Oficiální stránky Václav Klaus
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Václav Klaus diskuse strana 1950

Jak na vás Václav Klaus působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Názor 21385 18.09.2012 16:20
Vláda pravice= devastace ekonomiky,rekordní zvyšování daní občanům,.vláda stbáků ods=top=v=kdu=zel vyhlásila občanům válku!

Mája 21385 18.09.2012 16:09
Tahleta spodina lidské společnosti ,která nám dnes vládne,by měla co nejrychleji vymřet! Toto nejsou lidi,ale ta nejodpornější špína nametená ze zbytků politických mrtvol! Slovo politik se pro tyto zrůdy ani nehodí,neboť politik je svým způsobem člověk,ONI NE!

Česko 90186 18.09.2012 15:55
Drtivá většina politických stran v naší vlasti tak převzala levicovou populistickou rétoriku a koná dle bolševických vzorců převzetí a udržení moci. Jediné, co chybí k dokonalosti jsou Lidové milice pod vedením soudruha Zavadila či převýchovné pracovní tábory pro nepřátele lidu. Velmi silně tomu pomáhá současná podoba volebního systému i všeobecného volebního práva. Hra na demokraci požírá své děti.Pokud jsme připustili situaci, kdy notorický alkoholik s nedostudovanou základní školou, který je celý život příjemcem sociálních dávek bez nutnosti pracovat má ve společnosti stejnou váhu hlasu jako třeba držitel Nobelovy ceny za ekonomi nebo majitel továrny, který živí tísíc zaměstnanců a na daních odvede do státního rozpočtu milióny ročně, musí být přeci někde fatální chyba. Bohužel však většinu populace netvoří inteligentní vědci, realističtí ekonomové či prosperující soukromí zaměstnavatelé, ale, dle různých sociologických průzkumů, tříčtvrtinovou většinou právě obyčejní lidé s nedostatkem duchovní i materiální kapacity.Těm je pak velmi jednoduché namluvit, že živnostník je zloděj, který za rok odvede na daních maximálně tři tisíce, fabrikant vykořisťovatel, nemající nic jiného na práci, než vymýšlet jak dřít z kůže své zaměstnance a pravicově smýšlející člověk jen bezcitný individualista, který by v případě vládní moci nutil důchodce potupně vybírat popelnice, vyháněl mladé rodiny pod most či zdravotně postižené nechával umírat na chodbách nemocnic.Většina elektorátu tomu však věří a tak i naše politické strany se podle toho chovají. Jejich programy, ale hlavně koknrétní činy dávno rezignovaly na názor myslící menšiny, jejich kroky jsou naprosto vstřícné jen volební většině.Otázkou nyní je, zdali jsou lepší komunisté a sociální demokraté, kteří to otevřeně přiznávají každým slovem, každou volební kampaní a podpoří to nepitelnou limonádou s obrázkem předsedy zdarma, aby to bylo naprosto jasné, či socialistická parta ODS, TOP09 a dalších parlamentních straniček, které se programem jakoby od těchto praktik distancují, ale jejich reálná politika hovoří o naprostém soudružském souznění s výše jmenovanými.Naše deklarovaná pravice je tedy možná ještě horší než ortodoxní bolševická partaj. Její klientelistická politika naprosto zdecimovala pravicové principy a dala levicovým kavárenským intelektuálům tolik falešné politické munice, že v reálu takřka není obrany. Navodila situaci, kdy jakákoliv pravicová strana , která by i chtěla svoje tradiční teze prosazovat, nemá větší šanci než 3 až 5 procent z celkového počtu volebních hlasů a veškerá opozice se tomu může v klidu vysmívat. Že je to smích pomateného blázna, který nedokáže pochopit aktuální stav věcí a poškozuje sám sebe, nelze nijak komentovat. Asi opravdu musí přijít velký třesk.

Pravice 90186 18.09.2012 15:51
Chtělo by se s politováním říci, že v podstatě vymizela. Její zásady jsou natolik nepopulární, že jsou programově opouštěny všemi politickými stranami, které chtějí alespoň nějakou chvíli cucat ze státního cecíku a každy, kdo se snaží pravicový způsob života obhajovat, je většinovou smečkou hlídacích psů s rudě planoucíma očima okamžitě dehonestován, označen za primitivního antikomunistu, kapitalistického zloděje či alespoň za nácka, neboť se komunistické propagandě iracionálně podařilo Hitlerův socialismus a jednoznačně levicový populismus i styl vládnutí podsunout do pravého spektra politického kolbiště. Tedy alespoň v myslích nepoučitelných.Ideálem pravicově uvažujícího občana je totiž vše, co stádo za mřížemi klece dokáže rozpálit do ruda. Nestojí o odpadky z panského stolu k večeři, neleze svému vězniteli do zadnice pro příslib pamlsku za odměnu, chce být svobodný, soběstačný a sobě odpovědný. V praxi to znamená pravý opak současného společenského soužití, pravý opak předposraného nahlížení na svět, pravý opak parazitického způsobu života.V současné době totiž již ani není možné chtít po společnosti, aby se vzdala svých výhod vybojovaných novodobými vůdci proletariátu. Tento mor, šířící se celou euroatlantickou společností, založené kdysi právě na tradičních pravicových principech, je i předobrazem její zkázy. Demokratická volební většina totiž již nikdy dobrovolně nepřipustí návrat k nízkým daním, jednoduchým zákoným rámcům, minimální státní byrokraci a programové podpoře vlastníků výrobních prostředků, produkujících reálné hodnoty.Každý sebemenší náznak příklonu politické strany k těmto zásadám je presentován jako touha po obnově vykořisťovatelského kapitalismu a útok na sociální jistoty většinové populace, na hodné stýčky odboráře, na důchodce, mladé rodiny, státní zaměstnance či chudáky dělníky u soustruhu. Naprosto nepochopeno pak zůstává, že je to vlastně jediná reálná cesta k možné nápravě celé společnosti, jediná cesta, která může výrazně omezit korupci, jediná cesta, která může nastartovat ekonomiku, jediná cesta, která reálně může zabránit státnímu bankrotu.

Levice 90186 18.09.2012 15:45
Občané, kteří vyznávají levicový pohled na svět, jsou v první řadě zastánci stádního způsobu života v rovnoměrně rozdělené bídě, kde nikdo moc nevyčnívá z řady, všichni mají zhruba stejný (byť i mizerný) majetek, na všechno konání existuje zvláštní zákon, jehož dodržování hlídá armáda policistů, úředníků a velký, nedoknutelný vůdce. Není pro ně podstatná míra osobních svobod, které jsou ochotni vyměnit za často smyšlené přísliby sociálních jistot. Nejpodstatnějším rysem jejich povahy je pak závist a jsou spokojeni jen v případě, že soused nemá o kozu více.Toto svoje osobní povahové selhání pak maskují tak zvaným sociálním cítěním, což není nic jiného než pofidérní páchání jakéhosi dobra, ale vždy a výlučně jen za cizí peníze. Proto jsou jejich hlavními nepřáteli lidé, kteří nějakým způsobem vynikají, ať po stránce materiální či duchovní, neboť právě oni jim ukazují vlastní neschopnost a nemohoucnost.Zásadním programem politických stran, které levici reprezentují, je demagogický populismus a stokráte opakované lži, kterými se tiše chrochtající stádo musí každý den umravňovat. Levicový politik má největší starost o to, komu produktivnímu ještě může kde něco ukradnout, aby mohl poslat pár pečených holoubat svým příznivcům, kteří jej drží u koryta. Většinou však posílá jen ohlodané kosti z hostiny, což pak musí retušovat jeho propagandistické odělení.To, že je dnes levice u moci takřka v celé Evropě a její myšlenky jsou tak velmi populární je dáno složením společnosti. Po dlouhá desetiletí budovaný ideál parazitického způsobu života, byť i na dluh, který naprosto vytlačil z myslí lidí pojmy odpovědnost a soběstačnost, zlikvidoval všechny morální zábrany a pošlapal většinu osobních svobod a práv jednotlivce, přinesl svoje socialistické ovoce.Lidé dnes ve velké většině nechápou proč by měli někde dřít jako mezci, riskovat svoje majetky či se prát o svoje misto na Slunci, když zde přeci máme záchranou sociální síť, která jim zajistí pohodlný život, klídek i tabáček. Nechápou, že všechny přerozdělované peníze by se měly nejdříve někde vydělat, tedy pokud mají mít i v budoucnosti nějakou hodnotu. Nechápou, že dnešní život na finanční, morální i intelektuální dluh je doširoka otevřená brána do pekel, která nemůže skončit jinak než totálním kolapsem celé společnosti, násilím, rabováním a chaosem.

Valach 91696 18.09.2012 15:36
zalez do bůdy ludro

Mája 21385 18.09.2012 15:31
Modrá špína zločinců pracovat nebude ,krást to by jim šlo,ještě umí zadlužovat a devastovat ekonomiku.

Mája 21385 18.09.2012 15:27
Kazdemu je jasne ze tahle vlada je daleko vic zkorupovana nezli vlady pred 1989

Mája 21385 18.09.2012 15:24
ODS založena v den výročí narození Adolfa Hitlera , to není náhoda,i jejich chování je stejné jako u NSDAP

Realita 21710 18.09.2012 12:17
a Heger má pravdu, nejvíc chlastají socky

Zpravodaj 91696 18.09.2012 08:20
Čeští producenti, obchodníci i stát nyní škody kvůli metanolu v láhvích. Výpadek na daních kvůli zákazu prodeje tvrdého alkoholu by mohl dosáhnout 750 milionů korun měsíčně. Každý den tak stát kvůli zákazu prodeje alkoholu přichází asi o 25 milionů korun na daních.

Výši škod ale zpochybnil ministr zdravotnictví Leoš Heger. "Alkohol je stále veden jako metla lidstva. Jsou tu těžké zdravotní dopady. Ze 16 miliard, které stát vybere na daních, dá 16 miliard na nápravná opatření - pět miliard na likvidaci zdravotních dopadů, zbytek na řešení patologických jevů ať již kriminálních, či nekriminálních," říká.

Heureka 21710 17.09.2012 19:30
taky jsem četl, že Zaorálek se od dětství cítí být žena a teď má i souhlas manželky a děti - už vidím obležení sněmovni novináři

Zpravodaj 91696 17.09.2012 19:28
Ministerstvo práce vyhlásilo tendr na takzvané sociální karty, na které by se měly od příštího roku vyplácet dávky, podpory a příspěvky, smlouvu s vítězem tendru by ministerstvo chtělo uzavřít do konce září. Zadání počítá s tím, že by měla vzniknout síť aspoň 1000 bankomatů, z nichž by se peníze od státu vybíraly. Platit kartou by se pak mělo dát i v obchodech, v každém kraji by jich mělo být aspoň 300.Loni stát na sociální dávky vydal 431,1 miliardy korun. Karta pro výplatu sociálních dávek, na kterou budou jejich příjemcům zasílány peníze, ušetří ročně jednu miliardu korun.

RůžováKrev 21710 17.09.2012 19:23
jaký Zaorálek? za pár dní z něj bude ( operativně) Luběna Zaorálková, to pak bude řečnění

ModráKrev 90186 17.09.2012 18:49
Zavorálek?

Člověk neví jestli se má smát nebo brečet,když Zavorálek začne řečnit! Vždy si vzpomenu na Jakeše! Ale pro hodně obyčejný lidí asi stačí

ModráKrev 90186 17.09.2012 18:44
Fišera NE

copak jsme jako národ opravdu tak b.bí? vždyť to byl právě Fišer, kdo tenkrát zvednul spotřební daně výrazným způsobem, byl to právě Fišer, kdo zmrazil důchody . korupční kauzy jeho vlády podezřele rychle utichly . na jeho vládě se dohodla ODS se ČSSD = musel být obojetník na obě strany . bez vlastního názoru . navíce se neustále cpal do . (pochleboval) EU - to už na tohle náš národ zapoměl?

ModráKrev 90186 17.09.2012 18:42
Důležitý je pohled světa

Všichni cítíme, že prezident by měl být inteligentní a měl by ve světě zaujmout. Pokud to není bývalý či současný komuninsta - tím lépe. Z kandidátů vychází z tohoto pohledu nejlépe Franz. Mohu to shrnout: a) je inteligentní b) ve světě rozhodně zaujme (výrazné gumáky na OH zaujaly více než naše zlaté medaile) a tento prostý marketing naše republika potřebuje c) není a nebyl komunista d) a v neposlední řadě ukážeme, že u nás se může stát prezidentem kdokoliv bez ohledu na barvu pleti :-) Kecy a nuda ostatních kandidátů této republice nepomohou (kromě komunistické minulosti,alkoholu a všeobecných rozumů totiž nic jiného nabídnout nemohou).

ModráKrev 90186 17.09.2012 18:40
Fischer jako poslušný plášť ve větru

jeho úřednická vláda ve stylu : "Honem nám dejte něco podepsat, máme namočené pero! " Pokud uspěje, tak s podpisy nebude žádný problém.

ModráKrev 90186 17.09.2012 18:39
Jestli

vyhraje bankéř Fischer- chci ho na pošt známky z profilu -s titulkem Upír z Montserratu

ModráKrev 90186 17.09.2012 18:38
Pro někoho je Fischer

na prvním místě přáním protože bude pokračovat v trendu který dnes je.

Doutník 90186 17.09.2012 17:09
Já bych Lessyho vyhodil taky. Pořád brečel,že nemá peníze. Ale, že by zaved pochůzkáře to ne. U policie se hraje pouze na tituly. Aby policista byl povýšen, tak si musel zvednout vzdělání. Někteří to řešili v Plzni, jiní třeba na filozofických fakultách. I když to s oborem nemělo nic společného, tak veledůležitý byl titul. A pokud je titul, tak se samozřejmě zvyšuje plat.

Mája 21385 17.09.2012 17:00
KUBICE JE jen podržtaška Kalouska a Nečase,on udělá pro tyto dva hulváty cokoli,aby se udržel u koryta.Obviní kohokoli,vyhodí od policie kohokoli na popud modré mafie.Toto je nejbrutálnější a nejzrůdnější vláda,kterou vůbec Česko i tehdejší Československo mělo!

Mája 21385 17.09.2012 14:41
Pravičácká vláda modrého blba Nečase pořád bažila po popularitě.
Nyní má možnost se zviditelnit v Bruselu. Voliči jistě takový velký "zájem" o Klauzistán náležitě ocení!

Mája 21385 17.09.2012 14:35
Rath ja jedinej předvolební trumf vládních kriminálníků.

ModráKrev 21385 17.09.2012 13:46
Za každého zemřelého po otravě metylem jeden mrtvý člen vlády. Až dojdou členové vlády nastoupí členové parlamentu, senátu a tak to bude pokračovat až na hrad. Je šance že pokud budou umírat lidi na otravu ještě půl roku tak se té vládní a hradní sebranky zbavíme komplet.

KSČM 21385 17.09.2012 13:41
Chtěly jste kapitalismus a ožrale disidenty tak to máte

Názor 21385 17.09.2012 13:40
Děkujeme Tuneldědkovi ,soudruhovi Toljovi Nečasů a jejich ptákostraně za skvělé zákony. Nyní jsme konkurence schopnými. Česká mafie

Názor 21385 17.09.2012 13:37
Zvolili jste nás a My jsme se rozhodli krást - pokud nás za to chcete zavřít, je to útok na naši modrobolševickou demokraci., Kradousek ,kikina , Duka a svazák Tolja

Anonym 21710 17.09.2012 10:19
i u nás by se našlo několik míst

Slovak 91696 17.09.2012 09:50
ukecal si ma.nevie niekto lacno tu 6litrovu kvalitnu cesku vodku abo tuzemak? :D volajte mi na cislo 158 15 150

Slovak 91696 17.09.2012 09:44
najlepšie by bolo v noci porozkladať po všetkých cigánskych osadách vo veľkom množstve. O pol roka by mohol Ficko rapídne znížiť dane a odvody.

Anonym 21710 16.09.2012 21:16
socialní dávky stejně končí v automatech, cigaterách a chlastu
alkohol není potravina pro děti

Drvota 91696 16.09.2012 19:36
Já nevidím jediný důvod, proč by za to,že někdo pančuje alkohol, mohla vláda. Když já teď hodím do školního vodovodu nějaký jed a otrávím několik desítek dětí, bude to také vina vlády, že nepostavila povině ke každé nádrži s pitnou vodou policajta?
Miluji tyhle móresy lidí, kteří si stát neustále představují jako nějakého patrona, co jim bude hledat práci, zajišťovat bydlení, spořit na důchod, všechno jenom stát a já nebudu muset být zodpovědný za nic . co vůbec po vládě teď chcete? Vydala zákaz pití. Zveřejňuje, jaké destiláty objevila na černém trhu, ať je lidé nepijí. Domluvila, ať se sem z Dánska vozí drahé léky na léčnu.
Jenže to by také chtělo zodpovědnou druhou stranu. Ne, že tady týden umírají lidé (po požití alkoholu likérek, který bych si snad ani nekoupil) a přece chlastat nepřestanou. Vůbec. Z těch rozhovorů s postiženými, jak vypráví, kolik deci rumu, vodky atd. vypili mám velký pocit, že mnoho z nich budou notoři jak sviň .

A že měla rušit spotřební daně? Ale jděte. To chcete vodku za 30,- Kč a abychom byl národ alkoholiků? Soudě dle zpráv o stále nových a nových otrávených tomu svým způsobem tak je.

ModráKrev 90186 16.09.2012 17:08
Jan Fišer patřil k těm, kterým nejkrutější padesátá komunistická léta nevadila. Proto také do KSČ vstupoval. A protože schvaloval i sovětskou okupaci, tak v KSČ vydržel až do roku 1989. Po roce 1989 by v KSČ žádnou kariéru nevybudoval, tak zahodil rudou knížku. Jeho angažmá ve vládě je pro tuto zemi katastrofa. Jako příklad lze uvést současnou prohibici. Jeho vláda zvedla spotřební daň na alkohol. Po tomto kroku se výběr této daně snížil a černý trh s alkoholem se rozrostl do současné podoby.

BezHranic 21710 16.09.2012 11:54
Do nemocnice v Opavě byl v neděli ráno přijat manželský pár s potvrzenou otravou metanolem. Manželé pili vodku z Polska

ModráKrev 90186 16.09.2012 10:33
Jaromír Soukup koupil TV Barandov. Je to poradce Jana Fišera. Ten samí Soukup dostal Zelené do parlamentu. Když mu Zelení přestali zobat z ruky, tak je přes Zubovou zničil. Co asi čeká tuto zemi, pokud bude prezidentem "nezávislý" komunista Fišer napojený na takové lidi? Bude zajímavé sledovat, jak na TV Barandov vystoupí nová hvězda televizní zábavy, komunista Fišer.

Dipro 21710 16.09.2012 09:55
Možná, kdyby se napil metylalkoholu mělo by to větší účinek.

čovek 91696 15.09.2012 21:33
Každý čovek je zodpovědný co do sebe lije a tlačí.

Chlast 90186 15.09.2012 18:45
V Norsku bylo v roce 2002 přes 50 pacientů a 18 mrtvých

Chlast 90186 15.09.2012 18:43
S levným alkoholem obsahujícím metanol ovšem mají problémy i v dalších zemích, například v Turecku, kde na následky otravy umírají i zahraniční turisté, zejména z Ruska a v roce 2009 po požití toxické vodky zemřeli i tři němečtí studenti.

Smutný rekord však v této souvislosti drží Indie. Vloni zasáhl skandál indický stát Západní Bengálsko, kde na otravu zemřelo více než 140 lidí.

Chlast 90186 15.09.2012 18:40
Otravy methanolem v Pärnu začaly v Pernovském kraji v Estonsku 9. září 2001 a v následujících dnech vedly k úmrtí 68 lidí, 40 lidí bylo postiženo slepotou či poškozením mozku, jiná vážná postižení utrpěli tři lidé. V noci 6. září 201 ukradli sedmnáctiletý Denis Pleškin, bývalý zaměstnanec společnosti, a o rok starší Robert Petrov, zaměstnanec, deset dvousetlitrových barelů methanolu, celkem 1,6 tun, ze skladů společnosti Baltfet (společnosti zpracovávající tuky, estery a vyrábějící žrádlo pro zvířata). Krádež proběhla na objednávku Sergeje Majstrišina. Aby krádež zakryl, Petrov později nahradil ukradené kanystry prázdnými. Majstrišin prodal ukradený methanol známému podloudníkovi Aleksandrovi Sobolevovi za 76 000 korun a prohlásil, že jde o technický líh. Sobolev smíchal kapalinu s vodou a citrónovou příchutí ve zhruba 30% poměru, výsledným produktem naplnil láhve, přidal falešné etikety známých výrobců a prostřednictvím nelegální sítě prodejců produkt distribuoval. Stovky lidí si v domnění, že pijí vodku, přivodily otravu methanolem.

Maistrišin byl odsouzen k pětiletému trestu, Sobolev dostal dva a půl roku, dalších šest spolupachatelů dostalo krátké tresty, asi tucet lidí dostal trest v délce vazby.

Neočekávaně mírné tresty vedly k vážné diskusi v estonské společnosti a způsobily pokles nelegálního prodeje alkoholu.

Anonym 21710 15.09.2012 18:28
Slibem neurazíš. Před volbami politici slibují, po volbách končí předvolební letáky v koši a sliby kandidátů se ztrácí v propadlišti politických dějin

Anonym 21710 15.09.2012 18:25
Slibuji, tudíž jsem. Heslo, které by si na čelo mohl v předvolební kampani vytlačit snad každý kandidátFrantišek Bublan (ČSSD) slibuje ochranu před lichvou a šikanou
Paroukův LEV 21 půjde důsledně proti korupci
Zdeněk Škromach (ČSSD) slibuje jistotu, že bude na penze
Jiří Částečka (ODS) prý neuteče do Prahy
jeho stranický kolega tvrdí Nejsem tupec, ale Tupec
a ministr obrany Alexandr Vondra (ODS) senátním voličům na Litoměřicku a Slánsku dokonce slibuje, že bude odvážnej chlap

HugoČáves 21710 15.09.2012 18:18
Když bude kořalka levnější, tak bude víc socek v lihu od rána do věčera a prochlastají ještě víc dávek. Stačí pár lidí zavřít na 20 let a pak si to už každý rozmyslí. Socky jenom chlastají a kouří.

ModráKrev 90186 15.09.2012 16:53
Vyšší spotřební daň na alkohol nevede k tomu, že by lid míň chlastal. Vede jen k tomu, že si na pašování a pančování lihu pro ty nejchudší vydělá mafie, pro kterou se tím otvírá obrovský prostor na trhu, kde zisky převýší případné problémy se státní mocí.

Proto volte komunistu Fišera, ať má mafie volné pole působnosti.

ModráKrev 90186 15.09.2012 16:37
když Fišerova vláda

razantně zvýšila daň z alkoholu,rozjel se kšeft s černým alkoholem obrovským tempem.

Proto volte Fišera.

Ošetřovatel 88243 15.09.2012 15:38
Za komunistů bylo dobře,
Jestli vyhtaje prezidenské volby ten velkonosatý bývalý komunista, tak snad se vrátí do česka zase
pořádek a pohoda jak bylo před rokem 89.

Anonym 88243 15.09.2012 15:30
Škoda že se ta špatná kořalka nenalévala
v poslanecké sněmovně, to by ten co to pančoval dostal metál.

ModráKrev 91696 15.09.2012 13:55
Vem si kapesník a nebreč,Porybného nasereš.

Anonym 21710 15.09.2012 11:54
Vnouček se ptá:
- . a dědečku, ti komunisti byli červení, nebo rudí?
- Zlatí byli, chlapče, zlatí .

 <<nové   starší>> 

1
světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Bolek Polívka oficiální stránky Petr Rezek oficiální stránky Hynek Tomm oficiální stránky Pavel Kožíšek oficiální stránky Míra Hejda oficiální stránky Tereza Kostková oficiální stránky Jan Smigmator

Další osobnosti | Bolek Polívka | Petr Rezek | Hynek Tomm | Pavel Kožíšek | Míra Hejda | Tereza Kostková | Jan Smigmator |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti