Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 86830 23.04. 12:25
[Andrej Babiš] Nechtějte ode mě, abych se k těm zrůdám, které místo aby hledaly ve veřejnoprávním médiu další řešení ( pouze kydají hnůj a vyřizují si své nenávisti s Babišem ), vyjadřoval korektně. Odmítám! Vystrčil přemýšlí, jestli někdo vyrábí roušky. I.iot Vystrčil přemýšlí, zda fungují hygienické stanice, proč tam nesedí tisíce lidí na telefonu. Máme tisíce přechytralých a zbytečných politologů, tak na co hygieniky? IIDdiot! Šmejd Moravec se každého ptá, zda ví, že nejsou roušky a respirátory, když je Babiš slíbil. Všichni odpoví ne a šmejdovi Moravcovi radostí rudnou uši! A to opakuje každých pět minut!

Anonym 86830 23.04. 12:24
[Andrej Babiš] Šílený Moravec, ze samé nenávisti až s rudýma ušima. Má jedinou ,zcela viditelnou snahu: Vyřídit si to s Babišem i za cenu podsouvání cíleně urážlivých otázek. A ta \"neinteligentní\" z Mníšku pod Brdy za Zelené, co prý bude posílat mail Babišovi, jak tušila, ba už dávno věděla, že vláda je neschopná a ona na jejich místě by měla vše. Kdyby to jelito nakouklo na internet, tak by pochopilo, že je to šok pro celý svět. Tak být ve studiu, byla by to inzultaci jak pro ní, pro Moravce, i za korunu drahého senátora Vystrčila!

Anonym 86830 23.04. 12:23
[Andrej Babiš] O MORAVCOVI NA ČT:rnJak je možné, že tam ta b.zna pořád je?? Ty jeho otázky, cílené na pomlouvání Babiše a vlády - proč to někdo nezabrzdí?? Hlavně jen stále házet hnůj na všechno, co vláda dělá. Celá Evropa uznává, jak to řídí, ale ty desítky ubožáků co jenom plivou a podle nich je všechno špatně, včetně celé kohorty novinářů, kteří provokují vybranými otázkami, to je prostě ubohost. Divím, kde vláda bere tolik slušnosti a trpělivosti, že se jim ještě snaží slušně odpovídat, místo aby je poslala do ..

Anonym 86830 23.04. 12:23
[Andrej Babiš] Anonym 86830 JASNÁ A VEŘEJNÁ PODPORA FEŤÁKŮ A PAŠOVÁNÍ DROG! Primátorka Vaňková ( ODS ) a vedení města dospělo k závěru , že zavření hranic a omezení lékáren ublížilo feťákům a město a stát jim musí sehnat náhražky a finančně pomoci!!

Mašín 81182 23.04. 12:22
[Andrej Babiš] Demokracie dokáže zpoždění na začátku dohnat mobilizací potom. Když lidé vědí, že nejsou otroci, mobilizují se rádi, pokud mají dojem, že to má smysl. Vyžaduje to ale nějakou důvěru v lidi, kteří společnost vedou, což je dnes trochu problém. Lidé jako Zeman, Babiš, Trump a Boris Johnson vypadají naprosto nekompetentně a někdy jsou tak zaujatí úzkými zájmy své party, že pro ně život druhých nemá velkou cenu. Takové bude třeba jejich moci zbavit, protože na svých místech nemají co dělat.

Anonym 46075 23.04. 12:22
[Andrej Babiš] Rozhodnutí NS ohrožuje zdraví našich občanů a ponesou následky,howada.

Anonym 86830 23.04. 12:22
[Andrej Babiš] Vyjádření pana generála Blaška k současné situaci koronaviru v České republice 16. Vážení přátelé, v dnešní vypjaté době, kdy Evropu.. likviduje koronavir a národní vlády dělají vše proto, aby ho utlumily se teprve ukazuje naprostá neschopnost EU cokoli podniknout ba naopak ještě škodí. Von der Leyen se diví a ohrazuje proti tomu, že státy zavírají své hranice (Lidičky buďme rádi, že je tam tahle dámička.) Ve funkci MO SRN málem položila Bundeswehr na lopatky a třeba se jí podaří to samé i s EU a položí ji na lopatky úplně. K tomu jí dopomáhej Merkel, předseda EP vydává prohlášení ve kterých lže až se mu od h.. práší.

Mašín 81182 23.04. 12:22
[Andrej Babiš] Selhání demokratických vůdců sledujeme samozřejmě také. Čínskému režimu není co věřit od té chvíle, co vznikl. Jak by někdo mohl brát vážně jeho čísla a vyhlášení, to rozum nebere. I Donald Trump si na počátku pochvaloval, jak se s Čínou dobře spolupracuje.

Anonym 86830 23.04. 12:21
[Andrej Babiš] Ludva 46136  39 let|Opoblok pracuje pro bruselskou zakázku na zničení ČR,vzpomínáte ja tenkrát chtěli změnit hymnu? Že sportovci chtějí stát déle na bedne) Vzpomínáte jak,hlavně ministr zahraničí Zaorálek blekotal o potřebě sankcí a válce s Ruskem a i na to jak chtěl přejmenovat česko na CZECHIA? Tak tento kokhůtek byl odklizen na ministervo kultury a první co udělal ,aby se zalíbil nasypal do soukromých divadýlek.

Mašín 81182 23.04. 12:21
[Andrej Babiš] Dnešní krize se zrodila v nesvobodné části světa, která na globalizaci parazituje. Využívá její výhody, ale dovolit doma nějaké svobody, do toho se nehrne. Pak si ale vládnoucí klika nesmí připustit žádné neúspěchy, tutlá problémy a umlčuje kritiky. Kvůli čínskému komunistickému systému, tedy vládě jedné strany kombinované s klientelistickým kapitalismem a elektronickým nevolnictvím, jsme ztratili dva měsíce, kdy bylo možné se na pandemii aspoň trochu připravit.

Anonym 86830 23.04. 12:21
[Andrej Babiš] Jaké hodnoty vyznáváme? Proč jsme nemocní? Proč máme pandemii? Řeknu vám, jak to vidím já: V honbě za materiálním bohatstvím a luxusem jsme ztratili všechny zábrany. Na všechno máme nárok. Máme nárok na čím dále větší peníze, máme nárok na čím dále vyšší zabezpečení, máme nárok na stále delší dovolenou a kratší pracovní dobu, máme nárok na cestování po celém světě, máme nárok na drancování přírodních zdrojů a ničení planety Země. Kde jsou ale naše nároky a jistoty? teď? rn1) Kam se ztratila unie a její představitelé, co dělají a kde se ukrývají? Opravdu si myslí, že problémem našeho světa je GDPR, podoba záchodů nebo desítky druhů pohlaví?

Mašín 81182 23.04. 12:21
[Andrej Babiš] Myslitelé? si nějak nevšimli, že globální civilizaci jsme tu měli už za Říše římské. Nebyla ? pokud šlo o tehdy známý svět ? o nic méně globální, než je ta dnešní. Byla jen pomalejší, protože se pomalu cestovalo a pomalu komunikovalo. Všelijaké psudokonzervativce by poměry v tehdejším Středomoří zřejmě vyděsily k smrti. Takový mix kultur a vzájemného obchodu si nedovedou ve svých horečných a přitom omezených snech vůbec představit.

Mašín 81182 23.04. 12:20
[Andrej Babiš] Už se objevují názory, že současná krize je důsledkem vadného systému, že kapitalismus dojel na svou chamtivost a společnost na liberální hodnoty. Zvlášť jedincům jistého ražení leží v žaludku otevřené hranice a hlásají konec globalizace. Zdá se, že někomu by se spíš líbilo, kdyby se svět skládal ze změti nějakých malých uzavřených knížectví, kde by se hezky a přehledně vládlo a ekonomika se řídila dekrety z panského sídla. Tam by se hodovalo a lid by makal v pozici nevolníků.

Mašín 81182 23.04. 12:20
[Andrej Babiš] Prostě nám vládnou nemehla. V jiných částech světa zase vládnou zločinci. Ti bývají často také nemehla, ovšem není prakticky možné je vyměnit.

Mašín 81182 23.04. 12:19
[Andrej Babiš] U nás opozice chtěla nějaký plán ohledně koronaviru ve Sněmovně už 28. ledna. Vládní mudrci to smetli ze stolu. Dnes hrají roli geniálních zachránců, co zápasí s nepochopením. Jejich počiny jsou přitom zmatené pobíhání ode zdi ke zdi a otcové lidu se hádají mezi sebou v přímém přenosu.

Anonym 86830 23.04. 12:19
[Andrej Babiš] Drahošova jedna dcera je šéfem čes. akademie věd, a má významnou funkci ve vedení muslimské organizace v naší republice (oni taky financovali jeho kampaň, několika desítkami milionů)

Mašín 81182 23.04. 12:18
[Andrej Babiš] V září vydalo výzkumné centrum Johns Hopkins Center for Health Security zprávu s názvem Připravenost na pandemii dýchacích patogenů s vysokým dopadem?. Zpráva uváděla, že pokud by se takový patogen objevil, měl by pravděpodobně významné důsledky pro veřejné zdraví, hospodářské, sociální a politické důsledky Kombinované možnosti krátkých inkubačních období a asymptomatického šíření mohou mít za následek velmi malá okna pro přerušení takového přenosu, což ztěžuje potlačení takového ohniska.? Zpráva poukázala na velké mezery v připravenosti na úrovní států i mezinárodní úrovni.

Anonym 86830 23.04. 12:18
[Andrej Babiš] Pavlové a Havlové (kam spadají Kalouskové, Němcové, Topolánkové, Nečasové, Bendové, Michálkové, Šojdrové, knížata..) vytvořili Babiše. Je to výsledek jejich práce a teď se jim to nelíbí. Tak ať si p.del políbí.

Mašín 81182 23.04. 12:18
[Andrej Babiš] Stačí se podívat na rok 2019. V lednu vydala americká zpravodajská komunita roční hodnocení globálních hrozeb: ?Soudíme, že Spojené státy a svět budou zranitelné vůči další pandemii chřipky nebo rozsáhlému výskytu nakažlivé nemoci, která by mohla vést k masivní míře úmrtí a zdravotním postižením, vážně ovlivnit světovou ekonomiku, vyčerpávat mezinárodní zdroje a zvýšit počet žádostí o podporu ze strany Spojených států Zvýšená blízkost lidí a zvířat zvyšuje riziko přenosu nemocí. Počet ohnisek se částečně zvýšil, protože patogeny původně nalezené u zvířat se rozšířily do lidské populace,? připomíná The Washington Post.

Anonym 86830 23.04. 12:17
[Andrej Babiš] Ludva 46181  39 letrn23.04. 08:05rnLež jako věž. Že hrozí hladomor v Africe a bla bla,dokud si v Africe žili bez dovážení potravinové pomoci,všelijakých očkování,zbraní a západní demokracie,nějak se vždy hlavně uživili. Díky západu zlenivěli,robí si mnoho dětí a čekají na koláče bez práce,nakonec ti všehoschopní lumpové utíkají natahovat ruku přímo do Evropy. Další negativum je,že na této bídě se obohatí všelijaké jakože neziskovky,všelijací úředníčci i herečtí kejklíři za reklamy . A to co zbude se stejně potřebným nedostane. Tak je to i s migrací,ovdovělý otec s pěti dětmi jež jsou bez nohy,ruky či obojího od bombardování západem se do Evropy nevydá,nemá na to peníze,ale puberťáci s kriminální minulostí,ty do Evropy dováží v desetitisících. Jejich výchova a kultura je nemakat. A to je to oč tu běží,zadlužené sociální systémy i zdravotní,ekonomika nula. Humanita na to pojde celý Svět.

Mašín 81182 23.04. 12:17
[Andrej Babiš] Pandemii odborníci a zpravodajci předpověděli. Někde ale vládnou nemehla a jinde zločinci

Mašín 81182 23.04. 12:16
[Andrej Babiš] Jistě, je tu velká část veřejnosti, které se utahování šroubů líbí. Pro ně platí věta Benjamina Franklina: Ti, kteří vymění své základní svobody za trochu dočasného bezpečí, si nezaslouží ani bezpečí, ani svobodu.? Naším klíčovým problémem ovšem je, že je tu také relevantní část společnosti, která si svobodu zaslouží. Jen má značnou potíž prosadit své hledisko a svá práva.

Mašín 81182 23.04. 12:16
[Andrej Babiš] Vysvětlení je přitom jasné. Zatímco se nám před očima ukazují průzkumy, v nichž občané nadšeně podporují vládu a z Babiše se pomalu stává vítěz nad zlým virem, tak marketingové laboratoře předsedy vlády mají i jiné průzkumy, z nichž zjevně plyne, že roste nespokojenost až naprostý vztek širokých skupin lidí, kteří mají zničený život, práci a nesnášejí nedůstojné omezování svobody, které nemá žádný jiný důvod, než je demonstrace státní moci.

Mašín 81182 23.04. 12:15
[Andrej Babiš] Máme tu tedy čerstvého obránce naší svobody: předsedu vlády, který se už už chystá sbírat u veřejnosti body za uvolňování šroubů, a přitom ještě stále důsledně sbírá body za jejich předchozí utahování.rnrnUpřímně řečeno, je lepší, že se chce Babiš postavit do čela zmírňování našeho pobytu v klecích. Jen se zdá, že to nemyslí až tak vážně. Kupříkladu ho ještě nenapadlo, že zákaz vycestování je neústavní a povinné nošení roušek všude na veřejnosti je nesmyslné a ponižující. Ale je lepší, že jde nyní tímto směrem než opačným.

Mašín 81182 23.04. 12:15
[Andrej Babiš] Premiér pro Českou televizi pravil: My byzme rádi s ministrem Havlíčkem vlastně to posunuli a uspíšili, aby vlastně ty poslední rozvolňovačky mohly přijít někdě 25.května. ? A také dodal, že lidem se už nezamlouvá, že má vláda příliš moci. Dokonce se prý už zeptal ministra zdravotnictví, jak je řešeno, když se třeba český občan chystá odcestovat natrvalo na Nový Zéland.

Mašín 81182 23.04. 12:14
[Andrej Babiš] Zároveň již ale v Babišově propagandě probíhá i zpětný chod. To je novinka.rnrnVěci se mění a Andrej Babiš se poprvé ozval jako zastánce ukončení nouzového stavu. A pře se o to dokonce se šéfem krizového štábu Janem Hamáčkem. Babiš nám to sdělil svým nezaměnitelným stylem, který bychom si už skoro zamilovali, kdyby ho používal jen neškodný komik.

Mašín 81182 23.04. 12:14
[Andrej Babiš] Jediné obecně prezentované vysvětlení nižší míry závažnosti epidemie v Česku je hermetické uzavření země a nošení roušek. Jako by tu vůbec nebylo snadno viditelné srovnání, že průběh epidemie ovlivňuje celá řada faktorů a v mnoha oblastech jsou třeba Němci, Rakušané či asijské demokracie ve schopnosti bojovat s nákazou před námi. I bez roušek a zákazu vycestovat.

Anonym 37249 23.04. 12:09
[Andrej Babiš] Nemocnice již fungují, pacienti jsou přeobjednaní. To zase opozice nemá co dělat tak kvičí.

Anonym 46075 23.04. 11:48
[Andrej Babiš] Proto si myslím,že nemá cenu na něho reagovat a je lepší diskutovat jen s inteligentními lidmi jako jsou 830 a Ludva.

Anonym 86830 23.04. 11:44
[Andrej Babiš] 075 - Mršín je jen zdejší nula. Howado a diletant.

Anonym 86830 23.04. 11:43
[Andrej Babiš] To jsem přeposlala část z rozhovoru s Prymulou. Je vidět, že nás tedy čekají hodně vysoká čísla. Ale opobbllbci a někteří ti ukřičení, co jim dávají prostor, to chtějí, tak to tak bude. Můžeme potom všem takovýmto poděkovat.

Anonym 46075 23.04. 11:28
[Andrej Babiš] Na Slovensku málo testují.

Anonym 86830 23.04. 11:20
[Andrej Babiš] Jak vnímáte těch několik úmrtí na Slovensku? Nezaráží vás, že tam mají tak nízké číslo? Na Slovensku jsem si skoro jist tím, že tam neuvádějí ty případy umřel s covidem?, ale jen zemřel na covid?. Tam se snaží zjistit tu příčinu úmrtí. Zatímco my uvádíme umřel s covidem?, takže nesrovnatelné údaje rnJe to určitě nesrovnatelné.

Anonym 46075 23.04. 11:19
[Andrej Babiš] Nemocnice se vracejí do normálu.Neakutni objednání pacienti jsou obvolávani a domlouvají se buď nové termíny,nebo se ponechávají původní.Pacienti jsou,z mých zkušeností,velmi milí,vstřícní a pořád děkuji.Akutni mají pochopitelně přednost,ale už brzy budeme v normálu,pokud se nic nestane.

Anonym 86830 23.04. 11:17
[Andrej Babiš] Co Čech, to jiný názor. Určitě tady nepanuje nějaká shoda a vždy je to velké licitování, co a co ne. Myslím si, že teď to bude stále složitější, tak jak ta opatření trvají příliš dlouho, a to všichni chápeme. A ten virus nemizí. Tak logicky tady budou nálady poměrně agresivní. Vidíme to třeba i ve Spojených státech, že lidé chtějí manifestovat za to, aby se všechno rozvolnilo a v podstatě se nedělalo nic. To jsou věci, se kterými budeme muset počítat, a je to velmi nevděčná role, protože člověk nikdy nebude mít pravdu, vždy tady bude skupina, které se to nebude líbit a která by to chtěla dělat přesně obráceně.

Anonym 86830 23.04. 11:16
[Andrej Babiš] Na co se podle vás mají lidé při tomto rozvolňování připravit? S čím mají počítat, aby následně nebyli zaskočení? Určitě budou přibývat případy. A já bych chtěl opravdu lidi požádat, že když to budeme takto rozvolňovat, aby dodržovali ty věci, o kterých jsem hovořil. Protože pokud se to vymkne z ruky A tady už je řada osob, které si myslí, že nepotřebujeme nic, že nám to všechno klesá, po celém světě. Ono to je pravda, ale jenom opticky, protože to klesá za těch neuvěřitelně tvrdých opatření, která nemají po světě v historii obdobu. A teď když je odbouráme, tak nepochybně bude docházet k nárůstu. A musíme to kompenzovat těmi jinými opatřeními, abychom se nedostali do nějaké podoby, kdy by to bylo neřešitelné nebo kdybychom zase museli všechno zavírat. To prostě nikdo nechce a já si to ani nedovedu představit.

Anonym 46075 23.04. 11:15
[Andrej Babiš] Premiér je pod tlakem ekonomů,to chápu,ale první slovo by měli mít epidemiologové.

Anonym 86830 23.04. 11:15
[Andrej Babiš] V té výzvě se také argumentuje tím, že bychom měli rozvolnit ta opatření, která brání nemocnicím v plánovaných operací, ale to je trochu pozdě - to už jsme udělali. Takže v tomto bodu si nemyslím, že je to úplně korektní výzva.

Anonym 86830 23.04. 11:14
[Andrej Babiš] Jedenáct lékařů zaštítěných Univerzitou Karlovou, včetně rektora Tomáše Zimy, Jana Pirka, Cyrila Höschla nebo Pavla Koláře, napsali Výzvu jedenácti?, kde žádají, aby se stát začal vracet do normálu. rnA uvádějí jeden zajímavý argument: běžně průměrně denně zemře 300 lidí přirozenou smrtí, zatímco na koronavirus umírá v průměru pět lidí denně. Jak se na toto porovnání díváte vy? Ta data nejsou úplně korektní, protože operovat s tím, že průměrně zemře pět lidí, je hezká věc, ale to je v té fázi, kdy intenzivně brzdíme vším, co máme po ruce. A pokud bychom ta opatření rozvolnili, tak těch případů je samozřejmě podstatně víc. Takže nedá se hodnotit situace, kdy chci všechno rozvolnit, s daty ze situace, kdy je všechno velmi intenzivně svázáno. Je korektní říci, že pokud se to tedy rozvolní, tak počet úmrtí bude nepochybně výrazně vyšší.

Anonym 86830 23.04. 11:12
[Andrej Babiš] Ze 130 případů denně se teď můžeme dostat na tisíc, říká Prymula.rnZabrzdění bylo jednodušší, rozvolnění jde hůř. Máme za sebou přísnou karanténu, najíždíme na postupná rozvolňování a zároveň očekáváte stabilní nárůst tisíce nových pacientů. Co tedy máme před sebou? Tohle je asi ta nejsložitější věc. Protože pokud má stát na počátku tu epidemii zabrzdit, tak ji nějakými prostředky zabrzdí. Buď se mu to podaří, nebo ne. Ale je to jednodušší než toto velmi citlivé brzdění, opatření, která se musí rozvolňovat, a to postupně. Tady jednoznačně musí platit, že ti lidé, ať se to rozvolní jakkoliv - a určitě bude tlak, aby ta běžná opatření prakticky vymizela - tak přesto budou muset dodržovat vzdálenosti, budou muset dodržovat hygienu a v této fázi určitě ještě roušku. Prostě proto, abychom to nepustili a nerozjelo se to.

Mašín 81182 23.04. 11:11
[Andrej Babiš] Syrská zvěrstva poprvé u soudu. V Německu začal proces s Asadovým plukovníkem

Mašín 81182 23.04. 11:11
[Andrej Babiš] Schodek rozpočtu může být až přes půl bilionu, řekl ekonom Jan Bureš

Anonym 46075 23.04. 10:38
[Andrej Babiš] Vážení,já myslím,že nemá vůbec cenu na chorý mozek Mršina reagovat.Cim více nás naštve,tím má větší radost.Nenechte se vytočit a užívejte si krásný den.

Mašín 81182 23.04. 10:01
[Andrej Babiš] Už měsíce před koronavirovou krizí mnozí ekonomové upozorňovali, že vláda Andreje Babiše špatně hospodaří. Varovali, že plánovaný schodek se udržet rozhodně nepodaří. Vláda přikryje nastupující problémy, které česká ekonomika měla už na přelomu roku,? říká teď hlavní ekonomka Raiffeisenbank Helena Horská. Kabinet kritizuje dlouhodobě a nešetří jej ani teď. Vláda totálně podcenila důsledky všech svých opatření. Nebyla na to připravená, neproběhla dopředu žádná komunikace,? říká

Mašín 81182 23.04. 09:59
[Andrej Babiš] Desetidenní průměr poměrného nárůstu počtu infikovaných činí v Rakousku 0,72 procenta. Podle serveru oe24.at je tato hodnota například v Británii kolem pěti procent, ve Švédsku 4,2 procenta a v Německu 1,7 procenta. V Česku se počet registrovaných infikovaných z pondělí na úterý zvýšil o 1,93 procenta.

Mašín 81182 23.04. 09:59
[Andrej Babiš] Máme špičková čísla, pyšní se Rakousko. Premiér i prezident dali plat na pomoc lidem

Mašín 81182 23.04. 09:56
[Andrej Babiš] Jak je možné, že se do ČR dostal Rus, který má za úkol zlikvidovat Hřiba s Kolářem a policie ho nezatkne?

Mašín 81182 23.04. 09:55
[Andrej Babiš] Velký návrat Angely Merkelové. Z odepsané političky je znovu mocná žena

Mašín 81182 23.04. 09:54
[Andrej Babiš] Čeští vědci mají smůlu. Stát tají data o koronaviru

Ludva 46181  39 let 23.04. 08:05
[Andrej Babiš] Lež jako věž. Že hrozí hladomor v Africe a bla bla,dokud si v Africe žili bez dovážení potravinové pomoci,všelijakých očkování,zbraní a západní demokracie,nějak se vždy hlavně uživili. Díky západu zlenivěli,robí si mnoho dětí a čekají na koláče bez práce,nakonec ti všehoschopní lumpové utíkají natahovat ruku přímo do Evropy. Další negativum je,že na této bídě se obohatí všelijaké jakože neziskovky,všelijací úředníčci i herečtí kejklíři za reklamy . A to co zbude se stejně potřebným nedostane. Tak je to i s migrací,ovdovělý otec s pěti dětmi jež jsou bez nohy,ruky či obojího od bombardování západem se do Evropy nevydá,nemá na to peníze,ale puberťáci s kriminální minulostí,ty do Evropy dováží v desetitisících. Jejich výchova a kultura je nemakat. A to je to oč tu běží,zadlužené sociální systémy i zdravotní,ekonomika nula. Humanita na to pojde celý Svět.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88210

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti