Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy)

Miloš Zeman diskuse strana 4500

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 06.01.2017 22:23
Podnikatelé jsou však omezováni i kvůli dalším schváleným omezením či povinnostem. Povinná minimální mzda vede průkazně vždy k propouštění. Vláda navíc povinnou minimální mzdu šponuje na neúnosnou úroveň. Současná povinná minimální mzda je ve výši, jaké nedosahovaly dokonce jednotky procent zaměstnanců a v některých případech se jistě jednalo o celou jejich mzdu (tedy přiznávali všechno). Pokud je zaměstnával drobný živnostník, samozřejmě mu nezbývá nic jiného než propouštění. Naštěstí se minimální mzda netýká živnostníků. Navíc vláda zvyšuje i jednotlivé úrovně tzv. zaručené mzdy. Ačkoli vláda Petra Nečase držela českou ekonomiku i přes probíhající světovou hospodářskou krizi na nízkých mírách dlouhodobé nezaměstnanosti, situace se s příchodem vlády Bohuslava Sobotky a pokračujícím hospodářským oživením nezlepšovala. Dlouhodobá nezaměstnanost zůstává na úrovních vyšších, než na jaké dokázala česká ekonomika poklesnout za vlády Václava Klause.

Anonym 90186 06.01.2017 22:22
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) tvrdí, že si vláda půjčuje, protože to je výhodné vzhledem k nízkým, nebo dokonce zápo.ným úrokovým mírám (nominálním). Jenže takový stav nic nemění na tom, že vláda svými půjčkami bere úvěry (nebo obecně zdroje peněz) firmám. Tím se také veškeré půjčky v české ekonomice prodražují. Bez ohledu na to, že jsou zatím stále ještě levné.

Anonym 90186 06.01.2017 22:21
Právě vládnoucí levicová vláda přitom už stihla provést řadu negativních činů, které se nutně musely odrazit v ekonomice.

Anonym 90186 06.01.2017 22:20
Zatímco pozitivní činy vlády se v ekonomice projeví zpravidla se zpožděním několika let, negativní zásahy a omezení všeho druhu mívají rychlý efekt.

Anonym 90186 06.01.2017 22:17
Česká ekonomika rostla nejpomaleji za posledního dva a půl roku
Pokud ekonomové hledají odpověď na otázku, proč se ekonomika ve třetím čtvrtletí roku 2016 začala vyčerpávat, ačkoli jsme se nacházeli ve fázi oživení a vývoj v Evropské unii je konečně až na výjimky pozitivní, odpověď lze jistě více či méně hledat v chování vlády.Nelze se divit, že česká ekonomika ztrácí svou sílu a nedosahuje růstu, jaký bychom jinak mohli očekávat. Česká ekonomika podle Českého statistického úřadu ve třetím čtvrtletí minulého roku vzrostla meziročně o 1,9 procenta. Jedná se o hrubou míru růstu, tedy včetně oprav zastaralých strojů či spotřebičů a podobně. Jednalo se o nejpomalejší růst za posledního dva a půl roku. Ještě ve druhém čtvrtletí hrubý domácí produkt stoupl meziročně o 2,6 procenta. Česká ekonomika přitom viditelně zpomaluje svůj růst již od 3. čtvrtletí 2015. Tempo růstu klesalo z vrcholu ve výši 5 % ve 2. čtvrtletí 2015 přibližně rovnoměrně až na uvedených 1,9 % růstu v zatím posledním změřeném období.
Ziskovost podniků se od července do září 2016 snížila na 49,6 %, což je o 2,2 procentního bodu méně než před rokem.
Po krátkém hospodářském oživení nás tedy zřejmě, na rozdíl od Evropské unie jako celku, čekají horší časy.

Anonym 90186 06.01.2017 22:08
Informaci o tom, že by se Coats měl stát ředitelem amerických tajných služeb, přinesla agentura Reuters s odvoláním na nejmenovaného představitele Trumpova štábu. Samotný Trump tuto informaci zatím nepotvrdil, očekává se však, že tak učiní do konce týdne.
Bývalý republikánský senátor Coats patří k zastáncům tvrdého postoje vůči Rusku. Teď musíme izolovat Rusko na všech možných frontách, dokud Putin neobrátí kurz, napsal například v březnu 2014 poté, co Rusko anektovalo Krym. Snažit se o vstřícné vztahy s Ruskem, jako to činila Obamova administrativa, byla podle něj chyba.

Anonym 94158 06.01.2017 21:50
Excelentní výsledek české ekonomiky je důkazem, že to jde i jinak, než za Kalouska a Nečase. Přebytek by měl být směrován ke snížení dluhu. Ušetřené úroky pak na infrastrukturu. Současné zvyšování platů by mělo umožnit více občanům dosáhnout na hypotéku a opět rozhýbat stavebnictví.

Anonym 90186 06.01.2017 21:16
Pátek je pro Donalda Trumpa dalším schodem do Bílého domu. Kongres na zasedání finálně potvrdil jeho zvolení do čela Spojených států. Nastávající prezident poté jednal s představiteli tajných služeb kvůli možnému vměšování Ruska do loňských prezidentských voleb. Po schůzce nezpochybnil obvinění nad adresu Ruska, jak dosud činil, a vyslovil se pro program proti hackerům.

Anonym 17847 06.01.2017 18:43
Zde už sedmadvacet roků zatahují zde vládnoucí lumpové Česko do státního bankrotu.Komunisté prosazovali aby byly veškeré výrobní prostředky ve vlastnictví státu.Takže mohli ekonomiku dobře ovládat a zajistit lidem práci.Na nově vybudovaných továrnách byly vázány finanční prostředky co si lidé dali na důchody.Lumpové co se po komunistech prolhali k moci uvedené úspěšně rozprodávali cizákům a sami se při uvedené transakci napakovali.Výsledkem je,že jsou dnes tyto finanční prostředky rozkradeny a na debužírování důchodců se dluží.Uvedené nejde dělat věčně, až za čtyři roky skončí dotace z EU,tak mají důchodci perspektivu,že budou chcípat hladem.Mladá generace se na další debužírování důchodců dlužit nebude,když nechali důchodci lumpům u koryt Česko rozkrást,tak budou důchodci o hladu sušit hubu.Budou mít nárok,za většinovou troubovitost , jedině na výplatu zaslouženého a spravedlivého důchodu jedině na holý zadek bejkovcem.Při títo Bohu milé práci nebude mladá generace šetřit ani bejkovce a ani zadky přitroublých důchodců,kteří pomáhali stávající kapitalisticý svinčík nainstalovat a nechali lumpům u koryt Česko zadlužit,rozprodat a rozkrást.

Anonym 90186 06.01.2017 17:47
Andrej Babiš předvádí další názorový veletoč, nebo spíše další mediální hru, ve které se chce předvést jako zastánce nízkých daní. Ve své roli ministra financí přitom dělal vše pro to, aby daně byly vysoké a složité. ODS současně dlouhodobě říká, že daně v naší zemi jsou vysoké a jejich systém zbytečně složitý. Proto také v průběhu stávajícího volebního období opakovaně předkládáme návrhy na snížení či dokonce rušení některých zbytečných daní. Naše návrhy by přinesly snížení celkové daňové zátěže občanů a zjednodušení našeho přebujelého daňového prostředí. Andrej Babiš se jako jeden ze základních stavebních kamenů současné agrosocialistické vlády k těmto návrhům nikdy nepřipojil a jeho poslanci opakovaně hlasovali proti snižování a zjednodušování daní.
Vláda Bohuslava Sobotky a Andreje Babiše dokonce daňový systém ještě více zkomplikovala dalšími výjimkami, ať už jde o třetí sazbu DPH či podporu bionafty. Je to právě stávající vláda a její ministr financí z hnutí ANO, kteří snížili výdajové paušály živnostníků, zakonzervovali tzv. solidární přirážku a další opatření, která Nečasova vláda schválila jako mimořádná a časově omezená. Kvůli současné vládě, jejíž je nedílnou součástí právě Andrej Babiš, se z nich stala opatření trvalá. Andrej Babiš a celá stávající levicová vláda tak občanům naší země daně naopak zvýšili.
Andrej Babiš tak více než kdy jindy připomíná nepoctivé obchodníky, kteří uměle navyšují ceny zboží, aby je pak naoko mohli prodávat ve slevě. Je to takové hezké politické hokynářství.

Anonym 90186 06.01.2017 17:01
Podle jeruzalémských médií snímky z izraelské špionážní družice odhalily u letecké základny v provincii Latákíja ruské balistické rakety Iskander poté, co je silné deště připravily o úkryty a vojáci je museli přemístit. Zprávy o dodávkách těchto raket o doletu až 500 kilometrů do Sýrie se objevily již v roce 2013, ale Rusové je popírali.

Anonym 17847 06.01.2017 15:52
5822 je starý volotrk,co si zde hraje na mladíka.Proto mu nevoní to,že mu bude důchod brzo vyplácen jen na holý zadek bejkovcem.Za ten jeho osud nemohu.Já jsem tuto zemi nerozkradl a kuponové privatizaci a kupování podnikových akcií jsem se vyhnul obloukem.

Anonym 88243 06.01.2017 14:47
Přeji chytrolínovi 5822 ať si ho zubatá najde dříve než zestárne
aby s něho nebyl senilní dědek.
Senilní dědek asi ještě není ale hlupák určitě ano.

Anonym 90186 06.01.2017 13:30
Intervence ČNB pomohly českému exportu k rekordnímu roku

Anonym 5822 06.01.2017 13:07
Tyto stránky o něčem vypovídají. Několik senilních starců ve věku Ovara donekonečna omílají stále to samé. Starci, kteří odsuzují Havla, demokracii atd., starci, kteří nemají manželky, nebo je již dávno odrovnaly a ty raději zemřely. Chudáci, kteří mají nízký důchod a mají pocit, že by jim pečení holubi měli létat do huby. Pa stará chátro. Tyto stránky jsou pro úchyly, tudíž odcházím. S hlupáky se nelze domluvit.

Anonym 94158 06.01.2017 13:03
Tady snad cenzuruje samotný pekelník.

Anonym 90186 06.01.2017 11:20
Kobliha chce snižovat daně. A proč na to přišel před volbami?

Anonym 90186 06.01.2017 11:12
Andrej Babiš prohlásil, že se do konce ledna zbaví akcií Agrofertu, pokud Poslanecká sněmovna přehlasuje veto prezidenta Miloše Zemana a schválí novelu zákona o střetu zájmů. Jeho spěch je jasný. Podle tohoto zákona by firmy vlastněné členy vlády ztratily přístup k veřejným zakázkám, nenárokovým dotacím a investičním pobídkám.
Agrofert je přitom největším příjemcem těchto erárních požitků u nás. Přišel by tak řádově o miliardy korun ročně, což je v době, kdy mu klesá zisk, příliš velký luxus. Státní dotace a různé úlevy totiž vytvářejí podstatnou část tohoto zisku. Babiš do této doby veškeré námitky k tomuto anomálnímu stavu odrážel a ke změně postoje ho donutil až tlak většiny poslanců.Agrofert by tratil i na potravinářských dotacích pro velké zpracovatele s 250 až 750 zaměstnanci. Jak zjistil týdeník Ekonom, loni byly vyplaceny v rekordní výši téměř 400 milionů korun. V době, kdy současný ministr financí vstupoval do vlády, přitom stát vyplácel velkým potravinářským podnikům dohromady kolem 130 milionů korun.
Největší suma z těchto penězovodů směřovala do Babišova holdingu, který má největší podíl na potravinářském trhu v zemi. Loni si v tomto sektoru zajistil dotace ve výši 104 milionů korun, přičemž nejvíce z nich odčerpaly společnosti Kostelecké uzeniny, pekárna Penam a Vodňanské kuře.
Skupina Agrofert současně oznámila, že její nekonsolidované tržby v loňském roce klesly o 11 procent, hlavně kvůli poklesu prodeje hnojiv. Avizuje, že jí proti předchozímu roku klesne i zisk. I proto se hodí každá příležitost, jak odsát peníze z kapes daňových poplatníků, když je ve vládě vytvořeno tak příznivé klima.

Anonym 90186 06.01.2017 11:06
Evropská komise řeší, zda se šéf poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek nedostal do střetu zájmů. Ten je členem představenstva zemědělského gigantu Agrofert a zároveň v minulosti působil v dozorčí radě Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF), který zprostředkovává finanční podporu z národních i evropských zdrojů zemědělským podnikům v České republice. Komise má o Faltýnkovi rozhodnout do konce ledna.

Anonym 90186 06.01.2017 11:02
Na Lidovém domě byla zahájena exekuce.

Anonym 17847 06.01.2017 11:02
Nejlepší obrana proti zatažení migrantů do Česka je ta,že když se sem začnou migranti valit si migrantů nevšímat a hned začít krutě vybíjet celé rody všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci s bezbřehou krutostí.když migranti uvidí,že si zde konečně Češi začínají dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku,ta budou z Česa zdrhat sami.

Anonym 17847 06.01.2017 10:41
Největší zločin komunistů je ten,že když Havel a podobní lumpové vlezli na tribuny oblbovat národ je komunisté hned nepostříleli.Kdyby je tehdy postříleli nemuselo být dnes Česko na pokraji státního bankrotu a mít zaděláno na úplnou .likvidaci národa Čechů.

Anonym 90186 06.01.2017 10:39
Na Bureše se valí další problém. Jeho klinika Reprofit pravděpodobně podváděla s embryi.

Anonym 17847 06.01.2017 10:35
Zločiny migrantů v Německu potopí Merkelovou pokud se jí nepodaří včas dostat Česko a Polsko do státních bankrotů.Pak budou v Německu zase chválit nebožtíka Hitlera,jaký že to byl rozumný člověk,když prosazoval v Německu čistou rasu.

Anonym 90186 06.01.2017 10:32
Sosani chtějí zavést snížení dávek nezaměstnaným, kteří odmítnou veřejně-prospěšné práce. Pak nechápu proč stejné opatření z dílny pravicové vlády s velkou slávou přes ÚS zrušili.

Anonym 17847 06.01.2017 10:30
Česko potřebuje krutou levicovou revoluci vedenou mladou generací.Pak všechen vlastizrádný dobytek co se po komunistech prolhal k moci a Česko zbídačuje odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách.Navíc znárodnit veškerý msjetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 06.01.2017 10:28
Pro 94158
Jo Trump plánuje na zboží nevyrobené na území USA zavádět cla a ty to považuješ za otevření bezbariérového obchodu. Ty musíš něco brát.

Anonym 17847 06.01.2017 10:23
Pro 5822.Tobě je třeba za tvojí sprostotu zašít hubu ševcovskou dratkví.Pak vylámat všechny prsty na rukou.Naonec provést kvalitní dámskou obřízu.Rány ti zasterelizovat rozžhaveným železem.Pa ti roupy urážet budoucí zasloužilé revolucionáře přejdou.Revoluční bejkovec potěš tvojí zadnici!

Anonym 94158 06.01.2017 10:13
Milá 5822, jsi lehce manipulována Bolševiky na Nově. Největší hrozba pro Čechy je je pravděpodobná z invaze teroristů z IS cca. 80%, pak hrozba zavlečení Čech do války za loupež nerostné bohatství Ruska ze strany Velkého bratra, cca 10%. No a posledních 10% bych sázel, že se utlučeme sami pro vlastní hloupost. Po demokratických změnách zvolením pana Trumpa můžeme očekávat menší podporu IS ze strany Velkého bratra, Turecka a Kataru. Zůstane jen Saudie. S panem Trumpem by se měl otevřít světový bezbariérový obchod a růst bohatství nás všech!

Anonym 5822 05.01.2017 20:33
Tupče Avyboji!! Největší hrozba je Rusko, to ale ty nikdy nepochopíš. Už mám taky chuť na katovské mučírny, a představuji si tebe na skřipci, nesnáším naivní xenofobní rasistické nevzdělané hlupáky.

Anonym 17847 05.01.2017 17:41
Pokud nám sem zde vládnoucí dobytek bude chtít zatahnout vojska USA chce to aby se národ zvednul k valice kruté revoluci a vybíjel celé rody těch vlastizrádců co se na uvedeném budou podílet.Uvedené by bylo jen předehrou k tomu,že až Němci budou zabírat Sudety a Židé ostatek vojska USA asistovala při odsunu Čechů v dobytčích vagonech do Izraele k odporažení od Arabů.

Anonym 17847 05.01.2017 15:50
Bylo by dobré,aby už v tomto roce národ sahnul po kvalitním bejkovci vše co se po komunistech prolhalo k moci od koryt vypráskal.Navíc znárodnil veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 05.01.2017 14:18
Babiš pochopil, že před volbami je krajně nevhodné rozeštvávat lidi natolik, aby to mohlo znamenat snížení preferencí, nebo dokonce budoucí oslabení volebního výsledku jeho hnutí ANO. Proto přišel se spásným nápadem zrušit udávání v rámci EET. Přitom sám ministr financí s tímto nápadem přišel a bojoval za jeho zprovoznění dokonce i s Finanční správou, pod kterou web e-tržby spadá. Nyní je však z Babiše opět dobrák, který nechal nástroj, podobný těm z dob komunismu, zrušit.Přitom úspěšnost byla celkem dobrá a práskací formulář vyplňovaly stovky lidí. Pár jedinců kvůli tomu, aby skutečně ukázali na neférové obchodníky, zbytek pouze aby vyslyšel své niterné touhy někomu uškodit. Takoví z nás se ovšem budou moci realizovat i nadále. Nahrává tomu totiž politika bývalého člena KSČ a údajného spolupracovníka Státní bezpečnosti, Babiše.
Shromažďování informací a jejich následné zneužití pro vlastní prospěch je totiž jedním z jeho základních podnikatelských praktik, které si bez jakéhokoliv odporu svých vládních koaličních partnerů přenesl i do politiky. Odpovědnost za jeho jednání tak nesou všichni, kdo mu to umožnili, tedy i ČSSD a KDU-ČSL. Ani jim totiž evidentně není cizí udavačský systém, který se postupem času v České republice rozšiřuje.Nejde jen o EET, ale o mnoho dalších omezení, regulací a kontrolních zákonů, které v lidech probouzejí závist, nepřejícnost a zlobu. Když nepůjde nahlašovat nevydanou účtenku lehkou formou pomocí nastaveného formuláře, jsou tu další možnosti, jak se stát novou Pomocnou stráží VB.
Hezky si zaudávat pořád můžeme kvůli prokazování původu majetku, chystanému protikuřáckému zákonu nebo třeba přes hlídání modrých parkovacích zón. Někteří se zkrátka dívají z okna a potom volají na policii, jiní si raději uleví přes internet. Z každé takové aktivity má Andrej Babiš radost, je přece zvyklý takhle fungovat.

Anonym 90186 05.01.2017 11:41
Pro 5822
Je velice zvláštní, že na to zrovna upozorňuje Koblihova Idnes, kdy Kobliha první, když se projednávají zákony jeho se týkající, tak se jednání jeho zákonů ve sněmovně neúčastní, takže poslanci nemohou podávat interpelace. Jednou rozdává koblihy, podruhé se mu pátek nehodí, pak musí být s rodinou, ale plat ministra Kobliha první pobírá.

Anonym 17847 05.01.2017 10:44
Nejefektivnější by bylo udělat ze všech senátotů kopáče uranu pro Temelín.Ta by mohli postupně nahrazovat škody co národu Čechů nadělali.

Anonym 17847 05.01.2017 10:36
Chce to tvrdou levicovou revoluci a při ní odporážet vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačuje

Anonym 90186 05.01.2017 10:25
Velkopekárna Penam a společnost Vodňanská drůbež ze skupiny Agrofert Andreje Babiše požádaly Specializovaný finanční úřad o možnost vyhnout se elektronické evidenci tržeb v reálném čase. Výjimka měla platit pro řidiče čtyř set pekařských vozů a pojízdnou prodejnu s drůbežím masem.
Požadovat vystavování dokladů po řidičích jde daleko nad rámec jejich kvalifikace a pracovních povinností těchto zaměstnanců. Alternativou by byly významné investice do školení řidičů či přijetí kvalifikovanějších zaměstnanců, což by však významně dopadlo na hospodárnost výkonu činnosti společnosti, uvedl Penam v žádosti.Pekárna rovněž argumentovala, že příjem hotovosti se zpravidla děje brzy ráno a často bez přítomnosti zákazníka. Řidič jen na dohodnutém místě složí přepravky s pečivem a vezme si obálku s hotovostí. Časové a finanční náklady spojené s on-line operací na místě vykládky rohlíků a chleba by navíc podle Penamu byly nepřiměřené k celkovým hotovostním tržbám pekárny. Měsíčně činí dvacet milionů korun, zatímco bezhotovostně utrží za stejnou dobu tři sta milionů.Podobné důvody pro zařazení do zjednodušeného režimu EET uvedla rovněž Vodňanská drůbež. Na rozdíl od stovek aut Penamu se v jejím případě týká problém s evidencí jen jedné pojízdné prodejny. Ta se podle firmy často pohybuje v oblastech, kde je špatné internetové připojení.
Jediné, o co nám šlo, jsou pojízdné prodejny. V souladu se zákonem jsme požádali o zjednodušený režim nikoli pro celou firmu, ale pouze pro konkrétní pojízdné prodejny, sdělil mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka.Oba Babišovy podniky ale u finančního úřadu narazily. Žádosti zamítl. Penamu úředníci doporučili pořízení centrálního evidenčního zařízení, které řidiče předem vybaví vytištěnými a zaevidovanými účtenkami. U Vodňanské drůbeže úřad poznamenal, že se její pojízdná prodejna jistě pohybuje i v oblastech s fungujícím internetem. Údaje o tržbě se odešlou okamžitě poté, co se zařízení znovu připojí.

Anonym 94158 05.01.2017 10:24
Dobrá zpráva je, že do osvobozeného Alepa se vrací tisíce občanů a začínají opravovat svůj majetek, či nové stavět. Tady by pomohly dotace na obnovu osvobozeného území. Ti praví uprchlíci by urychlili svůj návrat z Evropy domů.

Anonym 5822 05.01.2017 04:47
Většina senátorů má druhou práci. Hlasovat nestíhají, náhrady však berou :-))
Jsem pro zrušení Senátu, jelikož neplní svou funkci. Proč mají lidé ze svých daní podporovat lumpy, kteří si ze státu udělali dojnou krávu?

Anonym 90186 04.01.2017 23:59
V loňském roce země od Chile po Spojené arabské emiráty zaznamenaly rekordy díky dohodám na výrobu elektřiny ze Slunce za méně než tři centy za kilowatthodinu. To je polovina průměru globálních nákladů na elektřinu z uhlí. Saúdská Arábie, Jordánsko a Mexiko nyní plánují na letošní rok aukce a tendry, jejichž cílem je ceny dále snížit.
Od roku 2009 ceny solární elektřiny klesly o 62 procent. Náklady se snížily v každé části dodavatelského řetězce. To rovněž pomohlo snížit rizikové přirážky u bankovních úvěrů a zvýšit výrobní kapacity na rekordní úrovně. Do roku 2025 by podle Bloomberg New Energy Finance mělo být celosvětově v průměru levnější používat slunce než uhlí.
Ve státech, které dovážejí uhlí nebo vybírají daň od znečišťovatelů za emise oxidů uhlíku, jako jsou evropské země či Brazílie, by sluneční energie mohla být levnější na počátku roku 2020 nebo dokonce dříve. Zemím s velkými domácími rezervami uhlí například Indii a Číně to bude zřejmě trvat déle.
Bloomberg New Energy Finance očekává, že v Číně klesnou ceny elektřiny ze slunce pod ceny elektřiny z uhlí v roce 2030. Čína je přitom již nyní zemí s největší instalovanou kapacitou solárních elektráren na světě a vláda se snaží snížit emise oxidů uhlíku a zvýšit spotřebu takzvané čisté energie.Je pravděpodobné, že vývoj ve světě půjde jinam, než se domnívá milovník velkých staveb a člověk minulosti Zeman. Je to ale zábavný paradox, když je tak archaický člověk označován za prognostika.

Anonym 90186 04.01.2017 23:53
Do Agrofertu přišly aktuální průzkumy preferencí a veřejného mínění. Jinak si nelze vysvětlit další otočku ministra financí Andreje Babiše. Ten aktuálně přišel s tím, že by zrušil známý udavačský web, který některé spořádané spoluobčany tolik baví. Pro připomenutí těm, pro které anonymní udávání není zálibou: Se spuštěním systému Elektronické evidence tržeb byl nastartován i web, kde může kdokoliv anonymně udat jakéhokoliv hospodského za to, že mu nevydal účtenku. To, jestli udavač udává pravdu, nebo mu byl hospodský jen nesympatický, nebo mu závidí, zjistí až kontrola z Finanční správy, která k hospodskému dorazí.
Po měsíci fungování, přišlo z webu Finanční správě 2 100 udání, tedy 67 denně. Současně s tím se zvedla velká vlna protestů nejen od hospodských, ale jednoduše od všech lidí, kteří se necítí dobře v zemi, kde stát podporuje anonymní udávání.
Ačkoliv EET podpořila vláda a koaliční většina ve Sněmovně Parlamentu ČR, je EET projektem Andreje Babiše. Ten na ní postavil svoji kampaň a podstatnou část své politické existence, která je založena na heslech Všici kradnú a Malé a střední podniky to jsou klišé a kecy. Za udavačský web může Andrej Babiš. Jeho současné alibistické řeči o tom, že o vzniku onoho webu nevěděl, jsou velkou sprostotou a lží. Věděl to. Pokud ne, nemá na ministerstvu co dělat (jen další důkaz v dlouhé řadě).
Je to neuvěřitelně absurdní situace. Andrej Babiš zavedl zásadní restriktivní opatření, aby po měsíci přišel zachránce Andrej Babiš a toto restriktivní opatření hrdinně zrušil. Na to už snad nikdo neskočí. Nebo ano?

Anonym 90186 04.01.2017 23:51
Co provedl podnikatel Kobliha první (rovněž ministr financí, vicepremiér, místopředseda Bezpečnostní rady státu a předseda politické strany ANO)? Kdysi si založil firmu, která si postupně sama kupovala řadu dalších firem a dnes tak představuje většinu Babišova přiznaného vlastnictví. Babiš do ní nechce nikoho pouštět, takže je jediným akcionářem a firma tak nemá vlastní peníze kromě vlastních vytvořených zisků od nikoho jiného než od Babiše, který si tak může říct: Firma jsem já. Nebo přesněji: Celý koncern jsem já.
A místo toho, aby si vyplatil dividendy, které jsou zatíženy daní z dividend, tak tenhle Kobliha si sám sobě vydal dluhopisy a rovnou 300 miliard dluhopisů po koruně. Díky tomu nemusí zaplatit ani korunu na daních. A víte kolik hřišť, školek, útulků pro nemocné pejsky či venkovských hospod, které byly kvůli EET zavřeny, by se dalo nakoupit, kdyby Kobliha všechny daně zaplatil?
Obdobné jednání bylo už v minulosti považováno Soudním dvorem EU (který má na starosti některé daňové otázky v rámci celé EU) za daňový podvod.
Koblihovi fanoušci odpustili svému vysněnému ministrovi financí všechny lži kolem Čapího hnízda. Mimo jiné tvrdil, že neví, komu se zaručil za stamiliónový úvěr. Tedy že neví, kdo byl tehdy majitelem Čapího hnízda. Až posléze zjistil, že se jednalo o bratra jeho přítelkyně a dvě jeho zletilé děti. Asi si doma moc nepovídají. Nebo jsou Babišovi voliči nesmírně hloupí, popřípadě splachovací. Takže je pravděpodobné, že mu odpustí i tyto kličky, jak se záměrně vyhýbat nyní už desítkám miliónů na daních.

Anonym 94158 04.01.2017 21:53
Cenzura v Čechách? To snad ne! Dost již je pravo bolševických redaktorů. Zprávy jsou již dostatečně mrzačeny, viz. sprosťárna s p. Hermanem a podobné akce pravých bolševiků.

Anonym 94158 04.01.2017 21:48
Excelentní výsledek české ekonomiky je důkazem, že to jde i jinak, než za Kalouska a Nečase. Přebytek by měl být směrován ke snížení dluhu. Ušetřené úroky pak na infrastrukturu.

Anonym 94158 04.01.2017 21:39
Velmi trefné bylo vyjádření pana Babiše ve věci vlády kmotrů do roku 2013. Prostě Čechům vládli kmotři cestou milenky premiéra. Podle 90186 to byla nejlepší vláda pro české občany. Jaké priority mají kmotři? A jaké priority mají slušní lidé? To není potřeba popisovat. To víme všichni.

Ovar 85845 04.01.2017 20:06
Na zlodeje Babiše už siji pruhovaný dres.

Anonym 17847 04.01.2017 19:43
Pro 5822.Jedině kvalitní bejkovec v rukou budoucího zasloužilého revolucionáře rajtující po tvojí zadnici může zvýšit inteligenci tvojí jinak troubovité hlavy.

Anonym 5822 04.01.2017 17:01
Pan Andrej Babiš je budoucím premiérem. To snad došlo každému trochu myslícímu občanovi . Nyní vládnoucí politická pa..ž, která bude odejita, spřádá plány, jak ho znemožnit. Připadá mi to jako její poslední rekviem. Nepodaří se, to vím jistě. Pane Babiši, palec nahoru, pěkně jste tu sebranku srovnal, za to díky. Avyboji, opět doporučuji psychiatrickou léčebnu, možná tě tam zmrskají, dají el. šoky, aby sis konečně užil. Pa chudáčku.

Anonym 17847 04.01.2017 16:53
Je třeba a by výplatci důchodů odváděli jedině kvalitní práci a tak trpěl vyplacený důchodce do další výplaty zaslouženého a spravedlivého důchodu pořádnou kulhavou.Tak ho ani ve snu nenapadlo jít pka proti mladé generaci u moci jít demonstrovat.Bude rád,když se s namaděru rozsekaným zadem dobelhá domů,aby mu mohla jeho bába dávat na maděru rozsekaný zadek studené obklady.Až se bude důchodce belhat k domovu s na maděru rozsekaným zadkem tak začne dokonce přemýšlet.Dojde mu,že ty lumpy co šestadvacet roků volil přece jenom volit neměl.Tím značně stoupne jeho inteligence a pomůže tak se s na maděru rozsekaným zadkem Čechům se zařadit mezi velice inteligentní národy.

Anonym 17847 04.01.2017 16:39
Ukazuje se stále víc,že měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jsko méněcennou rasu a chtěl je odsunout ,pro jejich troubovitost na Sibiř.Kdyby byl národ Čechů dostatečně inteligentní tak zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpy dávno vykopal od oryt a po znárodňění veškerého jejich majetku co nejkrutěji za vlastizradu odporážel na katovských mučírnách.Proto je třeba uměle zvýšit inteligenci národa Čechů aby pak nebyli Češi převálcováni rozumnějšími národy jako jsou Němci a Židé.Jako první je třeba odebrat Čechům důchodového věku volební právo ,za jejich většinovou troubovitost.Protože zdravotní zabezpečení důchodců a výplata důchodů příliš zadlužují Česko je třeba nastavit takový model co tyto vady mít nebude.Je třeba aby tedy měli důchodci e zdravotnictví nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze s vých úspor.Pak vytvořit zvláštní místa pro výplatu zasloužených a spravedlivých důchodů.Funkcí výplatců důchodů pověřit mladé chasníky ve výborné fyzické kondici.Předzásobit je dostatem pracovních pomůcek ve formě kvalitních bejkovců a okovaných násac od krumpáče.Pak jim vyplatit zasloužený a spravedlivý důchod na holý zadek bejovcem.Když bude proti této výplatě důchodu remcat,ta mu navíc ubalit pár ran okovanou násadou od krumpáče po hubě a on remcat přestane.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti