Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 26.05. 15:43
[Andrej Babiš] Luděk Niedermayer: Premiér sobecký, cynický a hloupý

Mašín 81182 26.05. 15:42
[Andrej Babiš] Ústecký kraj v čele s hejtmanem Oldřichem Bubeníčkem (KSČM) umožnil podniku Preol z holdingu Agrofert výrazně navýšit produkci řepky a výrobu řepkového oleje. Tento záměr je v rozporu s vládou deklarovaným bojem se suchem, jelikož bude mít negativní dopady na životní prostředí.

Mašín 81182 26.05. 15:42
[Andrej Babiš] Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová navázala na ty nejlepší tradice hnutí ANO. Podle informací České televize podal její tým trestní oznámení na záchranářku Veroniku Brožovou, která si během koronavirové krize veřejně postěžovala, že ona ani její kolegové nemají k dispozici krajem zajištěné ochranné prostředky. Teď se věcí zabývá jednotka pro extremismus a terorismus. Připadá vám to neuvěřitelné? Ve Středočeském kraji není nemožné vůbec nic.

Mašín 81182 26.05. 15:41
[Andrej Babiš] Sněmovna se bude zabývat Filipovými výroky o legionářích

Mašín 81182 26.05. 15:40
[Andrej Babiš] Za únor a březen Česko prodalo 155,5 kilogramu zlata. Jiné státy nakupují

Mašín 81182 26.05. 15:38
[Andrej Babiš] Hrad vyhrožuje s pomocí úředníků protototalitního státu demokraticky zvoleným ústavním činitelů vlastní země. Je Česká republika ještě stát, který se řídí podle předem daných vlastních pravidel, nebo už je to jen zcela nesvéprávný shluk lidí ovládaný mezinárodním kriminálním podsvětím, kde pravidla-nepravidla o všem rozhoduje momentálně nejvlivnější gang, tedy Peking a jeho pražská hradní filiálka?

Mašín 81182 26.05. 15:38
[Andrej Babiš] Minulé úterý se Kuberův nástupce v čele Senátu Miloš Vystrčil sešel s prezidentem Zemanem, aby s ním hovořil o původu výhružného dopisu, který dostal Kubera přes Hrad z čínské ambasády. Po jednání Vystrčil uvedl, že se v pohledu na závažnost dopisu s prezidentem neshodli. Tečka.

Mašín 81182 26.05. 15:37
[Andrej Babiš] Hradní klika uštve k smrti druhého muže ve státě ? se svými soukromými kšeftíky, ke kterým zcela bez skrupulí zneužívá nejvyšší úřad této země, jde už i přes mrtvoly, a v téhle zemi se nic neděje! Co Kuberova ODS? Co opozice? Co novináři? Co veřejné mínění? Copak se už všichni v téhle zemi zbláznili ? už je všem úplně všechno jedno?

Mašín 81182 26.05. 15:37
[Andrej Babiš] Podle Kuberova ošetřujícího lékaře byl senátor ? navzdory prokouřeným plícím ? zdravý. K celé věci lékař uvedl, že nepochybuje o tom, že infarkt byl vyústěním toho šíleného psychického tlaku, kterému byl vystaven?.

Mašín 81182 26.05. 15:36
[Andrej Babiš] Paní Kuberová v rozhovoru pro Seznam uvedla, že když dopis, který našla v manželově aktovce, otevřela, měla z něj hrůzu: Když jsem si uvědomila, do čeho se to řítíme, měla jsem šílený pocit. Bála jsem se o rodinu, bála jsem se o děti, nebylo to hezké.? Na otázku, zda se nějak manžel změnil před svou smrtí, odpověděla: Manžel vždycky dělal legraci. Všichni vědí, že byl veselé povahy a hodně mluvil. Teď byl ale pořád zticha, a když jsem se zeptala, jaký má problém, tak mi nic nechtěl říct. Říkal, že všechno je v normálu, ale viděla jsem, že nebylo. Bylo mu špatně, nemohl spát a bylo vidět, že je prostě úplně jiný než celá léta, co jsme spolu byli.?

Mašín 81182 26.05. 15:35
[Andrej Babiš] Na Kuberu v tomto ohledu tlačil i čínský velvyslanec, přičemž Kubera via Hrad dostal výhružný dopis z čínské ambasády, že jestli cestu na Tchaj-wan uskuteční, bude to mít pro Českou republiku i pro něj osobně vážné důsledky. Na to vyšlo najevo, že dopis si podle všeho u čínské strany objednal Hrad, konkrétně prezidentův kancléř Mynář.

Mašín 81182 26.05. 15:35
[Andrej Babiš] Po čtyřech měsících (! ) konečně dostala rodina zemřelého senátora Jaroslava Kubery pitevní zprávu o jeho náhlé smrti v lednu tohoto roku. Potvrdila to, co se tušilo ? senátor zemřel na infarkt. Stalo se tak 20. ledna tohoto roku pár dní poté, co se Kubera setkal na Pražském hradě s prezidentem Milošem Zemanem, který se mu snažil nevybíravým způsobem rozmluvit? cestu na Tchaj-wan, přičemž měl předsedu Senátu, když odcházel, praštit holí přes hlavu ? prý přátelsky?, jak o tom referoval Kubera, který byl pověstný svou pozitivní letorou a tím, že dovedl všechny konflikty převést do kamarádské roviny.

Anonym 46117 26.05. 12:48
[Andrej Babiš] Já si myslím,že Ostravští ví o blízkosti Dárková a tak si dávají pozor.Rozestupy na poště i v obchodech jsou dodržovány.Byla jsem mile překvapena,pořád tvrdím,že Češi když dojde na lámání chleba,jsou vzorní.Vsimli jste si,že už nejsou za největší stěžovatele v Evropě.Nejak přestali nadávat na všechno,až zase začnou tak bude všechno v normálu.

Anonym 86830 26.05. 12:34
[Andrej Babiš] Dokonce i tady v Praze roušky všichni neodhodili, což mě překvapilo. Je to tak pade na pade, nevím, jak v centru.

Jiří 46288 26.05. 12:03
[Andrej Babiš] Dokud v ČR bude přítomen Covid je vhodné i venku nosit roušku,ikdyž to už není nařízeno!

Anonym 46117 26.05. 11:10
[Andrej Babiš] Kychnou,nemusí se bát

Anonym 46117 26.05. 11:09
[Andrej Babiš] Po cestě na poštu a do obchodu měli všichni lidé venku roušku,bez ní jsem nikoho neviděla.Pred obchodem hlídal chlapec pejska a i ten měl roušku v náhubky,měl tam napsáno..Jsem alergii.To je pravda i pejsci mohou mít alergii na pyly.U nás se vžilo,že alergici mají na roušce květinku,nebo stužku,takze když kachnou,lidé se nemusí být.

Anonym 86830 26.05. 09:35
[Andrej Babiš] Podle vládního zmocněnce Romana Prymuly je velmi pravděpodobné, že Česko čeká druhá vlna pandemie. V Jižní Americe se koronavirus šíří nekontrolovatelným způsobem a očekává se, že ještě dva a půl měsíce se takhle šířit bude. Hrozí nebezpečí, že do Evropy přijde epidemie z druhé strany,? řekl Prymula.

Jiří 46288 25.05. 23:22
[Andrej Babiš] Pane Mašín! Jsme nesmiřitelní političtí nepřátelé! Vy jste pravičák,já levičák a příznivec premiéra Babiše a prezidenta Zemana!!

Jiří 46288 25.05. 23:11
[Andrej Babiš] Žádná změna! Voliči to nepřipustí! Premiérem stále Babiš,prezidentem stále Zeman! Volby s převahou vyhraje strana ANO a strana ANO to je premiér Babiš! Občané už se nedají zblbnout pravicovými řečmi,takže ODS je trvale odstavena od válu!

Anonym 86830 25.05. 21:41
[Andrej Babiš] KATEŘINA KONEČNÁ - natočila video ke Dni osvobození - už má 1,5 tisíc komentářů 3,4 tisíc sdílenírnrnrnrnrnrnrn..je to sice komunistka a ty celý život ?nemusím?, ale má pravdu. rnrn-- rnV normálních zemích bych nemusela obhajovat osvoboditele. rn Vzhledem k tomu, jak velký prostor ale dostávají panáci typu rn Hřiba, Koláře a Novotného jsem se v předvečer 7??5??. výročí rn osvobození rozhodla natočit toto video rn

Anonym 86830 25.05. 21:38
[Andrej Babiš] Člověk bez talentu - text Kocáb Pražský výběr (To je o tobě, Mršíne):-)rnJak jsem se snažil, zaživa smažil Omámen vlastní blbostí Nad propastí se stále motám Jsem jako v kleštích pochyby Mám na to sílu nebo nemám Táže se nýmand, co kdyby, Všechno se koupit asi nedá, Teď ušetří tě zklamání Lásku si koupíš, ale běda, Když si chceš koupit nadání, Nos všude strkáš, na všech frontách, Snažíš se vecpat, dopředu, S tím tvým talentem, marná sláva Můžeš si brnkat tak tak, koledu

Anonym 86830 25.05. 21:37
[Andrej Babiš] Anonym 8683025.05. 20:06rnMršíne, už jsi se wybbllil, nebo budeš pokračovat..

Mašín 81182 25.05. 20:52
[Andrej Babiš] A tím jsme u našeho problému, který podvazuje celé fungování státu a je ještě závažnější než v posledku celkem průhledný trik s přihrávkou na národního zásobovatele. Ať již to vyplývá z holého zaměření této vlády na konkrétní byznysové zájmy, nebo z obyčejné zabedněnosti, Babišova vláda se prostě rozhodla, že naše země bude hrát vlastní přebor na hřišti, kam nikdo další ani nechodí. rnrnProto je čas na změnu, jinak nás to přijde draho nejen při nákupech potravin.

Mašín 81182 25.05. 20:51
[Andrej Babiš] Pokud české vládě jde o věc, ať již tomu chceme říkat potravinová bezpečnost nebo soběstačnost, člověk by čekal, že se bude především silně a viditelně angažovat v této probíhající celounijní diskusi. Pro naši zemi by v tom byl potenciál řešení dalšího rozvoje zemědělství v regionech rozsáhle zasažených suchem, jako je třeba Jihomoravský kraj, ale také přílivu investic do projektů s vysokou přidanou hodnotou tažených výzkumem a inovacemi, pokud bychom se začali tímto směrem jako stát včas profilovat. Zaznamenali jsme ale něco takového? Jakýkoli náznak, že by nynější vláda o takových věcech aspoň přemýšlela?

Mašín 81182 25.05. 20:50
[Andrej Babiš] Daleko větší problém je ale ještě jinde. Potravinová bezpečnost ? jak se tomu normálně říká, protože soběstačnost je prostě nesmysl? je zásadní strategické téma, a to dokonce v evropském měřítku. Je známo, že dostupnost a cena potravin úzce souvisí také se stabilitou politických systémů a v globálním pohledu s migračními vlnami. Nejen Česko, ale Evropa jako celek má v zemědělství na své straně některé důležité výhody jako technologickou převahu naší společnosti, silný výzkum a schopnost spolupracovat v kontinentálním měřítku. To by nám teoreticky mělo umožňovat lépe čelit současným hlavním problémům zemědělství, mezi něž patří dopady proměn klimatu, a hledat nová řešení umožňující produkci potravin v dostatečném množství i kvalitě. Jednou z největší bariér, o niž se vede na evropské úrovni debata, je podoba regulací EU o technikách šlechtění plodin, kde má Unie nejrestriktivnější přístup na celém světě.

Mašín 81182 25.05. 20:49
[Andrej Babiš] Protože z hnutí ANO vycházejí všelijaké myšlenky, ale o agrobyznysu se tam nežertuje nikdy, hledejme někde tady kořeny této české varianty ideje čučche soudruha Kim Ir-sena.

Mašín 81182 25.05. 20:49
[Andrej Babiš] Návrh zákona o povinném minimálním podílu 85 procent potravin české produkce vzbudil ohlas, na sociálních sítích je rozsáhle a vděčně předmětem ať už rozhořčení, případně vtipů. Především je ale špatně chápán. Tento návrh se totiž ve svém textu nevztahuje k podílu českých potravin v sortimentu konkrétních jednotlivých obchodů, ale na trhu jako celku. Že je to tím pádem nejen nesmysl, ale dokonce nesmysl neproveditelný? Záleží na úhlu pohledu. Je totiž zapotřebí menšího než malého množství fantazie, abychom si představili, že taková legislativa by mohla být velmi vhodným základem nějakého národního dotačního programu zaměřeného na české zemědělské výrobce usilující o naplnění tohoto vznešeného národního cíle jíst hezky česky. Snadno si také domyslíme, že něco takového by mohlo určitým konkrétním potravinářským producentům přijít velice vhod třeba v situaci, že by ztratili z nějakého důvodu, třeba kvůli střetu zájmů, přístup k běžným dotacím přicházejícím z Bruselu.

Mašín 81182 25.05. 20:48
[Andrej Babiš] Nedávno skončený nouzový stav popustil zřejmě ve státohnutí ANO uzdy představivosti, a tak nás jeho představitelé začali obšťastňovat různými podivnými nápady, které by nezaskočily občana Korejské lidově demokratické republiky, ale zde, v srdci Evropy, jsme z nich nesví: život v malých komunitách několika rodin, zavedení nucených prací dětí ve Středočeském kraji a potravinová soběstačnost. Zastavme se u toho posledního.

Mašín 81182 25.05. 20:47
[Andrej Babiš] Potravinová soběstačnost? Přihrávka Agrofertu, který se bojí o dotace

Mašín 81182 25.05. 20:43
[Andrej Babiš] EU nám sem hází třetí jakost potravin od STBáka Babiše? Ale jdi tydýte.

Anonym 86830 25.05. 20:32
[Andrej Babiš] Tak jsme dopadli po vstupu do EU, samé sliby.. Teď jsme odkázáni na to, co nám sem předhodí - druhou jakost potravin pro \"druhořadý\" národ. Není divu, že? Však pro Němce jsme byli vždy takoví.

Anonym 86830 25.05. 20:06
[Andrej Babiš] Mršíne, už jsi se wybbllil, nebo budeš pokračovat..

Anonym 86830 25.05. 20:05
[Andrej Babiš] MRŠÍNE, TY MÁŠ STAROSTI..BÓOOŽE MŮJ..NEMÁ TAKY NOVÉHO PSA..? rnMašín 8118225.05. 15:33rnČaputová má nového přítele. Aktivistu a tvář slovenské Greenpeace, píší slovenská média

Anonym 37249 25.05. 19:51
[Andrej Babiš] Ruka trhu vše vyřešila tak, že vše musíme dovézt, firmy jsou německé a zisky konćí tam. Dnes se nestačím divit za kolik nakupujeme, zeleninu, ovoce, maso. Super kam to povede?

Mašín 81182 25.05. 18:12
[Andrej Babiš] Světová produkce pšenice by měla letos dosáhnout téměř 770 milionů tun, růst se očekává i příští rok, napsala agentura Bloomberg s odkazem na data amerického ministerstva zemědělství. V zahraničí tak lze očekávat tlak na pokles ceny pšenice, a tedy i výrobků z ní, koncoví spotřebitelé v Česku si však za pečivo naopak spíše připlatí.

Mašín 81182 25.05. 18:07
[Andrej Babiš] Ve středu poletí poprvé v historii lidé do vesmíru soukromou raketou. Dva astronauty NASA tam vynese Falcon 9 Elona Muska

Mašín 81182 25.05. 18:06
[Andrej Babiš] Brněnská chobotnice: šéf finančáku obchodoval s klíčovým mužem kauzy Stoka, který okrádal stát o stamiliony na daních

Mašín 81182 25.05. 17:56
[Andrej Babiš] Když nevrátíte příspěvek, přijde na vás kontrola, hrozí podnikateli finanční úřad. Podmínky přitom splnil

Mašín 81182 25.05. 17:53
[Andrej Babiš] Polsko, Dánsko, Francie a naposledy Belgie finančně nepodpoří firmy, které mají své sídlo v zemích označované ze strany Evropské unie jako daňové ráje. Vlády nechtějí pumpovat peníze daňových poplatníku do společností nedanící zisky na jejich území.

Mašín 81182 25.05. 17:48
[Andrej Babiš] \"Můžeme si všimnout, že ale zdražují i domácí položky, neovlivněné kurzem koruny, jako je cena nájemného nebo elektřiny,\" dodává Křeček. \"V roce 2018 jsme platili 18 680 a o rok později, v roce 2019, už to bylo skoro 21 tisíc, což je nárůst přes dva tisíce,\" popisuje rodina pana Radka zdražení elektřiny, které zaznamenala.

Mašín 81182 25.05. 17:47
[Andrej Babiš] Při běžném nákupu, kdy v košíku skončí zelenina, ovoce, maso, anebo třeba pečivo, si lidé oproti loňskému roku připlatí zhruba o sto dvacet korun navíc. Nakupující pociťují zdražení zejména u sýrů, masa a ovoce a zeleniny.

Mašín 81182 25.05. 17:47
[Andrej Babiš] Země se po pandemii vzpamatovává ? to se ale rozhodně nedá říct o cenách. Česko má nejvyšší inflaci, nebo-li nárůst cen u zboží a služeb, v celé Evropské unii. \"Těch důvodů je více, ten hlavní spočívá v tom, že oslabil kurz koruny,\" tvrdí ekonom Štěpán Křeček.

Mašín 81182 25.05. 17:46
[Andrej Babiš] Česká inflace je nejvyšší v EU. Ceny potravin i elektřiny raketově rostou

Anonym 46117 25.05. 16:36
[Andrej Babiš] Za normálních okolností by inflaci stáhla dolů nízká cena PH,ale jak víme,doprava byla minimální a tak ani nízká cena na inflaci neměla vliv.Mrsine,ty zase opišes kdejakou cypovinu a jen titulek,dále zdůvodnění nectes,asi je to pro tebe dlouhe,hlupacku.

Anonym 46117 25.05. 16:06
[Andrej Babiš] Nárůst nflace v ČR je především způsoben skokovým nárůstem cen cigaret a alkoholu.Krabicka cigaret se zvýšila v průměru o 12 Kč,u alkoholu nevím,protože nepiju,ale asi to bude taky o dost.Ostatni státy tak drasticky nezdrazovaly,ale je to dobré opatření,každý si může vybrat,třeba přestanu kouřit.

Anonym 46117 25.05. 15:55
[Andrej Babiš] Retro zprávy Mršina vždy pobavi

Mašín 81182 25.05. 15:33
[Andrej Babiš] Čaputová má nového přítele. Aktivistu a tvář slovenské Greenpeace, píší slovenská média

Mašín 81182 25.05. 15:32
[Andrej Babiš] V Brně zemřela žena, které lékaři podávali remdesivir

Mašín 81182 25.05. 15:31
[Andrej Babiš] Schillerová hrozí, že nebude vyplácet pomoc živnostníkům bez přispění obcí a krajů

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88210

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti