Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Čára (DVD Filmy) Klaun si povídá s Bohem (Jiří Suchý) What Happens Next -deluxe- (Satriani, Joe) American Capitalist (Five Finger Death Punch) Black Coffee (Hart, Beth & Joe Bonamass)

Miloš Zeman diskuse strana 100

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 89154 07.03. 15:34
Nebožtík Hitler když obsadil Česko ta zde měl cikány povětšinou jako kočující zloděje.Proto bylo od něho rozumné,že cikány přes Čechy učil poctivé práci.Totéž dělali komunisté.Lumpové co se po komunistech prolhali k moci ve snaze co nejrychleji národ Čechů co nejdříve zbídačit a dotlačit do státního bankrotu začali z pracujících cikánů záměrně dělat povaleče na podpoře.Uvedené dělají proto aby i cikáni přiložili ruku k dílu jak dotlačit Česko do státního bankrotu a pak k úplné likvidaci národa Čechů.Proto je třeba lumpy co chtějí aby Okamura byl za to,že říká pravdu sesazen.V zájmu budoucích generací Čechů je třeba tyto vlastizrádné lumpy co nejktggrutěji odporážet za vlastizradu na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to dostat revolucí k moci na staré lumpy velice krutou ruku mladé generace.Důchodcům co svojí troubovitostí pomohli lumpům k moci je třeba místo důchodů v penězích obšťastnit takovou dietou jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Zasloužený a spravedlivý důchod jim převážně vyplácet na holý zadek bejkovcem.Z důchodců je třeba udělat kádrovou rezervu na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.Když důchodci tyto lumpy volili,tak ať nyní o hladu suší hubu.Revoluční bejkovec potěš jejich zadnice!

Anonym 5822 07.03. 10:19
Která rudá hlava poslanec komunistický se vyjádřil, že kauza Ondráček je podobná procesu s Miladou Horákovou. Hňup non plus ultra, na kterého budou podávány žaloby. Alespoň se negramotní soudruzi projevují, to je dobře.

Anonym 5822 07.03. 09:25
Chápu, že prezident má velké potíže s chůzí, to mu opravdu nepřeji. Ale nechápu, že neustále tvrdí on i jeho okolí, jak je zdatný a zdravý. To je také výsměch všem jeho voličům i nám jeho nevoličům, kterým byl bohužel podivným negramotným voličským davem předhozen. Ale proč nemůže přiznat svůj zdr. stav a nechat se na přehlídku ozbrojených sil dovézt na vozíčku, vždyť to není žádná ostuda, nebo je tak nesmírně ješitný? To, že se opět delší dobu neobjevuje je také tristní, očekávám od prezidenta, že se veřejně vyjádří k tomu, co se stalo na Slovensku a také k demonstracím, které se udály v pondělí. On pouze mlčí, k ničemu se nevyjadřuje, nebo je na tom zdravotně už tak špatně, že ani nemůže, no vyvolává to u lidí různé dohady a spekulace.

Anonym 5822 07.03. 09:17
Avyboji, už jsi byl u psychiatra? Už se stydíš za svoje nicky? Klasi? Nezapomeň se přebalit, urina ti cáká na mozek.

Anonym 5822 07.03. 09:14
Hlupáčku, možná by se mělo jmenovat Stalinovo letiště. Vidím, že i zde se usídlili staří soudruzi, kteří by možná také rádi lynčovali demonstranty, kteří nemají rudé názory. Ondráček si svými žvásty pěkně zavařil a nyní se bojí o rodinu a o lynčování. Jak ubohá výmluva. Ten má IQ opravdu zarytého komouše. Sám mlátil studenty, kteří nebyli ozbrojeni, neházeli kameny, nezapalovali auto, nechtěli násilí a nyní se ten ubožák bojí o svoje děti. Měl by se odstěhovat do Severní Koreji nebo na Kubu. Myslím, že nikdo by se nesnížil dát mu alespoň pár facek, natož vyhrožovat jeho dětem. Úplně stačí, že díky desetitisícům demonstrantů musel vypadnout. Ještě možná budou demonstrace, aby vypadl tento odpad lidské společnosti i z dalších funkcí z výboru a komise pro bezpečnost. Ať si zkusí lopatu, jeho IQ na to možná bude stačit. Havlovi mám skutečně za zlé, že se s komouši tak páral, měli být postaveni mimo zákon hned po revoluci. No nyní máme výsledky, jak se rozlézají. Bohužel je volí negramotní rudí starci z malých vísek, ale ty časem vyhynou, tak snad bude pro další generace čistší vzduch.

Anonym 89154 06.03. 16:31
Lumpové co pojmenovali letiště po největším prolhanci co se dostal k moci po údajné revoluci potřebují narazit za vlastizradu národa Čechů na kůl a tam navíc ztahnout z kůže.Chce to na staré lumpy pořádně krutou ruku mladé generace.

Anonym 19425 06.03. 12:28
Letiště v Praze-Ruzyni by si zasloužilo jiný přívlastek než po VH,třeba po hudební legendě JOHNNY RAMONE.

Anonym 89154 06.03. 12:21
Všechen politický a novinářský dobytek co oblbuje výhodností naší vazby na EU a NATO je třeba za lhaní a vlastizradu odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.A obyčejný český blb pořád kouká jenom jako blb.

Anonym 19425 06.03. 12:01
Pro 89154.Dnes po 70 letech můžeme téměř se 100% jistotou konstatovat,že na smrti tehdejšího ministra zahraničí JM se podepsala ruská tajná služba NKVD,se kterou JM jako oddaný vlastenec odmítl kolaborovat.Se stejnou jistotou avšak k neblahosti tohoto národa můžeme konstatovat,že současná politická situace (existence vládního kabinetu AB,zvolení kontroverzního p.ZO do komise pro GIBS-demonstrace na VN dne 5.3.2018) je výsledkem politického angažmá VH po r.1989.Tento národem milovaný "vlastenec" je totiž příčinou dnešní deziluze v mysli obyčejných lidí. Byl ztělesněním vlastizrady,lži a velkého pokrytectví na místo proklamované pravdy a lásky.Indoktrinace tohoto fenoménu dopadá neblaze na většinu společnosti i po jeho smrti.Vše totiž nasvědčuje tomu,že VH oproti JM byl ve sféře ruských tajných služeb nebo rozvědek.Pro další generace by bylo více než vhodné tuto skutečnost zmínit do učebnic dějepisu.

Anonym 89154 05.03. 17:23
V Česku se mají dobře hlavně lumpové co se po komunistech prolhali k moci a také důchodci co debužírují na dluh.

Anonym 94236 03.03. 23:01
Milý 77153, přeji Ti ve tvém věku 99 let hodně zdraví a úctu ve Tvém stáří. Tak trochu po lopatě. Za ODS a Kalouska byla obrovská bída. Dnes se máme dobře. Dnes je u nás skutečná demokracie. Je to díky občanům, kteří si vládu a prezidenta dobře vybrali.

Anonym 89154 02.03. 18:42
Pro 5822.Už hrabě Kolovrat říkal,že na ženské musí být přísnost i když jsou hraběnkama. Na ty ženské telecí hlavy jako je tvoje je třeba přísnost dvojnásobná.

Anonym 89154 02.03. 18:38
Česko potřebuje další stranu vedenou mladou generací.Tuto stranu nazvat Stranou nového pořádku.Na prvním místě je třeba začít svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.Zvyšování důchodů musí počkat.To raději vyplácet důchodcům za pomoc lumpům k moci důchod převážně na holý zadek bejkovcem.

Anonym 89154 02.03. 14:03
Pro 5822.Přesto,že jsem značně sexuálně zaneprázdněn cítím jako vlasteneckou povinnost do tebe zase nastrkat nějaký rozum spodem.

Anonym 5822 01.03. 23:28
Troska to prostě nemá v hlavě v pořádku, to mi nikdo nevymluví. A co je mi odporné ten nějaký Soukup, říkáme mu chapadlo, odporný stejně jako Troska. No, Brožka musela najít někoho, kdo jí bude platit plastiky, ta "dáma" už je také dávno za zenitem.

Anonym 5822 01.03. 23:26
Avyboji směšný , té starší dámě ty nesaháš ani po kotníky, to mi věř.
Nelíbí se mi osvobození pána, který zfetovaný zabil svoji manželku a syna. Pokud by se jednalo o nešťastnou náhodu, kterých je na silnících dnes a denně spousta, tak chápu omilostnění. Ale ten grázl byl pod vlivem něčeho blíže nespecifikovaného, možná fet, možná chlast, ten si nezaslouží milost. Jak bude vychovávat své dítě? Naučí ho fetovat?

Anonym 89154 01.03. 10:41
Kamila Moučková je už dáma co patří do starého železa.Když chtěla zanadávat na lumpy tak měla začít nadávat na opilce a prolhance Havla.To je ten lump co nás nasměroval do područí EU a NATO,tedy do úspěšné cesty do státního bankrotu a pak k úplné likvidaci národa Čechů.

Anonym 94831 01.03. 09:48
Prvním polistopadovým vlastizrádcem v disidentském habitu nebyl nikdo jiný než národem milovaný VH.Média se tomuto tématu mistrně vyhýbá už téměř 30 let.Můžeme nadávat akorát sami na sebe.

Anonym 89154 28.02. 18:47
Pokud se lumpové z KSČM spojí s Babišem,tak to pak bude jejich úplný konec.

Anonym 89154 28.02. 15:51
Lumpové co se po o kmunistech prolhali k moci prodali i Číňanům majetky za miliardy korun.Je to vlastizrádný lidský dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně.Dělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.

ObčanČR 77153  99 let 28.02. 14:15
Vlastizrádce Zeman lezoucí Číně a Rusku do .. podporuje megazloděje Babiše. Lhář k lháři, korupčník ke korupčníkovi.

Anonym 89154 27.02. 15:27
TOP O9 a Lidovci jsou vlastizrádným dobytkem zralým na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu.

Anonym 89154 27.02. 12:38
Čím více ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci Česko zbídačili,tím jsou drzejší.Proto bude třeba tento dobytek po revoluci co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodnit veškerý majetek těchto lumpáckých rodů.

Anonym 89154 27.02. 12:16
Poslance co budou chtít odvolání Okamury za to,že řekl pravdu, po revoluci co nejkrutěji odporazit za vlastizradu na katovských mučírnách.Případně vybít celé tyto vlastizrádní rody aby nemohli národu Čechů škodit i v dalších generacích..Majetek těchto vlastizrádných lumpů znárodnit.

Anonym 89154 27.02. 11:48
Vlastizrádné poslance je třeba za pomluvu poalance Okamury protáhnout katovskou mučírnou a pak za vlastizradu národa Čechů co nejkrutěji na katovské mučírně odporazit.Napřed zde vládnoucí lumpové udělali z pracujících cikánů povaleče na podpoře a když dnes někdo řekne pravdu tak z něho dělají zločince.Chce to krutou revoluci.

Anonym 89154 25.02. 17:09
Ti co demonstrovali na Václaváku nedemonstrovali za svobodu a demokracii ,ale za udržení stávajícího kapitalistického svinčíku,aby mohli národ Čechů nadále zbídačovat.Tato hrstka lumpů národ Čechů před revolucí nazastaví.Chce to tak krutou revoluci a tak tvrdé znárodování,že by se i komunisté padesátých roků mohli učit jak má revoluce a tvrdé znárodování vypadat.

Anonym 89154 25.02. 14:34
Komunisté když se dostali k moci pomohli mnoha lidem zajistit práci a důstojný život.Lumpové co se po komunistech prolhali k moci naopak lidi o práci připravují.Majetek Česka za hubičku prodávají cizákům a nyní Čechy straší že vystoupením z EU přijdou o práci.Pokud se po revoluci zprovozní dostatek katovských mučíren tak tam lidé budou mít práci při odporážení všech vlastizrádných lumpů co se po komunistech prolhali k moci.Další vládnutí lumpů co se po komujnistech prolhali moci je spolehlivý prostředek jak dotlačit Česko do státního banrotu a pak k úplné likvidaci národa Čechů.Proto to chce co se po komunistech prolhalo k moci a Česko dotlačilo do státního bankrotu odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 89154 25.02. 10:14
Lidovecký lidský dobytek co chce odvolat Okamuru za uvedené a církevní restituce je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu .Navíc znárodnit veškerý majetek vlastizrádných lidoveckých rodů.Na lumpy z KDU to chce pořádnou revoluční přísnost.

Anonym 94236 24.02. 23:27
Milý popleto, 81166, po fašistickém převratu na Ukrajině došlo k útokům na dříve ruská území, které popletený bolševik Chruščev předtím neprávem daroval Ukrajině. Po zákazu komunikace v ruštině a perzekucích se některé ryze ruské regiony oddělili a osvobodily. Fašistický režim bombardoval města. Vybombardované Drážďany v roce 45, tak dnes osvobozená území vypadají. Je velmi pravděpodobné, že po odstranění fašistické moci dojde k opětovnému spojení. Píšeš, že jen za rok zahynulo na osvobozeném území deset tisíc občanů. 80% jsou ženy a děti, které spanilé jízdy fašistů usmrtily na svobodném území. Muži pracují v Rusku.

Anonym 89154 24.02. 15:12
Lidé si pokládají otázky zda bude na výplatu důchodů.Pokud se v budoucnosti začnou důchodcům vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem,tak se dá předpokládat,že na výplatu důchodu bude ještě hodně dlouho.

Avyboje 89154 22.02. 09:21
Slovák Babiš chce důchodcům zase zvyšovat důchody aby v nich měl voličskou základnu co ho bude zase volit ,aby mohl národ Čechů nadále zbídačovat.Za toto lumpáctví bude třeba Babiše narazit na kůl a tam ještě ztahovat z kůže.Většině důchodců to chce vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod za pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku na holý zadek bejkovcem.

Avyboje 89154 20.02. 12:41
Zde vládnoucí dobytek chce nás chce přes NATO ještě více znepřátelit s Ruskem.Dělá zde vládnoucí dobytek s lumpem Babišem v čele vše tak aby až začne Merkelová zabírat Sudety se nás Rusko nezastalo.Slovákovi Babišovi jde je n o to aby přez národ Čechů hrabal nadále tučné dotace.Budoucnost Čechů je tomuto lumpovi lhostejná.

Anonym 81166 20.02. 12:40
Putin sledoval události na kyjevském Majdanu a uvědomil si, že člověk, kterého podporuje, prohrává. Musel proto osobně zařídit jeho evakuaci a zachránit mu život. Putin tohle všechno viděl jako zradu mezinárodní komunity a zásah do jeho osobních zájmů, řekl Ponormarjov u soudu k osudu exprezidenta Janukovyče a následnému vývoji.
V rusko-ukrajinském konfliktu v posledních letech zahynulo přes 10 tisíc lidí.

Anonym 81166 20.02. 12:40
Bývalý ruský zákonodárce Ilja Ponomarjov (42) před soudem v Kyjevě vypověděl, že prezident Vladimir Putin v roce 2014 osobně nařídil anexi ukrajinského Krymu. Stalo se tak při soudním řízení, které vede ukrajinská vláda proti svému bývalému prezidentovi Viktorovi Janukovyčovi.
Janukovyč uprchl po převratu v Kyjevě do Ruska v noci 22. února 2014. Tu samou noc podle bývalého ruského poslance Ilji Ponomarjova prezident Putin vydal rozkaz k anexi Krymu a pak začal tlačit na zákonodárce, aby okupaci následně odhlasovali. Informovalo o tom Rádio Svobodná Evropa.
Původně bylo proti anexi Krymu poměrně hodně poslanců a poslankyň, ale nakonec při hlasování v březnu 2014 zůstal Ponormarjov úplně sám, kdo hlasoval proti. Od té doby má v Rusku velké problémy a teď žije v exilu v ukrajinské metropoli Kyjevě.

Avyboje 89154 20.02. 12:35
Novinářku Procházkovou by bylo třeba za prolhanost narazit na špičku pořádně tlustého kůlu a tam stahovat z kůže,když si dovolí vlastizrádné lumpy co národ Čechů zrazují nazývat elitou národa.Elitou národa budou až ti katovští mistři co budou všechny vlastizrádné lumpy narážet na kůl,aby nemohli nadále národu Čechů škodit.

Anonym 94236 19.02. 23:12
Číslovka měla být čtyři tisíce Kč. Nějak se tu nulám nechce.

Anonym 94236 19.02. 23:10
Milý 81166, po převzetí moci ze strany fašistů se Rusové na východě UA dostali do pasti fašistů. Část ruských regionů se osvobodila za cenu vybombardovaných domovů. Muži pracují v Rusku a ženy s dětmi hlídají svůj majetek. Jen za minulý rok bylo vládou Ukrajiny přiznáno zabití na osvobozeném území 7 256 žen a dětí. Ženy a děti ve svých domovech měly usmrtit 218 útočících ukrajinských fašistů. Kde je demokracie? Fandím Sakašvilimu v boji za demokratizaci UA. Plat Ukrajince je asi 400 Kč. Je to jen polovina platu v KLDR.

Anonym 81166 19.02. 10:01
Dva separatisté na východě Ukrajiny se stali oběťmi min, které dříve položili jejich spolubojovníci: jeden byl zabit, druhý zraněn. Oba jsou ruští občané. Oznámila to ukrajinská média s odvoláním na komuniké ukrajinské armády, podle které jde o další důkaz ruské přítomnosti na bojišti.
Podle údajů rozvědky zahynul Vladimir Ljubinov z Krasnodarského kraje, narozený v roce 1988, zranění utrpěl Sergej Michajlov z Astrachaně, narozený v roce 1972, uvedla armáda. Je to další fakt odhalující ruskou přítomnost v Donbasu, dodala.
K incidentu došlo v neděli u obce Svitlodarsk. Podle armády oba povstalci válčili v Donbasu na východě Ukrajiny v řadách 7. samostatné motostřelecké brigády separatistů. Nyní vyšetřovatelé ověřují, zda patřili k regulérní ruské armádě.

Avyboje 89154 18.02. 15:12
Rychetský by za své výroky ohledně Okamury by měl pobývat v blázinci.Ta doba kdy se v politické lumpárně štvaním na tehdejší komunisty snadno sbíraly body je dávno pryč.Díky těm lumpům co se po komunistech prolhali k moci a Česko rozprodali,zadlužili a rozkradli svištíme do státního bankrotu.Takové šíbry jako je Rychecký je třeba po znárodnění veškerého majetku co po údajné revoluci nahrabali poslat kopat uran pro Temelín.

Avyboje 89154 18.02. 14:35
Pokud soudy udělaji ohledně Čapího hnízda z Babiše neviňátko tak po revoluci budou stávající soudy úplně zrušeny a nahrazeny revolučními soudy z důvodů nefunkčnosti stávajících soudů.

Avyboje 89154 18.02. 14:21
Rozhodně jeden z delegátů ČSSD je rozumný člověk.Je to ten co navrhoval rozpuštění ČSSD.Budoucnost patří v Česku mladé generaci co není namočená v budování stávajícího kapitalistického svinčíku.Ostatní je zralé na přátelský pokec s katem.

Avyboje 89154 18.02. 09:49
Všechny lumpy co nás zatahli do područí EU a NATO bude nejrozumnější po revoluci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu národa Čechů.

Anonym 94236 17.02. 23:25
Myslím si, že Frau Merkel je poněkud drzá a bičuje Čechy přijmout a krmit potenciální vrahy. Invaze je něco jako rok 1935 a nástup Hitlera. Podle Hitlera se měli vyhubit Židé a slovanské národy se měly stát otroky Německa. Invaze tzv. uprchlíků je o něco horší zlo. Muslim by měl křesťana, či bezvěrce zabít. Může ho zajmout a žádat výkupné, či zotročit. Proč jsou teroristické útoky ojedinělé? Ještě jich v Evropě není dost. Výborně si vedou občané Izraele. 2 měsíce a dost! Pokud se vrátí, pak jde rovnou do kriminálu.

Avboje 89154 17.02. 16:15
Merkelová nezačala do Evropy tahat migranty z lásky k migrantům.Pro Merkelovou jsou migranti pouze pracovním nástrojem jak přes migranty dotlačit Česko a Polsko do státních bankrotů.Pak ,za dluhy Česka Čechům zabrat Sudety a Polákům tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Pak bude Merkelová v Německu slavná.Když se jí toto nepovede tak Němci poženou Merkelovou i s migranty z Německa.Pak začnou vzpomínat nebožtíka Hitlera,jaký že to byl rozumný člověk když prosazoval v Německu čistou rasu.

Avboje 89154 17.02. 10:30
Stále více se ukazuje,že zatažení Česka do područí EU a NATO byl vlastizrádný zločin na národě Čechů.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a dodnes Česko zbídačuje odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Ne nechat si vnutit umlčování národa Čechů lumpáckými zákony EU.

Avboje 89154 15.02. 17:22
Cikáni by si měli místo pochodu proti Okamurovi raději hledat práci.Takto to vypadá,že se nechají nachytat na každou komedii ,ale poctivá práce jim smrdí.Příliš si zvykli na dávky na podpoře.

Avboje 89154 15.02. 12:33
USA chtějí zase v Evropě začít masivně harašit zbraněmi.Budou pak chtít aby už zbídačené Česko zase cpalo další peníze na zbrojení.Proto to chce krutou revoluci a vše co nás zatahlo do EU a do NATO odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Protože další náklady na zbrojení,placení pokut za nebrání migrantů a živit pak zde migranty je dohromady spolehlivý prostředek ja dotlačit Česko do státního banrotu a pak úplné likvidaci národa Čechů.To už by měl i obyčejný český blb pochopit.Disidenti,chartistí, členové OF už byl ten první vlastizrádný lidský dobytek co se měl už tehdy co nejkrutěji odporazit.

Avyboje 89154 14.02. 18:23
Pokud by dvacet čtyři procent lidí věřilo vedení KSČM tak měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako m=éněcennou rasu.KSČM je jen spolek lumpů,kterým došlo,že čestprácovat v tuhém kapitalismu,pokud se vyšplhají k poslaneckým korytům, je docela dobrý džob.Stačí pak občas něco levicového žvejknout a mají bohatě vyděláno.Poslanci za KSČM jsou povětšinou mnohonásobní milionáři.Od těch se obyčejný člověk skutečného zastání nedočká.Když vyřvávají,že je třeba zvyšovat důchody tak komunistům znárodnit vše co od údajné revoluce nahrabali a to pak přidat důchodcům.Naopak to chce důchnodcům část důchodů sebrat na splácení starými lumpy nasekaných dluhů a ne se nadále na debužírování důchodců dlužit.Filipa a spol poslat kopat uran pro Temelín.

Andrej 18599  55 let 13.02. 13:06
Kde je prezident?
Už měl mít po dovolené a kalendář na jeho stránkách je prázdný.

Avyboje 89154 13.02. 10:06
Slovák Babiš je národu nebezpečný hlavně tím co na Češích nahrasbal.Za uvedené si může najmout mnoho lumpů co špinavou práci za něho udělají.Pro Čechy platí ,že je třeba z EU svižně zdrhat a znovu se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bhatého Ruska.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti