Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 86830 22.03. 16:20
[Andrej Babiš] Když řekla, že se nakazí tolik lidí, tak snad bylo jasný, že budou mrtví..U nás tuto teorii nerazí, nechtějí to nechat tak, aby nákaza šla do obřích rozměrů. Johnson to řekl i těmi důsledky, které ona samozřejmě taky předpokládá, jenom to nevyslovila. A není to snad tak, že umírají..?

Mašín 81182 22.03. 15:36
[Andrej Babiš] V Itálii měli tu smůlu, že první zásah dostali lékaři a důchodci. Pokud by se to stalo u nás, tak jsme na tom stejně jako oni. Babiš se v té době choval úplně stejně. Užíval si ve Francii(kde už se epidemie rozjížděla), po návratu nešel do karantény a cou.al se po celé zemi.

Mašín 81182 22.03. 15:29
[Andrej Babiš] Merklové řekla úplně něco jinýho než Johnson. Necháme to promořit i slova lidé budou umírat. Nebudeme dělat žádná opatření, řekl Johnson. Merkelová řekla, že se nakazí hodně lidí, ale že je třeba maximálně zpomalit postup viru, aby se nepřetížil zdravotní systém a získal se čas než bude k dispozici účinný lék. Merklová řekla pouze to co ti řekne každý virolog. Zploštit náběh epidemie, aby byla lůžka v nemocnicích. Při prudkém náběhu epidemie by se zhroutil zdravotní systém. Merklová nemaže lidem med kolem huby, jako naši klauni(Babiš byl projevem Merklové úplně zdrcen), kteří si mysleli, že se školáci vrátí do škol začátkem dubna. Dnes už mluví o září.

Anonym 86830 22.03. 15:06
[Andrej Babiš] PLATÍ CO ŘÍKALI VĚDCI O VEŠKERÉM OBYVATELSTVU PLANETY. 90% LIDÍ NEMÁ NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI. ALE POŘÁD TO JE TAK, ŽE V ITÁLII I PŘES DOPORUČENÍ NA VŠECHNO KAŠLALI. DOKUD JEŠTĚ NEBYLO POZDĚ. rnMašín 8118222.03. 14:58rnPro 86830, stejně tak to nenaučíš Čechy.

Anonym 86830 22.03. 15:01
[Andrej Babiš] A CO TVRDILA TVOJE GERTRÚDA MAKRELA. ÚPLNĚ TO SAMÝ, ŠAŠKU.rnMašín 8118222.03. 14:51rnPro 86830, v Británii to zmršil odpůrce EU šašek Johnson. Ten razil tezi, že když se to rozšíří, tak obyvatelstvo získá přirozenou imunitu

Anonym 86830 22.03. 15:00
[Andrej Babiš] To může být. Víš proč? Protože právě těch Němců a Italů bylo i v době rozjezdu viru ve všech zemích pořád nas.áno (tedy alespoň v Praze). To jim je ta protestovanost platná jako mrtvému zimník. Viděla jsem v centru fronty přes směnárnami a byli to samí Němci a Italové. Ještě donedávna.

Mašín 81182 22.03. 14:58
[Andrej Babiš] Pro 86830, stejně tak to nenaučíš Čechy. Řada lidí porušila karanténu a jela do marketu, řada lidí se pokouší ilegálně opustit uzavřené obce, řada lidí si pořizuje falešné potvrzení, že jsou pendleři, atd.

Mašín 81182 22.03. 14:55
[Andrej Babiš] Tak jsme těsně za Japonskem. Ještě nedávno bylo Japonsko považováno za rizikovou zemi a dnes je to země od které by jsme se měli učit, jak zastavit koronavir, i když tam nemají tak drastická opatření jako u nás a navíc mají vysoké procento obyvatel v důchodovém věku.

Mašín 81182 22.03. 14:51
[Andrej Babiš] Pro 86830, v Británii to zmršil odpůrce EU šašek Johnson. Ten razil tezi, že když se to rozšíří, tak obyvatelstvo získá přirozenou imunitu. Britové teď asi valí oči jakýmu kašparovi dali možnost řídit jejich zemi.

Mašín 81182 22.03. 14:44
[Andrej Babiš] Pro 86830, Němci se smějí, protože mají úplně jinou protestovanost obyvatel. I když jsou ve statistikách před námi, tak díky tomu, že se u nás provádí minimum testů, tak u nás může být i 10 tisíc nakažených o kterých nikdo neví. Dnes to přiznal i Prymula v OMV.

Anonym 86830 22.03. 13:52
[Andrej Babiš] MRŠÍNE ZMRŠENÝ, A TY NEUMÍŠ NIC JINÉHO NEŽ KRITIZOVAT ČESKO, WOLE.rnBritský lékař: Na tu hrůzu mě nemohlo připravit nic. Musíme volit, koho necháme zemřít.Zkušený britský lékař popsal v listu Daily Mail dny, když Covid-19 udeřil na přední londýnskou nemocnici. Jsem lékařem víc než deset let a myslel jsem, že jsem už viděl skoro všechno. Ale nic mě nemohlo připravit na hrůzu, kterou rozpoutal koronavirus,? vypráví a pokračuje. Pro mnohé je to, co říkám, obtížné pochopit. Covid-19 se totiž často projevuje jako o něco horší chřipka. Ale není to tak, je to mnohem horší. Od jakékoliv chřipky se kromě agresivního útoku na plíce zcela liší svou schopností extrémně rychlého šíření. A co já? Symptomy nemám, ale v kontaktu s nakaženými jsem byl mnohokrát, takže virus v sobě nejspíš mám, stejně hodně zdravotníků po celé zemi. Absurdně mi test nabídnut nebyl. Přístup NHS (Národní zdravotní služba, zajišťující v Británii bezplatnou lékařskou péči) je takový, že pokud nemá zdravotnický personál symptomy, nemůžete do karantény, i když jste byli v kontaktu s nakaženými. Důvodem je, že by pak prostě nebylo v nemocnicích dost personálu. Na konci týdne už bylo jasné, že pro zastavení tohoto agresivního viru můžeme v nemocnici udělat jen velmi málo. Mnoho pacientů nereaguje na léčbu a ani kyslíkové masky jim nepomáhají. Takže nemáme jinou volbu, než jim dávat morfium a sedativa ke zmírnění bolesti a usnadnění dýchání. A nechat je umřít. V minulém týdnu řada rodin odmítla přijmout nevyhnutelné a marně nás prosila, abychom zkoušeli dál bojovat o život jejich drahých. Takové konverzace s vámi zůstávají nadlouho. Itálie už zastavila intubování pacientů nad 60 let a i my musíme vybírat, o koho budeme bojovat a koho necháme zemřít. A není lehké říct někomu, že jeho milovaný otec, matka, manželka nebo manžel nemůže být přijat k intenzivní léčbě.

Anonym 86830 22.03. 13:31
[Andrej Babiš] USA se svým multikulti na to doplácí taky, a nechci vidět, jak to bude za pár týdnů vypadat v Africe.

Anonym 86830 22.03. 12:59
[Andrej Babiš] Kdyby se všechny státy kolem nás chovali jako my, nemuselo by tam být tak vysoké procento nakažených a mrtvých. Němci se našim lidem smějí, že nosí roušky, Italové jednali liknavě, nedostatečně a pozdě. Nařídit čmoudům ve Francii a Anglii, aby se chovali zodpovědně a neshlukovali se, byla marnost nad marnost, čmoudy nenaučíš.

Anonym 86830 22.03. 12:56
[Andrej Babiš] Mršín si myslí, že díky NATO máme přednostně ze všech evropských zemí zásilku z Číny.., to je bloud. My jsme pro NATO asi ta nejdůležitější země v Evropě..:-) Vyjednaný mezi Zemanem, Hamáčkem a Tvrdíkem, lopato.

Anonym 86830 22.03. 12:52
[Andrej Babiš] Kalousek: Víc než svou vlast mám rád tvrdý chlast. Feri: Stačí, abych jen pomyslel na poctivou práci a vlasy mi vstávají hrůzou. ODS: Snížíme daně, které jsme sami zvedli. Zvýšíme platy, které jsme sami snížili. Zrušíme vše, co jsme sami zavedli. Věříme vám, že jste pořád stejně hloupí a budete nás zase volit.rnMOZKOVÁ SMRT BY NEMĚLA BÝT DŮVODEM K ODPOJENÍ OD PŘÍSTROJŮ. DOTYČNÝ MŮŽE JEŠTĚ UDĚLAT KARIÉRU V TOP 09.

Mašín 81182 22.03. 11:59
[Andrej Babiš] Vláda v únoru zastavila chystaný nákup 200 tisíc kusů respirátorů. Do krize tak šla Česká republika s pouhými 10 tisíci respirátory umístěnými ve skladech státních hmotných rezerv.

Anonym 86830 22.03. 11:58
[Andrej Babiš] Mršín je pomýlený imbecil, víc k tomu není co říct. Klidně to budu kopírovat pořád dokola, trapáku. Prachy od EU jsou nám k ničemu, s těma si hubu nepřikryješ, ddebbile.

Anonym 86830 22.03. 11:58
[Andrej Babiš] Ze tvých prachů nikdo nerozhazuje, ty rozhazuješ z prachů lidí, kteří nemají nic, lichváři.

Mašín 81182 22.03. 11:57
[Andrej Babiš] Ta vláda taky může skončit tím, že pandémii u nás nejen nezabrání, ale že k ní přidá i to, co jinde není ? totiž hospodářskou dezorganizaci a následný společenský propad, který obvykle končí sociálním výbuchem.rnrnKdyž už Babišovi jeho PR poradci radí, ať je všude vidět, že ho to proslaví a přinese mu to veškerou slávu vítězného boje s virem, pak by mu také měli ukázat obrázky vůdců, kteří ? s populismem ? neuspěli : Mussoliniho pověšeného za nohy nebo Hitlera spáleného v podzemním bunkru.rnrnA jak ty dva státy po jejich vládě vypadaly, má celé lidstvo navždy před očima jako dostatečně silné varování a výzvu navěky.

Anonym 86830 22.03. 11:57
[Andrej Babiš] Mršín je pomýlený imbecil, víc k tomu není co říct. Klidně to budu kopírovat pořád dokola, trapáku. Prachy od EU jsou nám k ničemu, s těma si hubu nepřikryješ, ddebbile.

Anonym 86830 22.03. 11:56
[Andrej Babiš] Kalousek: Víc než svou vlast mám rád tvrdý chlast. Feri: Stačí, abych jen pomyslel na poctivou práci a vlasy mi vstávají hrůzou. ODS: Snížíme daně, které jsme sami zvedli. Zvýšíme platy, které jsme sami snížili. Zrušíme vše, co jsme sami zavedli. Věříme vám, že jste pořád stejně hloupí a budete nás zase volit.rnMOZKOVÁ SMRT BY NEMĚLA BÝT DŮVODEM K ODPOJENÍ OD PŘÍSTROJŮ. DOTYČNÝ MŮŽE JEŠTĚ UDĚLAT KARIÉRU V TOP 09.

Mašín 81182 22.03. 11:56
[Andrej Babiš] Denně tak před národ vystupuje parta nedůstojných, neoblečených a zmatených diletantů, kteří se hrozí toho, co sami dělají a za co jsou odpovědni ? a svou paniku přenášejí na ostatní, ač jejich ujišťování a výzvy směřují přesně opačným směrem.rnrnNevím, co přesně má Babiš za lubem, dost možná to neví ani on sám, ale děsím se jeho ujišťování o kompenzacích tisícovkou miliardy vůči všem poškozeným firmám ? protože to už jsou 2|3 národního důchodu ? a kde to hodlá vzít? rnrnRozhazování z cizích kapes mu vždycky šlo ze všeho nejlépe. Tady rozhazuje z našich.

Anonym 86830 22.03. 11:55
[Andrej Babiš] Mršín je pomýlený imbecil, víc k tomu není co říct. Klidně to budu kopírovat pořád dokola, trapáku. Prachy od EU jsou nám k ničemu, s těma si hubu nepřikryješ, ddebbile.

Mašín 81182 22.03. 11:55
[Andrej Babiš] Jako bychom měli dosud Gottwaldovu první pětiletku.rnrnDalším typickým rysem estébáka je ? absolutní nespolehlivost a nevěrohodnost všeho, co prohlásí, slíbí, nařídí, udělá.rnrnUž za 5 minut tomu nemůžete věřit, protože on sám to zpochybní, což vytváří absolutní anarchii a všeobecný zmatek.rnrnKdyž k tomu přidáte ?organizační schopnosti? lidí, kterými se výhradně obklopil, pak máte výsledný obraz zkázy.

Anonym 86830 22.03. 11:55
[Andrej Babiš] Mršín je pomýlený imbecil, víc k tomu není co říct. Klidně tady kopírovat pořád dokola, trapáku. Prachy od EU jsou nám k ničemu, s těma si hubu nepřikryješ, ddebbile.

Mašín 81182 22.03. 11:55
[Andrej Babiš] Ač každý ekonom ví, že tržní ekonomiky se od těch direktivně řízených liší mimo jiné také tím, že naprostou většinu národního důchodu vytvářejí ve službách, nikoliv v průmyslu ? a na ty Babiš zaútočil především a hned v první řadě, za zdroj bohatství je asi nepovažujíc.

Mašín 81182 22.03. 11:54
[Andrej Babiš] Všimněte si nejen toho, co je výsledkem ? totiž pravý opak, že nakonec ? a logicky ? jeden závod zavírá za druhým, včetně toho největšího, mladoboleslavské Škodovky ? ale také toho, co je pro údajného liberála (tak se sám tituluje) Babiše ?výrobou?. Totiž jen průmysl, ideálně těžký ? stejně jako ani ne pro Husáka, ale ještě pro Gottwalda se Slánským.

Anonym 86830 22.03. 11:54
[Andrej Babiš] Kalousek: Víc než svou vlast mám rád tvrdý chlast. Feri: Stačí, abych jen pomyslel na poctivou práci a vlasy mi vstávají hrůzou. ODS: Snížíme daně, které jsme sami zvedli. Zvýšíme platy, které jsme sami snížili. Zrušíme vše, co jsme sami zavedli. Věříme vám, že jste pořád stejně hloupí a budete nás zase volit.rnMOZKOVÁ SMRT BY NEMĚLA BÝT DŮVODEM K ODPOJENÍ OD PŘÍSTROJŮ. DOTYČNÝ MŮŽE JEŠTĚ UDĚLAT KARIÉRU V TOP 09.

Mašín 81182 22.03. 11:53
[Andrej Babiš] Věty jako např. ?musíme za všech okolností zajistit výrobu? ? jako bych slyšel ještě od Husáka, v zimě 1979, kdy celá ekonomika ? kvůli mrazu ? najednou stála, ačkoliv jsme na něj byli ? jako každoročně ? dokonale připraveni. Asi jako teď na virus.

Anonym 86830 22.03. 11:53
[Andrej Babiš] Mršín je pomýlený imbecil, víc k tomu není co říct. Klidně tady kopírovat pořád dokola, trapáku. Prachy od EU jsou nám k ničemu, s těma si hubu nepřikryješ, ddebbile.

Mašín 81182 22.03. 11:53
[Andrej Babiš] Je ale pravdou, že virus Babiše totálně demaskoval. V přímém přenosu tak vidíme neschopného, zmateného a zaskočeného populistu, kterému najednou nefungují rady jeho PR manažerů, nebo se dokonce obracejí proti němu.rnrnRád bych ale veřejnost upozornil na typicky stalinistické myšlení tohoto ?liberála?, za kterého se on sám prohlašuje a které v současnosti naplno projevuje.

Anonym 86830 22.03. 11:53
[Andrej Babiš] Kalousek: Víc než svou vlast mám rád tvrdý chlast. Feri: Stačí, abych jen pomyslel na poctivou práci a vlasy mi vstávají hrůzou. ODS: Snížíme daně, které jsme sami zvedli. Zvýšíme platy, které jsme sami snížili. Zrušíme vše, co jsme sami zavedli. Věříme vám, že jste pořád stejně hloupí a budete nás zase volit.rnMOZKOVÁ SMRT BY NEMĚLA BÝT DŮVODEM K ODPOJENÍ OD PŘÍSTROJŮ. DOTYČNÝ MŮŽE JEŠTĚ UDĚLAT KARIÉRU V TOP 09.

Mašín 81182 22.03. 11:52
[Andrej Babiš] Ministrem zdravotnictví má nezkušeného kluka, sice slušně vypadajícího, ale bývalého hudebníka a skladatele, jak sám o sobě píše, který je zjevně se silami, i rozumem v koncích.rnrnPak nařizuje lidem nesmysly, jako zákaz vycházet do přírody bez roušky, které stejně nezajistil a nemá a není je kde koupit, přičemž o funkčnosti těch ušitých z látky odborníci úspěšně pochybují.

Anonym 86830 22.03. 11:52
[Andrej Babiš] Mršín je pomýlený imbecil, víc k tomu není co říct. Klidně tady kopírovat pořád dokola, trapáku. Prachy od EU jsou nám k ničemu, s těma si hubu nepřikryješ, ddebbile.

Mašín 81182 22.03. 11:52
[Andrej Babiš] A narážíme na podstatu populismu : Selže vždy v zátěžových situacích (a v těch nezátěžových může vládnout naprosto kdokoliv, protože ani ten nejneschopnější ředitel nepoloží běžící firmu během jednoho roku), protože nic jiného než slibovat nesplnitelné a podplácet voliče neumí. A nejen voliče ? ale i své stoupence všude ve státní správě. Ta je pak logicky přehlídkou neschopnosti a diletantství.

Mašín 81182 22.03. 11:51
[Andrej Babiš] A pak si přijde virus, co nejde ani uplatit, ani zastrašit ? a řádí si, jak chce ? a ještě demaskuje to, co prozíravější viděli a věděli dávno : Totiž, že Babiš je mužem dávné minulosti, přesněji, 50. let, jejichž myšlení a slovník nikdy neopustil (tedy, pokud vůbec nějaký slovník má, protože dát pro něj dohromady logicky vystavěnou, kloudnou větu, je zjevně úkolem nad jeho běžné možnosti).

Mašín 81182 22.03. 11:50
[Andrej Babiš] Jeho manažerské schopnosti máme denně na očích. Jejich výsledky rovněž. S těmi že by byl schopen vybudovat něco jiného než jen zahradní chatku na nářadí? rnrnV nouzi poznáš přítele, v nouzi poznáš také charaktery a schopnosti lidí.rnrnDokud svítí sluníčko a můžeme žít z předchozích zásob, dotud to funguje.

Mašín 81182 22.03. 11:50
[Andrej Babiš] je totéž jako hasič s plným kýblem benzínu v boji se šířícím se ohněm.rnrnBabišovi zjevně jeho PR management poradil, že když bude hodně vidět, tak na sebe strhne pozornost i následnou vděčnost za vyhranou válku s virem.rnrnZapomněli mu sdělit i opačnou stranu mince : Totiž že jeho hloupost, neschopnost a diletantství, denně v přímém přenosu před miliony obyvatel, rozhodí nakonec i ty skalní naivy, kteří v něm dosud viděli úspěšného manažera, co zbudoval mocné impérium.

Mašín 81182 22.03. 11:48
[Andrej Babiš] Boj této vlády klaunů proti epidemii mi připomíná boj sovětských vládních klaunů, když bouchnul Černobyl. Tenkrát ty klauni dávali lidem v první linii pláštěnky proti chemickému útoku.

Anonym 86830 22.03. 11:47
[Andrej Babiš] Kalousek: Víc než svou vlast mám rád tvrdý chlast. Feri: Stačí, abych jen pomyslel na poctivou práci a vlasy mi vstávají hrůzou. ODS: Snížíme daně, které jsme sami zvedli. Zvýšíme platy, které jsme sami snížili. Zrušíme vše, co jsme sami zavedli. Věříme vám, že jste pořád stejně hloupí a budete nás zase volit.rnMOZKOVÁ SMRT BY NEMĚLA BÝT DŮVODEM K ODPOJENÍ OD PŘÍSTROJŮ. DOTYČNÝ MŮŽE JEŠTĚ UDĚLAT KARIÉRU V TOP 09.

Mašín 81182 22.03. 11:46
[Andrej Babiš] V Itálii se to rozšířilo mimo jiné proto, že se nakazili doktoři ve velkém. Pro doktory a všechen zdravotnický personál dosud nejsou respirátory nejvyšší kvality! A v dohledné době nebudou! Je to díky neumětelství této vlády klaunů a jejího zakazování jiným organizacím nakupovat roušky a respirátory.

Mašín 81182 22.03. 11:42
[Andrej Babiš] Pro 86830, Čína nám pomoci ani nemůže, protože respirátory nejvyšší třídy nevyrábí. Zatím se nám snaží pomoci EU(1 miliarda EUR), NATO a Ukrajina(Ruslan), Jižní Korea(respirátory nejvyšší třídy, bohužel díky neschopnosti vlády zatím v nedohlednu). Čína nám nepomáhá. Pouze nám posílá tuny předraženého materiálu. Proč tato vláda nezveřejní seznam zemí, kde žádala o pomoc?

Anonym 86830 22.03. 11:42
[Andrej Babiš] Anonym 8683022.03. 11:13rnKdybychom neměli tyto kontakty, neměli bychom ani tu obří dodávku, kterou nám ostatní evropský státy můžou závidět. A že jsou tam roušky FFP2? No protože Čína ty trojky nevyrábí, knedliku. Dneska je boj i o obyčejné roušky, ani Amerika jich nemá dostatek, protože proč? No protože jako celý zbytek světa s takovou pandemií nepočítal. Ale chyba - měl!! Bohužel představitele státu jak v USA, tak v Evropě zajímalo úplně něco jiného - jak nacpat do Evropy co nejvíc muslimských čmoudů.

Anonym 86830 22.03. 11:41
[Andrej Babiš] Anonym 8683022.03. 11:07rnRuslan je ukrajinský a máme ho přednostně díky Zemanovi, Hamáčkovi a Tvrdíkovi, Mršíne. NATO si jenom hřeje polívčičku - že prý v rámci NATO, ale piš si, že v rámci NATO by tu výhodu měli jiní šíbři, ne my. Díky Zemanovi, Hamáčkovi a Tvrdíkovi!

Anonym 86830 22.03. 11:40
[Andrej Babiš] Anonym 8683022.03. 11:13rnKdybychom neměli tyto kontakty, neměli bychom ani tu obří dodávku, kterou nám ostatní evropský státy můžou závidět. A že jsou tam roušky FFP2? No protože Čína ty trojky nevyrábí, knedliku. Dneska je boj i o obyčejné roušky, ani Amerika jich nemá dostatek, protože proč? No protože jako celý zbytek světa s takovou pandemií nepočítal. Ale chyba - měl!! Bohužel představitele státu jak v USA, tak v Evropě zajímalo úplně něco jiného - jak nacpat do Evropy co nejvíc muslimských čmoudů.

Anonym 86830 22.03. 11:39
[Andrej Babiš] KONEČNĚ DALI NA ČÍNSKÉ ZDRAVOTNÍKY, KTEŘÍ TAM PŘILETĚLI..NO A CO? TO JE V POŘÁDKU, BLBE.rnMašín 8118222.03. 10:55rnItalské městečko zastavilo epidemii a jde příkladem. Testuje, testuje a testuje. Všechny občany

Anonym 86830 22.03. 11:38
[Andrej Babiš] Chudoba starých lidí a dětí nebyla nikdy tak velká. Skoro jeden milion Němců žije na ulici. Pomoc těmto lidem bylo Vaším úkolem, a ne zaplavit Evropu kulturně odlišnými invazory a péči o ně hradit z našich těžce vydělaných daní. Požadujete respekt? Vaši povětšině kkrriminální invazoři, kteří v Německu znásilňují a vraždí, jsou ještě jako oběti chráněni před štvanicí z práva? . Pokud požadujete respekt a máte ještě svědomí, měla byste se za své trestné činy zodpovídat před soudem. Pokud justice neprosadí zákon, postará se o to lid, neboť veškerá moc pochází výhradně z lidu a Německý lid je Vaším šéfem! VY JSTE NIKDO! Ještě žádný spolkový kancléř SRN rnnezpůsobil svévolně Německému lidu tolik škody a utrpení a nebyl tak nenáviděn jako Vy, což musíte zřetelně cítit na každé předvolební akci. Přeji si jediné, abyste v roce 2020 Vy a Vaši nohsledi byli postaveni před řádný soud a skončili na doživotí ve vězení. Taková velezrada na vládnoucím národě se ještě nikdy v SRN nekonala. Placení pokrytečtí komentátoři, kteří vám líbají konečník a kteří nejsou schopni řádně a jasně myslet si mohou uspořit podbízivé chvalozpěvy, neboť takovéto osoby nikdo nebere vážně. Hluboce Vámi opovrhuji a přeji Vám spravedlivý trest. S hlubokou úctou, díky Vaší Stasi!

Mašín 81182 22.03. 11:37
[Andrej Babiš] Poslali jsme Číně včas bezplatnou pomoc. Ta místo, aby svět varovala a uzavřela již z kraje prosince roku 2019 své hranice, byla bohorovná. Dlouho neposkytovala ani relevantní informace lékařského typu. Čínský koronavirus se díky této politice proměnil ve strašlivou pandemii. Dnes si Čína účtuje za dodávky zdravotního materiálu miliardové ceny. Jakou pomoc? to Čína světu poskytla? Tu pandemii, která díky ní vznikla? Na to už nikdy nezapomeneme. To ale prezident Zeman ve svém projevu poněkud opomenul.

Anonym 86830 22.03. 11:37
[Andrej Babiš] Kalousek: Víc než svou vlast mám rád tvrdý chlast. Feri: Stačí, abych jen pomyslel na poctivou práci a vlasy mi vstávají hrůzou. ODS: Snížíme daně, které jsme sami zvedli. Zvýšíme platy, které jsme sami snížili. Zrušíme vše, co jsme sami zavedli. Věříme vám, že jste pořád stejně hloupí a budete nás zase volit.rnMOZKOVÁ SMRT BY NEMĚLA BÝT DŮVODEM K ODPOJENÍ OD PŘÍSTROJŮ. DOTYČNÝ MŮŽE JEŠTĚ UDĚLAT KARIÉRU V TOP 09.

Mašín 81182 22.03. 11:36
[Andrej Babiš] Nesmíme zapomenout, že Čína dlouho zakazovala zdravotní výrobky vyvážet a užila je přednostně pro domácí spotřebu. Přitom po vypuknutí nákazy v lednu letošního roku státy a firmy z celého světa do Číny poslaly desítky milionů roušek a masek.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87530

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti