Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Ludmila 90591 14.01.2013 16:39
[Gabriela Vránová] souhlasím s pavlem,ta moderátorka byla netaktní,že tak neomaleně utla paní Vránovou,která tak hezky vzpomínala na Paní Jiráskovou,ta moderátorka je blbá čubka a ty primo zaměstnávej takvé lidi kteří jsou taktní a neskáčou nikomu do řeči jako tahleta koza

Lidka 90591 14.01.2013 16:36
[Zdeněk Junák] jako dabér je vynikajíci

Damiána 90591 14.01.2013 16:36
[Karel Schwarzenberg] Já ho jako prezidenta nechci,včera jak zpíval naši hymnu,tak to byla ostuda,že se nestydí,to nebyl zpěv ale hnusné a nevkusné huhlání,a navíc česky taky dobře neumí,a je starej a všude chrápe

Patricie 90591 14.01.2013 16:29
[Miroslav Ambroš] neznám,ale je pěknej

Hynek 90591 14.01.2013 16:28
[Iva Fruhlingová] čubka hnusná

Mário 90591  29 let 14.01.2013 16:25
[Eva Aichmajerová] No jako moderátorka,je děsně vlezlá,protivná,nafoukaná a do Tv se dostala určitě přes postel běhna

Iva 82565 14.01.2013 16:09
[Karel Schwarzenberg] Kníže je v nynější době ten nejlepší kandidát na Hrad.Jedině on v této politiky rozhádané republiky ,je schopný dát strany trochu dohromady,protože on ví ,že jsme všichni na jedné lodi a potřebujeme aby ta loď plula a ne aby šla ke dnu.Zeman by strany úplně rozsypal a rozhádal. VOLTE KARLA

Karelschw 9404  19 let 14.01.2013 15:46
[Karel Schwarzenberg] Karel for president!
karel for president!
karel for president!
karel for president!
karel for president!
karel for president!
karel for president!
karel for president!
karel for president!
karel for president!
karel for president!
karel for president!

56 7762 14.01.2013 15:08
[Karel Schwarzenberg] Karliku,nezlob se na mě,že ti špatně rozumím,ale hlas ti dám i když si občas hrupneš ve sněmovně.

Maruska2012 10911  20 let 14.01.2013 15:07
[Marie Rottrová] krásní
zaněžení den

Jana 7762  59 let 14.01.2013 15:05
[Jana Bobošíková] Suverenita-to je síla!
Hlavně plné vrecka,ať je to za jakoukoliv cenu.
Vy být prezidentkou,tak ten hrad by se rychle strácel z očí veřejnosti.
To vy umíte.Servat co se dá!

42 7762 14.01.2013 15:01
[Jana Bobošíková] Bobo,třeba se někde uvolní ještě lepší flek pro vás a vašeho bambulu.Podívejte se na aukci prací.Nemám o vás strach,že někoho nevyštípete.
Hlavně odejděte ze zraků českých lidí,kteří vás přímo nenávidí!

SSobota 93142  45 let 14.01.2013 14:16
[Václav Klaus] Kdo bude volit knížete je politický blb!

Anonym 88243 14.01.2013 13:57
[Václav Klaus] Ani Zeman, ani kníže není pro český lid žádná výhra.
Uslitaný ukecaný a prolhaný Zeman.
Mumlavý a starý ospalý kníže. Babo raď.

Anonym 89155  46 let 14.01.2013 13:42
[Jan Svěrák] A příklad nejčerstvější, takřka včerejší: Jeden z nejbohatších lidí v zemi i ve střední Evropě vůbec si na opravy svých rybníků žádá několikamilionové dotace od státu. O půl roku ale přešvihnul termín, do kdy měl rybník kolaudovat, pročež by měl tedy dotace správně navrátit. Ale zažádá si na ministerstvu financí o pardon a jeho kamarád Miroslav Kalousek mu to benevolentně promine. Nic se vracet nemusí.

Rovněž s přímostí a čestností to u Schwarzenberga nebude příliš slavné. Jeho fanoušci museli být zklamáni, když politik sliboval odchod z vlády, pokud se do ní navrátí neprávem obviněný, ale o to více médi vláčený předseda KDU-ČSL Jiří Čunek. Čunek se vrátil, ale Schwarzenbergovi se z křesla šéfa diplomacie nechtělo. Nedodržel tak slovo, které dál - buď já, nebo on. Nakonec vše vyřešil šalamounsky - nechal si prý Čunka prověřit detektivní kanceláří Krol a tím si své setrvání v křesle ministra omluvil, protože zjištění detektivů nic nezjistilo.

Tento případ, který na první pohled vypadá nevině, ukazuje i další rysy Karla Schwarzenberga. Jednak vyvolává nepříjemné otazníky, proč Schwarzenberg nedůvěřoval českým orgánům a najal si na práci s citlivými údaji státu cizí a netransparentní americkou detektivní agenturu, která má úzké vazby na CIA a FBI (že před 1. zářím měl výkoný ředitel její newyorské pobočky zodpovědnost za bezpečnost WTC, nyní ponechme stranou) a nechal tak místopředsedu vlády a ministra Čunka lustrovat cizími detektivy napojenými na zpravodajské služby. Nevystavil tak zemi bezpečnostnímu riziku? můžeme se oprávněně ptát.

Za druhé případ Čunek ukázal podivnou symbiózu Schwarzenberga s Miroslavem Kalouskem, která vznikla ještě před společným plánem sestavit virtuální stranu TOP 09. Není totiž žádné tajemství, že o odchod Čunka z vlády a z vysoké politiky usiloval především jeho stranický rival Miroslav Kalousek a Karel Schwarzenberg, kterého se přitom spor nijak netýkal, mu sehrál onu službičku, kdy si postavil hlavu a žádal odchod Čunka, jinak prý odejde sám. Můžeme se tak ptát, co za to naopak Schwarzenberg chtěl od Kalouska. A nebo je Schwarzenberg submisivní, nechává s sebou manipulovat a je loutkou v Kalouskových rukou?

Ohromné Schwarzenbergovo bohatství přitom neustále roste. Rod Schwarzenbergů je nejbohatším rodem ve střední Evropě. V Rakousku je druhým největším soukromým majitelem lesů a mezi největší soukromé vlastníky lesů patří i v Česku. Když mu bylo na počátku 90. let vytýkáno, že zrestituoval, co mohl, bránil se tvrzením, že zpět získal jenom část. To může být pravda, ale málo to rozhodně není. Bilance restitucí je totiž pozoruhodná: Orlík, Čimelice, Sedlec, Dřevíč, dva činžovní domy, palác na Novém Městě v Praze, padesátka menších budov, 950 hektarů lesů a rybníků. To však bylo v devadesátých letech.

Další a další pozemky stále nakupuje. Je to jeho vášeň. Ve svém majetkovém přiznání za předloňský rok uvedl, že si jich za rok pořídil hned třiadvacet dalších, především v jižních a středních Čechách. Podle jiných zdr... (zkráceno)<|i>

Anonym 89155  46 let 14.01.2013 13:41
[Jan Svěrák] KAREL SCHWARZENBERG UPLÁCEJÍCÍ

Aby mohl zrestituovat, musel i uplácet, jak později sám přiznal. "Nechme to být. Nešlo o nic velikého. Ale jiná cesta prostě nebyla. Bylo to k uzoufání. A po dvou letech, kdy se všechno zablokovalo. Nebyl to přímý úplatek, šlo řekněme o jistou protislužbu. V té době jsem ještě vůbec nebyl v politice. Dodnes z toho mám špatné svědomí," popsal po letech tento případ, když se "dobrovolně" přiznal médiím. Byla totiž volební kampaň a jistý deník chtěl z toho učinit velkou kauzu. Schwarzenberg ho předešel a raději se přiznal sám, aby ostří kauzy otupil.

Že by z toho měl špatné svědomí, tomu ale nevěřme. Schwarzenberg si totiž z ničeho nic nedělá. Nebyl to ostatně jediný mravní poklesek člověka, který se díky svému urozenému původu a majetku, kvůli kterému prý nemá zapotřebí v politice krást (říkají novináři), stal mediálně hýčkaným objektem se svatozáří.

Pochybnosti nad podnikáním Karla Schwarzenberga vyvstaly už v roce 197, kdy Schwarzenbeg spolu se svým přítelem Zdeňkem Bakalou (Patria Finance) a francouzskou firmou Pernond-Ricard koupil v privatizaci karlovarskou Becherovku. Třebaže jejich nabídka byla až druhá nejvyší, stát na dramatickém jednání vlády přiklepl firmu Schwarzenbergovi a spol. většinou jednoho hlasu. Pro hlasovali Schwarzenbergovi známí z ODA a KDU-ČSL.

Becherovce se ale příliš nevedlo a podnik, který měl v roce 197 zisk 148 milionů, skončil za tři roky poté v mínusu až 140 milionů. Média tehdy psala o tom, že se Becherovka tuneluje státu před očima.

Podivně dopadlo i hospodaření Nadace Bohemiae. Karel Schwarzenberg, který si spolu s Miroslavem Kalouskem hraje na spořádaného hospodáře, v nadaci, kterou v roce 192 založil, figuroval jako výkoný ředitel. Rok po svém založení přestala však nadace platit daně, aby poté skončila v konkursu s dluhem 3 milionů - na daních. Z velkolepého plánu pravdoláskařů (v nadaci figurovala i jména Vladimíra Dlouhého, Josefa Zieleniece, Michala Lobkowicze, Lucie Pilipové nebo Jana Švejnara), jak do České republiky lákat zahraniční investory, nezbylo vůbec nic. Otázka je, zda to vůbec někdy bylo v plánu.

Nedávno pak vyšlo najevo, že Schwarzenberg například v roce 202 porušoval mezinárodní zákaz prodeje ryb, když obcházel nařízení, podle kterého nebylo možné prodávat ryby z jeho rybníků, dokud neprojdou laboratorními testy, aby se vyloučila případná kontaminace malachitovou plísní, které v té době zachvátila chovy v několik středoevropských zemích. Schwarzenbergovi se nechtělo dlouho čekat na výsledky testů a tak raději ryby za miliony korun prodal účelově zřízené firmě svého správce, na kterou se už zákaz nevztahoval. Ryby tak prodával vesele dál, zatímco poctiví rybáři své ryby testovali a přicházeli o zisky.

A příklad nejčerstvější, takřka včerejší: Jeden z nejbohatších lidí v zemi i ve střední Evropě vůbec si na opravy svých rybníků žádá několikamilionové dotace od státu. O půl roku ale přešvihnul termín, do kdy měl rybník kolaudovat, pročež by měl tedy dotace sprá... (zkráceno)<|i>

Anonym 89155  46 let 14.01.2013 13:40
[Jan Svěrák] Schwarzenbergovy restituce jsou stejně tajemné, jako ty Havlovy a čekají na to, až se tématu někdo chopí a pořádně je zmapuje. V zásadě jde o to, že Schwarzenberg neváhal podnikat neuvěřitelné právní kličky, aby podědil, co se dalo a zrestituoval, co bylo možné.

A tak zatímco byl v roce 1960 adoptován svým v Rakousku žijícím strýcem Jindřichem do hlubocko-krumlovské větve Schwarzenbergů, čímž se stal hlavním představitelem rodu a z chudého šlechtice zámožným mužem, protože o dvacet let později mohl dědit majetek v Rakousku, doma po "převratu" se zase hrdě hlásil k biologické větvi, kterou opustil (orlické), protože se zde nabízely pro změnu miliardové restituce.

Podle českého práva ale neměl na restituce nárok, pročež se Schwarzenberg neváhal o majetek soudit a podařilo se mu prosadit, že bylo upřednostněno rakouské právo. České právo totiž říká, že dědická práva po biologických rodičích adopcí zanikají, kdežto rakouské právo je umožňuje. Navíc byl Schwarzenberg adoptován jako dospělý, což české právo taktéž nezná. Neptejme se, jak se to stalo, ale soud si vyslechl znalce na mezinárodní právo a rozhodl se, že se bude postupovat podle práva rakouského. Schwarzenberg tudíž zdědil podstatnou část majetku konfiskovaného orlické větvi a činí si zálusk i na majetek zabavený na základě speciálního zákona "Lex Schwarzenberg", byť se věc komplikuje rodiným sporem s nevlastní (taktéž adoptovanou) sestrou Elizabeth von Pezold.

Je otázkou, do jaké míry pomohlo Schwarzenbergovi jeho výsadní postavení nejbližšího spolupracovníka tehdejšího novopečeného prezidenta Václava Havla v rozjitřené posametové době. Jisté je pouze to, že vyřízení restitučních nároků se událo současně s jeho a Havlovou abdikací. Když se pak Havel stal už jen českým prezidentem, Schwarzenberg s ním v jeho politické dráze nepokračoval. Evidentně nebylo proč - majetek už byl doma.

Stejně tak lze vážně uvažovat o tom, že za Schwarzenbergovým lobingem pro Lisabonskou smlouvu stály opět tytéž majetkové zájmy, protože Listina práv EU (která je součástí Lisabonské smlouvy) otevírá možnost pro restituce konfiskovaného majetku a tudíž cestu k více než čtyřicetimiliardovému jmění, které stát s odkazem na Lex Schwarzenberg (na který se restituce nevztahovaly) stále vlastní. Někteří lidé z politických kruhů říkají, že právě vidina tohoto tučného sousta je hlavní Schwarzenbergovou motivací a že z ní vyplývají i jeho politické postoje ve vztahu k Evropské uni a k sudetským Němcům.KAREL SCHWARZENBERG UPLÁCEJÍCÍ

Aby mohl zrestituovat, musel i uplácet, jak později sám přiznal. "Nechme to být. Nešlo o nic velikého. Ale jiná cesta prostě nebyla. Bylo to k uzoufání. A po dvou letech, kdy se všechno zablokovalo. Nebyl to přímý úplatek, šlo řekněme o jistou protislužbu. V té době jsem ještě vůbec nebyl v politice. Dodnes z toho mám špatné svědomí," popsal po letech tento případ, když se "dobrovolně" přiznal médiím. Byla totiž volební kampaň a jistý deník chtěl z toho učinit velkou kauzu. Schwarzenberg... (zkráceno)<|i>

Xav 89155  46 let 14.01.2013 13:37
[Jan Svěrák] Hříchy Karla Schwarzenberga

Protože čeští novináři nejsou schopní napsat o Vás pravdu a pouze Vám podlézají, i když by měli ve skutečnosti poukazovat na nemalé otazníky, které tu už od roku 1989 v souvislosti s Vaším působením visí ve vzduchu, napíši tu pravdu o Vás já. A nebude to příjemné čtení.

Že je Schwarzenberg hulvát, je ale ještě to nejmenší. Je to také nebezpečný hulvát s nebezpečnými konexemi a nečistými záměry. Huhlání, které může být pro někoho roztomilé, a rádobyvtipné bonmoty (nad kterými se redaktoři novin tetelí) nemohou zakrýt pravou podstatu Schwarzenberga coby člověka, který v nejvlastnějším smyslu slova opakovaně a dlouhodobě zrazuje české národní zájmy. A který přitom sedí na jedné z nejvýznamnějších pozic českého státu a ovlivňuje jeho vztahy s celým světem.

Pojďme se tedy podívat na to, kdo nám tu už šestým rokem řídí diplomaci a kdo ovlivňuje politiku už od roku 1989, kdy si ho sem přivedl bývalý prezident Václav Havel. Uvidíme totiž, že Schwarzenberg slouží zájmům svým a zájmům Bilderbergu a dalších prapodivných nadnárodních finančních elit.

Karla Schwarzenberga neradno podceňovat. Zlí jazykové sice tvrdí, že chodil do zvláštní školy, ale ve skutečnosti je to velice vychytralý muž, který za maskou dobráckého a bodrého společníka v hospodě nad pivem skrývá úmysly už méně dobrácké. Dělá ze sebe hostinského a lesníka, ač je ve skutečnosti mistrem zákulisních pletich. Psal jsem o něm už v článku "Schwarzenberg. Hrobař české diplomacie? ", nyní se ale podívejme na jeho osobu trochu zeširoka.

KAREL SCHWARZENBERG RESTITUJÍCÍ

Kde se vzal, tu se vzal, objevil se v české politice v roce 1989 Karel Schwarzenberg. Český disent podporoval už od roku 1968, například tím, když na svém rodiném sídle v bavorském Scheinfeldu založil s historikem Vilémem Prečanem Československé dokumentační středisko, které shromažďovalo materiály a dokumenty Charty 7 a zakázanou samizdatovou literaturu.

Charta 7 se na jeho zahraničním sídle často scházela, takže není divu, že si čerstvý prezident Václav Havel Schwarzenberga vybral za svého kancléře (tuto funkci zastával v letech 190 až 192). Jak se dozvíme z životopisné Schwarzenbergovy knihy, byl ale neoficiálním Havlovým poradcem už od roku 1987, kdy se seznámili.

Už i proto, že Schwarzenberg dokázal zařídit to, co by jinak bylo v posametových poměrech složité - nakoupil pár faxů, Havlovi a Dienstbierovi obleky, aby se v cizině neztrapňovali svými džínami a vytahanými svetry, a poradil lidem z OF, jak se co dělá a jak to na Západě chodí. Pomohl jim otevřít dveře ke svým politickým kontaktům.

V této neformální roli, do které nebyl nikým zvolen, získal na Hradě velký vliv, se kterým se pustil jak do soukromých aktivit (restituce), tak do ožehavých politických témat, která Češi přijímali s rozpaky, ale Schwarzenberg se nad nimi nerozpakoval vůbec (například ponížená omluva sudetským Němcům jako splátka za to, že Charta 7 dostávala peníze kromě CIA také od sudetských Němců).

Sch... (zkráceno)<|i>

Traper 89155  46 let 14.01.2013 13:31
[Jan Svěrák] Pane Svěráku, nikdy mě nenapadlo, že padnete tak hluboko a vy i váš otec se necháte korumpovat p. Kalouskem ve prospěch pána s tzv. modrou krví, Švarcenberka. Jak můžete jméno Svěrák pošpinit politikou toho nejhrubšího zrna. Stydím se za vás lokajové. S pozdravem váš bývalý obdivovatel.

BývPoslanec 88243 14.01.2013 13:29
[Karel Schwarzenberg] Máte pravdu všichni co tady hodnotíte
Kníže má mnoho nedostatků proti Zemanovi.
Ale má jedno pozitivo, není to lhář a kecal
a je čestný člověk, to Miloš Zeman není,
Zeman má jedno pozitivo umí dobře okecávat a lidé mu to baští. Ano jeden není pro čský národ dobrá volba.

Marlena 90591 14.01.2013 12:39
[Martin Hranáč] mě se líbil martin,byl veselej,skvělej a má malýho šulína já mám ráda malý pindíky,ale ta sany byla čůza

Frantina 90591 14.01.2013 12:33
[Antonín Jalovec] je to hnusák vyízanej

Vladana 90591 14.01.2013 12:32
[Vladko Dobrovodský] Viděla jsem fotku vyvolených u bazénu ve vile a byly tam nahatí a lívil se mi Vladkův ptáček

Patricie 90591 14.01.2013 12:28
[Karel Gott] Pan Got je mistr nad mistry,je skromný,výborně mu to zpívá,je sympaťák až ale jednou nebude,věřím že to bude ale až za hodně opravdu hodně dlouhou dobu,tak kdo bude pokračovat v jeho šlépějích? Mož ná dcerky nebo vnuk,jinak nevím

KarelBrezina 37459  52 let 14.01.2013 12:08
[Václav Klaus] uz leta se tesim az skonci. Jsem pravicovym volicem ODS uz lsta. S Klusem uz to nelze. Hezky den K.Brezina

Dagmarka 83395 14.01.2013 11:59
[Agáta Hanychová] Agáta je fajn holka.Pracovitá,neztratí se.S Prachařem jim to sluší,mají stejnou povahu.Tipuji to na toho pravého k ní.Všem s Dopitou vytřela zrak,že jí nejde jenom o peníze.Tleskám!

Anonym 94217 14.01.2013 09:47
[Jana Bobošíková] Pane Jardo(51),oni ti voliči jsou ještě opravdu nevyzrálí.I když jsem příznivec Bobo,neznamená,že bych ji ve všem podporoval,a že by byla svatá.Ale koho vybírat,kdo by nepodkuřoval dnešním mocným? Jo,kdyby kandidoval pan Rychetský,bylo by to jasné.Čeští voliči jsou nevyzrálí proto,že vezmou třeba dítko k volbám,a zeptají se jej,kdo se mu nejvíc líbí.Dítko odpoví,že Avatarovi.Tak vol.lístek hodí Francovi.Nebo,ten kníže je takový šaramantní,lidový,vtipný člověk,tomu musím dát hlas.Tak ten hlas kníže dostane.Anebo Zeman, to je také lidový člověk,jí tlačenku,pije vodku,zkrátka umí chlastat,je to bodrý člověk,který žije na venkově.Atd.,atd.A to je o té nevyzrálosti voličů.

Jitka 88243 14.01.2013 09:45
[Václav Klaus] Prezident není nezodpovědný, O je totiž už NESVÉPRÁVNÝ.

Lukas 10934  30 let 14.01.2013 09:26
[4TET] Panowe dejte Kis from a rose od Sela:-)Toby bylo famozni we wašim podani:-D

Pavla 18872  60 let 14.01.2013 09:05
[Vladimír Franz] Nevadí, pane Franzi, že jste nepostoupil.díky Vám a Vašemu týmu jsme se rozhýbali.Přeju Vám úspěch ve Vašem privátním a profesním životě, fandím Vám!

Jarda 80210  51 let 14.01.2013 08:41
[Jana Bobošíková] Milá Jano český národ bohužel ještě nepochopil kdo ho může vytáhnout ze současného bahna. věřím že Váš čas přijde. Moc Vám fandím.

Kádrová 37175 14.01.2013 08:19
[Václav Klaus] Souhlasím s panem Petrem. Prezident prý nezodpovídá za své činy, je trestně neodpovědný. To je "vyčpělá demokracie" úplný Václavův absolutizmus!

JAN 82752  70 let 14.01.2013 07:41
[Jana Bobošíková] vladimir64 ty koko te,tak kdo podle tebe voli jineho je blbej? Sra ci podejsi s kandidatkou ruce.HAMIZNICI

Anonym 21782 13.01.2013 22:57
[Jana Bobošíková] Tahle osoba neměla šanci nikdy uspět většině lidí je velmi nesympatická myslím že ani tohle fiasko jí neodradí od dalšího kandidování na cokoliv poslední hřebík do její rakve bylo paktování se z odporným sudičem Martinem Michalem

Helena 85187  59 let 13.01.2013 22:19
[Jana Bobošíková] Paní Bobošíková, rozhodnutí vnitra Vás nepoškodilo, naopak jste dostala více prostoru v mediích.Že skončite fiaskem bylo jasne od začátku.

Helena 85187  59 let 13.01.2013 22:18
[Jana Bobošíková] Paní Bobošíková, rozhodnutí vnitra Vás nepoškodilo, naopak jste dostala více prostoru v mediích.Že skončite fiaskem bylo jasne od začátku.

Borivoj 89102 13.01.2013 21:58
[Jana Bobošíková] Madam! Pockejte, az se bude volir papez, treba budete mit sanci. I misto fotbaloveho trenera by nebylo spatne. Zkuste to. Vy rozumite vsemu!

Mystik 88112 13.01.2013 21:36
[Ivo Pešák] Nerozumím a nechápu? Je zde řeč o nějakém panu Pešákovi, ale noc o JANIS! To byla zpěvačka, bohužel je už přes 4Olet na věčnosti. Ovšem její začátkys Big Brother and The Holding Comapny a pak samostatně Peart, Cozmic Blues a Obrovské sesiony a hlavně výrok Mike Blomfielda, že by jí líbal nohy. to je vzpomínka. Dnes už tohle není jak muzika tak takový obrovský lidi.

Vladimír 94217  64 let 13.01.2013 21:24
[Jana Bobošíková] Tak to vidíte,Bobo,před volbami lidi na Vás sice štěkali,ale teď se po volbách těch podvraťáků přidalo daleko více.No,typičtí Češi.Ale nastává dilema, a to nejen u Vás,proč Češi volí geronty.Buď je doba opravdu blbá a lidé (voliči) jsou též blbí nebo doba je divná a lidé(voliči) jsou též divní nebo doba je blbá a lidé(voliči)jsou divní anebo doba je divná a lidi(voliči)jsou blbí.

Kecal 89867  68 let 13.01.2013 21:16
[Karel Schwarzenberg] LIDI VOLTE SCHWARZENBERGA, protože je chytrý, moudrý, jedinečný,geniální, pravdomluvný, silný, hezký,krasavec inteligentní atd, je toho opravdu mnoho, neuvěřitelný člověk, který má pouze jen samé klady.

Pravičák 90186 13.01.2013 20:10
[Václav Klaus] Voliči Zemana věří tomu, že když bude Zeman na hradě, tak se jim zvednou sociální dávky.

Anonym 82163 13.01.2013 19:50
[Jana Bobošíková] tunelari lidi pripravi o praci a kandiduje na hrad hnus

Soukupová 94435  65 let 13.01.2013 19:46
[Martin Dejdar] Dobrý den pane Dejdare.
proč jste hrál v tom výborném seriálu Zdivočelá země, když říkáte, že budete volit pana Zemana?

Anonym 82565 13.01.2013 18:30
[Jana Bobošíková] Vylila jste si vztek za prohru na dvou favoritech a tím jse ukázala jaká opravdu jse.Asi se procházíte po pavlači.Uvědomte si ,že vítězové dostali hlasy svobodně od slušných lidí!

Anonym 82565 13.01.2013 18:24
[Helena Vondráčková] Má špatnou mimiku,protože ji vytáhli kůži dole na lícní kosti.Proto ten škleb!

Anonym 82565 13.01.2013 18:22
[Karel Schwarzenberg] Jedině KAREL!

Honza 8203  58 let 13.01.2013 18:21
[Jana Bobošíková] Jestli ji to teď nedocvaklo, tak je na Bohnice.

Anonym 82565 13.01.2013 18:21
[Karel Schwarzenberg] Ajo máš ještě nedozrálé nárory .

Anna 93749 13.01.2013 18:18
[Karel Schwarzenberg] pane schwarzenbergu drzime vam palce a budeme vas cela rodina volit pro vasi inteligenci a skromnost divim se lidem kteri vam vytykaji ze jste nemec hlavne kdyz se nekterym neprici si do nemecka kupovat potraviny a rikaji si vlastenci

Samuel 90591 13.01.2013 17:36
[Leona Šenková] je dobrý že není vychrtlá na kost,ale je až moc tlustá jako bejk,měla by s tím něco dělat,kyne a kyne až je to děsný,je tak mladá a vypadá hrozně čubka

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88350

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti