Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Miloš Zeman

Miloš Zeman oficiální stránky
Foto zdroj: zemanmilos.cz

Jméno: Miloš Zeman

Oficiální stránky má Miloš Zeman zde: www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr..

FacebookMiloš Zeman zde: www.facebook.com/prezidentcr/

Videostránku má Miloš Zeman zde: www.youtube.com/user/SvetPodleMilose/

BlogMiloš Zeman zde: www.zemanmilos.cz/

Miloš Zemankontakt zde: www.zemanmilos.cz/cz/t/kontakt.htm

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Miloš Zeman?

Ing. Miloš Zeman, CSc., (* 28. září 1944 Kolín) je český politik, ekonom a prognostik. Během politického života zastával významné funkce předsedy vlády (1998–2002), předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky (1996–1998) a předsedy České strany sociálně demokratické (1993–2001). Po neúspěšné kandidatuře na prezidenta České republiky v roce 2003 odešel na sedm let z politiky. V březnu 2010 se stal předsedou nově založené Strana Práv Občanů ZEMANOVCI. Je podruhé ženatý, z prvního manželství má syna Davida a z druhého dceru Kateřinu. V roce 2013 byl zvolen v přímé volbě prezidentem České republiky.

Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Miloš Zeman diskuse

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Avyboje 89154 05.12. 11:22
Zde vládnoucím lumpům nestačí,že chtějí nasekat padesát miliard dluhů,ještě cdhtějí odebrat dvacet miliqard ze státních rezerv.Chce to odhlasovat zákon o odebrání volebního práva důchodcům s tím,že už toho důchodci svojí troubovitostí a leností přemýšlet zkazili národu Čechů dost.Potom vyvolat nové volby.Tak se Česko skoro třicet roků zde vládnoucích lumpů zbaví.

Avyboje 89154 04.12. 17:42
Pro Ukrajinu je nejrozumnější se znovu vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska.Pro Česko platí to samé.Se zde vládnoucími lumpy se řítíme jedině ke státnímu bankrotu s následnou likvidací národa Čechů.

Avyboje 89154 03.12. 11:55
Jak se situace vyvijí,tak na to tebou uváděné nejspíše dojde.Pak bude třeba razit heslo,že přes na maděru rozsekané zadnice všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.Chce to dostat revolucí k moci na staré lumpy pořádně krutou ruku mladé generace ,aby začala dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 46426 02.12. 17:49
Zdravím Avyboji , v žádném případě jsem nemyslel krást ani přikrádat , myslel jsem otevřít už nějakou komnatu a řezat řezat a řezat

Anonym 89154 30.11. 14:55
Když jsem před mnoha léty jako absolvent a velitel provozní čety procvičoval nováčky na cvičišti v Dobřanech ,tak za plotem pokřikoval starší pán,že nevíme za co bojujeme.Tvrili ,že světová politika se dělá na Konopišti a že tam dal svého syna do učení.Pochopili jsme,že jde o pacienta tamějšího zdravotního zařízení a brali jsme uvedené s humorem.Dnes když vidím jak český generál straší Čechy Ruskem,ta mi tento pán vedle tohoto generála připadá jako mnohem chytřejší.

Avyboje 89154 30.11. 13:05
Chce to krutou revoluci vedenou mladou generací spustit dřív než nás zde vládnoucí lumpové zaprodají cizákům.Pak hned zprovoznit dostatek katovských mučíren a všechen lidský dobytek mco se po komunistech prolhal k moci a dodnes národ zbídačuje odporížet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a navíc znárodovat veškerý majetek celých těchto vlastizrádných rodů.Přitroublým důchodcům co pomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Ušetřené miliarddy použít na svižné splácení starámi lumpy nasekaných dluhů a odkup majetku co zde vládnoucí lumpové rozprodali cizákům.

Anonym 89154 30.11. 12:32
Generál Pavel ve svém projevu se projevuje jako vlastizrádný lump a chce nás znepřátelit s Ruskem.Uvedené by v konežné fázi znamenalo likvidaci Česka Němci a Židy.Proto to chce krutou revoluci a všechen vlastizrádný dobytek co takto oblbuje národ odporážet za vlastizradu na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Avyboje 89154 29.11. 10:48
Je třeba se od Ukrajiny co má lumpy u moci držet co nejdál.Z EU zdrhat a znovu se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska.Lumpy co nás zatahli do NATO a esko rozprodávají a zadlužují odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci.

Avyboje 89154 27.11. 10:09
Pro 46426.Já už makám od údajné revoluce.Začal jsem tím,že jsem se do rozkrádání majetků Čechů nenechal nikdy namočit.Ono i v kapitalistickém svinčíku je možno se živit poctivě.

Anonym 46426 26.11. 20:08
Avyboji , přestaň už konečně kecat a začni konat , nebo si budou myslet že jsi tak ukecaný jak oni na těch jejich aktivech , začít můžeš u opozice a nešetřit!

Avyboje 89154 26.11. 14:49
Petříčka a podobné lumpy co nás chtějí sankcemi proti Rusku s Ruskem znepřátelit bude třeba za vlastizradu odporážet n a katovských mučírnách a případně u těchto lumpů vybíjet celé jejich vlastizrádné rody ,aby nemohli národu Čechů škodit ani v dalších generacích.

Pája 21279  47 let 26.11. 08:43
Tak jsem zjistil, že tu má stránky více osob a politiků, takže bych rád řekl jednu důležitou věc : Díky a respekt pane prezidente a ten komediální nádech je jen důkazem profesionality. Zcela jistě ve všem se souhlasit nedá, ale výjimka potvrzuje pravidlo a jedno je jisté : Tato země je naše. Mějte se dobře a hodně odpočívat, protože občané musí sami řešit věci a Vy jste řekl již dost a kdo nechápe, tak chápat nechce. Jejich propaganda je jednoduchá a říkají jen vše opačně, ale má to devastační účinky a je třeba to lidem stejně jednoduše vysvětlit.
Někteří nelidé a media tvrdí, že se nám směje celý svět kvůli Vám a můžeme to použít jako jeden z příkladů. Je to opačně a celý svět zuří, že Zeman je skutečný prezident, protože ti ostatní jsou manipulovatelní. Zeman je starý kapr a at" nahodí cokoliv, tak na to neskočí a oni neví co na háček a to je celé. Díky že jste se zastal Andreje Babiše, protože i když nejsem jeho volič si ho vážím a snad i dítě musí vidět a chápat, že ty útoky všechny dělá kavárna a že je to tak okaté a načasované, že je to spíš k smíchu a finální hyenismus se synem značí derniéru.

Anonym 89154 25.11. 11:52
Když komunisté vládli tak také malovali současný stav na růžovo.Tehdy lidé říkali,že to co stojí Rudém právu to nestojí v kalhotech.Současní vládnoucí lumpové už tehdejší komunisty ve lhaní daleko přetrumfli.Země se řítí do státního bankrotu a na obyčejném českém blbovi chtějí aby dál přitrouble hleděl k zářivým kapitalistickým zítřkům.

Anonym 89154 25.11. 08:27
Jen revoluční bejkovec v rukou mladé generace může udělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 89154 23.11. 17:22
Tím,že komunisté podrželi Babiše si pro budoucnost koledují o řádné proklepnutí jejich kalmuků.

Anonym 89154 23.11. 16:19
Slovák Babiš má talent na oblbování Čechů a na zlodějnu.Na vytažení Česka z cesty do státního bankrotu nemá.To chce revolucí dostat k moci pořádně na politické lumpy krutou ruku mladé generace.Například Babišovo lumpáctví s prosazováním v tato rozprodané a zadlužené zemi výstavbu nové jaderné elektrárny je od Babiše pořádným lumpáctvím.Komunisté když stavěli Temelín ta na uvedené dokázali našetřit z rozpočtu.Navíc uvedené stavěli pro Čechy.Dnes když je už spousta kdysi majetku Čechů v rukou cizáků tak aby si na uvedení Češi dlužili je troubovitost.Také si firmy i jedinci mohou vybrat svého dodavatele energie.Pokud by se po dostavbě nové jaderné elektrárny proti Čechům spojili a odebírali energii ze zahraničí tak ke stávajícím dluhům platit ještě neprovozovanou elketrárnu úspěšně dostane Česko do státního bankrotu a pak k následné likvidaci národa Čechů.Proto to chce krutou revoluci vedenou mladou generací a všechen politický dobytek starých lumpů co se po komunistech prolhal moci co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.S politickými lumpy co se po komunistech prolhali k moci je třeba jednat tak krutě aby se pak ještě za sto roků lumpové v Česku politice obloukem vyhýbali.Už máme úspěšně našlápnuto ke státnímu bankrotu a političtí lumpové nás oblbují v jakém jsme politickém ráji.Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek ta to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 89154 22.11. 15:24
Jedině krutá ruka zasloužilých revolucionářů dokáže udělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 89154 22.11. 10:08
Pro 46426.Tobě bude třeba po revoluci vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod na holý zadek bejkovcem.

Anonym 46426 21.11. 19:54
A tobě Avyboji roztrhnout TO co tvoje nohy k sobě pojí , nejlépe až do polovic zad a osolit kolovrátku , kdy ti dojde že jsi opravdu :nejchytřejší:

Anonym 89154 21.11. 16:48
Chce to nejprve důchodcům odebrat volební právo se zdůvodněním,že už toho svojí většinovou troubovitostí a leností přemýšlet zkazili národu Čechů dost.Potom vyvolat předčasné volby

Avyboje 89154 20.11. 17:50
Pokud lumpové z KSČM pomohou Babiše udržet u moci pak při revoluci bude nejrozumnější jako první odporážet tento dobytek,za vlastizradu národa Čechů.

Avyboje 89154 20.11. 15:05
Němci hned po údajné revoluci v Česku vymýšleli jak se zase dostat k Sudetům.Nejprve nabrali Větnamce.Těm pak nabízeli aby se za odměnu několik desítek tisíc marek odstěhovali jinám.Ti se pak stěhovali do Česka a zde skupovali obchody.Tak si zajistili lehké živobytí k úspěšnému rozmnožování.Uvedenému pomohli chartisté i disidenti.proto je třeba tyto lumpy za vlastizradu národa Čechů co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.

Avyboje 89154 20.11. 14:47
Chce to krutou revoluci a všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a devětadvacet roků Česko úspěšně ženou ke státnímu bankrotu s následnou likvidací národa Čechů je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských nmučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Avyboje 89154 20.11. 14:43
Václav Bartuška je vlastizrádný lump co nás chce zbídačit EU.Kdyby zde devětadvacet roků vládnoucí lumpové Česko nerozprodali a nerozkradli tak nám mohli Rusové postavit novou jadernou elektrárnu celou.Takto mají Češi rozumnou možnost místo jaderné elektrárny co by pak patřila cizákům vybudovat více soustrojí v sestavě žentour,převodovka a generátor.Tam by pak zlumpačelí Češi svištěním v žentouru vyráběli potřebnou elektrickou energii.Pokud by nad sebou měli kvalitního pohůnka s bejkovcem v ruce tak by tato soustrojí mohla vyrábět energii laciněji než současný Temelín.Dlužení si na jadernou elektrárnu je konec Česka.

Avyboje 89154 20.11. 10:25
Pokud lumpové z KSČM zase podrží Babiše u moci,tak to stejně nebude na dlouhou dobu,ale svým straníkům pro budoucnost zajistí pokec s katem a znárodnění majetku jejich rodů.

Avyboje 89154 19.11. 15:41
Němci nepomáhali Čechům do EU aby se Češi měli lépe.ale aby za dluhy Česka zabrali Sudety a za dluhy Polska tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Uělej úkrok stranou,protože si stojíš na vedení.Když se přes migranty nepodaří Merkelové Česko zbídačit,tak Němci vykopnou nabrané migranty i Merkelovou.Migranti jsou jen pracovní nástroj Merkelové jak zbídačit Polsko a Česko a z uvedeného pro Němce vytřískat co se dá.

Anonym 94236 18.11. 16:56
Jaroslave, snaha EU je natřískat nám za každou cenu tisíce uprchlíků. Jsou to lidé podobní INKVIZICI. Pro nás Čechy je soužití s Islamisty velmi nebezpečné. Návrhy pana Babiše jsou velmi rozumné řešení. Ty drobáky nás neporazí a dává nám řešení něco na způsob chytré Horákyně. EU je pro nás Čechy jediné řešení pro obchod, obranu a potenciál ekonomického růstu. Je to pro naši demokracii jediná alternativa.

Dalibor 95170  34 let 17.11. 20:16
Serou Babisovi, i Zemanovi na hlavu. To se dela? Vy zbabelci?
Odporazel bych jejich odpurce, v katovskych mucirnach.
Ted sem pouzil pana Avyboje.
At zije levice, pryc s pravici.

Anonym 89154 16.11. 17:02
Nevím proč chce Babiš v Syrii stavět vesničku pro siroty,když tam Češi žádné sirotky nenadělali.Jde tomuto lumpovi o to národ Čechů co nejrychleji zbídačit a nahnat k likvidaci národa Čechů.Potřebuje za vlastizradu a zlodějnu na katovské mučírně co nejkrutěji odporazit.

Avyboje 89154 16.11. 16:48
Chce to v Česku spustit krutou revoluci co se všemi lumpy co se po komunistech preolhali k moci požádně zatočí.Znárodňovat majetek lumpů co od údajné revoluce nahrabvali je třeba tak tvrdě,že by se i komunisté padesátých roků mohli učit jak má pořádné znárodování vypadat.A to tehdy znárodovali i moji rodině.

Avyboje 89154 16.11. 15:06
Babiš je v situaci,kdy se říká,že spadla klec.

Avyboje 89154 15.11. 14:56
Kdyby v KSČM ,místo lumpů, byli slušní lidé,tak se zde už od jara mohlo zase začít čestprácovat.

Avyboje 89154 15.11. 10:32
Pokud by se přešlo na výplatu platů poslancům na holý zadek bejkovcem,tak bych potom souhlasil i s výrazným zvýšením jejich platů.

Avyboje 89154 15.11. 10:06
V současné době je nejrozumnější investovat do nákupu kvalitního bejkovce.

Avyboje 89154 14.11. 16:48
Doba už je zralá na nákup kvalitního revolučního bejkovce ,dřív než se stanou revoluční bejkovce tak nedostatkovým zbožím jako budou brambory.

Avyboje 89154 10.11. 18:27
Pro 94236.Píšeš hlouposti.Tato země potřebuje takovou vládu co začne svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy i za cenu,že uvedené bude lumpy a hlupáky pořádně bolet.Dlužit si na debužírování důchodců to dokáže každý blb,ale místo dlužení dluhy splácet to bude chtít pořádně krutou ruku mladé generace u moci.Ta bude nucena důchodcům co stávající kapitalistický svinčík pomohli nainstalovat důchod vyplácet jedině na holý zadek bejkovcem.Pokud zlumpačelý důchodce bude proti této výplatě zaslouženého důchodců remcat,tak mu ubalit pár ran okovanou násadou od krumpáče po hubě a on remcat přestane.Se starými lumpy musí mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.Kvalitní bejkovec v rukou mladé generace je ta nejlepší medicina jak přitroublé důchodce léčit z troubovitosti.

Anonym 94236 10.11. 16:44
Jaroslave, jsi příliš negativní svými postoji. Možná jsi nepocítil pocit štěstí a jistoty pro další pokolení. Asi stále žiješ jako za Kalouska. Vedle excelentního rozvoje ekonomiky pan Babiš chrání Čechy od muslimských hord. Já mohu jen poděkovat.

Avyboje 89154 10.11. 10:45
V Česku se masově rozjíždí prodej půdy cizincům.To je spolehlivá metoda jak národ Čechů zlikvidovat.Proto to chce krutou revoluci a všechen dobytek co se po komunistech prolal k moci co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu.

Avyboje 89154 09.11. 17:33
Pokud třetina lidí souhlasí s přijímáním migrantů tak po revoluci bude třeba tuto třetinu co najkrutěji odporazkt za vlastizradu na katovských mučírnách a znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Lepší řešení národ Čechů nemá.

Anonym 89154 07.11. 18:19
Poslancům a senátorům je třeba za zbídačení Česka vyplácet plat jedině na holý zadek bejkovcem.

Anonym 89154 07.11. 18:03
Lumpy,kteří prosazují,aby sem Češi tahali do takto devětadvacet roků lumpy u moci zbídačené země migranty je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 94236 06.11. 18:16
Domnívám se, že Indiánům v Evropě hrozí stejný osud jako Indiánům v USA. Přišli bílí muži a puškami i děly a také cizokrajnými viry, či bakteriemi dokonali dílo zkázy původních obyvatel. Příchozí nám přináší stejné, ne-li větší riziko. Dokonce se cítí nadřazení jako dříve bílí muži nad Indiány za velkou louží.

Avyboje 89154 04.11. 11:30
Komunisté od měnové reformy dokázali udržovat stálé ceny výrobků.Ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci nemravně stále zdražují.Samni si své vysoké příjmy změní včas na valuty co neklesá jejich hodnota,ale Čechy takto jak vládnou lumpáckjy zbídačují.Proto to chce krutou revoluci vedenou mladou generací a všechny souzčasně vládnoucí lumpy co zbídačování národ bezhlavýum zdražováním co nejkrutěji odporážet na katovských mujčírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Česko místo kostelů s kněžskými oblbovateli potřebuje zprovoznit dostatek katovských mučíren osazených co nejkrutějšími katy.V uvedeném je záchrana národa Čechů pro budoucnost.

Avyboje 89154 03.11. 13:25
Konečně s nečím co Babiš vyslovil souhlasím a tím je ,že také tvrdí,že právo na migraci není žádné lidské právo.Právo na migraci by dokázalo lidstvo úspěšně zlikvidovat.S uvedeným u mně Babiš zabodoval.

Anonym 89154 01.11. 19:01
Babiš je vlastizrádný gauner kterého je třeba co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně a znárodnit vše co nahrabal.

Avyboje 89154 26.10. 10:50
Macron vypouští do světa takové troubovitosti,že to ukazuje pro Česko jediné rozumné řešení a to z EU co nejrychleji zdrhat.Lumpy co nás tam zatahli slibováním kapitalistického ráje na katovských mučírnách co nejkrutěji odporazit za vlastizradu a znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Avyboje 89154 23.10. 13:15
Všechny lumpy co nás odtahli od surovinově bohatého Ruska a zatahli do područí Němců a USA je třeba odporážet s bezbřehou krutostí na katovských mučírnách a navíc znárodnit vešzerý majetek těchto vlastizrádných rodů.To je ta správná humanita a demokracie,jakou Česko potřebuje.Chce to revolucí dostat k moci,na staré lumpy, pořádně krutou ruku mladé generace.

Avyboje 89154 21.10. 20:09
Piráti i když jsou stranou mladé generace se chovají stejně jako vlastizrádný dobytek z ODS a KDU.Proto je bude třeba také za vlastizradu národa Čechů protáhnout katovskou mučírnou a co nejkrutěji odporazit.Chtějí nás odtahovat od přátelství s Ruskem a nadéle zatahovat do područí NATO a EU.

Avyboje 89154 21.10. 17:24
Ministerstvo zemědělství je banda lumpů zralých na co nejkrutější odporažení na katovských mučírnách za zbídačování Česka .Místo aby zabraňovalo dalšímu prodeji půdy cizákům a zmenšování zemědělské plochy tak chce zakázat cirkusákům cvičení dravé zvěře.Potom by po manéži mohli cirkusáci s bejkovcem v ruce honit zde devětadvacet roků vládnoucí lumpy politických stran.

Avyboje 89154 19.10. 16:06
Protože zadlužení Česka enormně roste bude třeba straníkům zde vládnoucích stran a lumpům z KSČM vyplatit každému za miliardu dalšího státního dluhu jednu ránu na holý zadek bejkovcem.Pak jim roupy zadlužovat Česko přejdou.Navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to dostat revolucí k moci na staré lumpy pořádně krutou ruku mladé generace.

 starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti