Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Střihavka 90591 11.02.2013 16:44
[Kamil Střihavka] už nic nevydám,seru na to

David 90591 11.02.2013 16:43
[Michal David] co se líbí vám se nemusí už líbít panu davidovi,helena je už holt stará a musí dát přednost mladším krůta

Dorota 90591 11.02.2013 16:42
[Bohouš Josef] Jakube vy jste taky blb

Esa 21225  19 let 11.02.2013 16:25
[Lucie Vondráčková] Lucka není dobrá ale je přímo skvělá.Miluju všechny její písničky.

Anonym 18865 11.02.2013 16:18
[Karel Schwarzenberg] Zdeněk Bakala.

Novinář Bartoš také zdůrazňuje, že kníže je neodmyslitelně spjat s kontroverzním miliardářem Zdeňkem Bakalou: Bakala je Karlovým dlouholetým přítelem a obchodním partnerem. Společně zprivatizovali karlovarskou Becherovku, společně vydávají týdeník Respekt, do České republiky se jim podařilo přitáhnout vlivný americký think-tank Aspen Institute. Všechny kontroverze kolem Bakaly tak vrhají špatný stín i na Karla. Premiér Nečas loni upozornil, že spojení Schwarzenberg-Bakala má obdobné konotace jako Bém-Janoušek.

Podivně dopadlo prý i hospodaření Nadace Bohemiae. Karel Schwarzenberg, který si spolu s Miroslavem Kalouskem hraje na spořádaného hospodáře, v nadaci, kterou v roce 192 založil, figuroval jako výkoný ředitel. Rok po svém založení přestala však nadace platit daně, aby poté skončila v konkursu s dluhem tří milionů - na daních. Ukázalo se, že nadace vedla získané peníze za reklamu jako dary, z nichž se neplatí žádné odvody do státní pokladny. Chyby v účetnictví, které se týkají let 196 až 198, odhalil už dříve při kontrole Finanční úřad pro Prahu 1 a zpětně nadaci doměřil tři miliony korun, uvádí Bartoš.

.a Becherovka

Pochybnosti nad podnikáním Karla Schwarzenberga vyvstaly podle Bartoše také v roce 197, kdy Schwarzenberg spolu se svým přítelem Zdeňkem Bakalou (Patria Finance) a francouzskou firmou Pernond-Ricard koupil v privatizaci karlovarskou Becherovku.

Třebaže jejich nabídka byla až druhá nejvyší (nezvítězila ani v jediném z kritérií vypsaného veřejného výběrového řízení), stát na dramatickém jednání vlády přiklepl firmu Schwarzenbergovi a spol. většinou jednoho hlasu. Pro hlasovali Schwarzenbergovi známí z ODA a KDU-ČSL. Becherovce se ale příliš nevedlo a podnik, který měl v roce 197 zisk 148 milionů, skončil za tři roky poté v mínusu až 140 milionů. Média tehdy psala o tom, že se Becherovka tuneluje státu před očima, řekl Bartoš k další knížecí kauze.

Anonym 18865 11.02.2013 16:16
[Karel Schwarzenberg] Karlovy restituce jsou stejně tajemné, jako ty Havlovy

Investigativní novinář Bartoš si posvítil i na Schwarzenbergovy restituce v ČR. Karlovy restituce jsou stejně tajemné, jako ty Havlovy. V zásadě jde o to, že Karel neváhal podnikat neuvěřitelné právní kličky, aby podědil, co se dalo, a zrestituoval, co bylo možné. A tak zatímco byl v roce 1960 adoptován svým v Rakousku žijícím strýcem Jindřichem do hlubocko-krumlovské větve Schwarzenbergů, čímž se stal hlavním představitelem rodu a z chudého šlechtice zámožným mužem, protože o dvacet let později mohl dědit majetek v Rakousku, doma po převratu se zase hrdě hlásil k biologické větvi, kterou opustil (orlické), protože se zde nabízely pro změnu miliardové restituce, řekl Bartoš.

Novinář říká, že podle českého práva ale neměl na restituce nárok. Přesto se ale neváhal o majetek soudit a podařilo se mu prosadit, že bylo upřednostněno rakouské právo.

České právo říká, že dědická práva po biologických rodičích adopcí zanikají, kdežto rakouské právo je umožňuje. Navíc byl Schwarzenberg adoptován jako dospělý, což české právo taktéž nezná. Neptejme se, jak se to stalo, ale soud si vyslechl znalce na mezinárodní právo a rozhodl se, že se bude postupovat podle práva rakouského. Karel tudíž zdědil podstatnou část majetku konfiskovaného orlické větvi a činí si zálusk i na majetek zabavený na základě speciálního zákona Lex Schwarzenberg, byť se věc komplikuje rodiným sporem s nevlastní (adoptivní) sestrou Elizabeth von Pezold. Je otázkou, do jaké míry pomohlo Karlovi jeho výsadní postavení nejbližšího spolupracovníka tehdejšího novopečeného prezidenta Václava Havla v rozjitřené posametové době. Jisté je pouze to, že vyřízení restitučních nároků se událo současně s jeho a Havlovou abdikací, uvádí Bartoš.

Bartoš se ptá, zda za Schwarzenbergovým lobingem pro Lisabonskou smlouvu nestály opět tytéž majetkové zájmy, protože Listina práv EU (která je součástí Lisabonské smlouvy) otevírá možnost pro restituce konfiskovaného majetku a tudíž cestu k více než čtyřicetimiliardovému jmění, které stát s odkazem na Lex Schwarzenberg, na který se restituce (zatím) nevztahovaly, stále vlastní. Někteří lidé z politických kruhů říkají, že právě vidina tohoto tučného sousta je hlavní Karlovou motivací a že z ní vyplývají i jeho politické postoje ve vztahu k Evropské uni a k sudetským Němcům, dodává Bartoš.

Jak je na tom kníže s korupcí.

Novinář připomněl, že aby mohl kandidát TOP 09 na prezidenta zrestituovat, musel i uplácet, což ministr později sám přiznal. Nechme to být. Nešlo o nic velikého. Ale jiná cesta prostě nebyla. Bylo to k uzoufání. A po dvou letech, kdy se všechno zablokovalo. Nebyl to přímý úplatek, šlo řekněme o jistou protislužbu. V té době jsem ještě vůbec nebyl v politice. Dodnes z toho mám špatné svědomí, popsal v roce 2010 v rozhovoru pro MF Dnes případ z 90. let.

Třebaže má Karel plná ústa boje proti korupci, když na korupci ve svém okolí přijde, blahoskloně ji přikryje a toho, kdo na ni upozo... (zkráceno)<|i>

Vlastenec 18811 11.02.2013 16:14
[Václav Klaus] Novym papezem-kardinal Duka.

Anonym 18865 11.02.2013 16:14
[Karel Schwarzenberg] Karlova hlasování pro restituce, zdražování a platby do Bruselu

Třebaže se Karel často snaží ze své zodpovědnosti chytrými či vtipnými hláškami a mlžením vyvázat, je spojen s řadou kontroverzních hlasování. Zvednul ruku pro snížení důchodů, pro zvýšení daní, pro zrušení základní slevy na dani z příjmu fyzických osob pro starobní důchodce, pro Evropský stabilizační mechanismus, který nás zavazuje vyplatit Bruselu 350 miliard v okamžiku přijetí eura, církevní restituce, stejně jako předtím v Senátu pro americkou radarovou základnu v Brdech, či svou nepřítomností umožnil přijmout povolenky pro ČEZ nebo privatizaci letiště Ruzyně. Podporuje bankovní uni, která znamená, že zahraniční banky budou moci přetáhnout do zahraničí úspory českých střadatelů, říká Bartoš.

Novinář upozorňuje, že Schwarzenberg ještě před rokem chválil amnesti prezidenta jako dobrý nástroj pro řešení přeplněnosti věznic (a souhlasil s tím, že se u nás zavírá zbytečně moc) a amnesti při svém zvolení sliboval. Schvaloval ji i bezprostředně poté, co ji prezident Václav Klaus vyhlásil, aby se poté populisticky, když se názor veřejnosti vyhranil, přidal na stranu jejích kritiků. V Topolánkově vládě mnoho svých sympatizantů zklamal, když nedodržel slovo, že odejde, pokud se Jiří Čunek do vlády vrátí - Čunek se vrátil, ale Karlovi se z vyhřátého místa ministra zahraničí nechtělo, doplnil Bartoš.

Svými výroky Karel poškozuje i české zájmy ve sféře energetiky, když například tvrdil, že budeme muset zavřít Dukovany, ač jde o jednu z nejbezpečnějších elektráren vůbec, nebo když Francouzům požaloval, že jejich společnost Areva bude vyřazena z konkurzu na dostavbu Temelína - a to ještě před vyhlášením výsledků, čehož Areva okamžitě využila pro své odvolání k protimonopolnímu úřadu, kde namítá i únik informací, za což nyní hrozí republice největší arbitráž" v dějinách, zlobí se Bartoš.

Anonym 18865 11.02.2013 16:11
[Karel Schwarzenberg] Rybníky, kapříci a Kalousek

Nedávno vyšlo také najevo, že Schwarzenberg v roce 202 porušoval mezinárodní zákaz prodeje ryb, když obcházel nařízení, podle něhož nebylo možné prodávat ryby z jeho rybníků, dokud neprojdou laboratorními testy, aby se vyloučila případná kontaminace malachitovou plísní, která v té době zachvátila chovy v několika středoevropských zemích. Schwarzenbergovi se nechtělo dlouho čekat na výsledky testů a tak raději ryby za miliony korun prodal účelově zřízené firmě svého správce, na kterou se už zákaz nevztahoval. Ryby tak prodával vesele dál, zatímco poctiví rybáři své ryby testovali a přicházeli o zisky.

Bartoš dále připomenul, že jeden z nejbohatších lidí v zemi i ve střední Evropě vůbec na opravy svých rybníků v roce 202 žádal několikamilionové dotace od státu: 2,7 milionu korun na Kroupovský rybník a o dva měsíce později 1,8 milionu korun na obnovu rybníka Ždír. O půl roku ale přešvihnul termín, do kdy měl rybník kolaudovat, pročež by měl tedy dotace správně navrátit. Protože má ale na ministerstvu financí známého, Miroslav Kalousek mu vracení benevolentně promine. Nic se vracet nemusí.

Schwarzenberg poskytuje Kalouskovi politické krytí, vzájemně si jdou na ruku. Schwarzenberg podporuje Kalouska v jeho sporech s vládou a v jeho kauzách, Kalousek zase Schwarzenberga v jeho sporech s vládou a v jeho kauzách. Za všechno mluví případ Čunek, vysvětluje Bartoš.

Kníže: Mým prvním úkolem jako prezidenta je vycházet s Německem

Už krátce poté, co Schwarzenberg přijal nominaci na prezidenta, v jednom z novinových rozhovorů uvedl, že jako první svůj úkol v křesle prezidenta by viděl budování co nejlepších vztahů s Německem. Kdybych se stal prezidentem, zajisté bych si uvědomil zásadní věc. Podíval bych se na světovou mapu a zjistil bych, kolik velkoměst na světě už má víc obyvatel než celá Česká republika. (.) My si musíme uvědomit, že naším nejdůležitějším spojencem bylo, je a bude Německo. Za svůj první úkol bych proto považoval co nejlepší vztahy s Německem, řekl ministr zahraničí Karel Schwarzenberg v rozhovoru pro časopis Týden z 2. srpna 201.

Ke konci září se také předseda TOP 09 vyjádřil v tom smyslu, že byly doby, kdy každý vzdělaný Čech uměl jak česky, tak německy a teď prý přišla doba, abychom se do těch časů vrátili.

Marta 7762  59 let 11.02.2013 16:10
[Karel Schwarzenberg] Karel mě překvapil.Vystudoval gymnázium za rohem.Měl ho Zeman v duelu požádat o maturitní nefalšované vysvědčení.
Nemá nic.Ten je tupej,jak pradlena Božka.Je tam jen jako bambula,šašula.Udělal ho Kalousek

HanaMálková 7762  78 let 11.02.2013 15:52
[Václav Klaus] Ten synáček se povedl.Manželka od toho zombika utekla.On odsuzoval Karla a jeho dědek pomocník Fricků.Aby chodili kanálama.
Strašní lidé.Nemá to v Čechách obdoby

Tonda 91696 11.02.2013 15:40
[Václav Klaus] Havel je osobnost jen u hlupáků.

Anonym 89671 11.02.2013 14:35
[Václav Klaus] A je to tady a je to už jisté, Klaus zblbl - definitivně.

Anonym 21316 11.02.2013 14:18
[Karel Schwarzenberg] Tady je nuda,jaroslav tu spoustu lidí urazil a ti raději přestali psát

Anonym 88243 11.02.2013 13:58
[Václav Klaus] VK nemá rád Havla protože byl oblíbenější než on
a také mu záviděl mladou ženu, zatím co on se musel ukazovat ze starou babou. Závist je hrozná vlastnost
bohužel ČESKÁ.Klaus nemá rád nikoho jem Hájka a toho deb.la s tím ocáskem protože ti mu pochlebují.A jak napsal Havran
už kdyby chc.pnul.

TanyaHeger 89663  45 let 11.02.2013 08:42
[Jaroslav Dušek] Pane Dušek.Vy můžete všechno! .můžete pomoci ve svých představeních zastavit působení firmy Monsanto na našem trhu? Minulý týden totiž Brusel odstartoval honbu na naše lidi. Povoluje trh z USA- potraviny plné PCB nás budou pomalu zabíjet stejně jako lidi z Argentinské Pampy.děkuji za svoje děti.

Vili 19422  76 let 11.02.2013 07:52
[Václav Klaus] Co se týká nebetyčného zdražování vody, elektřiny a plynu má Ruda pravdu, mně už to také štve. Hlavně se mně líbí odůvodnění těch "Manyžérů"přísl. firem, že když lidé začali šetřit vody,a elektřinou nebo plynem ONI musí zdražovat, aby neměli menší zisky! To je lumpárna a zlodějna!

Anonym 19392 11.02.2013 07:51
[Václav Klaus] Nemorální špína s jedinou životní hodnotou a to PENÍZE,PENÍZE,PENÍZE-KRÁST,KRÁST,KRÁST!

Anonym 19422 11.02.2013 07:46
[Václav Klaus] Jsem přesvědčen jako právník, že amnestie byla vlastizradou. I prezident musí být odpovědný za své činy. Stále slyším, že je neodpovědný, co je to za právní stát?

Karel 89671  61 let 11.02.2013 07:42
[Václav Klaus] Nejhorší president české(československé) historie. U bolševických presidentů lze s nadsázkou pochopit jejich hrůzu z Kremlu, u Háchy z Hitlera. To, co tato samolibá zrůda způsobila naší zemi, je vlastizrada.

Karel 7762  98 let 10.02.2013 22:43
[Tomio Okamura] Na co děláš Tomiku klipy v televizi,když tam vypadáš,jako blb.

Anonym 7762 10.02.2013 22:30
[Václav Klaus] Je to stejná sorta lidí.

Anonym 7762 10.02.2013 22:26
[Václav Klaus] Do 9 května 1945 práskači,udavači a od 10.května 1945vlastenci.Bolševici.

Anonym 7762 10.02.2013 22:24
[Václav Klaus] Ruda byl také partyzán? No jasně až po roce 1945 od 10 května
Tak jako všichni čobolové.

MilošHounek 7762  49 let 10.02.2013 22:20
[Václav Klaus] Za to,že úředník napsal povolení na solární ,brali úplatky 1potvrzení 60 0,-Kč|slovy šest milionů|To mám potvrzeno.
Když se podíváme zpět na ty úředníky,kteří povolení vydávali,zkontrolujeme jejich majetek,je to jasné.Na úkor nás všech se obrovsky všichni napakovali a my to zaplatíme.Tak je to ze vším.Nebaví nikoho už poctivě pracovat,když toto se děje.

Anonym 21316 10.02.2013 20:28
[Karel Schwarzenberg] hedvika - pro 19:4 4 ty se opravdu nikde v davu schovávat nemusíš vyčníváš už teď a v tom davu by tě umlátili čepicema,náš názory bezdomovce,hlavně že nejsi levej ale pravej ,ty ale kradou patříš mezi ně, že si vedeš tak dobře a nebo je to bohapusté chvástání a ty snad ani nevíš ,co je to demonstrace, ty by ses v tom davu stratil a bylo by tě škoda, kdo by nám pak dával rady.

Anonym 21316 10.02.2013 20:22
[Karel Schwarzenberg] jaroslav se nejprve vydával za ženu ,pak se v dalším článku opravil, že je jaroslav,neumí napsat číslo aby mělo tolik nul kolik jich chce a když mu někdo poradí, že má použít mezerník ,tak místo aby poděkoval uráží ,nevím ,co je to za člověka, ale určitě rychleji myslí než dokáže psát

David 89210  42 let 10.02.2013 20:15
[Petra Černocká] Petra se určitě nemusí médiím vnucovat - na její věk vypadá úžasn.

Anonym 90186 10.02.2013 19:44
[Karel Schwarzenberg] jaroslave, ty ruďochu do ulic vyrážejí jenom ruďoši, náckové a odboráři. já kopu sám za sebe a nepotřebuju se schovávat někde v davu jako ty. že si poleno na práci, za to ti Nečas nemůže. kdybys nebyl levej, tak máš slušnou práci a nemusíš se schovávat v davu na demonstraci.

Anonym 21316 10.02.2013 19:38
[Karel Schwarzenberg] jaroslave nejsem nešťastný člověk ani se nepotřebuji léčit na léčení by jste měl jít vy,já vám nepsala že jste rudoch máte popletené články a z každého si vyberete jen to ,na co se vám hodí reagovat,mě komunisté nevadili my jsme jim neškodili a oni neškodili nám,po revoluci se situace změnila,ale jestli si myslíte že se máme lépe to je věc názoru ,pro mě se nic nezměnilo ,myslím že se máme stále stejně a nestěžuji si ,to jen tady pořád někdo nadává a uráží ,ale já to nejsem nepoužila jsem ani slovo ruďoch,ani že je někdo hloupý ve vašem člámku je spousta hrubých slov a rážek styďte se

Lucka 37121 10.02.2013 18:57
[Lucie Vondráčková] Lucka je fajn,mám ji ráda.

Anonym 90186 10.02.2013 18:04
[Karel Schwarzenberg] 10.02. 16:49
ty hlupáku rudej nauč se číst

Jaroslav (51)10.02. 1:43
Oprava - jak se napíší dvě stejná čísla, např. 2 nuly, jedna vypadne. Plomby budou stát jedna pětset korun,
opravuji i jméno na Jaroslav. Děkuji.

Kamila 88139  25 let 10.02.2013 17:47
[Karel Schwarzenberg] Pro pána v 16 hodin. Ráda bych Vám sdělila, že se velice mýlíte.To, že se někomu kazí zuby není pouze tím, že si nečistí zuby, s tím to souvisí zcela minimálně. Zde záleží na rodiné dispozici, jak má silnou sklovinu, na tom, zda netrpí nějakou nemocí, která zuby tzv. kazí = žaludeční vředy, překyselení žaludku, problémy s imunitou,artrózou a pod. Lze podrobně přečíst na internetu.
Jsou lidé, kteří si čistí zuby 3x deně a jsou v ordinaci zubaře pro kazivost i 2x za měsíc.
Vše z praxe, pracuji jako sestra u zubařky.

Jaroslav 88139 10.02.2013 17:33
[Karel Schwarzenberg] Pro nepodepsaného - Vy musíte být buď strašně nešťastný člověk a nebo duševně nemocný, že tady stále dštíte na vše, co se Vám nehodí, nadávky.
Proč si myslíte, že jsem rudoch |ošklivá nadávka|, když píši jen to, co si můžete přečíst v novinách nebo slyšíte v televizi? Že Vás rozpálily plomby - asi máte zuby ve značném rozkladu, jinak to nelze vysvětlit. Byla to obecná poznámka, kterou pronesl pan Nečas v televizi.
Váte, říká se, že pro pravdu se lidé nejvíc zlobí a u Vás je to ve Vašem projevu jasné.
Jinak - nevím, kolik je Vám let, ale určitě Vy nebo Vaši rodiče zde žili a proč nebojovali proti "rudochům", když je tak nenávidíte? Proe nevyjdete, jak je poslední příspěvek, do ulic a neuděláte pořádek: protože jste srab a jen anonymně nadáváte a na veřejnosti vše každému odkýváte.
S takovými lidmi, jako jste Vy, není dobré polemizovat, jsou zlí a zákeřní. Jděte se prosím, léčit.

Kádrovák 19411  76 let 10.02.2013 17:07
[Václav Klaus] Kajínkovi je 51 let padesátjedna Pište správně, co jsem napsal!

Kádrovák 19411  76 let 10.02.2013 17:04
[Václav Klaus] Pane Václave Klause! Musím se držet, abych na sprosťárny neodpovídal stejným stylem.Dnes jsem se dověděl, že vy, který jste podivnou amnestií propustil plno korupčních zločinců s miliardovými podvody a prominul jim tresty, jste odmítl dát milost už 20 let vězněnému Jiřímu Kajínkovi, jak většina národa cítí nespravedlivě problematicky odsouzeného spiknutím justiční mafie. Měl jste šanci alespoň trochu si vylepšit závěrečnou pozici v úřadě, do něhož jste byl naposled zvolen jediným podivným hlasem! ALE nevyužil jste příležitost. Vy jste na ekonomi a běhen vaší profesorské praxe neměl nějakou psychologi. Jeho nevinu i nepřímo dokazuje jeho neustálá snaha o obnovu procesu a tvrzení, že je nevinen. Jiní doživotně odsouzení vrazi jako např. Roubal stále říká:"Jen mně pusťte a já budu vraždit a dál a ještě více" To vám nic neříká. Zkazil jste mu veškerou další naději, netot nový prezident M.Zeman tvrdí, že žádnou amnesti a milost udělovat nebude, čož se mně i když jsem ho volil, nelíbí! Tím jste mně namích dokonale a myslím, že nejen mne.Jděte už z politiky a s ostudou pryč!
Kajínkovi ji 5 let a sedí 20 let i kdyby byl vinen, tak si dávno zaslouží dostet šanci, když jste ji dal supergaunerům!

Anonym 21316 10.02.2013 16:58
[Karel Schwarzenberg] Lidičky vemte rozum do hrsti a přestaňte psát takové nesmysly,žádný z vás nic neovlivní a jen se tu urážíte,proč,jaký to má mít důvod,že nezvolili knížete ale zemana,a co my s tím naděláme,čas ukáže jestli to byla dobrá volba,a nebo ne a pokud se vám to nelíbí vyjděte do ulic seděním a nadáváním u počítače se svět nezmění,proto musíte něco udělat vyjděte do ulic jako v roce 1989 a nebo se psaním nesmyslů a urážením nezabývejte

Anonym 21316 10.02.2013 16:49
[Karel Schwarzenberg] Ten pán tu oslovuje muže a psala to žena ,že by se ti zatemnil mozek ty rudochu

Anonym 21316 10.02.2013 16:47
[Karel Schwarzenberg] Pro 16:1 0 a kdo vládne u nás? rudoši to zcela jistě nejsou a prezident není vláda a jestli vám vadí že kníže to nezvládl to je váš problém

Anonym 82565 10.02.2013 16:29
[Simona Stašová] Tahle volba prezidenta rozdělila národ na dvě skupiny.Bude asi trvat léta než se na to zapomene.Mě to připomíná dobu ,kdy nebyl toaleťák,ovoce ,maso a samé fronty a měli jen samé přízemní starosti a ti nahoře měli pré.Nyní se zase mezi sebou pereme a nestaráme se o to důležité.Ti nahoře mají pré.Lide vzpamatuj se a hlídej demokraci a jestli ten nový prezident se bude dobře starat o chudé,jak sliboval! Za pár let to bude vidět a pak jednejte.

Anonym 90186 10.02.2013 16:10
[Karel Schwarzenberg] Jaroslave, víš proč se v Německu platy a důchody zvyšují. Protože tam rudochům zakroutili krkem.

Luděk 90591 10.02.2013 15:50
[Martha Issová] čůza hnusná bylbá

Barbara 90591 10.02.2013 15:48
[Radim Fiala] chtěla bych ho vidět nahatýho

Katka 90591 10.02.2013 15:48
[Andrea Kerestešová] nic moc

Dulík 90591 10.02.2013 15:46
[Leona Šenková] těžkotonážní leona je na ní přesnej výraz na krávu

Hamoun 90591 10.02.2013 15:44
[Leona Černá] ta ať nevystupuje pinda tlustá

Julia 90591 10.02.2013 15:43
[Klára Kolomazníková] nána tlustá

Penis 90591 10.02.2013 15:42
[Tanja Kauerová] co je to za nádheru?

Melinda 90591 10.02.2013 15:40
[Tatiana Vilhelmová] jistě že mám pravdu,jsou to trapáci

Marek 90591 10.02.2013 15:38
[Kateřina Janečková] mě se nelíbí její prsa,jsou hnusná

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81820

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti