Oficiální stránky Václav Klaus
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Václav Klaus diskuse strana 1650

Jak na vás Václav Klaus působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 78162 05.10.2012 08:55
Pepíčku koukni do zrcadla a řekni,ty jsi ale blboučký

Vlastik 91696 05.10.2012 08:51
Všichni lidi neměli Veškrnu rádi,to bys kecala. Co to bude stát zbytečných peněz a jestli u toho bude Klaus nebo nebude je nám normálním úplně jedno. To jen chudinky pořád něco vyhledávají,aby mohly stále někoho špinit,dej tu fotku a my si taky na tebe něco najdem.

PEPA 88243 05.10.2012 08:34
Kdyby ti podprůměrní nechlastali a měli jen tolik dětí co můžou uživit a nekupovali zbytečnosti měli by také našetřeno.

Čech 91696 05.10.2012 08:19
Průměrný Čech má našetřeno 235 tisíc.Podprůměrný má houno,už vidím kolik se ozve těch druhých.

Jana 88243 05.10.2012 07:55
Klaus ta žárlí a závidí Havlovi že ho lidé měli rádi,
že se ani nezučastní pojmenování Havlova letiště.
Havel se uměl chovat, nebyl to náfuka a lidé ho měli rádi, to se o Klausovi říci nedá. Tunel dědek jeden fuj.

Ods 91696 04.10.2012 23:02
My ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem.my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem.my ty volby stejně vyhrajem,stejně vyhrajem,stejně vyhrajem.

Cikáneček 91696 04.10.2012 20:29
mltvý cigán je dobrý cigán

Kofoláč 91696 04.10.2012 18:44
Ve Franci se znova rozvířila debata kolem situace Romů poté, co obyvatelé marseileské čtvrti Creneaux minulý týden vyhnali příslušníky této menšiny z jejich tábora a ten pak zapálili.

Filip 91696 04.10.2012 17:12
Mohli jsem být jednou z nejbohatších zemí světa

Před 2.SV jsem byli HospodářskédějinyČeskoslovenska desátou ekonomicky nejvyspělejší zemí světa. Představte si to, po 2.SV. Nepoškozená infrastruktura, výrobní i zemědělské kapacity. Průměrné platy dnes mohly být 80 0,-, důchody 50 0,- a ještě nižší ceny v obchodech! To není snění, to byla skutečná šance! Měli jsme jednu z největších příležitostí v dějinách. Díky komunistům jsme budovali socialismus.

Shrnuto a podtrženo

Státní dluh za komunistů byl několikanásobně vyší než dnes. Škoda, kterou způsobili je tak velká, že ji nelze nikdy splatit. KSČM je nejbohatší politickou stranou. Je s podivem, že nikdo nevede komunisty k odpovědnosti za tyto škody a k poviným reparacím.

Filip 91696 04.10.2012 17:10
Všichni víme jak to dopadlo. Přišla normalizace, vnitřní dluh strmě narůstal. Problémy ekonomiky jsou rok od roku závaznější jak můžeme slyšet na tajném projevu Jakeše na Červeném hrádku. Ekonomika kolabuje. Ze světových koncernů jsou nekonkurenceschopné firmy. Generace narozená za socialismu ukazuje jak je komunistický systém vychoval. Upadá výkonost a kvalita. Pryč jsou časy kdy komunisti mohli využívat lidský kapitál vychovaný kapitalisty.

V r. 1994 vypukla velká privatizace, které se budu věnovat v jiném textu, pokud mi to cenzura neznemožní.

Děsí mě jak se mlčí o roli komunistů a estébáků v privatizaci.

Buď je to tím, že žádnou roli nehráli, nebo že mají dodnes vše pod kontrolou a kontrolují informace.

Komunisté zadlužili vlastní zemi pro okupanty

Komunisté šli proti vlastním lidem obdarováváním svých komunistických bratří ze SSSR českým uranem a dalšími surovinami, potravinami, léky a spotřebním zbožím.

Ruští komunisti nám naúčtovali náklady na osvobození (tímto termínem nám komunisté vymývali mozky. Rudá armáda nás neosvobodila, vehnala nás do komunistické totality a okupovala nás 40 let) a celých 40 let nám komunisti tajili, že jim platíme jak mourovatí (absurdní, za to, že z nás učinili stalinskou komunistickou koloni). Hodnota uranu, který jsem jim za osvobození darovali byla ca 3 000 mld. Sovětští komunisti nás vysávali jak dojnou krávu za přispění těch Českých komunistů, kteří stáli proti vlastním lidem. Jen malá část dluhu (! ) byla deponována jako finanční závazek SSSR a tím vznikl Ruský dluh. A kolik nám ruští komunisti splatili? Skoro nic, proč taky, po úspěšné privatizaci do rukou převážně StB|KGB mafií nás berou stále jako koloni. Nikdo si ještě netroufl ani spočítat co všechno jsme jim darovali a k jakému navýšení vnitřního státního dluhu došlo.

Komunisté by měli být souzeni jako vlastizrádci!

Filip 91696 04.10.2012 17:00
Nezapomínejme na skutečnost, že Světová banka neuznávala komunistické makroekonomické statistiky, protože byly falšovány. Že to jde také dnes ukázalo Řecko, natož totalitnímu státu, který postrádal vnější kontrolu a falšování bylo součástí třídního boje s kapitalismem.

Export jako jeden z hlavních zdrojů zadlužování

Komunistický export byl důsledkem centrálně řízené ekonomiky, centrálního plánování v rámci RVHP. Neměl nic společného s kvalitou komunistické produkce. Například naše lokomotivy se nevyvážely pro svou kvalitu, ale proto, že se v RVHP rozhodlo, že budeme vyrábět určitý typ pro celý východní blok a spřátelené země. Za naše produkty a služby jsem dostávali málo kdy zaplaceno, často se dodávalo na dluh. Nebo jsem vyváželi velmi výhodně například váhu lokomotivy za váhu rajčat z Rumunska. Komunisti se neostýchali dotovat své soukmenovce po celém světě na úkor vlastních lidí. Nezapomínejme, že kvalita produkce byla něco tragického a pracovní výkonost jakbysmet. Pro komunistickou výrobu zlidověl název DODO: dodělej doma (rozuměj, výrobky byly s vadami a po koupi je bylo nutné DOdělat DOma).

Po roce 1989 skončil slavný export socialistické produkce téměř ze dne na den. Přestali jsme dávat na dluh, do ceny produktu se musely zohlednit skutečné náklady a za takových podmínek nekvalitní produkty nebyly konkurenceschopné.

Pozorovatel 18855 04.10.2012 11:20
Pardon-10.45

Pozorovatel 18855 04.10.2012 11:19
Pro Anonyma z 12.45:Ano,budoucnost lezi na vychode-to poznal i Hitler.Zapad postupuje nezadrzitelne v degeneraci.

Anonym 21225 04.10.2012 10:45
ale klausovi nikdy nešlo o to si nakrást klaus lační celý život po uznání chce být někým chce se stát velikánem českého národa
proto to vypadá že se snaží spojovat západ s východem což je iluze on se vidí v putinovi chce být jako on chce se stát oním kdo vyvede český národ z bídy opět k prosperitě a cítí že na západě mu v tomto pšenka nepokvete protože tam spěje vše k totálnímu krachu a tak se obrací na východ
proto se taky tak rád řídí průzkumy veřejného mínění a boduje v žebříčcích popularity
v tomto je podobný havlov kterému sice nešlo primárně o moc ale zase se chtěl stát proslulým umělcem dramatikem a intelektuálem
ze zahraničních státníků takto orientováni byli například stalin nebo hitler těm taky nešlo o peníze ale o ide o moc a nebo o nějaké další nemateriální záležitosti které se nedají tak snadno koupit

ono to platí v podstatě v globále že peníze nikdy nebyly a nejsou příliš důležité mnohem důležitější jsou jiné faktory jako například ide a informace

Prokeš 91696 04.10.2012 10:22
Chtěli jste kapitalismus tak ho máte v plné parádě.Hold člověk,který nic neumí se nemůže mít až tak dobře,měli jste se učit tupci.A s levýma rukama to už vůbec nejde.

Anonym 21225 04.10.2012 08:49
Jaroslav Peňaška, Olomouc
Připravuji otevřený dopis adresovaný prezidentu VK a všem politikům této země, který prostřednictvím médií chceme s dalšími diskutujícími odeslat. Přidejte se

Vážený pane prezidente,
obracíme se na Vás my, nespokojení občané tohoto státu, kteří schvalujeme čistě symbolický kuličkový "atentát" pana Vondrouše na Vaši osobu jako mírumilovnou formu protestu proti tomuto politickému systému.

Nepovažujeme jej za žádný skutečný útok, ale za poslední možnost, jak upozornit na neštěstí lidí v tomto politickém systému, který jste pomáhal budovat a který ožebračil mnoho neviných slušných lidí naší země a udělal z nich jen levnou pracovní sílu a snadnou kořist pro různá individua, mafiány a lichváře, kterým naopak pomohl k vzestupu a umožnil parazitovat na občanech tohoto státu způsobem, ze kterého se nám zvedá žaludek.

Míra korupce ve státě a asociálnosti zákonů, které nově vznikají bez ohledu na to, kolik lidských životů opět zničí, však už přerostla únosnou mez a nutí nás sjednotit se nyní bez ohledu na politickou příslušnost a postavit se vám politikům na odpor jako celku tak, jak nám to umožňuje ústava České republiky, pokud taková situace nastane.

Pokud by protest pana Vondrouše byl nějakým výstřelkem nespokojeného jednotlivce ve státě, ve kterém by bylo všechno v pořádku a netrpěli v něm zbytečně slušní lidé, kteří se neprovinili ničím jiným, než tím že se nedokážou sociálnímu útlaku tohoto politického systému postavit na odpor, pak by jej bylo možné považovat za hloupý, ale v současné situaci se naopak jedná o velmi hrdinský čin, kterým symbolicky vyjádřil pocity většiny obyvatel této země, jak se pomalu ukazuje (můžete to lehce dovodit z anket i dalších průzkumů veřejného mínění).

Uvědomujete si vůbec dosah tohoto protestu? Chápete, co to znamená, pokud tak velká část společnosti cítí totéž co Pavel Vondrouš, tedy že by Vás nejraději alespoň symbolicky zastřelili? S takovým vědomím se určitě nežije dobře a měl byste přemýšlet,kde se v lidech takové pocity berou?

Anonym 21225 04.10.2012 08:48
Tak v tomto state je to bezny jev.Utratit z penez danovych poplatniku co nejvice,ruzne analyzy,predrazene zakazky,zlate padaky v ruznych firmach.Jen kdyz obycejny clovek opomene neco zaplatit tak Vas system nahani jak vraha a pomalu mate exekuci na krku s 9 0 0% navic uroky penale.Tomu se u nas rika spravedlnost.Se pak nedivim ze jsou ruzne atentaty.Trpelivost naroda dochazi.My jsme na system az moc hodny a jak nam to system oplaci? Nejvysi cas na radikalni zmenu

Anonym 21225 04.10.2012 08:44
Ministerstva roztočila miliardu za analýzy jak ušetřit peníze

Jak ušetřit na vládních výdajích a pomoci napnutému rozpočtu? Ministerstva zvolila formu, za kterou by se nemusel stydět ani sir Humphrey z britského seriálu Jistě, pane ministře. Za poslední tři roky si nechala vypracovat analýzy, jak ušetřit peníze, a utratila za ně 934,5 miliónu korun.

Karel 91696 03.10.2012 21:06
Ford se prodejem švédského Volva zbavil svého posledního evropského výrobce luxusních vozů. Čínská automobilka Gely za něj zaplatila 1,5 miliardy dolarů (okolo 28 miliard korun). Transakci, která je dosud největším čínským převzetím zahraniční automobilky, již posvětila jak Evropská komise, tak čínská vláda.

Karel 91696 03.10.2012 21:03
Milej zlatej,Volvo koupili číňané.

Pravičák 90186 03.10.2012 20:53
Zajímalo by mne,
co se Volvu v tom skvělém socialistické Švédsku, s přímým zdaněním 56%, nelíbí, když odchází do Polska.

Pravičák 90186 03.10.2012 20:43
Jó, když si v mládí naděláte dluhy .

.práce vás nebaví a holky vás nechtějí, .

. tak za to může pan prezident.

Káťa 88243 03.10.2012 18:05
V lednu se pozná inteligence českého národa,
volbou prezidenta. Nedělám chytráka, ale zatím samá voda. Ožhrala, prospěchář, ž.d, a vy.hcaná Bobošíková
která ma lidi u pr.ele

Cikánečka 85040 03.10.2012 13:05
a zas ta cenzůra se. na vás

Cikánečka 85040 03.10.2012 12:56
jo běžte zas ty politický vyžírky kteří se tam drží 20 let volit,zase vás jen oblbují a vy jim nalítnete a pak budete kritizovat na internetu ,vyhodit je všechny do jednoho!

Anonym 21225 03.10.2012 11:52
Pokles ekonomické aktivity v eurozóně se v září prohloubil. Firmy se potýkají s úbytkem nových zakázek a urychlují propouštění zaměstnanců. Vyplývá to z průzkumu společnosti Markit mezi nákupními manažery. Údaje podle agentury Reuters naznačují, že eurozóna se ve třetím čtvrtletí s největší pravděpodobností vrátila do hospodářské recese.

Kancléř 91696 03.10.2012 10:14
Neurážejte prosím prezidenta,ten je ve všem 15 pater nad Vámi,uvědomte si to.

Volič 21710 03.10.2012 09:23
Sosan: jakou školu má Hašek?
Ten je : zemědělec
energetik
znalc romské menšiny
zdravotník
dopravák
veterinář
farmaceut
vinař

ale hlavně politik a grázl

Anonym 88243 03.10.2012 08:56
Jano, zapoměla jsi napsat také zloděj.

Jana 88243 03.10.2012 08:33
Co se šuškalo je pravda. Prezident je jen nafuka a pos.ra.

Volič 21710 02.10.2012 21:49
Hašek dře jak kůň a ještě stihne i milenku.A za všechny funkce hrabe korunky, Fuj.

Sosan 90186 02.10.2012 21:33
Tohoto člověka je třeba si vážit

Výčet funkcí Michala Haška:

POSLANECKÁ SNĚMOVNA:

- poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

- člen volebního výboru PSP ČR

- člen zemědělského výboru PSP ČR

- člen Meziparlamentní skupiny v rámci MPU Česko - Rakousko PSP ČRRADA VLÁDY:

- člen Rady vlády pro záležitosti romské menšiny ČR

- člen Rady vlády pro energetickou a surovinovou strategi ČRKRAJ:

- hejtman a člen rady Jihomoravského kraje (JMK)

- zastupitel Jihomoravského kraje

- předseda Rady hospodářské a sociální dohody JMK

- předseda Bezpečnostní rady JMK

- předseda poradního sboru hejtmana JMK pro otázky koncepce zdravotnictví JMK

- předseda Asociace krajů ČR

- člen Komise Rady Asociace krajů ČR pro dopravu

- místopředseda Regionální rady regionu soudržnosti Jihovýchod

- člen monitorovacího výboru ROP NUTS 2 JihovýchodČSD:

- první místopředseda (a člen ÚVV) ČSSD

- člen politického grémia ČSSD

- člen KVV ČSSD Jihomoravského kraje

- místopředseda OVV Brno-venkov ČSSD

- stínový ministr zemědělství a venkova ČR za ČSSD

- garant zemědělské ústřední odborné komise ČSSDJINÉ:

- předseda dozorčí rady akciové společnosti Cíl

- předseda Politické rady CENTROPE

- člen správní rady Masarykovy univerzity Brno

- člen správní rady VUT Brno

- člen správní rady Mendelovy univerzity v Brně

- člen správní rady Veterinární a farmaceutické univerzity Brno

- člen Řídící komise se statusem rozhodovacím Moravian science centre Brno

- předseda valné hromady Jihomoravského inovačního centra

- předseda Dozorčí rady Vinařského fondu ČR

Pravičák 90186 02.10.2012 19:41
Ztrátové hospodaření státního nákladního dopravce ČD Cargo přinutilo České dráhy jako jeho majitele k zásadním personálním změnám. Na post předsedy představenstva v úterý rezignoval sám Gustav Slamečka, dráhy současně z ČD Cargo odvolaly Romana Valoviče, který v představenstvu zodpovídal za obchod.
Slamečka-další ministr Fišerovy vlády. Další dva ministry Fišerovy vlády stíhá policie.

VOLTE KOMUNISTU FIŠERA.

Luky 21710 02.10.2012 19:08
Pokud má daň
z cigaret odradit lidi od kouření,
z alkoholu odradit lidi od pití,
tak nechápu daň ze mzdy.

Ošetřovatel 88243 02.10.2012 17:36
Jsme správná česká bo.del-demokracie Joch řekl pravdu a už je na dlažbě.

RodŽivnákova 88243 02.10.2012 13:39
Závidím naším poslancům jejich platy a výhody co mají.
Chtěl bych se mit alespoň jeden měsíc jako oni a mohl si koupit sobě a svým dvěma dětem co chtějí.
Jsme uplná rodina s čistým příjmem 29 tis měsíčně.

Topák 91696 02.10.2012 11:43
....samé socanské slinty,pakujte do roboty.

ZdrSestra 88243 02.10.2012 10:27
Jednoho nafoukaného dědka máme za prezidenta a druhého (Zemana) chceme volit.
BOŽE OCHRAŇUJ ČESKO

Anonym 21225 02.10.2012 09:36
René Paulík, Ústí nad Labem

No konečně vám to pánové nahoře došlo. Tato situace není pro náš národ vůbec dobrá. Měli byste začít pracovat a setsakramentsky rychle trestat korupci,zlodějny atd. nebo se jednou bude střílet naostro. České ovečky začínají pomalu zvedat hlavičky.

Anonym 21225 02.10.2012 09:27
David Čipera, Beroun

Tak na to, že vedle Klause několikrát cvaknul kouskem umělé hmoty, vyšilují docela dost. Jestli ho za tohle dokážou nakonec nějak odsoudit, je u nás s tou "opěvovanou" svobodou asi něco špatně. Jestli je střílení plastovou dětskou pistolkou na lidi zločin, pak jsem byl celé dětství asi masový vrah.

Anonym 88243 02.10.2012 07:57
Klaus je nafoukanec, zloděj a myslí si že sežhral všechnu moudrost světa. Proč všechno svádí na média,
když se bude chovat jako prezident a ne jako despota.
jE MĚ SNĚHO BLIJNO.

Anonym 21225 02.10.2012 07:35
Klaus by měl pozvat útočníka na oběd a poděkovat mu za to,že odhalil neschopnost jeho ochranky.

Anonym 21225 02.10.2012 07:32
Jak může někdo srovnávat Breivika s někým kdo použil kuličkovou pistoli? Atentát? Ale no tak . zas to nepřehánějte.Dokázal umělou hračkou jak profesionálně máme zabezpečeného prezidenta.

Anonym 21225 02.10.2012 07:30
Kdyby se starali o republiku a lidi tak ,jako se starají o svá konta v různých daňových rájích nemuseli by se bát. Ale jak se říká,zoufalí lidé dělají zoufalé věci.A zoufalců bude rychle přibývat.

Anonym 21225 02.10.2012 07:29
Společnost neštvou média, ale neuvěřitelně zlodějští politici a jejich pomahači. Zatáhli nás ve své nekonečné hrabivosti do katastrofálního dluhu, rozprodali, nebo spíš téměř rozdali, co mělo nějakou cenu cizincům a stále vymýšlejí fígle, jak dále sát ze státního rozpočtu a z dotací všeho druhu.

Cikánečka 85040 01.10.2012 23:46
modrá krev ,kdo jsem no cikánka a přečti si můj příspěvek pořádně,nic nepíšu o vládě kašlu na ni takovou vládu neuznávám ,ale je šokující že byl napaden prezident a policie se k němu chovala až moc vlídněa ještě si u auta kouřil a mluvil s medi ,to je výsměch a media z něj pomali dělají hrdinu na to není slov zavřít ho na pěkně dlouho ne ještě provokovat v televizi,která řídí dění a obelhává národ každý den a s vrahů ,podvodníků dělá hrdiny |hnus

Anonym 10928 01.10.2012 21:01
nemá to cenu pojmenujem po něm aspon narodní divadlo

ModráKrev 91696 01.10.2012 20:25
Ta cikánečka,to je kdo? asi moc rozumu nepobrala. Ten člověk říká že mu vadí vláda,což může a vytáhne zbraň na prezidenta na veřejnosti,což si nemůže dovolit a může být rád že žije.Co má prezident společného s vládou?

Topák 91696 01.10.2012 20:00
Socani,ječíte jak podsvinčata,nemáte úctu ani k prezidentovi,ochranka mu měla ,když vytáhl zbraň nasypat olovo do hlavy a bylo po ptákách,jen se chce šmejd komančský zviditelnit.

Cikánečka 85040 01.10.2012 17:30
no at ze sebe nedělá hrdinu,je to náš prezident a měl by jít za to co udělal do vězení ,když by žduchl do policajta dali by mu útok na veř,činitele a když jde o prezidenta neví, jaký paragraf mu dát? to je výsměch obvinit ho z výtržnictví,to co se tady děje nemá ve světě obdoby

 <<nové   starší>> 

1
světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Bolek Polívka oficiální stránky Petr Rezek oficiální stránky Hynek Tomm oficiální stránky Pavel Kožíšek oficiální stránky Míra Hejda oficiální stránky Tereza Kostková oficiální stránky Jan Smigmator

Další osobnosti | Bolek Polívka | Petr Rezek | Hynek Tomm | Pavel Kožíšek | Míra Hejda | Tereza Kostková | Jan Smigmator |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti