Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 46075 10.04. 20:37
[Andrej Babiš] Mrsin ke své zvrácené používá lživé zprávy a překrucování.Altzheimer středisko v Ostravě požádalo kraj o pomoc dnes ráno,protože počet nakažených se přes noc rapidně zvýšil.Jiz dopoledne byla nasazena armáda dovezený ochranné pomůcky pro personál a to ochranné obleky,protože roušky a respiratory mají.Odpoledne nastoupili na pomoc medici a studenti Střední zdrav.skoly pátého ročníku.Gebls by se styděl luline Mrsine.

Anonym 86830 10.04. 20:13
[Andrej Babiš] Očkování proti chřipce se musí dělat taky každý rok, neplatí pro pět nebo deset let. A tohle je stokrát horší než chřipka, jak řekli vědci. Jsou navíc různé skupiny tohoto viru, prý A, B, C, ale možná prý je až 8 různých skupin, podle původu vzniku. A záleží na tom, která skupina kde řádí. Takže Mršín tady jen plácá nějaké nesmysly o imunitě. Jestli v USA zemřou tisícovky teď, tak na podzim nebo za rok můžou zemřít další, a ne že budou mít údajně na rozdíl od nás něco za sebou.

Jiří 46288 10.04. 20:04
[Andrej Babiš] Včera jsem byl v Lidlu v Prostějově a byly tam veliké fronty! Dnes jsem byl v Lídlu a bylo tam téměř prázdno! Což znamená,že si lidé nakoupili na víkend včetně dneška! Asi vyjeli na chaty,když je tak krásně!

Ludva 46142  39 let 10.04. 19:51
[Andrej Babiš] Nejenže člověk nezíská s jistotou imunitu,to už je jasné tím že vir není rozpoznán až deset dní,tehdy imunita zešílí a napadá zdravé orgány tím že sama vyvolá záněty. Navíc ten vir má prý už třetí mutaci. A to nejpodstatnější,člověk jakože vyléčený odchází s poškozenými orgány,tzn.zkrátí mu délku života. Ti co už mají chronické nemoci,jim nezbývá než rouškovat,izolovat se a modlit do konce svého života. Vir byl uměle modifikován.

Anonym 46075 10.04. 19:46
[Andrej Babiš] V Japonsku jsou dokonce případy,kdy se lidé nakazili po druhé.Taktez v Číně,ale jejich podklady nejsou věrohodné.Tak luline Mrsine co zase blábolis.Imunita může být dokonce dočasná,třeba po půl roce ji pacient ztratí.Zatim toto chování koronaviru není jasné.

Anonym 86830 10.04. 19:45
[Andrej Babiš] RP: Ten projekt, pokud je na papíře, vypadá relativně jednoduše, ale ukázalo se, že je to velmi komplexní záležitost. Implementace vyžaduje několik týdnů. Když si představíme dokumentaci k domu, tak to neznamená, že tam za dva dny bydlíme. Je tam celá řada procesů. Je to napříč institucemi, které fungují velmi odlišně. Záchranka funguje ve velmi urgentním módu, krajské hygienické stanice postupují systematičtěji a v delších časových režimech. Pak jsou tady představitelé IT, kteří uvažují systémově, ale nevidí, že s tím musí naučit lidi, pro které je to něco nového. Nejsou to stroje. Musíme pracovat i s tím, že je v Česku nevraživost vůči lidem, kteří jsou na koronavirus pozitivní. Je to určité stigma a my s tím musíme pracovat. To se nedalo předvídat. Když si například nechtějí někteří lidé nechat odebrat vzorek týmem, který za nimi přijede, tak musíme hledat jiné cesty. Chápu. Nezadělalo vám ale na problém to, že teď, o dva týdny později, musíte vysvětlovat, proč vše nepostupuje tak rychle, jak se na začátku tvrdilo? RP: Je tady jistě obrovské očekávání veřejnosti, protože je to klíčový projekt, jenž má nahradit plošná opatření, která logicky národ velmi svazují, a některé části ekonomiky jsou paralyzovány. Je jasné, že bez chytré karantény se neobejdeme. Očekávání je veliké, ale nemůžeme ho spustit v době, kdy to řešení bude polovičaté. Proto je ta implementace možná o dva týdny delší, než se původně uvažovalo. Ale já si myslím, že je to korektní. Veškeré propojení laboratoří, nemocnic, hygieniků, to vyžaduje obrovské množství práce a nejde to udělat lusknutím prstu. Je třeba to otestovat a data musí být chráněna proti zneužití, protože v některých jeho patrech jsou i údaje o infikovaných osobách.

Ludva 46142  39 let 10.04. 19:44
[Andrej Babiš] Před několika lety jsem tu psal informaci,že se profláklo,že americká vláda za Obamy nakoipila 3miliony,rakví. Tzn. další důkaz kdo zs tím je. Jen ten kdo je všeho schopen a to jsou ušáci z jůesej. CIA infikovala kdysi francouzské městečko bez jejího vědomí i vláda Francie to nevěděla a zkoumaly chování těch občanů. Ono všechno se vším souvisí.

Anonym 86830 10.04. 19:43
[Andrej Babiš] Roman Prymula: My jsme chytrou karanténu v rámci dvou týdnů testovali v pilotním režimu na jižní Moravě. Tam jsme zjistili některé problémy, které v tuto chvíli odstraňujeme. Na druhou stranu musím říct, že většinou mě až pozitivně překvapilo, jak ty systémy na sebe navazují.rnJe to projekt, který je nesmírně komplikovaný, zahrnuje dva ministerské resorty, Armádu České republiky, krajské hygienické stanice, záchrannou službu, laboratoře. Ten projekt je v tomto smyslu unikátní, že musíme všechny tyto systémy zapojit do jednoho komplexu. Takže termín spuštění v celé České republice je tedy, jestli dobře počítám, na konci dubna? RP: Časově to tak vychází. Já si myslím, že byť to bude odstartováno bezprostředně po Velikonocích, tak plně funkční chytrá karanténa bude, až budou využívány všechny její části, to znamená i z hlediska elektronizace laboratoří. Musí se najít cesta, jak to využívat, a to samozřejmě chvíli trvá. Učíme se za velmi extrémní situace a to si myslím, že se zvládlo, a drhnoucí plošky, které tam ze začátku mohly být, pilotní program vychytal a teď je vidět, že kolegyně pochopily vylepšení a možnost rychlého dostání lidí do karantény. Ony to stíhaly do pěti sedmi dnů průměrně. Došly k tomu, že jim chytrá karanténa pomáhá a že se zefektivní práce epidemiologa.

Anonym 46075 10.04. 19:38
[Andrej Babiš] Zatím nikdo nedokázal,že po prodělání koronaviru pacient získá imunitu,nikdo to nepodepsal Tak luline Mrsine nepindej.

Ludva 46142  39 let 10.04. 19:37
[Andrej Babiš] Opoblok je na kolenou,možná se už dal na modlení. Oni už i žárlí na pana Babiše,že použil sportovní žargón v projevu a to je prý nefér. Oni když nevyhrají volby,tak si budou stěžovat že Babišovi svítilo sluníčko a jim chudáčkům chumelilo)

Anonym 86830 10.04. 19:27
[Andrej Babiš] Ano, Mašín nasaje a dál filtruje, co se mu hodí do chřtánu.

Anonym 86830 10.04. 19:26
[Andrej Babiš] .. Kdyby do toho nepindaly báby tipu těch mužatek, a nehrozily..

Anonym 86830 10.04. 19:22
[Andrej Babiš] No, tak alespoň vidíš Mršíne, že to v tom východoněmeckém sektoru měli vymyšlené líp než s.s.áci.

Mašín 81182 10.04. 19:20
[Andrej Babiš] Ludvánku, bombardování Jugoslávie podepsal Miloš Zeman. Havel k tomu neměl pravomoc.

Anonym 86830 10.04. 19:20
[Andrej Babiš] Vědci říkali, že přijde-li v úvahu získání imunity, nebude mít dlouhého trvání, tak tady nepindej, že to někdo bude mít za sebou. Kdybychom kolem sebe neměli nezodpovědné státy s celou EU, mohli jsme se s tím vypořádat jednoduše. Kdyby do toho nepindali báby tipu těch mužatek, a nehrozili všem kolem kvůli zavřeným (pro tebe Mršíne zablokovaným) hranicím, zvládlo by se to tady mnohem lehčeji. Ale jelikož o sobě samy báby řekly, že nejsou žádnými experty, tak to padá v celé Evropě na jejich hlavy.

Ludva 46142  39 let 10.04. 19:19
[Andrej Babiš] U nás budou taky mrtví jako u nás? Mašín v křeči,Havel měl taky takové vyjadřování,takříkajíc nic neříkajíc. Ještě v tom byl dobrej Gerge Bush mladší a taky takový bombarďák. Mašín papouškuje o mnohaletém promořovaní o kterém mluvil dnes v rádiu Prymula. A to jsou voni,takoví papoušci bezmozci,co pšoukne guru opoblok to plnými doušky Mašín nasaje a dál filtruje. Takovej moula,co koukal na Šmouly z ODS.

Mašín 81182 10.04. 19:19
[Andrej Babiš] Imunitu samozřejmě člověk získá. Vědci porovnávají země, kde bylo provedeno plošné očkování proti tuberkulóze a kde ne. Z porovnání vychází, že jsou na tom v boji s koronavirem znatelně lépe země, kde plošné očkování proběhlo. V Německu je velký rozdíl ve výskytu koronaviru mezi západem a bývalou Německou demokratickou republikou. Východ, kde byla vakcinace povinná, je zasažen až o 30 procent méně než zbytek země. Dalším důkazem mohou být i sousedé na Pyrenejském poloostrově ? Španělsko a Portugalsko. V Portugalsku bylo očkování proti tubeře povinné ve Španělsku ne.

Ludva 46142  39 let 10.04. 19:13
[Andrej Babiš] Ve státech bývalé Jugoslávie mají pomník Havla strašáka do zelí za jeho humanitární bombardování nemocnic,jedoucích dopravních vlaků,svatebčanů a jiných. Jo byl to fakt bombarďák.

Anonym 86830 10.04. 19:12
[Andrej Babiš] A estébák zas.aný jsi jenom ty a ta tvoje neobolševická banda.

Mašín 81182 10.04. 19:11
[Andrej Babiš] Pro 86830, u nás budou taky mrtví jako u nás. Jenomže u nás to potrvá několik desetiletí, ale USA to budou mít za sebou za rok. Nebo si snad myslíš, že když se u nás nakazí důchodce v českém ghetu, tak že nezemře?

Anonym 86830 10.04. 19:11
[Andrej Babiš] Nikde nikdo nepotvrdil, že přenašeč nebo nakažený získá imunitu. Vědci si tím nejsou jisti, pouze se domnívají. A kromě toho ta případná imunita nemusí vydržet. Může přijít další vlna, zmutovaný virus a začne nové kolečko.

Anonym 86830 10.04. 19:07
[Andrej Babiš] RÁDIO JEREVAN PROMLUVILO. KDYBY SE TO UVOLNILO JAKO V USA, UŽ JSOU TADY TISÍCE MRTVÝCH, A TO BY SE TI ASI LÍBILO. PAK BYS ZASE HÁZEL NA BABIŠE TY TISÍCOVKY MRTVÝCH, CHYTROLÍNE. ŽE TY JSI NEBYL ŘEDITELEM ZEMĚKOULE, KDYŽ TAK VŠECHNO VÍŠ.rnMašín 8118210.04. 18:54rnbuď se má zavést chytrá karanténa, tedy i teploměry na každém rohu anebo se to má uvolnit jako v USA.

Ludva 46142  39 let 10.04. 19:04
[Andrej Babiš] Ale zase je fér,že Havlovi udělali opileckou lavečku.

Anonym 86830 10.04. 19:03
[Andrej Babiš] TAK CO BY RÁDIO JEREVAN MRŠÍN PORADIL ASI TĚMTO VEDOUCÍM ČINITELŮM:rnVojáci vyslaní do španělských domovů, aby pomohli s desinfekcí, našli na místě opuštěné i mrtvé. Od 8. března zemřelo v pečovatelských domovech v oblasti Madridu 4260 lidí s koronavirem.rnVe Francii připadá na lidi z těchto zařízení téměř třetina úmrtí. Zemřelo v nich přes 3200 lidí, jen v Paříži jich bylo 172.rnBývalá ministryně pro záležitosti žen Monique Pelletierová poukázala na to, že Francie původně nezahrnovala mrtvé v domovech do státní statistiky o koronaviru a uváděla jen ty, kteří zemřeli v nemocnicích. \"A pak jsme se dozvěděli, že v domovech zemřelo přes 300 lidí,\" uvedla.

Mašín 81182 10.04. 18:58
[Andrej Babiš] USA a Jižní Korea mají jednu společnou věc. V obou zemích nebudou lidé nijak významně omezováni. U nás budou lidé zavřeni několik desetiletí.

Mašín 81182 10.04. 18:54
[Andrej Babiš] Pro 86830, buď se má zavést chytrá karanténa, tedy i teploměry na každém rohu anebo se to má uvolnit jako v USA. Cesta, kdy se všechno zavře a lidé nikam nesmí a o chytré karanténě se jen mluví je cesta do pekel. Jak už jsem psal, tak státy jako USA a Itálie budou promořeny, státy jako Jižní Korea nebo Tajwan si to budou umět pohlídat. U nás budeme díky STBákovi pořád zavření. Protože když by třeba česká rodina vyjela příští rok do Itálie, tak se nakazí, i když Italové budou fungovat normálně. Důvod je jednoduchý. Italové už budou mít imunitu. Mezitím nakažená rodina nakazí prodavačky v Lidlu, protože jí STBák nechá volně běhat po světě, místo toho, aby členům rodiny měřil na každém rohu teplotu. Chytrá karanténa je v téhle zemi z říše pohádek.

Anonym 86830 10.04. 18:42
[Andrej Babiš] TAK PROČ JSI KVÁKAL, ŽE SE NEKONTROLUJE TEPLOTA LIDEM PŘED BAUMAXEM, KLAUNE, PINDÁŠ, JAK SE TI TO ZROVNA HODÍ, VIĎ, TY KOBLIHO.rnMašín 8118210.04. 17:14rnImunolog: Koronavirus už má čtvrtina Čechů, nakazit se je pro většinu jen dobře,

Mašín 81182 10.04. 18:42
[Andrej Babiš] Rusáci šlapou jako o život. Už předběhli Jižní Koreu.

Mašín 81182 10.04. 18:37
[Andrej Babiš] Vzpomínka na padlé sovětské vojáky je pomník padlých sovětských vojáků. A těchto pomníků je u nás hodně.

Mašín 81182 10.04. 18:33
[Andrej Babiš] Ludvánku, ty komouši, Masaryk nikdy nenechal střílet do demonstratů. Střelbu vyprovokovali tvoji komouští bratři.

Ludva 46142  39 let 10.04. 18:30
[Andrej Babiš] Masaryk nechal střílet do demonstrantů a jeho sochy nikdo nehanobí. Návíc socha Koněva je vzpomínka na padlé sovětské vojáky,kterých bylo hodně.

Mašín 81182 10.04. 18:19
[Andrej Babiš] Pro 46075 v USA ukládají(nehážou) nebožtíky bez příbuzných do hromadných hrobů, u nás je nechají rozprášit na posypové loučce.

Mašín 81182 10.04. 17:48
[Andrej Babiš] A v této situaci si Rusové ještě dovolují vyšetřovat, proč došlo v České republice k přestěhování sochy jejich maršála, který má na svědomí například krvavé potlačení protikomunistického povstání v Maďarsku.

Mašín 81182 10.04. 17:47
[Andrej Babiš] Situaci před časem v rozhovoru naprosto přesně vyjádřil historik Eduard Stehlík, který měl tuto agendu na starost: Snažíme se obnovovat válečné hroby legionářů na území Ruska, Ukrajiny i dalších zemí. Na území Ruské federace se však bohužel v posledních letech setkáváme s většími a většími problémy. Česká republika má sice s Ruskou federací smlouvu o péči o válečné hroby, ale ta je beze zbytku naplňována pouze z naší strany, a to měrou vrchovatou. Jen pro představu ? za posledních deset let dalo Rusko na údržbu našich hrobů na svém území 1,5 milionu korun, zatímco Česká republika na ruské válečné hroby u nás takřka sto milionů. Nejhorší však je, že nám brání obnovovat naše válečné hroby i tehdy, kdy všechny s tím spojené náklady hradí Česká republika. Například v Samaře již máme hotový pomník sedm let složený v tamním skladu a nedovoluji nám ho instalovat. Na jiných místech byly již hotové pomníky poškozeny či zhanobeny. Situace není jednoduchá, ale nevzdáváme se.?

Mašín 81182 10.04. 17:46
[Andrej Babiš] Drzost Rusů má ještě jeden rozměr. Již řadu let se odmítají starat o pomníky a hroby československých vojáků v Rusku. Nedodržují dohody, které mezi sebou ČR a Rusko mají. Spočívají v tom, že Česká republika bude pečovat o hroby Rusů v ČR a naopak Rusové se budou starat o hroby Čechoslováků u nich. Jenže Rusové dohodu dlouhodobě nedodržují, i když jim ČR posílala na údržbu vojenských hrobů několik milionů korun ročně.

Mašín 81182 10.04. 17:45
[Andrej Babiš] Vrcholnou drzostí je oznámení Ruska o tom, že bude vyšetřovat, kdo odstranil sochu maršála Koněva v Praze. Zároveň s tím Rusové uvádějí, že případnému viníkovi hrozí několikaleté vězení. Co to má znamenat? To si jako po květnu 1945 budou z České republiky odvážet naše občany do svých koncentráků? Rusy by měl jednoznačně usměrnit ministr zahraničních věcí, premiér i prezident.

Mašín 81182 10.04. 17:45
[Andrej Babiš] Drzí Rusové. Chtějí vyšetřovat sochu Koněva. O hroby československých vojáků se nestarají

Mašín 81182 10.04. 17:44
[Andrej Babiš] Vláda zatím neuvedla do praxe prakticky žádnou z avizovaných forem pomoci podnikatelům a živnostníkům. Stát umožnil získat půjčku, ale připravený objem peněz byl během několika málo hodin rozebraný. Živnostníci marně čekají na možnost odkladu splátek úvěrů a hypoték. Marně čekají na jakoukoliv přímou finanční pomoc od státu. Ministerstvo financí neustále mění podmínky, za kterých by živnostníci mohli získat alespoň slíbených 25 tisíc korun. Zřejmě jediné, co stát zatím skutečně poskytl, je pozastavení EET, což je ale pro podnikatele, kteří nesmějí otevřít své obchody, spíše výsměchem.

Mašín 81182 10.04. 17:43
[Andrej Babiš] Jak vypadají praktické dopady krize okolo koronaviru a nepomoc vlády podnikatelům a firmám, je teď jasně vidět na mnoha místech České republiky. Mezi provozovnami, které zmizí, je i známá restaurace Kuchyň na Hradčanském náměstí kousek od Pražského hradu. Její personál oznámil na sociálních sítích, že už nemůže čekat na turisty a nemá peníze na náklady.

Anonym 46075 10.04. 17:29
[Andrej Babiš] Kvakas howadiny a dívej se

Anonym 46075 10.04. 17:28
[Andrej Babiš] Mrsine lulne,britském howadiny a dvěma se jak tebou opěvovaná USA dává mrtvoly do chladírenských vozu a háže je do hromadných hrobů.Zadosti o podporu v nezaměstnanosti rapidně roste.To se stát v Rusku,tak se posseres blahem.

Ludva 46142  39 let 10.04. 17:22
[Andrej Babiš] USA nedávno zavedly novinku přes prostředníka pozvat na jednání proti stranu a pak jej dronem zlikvidovat,tzn.až Hřibovi připoletí dron a ustřelí mu klobók,tak to bude také cajk? Nebo na to je jiný metr? Asi v palcích že? Takže borec nakonec a palec nahoru)

Mašín 81182 10.04. 17:14
[Andrej Babiš] Imunolog: Koronavirus už má čtvrtina Čechů, nakazit se je pro většinu jen dobře, promoření musí proběhnout

Mašín 81182 10.04. 17:07
[Andrej Babiš] Oběd v Lánech řeší hygienici. Možná budou padat pokuty, řekl Švejdar

Mašín 81182 10.04. 16:26
[Andrej Babiš] I server je podle Bláhy umístěn v síti Agrofertu a využívá vnější i vnitřní infrastrukturu společnosti. Veškerá korespondence na serveru odchází z rozsahu IP adres, které jsou využívány společností Agrofert a.s. Co je na pováženou, server navíc nenabízí ani možnost šifrované komunikace, všechny e-maily tudíž mezi SMTP servery putují zcela nešifrovaným způsobem,? uvádí Bláha.

Mašín 81182 10.04. 16:24
[Andrej Babiš] Policie řeší Babišův privátní e-mail. V průhonické sokolovně si z něj tiskl vládní dokumenty

Mašín 81182 10.04. 16:21
[Andrej Babiš] Premiér je táta kutilů a chalupářů. Otevřel jim obří Hornbach. Malá knihkupectví mají smůlu

Mašín 81182 10.04. 15:45
[Andrej Babiš] Babiš vezme zodpovědnost na sebe a pak až se to po.ere, tak to hodí na účetní.

Anonym 46075 10.04. 15:44
[Andrej Babiš] Přijmout teď euro,rovná se sebevraždě.Mrsin ale nepřemýšlí,Bulhaři skončí jako Slováci,kteří pořád nadávájí a i teď překračují hranice,aby si mohli levněji nakoupit v Česku.Vidite,že Mrsin je lulin.

Anonym 86830 10.04. 15:43
[Andrej Babiš] Mršín je zamindrákovaný bbllbec z TOp a ODS, chlívkař a hnojař, prašivka našeho národa, obdivovatel Němců, kteří zavinili dvě světové a do Evropy nastěhovali migranty s vírou, která se neslučuje s evropskými hodnotami a tradicemi. Fuj, zmetci.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88210

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti