Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Miloš Zeman diskuse strana 150

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Avyboje 89154 26.08. 13:50
Pro 94236.Já uvedené tehdy nsschvaloval,ale Rusové přišli a už dávno odešli.Ale ti lumpové co se před devětadvaceti léty prolhali k moci zde vládnou dodnes,proto problém Česka není v tom vzpomínat na události co půl století staré,ale přemýšlet jak ty lumpy co se po komunistech prolhali k moci vypráskat od koryt a pak na katovských mučírnách co nejkrutěji odporazit a pak znárodnit majetek jejich vlastizrádných rodů.Udělej úkrok stranou.Podle toho co mě píšeš si stojíš na veden!

Anonym 81166 26.08. 11:36
Ty v.le Ug
Na Rudém náměstí v Moskvě se včera sešlo několik desítek lidí, připomněli protest osmi odvážných, kteří před 50 lety demonstrovali na tom samém místě proti okupaci Československa. Tehdy všichni skončili ve vězení nebo v psychiatrické léčebně. A nyní, po padesáti letech, policisté na Rudém náměstí znovu zatýkali. Nelíbil se jim transparent Za vaši a naši svobodu. Za toto heslo v Moskvě zatýkali v roce 1968 i 2018.

Anonym 94236 25.08. 22:22
Jaroslave, pokud schvaluješ vojenské obsazení Československa, pak to vidím na vyhledání lékaře specialisty. Jako kluk jsem viděl "dospěláky" plakat. Zradily nás okolní země a nechaly na pospas ukrajinskému diktátorovi Brežněvovi. Okupanti měly značku "Ug" (ukrajinské gerily, Ukrajinský grup, či značka Ukrajinského Užgorodu?

Avyboje 89154 25.08. 11:42
Chce to krutou a včasnou revoluci a lumpům co Česko zbídačili znárodnit veškerý majetek jejich rodů a jim samotným řádně proklepnout kalmuk.

Avyboje 89154 25.08. 11:37
Okupaci v roce 1968 jsem tehdy tvrdě odsuzoval a měl jsem za uvedené i kádrové potíže.Ale když se podívám jací lumpové se po komunistech prolhali k moci a jak Česko rozprodali,rozkradli a zbídačili,tak si říkám,že moje generace měla štěstí,že tehdy vojáci SSR přišli.Pokud by se už tehdy prolhal k moci Havel,Klaus a podobní lumpové,ta díky troubovitosti obyčejného českého blba by kosti Čechů dávno práchnivěly v současném Izraeli po podřezání Čechů od Arabů.V Sudetech by se dávno rozvalovali Němci a na ostatku území Židé.

Avyboje 89154 24.08. 17:07
Poslanci nechtějí bezhlavě přidávat důchodkyním,protože vycházejí z toho ,že mají tyto ženy dost bojových zkušenistí ze sexu,tak si mohou přilepšit u E12 a ne dále zatěžovat státní pokladnu.

Avyboje 89154 24.08. 14:45
Jakmile se ukáže,že EU zase žene národ Čechů do státního bankrotu,tak to chce krutou revoluci a všechen politický dobytek co se po komunistech prolhal k moci co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu.

Avyboje 89154 24.08. 14:38
Nejrozumnější bude všechen vlastizrádný dobytek co tuto zemi zbídačuje co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to dostat revolucí k moci na staré lumpy pořádně krutou ruku mladé generace.

Avyboje 89154 24.08. 14:31
Také souhlasím,že do migrantů co by se násilím natlačili do Česka s tím,že je musí Češi ze své práce živit by se mělo střílet.Němci pouze chtějí přes migranty dotlačit Česko do státního bankrotu.Jakmile by se jim toto díky troubovitosti Čechů povedlo,ta by jim humanita vůči nezvaným migrsntům přešla a hned by je už z většího Německa tvrdě pakovali.Chce to vČesku všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačují a ohrožují co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Bezhlavě živit přivandrovalce není humanita,ale troubovitost.Spíše by se v zemích odkud migranti pocházejí měla snížit porodnost a ne vyrábět další potomky,když je jasné,že je tato země neuživí.

Avyboje 89154 23.08. 17:23
Zase na nás vední EU připravuje bič za nebrání migrantů,protože braní migrantů byl na Čechy ten správný bič jak dotlačit Česko do státního bankrotu.Proto je třeba aby všechen politickký dobytek v Senátu a ve Sněmovně připravoval Česko na to jak včas z EU zdrhat dřív než lumpové z EU Česko zlikvidují.

Avyboje 89154 23.08. 11:38
Kde se v poslancích bere ta drzost si ještě za podíl na dalším zbídačení Česka chtějí přidávat na platech.I minimální pklat pro poslance by byl za jejich mizernou práci luxusem.Odměna na katovské mučírně od co nejkrutějších katů by byla tím co tito lumpové zaslouží.

Avyboje 89154 22.08. 15:28
Pokud poslanci si za tu ubohou práci co dělají zvýší ještě drze platy,tak po revoluci nemusí jít ani k revolučnímu soudu.Tato lumpárna stačí na jejich lifrování přímo na katovskou mučírnu.Pokud se budou ohánět poslaneckou imunitou bude žádoucí aby uvedené katovský mistr hned prověřil a to tak,že uvedenému poslanci nažene do zadku pořádně tlustý kůl nejméně třicet centimetrů hluboko.Pak bude tím kůlem delší dobu kvedlat a sledovat zda na nějakou poslaneckou imunitu narazí.Pokud ne tak další mučení bude pokračovat po staru.Na žádné politické lumpárny je třeba žádnou imunitu neuznávat.

Avyboje 89154 21.08. 12:13
Zde vládnoucí lumpové místo toho aby národ Čechů poctivě informovali o tom jak všichni lumpové co se po komunistech prolhali k moci poctivě informovali o tom jak Česko rozprodali,rozkradli a astronomicky zadlužili oblbují národ událostmi padesát roků starými.Rusove sice přišli,ale také odešli,ale dluhy co nadělali lumpové co se po komunistech prolhali k moci nám zůstávají a platí se z nich nekřesťanské peníze.Prostě zde vládnoucí lumpové zase oblbují národ Čechů aby pomohli Němcům a Židům Česko dotalčit do státního bankrotu.Chce to krutou revoluci vedenou mladou generací.Pak všechen lidský dobytek co se po komunistech prolhal k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Avyboje 89154 19.08. 16:58
Ve stávajícím kapitalistickém svinčíku se začíná rozmnožovat další nešvar.Cizáci si zde založí firmu a nezaměstnaní Češi a ani cikáni jim nejsou dost dobří aby je zaměstnali proto požádají zde vládnoucí dobytek,aby jim dovolil další tahání cizinců do Česka.Za tuto sprostotu je třeba odporážet jak ty lumpy co sem chtějí cizince zatahovat,tak i poslanecký a senátorský dobytek,že tyto lumpárny dovoluje.Chce to krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačuje odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou ktutostí a znárodňovat veškerý majetek všech lumpů co národu Čechů škodí.

Avyboje 89154 19.08. 12:24
Kvalitní revoluční bejkovec potěš zadky všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili.

Avyboje 89154 18.08. 10:46
Odškodné pracujícím zemědělcům by měli platit ti sedláci co nemravně hrabou mnoho roků od družstevníů restituce a zemědělská práce jim smrdí.Straníky všech stran co se po komunistech prolhali k moci bude třeba co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně a restitucující sedláky k nim přidat.Tomu pak říkat dělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Avyboje 89154 17.08. 19:11
Tato země se díky devětadvacetileté vládě lumpů řítí do státního banrotu.To by si měli zdravotničtí lumpové co chtějí přidat peníze měli uvědomit.Pokud jim přidat,ta jedině na holý zadek bejkovcem.Právě léaři byli tím stádem blbů co lumpy u koryt podporovali.

Avyboje 89154 17.08. 13:38
Pokud budou mít důchodci co pomáhali stávající svinčík nainstalovat ve zdravotnictví nárok jen na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze svých úspor tak se ve zdravotnikctví ušetří mnoho miliard korun a nebude třeba takový počet zdravotníků.Pak bude možno v e zdravotnictví místo přidávání naopak ubírat.Chce to dostat k moci pořádně krutou ruku mladé generace aby začala dělat tvrdý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku a zachránila tak Česko před státním bankrotem s následnou likvidací národa Čechů.

Avyboje 89154 17.08. 10:51
V rámci budoucího nutného šetření by bylo vhodné aby ti důchodci co pomohli lumpům k moci měli ve zdravotnictví nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit zs svých peněz.Takto ušetřené finanční prostředky použít na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.

Avyboje 89154 16.08. 18:40
Chce to další stranu mladé generace třeba s názvem strana nového pořádku.Ta by měla za cíl znárodnit rychle veškerou zemědělskou půdu dříve než uvedené Babiš a líní sedláci zašmelí cizákům.Na druhém místě začít vyplácet většině přitroublých důchodců důchody převážně na holý zadek bejkovcem,za to ,že pomohli lumpům k moci a nwchali jim Česko zbídačit.

Avyboje 89154 16.08. 18:36
Piráti jsou stranou co nic neumí a nemají žádný program než je vyvalování se ve sněmovně za veliké peníze.Čím budou víc na okamurovce útočit ,tím Piráty je čeká věštší volební propadák.

Anonym 81166 16.08. 17:36
Ty osle, v roce 1955 Češi pomník postavili. Stržen byl v roce 1962.
3.srpna tři Češi a dva Slováci pozvali etnického Rusa Brežněva, aby u nás udělal pořádek. Tak jim Brežněv vyhověl.
V roce 1969 už Čechy mlátili jiní Češi.
Komunisti v roce 1968 o žádnou demokracii nestáli. Byl to pouze boj dvou komunistických křídel o koryta.

Anonym 94236 15.08. 21:58
Češi asi v v roce cca. 1955 strhli sochu Stalina a díky nejspíš malomyslnému Chruščevovi šli svou cestou. V roce 1968 za vlády diktátora Brežněva nechali Chruščeva dožít na Sibiři a pustili se do Československa. Diktát Brežněva si vynutil jednání v Čierné nad Tisou v červnu 1968 a pro nesouhlas české vlády ještě opakování v červenci 1968. Češi si zachovali svoji tvář a ukrajinskému Brežněvovi odmítli zastavit proces k demokracii. 21. srpna lidé plakali. Jako kluk jsem si zapamatoval, že v každé vesnici byl toho dne jen jeden směrník Moskva xy Km. Dnes cca 90% občanů uvádí, že jsou šťastni. Myslím, že Rusové by měli Brežněva vykopat a s ohledem na pietu předat Ukrajincům.

Avyboje 89154 15.08. 19:03
Pokud bude důchodce co pomáhal tuto zem zbídačit rtemcat proti výplatě zaslouženého a spravedlivého důchodu na holý zadek bejkovcem,tak mu navíc ubalit pár ran okovanou násadou od krumpáče po hubě a on remcat přestane.Se starými lumpy musí mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.

Avyboje 89154 15.08. 18:58
I když jsem s vpádem vojsk Sovětského svazu nesouhlasil,tak po tom co se po komunistech prolhalo k moci uvedený vpád vojsk za největší pohromu pro Čechy nepovažuji.Za největší pohromu pro národ Čechů považuji to stádo lumpů co se po komunistech prolhalo k moci a Česko,rozprodalo,rozkradlo a zadlužilo.Ten lidský dobytek co tuto spoušť nadělal je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Navíc znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů na náhradu této zemi nadělaných škod.Důchodcům co pomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat je třeba
vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod na holý zadek bejkovcem.

Anonym 81166 15.08. 16:50
Zeman ignoruje výročí 21. srpna a jeho program zeje prázdnotou. Své povinnosti zřejmě nezvládá

Anonym 94236 15.08. 14:39
Korunu do diskuse o nenáviděném diktátoru Brežněvu dal Aljoša Mitrofanovič. "Ano Brežněv byl Ukrajinec, vydával se ale za Moldavana a později za Rusa". Brežněv k okupaci mohl použít Ukrajince ze západní Ukrajiny z hlediska vzdálenosti a rychlosti akce pro potrestání Československa. Z téhož hlediska zneužil Poláky, Maďary a Bulhary.

Avyboje 19510 15.08. 09:51
Pro důchodce se jeví jako nejpravděpodobnější,že jim budou brzo důchody vypláceny na holý zadek bejkovcem.

Anonym 81166 14.08. 18:43
Ta pokorná je fakt pitca. Nejdřív holič v autě kraje a teď chce nasypat miliony Svatopluku z rozpočtu kraje.

Anonym 81166 14.08. 17:28
Pro Prorok
Rok 1926
Státním zaměstnancům bylo zapovězeno v práci mluvit jinak než ve státním jazyce zde musel např. český Němec mluvit se zákazníkem nebo se svým spolupracovníkem, též českým Němcem, pod trestem jen česky, nebo železničář, čs. Němec, prodávající jízdenky nesměl ani v německých sídelních územích pod sankcí reagovat na požadavek či dotaz pronesený v němčině a musel odpovídat zásadně ve státním jazyce československém. Předpisy požadovaly znalost češtiny u všech státních zaměstnanců, tedy i u zaměstnanců pracujících v čistě německém prostředí. Všichni, i pomocní dělníci, se museli podrobit přísným zkouškám z češtiny, jejichž požadavky mnohdy daleko přesahovaly stupeň jejich vzdělání.

Prorok 89154 14.08. 16:59
Většině důchodců za to do jaké bídy svojí troubovitostí a leností národ Čechů ženou je třeba začít vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody na holý zadek bejkovcem a ne si na dsebužírování důchodců nadále dlužit.Každý lump co se žene do politiky a chce zadlužovat Česko potřebuje co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně a znárodnit veškerý majetek jeho vlastizrádního rodu.

Prorok 89154 14.08. 16:53
Kdysi jsem strašně odesuzoval takzvanou okupaci Sovětským svazem.Nyní dnes když vidím,do jaké situace nás lumpové co se po komunistech prolhali k moci dostali vidím,že jsme měli štěstí,že tehdy Rusové přišli.Kdyby se už tehdy dostal k moci Havel,Klaus a podobní lumpové tak už dnes nebylo žádné Česko a kostiČechů by se povalovali ve stávajícím Izraeli po podřezání od Arabů.V Sudetech by dávno vládli Němci a ostatek Česka by za dluhy Česka skoupili Židé,Protože obyčejný český blb je holt blb pořádný.

Prorok 89154 14.08. 16:45
Pro 81166.Kdyby Němci tehdy nezrazovali národ Čechů tak by Čechům to,že mluví německy nevadilo.Prostě tehdy řvali,že jeden národ,jedna říše.To Němce nahnalo do pozdějšího odsunu.Nyní chtějí sami zabrat Sudety a přez Židy zlikvidovat ostatní Čechy.Chce to krutou revoluci a všechny vlastizrádné Čechy co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách též znárodovat všškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Přitroublé důchodce co pomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat bude třeba nechat vychcípat hladem a ne si na debužírování důchodců dlužit.Chce to dostat revolucí k moci na staré lumpy pořádně krutou ruku mladé generace.

Anonym 81166 14.08. 15:50
Podle historických dokumentů bylo v roce 1968 v sovětském politbyru, jmenovaném dva roky předtím, jedenáct osob. Kromě Brežněva to bylo pět Rusů, jeden Bělorus, jeden Lotyš a Ukrajinci Nikolaj Podgornyj, Dmitrij Poljanskij a Pjotr Šelest.

Anonym 81166 14.08. 15:48
Za normalizaci můžou Slováci no a za miliony mrtvých v SSR může Gruzie, protože se tam narodil Stalin.

Anonym 81166 14.08. 15:47
Milý 94236, celé Sudety mluvily Německy, prostě to byli Němci a Čechoslováci jim zakazovali mluvit Německy a zavedli genocidu. Je logické, že se bránili. Vše podělal Masaryk a Beneš.

Anonym 81166 14.08. 15:44
Podle tvojí logiky, Němci nemůžou za 2.sv. válku, protože Hitler byl Rakušan.

Anonym 94236 14.08. 14:41
Trochu mě překvapil pan Filip. Nepatřím k jeho obdivovatelům. Jen jsem nečekal, že se dopracuje v horách archiválií, že nás v roce 1968 okupovali Ukrajinci. Nechť se šikovní redaktoři podívají odkud okupanti přišli. Názvy vojenských celků a jejich domovské útvary jsou dostatečně vypovídající. Podle dochovaných pramenů k nám Ukrajinec Brežněv nahnal Rusy až v 69. roce.

Anonym 94236 14.08. 14:31
Milý 81166, východ Ukrajiny, Krym apod. mluví Rusky. Jsou to prostě Rusové. Ukrajinci jim zakázali mluvit vlastní řečí a zavedli genocidu. Je logické, že se brání. Vše podělal Chruščev a Ukrajinec Brežněv. V právech po celém světě nemá obdarovaný brojit proti dárci. V takovém případě si může dárce vzít dar zpět. Je to i v rodinném právu.

Prorok 89154 14.08. 14:20
Pokud budou tato horka,žádná zima nebude.

Anonym 81166 13.08. 19:43
Zakázat a trestat občany v Československu za užívání rodného jazyka bylo od Československa hloupé.
Myslím, že Rusové svůj stát mají, takže jim nikdo neupírá právo na sebeurčení. Ale Rusové třeba Čečencům upírají právo na sebeurčení.

Anonym 94236 13.08. 19:28
Myslím si, že každý národ má právo na sebeurčení. K demokracii by svět měl trochu pomoci. Dle ukrajinských pramenů bylo na svobodných územích usmrceno Ukrajinou 8500 občanů. Obránci svobodného území usmrtili 1500 útočníků. Normální člověk i z toho mála hodně pochopí. Zakázat a trestat občany za užívání rodného jazyka bylo od Ukrajiny hloupé. Pokud v tom budou pokračovat, mohou mít i další ztráty. I my Češi jsme se osvobodili po mnoha staletích až v roce 1918.

Anonym 81166 13.08. 16:31
Kontrolní mise Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) zaznamenala na východě Ukrajiny pohyby kolon nákladních automobilů přejíždějících rusko-ukrajinskou hranici mimo oficiální přechody. Videozáznam z monitorovacích dronů OBSE se v pondělí objevil v ruských médiích.
Na záběrech, pořízených minulý týden v noci z úterý na středu, jsou patrné dvě kolony nákladních automobilů, jejichž nákladový prostor kryly plachty. V jedné koloně cestovalo nezpevněnými přeshraničními cestami osm šestikolových nákladních vozů, ve druhé šest. Druhou z kolon terénem vedl armádní džíp.Ve zprávě kontrolní mise OBSE se rovněž uvádí, že na povstaleckém území asi 50 kilometrů jihovýchodně od Luhanska se nachází dočasný tábor. Na jeho území bylo zaznamenáno 15 obrněných armádních vozidel s černými poznávacími značkami. Tábor byl zjištěn nedaleko cesty vedoucí do Ruska.
Ukrajinští představitelé ve Společném středisku pro kontrolu a koordinaci, které dohlíží na příměří v Donbasu, oznámili, že jen za červenec se na území kontrolovaném proruskými separatisty zvýšil počet těžkých zbraní osmapůlkrát. Oznámila to rozhlasová stanice Echo Moskvy.

Avyboje 89154 13.08. 12:26
Pokud nemá brzo Česko skončit ve státním bankrotu,tak to chce většině Čechů začít vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem za podíl na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku.Takto důchodcům nastavit takovou dietu jakou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězové v koncentráku.

Avyboje 89154 13.08. 12:26
Pokud nemá brzo Česko skončit ve státním bankrotu,tak to chce většině Čechů začít vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem za podíl na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku.Takto důchodcům nastavit takovou dietu jakou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězové v koncentráku.

Avyboje 89154 13.08. 11:01
Pro 94236.Ty si ze čtenářů děláš naprostou čurynu,protolže dnes většina lidí nadává na režim kudy chodí a to to bude se slibovaným kapitalistickým rájem brzo mnohem horší.K módě přijde kvalitní revoluční bejkovec.

Anonym 94236 13.08. 10:24
Nikdy se Češi jako podaní za historii království, či za ODS a Kalouska neměli tak dobře jako dnešní občané v demokratickém státě. Dle vyjádření občanů až 90% pociťuje štěstí a svobodu. Občané mají více peněz a nebojí se je utrácet. Od příštího roku přijde řada i na chudší důchodce. Máme dobrou vládu i prezidenta.

R 89154 12.08. 11:21
Ten kdo napsal,že za komunistů stálo pivo dvě padesát a hranice byly zavřené a Havel také, tak napsal pravdu.Nevidím důvod za pravdu někoho pronásledovat.Místo toho je třeba krutě trestat ty lumpy co se po komunistech prolhali k moci,pro sebe hrabou a Česko zadlužují.

Anonym 89154 11.08. 11:13
Důležité je i to aby dnes večer byl zase kocour v troubě.

Anonym 89154 11.08. 11:06
Po revoluci bude rozumné na Václaváku postavit kvalitnímu bejkovci pomník hned vedle sochy svatého Václava.A to s nápisem,že s tímto kvalitním vercajkem se po dlouhé době konečně národ Čechů zase lumpů zbavil.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti