Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Petr 89098  39 let 10.02.2018 20:20
[Bára Štěpánová] Dobrý večer, Báro. Dnes jsem vás potkal v masopustním průvodu a jsem do Vás zamilován ještě víc než dřív.Moc Vám to v tom kožíšku slušelo. Na téhle akci jsem byl poprvé a určitě ne naposled. Přeji vám hodně štěstí a zdraví do dalších let..

Anonym 62203 10.02.2018 20:09
[Miroslav Kalousek] Bylo by dobré, začit mluvit právdu, protože, to co vypoštíte ze sebe vy,
pomluvy a smyšleností, které nemají v sobě ani kouska slušnosti.Co vám říkají třeba padáky, oprava tanků pro armádu?

Anonym 82094 10.02.2018 12:06
[Michal David] Pane Michale miluji Vás jako nejlepšího zpěváka,který umí radostí i smutkem potěšit.Moc ráda si pouštím písničku -Každý mi tě lásko závidí-kde je mi Vaše paní moc blízká.Moc jí to tam sluší a štěstí které jí i Vám září z očí mi připomíná můj život s mým mužem.Proto pláči když slyším písničku -Můj buď dál.Ale život jde dál a já jsem bojovnice a proto miluji Nonstop a Pár přátel stačí mít.Přeji celé rodině krásný den..Jarka

Trepeš 80252  61 let 09.02.2018 16:53
[Václav Moravec] Dobrý den pane Moravče, byla doba, kdy jste byl naprostá novinářská jednička a bylo radost sledovat vaše pořady. Byl jste nestranný, objektivní, kritický, ale vždy férový. Nevím, co se stalo, ale v posledních letech už jste zcela jiný. Jste tendenční a ve veřejnoprávní televizi by to tak nemělo být!! Někdy mi připadá, že jste snad ani tady v této republice nežil, nebo si myslíte, že občané ztratili paměť. Na jedné straně se berou nepodložené polopravdy jako fakt, na druhé straně jsou to pádné důvody. Někdy je to až k smíchu, jak se dokážou věci překrucovat a upravovat v přímém přenosu. Politická situace v ČR je stabilní, funguje to demokracie, máme svobodu, svobodu tisku, tak nechápu proč tolik hysterie i z vaší strany. Přece nechcete tvrdit, že jsou všichni novináři nestraní a píšou pravdu. Média mají své vlastníky a dle toho píší. Nemusím snad popisovat, co patří panu Babišovi a co panu Bakalovi, protože je to neprodejné, tak nám to tady zůstalo, včetně novinářů!! Proto by měl být kladen velký důraz na nezávislost ČT a bohužel, ona to není tak úplně pravda. ČT dostává velké peníze od svých koncesionářů, takže za tyto peníze by měla být 100% nezávislá. Jaká je rada = taková je ČT. Proto si myslím, že objektivně by byla dobrá personální obměna, protože nových tváří, profesionálů, je tam docela dost.

Naďa 89197 09.02.2018 15:31
[Martin Veselovský] Po shlédnutí Vašeho rozhovoru se sociologem Buchtíkem, jsem nabyla dojmu, že byste rád věděl, kde udělala společnost chybu, protože se Vám zdá, že něco není v pořádku.
Vysvětlení je prosté - chyba spočívá v polistopadové strategii maximálního okamžitého zisku, podporované politiky a sdělovacími prostředky. Teď se sklízí ovoce této činnosti. Pokusy o omezení internetu ukazují, že se vedoucí síly společnosti začínají bát svobody slova. Každému, kdo jenom trochu přemýšlel, bylo po zavedení internetu jasné, že internet rozbije mediální monopol a povede v konečném důsledku k likvidaci kapitalismu. Že to stratégům došlo až teď je dost překvapující.
Občas sleduji Vaše rozhovory na DVTV. Většinou na můj vkus příliš zbytečně útočíte, ale některé jsou vysoce kvalifikované.
Přeji hodně úspěchů.

Naďa 89197 09.02.2018 15:30
[Martin Veselovský] Po shlédnutí Vašeho rozhovoru se sociologem Buchtíkem, jsem nabyla dojmu, že byste rád věděl, kde udělala společnost chybu, protože se Vám zdá, že něco není v pořádku.
Vysvětlení je prosté - chyba spočívá v polistopadové strategii maximálního okamžitého zisku, podporované politiky a sdělovacími prostředky. Teď se sklízí ovoce této činnosti. Pokusy o omezení internetu ukazují, že se vedoucí síly společnosti začínají bát svobody slova. Každému, kdo jenom trochu přemýšlel, bylo po zavedení internetu jasné, že internet rozbije mediální monopol a povede v konečném důsledku k likvidaci kapitalismu. Že to stratégům došlo až teď je dost překvapující.
Občas sleduji Vaše rozhovory na DVTV. Většinou na můj vkus příliš zbytečně útočíte, ale některé jsou vysoce kvalifikované.
Přeji hodně úspěchů.

Borovičková 93225  63 let 09.02.2018 12:49
[Václav Moravec] Pane redaktore,
velmi si vážím Vás i Vaši práce.
Nenechte se znechutit hulváty, závistivci, podvodníky a lumpy s nimiž přicházíte do kontaktu. Jste malým světlem ve stále houstnoucí tmě. Kdo jiný než Vy a jiní inteligenti v této profesi mohou alespoň zabránit zhasinání tohoto světla?
Upřímně Vám přeji hodně sil do další práce!

Honza 21732  71 let 08.02.2018 22:51
[Tomio Okamura] Pane Okamuro, jak dlouho se ještě nechá SPD urážet,že jste extremistická strana? At vám títo lidé vysvětlí v čím spočívá ten váš extremismus.Vždyt i ostatní strany mají stejné nebo podobné body ve svém programu a nikdo je takto neuráží.Jsme také extremisté co jsme volili SPD? Nenechte se. Bojí se vás.Bojí se tí co nemají čisté svědomí,že se přinejmenším jednou budou muset zpovídat.

Putin 17661  45 let 08.02.2018 12:37
[Ivan Bartoš] Furt proti Babišovi..asi ti uniklo hlupáku,že je to demokratický vítěz voleb..no nic,brčko ,dvě a jsi v obraze..politická nulo!! s plnou pusou prázdnejch keců..

Jarka 82094 07.02.2018 13:54
[Tomio Okamura] Pane Okamuro,nebuďte netrpělivý a snažte se svojí chytrostí,moudrostí,fantazií a kompromisem konečně něčeho docílit.Já jako žena, jsem vždycky v rodině musela vycítit které dítě by se dalo přiklonit na moji stranu a pak jsme společně cíl dosáhly.Panovačnstí a netrpělivostí bych nic nedokázala,jen bych byla naštvaná.Já věřím,že nechcete voliče zklamat,ale někdy je ten ústupek lepší než ukazování,že jen já mám pravdu.Vím,že je to moc těžké.Ono se to,jak se říká kecá,ale já Vám věřím,že si cestičku najdete a my konečně uvidíme,že se to všechno rozjíždí k našemu lepšímu životu.Krásný den přeje Jarka

Anonym 82094 07.02.2018 13:32
[Ivan Bartoš] Pane Bartoš,jste příjemný kluk a já věřím,že chcete ukázat,že Vás lidé nezvolili zbytečně,ale je potřeba na to jít trochu pomaličku.Když začíná pršet tak padají nejprvě malé kapky a pak začne opravdu pršet.Vy chcete aby pršelo ihned a to nejde.Je potřeba trochu chytrosti a kompromisu ale já zatím ,nezlobte se ,vidím jen ,že se nemaká a ukazuje se jen jak umíte být tvrdohlaví lidé.Zapojte už konečně trochu fantazii a moudrost ať s toho lidé konečně něco mají.Věřím ,že to dokážete..Jarka

VodníkPraha 94510  16 let 07.02.2018 11:54
[Jiří Mádl] Skoč do Vltavy za Třískou.

Tonouš 77545  70 let 05.02.2018 22:41
[Ondřej Vetchý] Vážený pane Vetchý, svým proti-zemanovským vystoupením k prezidentským volbám 2018 jste mě nemile překvapil. Svým poněkud dramatickým, neobjektivním až naivně a nadbytečně emocionálním projevem byste mě nepřesvědčil o tom, koho bych měl volit za prezidenta ČR. Stejně tak jsem nebyl ovlivněn spekulativní existencí cizokrajných konspiračních serverů, jak se mylně domníváte. To nás voliče prosím nepodceňujte. Já vám to zkusím vše vysvětlit ve zkratce asi takto: Již drahná porevoluční léta jsou lidé zklamáni a naštvání současným vývinem politiky. Důvod? Korupce a zlodějny politických rádoby-demokratických stran atd. V tom spočívá ten společenský "hnis" jak pravíte. (Zeman není hlavní viník, to si musíte uvědomit.) Proto dostali v posledních parlamentních volbách šanci noví lidé trochu s tím místním bahnem a hnisem zamíchat. Tomu však napomáhá zvolení M.Z., ne kohokoliv z dalších kandidátů včetně vašeho oblíbence! Jste povoláním umělec, držte se prosím svého kopyta. Myslím, že jste poctivý člověk, avšak politika je někdy velká špína a té vy se svými ideály budete těžko chápat a rozumět. Proto jste asi dospěl ve svém komentáři k řadě mylných úsudků. Jsem občasným návštěvníkem Činoh.klubu - myslím, že mě vaše názory od této mé záliby v budoucnu neodradí. A víte proč? Protože jsem tolerantní člověk.

Martin 90474  15 let 05.02.2018 20:01
[David Gránský] Nikam nejezděte máte toho dost.

IvanBosch 86465  67 let 05.02.2018 18:35
[Tomio Okamura] Vážený pane Okamuro, byl jsem se podívat v Letech asi před čtyřmi lety. Jeli jsme náhodou okolo. .Tam byl nějaký pán a ten nám řekl, že majitel vepřína si platí cikány, aby demonstrovali. Tenkrát za to chtěl 80 milionů.
Já myslím, že by stačilo posunout plot vepřína o několik desítek metrů a bylo by vše vyřešeno bez vyhozených milionů. Držím Vám palce. Ivan Bosch

Petr 85341  38 let 05.02.2018 16:39
[Eva Holubová] Paní Holubová, bylo by vhodné, abyste tak jak jste jitřili vášně, je nyní zklidnili. Je děsivé a odpudivé, co jste vaší kampaní způsobili. Víte o tom, že následkem toho se vypisují sázky na smrt prezidenta?? Vy si již nepamatujete na svoje zdravotní potíže, které vás trápí dodnes, jak těžké břímě je to pro rodinu? Co jste tím způsobili a působíte i rodině p. prezidenta? Je neuvěřitelné k čemu jste se propůjčili. Oslavujete t.zv. elity. Víte vůbec, čeho jsou schopni? Příklad mohu uvést. Vysokoškolský profesor týral svoji starou maminku. Když se po všech utrpeních dostala do péče dcery, na dotaz jak je to možné, odpověděla lékařka, že nejsofistikovanější a nejodpornější týrání působí lidé s nejvyšším vzděláním a postavením. Víte proč? Protože od nich se to nečeká. Proto i agitka Ondřeje Vetchého nechala hodně voličů chladných. Vzdělaný člověk, není zárukou moudra a charakteru. Hodně z nich není vzorem. Jsou zahleděni do sebe a okolí jim t.ř. nesahá ani po kotníky.Zkuste se zamyslet, co jste i vy způsobila.

Jenda 81178  35 let 05.02.2018 12:44
[Bára Štěpánová] Tak již je ti jasné, jakou lásku k vám komediantům mají lidé mimo Prahu?

PavelKos 89234  32 let 05.02.2018 02:25
[Vladimír Franz] Řekl bych že Vláďa coby univerzální síla vesmíru by měl být vyslyšen ne jako umělec či hudební skladatel ale jako obyčejný člověk co z celého srdce miluje svoji rodinu a měl by být odměněn za svůj optimismus.

Miloš 85341  43 let 04.02.2018 12:00
[Eva Holubová] Paní Holubová, kritizovat je snadné, ale co tak se zamyslet nad sebou? Uvedete-li sebe,p. Hanáka, Steindlera a ost.včetně B.Polívky, tak to jste tomu dali. Vždyť všichni máte za největšího démona alkohol.A vy chcete kritizovat prezidenta? Probuďte se , prosím a nechte na občanech ČR, aby rozhodli, ano?

Jana 85341  50 let 04.02.2018 11:53
[Eva Holubová] Hodnotit jako herečku nemá chybu, ale její až hysterické předvolební aktivity jsou nepatřičné. Jak při minulé, tak nynější volbě prezidenta. Je rovněž vhodná jistá pokora. Označit se sám za osobnost není na místě.

Jarmila 18555 03.02.2018 21:55
[Radim Schwab] Je fantastický zpěvák, charizmatický zjev a nádherný chlap. Přeji hodně
štěstí v profesionálním i soukromém životě. Doposud 2 vydané CD jsou
nádherné, přinášejí klid na duši. Takže, ať se Vám Radime vydaří vše co
si přejete a po čem toužíte.

Milan 18524  63 let 02.02.2018 16:38
[Daniela Drtinová] Bohužel pravý opak je pravdou. Paní Drtinová si soustavně na něco hraje. Tunelář Bakala odklonil miliardy z těžké dřiny ostravských a karvinských horníků a nacpal si je do vlastních kapes. Paní Drtinová, kromě dalších jí podobných z Hospodářských novin apod, se nechává těmito nemravnými penězi bezostyšně platit a hraje si na to, že o tom nic neví. Když v příslušném rozhovoru s panem Okamurou prohlásí, že Bakala ještě nebyl odsouzen, tak si zase hraje na to, že se jí to vůbec netýká, že jí to nevadí a že je to úplně v pořádku. Takže ze strany paní Drtinové se jedná o pokrytectví a cynismus nejhrubšího zrna. Ale na tyto vlastnosti už si zase paní Drtinová nehraje. To je z její strany krutá realita.
Milan Hrabovský

Jarda 17815  63 let 02.02.2018 13:46
[Bára Štěpánová] A kdy budeš konečně emigrovat? Když jsi tak vyhrožovala!

Kamila 77223  37 let 01.02.2018 23:13
[Daniela Drtinová] Mám velkou radost, že jste a velmi si vážím Vaší práce. Umíte jasně ukázat, kde je pravda a kde je lež, na nic si nehrajete, jste lidská, autentická. Jen tak dál..

Mado 88249  65 let 01.02.2018 22:27
[Karel Gott] Vážený pane Gotte, jsem kynolog a viděl jsem v televizi jak s vámi zpíval váš pes.Prosím vás, nedělejte to,přivádíte ho do maximálního stresu.Pes slyší několikrát silněji zvuky než člověk a váš křik ho stresuje,on nezpívá on se bojí. nedělejte mu to.

Beneš 17610  67 let 01.02.2018 16:37
[Daniela Drtinová] Drtino ODPOVĚZ panu Milanovi OSTATNIM OOBAM, kteři chtěji věděr zda Drtiš stale ty vocasy, ty VYLIZLA NAVAŽKO proflakla, jen se NESTYĎ PARAZITE, netdaty, všeho SCHOPNY!! Připadaš mě jako pobouchna zoufalka, měli by tě VYRAZIT z tohoto BULVARNIHO Bakaloveho ZLODĚJSKEHO HNOJE ty nosata HNUSAČKO!!

Maximiliáni 21217  44 let 31.01.2018 23:55
[Bára Štěpánová] Tak jak, občansky neklidný komediantíku? Už sis opudrovala osypky, že lidé zvolili MZ? Po stábckém, sametovém, předem domluveném kotrmelci se komeidanti z nějakého neznámého důvodu prokecali do role věrozvěstů národa a pocítili se povoláni zvěstovat lidem ty jediné správné názory. Za socíku, v době zadrátovaných hranic a přidělovaných výjezdních doložek, obráželi svět s propagací socialistické kultury a po kotrmelci se hbitě prokecali do role těch nejublíženějších. Zaplaťpánbůh, že ti neklidní druhořadí komediantíci, kteří nemají na víc než na účinkování v 3847. dílu přitroublého seriálu pro lidi s měknutím mozku, jsou tak mediálně aktivní, alespoň se o jejich blbosti dozví co největší okruh národa.

Maximiliáni 21217 31.01.2018 23:46
[Jan Kraus] Tak jak, občansky neklidný komediantíku, nemáš to lehké, chápu. Za socíku (tj. v době zadrátovaných hranic a výjezdních doložek, kdy komedianti objížděli svět s propagací socialistické kultury a po sametovém domluveném kotrmelci se hbitě prokecali do role věrozvěstů národa a hlasetelů té jediné správné práva. Za socíku jsi byl protěžovaná filmová hvězda, po něm už ti nezbývá než v b-čkových talkshow okopávat kotníky lidem, kteří ti názorově nesedí- A rozeštvávat národ. Jojo, život je boj.

ZdenaVaskova 18845  16 let 31.01.2018 17:18
[Martin Dejdar] Film Kluci z hor je uplna bomba urcite jdete v dubnu do kina
Ja mela moznost videt v predpremiere bylo to skvely a 128521; a 128538;

Alfonz 86230 31.01.2018 17:03
[Martin Dejdar] komedianti a politika, pane bože, kdo vám vnuknul myšlenku, že se do toho máte plést a ještě prostřednictvím médií?? Jak vás uvidím, přepínám!!

HanaZ 93166  72 let 31.01.2018 15:21
[Tomio Okamura] To mně dělá počítač schválně - 3x to kontroluji a nakonec když to odešlu, tak z toho vyleze blbost!! Dělá to celkem čtyři miliony osmset tisíc Kč na to se ptám, zda je to legální!!

HanaZ 93166  72 let 31.01.2018 15:14
[Tomio Okamura] Z té částky zbůhdarma vyhozené mně jdou oči šejdrem a hlava to nebere, ještě jednou omlouvám překlepy a upřesňuji!! 10.11.2017 z nadace Blížksobě na transparentní účet Drahoše 1,500.00,- a dne 15.1.2018 na totéž konto 1,00.00,-, celkem z nadace | pro potřebné děti?? | šlo na soukromý účet 2,500.00,-Kč. Z lázní Jáchymov 8.6.2017 na tentýž účet 650.00,-Kč a totéž z lázní Luhačovice 650.00,-Kč, a záhy nato 18.1.2018 šlo na tentýž účet z lázní Jáchymov 500.00,- Kč a z lázní Luhačovice rovněž 500.00,-Kč, celkem tedy 2,300.00,-Kč a dohromady šlo na Drahošův účet od státního podniku?? a od nadace | neziskovky?? | 4,800.00,-Kč. Je to legální??

SexyHafanana 90769  23 let 31.01.2018 15:12
[Dan Nekonečný] Ooo veliký bossi, kdy budeš v Karlových Varech? Potřebuji cítit slunce a sílu bytí!! Tvá obdivovatelka

HanaZ 93166  72 let 31.01.2018 14:39
[Tomio Okamura] Opravuji - promiňte mně překlep - 15.1.2018 bylo z nadace Blížksobě poukázáno 1,500.00,- a celkem tak odešlo z této nadace 2,500.00,- na soukromý účet.!! Je to legální""

HanaZ 93166  72 let 31.01.2018 14:32
[Tomio Okamura] Vážený pane Tomio, promiňte mně to oslovení, jsem důchodkyně 72 let a vše mladé |ale slušné| jsou pro mne děti a vnoučata. Ale k věci - tak z dlouhé chvíle jsem procházela transparentní účet prof.drahoše, a narazila jsem tam na zajímavost, totiž na tento účet došlo z lázní Jáchymov 8.6.2017 650.00.- Kč a totéž, ve stejném datu i z lázní Luhačovice také 650.00,- a dne 18.1.2018 bylo na tentýž účet poukázáno z lázní Jáchymov 500.00,- a z lázní Luhačovice 18.1.2018 rovněž 500.00,- celkem 2,300.00,- | jsou tyto lázně státní podnik?? |. Dále bylo na tento transparentní úřet zasláno od nadace " Blížksobě " 10.11.2017 1,500.00,-Kč a záhy nato, aby toho bylo více, byl dne 15.1.2018 poukázán 1,00.00,- celkem z této " nadace" odešlo na soukromý účet 2,500.00,- Kč |není to doufám tzv.neziskovka hrazená z peněz nás všech?? | Je to legální??

Anonym 18519 31.01.2018 07:55
[Gabriela Partyšová] nou koment nanynka.lovechnus

Viktor 85954  61 let 30.01.2018 20:19
[Ondřej Vetchý] Jen doufám,že s ohledem na tvoji snahu či jen vystoupení ve smyslu našich prvotních hodnot jsi nedošel k nějakým nepodloženým závěrům.Je nutné chápat naši současnost pod kontrolou mynulosti a ta si opravdu v ledčems věděla rady.Naděje je dnes jinde než v zběsilém křiku po hodnotách.Cestu ..KONTAKT i když mě odříznou dám pokus-mezek250seznam.cz-nemáš strach -?! ?

Ben 10929  61 let 30.01.2018 18:33
[Petr Janda] Díky za podporu prof. Drahoše. Nenechte se hlupáky znechutit.

Jindřich 19313  99 let 30.01.2018 13:39
[Jan Kraus] Prosím, pane Krausi, když je po těch volbách a republika je dělena na "pražskou kavárnu" a zbytek - nemohl byste prosadit, aby ten zbytek byl rovněž jednoznačně pojmenován, např. "tradiční hnojárna" - mě to sedí pražská kavárna versus tradiční hnojárna.

VáclavBrom 18888  59 let 30.01.2018 13:35
[Petr Janda] Díky za postoj, ne každý se nebojí vyjádřit svůj názor. Natož zveřejnit své jméno, jenom ti skrytí anonymní poserové. Zdraví Vás Budějcká kavárna, není nás zas tak málo. Přeji všem aby se jim dařilo jako Vám. VB

Honza 14172 30.01.2018 08:52
[Jan Kraus] Už jste se vzpamatoval z šoku? Myslím tím prezidenskou volbu. Nepotřebujete pofoukat bebínko?

Pepa 86230  44 let 29.01.2018 22:02
[Kamila Nývltová] Milá Kamilo, jste skvělá, výborně vypadáte, bral bych vás z fleku jako sparingpartnerku do posilovny! Takže, hodně zdraví, energie a životních a pracovních úspěchů! a 128077; a 128521;

Milan 18524  63 let 29.01.2018 19:42
[Daniela Drtinová] Dobrý den paní Drtinová,
zhlédl jsem váš povolební rozhovor po prezidentské volbě s panem Okamurou a nechtěl jsem věřit vlastním očím. Nemístné až zcela urážlivé obtěžování a nahánění nemocného člověka s horečkou 39 stupňů. Zcela neaktuální a nelogické dotazy na vepřín v Letech těsně po prezidentské volbě. Takový dryáčnický styl vedení rozhovoru je plně v souladu s úrovní média placeného naším největším tunelářem Bakalou, Peníze nesmrdí, že paní Drtinová?
S pozdravem
Milan Hrabovský

Richard 18547  55 let 29.01.2018 09:44
[Petr Janda] Netajím se tím, že jsem volil Zemana, ale hlavně jsem všechny ve svém okolí přesvědčoval, ať jdou k volbám i když jsem věděl, že někteří z nich jsou příznivci volby pana Drahoše. Hlavně mě mrzí jakékoliv nenávistné útoky na lidi, kteří se netají svou volbou a je jedno odkud a kam tyto útoky směřují. Mě bohužel pan Drahoš nepřesvědčil a bylo až moc vidět, že je vmanipulován i do věcí, které by sám od sebe asi nedělal.
Chci ale říci, že osobnost jako jste vy, si nezaslouží nechutné a nenávistné útoky a velmi mě mrzí, že jste se toho dočkal. Mám rád Vaše písničky, vážím si Vás jako férového člověka a myslím si, že se nemusíte trápit nějakými nechutnostmi ze strany lidí jejichž IQ je nižší než IQ vypnuté automatické pračky. Mějte se hezky a přeju Vám hodně zdraví a životního optimismu.

Tomáš 21317  48 let 29.01.2018 08:28
[Daniela Drtinová] Dobrý den paní Drtinová,
po zhlédnutí rozhovoru s panem Okamurou jsem se rozhodl Vám napsat pár řádků. Moc mne mrzí, jakým způsobem jednáte a podsouváte věci tam, kam chcete. Vy sama nevidíte jak se věci mají, jak společnost, morálka a zásadní hodnoty se degradují, špatné se nazývá dobrým, a opačně. Popravdě, se mi tyto řádky píší velice těžko, jelikož se oba stejně hlásíme ke stejné církvi, tedy katolické. Chápu, že se musíte něčím živit, ale prodávat se takto pro čest je pro mně dost silná káva. Někdy si sám sobě říkám, zda-li vůbec věříte tomu, co kolikrát říkáte, nebo jaké rozhovory děláte? Vždyť jste křesťanka, tak musíte kopat za hodnoty víry, ne za hodnoty světa. Prosím paní Drtinová, zamyslete se nad tím. Děkuji za pochopení a s pozdravem, Tomáš Řeháček

MartinZima 93214  37 let 29.01.2018 01:48
[Ondřej Vetchý] Dobrý den pane Vetchý, již dlouho obdivuji Vaše herecké výkony na obrazovkách a v divadle, ale bohužel až nyní mne napadlo Vám veřejně a zcela otevřeně vyjádřit můj upřímný obdiv. Obdivuji každého, kdo umí se svým talentem tak bravurně pracovat.
Stejně tak jsou mi velice blízké i Vaše názory osobní a politické - a to i přes ten téměř generační věkový rozdíl. Děkuji Vám za to, jaký jste!
Dovolte mi několik vět ..
Je to vlastně paradox - žijeme v době míru ( bezprostřední nebezpečí nehrozí ), zdravotní péče je na velmi vysoké úrovni ( bojujeme se zákeřnými nemocemi | prodlužuje se věk dožití ), máme minimální nezaměstnanost, máme svobodu ( naší blízcí nemusí umírat za svoje názory ) - i přesto by pan prezident Havel mohl znova zopakovat - naše země nevzkvétá! Proč jsme stále nespokojení, rozhádání a stále někam spěchající? Proč se stále více vytrácí z našich životů morálka .. Proč stále zase a znova vítězí vulgarita a sprostota nad chytrostí a láskou? Jakým způsobem bychom mohli začít náš stát znovu spojovat a sjednocovat? Volby evidentně nic neřeší ..

Mášová 17602 28.01.2018 21:49
[Karel Gott] Dobrý den pane Gotte,
Léta jsem Vaší fanynkou. Asi stejně tak dlouho Vás obdivuji i jako člověka moudrého a kultivovaného. Právě proto mě udivila Vaše slova podpory, která jste následně popřel.
Budu proto volit člověka, kterého si vážím, jehož myšlenky a názory jsou mi blízké, a vím, že naši republiku bude opět dobře reprezentovat. A mohl by dle mého obstát i v nelehké době, která nás nepochybně čeká.
Myslím, že toto vyjádření nebylo potřeba upřesňovat, ale popřít vzápětí jejich vypovídací hodnotu, vlastně tím následným vyjádřením popřít i sám sebe, to bych čekala od člověka vypočítavého, bázlivého, nepevného ..
Jedním slovem zklamání.
ášová

Drahoš 86230 28.01.2018 20:40
[Martin Dejdar] Pane Dejdare, vyhrál Pan prezident Zeman! Kdee domov muuj, kdee domov muuj a 128512; mám pro vás komedianty radu! Nepleťte se laskavě do politiky a neztrapňujte se zbytečně a 128521;

JanHus 86230 28.01.2018 20:11
[Eva Holubová] Že se vy komedianti tak s..e do politiky?! Kdo vám dal právo žvatlat do médií a urážet pana prezidenta?! Zameťte si před svým prahem co máte za sebou vy, Polívka a spol. a neztrapňujte se nemístnými kecy a pomluvami! Je mi z vás na zvracení a 129326;

JanZRokycan 86230 28.01.2018 19:46
[Bolek Polívka] Jak se zrovna vy, opovažujete špinit Miloše Zemana?! Co se týká chlastu a sprostoty, myslím že vítězíte na celé čáře! Že si vy komedianti nezslepíte ústa a nejdete povykovat do divadla, vůbec nevim, co vás utvrzuje že by jste měli vy zrovna hlásat rádoby moudra! Fuj, jsem zhnusen nad vašim chováním!

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88200

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti