Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Miloš Zeman diskuse strana 250

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Avyboje 89154 27.07. 16:43
Pokud by uváděný průzkum preferencí nebyl vylhaný tak potom jsou Češi stádem trotlů co nadále poženou Česko do státního bankrotu a pak k úplné likvidaci národa Čechů.Chce to proto novou stranu mladé generace například s názvem Strana nového pořádku.Ta by měla mít jako první cíl znárodnilt všechny lesy a zemědělskou půdu dřív než to Babiš a líní sedláci zašmelí cizákům.Na druhém místě odebrat důchodcům volební právo se zdůvodněním,že už toho důchodci svojí troubovitostí a leností přemýšlet zkazili mladé a budoucím generacím dost.Proto většině důchodců začít vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody jedině na holý zadek bejkovcem.Ti důchodci co pomáhali Česko rozkrást přes kuponové privatizace nebo prodej podnikových akcií by se do fronty na výplatu spravedlivých důchodů měli stavět už s holým zadem aby neztěžovali výplatu spravedlivých důchodů.Ušetřené miliardy korun využít na svižné splácení starými lumpy nasekanách dluhů a zpětný odkup státního majetku co zde po komunistech vládnoucí lumpové prodali cizákům.Lumpům co se po komunistech prolhali k moci je třeba znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů na náhradu této zemi nadělaných škod.

Avyboje 89154 27.07. 12:26
Situace nazrává tomu abychom si my budoucí zasloužilí revolucionáři už dávali revoluční vercajk do pucu a revoluční bejkovec do revoluční pohotovosti.S uvedeným denně cvičit,aby až nás národ zavolá do ulic už jsme měli v rukou ten správný revoluční švuňk.

Avyboje 89154 27.07. 12:19
Pro Dalibor.Já lumpy z KSČM určitě nechválím.Je to stejný dobytek jako všichni lumpové co se po komunistech prolhali k moci.I když komunisté padesátých roků znárodňovali i moji rodině tak pokud se má Česko zachránit od státního bankrotu tak to chce krutou revoluci.Při ní znárodňovat majetky tak tvrdě všem lumpům co po komunistech prolhali k moci a nahrabali tak tvrdě,že by se mohli i komunisté padesátých roků učit jak se má pořádné znárodování vypadat.Chce to dostat revolucí k moci pořádně tvrdou ruku mladé generace.Většině důchodců za podíl na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku je třeba začít vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody ponejvíc na holý zadek bejkovcem.Ušetřené miliardy použít na svižné splácení zde po komunistech vládnoucími lumpy nasekaných dluhů.Přitroublým důchodcům co pomohli po komunistech lumpům svojí troubovitostí k moci je třeba ,místo dalšího debužírování důchodců nadluh,naordinovat takovou dietu jakou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráku.

Fanda 46426  72 let 26.07. 20:19
Avyboje jestli chceš konečně udělat záslužný čin tak si konečně vem do parády 81166ku vlastním jménem Litrdoušekrumu a řádně mu tvým pověstným bejkovcem sjezdi jeho hřbet , pak mu proklepej tu jeho glocnu aby si uvědomil že to má na přemýšlení a ne na chlastání

Dalibor 95170  34 let 26.07. 17:57
Avyboje, ty pane spravedlivi. Jsi ty takovy komunista? , Nebo takovy cvok?

Anonym 81166 26.07. 15:26
Čím si Svatopluk vydobyl takové postavení, že se mluví jen o nich a o naprosté většině poškozených se mlčí? Známosti s politickými špičkami?

Anonym 81166 26.07. 14:32
Je jedno kolik zaplatili. Problém je v tom, že stavěli někde, kde jim nic nepatřilo. Lidi ze Svatopluka stavěli tam, kde to patřilo H-systému a H-systém byl v konkurzu.
Pokud jde o ceny, tak H-systém tenkrát nabízel bydlení v rodinném domě za cenu většího bytu.

Anonym 94236 26.07. 14:26
Doposud jsem neslyšel, že by squatteři před obsazením nějaké nemovitosti zaplatili v milionech. Před 20 lety byly ceny nemovitostí na 15 - 20% současných cen.

Anonym 81166 26.07. 12:27
Místa, kde bude president Zeman jmenovat další nové ministry aktuální Babišovy vlády (seřazeno chronologicky): Ložnice v Lánech, presidentské apratmá Na Homolce, JIP, ARO, Krematorium.

Anonym 81166 26.07. 11:49
Občanům z družstva Svatopluk domy nikdy nepatřily. Je to stejné, jako když squatteři obsadí cizí dům trochu ho uklidí a pak prohlašují, že je to jejich. Navíc občané ze Svatopluku se tímto postupem pokusily okrást zbývající občany, kteří zaplatily a ani nezačaly stavět. A těch jasná většina. Dále již před deseti lety byly soudem upozorněni, že domy nejsou jejich.
A litovat někoho, kdo si myslí, že dostane barák za pár šupů a když to nevyjde, tak se nechá od Smetky napálit podruhé a vstoupí do družstva Svatopluk asi nemyslíš vážně.

Anonym 94236 25.07. 22:22
Stále si myslím, že žijeme v demokracii. Velmi jsem byl udiven postojem státu k vícenásobnému okradení našich občanů. Občané si zaplatili stavby domů cestou firmy. Firma peníze zpronevěřila a zoufalí klienti si z půjček domy dostavěli. Stát vydal rozhodnutí o rozkradení zadlužených občanů ještě jednou. Kdo byl správce konkursní podstaty a kam peníze šly??

Avyboje 89154 25.07. 16:30
TOP 09 je banda vlastizrádných lumpů zralých na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně,když prosazuje braní migrantů.Místo braní migrantů je třeba zase naučit pracovat cikány jako to dělali komunisté.Dle chování zde devětadvacet roků vládnoucích lumpů to vypadá že si cikáni vydobyli postavení těch co mají za úkol se jen houfně množit a na jejich obživu budou dělat ostatní.Uvedené není chyba cikánů,ale těch lumpů co se po komunistech prolhali k moci a záměrně z pracujících cikánů udělali povaleče na podpoře,aby tak i cikáni přiložili ruku k dílu při zatahování Česka do státního bankrotu.

Avyboje 89154 24.07. 16:16
Pokud má národ Čechů přežít ve stávajícím životním prostoru i v dalších generacích tak to chce krutou revoluci a při ní na katovských mučírnách odporážet všechen lidský dobytek co se po komunistech prolhal k moci a dodnes Česko zbídačuje,navíc znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Avyboje 89154 24.07. 14:32
Ukazuje se,že Němci neustoupili od svého záměru přes braní migrantů nebo placení jiným zemím co budou migranty brát dotlačit Polsko a Česko do státních bankrotů a pak k úplné likvidaci těchto národů.Pokud zde vládnoucí dobytek hned nezačne dělat opatření k vystoupení z EU tak je třeba brát všechny straníky zde vládnoucích stran a i lumpy z KSČM za vlastizrádný dobytek zralý na co nejkrutějmší odporažení na katovské mučírně a znárodnění majetku celých těchto vlastizrádných rodů.Čekat až Němcizačnou Čechy vagonovat do dobytčáků k odsunu do Izraele Arabům k odporažení to bude na revoluci pozdě.

Avyboje 89154 23.07. 15:23
Kdyby Merkelová místo tahání migrantů do Německa tehdy vzkázala migrantům,že když si nechali od svých lumpů svoji zemi zbídačit,tak ať tam třou bídu a neopruzují jiné země tak se uvedené řešit nemuselo.Merkelová začala tahat migranty do EU se záměrem zbídačit Česko a Polsko aby pak mohli Němci za dluhy Česka zabrat Sudety a za dluhy Polska tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Zatím ji uvedené nevychází.Kdyby jí uvedené vyšlo tak byla dnes pro Němce modlou.Takto jí spíše s ostudou od moci vypráskají a budou vzpomínat nebožtíka Hitlera jak rozumně v Německu prosazoval čistou rasu.

Avyboje 89154 23.07. 14:58
Věda dokázala,že takzvané Turiknské plátno je podvrh.Jde zase jen o jedno církevníoblbováiní lidí.Proto je třeba církvím majetky znárodnit a podvodné kněze na katovských mučírnách co nejkrutěji odporazit.Tak na
obyčejné lidi něco zbyde a nejen bída.

Avyboje 89154 23.07. 11:19
Pro 94236.Němcijsou možná tvoji přátelé,ale ne moji.Dělají poctivě vše aby zase zabrali Sudety a Čechy odtud mohli pakovat.Ostatek Česka by zabrali Židé porotže stávající Izrael je většinou poušť a polopoušť.Právě tací blbové jako jsi ty jim napomáhají tento záměr realizovat.Proto i lump Babiš chce nadále zadlužovat už pořádně prodlužené Česko.Chce to krutou revoluci vedenou mladou generací a pak všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci odporážet za vlastizradu na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 94236 22.07. 20:55
Němci dělají dobrou věc. Pro nás by bylo dobré činit totéž. Ideální je mít evropskou armádu a dobře vycvičenou proti teroristům. Po odchodu Obamy se dostává ke slovu mezinárodní uvolňování a lepší jistota občanů. Váleční štváči nejsou na pořadu dne. Případná válka by již neměla vítěze. Jaroslave, dnešní Německo není jako za protektorátu, jsou to naši přátelé!

Avyboje 89154 22.07. 18:16
Pokud Němci rozšiřují armádu tak to ukazuje,že míní v budoucnosti obsadit Sudety a tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Jinak by od Němců rozšiřovat armádu byla troubovitost.Chce to rychle vystoupit z NATO a EU a znovu se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohtého Ruska .Jinak Češi na planetě Zemi končí převálcováni Němci a Židy.

Avyboje 89154 22.07. 18:03
Vydávat církvím majetek aniž by se napřed ověřilo zda jimi omílaný bůh existuje je vlastizrádný zločin prvního řádu.Všechny lumpy co se na této velkozlodějně podíleli je třeba co nejkrutěji vybíjet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Kněžské podvodníky co se vydávají za něco co nejsou a ani nemůžou být je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Avyboje 89154 21.07. 16:17
Babiš je vlastizrádný lump co umí jen pro sebe hrabat a oblbovat národ Čechů když tvrdí,že další zadlužení Česka o dalších padesát miliard nic neznamená.Uvedené plánované zadlužení znamená,že budou mít Češi ještě lépe našlápnuto do státního bankrotu.Proto je třeba Babiše na katovské mučírně za zbídačování národa Čechů co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně a znárodnit vešerý majetek jeho vlastizrádného rodu.Rovněž lumpům z KSČM je třeba provést léčbu z lumpáren a troubovitosti na katovské mučírně,že takovému lumpovi jako je Babiš pomáhají Česko zbídačit.

Avyboje 89154 21.07. 14:43
Pokud se důchodcům co se podíleli na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku začne vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem,tak bude mít Česko dobře našlápnuto jak se státnímu bankrotu vyhnout.

Avyboje 89154 21.07. 12:55
Pro Česko by bylo nejlépe mít zase zadrátované hranice a každého narušitele hranic zastřelit.Hraní si na demogracii a humanitu tlačí Česko do státního bankrotu s následnou likvidací národa Čechů.

Avyboje 89154 21.07. 12:49
Všem lumpům co zde vládnou je třeba za každou miliardu nasekaného dluhu vyplatit jednu pořádnou ránu na holý zadek bejkovcem a znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Když zde vládnoucí lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout lépe než komunisté ,tsk se neměli do vládnutí cpát.Kdyžý se přesto cpali,tak je třeba tyto lumpy odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Avyboje 89154 21.07. 12:41
USA jsou první zemí co začala harašit jadernými zbraněmi a má tu drzost jaderné zbraně ostatním zemím zhakazovat.Je třeba prosadit jaderné odzbrojení pro všechny země zároveň.

Anonym 94236 18.07. 22:30
Velmi si vážím pana Babiše. První profesionální ministr financí a druhý nejlepší premiér. Jeho postoj k řešení teroristické krize "australský model" je velmi příznivý k českým občanům. Domnívám se, že za přijetí tzv. uprchlíků by měla země, která nebrání ochranu EU zaplatit do centrály EU sto milionů EUR jako pokutu. Myslím, že premiér Itálie porušil svrchovanost EU. Itálie by měla platit za selhání v ochraně EU a ne vyhrožovat! Fuj Itálie!!

Anonym 94236 18.07. 13:41
Kdysi před jeden a polovinou tisíce letím žilo někde v Medině šedesát muslimů. Krutostí, terorem a mordy nemuslimských národů je jich asi 2 miliardy. Poslední obětí teroru Libanon, dříve "Perla východu" je dnes zapáchající smetiště. Správná volba "Australský model". Chceme Prahu předělat na Předlice u Ústí s odpadky do výše 2 patra?

Avyboje 89154 17.07. 16:44
Vítače migrantů bude třeba po revoluci rekvalifikovat na kopáče uranu pro Temelín a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 94236 16.07. 10:21
Domnívám se, že vítači se dopouští vlastizrady, podobně jako zrádci za Hitlera. Korán je v muslimských zemích chápán NAD právo. Potká - li muslim nemuslima, je povinen ho zabít, či unést a prodat za výkupné. Toto u nás chceme?

Avyboje 89154 15.07. 19:32
Pirátská strana tím,že chce aby Česko ,při jeho zadlužení,nabíralo migranty ukazuje,že straníci této strany je banda trotlů zralých na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně.

Avyboje 89154 15.07. 18:11
U Trumpa se ukazuje,že prostor kde může vyniknout pořádný blb je hlavně politika.Například věda ta je blbům uzavřena.

Avyboje 89154 15.07. 14:17
Merkelová potřebuje Česko a Polsko zbídačit aby pak mohla zabírat území.Není čas na nic čekat a z EU a NATO svižně zdrhat.Všechny lumpy co nás odtahli od surovinově bohatého Ruska a zatahli do EU a NATO je třeba odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách za vlastizradu.

Anonym 94236 15.07. 13:51
Mafie převaděčů krade teroristy přímo před očima námořníků z Libye. Další členové mafie teroristy tlačí do EU. Souhlasím s panem Babišem uplatnit australský model. Příjme-li země EU teroristy, či utečence, měla by odvést pokutu 100 milion do rozpočtu EU za každého jedince. Australský model by měl být uplatněn i na české prostitutky, které se vdaly za teroristu.

Avyboje 89154 14.07. 14:42
Česko potřebuje na prvním místě znárodnit veškerou zemědělskou půdu a lesy dřív než Babiš a líní sedláci uvedené zašmelí cizákům.Bez půdy a lesů v rukou Čechů nebude žádné Česko.Hned na druhém místě odebrat důchodcům volební provo se zdůvodněním,že už toho svojí troubovitostí a leností přemýšlet zkazili národu Čechů dost.Pak bude šance vytvořit takovou vládu co pomůže Česko dostat z cesty do státního bankrotu a i z područí EU a NATO.Dělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.

Avyboje 89154 14.07. 14:34
Hlavní cíl kuponové privatizace byl do rozkrádání státního majetku namočit co nejvíce obyčejných českých blbů aby až lumpové u koryt začnou rozprodávat majetek Čechů cizákům museli tito čeští blbové držet hubu.To se Klausovi a podobným lumpům dokonale povedlo.Proto až začne mladá generace dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku tak budou pamětníci komunistických padesátých let chválit tehdejší komunisty jací to byli velcí humanisté oproti zde pak vládnoucí mladé generaci.Tehdy komunisté znárodovali i moji rodině.Těm s holým zadkem , což byla většina národa, to vůbec nevadilo protože jim komunisté neznárodovali nic.I dnes má většina národa nejen holý zadek ,ale i pořádné dluhy tak si může mladá generace u moci tvrdé znárodování zase dovolit,protože to bude brnkačka.

Avyboje 89154 14.07. 14:19
Pro 94236.Komunisté to co odebrali pracujícím na budoucí důchody investovali do modernizace průmyslu a tak zajisťovali lidem práci a podnikům zisky na budoucí výplatu důchodů.Ti lumpové o se po komunistech prolhali k moci s jasným cílem dotlačit Česko do státního bankrotu museli vše přeorat.Nyní už pro brzkou budoucnost bude na programu výplata zasloužených a spravedlivých důchodů převážně na holý zadek bejkovcem.Za svoji troubovitost většina důchodců ani nic jiného nezaslouží.Měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako méněcennou rasu,protože rozumný národ by ty lumpy co se po komunistech prolhali k moci dávno vykopal a znárodnil veškeré majetky těchto vlastizrádných rodů.Dnešní důchodci mají zaděláno na takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 94236 14.07. 14:07
Správně pět tisíc!

Anonym 94236 14.07. 14:06
Jaroslave, na privatizaci majetku cestou kuponové knížky bylo vyčleněno asi 5% majetku. Naši občané většinou nevěděli co s tím a prodali to za babku. Okradení lidé z Harvardských fondů měli možnost dostat cca. 500 Kč. O tuto možnost je okradl český stát. Dodnes nemají nic. Je to něco jako z filmu o Jánošíkovi. Páni byli okradeni zbojníky a vyvázli jen ve spodkách. Pak je zastavil další zbojník a okradl je o ty spodky. Z chudáků okradených harvardskými fondy si český stát ukradl i jejich spodky. Důchodci volí dobře!

Avyboje 89154 14.07. 09:04
Je třeba aby nyní vládnoucí banda odpovídala za zadlužování Česka svým majetkem a i svoji zadnicí.Za zadlužování Česka jim znárodnit majetek a také za každou miliardu nasekaného dluhu straníkům zde v ládnoucích stran vyplatit jednu ránu na holý zadek bejkovcem.Když někdo neumí vládnout bez zadlužování Česka ,jako uměli komunisté,tak se nemá do vládnutí cpát.

Avyboje 89154 13.07. 16:35
To,že stáítní zástupci se svými velkými platy platí nájem pro chudé ukazuje co zde je za kapitalistický svinčík.Proto to vše musí mladá generace změnit.

Avyboje 89154 12.07. 12:53
Pro 94236.Ty si děláš z návštěvníků těchto stránek pořádnou čurynu.Většina národa už nadává kudy chodí a i velkozlodějové mají pořádně sevřený zadek,protože mají strach kdy ráj pro lumpy a zloděje skončí.Důchodci co pomohli Česko rozkrást přez kuponové privatizace a nebo prodej podnikových akcií už se pomalu smiřují s výplatou zasloužených a spravedlivých důchodů na holý zadek bejkovcem i když takový závěr slibovaného kapitalistického ráje nečekali.Babiš ten Česko od státního bankrotu nezachrání.To chce dostat k moci pořádně krutou ruku mladé generace,která pak přitroublým a zlumpačelým důchodcům naordinuje takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Z přitroublých důchodců bude třeba udělat kádrovou rezervu na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.

Avyboje 89154 12.07. 12:41
Sprostota prezidenta USA,který chce aby i Česko dávalo na jeho válčení čtyři procenta státního rozpočtu ukazuje,že z EU a NATO je třeba co nejrychleji zdrhat a znovu se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska.Místo na válčení po boku USA je třeba věnovat finance na zprovoznění katovských mučíren a tam všechen lidský dobytek co nás zatahl do válčenéí po boku USA odporiážet s bezbřehou krutostí za vlastizradu a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to urychleně dostat k moci na staré lumpy pořádně krutou ruku mladé generace.

Avyboje 89154 12.07. 12:33
Kardinálovi Dukovi nestačí to jak jeho církev oblbuje národ a ještě si za uvedené nechá nekřesťansky platit.Přede Duku je třeba postavit kýbl s vodou a nařídit mu aby prosil svého boha o zázrak a ten hned změnil vodu ve víno.Pokud po minutě bude stále voda vodou tak hned Duku jako kněžského podvodníka pořádně spráskat bejkovcem pak odsunout na katovskou mučírnu k co nejkrutějšímu odporažení.Stejně krutě jednat s dalšími kněžskými lumpy.Na další takové debužírování kněží Česko peníze nemá a ani v budoucnosti mít nebude ,protože pro Čechy už bude ve stávajícím kapitalistickém svinčíku stále hůř.

Anonym 94236 12.07. 08:57
Výborně! Už máme vládu! Měl jsem celkem strach o naši demokracii. Je známo, že vláda ODS po roce 1993 vydrancovala a zničila majetek za peníze konkurence ve výši několika státních rozpočtů. V letošním roce se nám podařilo v ekonomice dostat se zpět na úroveň před drancováním. Dle masmédií 87 % Čechů žije s pocitem štěstí. Naše nová vláda je garantem lepších časů. Fuj Kalousek! Fuj Fiala!

Avyboje 89154 12.07. 08:49
Ohledně Kalouska projevil Babiš velice rozumné názory.

Avyboje 89154 12.07. 08:37
Pokud nyní stávající vládní banda bude zadlužovat Česko tak to chce krutou revoluci a jako první vybíjet dobytek z KSČM.

Avyboje 89154 10.07. 17:12
Sprostotou lumpů z KSČM,že tvrdí to jak mají nárok na moc předvádějí svoji sprostotu.Od údajné revoluce lumpové z KSČM jsou namočeni v každé lumpárně co se od údajné revoluce odehrála.Ransdorf přemlouval komunisty aby se zúčastnili masově velkozlodějny národního majetku s názvem kuponová privatizace.Také tito lumpové soulasili s tím aby nám mophla EU diktovat.tento lumpácký dobytek b y bylo nejrozumnější pozavírat a znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Avyboje 89154 08.07. 15:57
Merkelová měla šanci v Německu dlouhodobě uspět jedině kdyby se jí podařilo dotlačit Česko a Polsko do státních bankrotů.Pak zabrat za dluhy Česka Sudety a za dluhy Polska tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Když se jí toto nedaří tak bude pro Němce nulou.Potíže co Němce čekají s migranty zapříčiní že budou Němci vzpomínat nebožtíka Hitlera jak rozumně chtěl v Německu prosazovat čistou rasu.Migranty budou pak chtít Němci pakovat kam se dá.V této době už aby mělo Česko u moci tvrdou ruku mladé generace co bude dělat tvrdý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Avyboje 89154 07.07. 18:26
Duka říká,že zdanění církevních restitucí je skandální.Ještě skandálnější je,že se církevním lumpům začaly vyplácet restituce aniž by předložili vědecký důkaz že jimi omýlaný Bůh existuje.Proto je nutno po každém knězi požadovat vědecký důkaz ,že jím omýlaný Bůh existuje.Jinak ho jako podvodníka odporazit na katovské mučírně.

Avyboje 89154 07.07. 18:14
Pro 94236.I když jsem se za komunistů dostal za jejich kritiku až k soudu tak kdybych tehdy věděl jaký lidský dobytek sew po komunistech prolhal k moci tak bych si tehdy kritiku komunistů nedovolil.Revoluční nadšení mě vydrželo přesně deset dní.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti