Oficiální stránky Václav Klaus
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Václav Klaus diskuse strana 1350

Jak na vás Václav Klaus působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 21225 23.10.2012 14:19
Lživé kampaně a honosně předávané předražené projekty , mnohdy nesmyslné a zbytečné investice, kde se práce měnila v otroctví cizinců i našich lidí. Lidé vyčerpáni opouštěli zemi , hádky v rodinách i klima ve společnosti z finanční tísně a následné rozpadající se rodiny a unavení lidé, vše toto upevňovalo systém a "šikovně" připravený volební zákon, který dával moc partajím jen upevnil moc mafie a ta plně ovládla zemi. "A co televize , rádia, novináři, proč oni nepomohli, copak není cesty jak toto zastavit, nexistuje snad možnost jak vše změnit?! " " Ano pane, je možnost začít znovu, ale všechna masmédia jsou koupena korporacemi, těmi samými co ovládají politický systém, a politické strany lidem tak cestu zatajují. Unavení lidé se dívají jako ovce,na to co je jim předloženo za lži a nemají sílu bojovat o nic jiného než o přežití, stali se z nich konzumenti lží, zkažených potravin a devastace hodnot i duší lidí je v plném běhu. Lidé před a v roce 1989 bojovali za to, aby žili a mohli svobodně mluvit a dnes po 23 letech musí mlčet více než dříve, nesmí mluvit proti systému, jinak přijdou o práci a zničí je banky a úvěry, které jim díky vládnoucím strukturám, umožnily za lichvářské úroky pořídit si bydlení."- "To není nikdo, kdo by se postavil a veřejně požadoval změny?! " -"Je mnoho lidí, ale nejsou sjednoceni, většina z nich díky médiím o sobě neví a to systému vyhovuje, jsou i tací co jezdí po celé zemi ozvučenými auty a hlásají ZMĚNU VOLEBNÍHO ZÁKONA V DEMOKRATICKÝ a to tak, že NEBUDOU VOLENY POLITICKÉ STRANY a lidem předkládány už nemocné kandidátky, ale budou voleni -delegováni přímo lidé, aby mafie nemohla skrze strany prověřené lidi delegovat a ovládat. Píše se rok 2012 "pane" a lidé už mnohdy nemají co ztratit a snad už si uvědomili, že schovávat se za oknem a čekat na popravu systémem není už déle možné.

Anonym 21225 23.10.2012 14:17
V roce 1989 se v naší zemi udála změna politického systému, která měla přinést svobodu lidem v podnikání i životě a měla poctivým schopným lidem pomoci vytvořit prostor pro život a podnikání, a tím i zaměstnání pro společnost. Moc však dostaly politické strany a lidé v nich přinesli možnost svobodně volit, avšak nikdo netušil ,že právě v těchto stranách byli už připraveni lidé - morální hyeny, které roztrhaly právo a zemi celkově na kusy,společensky ji rozdělily podle profesí, věku, barvy pleti. Lidé po prvních kauzách věřili, že se vše lepší, ale stav se skrytě zhoršoval, policie, soudy, úřady, vše ta rakovina politického systému stran ovládla a metastazovala. Lidé přestali věřit volbám, polici, soudům a rezignovali, volební účast se snížila na 30%, ale politikům to nevadilo, radovali se z vítězství a lidi dále upadali do chudoby a osobních tragédií. Podnikatelské prostředí, které mělo vytvářet pracovní místa, bylo jen bojem o přežití za minimální mzdy a nebezpečné životu i zdraví, stres a boj o přežití ničil duše lidí. Politici zemi zadlužovali skrze světovou finanční oligarchi - světovou banku a měnový fond, finančníci si mnuli ruce nad úroky a politikům směle půjčovali peníze aby si politici nakradli a díky své omezenosti zadlužili vlastní zemi a tak mohli i sponzorovat t yco zase na oplátku platili volební lživé kampaně, devastace slov a hodnot pokračovala.

KZamyšlení 21225 23.10.2012 14:10
Je to také zvěčněno ve volebních programech. Jenže když si odmyslíte podobné řeči a sledujete, které strany navrhují a podporují jaké zákony, zjistíte, že ČSD, TOP09 a ODS se chovají prakticky zcela totožně. Mezi tím, co navrhují, pro co a proti čemu hlasují, není žádného rozdílu. Takzvaně pravicové strany zvyšují daně i vládní výdaje, chovají se zcela totožně jako strany levicové.

A co komunisté? Ti fungují naprosto totožně, jen jsou navíc proti Evropské uni, což z nich dělá nejpravicovější stranu v českém parlamentu. Zdá se vám toto tvrzení přitažené za vlasy? Jestli ano, pak prostě zkuste na chvíli ignorovat to, co říkají novináři a politici, a sledujte parlamentní hlasování. Většina lidí dá přednost prvnímu zdroji informací, protože je to jednak pohodlnější, a navíc jsou výsledky méně frusturjící. Je jen na vás, zda upřednostníte sladkou lež, či kyselou pravdu.

Další věc, kterou se komunisté mohou od ostatních stran odlišovat, jsou zvěrstva, která napáchali v minulosti. Na druhou stranu všechna zvěrstva spáchali konkrétní lidé, zodpovědná není strana, společnost, stát, skupina, jsou to vždy jednotlivci a mnoho z nich, osob konkrétně osobně zodpovědných, je momentálně rozptýleno v nejrůznějších politických stranách. Takže pokud chce někdo mermomocí hledat viníka toho, co se tu dělo za minulého režimu, je sice opět hrozně snadné ukázat na stranu, která nese stejné jméno jako ta, která tu páchala zlo všeho druhu, na druhou stranu mnohem větší smysl dává ptát se po konkrétních lidech, kteří jsou momentálně rozseti mimo jiné i napříč takzvaně pravicovými stranami.

ByvPos 88243  77 let 23.10.2012 10:47
Dokud bude vláda, poslanci a senátoři pobirat tak vysoké platy NIC SE NEZMĚNÍ. Proč? Protože kde se dají vydělat peníze bez práce a zodpovědnosti se vždy
stahují lumpové zloději a lháři.Naše politická reprezentace je toho důkazem.Snad mě Bůh odpustí že jsem v 90letech patřil mezi ně.

ModráKrev 21225 23.10.2012 10:09
Pojmy jako demokracie, diskuse a alternativa se staly v české politice zbytečnými. Místo toho nastupuje víra. Věřte v boha a hlavně v neomylnost výběru skvělých ministrů. Věřte všemu, co se upeklo v zákulisí. Víra i ministry přetrvá.

Pokud si teď členové ODS stěžují, že "neuměli reformy prodat", říkají jen půl pravdy. Nemluví o tom, že zmetkové reformy jsou neprodejné.

Česká politická scéna je smutná. Parafrázujeme-li Járu Cimrmana, můžeme říct: To že jsou rozumní politici? Vždyť se podívejte: podvodník, hlupák, podvodník, hlupák, podvodník, hlupák a jen tam nahoře a to je výjimka - sedí "světový ekonom", který se stará o svůj knižní záhumenek.
články autora

Pravda 21225 23.10.2012 09:04
O čem to mluvíte. Tato vláda nemá žádnou jasnou koncepci, jak zadlužování zastavit. Takže pád této vlády neznamená bankrot této země ale naopak. Zvyšování daní není cesta z dluhové krize, kdo to zkusil, tak se se zlou potázal ve světě, tak proč by to mělo fungovat zrovna u nás. Dluh roste geometrickou řadou bez ohledu na vládní "reformy". Navíc škrtání a zvyšování daní bez snižování výdajů (které naopak rostou, také se zjistilo že ministerstva utrácí zběsile více než kdy předtím za nesmysly) nikam nevede. U snižování dluhu musí nejdříve vláda omezit výdaje na svůj chod a ne začít u nízkopříjmových skupin občanů a drobných podnikatelů. Stát tu má být pro lidi a ne naopak. Aby stát a jeho chod s milionem úředníků sežral půl bilionu ročně a přitom vytvořil hodnoty ani ne desetinové. To není ta cesta a tahle vláda jen zvyšuje výdaje na provoz státu a úspory pak hledá u občanů. To nejsou pak žádné reformy.

ModráKrev 21225 23.10.2012 09:01
Nejhorší jsou partajní demagogové. Rozlišují jen podle stranické příslušnosti ne podle inteligence, rozumu a uvažování. Politika se má dělat racionálně a podle toho, co je dobrého pro stát a jeho občany a ne podle stranické příslušnosti bez ohledu na důsledky. ODS jsou dnes horší, než kdy byli komunisti. I komouši za totáče se občas zastavili a kupodivu se zamysleli, jestli dělají něco špatně. Sice nic nezjistili, ale alespoň o tom přemýšleli a holt tomu svému věřili. ODS nemá sebereflexi. Pořád si myslí, že jde cestou spasitelství této země, i kdyby to tu lehlo vše popelem.

Očista 21225 23.10.2012 08:59
Korytáři a vyžírkové z vlády i poslanecké sněmovny včetně jejich nadhodnocených podržtašků ven! Ať jdou také dělat po těch 20 letech, co se tam někteří zuby nehty drží dělat pořádnou práci.Ale tím nemyslím jít sedět do x dozorčích rad a zase vydělávat zadkem přikovaným na židli. Ať jdou makat jako normální lidi, ať jdou podnikat, jak argumentoval Kalousek občanům, když nebyli spokojeni s ohodnocením. Jsem zvědavý, kdo by v privátním sektoru z těchto nemakačenků a pijavic uspěl a tím myslím ale bez dotací a přisátí se na státní rozpočet. Nikdo by nepřežil ani půl roku. Nic neumí, jen žvanit a prožírat naše peníze v poslanecké kantýně. Tihle příživníci prožírají státní peníze ne my občané, jak vykřikoval Kalousek. Vzal bych je všechny za flígr a nahnal je na veřejně prospěšné práce, odpad k odpadu a zametat ulice a vyvážet odpad, uklízet psí lejna, to by byla práce pro tuhle politickou sebranku.

Anonym 88243 23.10.2012 08:40
Pro Doktora, jsi "šlemodeb.l" co haní výrobky druhých.

Doktor 91696 22.10.2012 16:29
Rozporcuje se kravka,čuník nebo drůbež,lepší jde na pulty,vše ostatní se pomele,rozmixuje,ochutí,obarví,zahustí a z toho jsou ty krásně barevné párečky,co my a naše děti milují.Ten mix před plněním do střev je ten šlem,dobrou chuť.Kukni v obchodě na Kostelecký párky v plechovce na složení. O mase tam není ani slovo.Protože o párcích a tzv. klobásách na pultě se nedozvíš vůbec nic z čeho jsou vyrobeny.

ManDrobní 88243 22.10.2012 13:40
Jestli je pravda co píše Pozorovatel, tak Doktor je pěkný, Ha.zlik, a šiřitel poplašné zprávy.Věřím že výronci dovedou dát do výrobků cokoliv ale ŠLEM nikoliv takový darebáci a chamtivci zase nejsou.
Ten haj.l doktor je pěkný lhář, že se nestydí.

Pozorovatel 18810 22.10.2012 12:14
Slem-z nemeckeho slova Schleim,znamena cv cestine sliz nebo hlen.

ManDrobní 88243 22.10.2012 10:04
Pro doktora, prosím coje to Šlem s z čeho se získává.
Dohadujem se a přesně nevíme co to je.Prosím napište mě touto sestou něco o šlemu. Děkuji.

čssd 91696 21.10.2012 22:17
Tak je to socan přece.

Anonym 21710 21.10.2012 21:16
Drsný vzkaz svým voličům nechal kandidát na Senátora Miroslav Vlček
Věřil jsem, že poté, co jsem se očistil z účelových obvinění, se budu moci do politiky vrátit. Nestalo se tak. A rozhodli jste o tom vy, voliči," plakal jako děcko, kterému ukradli hračku Vlček a začal na svého konkurenta házet špínu: "Rozhodovala kvalita kampaně, kdy vítěz chodil po hospodách a poražený poctivě jezdil po obcích? Udělal Brož pro Jesenicko a ŠExposlanec ČSD asi zapomněl, že jeho web čtou především jeho voliči. "Za senátora si Zdeňka Brože vybraly vaše hlasy. Máte, co jste chtěli. Byla to vaše volba. S jejími výsledky budete žít celých šest let vy," uzavřel svůj "děkovný" text Vlček.

Doktor 91696 21.10.2012 20:25
A už jednou jsem tu psal abyste nejedli žádné uzeniny,ani ty dražší.

Doktor 91696 21.10.2012 20:10
Tak jsem dostal takovou pěknou detektivnípovídku, tedy se o ní podělím.

No, a pak si kup maso u českého řezníka v domnění, že je lepší než v
marketech!

Tak mi to nedá a musí to ze mě ven. Není to tak dlouho, co jsem dělal
vjezdovou
bránu pro jednoho majitele velkofirmy na výrobu uzenin (nebudu jmenovat).

Ze začátku dost nepříjemný člověk, ale slovo dalo slovo - zjistilo se, že

si
taky hraje s modýlkama a vše se najednou otočilo a začal být sdílný.
Samozřejmě
jsme si postěžovali na situaci u nás atd.atd.

Pak z něj začaly padat věci, které jsem ještě nestrávil. Je dodavatelem
uzenin
do jednoho obchodního řetězce. Má smlouvu takovou, že obchodní řetězec si

sám
určí cenu za uzeninu. On musí dodržet pouze hmotnost výrobku - složení
nikoho
nezajímá. Jak sám řekl v roce 1990 se zrušily normy - takže to není
problém.
Rovnou mi řekl, že svoje uzeniny nejí a s velkým smíchem dodal, že by mi
to taky
doporučoval. Je to jenom velkej kšeft.

Doteď nic zvláštního a každý asi ví, že párky již nejsou párky a buřty už

nejsou
buřty a o mase si to může nechat jen zdát. Extra dílkem "chemiků" - tak
on
nazývá zaměstnance, kteří určují složení výrobků, je prý všem dobře známá

"název
obchodního řetězce" šunka. Celé je to vyrobeno ze šlemů, které zůstanou
na
kostech - to se tlakem vody odstraní, pod velkým tlakem opět slisuje, aby

to
vypadalo, že jsou to kusy masa, přidá se pár chemikálií aby se to
nerozpadlo a
pak se z toho dělá ta úžasná šunka za 80Kč, do které se navíc napumpuje
voda,aby
to bylo těžší a zavakuje se to (pak to dělá ten krásný sliz uvnitř).

Tohle jsem také tušil. Ovšem brada mi spadla, když jsem se dozvěděl, že

ve
smlouvě uvedeno vracení neprodaného masa na konci své životnosti, za
účelem
jiného využití. Maso se přebere, které ještě nesmrdí - z toho se dělá
nádherné
uzené(zavakuované se slizem). To které je již chycené se prožene
chemikáliemi a
dělají se z toho kořeněné masové směsi, nebo tzv. "pochoutky na gril".
Nikomu to
samozřejmě asi neuškodí, protože je to důkladně ošetřeno, ale mě je z
toho
na
b.ití.

Pokud takhle funguje všechno v této republice tak potěš pánbu. Když jsem
chodil
do školy - někdy v osmdesátých letech, většina lidí umírala na infarkty a

jiná
cévní onemocnění. Teď je to samá ra.ovina. A všichni se diví,že je tady
obrovský
výskyt rakovin zažívacího traktu - z čeho jinýho by to bylo než ze
ž.ádla.

Bohužel si to lidi dělají tak nějak sami, když si tyhle laciný s.ačky
kupujou -
je poptávka - je nabídka. Ale každej by si měl umět spočítat, že když
kilo
masa
stojí 150 kč - že kvalitní tepelně opracovaný výrobek nemůže stát
polovičku. A
tak dál lidi do sebe cpou ty podřadný potraviny a večer si řeknou to jsem

zase
ušetřil . a ušetřené peníze vyhodí za nehorázné úroky za různé půjčky

na
nesmysly .

B 19420 21.10.2012 11:05
Senát zaváděli Havel s pravici . Nic z toho už tady není ták senát zrušit a hned .

Anonym 21710 21.10.2012 10:52
Na ministerstvo zdravotnictví dojde dopis, ve kterém je napsáno: Už se těšíme na Vaši reformu zdravotnictví podpis pohřební služba

Anonym 21710 21.10.2012 10:37
Volby v Čechách.
Ptá se synek tatínka,táto,co jsou to volby? Pojď,já ti to ukážu.
Na zahradě přistoupí ke keři plnému vrabců a zatleská.
Fr,všichni vrabci uletí,ale za chvíli jsou zpátky.Táto,vždyť jsou zase zpátky.To ano,synku,ale každý na jiné větvi

Anonym 21710 21.10.2012 10:37
Klaus a ptá se: tak co hoši za koho tu kradete? My tu kradem každej za svojí stranu. To já jsem proti Vám howno, já kradu jen tužky. Jde okolo Bakala, každému dá po hubě a řve padejte to rychle dokrást dokut tam ještě něco je. Lidem řekněte, že to je " reforma" . Tady máte čísla kont kam to pošlete, heslo je Modrý tchoř!

Anonym 21710 21.10.2012 10:34
Svěřuje se nejmenovaný poslanec kolegům: Ani ve snu by mě tehdy ve zvláštní škole nenapadlo, že jednou budu politikem! -
Pokud platí, že kdo lže, ten krade, i pro politiky, tak se ani nedivím, proč je stát takhle zadlužený! -

Pozor: Jestliže se některým politikům lesknou oči, nemusí to ještě znamenat, že se blýská na lepší časy! -
Komentuje předseda koaliční strany neúspěchy vládní politiky: Výsledky nejsou valné, ale každý je omylný, i my. Naše největší chyba spočívala v tom, že jsme si špatně přečetli vlastní program, a tak místo odborníků do funkcí šli podvodníci do funkcí.

Anonym 21710 21.10.2012 10:31
padesátá léta se vracejí jako bumerang, znárodňování obsahu peněženek, umírají lidé mrazem, používání demokracie je trestné, odposlechy, cenzůra a soudruzi z ODS touto formou hledájí do svého čela může kvalit Klementa Gotwalda , který by dokončil vize na čtyřicet let započatého veledíla

Spolužák 88243 21.10.2012 10:30
Ta Filipiová je tak vychtlá až mrazí.
Že nesedí doma na p.deli a užívá si invalidního důchodů, který není jistě malý, stejně chodit do senátu bude málo, nechala ze zvolit jen pro prachy.

Anonym 21710 21.10.2012 10:26
se projednával slušný název pro pánské přirození.
"Současný stav již nelze nadále trpět, nadávky v parlamentu používané jsou strašně sprosté", pravil poslanec zpravodaj. A uvedl navrhované nové názvy: LEMROUCH - neboť již ve Starých pověstech českých jest psáno: "I poklekla Libuše a políbila lem roucha jeho." Další návrh zněl: LAHOR - ve známé lidové písni se zpívá: "Vstávaj milá hore". Zvítězil však návrh klubu KSČM a to MÍR - už v prvomájových průvodech se hromadně nosily transparenty: "Ženy bojují za mír, v jejich rukou roste a sílí! "
Tož tak.Více zde: politikahumorem.webnode.cz|vase-vtip

VILI 37164 21.10.2012 09:02
Volby, kterých se zůčastní jen 18,9 % voličů by měly být neplatné,neboť těch 82 % také volili Bodaj by vás vy mládenci čerti vzali!

B 19420 21.10.2012 08:59
Tu zašívárnu senát vymyslely pravicové vlády ,no a teď když pravice vše projela, ták by bylo na čase ten senát zrušit .

BProJana 19420 21.10.2012 08:52
Možná by Vágnerové spíš prospělo u soukromníka okopávát stromky než sedět u pokladny v lidlu .

BProJana 19420 21.10.2012 08:47
Zrušit senát a je po vyžírkách. A Vágnerová do Lídlu k pokladně .

ModráKrev 91696 20.10.2012 22:59
Najděte si otroci socanští kolik platí stát za doručování vašich soc. dávek a taky důchodů důchodcům. Proč by to měl platit stát,tzn. i já a ty.Pro úplně nemohoucí udělat vyjímku a jinak ať se každý stará,může být rád že dostane prašule. A ta bachratá cundra,škoda mluvit.

Jana 91696 20.10.2012 22:14
Wagnerová má zase koryto. Je ochotná hlásat cokoliv, jen aby se nemusela živit prací. Ona je smutným dědictvím po Havlovi.

Topák 91696 20.10.2012 22:09
Topák je taky trochu odesák,tak proč by měl kopat do p. Filipi. Piš si za sebe volku 21.22

Pavel 91696 20.10.2012 22:06
Myslím si,že Wagnerová jen zvedá ramena a chce se udělat lidumilkou. Ona jako právnička má jistě k dispozici smlouvu České spořitelny sepsanou s Českým státem, ne s nějakým ouřadou na ministerstvu. A dle smlouvy se počítá,a stát se zavázal že to tak bude i s výplatami důchodů přes Skarty.A smlouva je jednostraně nevypověditelná. Pokud ano,tak hrozí mezinárodní arbitr a náhrada investic a ušlého zisku. Takže Wagnerová může zrušit leda kartičky Pexeso.

Topák 89123 20.10.2012 21:22
Mám problém s paní Filipi, asi vezmu bejsbolku a ukopnu ji palici.

ChaCha 90186 20.10.2012 18:55
Z dvanácti komunistických želízek v ohni nakonec v bojích o Senát uspělo jediné - nynější chomutovský senátor Václav Homolka.

Anonym 90186 20.10.2012 18:54
Další populista v senátu.

Anonym 90186 20.10.2012 18:05
šéfku justiční mafie Veseckou jmenovala do funkce Paroubkova vláda

Karel 90186 20.10.2012 17:59
Levičákům se vrací kakaový bob.

Jiří 91696 20.10.2012 17:50
Tak nejdřív komanči a teď Okamura. S touhle zemí to jde od desíti k pěti. No co taky čekat ve státu, kde jsou nejčtenější noviny Blesk.

KSČM 21385 20.10.2012 17:47
lichvářská mafie ,exekutorská mafie, justiční mafie ,toskánská mafie, dubajská mafie,tubostudenstká mafie , vše kompletně propojeno s modrobolševikem

ModráKrev 90186 20.10.2012 17:34
Liberecký kraj jde příkladem. Po nádherném výsledku v krajských volbách dnes porazil továrník kandidáta ČSD.

Topák 91696 20.10.2012 16:36
co socan,to lemra líná.

Děda 21710 20.10.2012 15:54
Emane, v tobě totiž nic jiného není, jenom to co padá do mísy. :-)

Eman 91696 20.10.2012 14:24
14.20 jsem byl na velké a co mi odpadlo do mísy wc-Klas Jaroslav

AsiTak 21710 20.10.2012 13:24
Do Pozitivní evoluce Karel Janeček dosud investoval prostředky v řádu desítek milionů korun. Rozhodně to nejsou vyhozené peníze. Stojí mi to za to, abych zjistil kolik nás je, myslím tím pozitivně smýšlejících lidí v České republice. Jsem přesvědčený, že potenciál těchto lidí je obrovský, uvádí Karel Janeček.

Vyzýváme osobnosti, aby se připojily k celospolečenské diskusi o morálních principech a otevřely tím tato témata široké veřejnosti

pozitivnievoluce . cé zet

Anonym 90186 20.10.2012 11:48
Karel Čapek byl skvělým spisovatelem a novinářem, jeho díla byla často nadčasová. Válka s mloky z roku 1935 jasně varovala před nacistickou hrozbou, proto ho nacisté nenáviděli a zakazovali jeho knihy. Stejně tak jako komunisté, kteří ho nenáviděli kvůli politické eseji Proč nejsem komunistou, ve které zmiňuje vlastnosti komunistů: prahnou po moci více než po pomoci druhým, jsou většinou omezení a agresivní chtějí odstranit celý řád a nechtějí nic zachovat neřeší problémy chudých teď, ale slibují jejich řešení až po vzdálené revoluci.

ByvPos 88243  74 let 20.10.2012 11:22
My češi a moraváci si vládnout neumíme, umíme jen dadávat a závidět. Jedině diktatůra nam ač se to zdá
nedobré nám vyhovuje. Větší kumšt je poroučet, než poslouchat. My česi poslochat nechceme a poroučet a vládnou si neumíme.

Anonym 90186 20.10.2012 10:15
Hubu plnou keců, blábolení o vysněných defenestracích a

žvatlání o kandelábrech na internetových diskusích.

Když ale přijde na to, aby lidi ukázali, jaký jsou frajeři a jak se jim současná vláda líbí|nelíbí a přišli k volbám, neboť takhle se to ukazuje v každý normální demokratický společnosti, tak najednou skutek utek a vyhrajou tu díky nejdisciplinovanějšímu elektorátu pohrobci režimu, co uvrhnul (nejen) tuhle zemi do bídy, zabil desetitisíce lidí (celosvětově desetimiliony) a milionům dalších zkazil životy.

Jana 88243 20.10.2012 08:55
Lidé nadávájí, ne že se mají špatně, ale proto že závidí, že někdo může krást beztrestně a nic se mu nestane. 90% čechů jsou zloději jen každý nemá příležitost nebo se bojí. Vždyď i ten na hradě krade.
Jak to pak může vypadat v podhradí.

JánoCSc 37212 20.10.2012 07:42
Pro AGELA z 19:10: vřele souhlasím.Řečeno jemně, ale jasně. Té vychvalované svobody se nikdo nenají, když se souběžně s obrovským nárůstem cen, nezvyšují důchody a nakonec i platy. A LE TI ŠAUKÍŘI, LOBISTI A KMOŘI SI O TO NKRADOU VÍCE. Pane klaus probuďte se! I když to je těžké při Vašem platu! Já bych býval rozhodně nečekal 14 dní až mi přemluví a zlobují a zkorumpují jednoho poslance ,abych byl zvolen podruhé prezidentem. Ale touha po moci je silnější.

 <<nové   starší>> 

1
světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Bolek Polívka oficiální stránky Petr Rezek oficiální stránky Hynek Tomm oficiální stránky Pavel Kožíšek oficiální stránky Míra Hejda oficiální stránky Tereza Kostková oficiální stránky Jan Smigmator

Další osobnosti | Bolek Polívka | Petr Rezek | Hynek Tomm | Pavel Kožíšek | Míra Hejda | Tereza Kostková | Jan Smigmator |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti