021.05. 12:33rnAnonym 86830rn06.05. 10:12rnMršíne, dej si parmezán na špagety, k tomu cigáro a podívej se na cibulák místo toho blábolení. Však víš - štěstí je krásná věc.. :-)) tedy to tvoje \"štěstí\" :-))rnrnVlasy jak popel z cigaret a notně popraskanou pleť a rozpačitě říká: Hleď, jsem tvoje stáří. Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál. Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál! Když vůbec nic mu nevěřím, proč mráz mi běží páteří? A s mrazem horko soupeří a krev mi vaří. Vždyť žádný odznak nevytáh, tak kam se šourá v bačkorách! A přitom říká: Žádnej strach, jsem tvoje stáří..Jak pavučina má svůj kout a odtamtud se nechce hnout, jen cestou stačil utrhnout list v kalendáři..Teď tady sedí v županu, já neznám žádnou obranu, když říká: Už tu zůstanu, jsem tvoje stáří. Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál! A já mu na to povídám, že sotva třicet roků mám, to přece ještě spočítám, ty sedmilháři. Jen koukni, to je rodnej list, tak nasaď brejle a zkus číst! Až to přečteš, rovnou zmiz! Kam patříš, stáří..Host na to: Co je počet let? Znám chlápka, ten má v úctě svět a přitom devadesát pět, ten mládím září! Ty ale klidně odzíváš, snad všechno, nač se podíváš! Už strašně dlouho v sobě máš své vlastní stáří..Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál. Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál. No pozvi mě dál!

Mašín 81182 21.05. 12:35
[Andrej Babiš] Je to skvělý plán, na kterém se dá stavět. Tak například k nákupu pěti jogurtů od Olmy a jednoho dotovaného tousťáku od Penamu bude přednostní místo ve frontě na mamograf v kontajnery?. Kdo si koupí dvě vodňanská kuřata a štangli kosteleckého salámu, dostane dvojité cétéčko. Geniální!

Anonym 86830 21.05. 12:34
[Andrej Babiš] Anonym 86830rn02.05. 20:23rnA diví se: \"Jak může politik, který toto organizoval a s velkou pravděpodobností si nakradl hezké miliardy, být šéfem státní pokladny? To je opravdu kozel zahradníkem.\" Kalousek se vyjádřil, že na Jančuru kvůli pomluvě podává trestní oznámení. Odborník na právo hospodářské soutěže a regulaci trhu, advokát Robert Pelikán před časem na svém bbllogu veřejně prohlásil: I já si myslím, že si Miroslav Kalousek s velkou pravděpodobností nakradl hezké miliardy.\" Kvůli tomuto výroku ho pak vláda odmítla jmenovat do rady Českého telekomunikačního úřadu. Nyní půjde nebojácný právník na Kalouskovo několikaleté působiště? Ministerstvo financí? jako poradce nového ministra a vicepremiéra za hnutí ANO Andreje Babiše. Na bývalého šéfa rezortu Miroslava Kalouska názor nezměnil. Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek prohlásil, že ke špatným ekonomickým výsledkům v Česku přispělo, že jsou tu profesionální šiřitelé blbé nálady, např. protikorupční fond Karla Janečka nebo Transparency International, kteří viděli za každým stínem zločin a oznamovali to veřejnosti, i když tomu tak nebylo? . Souhlasíte s tímto názorem?

Mašín 81182 21.05. 12:34
[Andrej Babiš] Je to samozřejmě naprosto geniální plán a je vidět, že pan premiér vše řádně promyslel. Vojáci budou s pojízdnými kontajnery? objíždět nákupní centra a lidé se ve volných chvílích natáhnou do cétéčka?, ženy si hupsnou na parkovišti v kontajneru? na gynekologické křeslo k preventivní prohlídce kvůli rakovině děložního čípku a nejednomu člověku (a vojenskému lékaři) udělá radost, když si při cestě z práce po nákupu nechá udělat vyšetření tlustého střeva.

Anonym 86830 21.05. 12:34
[Andrej Babiš] Anonym 86830rn02.05. 20:16rnZe zdrojů:Nechali jsme nejbohatšího politika v této zemi - díky miliardovým tendrům na obraně, díky smlouvě na výběr mýta s firmou Kapsch, což je také jeho práce, i díky softwaru pro ministra (sociálních věcí Jaromíra) Drábka, v němž má dle mých informací také prsty - dělat ministra financí. Jak může politik, který toto organizoval a s velkou pravděpodobností si nakradl hezké miliardy, být šéfem státní pokladny? To je opravdu kozel zahradníkem,? uvedl Jančura v rozhovoru pro server Českápozice. Kalousek byl za své působení na ministerstvu obrany, kde byl na počátku své politické dráhy působil náměstkem, často kritizován. Byla mu připisována odpovědnost za několik kontroverzních zakázek, z nichž měl údajně profitovat jeho přítel zbrojař Richard Háva a společnost Omnipol. Vyšetřování těchto kauz, stejně jako dalších stížností na Kalouskovo počínání na ministerstvu, ale žádná pochybení neprokázalo.Proč jste si \"vybral\" zrovna Kalouska? Máte s ním nějakou negativní zkušenost? Já jsem si ho nevybral. Je asi nejdéle sloužícím politikem ve vysokých funkcích a mám pocit, že je i nejvíc kontroverzní. Hodně se o něm píše a mluví právě v souvislosti s velkými zakázkami, ať už na ministerstvu dopravy či v souvislosti s programem na ministerstvu práce a sociálních věcí (MPSV), co tam (ministr) Drábek s (náměstkem) Šiškou nějak uklohnili. Já jsem pouze řekl, co si řada lidí myslí, a shrnul jsem to do jedné věty.

Mašín 81182 21.05. 12:33
[Andrej Babiš] Spasitel pronesl památná slova ve svém jazyce, přinášíme je tedy v autentické podobě tak, jak je vypustil do světa. Taky se zabývám projektem prevence. A uvažujeme o tom. A budu mít v neděli jednání s generálem Bubeníkem, který má vojenské zdravotnictví. A vojáci mají dneska pojízdné kontajnery, kde mají cétéčka a různé přístroje a já bych chtěl aby sme udělali takovej projekt, že budeme jezdit po republice a zastavíme nekdě na velkém parkovišti před obchodním centrum. A tam lidi když si nakoupí se potom můžou stavit v tom kontajnery a v podstatě za deset patnáct minut udělat ňákou prohlídku a možná z toho a bylo mi řečeno i rakovina plic když se zachytí v časném stadiu, pak se dá vyléčit,? prozradil Mesiáš z Čapího hnízda Andrej Babiš.

Anonym 86830 21.05. 12:33
[Andrej Babiš] Anonym 86830rn06.05. 10:12rnMršíne, dej si parmezán na špagety, k tomu cigáro a podívej se na cibulák místo toho blábolení. Však víš - štěstí je krásná věc.. :-)) tedy to tvoje \"štěstí\" :-))rnrnVlasy jak popel z cigaret a notně popraskanou pleť a rozpačitě říká: Hleď, jsem tvoje stáří. Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál. Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál! Když vůbec nic mu nevěřím, proč mráz mi běží páteří? A s mrazem horko soupeří a krev mi vaří. Vždyť žádný odznak nevytáh, tak kam se šourá v bačkorách! A přitom říká: Žádnej strach, jsem tvoje stáří..Jak pavučina má svůj kout a odtamtud se nechce hnout, jen cestou stačil utrhnout list v kalendáři..Teď tady sedí v županu, já neznám žádnou obranu, když říká: Už tu zůstanu, jsem tvoje stáří. Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál! A já mu na to povídám, že sotva třicet roků mám, to přece ještě spočítám, ty sedmilháři. Jen koukni, to je rodnej list, tak nasaď brejle a zkus číst! Až to přečteš, rovnou zmiz! Kam patříš, stáří..Host na to: Co je počet let? Znám chlápka, ten má v úctě svět a přitom devadesát pět, ten mládím září! Ty ale klidně odzíváš, snad všechno, nač se podíváš! Už strašně dlouho v sobě máš své vlastní stáří..Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál. Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál. No pozvi mě dál!  

Anonym 86830 21.05. 12:33
[Andrej Babiš] Anonym 86830rn07.05. 12:14rnProgram Národního divadla - Pondělí: William Shakespeare - Mnoho povyku pro nic - v hlavní roli Jan Hrušínský.Úterý: Josef Kajetán Tyl -Jiříkovo vidění - v hlavní roli Jiří Drahoš.Středa: Lev Nikolajevič Tolstoj - Živá mrtvola - v hlavní roli Karel Schwarzenberg.Čtvrtek: Henryk Ibsen: Nepřítel lidu - v hlavní roli Miroslav Kalousek.Pátek: Fjodor Michajlovič Dostojevskij - Iddiot - v hlavní roli Petr Fiala Sobota: Josef Kajetán Tyl: Čert na zemi - v hlavní roli páter Halík. V neděli pak slavný muzikál podle Victora Huga - Bídníci- v hlavní roli Bartoš a celá opozice.

Mašín 81182 21.05. 12:32
[Andrej Babiš] Stále Šlachtu odsuzuji, protože když měl od Babiše přislíbenou funkci, tak dehonestoval vyšetřovatele Babišových zlodějen. Když ho Babiš odkopl jako nepotřebného, tak teď Šlachta fňuká. A takhle časem dopadne i Prymula.

Anonym 86830 21.05. 12:32
[Andrej Babiš] Anonym 86830rn09.05. 14:38rnVývoj v ČR dospěl tak daleko, že se politici nejen postavili proti národu jako za totality, ale začali ho ve velkém okrádat, aniž by je někdo ze soudců, které mají ve své moci, potrestal. Proto trend podvodů a korupcí začal narůstat.

Anonym 86830 21.05. 12:31
[Andrej Babiš] Anonym 86830||Aby nová trojkoalice vlády Petra Nečase snížila státní dluh, začala ho vymáhat na národu, nikoli na politicích, jejichž zkorumpovaná jména jsou ale všem známa. Jak tedy ukončit tuto hru s miliardami? A tak se začalo s novým podvodem na státu, který měl překonat všechna očekávání.rn2). Vše začalo s problémy ropného ložiska Nesyt u Hodonína, jehož dotěžení za zhruba 23 mil. Kč nemělo pro Mor. naftové doly, a.s. Hodonín (MND) význam, protože by muselo pak uhradit 15-20 mil. Kč za likvidaci 11 vrtů. Proto bylo ložisko předáno firmě Aloise Flachse, majitele místní cihelny za obligátní 1,- Kč, včetně těžebního zařízení a strukturních map, které jsem mu předal jako vedoucí komplexního geologického odboru při MND. V r.devatenáctset devadesát sedm postihlarnstřední a jižní Moravu povodeň, při níž byly mimo jiné škody odplaveny i velké ropné skvrny z neuzavřených vrtů Nesyt u Hodonína. Jako člen MěZ jsem napsal premiérovi V. Klausovi a na MŽP, že mám obavy, že nový majitel ložiska po odtěžení vrty nezlikviduje a bude to muset provést stát. Tak se i stalo, že po dohodě? s min. ŽP L. Ambrozkem (KDU-ČSL) z Hodonína bylo na likvidaci soukromé firmě odesláno přes min. financí M. Kalouska kolem 30-50 mil. Kč! Kromě vrtů s ropou byly vyplněny cementem i desítky vrtů, které měly slanou mořskou vodu s vysokým obsahem jódu, na němž jsou založeny Hodonínské lázně. Jejich 3 vrtné zdroje u 12km vzdáleného Josefova bude nutno v blízké budoucnosti nahradit novými, které zaplatí opět stát.rnO desítky zdrojů ze 3km vzdáleného Nesytu právě přišli, protože ministři nejsou odborníci, ale jen straníci, které zajímají jen moc a peníze pro sebe a své známé. Záhy po této události uveřejnil Bohuslav Sobotka 19.3.2009 v Internetu článek Budou legálně ukradeny miliardy? ? Hovoří v něm, že min. financí M. Kalousek (nyní v případě nedodržení ekologických termínu pohrozil údajnými žalobami a arbitrážemi proti státu.rnNa likvidaci neznámých ekologických škod se přihlásily politicky zainteresované firmy Geosan Group, Environmental Services, Marius Pedersen Engineering a min. financí M.Kalousek pak vyřadil PPF.

Anonym 86830 21.05. 12:30
[Andrej Babiš] Anonym 86830rn18.05. 21:41rnSlonkovou s Kubíkem trumfl Pirát Michálek: \"Už T.G.Masaryk varoval před internetem..Je to marný, je to marný, je to marný.. Experti vládnou světem. A Piráti zvlášť. Tomu neuvěříte. I my si mysleli, že je to pomluva, dnes módně \"emericky z Jůesei\" fake news. Nic takového. Michálek je originál. Raději jsem si to osobně přehrál, jestli to neměl být vystřižený bonmot. Ale nic takového. Zde máte přepis: Je to velmi nebezpečné. Na jedné straně státní orgány MF jsou nominanty vedení hnutí ANO, a jednak média, která jsou vedena panem Babišem, že takhle společně dezinformují občany tohoto státu. To prostě je pro mě naprosto nepřijatelné, je to obrovskou demonstrací tohoto státu, jakou Babiš má. Jenom z tohoto důvodu jsem chtěl uvést na pravou míru tyto skutečnosti.rnAby občané nespoléhali na všechny informace, které si přečtou na internetových stránkách ministerstva financí, protože už Tomáš Garrigue Masaryk říkal, že všechno, co najdete na internetu, nemusí být pravda.rnA reakce Spěváčkové? - Hm, měla by ta zpráva být veřejná..? Byly doby, kdy jsme se strašně smáli Miloušovi Jakešovi, který brojlerům říkal bojleři.

Mašín 81182 21.05. 12:30
[Andrej Babiš] Mesiáš z Čapího hnízda prozradil svůj další plán. Zachránil prý tisíce lidí před koronavirem a teď zachrání nemocné, kteří se potýkají s rakovinou. Zachránili jsme tisíce životů v rámci koronavirové krize a teďka chci zachránit tisíce životů v rámci rakovin a dalších věcí,? prohlásil Andrej Babiš ve čtvrtek ráno na tiskové konferenci. Naznačil také, jak svůj plán uskuteční.

Anonym 86830 21.05. 12:29
[Andrej Babiš] Blá blá blá.. Šlachtu jsi tady kdysi odsuzoval ty, tak mlč.

Mašín 81182 21.05. 12:29
[Andrej Babiš] Mesiáš z Čapáku prohlásil: A teďka chci zachránit tisíce životů v rámci rakovin?

Anonym 86830 21.05. 12:28
[Andrej Babiš] Trafika - to je výraz pro minulé zloděje. Prymula bude mít teď lepší pozici. Možná jednou i prezidentskou, jestli ti to nedochází..

Mašín 81182 21.05. 12:28
[Andrej Babiš] Babišovi jsem věřil a spletl jsem se, tvrdí dnes Šlachta. Přitom chtěl být policejním prezidentem

Mašín 81182 21.05. 12:27
[Andrej Babiš] Když dělal Prymula práci tak dobře, tak proč ho stáhnul a uklidil do zbytečné trafiky a nechal tam to netáhlo Vojtěcha?

Anonym 86830 21.05. 12:25
[Andrej Babiš] A tu zprávu jsi neznal? Psala jsem tady o tom už před dvěma dny, že Prymula jeho nabídku přijal. Byla by velká škoda, kdyby ne. Je to tahoun, ANO tak získá mnoho dalších hlasů - to je blbý, viď, mentále..:-)

Anonym 86830 21.05. 12:23
[Andrej Babiš] Mršíne, nejsem první ani poslední, kdo tady (a nejen tady) chválí Prymulu. Napsala jsem to už do všech televizí a takových mailů tam chodí hafo. Babiš udělal jen dobře, když mu nabídl spolupráci, protože to je ten nejlepší tah, jaký mohl udělat. A tobě to vadí, viď tatrmane.

Anonym 86830 21.05. 12:21
[Andrej Babiš] Mršíne, kadí magi - humor toho posledního prvňáka zvláštní školy. Jen tak dál.., ty a Novotný přesně odpovídáte druhu voličů ODS.

Anonym 86830 21.05. 12:20
[Andrej Babiš] ONI NEUZNÁVAJÍ NIC NAŠEHO, TAK AŤ SEM NELEZOU. MY ZASE NEUZNÁVÁME JE, TAKŽE JE TO SNADNÉ - VYPADNOUT Z NAŠÍ VLASTI!! rnPražský imám dostal 10 let. Neuznávám vaši legislativu, řekl soudci a při verdiktu seděl||Bývalý pražský imám Samer Shehadeh stráví za účast na teroristické skupině ve vězení deset let. Jeho bratr Omar dostal 11 let a jeho švagrová Fátima Hudková šest let. Rozhodl o tom ve čtvrtek Vrchní soud v Praze. Ten sice zrušil předchozí rozsudek pražského městského soudu, protože nesouhlasil s právní kvalifikací, tresty však rozdal totožné.

Mašín 81182 21.05. 12:15
[Andrej Babiš] Babiš kadí magi z toho, že by Prymula odešel do soukroma, kde by začal mluvit pravdu o vládě klaunů, proto mu vyrobil trafiku a tím mu zalepil hubu.

Anonym 86830 21.05. 12:14
[Andrej Babiš] No vidíš, co jsi vyplodil za paskvil :-)), to nemá chybu, mentále obecný..:-))

Anonym 86830 21.05. 12:13
[Andrej Babiš] No vidíš, co si vyplodil za paskvil :-)), to nemá chybu, mentále obecný..:-))

Anonym 86830 21.05. 12:12
[Andrej Babiš] Mršíne, ty když něco neopíšeš, tak sám nic kloudnýho nevymyslíš a jsi jen pro smích. Raději mlč, kobliho.

Mašín 81182 21.05. 12:12
[Andrej Babiš] Pro 46117, jo proto se snaží Babiš stáhnout Prymulu z očí veřejnosti a uklidit ho do zbytečné trafiky a na MZ nechává neumětela Vojtěcha.

Anonym 86830 21.05. 12:11
[Andrej Babiš] Více odborníků Prymulů a co nejméně mentálů Mršínů..

Mašín 81182 21.05. 12:09
[Andrej Babiš] Pro 86830, jo ulož si to a každý den si to přečti, třeba se ti už konečně rozsvítí.

Mašín 81182 21.05. 12:04
[Andrej Babiš] Pobaltské burzy premianty. Do předkrizové kondice se vracejí nejrychleji v Evropě

Anonym 86830 21.05. 12:04
[Andrej Babiš] Mršíne, ty jsi přišel za dob zlodějů k nějakému bakšiši, a protože je konec penězovodům, tak jsi jenom nas.anej malej čecháček s cibulákem a Marlborkama.

Anonym 86830 21.05. 12:03
[Andrej Babiš] Anonym 8683018.05. 11:26 PŘEPOSÍLÁM - PŘILOŽEN V MAILU JE AUTENTICKÝ ROZHOVOR :-))Podle pirátského zákonodárce Michálka, byl za prezidenta Masaryka internet!! Vzdělaní Piráti!! TGM a internet? To se povedlo, tak tomu říkám zápal pro věc!! Nová \"Biomasa\" . To se nedá ani komentovat, která univerzita dala tomu dd.ebb.ilovi dokonce 2 tituly, když pronáší takové zhowadilosti a jeho družka si po internetu honí válečkem na těsto, jemu to k životu stačí .. Kdo tento spolek Pirátů volil?? Vždyť jsou tam všichni stejní!! Pirát Michálek, ten zachránce budoucnosti, pronesl tak gigantickou howadinu, že bude mít snad titul \"BbllbB roku.\" A paní redaktorka, evidentně taky mdlého rozumu, je také pěkné Wemeno z ryby, když na tu šílenost ani nezareagovala, což měla, kdyby ovšem věděla! Pirát Michálek zaperlil.Poslouchej pozorně, trvá to necelou minutu. Kdo ty bBlLbce, v čele s jabloneckým gráZzlem, vypatlancem, vyhulencem, knihovníkem Bartošem, může ještě brát vážně, či je dokonce volit? Snad jen jemu podobní feťáci a ddemmenti a nebo naprostí ddebbilové. Bože, do kohos to duši dal? To snad ani není možné! Tohle tele je zákonodárce a předseda poslaneckého klubu Pirátů, tohle se podílí na politice našeho státu, tohle dělá naše zákony! Posílejte to dál, aby lidi viděli, co to je za howada.

Anonym 86830 21.05. 12:01
[Andrej Babiš] Anonym 8683021.05. 11:51rnMRŠÍNE, TOHLE SI ULOŽÍM, TY ZÁVISTIVÝ NENÁVISTNÝ KLAUNE V TRENCLÍCH. rnMašín 8118221.05. 10:05rnČeský stát se proměnil v kriminální zrůdu. Premiér krade veřejné peníze a skoro všichni mlčírnrnAnonym 8683021.05. 11:49rnMRŠÍN ŽIJE V DOBĚ, KDY ŽENY POUŽÍVALY KORZETY..TEDY V DÁVNÉ DOBĚ, KTEROU MY UŽ NEPAMATUJEME..PRÝ ŽENSKÝ SI UTAHUJÍ KORZETY.. TY SI MRŠÍNE NATÁHNI TRENCLE, JISTĚ JICH MÁŠ ZÁSOBU. rnMašín 8118221.05. 10:05rnJiříku, tak to si připrav pořádnej řemen, protože ten budeš v dohledné době utahovat do takový míry, jako si utahují ženský korzety.rnrnAnonym 8683021.05. 11:45rnAnonym 8683021.05. 09:37rnMršín je mentální Zilvar z chudobince už teď.rnrnAnonym 8683021.05. 11:44rnAnonym 8683021.05. 09:35rnJiří, roušku si klidně noste, jak budete chtít vy, nikomu do toho nic není, pošklebovat se může jen blb, stejně tu s námi roušky už zůstanou, jako v Asii, až budou chřipky, bude takových víc, co se rozhodnou chránit se - byť jen na 60%. Myslím, že na roušky už jsme si zvykli. Snad se rozjede výroba v těch firmách, které to slibují - stačilo by roušku s nanovláknem. Takových bude víc, kteří se už nebudou žinýrovat vzít si roušku, když budou řádit chřipky. Na chřipky každým rokem umře tuším dva tisíce lidí.

Anonym 86830 21.05. 12:00
[Andrej Babiš] Mršíne, tvůj \"humor\" s korzetem mě opět přesvědčil, že jsi na úrovni mentála. :-)) :-)) Těžký případ.

Mašín 81182 21.05. 12:00
[Andrej Babiš] Mafře STBáka Babiše ubyly předplatitelé, není to nečtenější nakladatelství, přesto si státní ČD objednaly reklamu v hodnotě 6,5x dráž než u nejčtenějšího vydavatelství!

Mašín 81182 21.05. 11:56
[Andrej Babiš] U Mafry státní dopravce utratil od roku 2015 podle Radiožurnálu celkem 112 272 840 Kč, přičemž například u mediálního domu Czech News Center (CNC), kam spadá například nejčtenější český deník Blesk, zaplatilo za inzerci během zmiňovaného období pouze 17 milionů korun. Nejsledovanější televize Nova pak od roku 2015 od ČD měla podle Radiožurnálu inkasovat 47,7 milionů Kč.

Anonym 86830 21.05. 11:54
[Andrej Babiš] Mršín je vytočené pako. Asi došly šusťáky.

Mašín 81182 21.05. 11:53
[Andrej Babiš] To vím, že tato vláda klaunů je prolhaná. V lednu tvrdila, že je na virus připravená.

Anonym 86830 21.05. 11:51
[Andrej Babiš] MRŠÍNE, TOHLE SI ULOŽÍM, TY ZÁVISTIVÝ NENÁVISTNÝ KLAUNE V TRENCLÍCH. rnMašín 8118221.05. 10:05rnČeský stát se proměnil v kriminální zrůdu. Premiér krade veřejné peníze a skoro všichni mlčí

Anonym 86830 21.05. 11:49
[Andrej Babiš] MRŠÍN ŽIJE V DOBĚ, KDY ŽENY POUŽÍVALY KORZETY..TEDY V DÁVNÉ DOBĚ, KTEROU MY UŽ NEPAMATUJEME..PRÝ ŽENSKÝ SI UTAHUJÍ KORZETY.. TY SI MRŠÍNE NATÁHNI TRENCLE, JISTĚ JICH MÁŠ ZÁSOBU. rnMašín 8118221.05. 10:05rnJiříku, tak to si připrav pořádnej řemen, protože ten budeš v dohledné době utahovat do takový míry, jako si utahují ženský korzety.

Anonym 86830 21.05. 11:45
[Andrej Babiš] Anonym 8683021.05. 09:37rnMršín je mentální Zilvar z chudobince už teď.

Anonym 86830 21.05. 11:44
[Andrej Babiš] Anonym 8683021.05. 09:35rnJiří, roušku si klidně noste, jak budete chtít vy, nikomu do toho nic není, pošklebovat se může jen blb, stejně tu s námi roušky už zůstanou, jako v Asii, až budou chřipky, bude takových víc, co se rozhodnou chránit se - byť jen na 60%. Myslím, že na roušky už jsme si zvykli. Snad se rozjede výroba v těch firmách, které to slibují - stačilo by roušku s nanovláknem. Takových bude víc, kteří se už nebudou žinýrovat vzít si roušku, když budou řádit chřipky. Na chřipky každým rokem umře tuším dva tisíce lidí.

Anonym 86830 21.05. 11:39
[Andrej Babiš] Subject: Fwd: VIDEO z Bruselu Vážení přátelé přeposílejte- je to šílené a nezodpovědné od EU! Slovenské zpravodajstvo . ČT OPĚT NA PŘÍKAZ Z EU MLČÍ Oni se opravdu rozhodli zničit bílou Evropu. Zastaví ty blázny někdo? Vždyť to není možné, aby se samozvaná chunta rozhodla drze vyvraždit Evropu. Vždyť to je srovnatelné s Hitlerovými vyhlazovacími tábory. Místo aby dali peníze na boj s virovou nákazou, tak uvolňují stamiliardy, které nejsou jejich na další záplavu Evropy smetím a ještě si to drze zlegalizují. Kdo jim dal na to právo? Co si o sobě ti zmetci myslí?

Anonym 37249 21.05. 11:27
[Andrej Babiš] Mašíne zase vedle. Stát byl připraven na povodně ne na virus. Lež má krátké nohy.

Anonym 46117 21.05. 10:43
[Andrej Babiš] Novinářská žumpa zase narazila.Spekulovali,že premiér žárlí na Prymulovu popularitu.Ten jim vstřel zrak,usiluje o to ,aby Prymula zůstal ve státních službách.Zase se nepovedlo,po kolikáté už.Po neúspěšném útoku na angličtinu paní Schillerově se pisalkove snaží zase svoje fantazie uvést jako bombu,ale sami pod sebou si zapalují zápalnou šňůru.

Mašín 81182 21.05. 10:38
[Andrej Babiš] Z čeho Adam Vojtěch při svých původních výrocích o dostatečných zásobách vycházel, to nikdy nevysvětlil. Mimochodem, roušky v mnohých kamenných lékárnách nejsou k dostání dodnes.

Mašín 81182 21.05. 10:38
[Andrej Babiš] Jak premiér, tak ministr zdravotnictví zapomněli dodat, že to byli právě oni dva, kdo fakticky nemocnicím znemožnil, aby se na epidemii připravily. Bylo to rozhodnutí ze 6. března, kdy si Ministerstvo zdravotnictví stáhlo dodávky ochranných pomůcek pod sebe. Nemocnice nic nekupovat nemohly, vládní rozhodnutí zničilo trh a ochranné pomůcky zkrátka nebyly.

Mašín 81182 21.05. 10:37
[Andrej Babiš] ?Ve zdravotnictví chybí v řádech stovek tisíc, možná až milion,? přiznal ministr 14. března k zásobám respirátorů. Ještě ve stejný den přitom stačil premiér Andrej Babiš veřejně obvinit doktory a zdravotníky,že lžou, když tvrdí, že ochranných pomůcek je nedostatek. ?Není pravda, že zdravotníci nemají pomůcky, mají je Všude respirátory dostali, kdo říká opak, lže.?

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87320

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti