Oficiální stránky Jiří Čunek
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Jiří Čunek diskuse strana 300

Jak na vás Jiří Čunek působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Josef 21386  58 let 01.04.2010 20:19
Pane Felix,
co kdybychom nechali Pana Čunka na pokoji a snažili se spíš o to kdo vlastně tu kauzu vyvolal a zaplatil.Nechci se pořád opakovat,takže se k nepodstatným věcem už nebudu vracet.Vše jsem už napsal dříve.Je zajímavé,že takzvaná kauza Čunek je podobná,dříve proběhlé kauze Bartončík.Vždy když se objevil schopný předseda Lidovců.Tak byla kauza.Oba případy mají společného jmenovatele,vždy se jednalo o události z dávné minulosti.Takže nerad bych opakoval pořád to samé.Kdo chce věřit pohádce o zlém Čunkovi at věří, je to jeho svobodné rozhodnutí.Mě zajímají pouze fakta .Jedno staré přísloví praví: Boží mlýny melou pomalu,ale jistě.Tak si počkáme.

Josef 21386  58 let 31.03.2010 21:32
Zajímavá přezdívka Lucifer.Zajímalo by mě jak jsi k takové přezdívce dospěl? Ještě k něm novinářům,není těžké poznat,že nemluví pravdu.Oni píši to co si někdo objednal a zaplatil.Jsem zvědavý na to až to vyjde na povrch.Kdo za tou aférou vlastně je.? Jinak pohádkám nevěřím,takže mě pane Lucifere těžko přesvědčíte.Chtěl bych vám popřát pěkné velikonoce,ale to se nehodí.Lucifer křestanské svátky asi neslaví?

Jaroslav 79046  58 let 31.03.2010 19:05
Ty znáš J.Čunka osobně? Jsi natolik zbabělý,že se skrýváš pod nickem,který hovoří za vše! Pan Josef, narozdíl od tebe,věcně argumentuje,ale tvé reakce jsou hodny toho,za koho se vydáváš!

Lucifer 83216  1 let 31.03.2010 10:59
Zajímavé je to, že Josef novinářům nevěří, ale blábolům od Čunka věří. Je to chytrolín p. Josef,on si to dal dohromady pan rozumbrada a usoudil, kdo lže a kdo má pravdu. Kdo zná Čunka osobně a řekne o něm něco negativního z osobních zkušeností ,p.chytrolín se vynoří a okamžitě bude kamenovat člověka s jiným názorem. Dost divné, že p. chytrolíne Josefe?

Roman 89083  99 let 30.03.2010 16:35
Jak jsi ses zjevil, tak jsi zmizel.

Josef 21386  58 let 05.03.2010 20:54
Chtěl bych zde uvést,že se rozhoduji na nákladě více informací,Např co napíši novináři.Co o tom řekne napadená osoba.Pak to dávám dohromady.
Např u Pana Čunka bylo od začátku jasné,že obvinění je na vodě.
1) jednalo se o anonym ( ze ,kterého se později vyklubala Urbanová.
Skutek se měl stát před 5 léty.Což je už samo o sobě nevěrohodné od osoby,která s ním měla konflikty.Bylo zde tvrzení proti tvrzení.
2) Sama Urbanová si protiřečila a to tak,že Salichov to zastavil,že se skutek nestal.Salichovo zdůvodnění bylo na internetu,každý si je mohl přečíst.
3)Jiný zástupce uvedl ,že Urbanová lhala ( i když se nepodařilo ,že úmyslně)
Takže pokud nejsou jasné důkazy tak je obviněný v právním státě neviný.
Pan Čunek by mohl žalovat stát,že nedokázal ochránit jeho práva.Věřím tomu,že by u mezinárodního soudu uspěl.
Ještě k těm co říkali,že by Pan Čunek měl jít k soudu.Ptám se co by ten soud vlastně měl projednávat.Když nejsou důkazy?

Jaroslav 79046  58 let 05.03.2010 11:43
Paní Blaženo,mě zase děsí,že někdo jako např.Vy se rozhoduje o vině,či nevině podle toho co se píše v novinách,nebo říká v televizi.Nechápu, proč jste znechucena tím,že zdaleka ne všichni zdílí Váš názor? Nebo by jste si ráda přečetla na těchto stránkách,jak všichni J.Čunka odsuzují za tento "hrůzný čin," anebo dokonce sepsat nějakou petici na jeho odsouzení za rozvracení republiky,to už je snad dávno zanámi!

Blažena 88593  60 let 05.03.2010 10:52
Pane Josefe|4.3. 20.2|, Váš příspěvek mě vyděsil. Vy se rozhodujete o vině či nevině někoho podle toho, co on říká? Ne vždycky má tento člověk pravdu. Málokdo, je-li pravda pro něj nevýhodná, jí na veřejnosti prezentuje. Váš příspěvek je jenom kalení vody. Mějte se pěkně, na tuto stránku již nejdu, je to zbytečné.

Josef 21386  58 let 04.03.2010 20:22
Paní Blaženo,
pana Jaroslava neznám.Je ,ale vidět ,že podobně jako já přemýšlí ještě jiní lidé.Musím se přiznat,že mě Váš příspěvek vyděsil.Vy se rozhodujete o vině či nevině někoho podle novinářů? Ne vždycky většina má pravdu.V minulosti se to mnohokrát potvrdilo.Viz 50 léta,kdy lidé podepisovali petice pro smrt takzvaných zrádců.Tyhle takzvané většiny byly např.v Německu,kde většina fandila Hitlérovi a mohl bych pokračovat dále.Líbil se mi výrok ministryně Kovářové v Otázkách Václava Moravce.Kde se pozastavila nad výrokem Benešové .Když Benešová řekla : že policie by měla vždy vyšetřovat,když se objeví nějaký článek v novinách ,kde komentují novináři nějakou korupci.
Kovářová se divila jak mohla Benešová dělat státní zástupkyni( pro ktérou jsou fakta novinové články).Abych to zkrátil.Pro mě platí fakta a né co říkají média.Jestli víte něco konkrétního na Pana Čunka tak to napište.Jinak je to jenom kalení vody.

Jaroslav 79046  58 let 04.03.2010 13:34
Paní Blaženo,musím se pousmát nad Vaší spekulací,že já a pan Josef jsme jedna a tatáž osoba,je vidět,že člověk je tvor schopný vymyslet i nemožné! Kdyby jste si přečetla i dřívější příspěvky,tak by Vám určitě neuniklo,že příznivců J.Čunka je daleko víc a nejenom my dva.Strana jako celek se sice pana Čunka nezastala,ale na druhé straně je nutno přihlédnout k tomu,kdo brojil proti tehdejšímu předsedovi.Většina těchto odpůrců už v KDU není,pokud Vám to uniklo. Kalousek a spol. byli už dávno pro většinu členské základny nepřijatelní,naopak pan Čunek měl u řadových členů KDU velkou podporu! O našich novinářích mám už delší dobu své mínění,jsou mistři v překrucování faktů,těm slušným se samozřejmě omlouvám,ale těch je moc málo a píší většinou do méně vyhledávaných periodik.Pan Čunek určitě není jeden vyvolený,ale narozdíl od většiny ostatních politiků je slušný a pracovitý člověk!

Blažena 88593  60 let 04.03.2010 08:13
Tak jsem si přečetla posledních asi 30 příspěvků. Většinou pouze pan Josef a pan Jaroslav, oba 58 |asi jedna osoba|,velice obhajují pana Čunka. Podle nich vše vysvětlil, obhájil se. Ale, mluvil pravdu? Jemu se věří, ale žádnému novináři ani politikovi se nevěří - ti jsou asi všichni proti p. Čunkovi zaujati a chtějí ho poškodit a manipulují s voliči. Proč, když je pan Čunek tak čistý, jako křišťál, proč se ho strana, jako celek nezastala, proč ho hodili přes palubu? Asi vědí víc, než pan Jaroslav a Josef.
Jistě, že jsou novináři a další, kteří dělají ze všeho senzaci a nadsazují. Ale, že by povstal celý národ, který by byl proti jednomu jedinému vyvolenému ze Vsetína? Tomu snad nevěří ani sám pan %Cunek.

Josef 21386  58 let 03.03.2010 20:40
Paní Jano, nejsem nic z toho o čem píšete.Pana Čunka znám pouze z televize a z novin,Byl jsem dvakrát na jeho přednášce,kde se k celé kauze dopodrobna vyjadřoval.Mám svůj úsudek,a když vidím,že se jedná o štvanici na člověka,který z politiků udělal pro lidi nejvíc tak se k tomu vyjadřuji.Jinak neberu nikomu jeho názor.Pan Čunek po příchodu do vlády několikrát zdůrazňoval,že někteří politici vlastně nic nedělají jenom o práci mluví.Za 20 let se zde udělal pouze obrovský dluh.Spousta fabrik se zlikvidovala.Hodně lidí je bez práce atd.Takže si udělejte obrázek.Kdo vlastně lidem pomáhal.Jestli Pan Čunek,nebo takzvaní mluvkové.

Josef 21386  58 let 03.03.2010 20:31
Pane Marcel,
s těmi sociálními dávkami je to už trapné.Sociální dávky ( přídavky na děti brala většina národa ).Ty milióny pan Čunek vysvětlil na tiskovce.Čekal jsem,že to Česká televize odvysílá,ale nestalo se tak.Takže to pořád někdo zpochybňuje,ale to je jeho problém.Pan Čunek vše vysvětlil.Takže se k tomu už nebudu vracet.
ještě k tomu ministerstvu.Po volbách se půl roku tvořila vláda a Ministerstvo pro místní rozvoj nikdo neřídil.V lednu,kdy nastoupil Pan Čunek tak nebyly připravené projekty.Takže nebylo možné pobírat dotace.Tenhle chaos nešlo pochopitelně hned zvládnout.Ale to snad každý chápe.Předcházející ministr za ODS mohl zvládnout tak akorát najít cestu do kanceláře a poznat své spolupracovníky. Odhaduji,že byl ve funkci tak měsíc,možná ještě méně.O nepřipravenosti projektů před Panem Čunkem bylo mnohokrát v televizi a novinách řečeno.Takže nevím vlastně co Pan Čunek udělal špatně,když se snažil vše napravit.Po odchodu Pana Čunka z ministerstva bylo najednou vše v pořádku.Takže mě nic nechtějte namluvit.Je to strašně průhledné .Byla to zase manipulace médi.

Jaroslav 79046  58 let 03.03.2010 20:28
Takže protizákoně J.Čunek sociální dávky nebral i podle Vás,ale jako křesťan,je brát neměl,takže teď tomu už rozumím,opravdu logické vysvětlení,proč to bylo špatně!

Marcel 89243 03.03.2010 19:49
Josefe, sám Čunek, to že bral sociální dávky přiznal. Sice to v té době protizákoné nebylo, ale pravověrný křesťan by to nikdy neučinil. Čunek se jen přidal k rádoby podnikatelům, kteří před sociálkou zaparkovali svého meďoura a šli pro dávky. A když se dostal ke korytu, tak tento způsob obživy velice kritizoval. Ve svém příspěvku se o úplatkářské aféře vůbec nezmiňuji, tak mi nepodsouvejte co jsem vůbec nenapsal.
Je zajímavé, že než Čunek nastoupil na ministerstvo, tak dotace z EU do republiky plynuli. Jinak tam Čunek dřepěl skoro dva roky. A jestli za tu dobu nedokázal učinit nápravu, tak je jedině dobře, že už tam není.
Já jsem soukromá osoba, takže je jen moje věc, jestli dělám něco pro druhé nebo ne. Pokud je, ale někdo ve veřejné funkci placený z mých daní, tak očekávám, že pro lidi bude něco dělat. A na to jak byl Čunek placený, tak pro lidi skoro nic neudělal.

Jaroslav 79046  58 let 03.03.2010 19:20
Jestliže je tu někdo trapný,tak jste Jano především Vy,co tady blábolíte o likvidaci někoho s jiným názorem,nezdálo se Vám zrovna něco ve spánku?

Dušan 21714  31 let 03.03.2010 17:49
jano ,o tebe bych si ani kolo neopřél.

Jana 83216  45 let 03.03.2010 16:31
pane Josefe 58. Jste opravdu už trapný jak děláte advokáta Čunkovi. Buď jste jeho bratr, nebo vděčný služebníček , kterému možná pomohl k něčemu, anebo jste pan podnikatel, který je vděčný za nějakou přiklepnutou zakázku ( samozřejmě dopředu domluvenou). Nedělejte ze sebe chytráka zasvěceného do všeho. Vaše negativní emoce , jak někdo nesouhlasí s vašimi bláboly jsou směšné. Chováte se jako komunista: Kdo nesouhlasí s námi , je proti nám. Je ho třeba zlikvidovat. Čao

Josef 21386  58 let 02.03.2010 21:54
Pane Marcel,
nevím jestli všemu věříte co píši média,ale zas je to jenom částečná pravda.Pokud vím tak ty sociální dávky neměli nic společného z tazvaným úplatkem.Jenom se dělal zase kouř.Policie to vyšetřovala a nezjistila nic co by bylo protizákoného.
Co se týče působení pana Čunka na ministerstvu tak musel zase napravovat chyby svých předchůdců z ČSD a ODS,kteří vlastně nic na ministerstvu neudělali.Jak dobře jistě víte.Tak práce ministra se pozná až později a Pan Čunek musel napravovat chyby svých předchůdců.Nejlepší vysvědčení o tom podal bývalý jeho náměstek ( nevím jak se jmenoval,ale byl to starosta co zakázal vstup úředníků do vesnice,jistě víte o koho jde).V krátké době po odchodu P.Čunka z ministerstva byla Česká republika najednou velice dobrá v získávání dotací.To nemohl za týden zajistit p.Svoboda,ale byla to velmi dobrá práce předešlého ministra P.Čunka.
Jinak Pan Čunek hlavně udělal hodně pro lidi.Zajímalo by mě co jste udělal pro lidi vy?

Jaroslav 79046  58 let 02.03.2010 21:12
A jsme zase u toho,papouškujete jenom pořád dokola ,co Vám předkládaly média a co už tady bylo mnohokrát omýláno,ono totiž ani s ničím převratným přijít nejde!

Jaroslav 79046  58 let 02.03.2010 15:35
Je to přesně tak,křesťanství a potažmo křesťané jsou trnem v oku dost velké populaci tohoto národa.To se vytahuje třeba i středověk a co se v církvi událo negativního,toho jsou plná média,ale o těch,kteří udělali mnoho dobrého nejenom pro církev,ale i pro svou vlast,kterých je mnohem,mnohem víc o těch se striktně mlčí a nebo se vše překroutí!

Josef 21386  58 let 28.02.2010 17:33
Pane Jaroslave,děkuji za Váš příspěvek.Myslím si,že je potřeba Pana Čunka aspoň takto podpořit proti zlu,které musel podstoupit.Kromě něho velmi musela trpět i jeho rodina a lidé ,kteří byli na jeho straně.Bohužel mafie jako řvoucí lev napadala i lidi,kteří s tím neměli vůbec nic společného.Jak už jsem psal,tato kauza je hlavně proti KDU a křesťanství vůbec.Pan Čunek ukázal směr jak normálně žít.Strana z toho měla zisk až 17% hlasů.To nemohla zločiná mafie dovolit,proto ta kauza.jinak nemá cenu tuto kauzu rozebírat.Je strašně ubohá a jenom nemyslící lidé,nebo lidé,kteří berou vše co řeknou média,tomu věří.Podle jedné studie se nenechá zmanipulovat jenom 8% lidí,což je velmi žalostné číslo.

Josef 21386  58 let 27.02.2010 19:21
Pane Jaroslave,musím s Vámi souhlasit.Problém je,že někteří z takzvaného Kalouskova křídla v KDU zůstali,bylo by dobré kdyby i oni odešli.Jinak Vám děkuji,že je tu konečně pozitivní názor.

Josef 21386  58 let 23.02.2010 17:07
Pane Karle,za dob komunismu jsem myslel,že je jenom pravda a lež.Po takzvané kauze Bartončík jsem zjistil,že je ještě částečná pravda.
Při částečné pravdě se řekne část jenom toho co se hodí.Je to takzvaná manipulace z veřejným míněním.Pana Čunka obhajují,protože to je ta manipulace s veřejným míněním.Na Primě Pan Čunek řekl,že o žádné knize nemluvil.Řekl pouze ,že to zveřejní jak se dá manipulovat.Jinak Kalouska není škoda,že z KDU odešel,ještě bych některé k němu přibalil.Na nové straně je vidět taky manipulace.Přesto,že je nikdo nevolil mají velkou publistiscitu.Jinak jak píšete o tom upalování atd.Tak jsem si připadal jak za dob totality v dobách komunismu,tam nám taky tyhle věci omílali.Byl jsem nařčen z naivity,ale je mi jasné,že komunisté potřebovali mít zdání demokracie.Proto kromě lidovců byli ještě národní socialisté.Tyto dvě strany o ničem nerozhodovali a členové byli spíše hrdinové,že dokázali být v opozici KSČ.Jinak Vám přeji hezké odpoledne.
Ještě dodatek:Pan Čunek má pořád dost velkou oblibu.Pouze lidé manipulovatelní a neinformováni mu nadávají,ale to není jeho problém,ale těch lidí.Jinak jak jsem viděl Panu Čunkovi nevadí,že není na výsluní.Zato je to škoda pro náš národ.Budem tu mít pouze prospěcháře a ty nás dovedou ke krachu.Myslím si,že taky už dál o tomto tématu nebudu psát.Atsi každý udělá úsudek sám.

Karel 88593  60 let 23.02.2010 05:45
Pan Josef 58. Přemýšlel jsem a je to asi tím,že KDU je strana - kam vítr, tam plášť. I za KSČ s nimi spolupracovala, Plojhar byl ministrem v jejich vládě, pak po roce 1989 byla KDU-ČSL najednou jejich velkým kritikem a odpůrcem.Mnoho let zpět byla katolická církev zlá a mstivá k obyčejným lidem |upalování čarodějnic a podobně| a lid si to dodnes pamatuje. I v této době se KDU-ČSL cpe do vlády, jak pravicové, tak levicové, jen aby byla u moci. I Kalousek toho měl dost a odešel. Kauza Čunek je zamlžená, nedokončená a proto je tolik dohadů. Kniha panu Čunkovi nepomůže, víru občanů dávno ztratil. Již s Vámi polemizovat nebudu, p. Čunka bezvýhradně chráníte, toho by si měl cenit - alespoň jeden na jeho stránkách.

Josef 21386  58 let 22.02.2010 22:37
P.Karle.Pravda je jenom jedna.A není potřeba nikoho přesvědčovat.Na Vsetíně ho asi víc znají než jinde.Proto se nedaří lidi ze Vsetína přesvědčit.Řekl bych spíše zmanipulovat.Jinak škůdců ministrů je celkem dost,ale to nemusím snad připomínat.Kauza Čunek nápadně připomíná takzvanou kauzu Bartončík.Taky bez nějakých důkazů se manipulovalo.Je až nápadné,že to byli vždy předsedové křestánské strany.Čím to asi je,přemýšlejte.

Karel 88593  60 let 22.02.2010 21:13
Pan Karlos 2.2 v 16,01 hod. má pravdu a pan Josef se všemožně snaží všechny přesvědčit, že se proti p. Čunkovi spikla média, politici, většina občanů, snad mimo Vsetína. Hlavně, že už jako ministr neškodí státu |ono bylo často z vystupování znát, že jeho vzdělání je velmi nízké| a doufám, že už nebude, až vyprší jeho čas, nominován do voleb, jako senátor nebo jako poslanec. Ve Vsetíně, stane-li se někdy opět starostou, snad tolik škodit nebude.

Josef 21386  58 let 22.02.2010 21:02
Pane Karlosi,žíjem asi každý na jiné planetě.
Myslím si,že tedmá trumfy v ruce Pan Čunek.Docela jsem zvědavý až zveřejní pozadí kauzy.Pochopitelně ,že se toho strůjci kauzy bojí.Ale to už je takový život.Kdo jinému jámu kopá sám do ní padá.

Karlos 89243 22.02.2010 16:01
Josefe, Urbanová se vůbec k soudu nedostala. Trestní stíhání zastavilo státní zastupitelství. Pročpak není v zájmu státního zastupitelství, aby se celá věc dostala k soudu, když už Urbanovou označili, že křivě vypovídala. No on byl pan Čunek preferován. Důvod byl jediný. Topolánek se bál, že mu padne vláda. Pokud by Čunek nebyl preferován, nebyl by minimálně jeden státní zástupce protizákoně odvolán ze své funkce a celá věc by se dostala k soudu a tam se mohl Čunek očistit.

Znalec 95943  56 let 22.02.2010 10:10
Pani VESECKA je v mych ocich ta nejvice sexy zena na svete.

Josef 21386  58 let 21.02.2010 21:30
Pro Karlose několikrát.Nepletme si pojmy z dojmy.Pan Čunek nemůže za všechno co se kde šustne.Takzvaná Justiční mafie s Panem Čunkem nesouvisí.Ale o to jde že! Odpoutat pozornost a dát dojem ,že byl Pan Čunek preferován.Přitom každý rozumně uvažující člověk musel vidět,že ten co byl potápěn byl právě Pan Čunek.
Navíc mluvíte nepřesnosti : 1) Urbanová byla soudem označena ,že lhala ( neúmyslně).
Zní to jako vtip,ale je to tak.Neúmyslně mohou lhát pouze lidé nesvéprávní.A hned je tu otázka?
Jak mohlo být obvinění na osobě nesvéprávné,nebo proč nebyla odsouzena za lhaní.Shrnul bych to kocourkov.
K minulosti Salichova a Coufala se nevyjadřuji ,protože o tom nic nevím.jednou Salichov psal,že je to nesmysl.Ale v našem státě je dovoleno lidi beztrestně urážet ( bez toho,že by to dokázali).
Ještě k justiční Mafi.Pokud je mi známo ( i když to s Panem Čunkem nesouvisí),tak Vrchní soud uznal plno procesních chyb soudce.Benešová se odvolala k Ustavnímu soudu a ten to vrátil zase nazpět.Prostě zas kocourkov.Budto soudce Cepl udělal chyby a nemá to zas soudit,nebo Vrchní soud pochybil.Takže nevím.A být Vámi bych na takto vratkém důkazu nestavěl.
Když už propíráte minulost Salichova a Coufala tak se podívejte na minulost Obsta.Hodně o tom ví pan Hučín.Zkuste se ho zeptat.Sedm let se domáhal spravedlnost.Vyhrál soudy,ale není mu to nic platné.Obst tam sedí dál.

Karlos 89243 21.02.2010 20:18
Manželka JUDr. Petra Coufala pracuje na Nejvyším státním zastupitelství!

Karlos 89243 21.02.2010 20:17
JUDr. Petr Coufal, který ho dozoruje z pozice krajského zastupitele, byl do r. 190 náměstkem krajského prokurátora v Brně pro Jihomoravský kraj a měl specielně na starosti agendu StB a dozoroval všechny prokurátory v kraji, kteří byli pověřeni politickými kauzami jako např. JUDr. Arif Salichov.Sám JUDr. Petr Coufal proslul jako nesmiřitelný pronásledovatel chartistů, disidentů a jiných odpůrců režimu.Na čas z Brna odešel a dnes je dokonce vedoucím Krajského státního zastupitelství v Brně pro celý Jihomoravský kraj!

Karlos 89243 21.02.2010 20:16
Pan státní zástupce JUDr. Arif Salichov, byl od 70 let komunistickým prokurátorem a pronásledoval disidenty, chartisty a další odpůrce komunistického režimu!

Karlos 89243 21.02.2010 20:10
Josefe, výměnu státního zástupce zařídila Renáta Vesecká(členka justiční mafie-potvrzeno soudem). Jedním ze státních zástupců, který byl ze své funkce odvolán kvůli kauze Čunek, byl Ivo Ištván. Ten vyhrál soud, že to bylo nezákoné. Proč státní zástupci neposlali Urbanovou k soudu, i když o ní prohlašovali, že v případě Čunka lhala. A to, že se kauza takto vysoce postaveného člena vlády propírala v médiích je zcela v pořádku.

Josef 21386  58 let 21.02.2010 19:22
Pro Karlose.Pan Čunek několikrát řekl,že o tom co jde k soudu nerozhoduje on,ale státní zástupce.Nedivím se vůbec,že byl případ odebrán státnímu zástupci Obstovi.Pod jeho vedením došlo k spoustě chyb.Jenom se divím,proč mu nebyl odebrán (Obstovi).Případ hned jak byly úniky do médi.Jak se mohlo vyšetřovat,když vše věděli hned redaktoři,kteří toho hned zneužili.

Karlos 89243 21.02.2010 18:41
Josefe, a proč se tak Čunek bránil, aby se nedostal před soud? (výměna státních zástupců, vyhrožování lidovců že nechají padnout vládu)

Josef 21386  58 let 21.02.2010 18:17
Pro Karla 58 a Karla 60.To,že proti Panu Čunkovi psali všichni redaktoři není nic divného.Někdo si zaplatil poškození Pana Čunka.Tudíš redaktoři museli vyhovět zadavateli.Jinak jak jsem už psal.Tak v Mladé Frontě negativně psali o Panu Čunkovi téměř obden.Za celou dobu byl tak jeden ,nebo dva články v jeho prospěch.Vyvážené zpravodajství by mělo být aspoň tak,že by články byli v rovnováze.Jinak si nemůžu pomoci,ale psalo se o všem možném a nemožném.Co se týče blábolů Pana Čunka.Tak bych řekl,že mluvil celkem pořád stejně.Popíral jakýkoliv úplatek.Nakonec jeho svědectví podpořilo 13 svědků.Policie celou jeho rodinu protiprávně šetřila 20 let nazpátek a nic nenašla.Tak si myslím,že je právně neviný.Pokud někdo tvrdí opak at to dokáže.Zatím nic nového.Pouze se jenom mlží.
Dodal bych,že v 50 letech taky všichni říkali o odsouzených,že jsou vini,přestože nic neudělali.Nic nového pod sluncem:musím se opakovat,ale zatím nic nebylo proti Panu Čunkovi konkrétního vzneseno.

Josef 21386  58 let 21.02.2010 18:03
Pro paní Janu 60.Chtěl bych napsat,že vím ,že je pan Zaorálek členem ČSD.Předcházejícímu příspěvku Josef 58 nerozumím.Budto někdo má stejnou přezdívku,nebo je to provokace.

Jana 88593  60 let 21.02.2010 17:38
Pro pana Josefa 58. Pan Zaorálek je člen ČSD a byl i předseda poslanecké sněmovny.

Josef 95943  58 let 21.02.2010 15:29
Nesplet jste si to pane Jaroslave? Pan Zaoralek patri prece do ODS a ta nam slibovala kapitalisticky raj-a jak vidite-tento slib dodrzela.

Jaroslav 79046  58 let 21.02.2010 14:59
Pane Josefe(58),samozřejmě potřebujeme především morálně vyspělé lidi v politice,ale jak vidíte našemu národu vyhovují především žvanilové a chytrolíni tipu Ratha,Paroubka,Zaorálka aj,ale co jsou nebo byli tito lidé zač,tak to nikoho moc nezajímá.Hlavně,že slibují modré z nebe,ale kde na vše vezmou,to už nikdo z nich nedokáže vysvětlit.A co takový Bém,rozhazuje peníze daňových poplatníků šmahem(ještěže mu nevyšel ten "skvělý nápad,"uspořádat v Praze olympiádu)a tento "borec" se dlouho držel v žebříčku popularity na předních místech.Takže náš národ nechce morálku v politice,tak potom nechápu,proč je tolik lidí rozčarovaných a znechucených.Na jedné straně jim stačí absolutně nevěrohodné "svědectví" a na druhé straně jasné činy lhářů a populistů a to je podle většiny národa v pořádku!

Karel 88593  60 let 21.02.2010 08:08
Pro pana Josefa 20.2. ve 2,40.
Já bych se stále nezaplétal do dalších a dalších blábolů a z politiky odešel, abych nepoškodil stranu, která mě v dobré víře nominovala. Tak to dělá čestný člověk.

Karel 88593  58 let 21.02.2010 07:33
Pane Josefe 58. Potřebujeme jak skvělé řečníky, tak morálně vyspělé lidi. A ani jedno p. Čunek nebyl. A že by se doslova všichni redaktoři spojili proti p. Čunkovi? To snad nemyslíte vážně! A když si něco po 5 letech nepamatuji, tak nelžu a řeknu redaktorovi, že si to ověřím a za dva dny ho budu informovat ne? Ale mluvit každý den jinak, to není o tom, že si nepamatuji, ale svědčí to o něčem jiném. P. Čunek nemá vyší vzdělání, nacpal se do politiky a myslel, že je téměř Bůh. Pád byl značný.

Josef 21386  58 let 20.02.2010 22:40
Pro pana Karla.Pan Čunek si nemůže za problémy sám.Takzvaná kauza mu byla vnucena.Docela rád bych věděl jak byste to snášel Vy? Mnoho lidí to psychicky a fyzicky neunese.Pan Čunek byl dost odolný proti stresu.

Josef 21386  58 let 20.02.2010 22:37
To věřím,že byste si bydlení rádi vyměnili,abyste mohli další bydlení zničit.

Sarah 89236 20.02.2010 21:30
no a proč nejdete do těch buněk bydlet mladí lidi my si s vámi bydlení rádi vyměníme podvodníci katolíci nebo co jste

Josef 21386  58 let 20.02.2010 20:35
Co tahle země potřebuje? Skvělé řečníky,nebo morálně vyspělé lidi? Když poslouchám Paroubka a tu jeho stranu,nebo Topolánka.Tak je mi jasné,že tihle tuhle zem mohou akorát potopit.První je slibotechna,druhý nechce ,aby začali u sebe.Pak mohou začít utahovat opasky u obyčejných lidí.jinak.redaktoři jsou školení na to jak chytat člověka za slovo.Po 5 letech si pochopitelně Pan Čunek nemohl vše přesně pamatovat a šikovná manipulace pak oblbuje lidi.Pro mě jsou důležité argumenty a né jedna paní povídala.nebo na tom něco musí být.Zatím pokud vím Pan Čunek vše zvládl a obvinění jsou naopak .Ze lži Urbanová.Státní zástupce z protiprávního jednání.A jinak mám taky svou hlavu a jeden čas jsem odebíral Mladou Frontu.Tak jsem si mohl udělat obrázek z objektivního zpravodajství.

Karel 88593  60 let 20.02.2010 16:22
Pane Josefe 58.
Pan Čunek si tyto problémy způsobil sám. Ne tím, zda vzal nebo nevzal úplatek, ale tím, že v médiích o tom, kde vzal peníze, se mnohokrát zapletl do tak nehorázných a nesmyslných vysvětlovacích vět, že i ten, kdo by mu chtěl věřit, si nakonec řekl, že na obvinění něco pravdy bude. Kdyby jasně řekl, že si 3 miliony na barák půjčil, problémy by neměl. Přečtěte si na netu článek, který avizovala paní Jana 58, 10.2, v 1,52 - našel jsem si ho a je to opravdu blábol. Možná, že trochu změníte názor.

Evropan 95262 19.02.2010 22:52
Pro Josefa:Uz po destileti se ptam,proc urcita vrstva lidi vzdy voli jednu a tutez stranu.Napriklad v Bavorsku vsechny katolici voli CSU a neptaji se na jeji volebni program.A pritom je jim jedno,kdo tuto partaj vede.Vedi,ze v cele statu musi stat nekdo,kdo kdo tento stat ridi.Bez vlady ba nastala anarchie a to nikdo nechce.

 <<nové   starší>> 

1
světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Petr Nečas oficiální stránky Ivan Langer oficiální stránky Kateřina Jacques oficiální stránky Miroslav Topolánek oficiální stránky Jiří Paroubek oficiální stránky Václav Klaus oficiální stránky Bolek Polívka

Další osobnosti | Petr Nečas | Ivan Langer | Kateřina Jacques | Miroslav Topolánek | Jiří Paroubek | Václav Klaus | Bolek Polívka |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti