Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark)

Miloš Zeman diskuse strana 3500

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 11.03.2017 10:20
Výrazný pokles vládních investic.
Snahy umožnit vývoz nebezpečných technologií pro nepřátelský íránský režim hlásící se k nebezpečnému výkladu islámu.
Daňové zvýhodňování zadlužování velkých firem (tedy vyplácených úroků např. bankám) před jejich financováním z vlastních zdrojů (tedy před výplatami dividend akcionářům).
Snaha přijmout euro. V eurozóně přitom ani zdaleka neplatí tzv. nekrytá úroková parita. Euro tedy vede k prohlubování a prodlužování úpadků v rámci hospodářských cyklů. Finančně stabilní členové eurozóny jsou navíc nuceni pomáhat členům příliš zadluženým (či jinak nestabilním).
Zrušení poplatků ve zdravotnictví včetně těch, které prokazatelně regulovaly množství návštěv u lékaře či délku pobytu v nemocnicích.
Několikaměsíční otálení se stanovením územních těžebních limitů v severních Čechách.
Původně odmítnutí jednání o mimořádné dotaci pro Klokánky (Fond ohrožených dětí).
Dodávky zbraní Kurdům i přes odpor Turecka (našeho spojence ze Severoatlantické aliance) a přes nebezpečí, že se dodávky mohou dostat teroristům.
Povinný zákaz kouření zejména ve vybraných soukromých objektech (restauracích, barech apod.) i přes nesouhlas majitele, a to i v oddělených prostorách.
Povinnost obchodů s velkou prodejní plochou uzavřít o vybraných státních svátcích své provozovny i přes nesouhlas majitele.

Anonym 90186 11.03.2017 10:18
ČSSD dlouhodobě poškozuje českou ekonomiku, v poslední době také díky svému blízkému názorovému spojenci Andreji Babišovi a jeho politické straně. Kvůli hrozbám, které představuje Babiš, nesmíme zapomínat na škody napáchané socialisty. Zároveň bychom však neměli vnímat ANO či lidovce jako tlumič levicových nárazů. V probíhajícím volebním období jsou většinou na vině společně.
Pokud by ČSSD vyhrála volby, měla by sama po sobě co napravovat. Tedy pokud by se, slovy levice, od základu normalizovala, konsolidovala, obrodila a očistila. Připomeňme si přehledně největší hrůzy způsobené českými socialisty v posledních letech pod vedením Bohuslava Sobotky.
Obrovský nárůst vládních výdajů. Zejména v roce 2015. V roce 2014 ČSSD ještě příliš nemohla ovlivňovat státní rozpočet a v roce 2016 výrazně pomohly fondy EU, nízké úroky ze státního dluhu a nízký objem státních investic (což však není dobrá zpráva).
Razantní zvyšování povinné minimální mzdy a tzv. zaručených mezd. Souhlasili s ním ANO i lidovci, iniciátorem však byla ČSSD. Přestože nezaměstnanost díky vývoji ekonomiky klesá, vyšší minimální mzda nutně tlačí na její růst a také na srovnávání platů ve veřejném sektoru, čímž demotivuje od zvyšování kvalifikace.
Zbytečné zastavení dostavby jaderné elektrárny v Temelíně na mnoho let. Přicházíme tím nesporně již o stovky milionů korun a stáváme se energeticky nesoběstačnými, což je nebezpečné, zvlášť v současné energetické situaci střední Evropy.
EET. Konkrétní provedení je Babišovým dílem. ČSSD však registrační pokladny (ať už on-line, či off-line) prosazuje dlouhodobě. Dokonce trvá na tom, že je musejí mít i nejmenší živnostníci (kteří mají podnikání jen jako přivýdělek apod.). EET přináší vysoké náklady, vysoké pokuty (a to i za chyby zaměstnanců) i další problémy. Zároveň z principu jejího fungování hrozí zneužití obrovského množství centralizovaných citlivých obchodních dat.

Anonym 90186 11.03.2017 10:16
Zeman prý nepovede žádnou předvolební kampaň. Je zřejmé, že se také nebude účastnit žádných předvolebních debat s protikandidáty v televizi a rozhlase.
Není to nic nového. Podobnou strategii zvolil při posledních prezidentských volbách v Rusku Vladimir Putin. V lednu 2012, když byl Putin na chvíli premiérem, protože si úřad prohodil s Medveděvem, který mu křeslo v Kremlu držel, než bude moci být Putin kvůli přestávce vynucené ústavou zase schopen kandidovat, oznámil podobný postup jeho mluvčí. Zdůvodnil to časovou zaneprázdněností danou jeho prací předsedy vlády.

Anonym 17847 11.03.2017 09:44
Nyní je trend spekulantů skupovat zemědělskou půdu,aby už jí mohli zašmelit cizákům.Pokud se hned zde vládnoucí banda proti tomu nepostaví tak to chce spustit krutou revoluci a při ní vybíjet celé rody straníků zde vládnoucích stran.Tak zachránit stávající životní prostor Čechů i pro budoucí generace Čechů.Chce to dostat revolucí k moci velice krutou ruku mladé generace.

Anonym 17847 11.03.2017 09:38
Komunistům se podařilo vytvořit v Česku dobře fungující zemědělství co úspěšně uživilo národ.Po komunistech vládnoucí lumpové dokázali toto zemědělství dokonale,pomocí restitucí zničit.Dnes už dovážíme vejce z Polska,maso z Německa a Babiš se pakuje na pěstování řepky.Proto je třeba za vlastizradu odporážet všechny straníky stran co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili.Navíc znárodnit všechen majetek těchto vlastizrádných rodů.Jedině tak je šance zachránit stávající životní prostor i pro další generace Čechů.Se zde sedmadvacet roků vládnoucími lumpy jinak Češi brzo na planetě Zemi končí převálcováni Němci a Židy.

Anonym 17847 11.03.2017 09:29
Pokud by Babiš vyhrál budoucí volby tak by to znamenalo,že lumpové jsou v Česku nadále u moci.Proto to chce velice krutou revoluci vedenou tvrdou levicí mladé generace.Většině důchodců pak za podíl na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku nechat pochcípat hladem.Lumpy ,kteří Česko zbídačili co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majete těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 11.03.2017 09:23
Komunisté nemuseli do Česka tahat pracovní síly ze Západu.Doázali si kvalifikované pracovníky vychovat.Ten prolhaný zlodějský dobytek co se po komunistech prolhal k moci už vše podělal a dokázal z prosperující země udělat zemi rozvojovou.Proto bude rřeba vše co se po komunistech prolhalo k moci ,za podíl na z bídačení Česka ,s největší krutostí odporážet na katovsých mučírnách a znárodňovat veškerý majetek zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů.

Anonym 5822 10.03.2017 21:18
90186 Babiš vyhraje, a ty se po se ri nkáš :-)

Anonym 90186 10.03.2017 20:05
Ceny ropy dnes pokračují v poklesu, k němuž přispívají zejména obavy z další nadprodukce. Americká lehká ropa WTI se tak dostala pod 49 dolarů za barel. Během rána přitom trh vykazoval známky stabilizace a ceny se přechodně zvyšovaly. Později se ale prosadily obavy, že pokračující růst produkce ropy v USA zhatí snahu Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) zajistit pokles zásob.

Anonym 90186 10.03.2017 20:02
Analytici připomínají, že zprávy nejsou auditem v pravém smyslu slova. Jde opravdu o pouhé zprávy. Jejich právní význam je nižší než význam plnohodnotného auditu, sdělil ČTK analytik společnosti Cyrrus Lukáš Kovanda. Mohou však podle něj posloužit k tomu, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, a ministr financí tak bude moci argumentovat, že disponuje příznivou zprávou hned od dvou auditorských firem. Obě společnosti ale samy přiznávají, že plnohodnotný audit by mohl ústit v jiný závěr. Nelze vyloučit, že i takový, který by byl vůči Babišovi méně příznivý, dodal Kovanda.
Uvedené zprávy o věcných zjištěních dvou mezinárodních poradenských společností jsou prostou matematikou, a sice, že jedna plus jedna jsou dvě. Konkrétně, že údaje z prohlášení pana ing. Babiše odpovídají údajům v předložených dokumentech, doplnil Tomáš Brabec, partner poradenské a auditorské společnosti APOGEO AUDIT. A v tomto ohledu podle něj hovoří zprávy jasně, že Babiš zdroje na pořízení dluhopisů měl. Auditor však není nadán žádnou vyšetřovací kompetencí, a předložený audit tak minimálně v oblasti dosažených osvobozených příjmů neosvědčuje, že tento osvobozený příjem byl fakticky realizován, dodal.

Anonym 90186 10.03.2017 19:57
Archivní dokumenty, které nyní spravuje ÚPN, uvádějí, že Babiš se v roce 1980 stal důvěrníkem StB a že o dva roky později ho k údajné spolupráci s tajnou policií coby agenta s krycím jménem Bureš získal nadporučík StB Július Šuman.

Anonym 5822 10.03.2017 19:52
18519 A proč vám Ovčáček tolik drásá nervy? Vždyť je to pouze ubohý malý nevzhledný směšný lokaj.

Anonym 5822 10.03.2017 19:51
Bože, to snad ne, vracíme se k rudým zítřkům? Zeman, Sobotka, Chovanec, nejen chováním, ale také vizáží odporní mužští. Fuj, jdu zvracet. Moučný červík Sobotka si nechal vybělit zuby, strašný, strašný!! Chovanec opět tlustý jako prase, o zemanovi raději pomlčet. Pane Babiši, spoléhám na vás!!

Láďa 18519  60 let 10.03.2017 19:30
z celého prezidentske období mě nejvíce drásá nervy to prase bonzácký,podlejzak Ovčaček.

Anonym 17847 10.03.2017 18:02
Sobotka je zasloužilý zadlužovatel Česka,tak se ho měli straníci ČSSD koukat urychleně zbavit.Takto je bude po revoluci čekat znárodňování jejich veškerého majetku na náhradu Sobotkou této zemi nadělaných dluhů.K tomu ještě patřičný trest.Mladá generace ta se se starými lumpy co Česko zbídačují mazlit nebude.Místo převádění dluhů na hned narozené děti je třeba razit heslo,že kdo si dluhy nadělal,ať si je také zaplatí.Proto je třeba brát straníky ČSSD za vlastizrádné lumpy co Česko zbídačili a budou muset za u vedené platit,jak svými majetky,tak zaslouženým krutým trestem.

Anonym 90186 10.03.2017 17:19
Babišův Agrotec půjde znovu k soudu kvůli manipulování zakázky pošty

Anonym 90186 10.03.2017 17:17
V Haló novinách tak třeba 4. 1. projevuje nadšení nad zvolením Donalda Trumpa. Vítězství Donalda Trumpa dává nejen Američanům, ale lidem celého světa naději, že kořistnická válka proti Rusku spuštěna nebude. V žebříčku hodnot každého normálního člověka je totiž slovo MÍR na první příčce. Mír znamená právo na život. Hillary Clintonová o lidských právech sice drnčela nepřetržitě, jak zaseklá deska v gramofonu, ale způsob, jakým je prosazovala a šířila, přinášel štěstí jen zbrojařům, bankéřům, obchodníkům s naftou a výrobcům rakví. Nebo: Naše zpozdilé setrvávání v NATO nás před ničím neochrání, ale naopak nám vypaluje cejch spoluviníků při zločinech proti míru.
Nebo 20. 4. 2015: Starý nápis, který býval kdysi vylepen na plakátech kolem našich silnic, prohlašoval Se Sovětským svazem na věčné časy! . Na dnešních billboardech by mělo být aktuálnější varování: Se Spojenými státy do věčných lovišť!
Hodnotová orientace je tedy celkem jasná. Na to, že je spisovatelka, její jazyk připomíná stále více Rudé právo z Husákových dob: Přestaňme se rozptylovat sledováním provokací tzv. pražské kavárny, nechme ty maškary tančit jejich jepičí tanečky.
O církevních restitucích, která vrátily církvím aspoň část komunisty ukradeného majetku, a o politicích, kteří pro zákon hlasovali, píše: Mnozí z pachatelů a zastánců nemravného zákona na nás dnes mravokárně zhlížejí z billboardů vztyčených u pangejtů silnic. Tváří se jako spasitelé národních zájmů, jako jezulátka, vzešlá z neposkvrněného početí. Prorockými hlasy kvílí, abychom jim dali své hlasy a zabránili tak zániku demokracie, který oni sami odhlasovali 8. listopadu 2012 po půlnoci, když porušili územní celistvost republiky a zavedli v sekulárním státě desátky pro církve. a ještě Tváře postrašených strašidel se vznášejí kolem silnic, visí na ohradách, skelně zírají z výloh obchodů. Je to panoptikum duchů a jezinek: Smolíčku, pacholíčku, zvol nás na chviličku, jen dva prstíčky tam strčíme, jen co si dokrademe, hned zase půjdeme (Britské listy 9. 10. 2013)
Hezké věty, není-liž pravda.
Lenka Procházková je dezorientovaný člověk, který nalezl zálibu v prostředí komunistické strany stalinistického ražení a šířící mytologické bludy o české historii. Takový člověk nemá v Radě ÚSTR co dělat. Pokud ji tam Miloš Zeman navrhuje, buď ztratil soudnost, nebo záměrně sprostě provokuje.
Možná platí obojí najednou.

Anonym 90186 10.03.2017 17:15
Prezident Miloš Zeman se rozhodl, že dá další facku lidem, kterým se nelíbí totalita a komunistická minulost naší země. Navrhl senátu za novou členku Rady Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR) spisovatelku Lenku Procházkovou. Do rady ÚSTR je třeba zvolit nového člena, který nahradí dlouholetou předsedkyni Konfederace politických vězňů Naděždu Kavalírovou, která nedávno zemřela.
Po pokusu dostat Karla Srpa, který chodil na Státní bezpečnost informovat o činnosti kolegů, do Etické komise pro vyznamenávání aktivních odpůrců vůči komunismu, následuje další výsměch občanům. Procházková sice byla za minulého režimu součástí disentu a podepsala Chartu 77, ale v roce 1989 se vyvinula ve zvláštní bytost přimknutou ke komunistům a jurodivou bojovnici za všelijaké údajně národní hodnoty.
Dnes chodí bývalá disidentka na různé sedánky a shromáždění pořádané komunisty a píše do Haló novin a prorocky káže proti církvi a kapitalismu a těm, komu se nelíbí Rusko a podobně.

Anonym 5822 10.03.2017 16:06
88243 To je moc dobře, že jste toto napsal. Alespoň je každému, i blbovi, jasné, kdo kope za Zemana :-)) Pouze nevzdělaní primitivové, pápá.

Kj 10920 10.03.2017 16:06
Pro 88243. Trošku pomýlený. Kořalečník zalhal tolikrát, že se to ani nedá spočítat. Tak co to tu plácáe? Pokud chcete konkrétně, tak Vám pár lží klidně mohu odcitovat.

Anonym 88243 10.03.2017 13:27
ze všech prezidentů co jsme po listopadu měly,
je Zeman nejvíc čestný, nekrade a nelže aže má rád
kořalku je normální, je Čech. Mnohem lepší než
šoustalista Havel.

Láďa 18519  60 let 10.03.2017 13:02
je to legrace.tahle ostuda na další léta.jak by bylo pěkné mít tam čilého šikovného člověka,který by nás reprezentoval.Ovce,a ostatní hradní si mnou ruce,dalších 5 let pakování.Když vidím tu sebranku jak letí na hrad,aby se zadarmo za naše daně nažrali,nebaví mě poctivě pracovat.hlavně udělejte pokladny,zatěžte podnikatele a to co se vybere navíc podvodníci a lehkožižkové rozkradou.HNUS

Ovar 85845 10.03.2017 07:41
Kdybys radsi misto psani kravin ukazala svoje chloupky.

Kj 10920 10.03.2017 06:32
Tak kořalečník nám pěkně zakořenil na hradě. Nějak se mu nechce opustit dobré bydlo. No asi mu ta slivovice totálně vypláchla mozek. Nebo je msta silnější než soudnost.

Anonym 5822 10.03.2017 06:08
Obávám se, že toho nemravného nemocného staříka budeme mít na Hradě další čtyři roky. Ani na vteřinu mne nenapadlo, že je natolik svéprávný, aby nekandidoval. Je ješitný, sebestředný, no prostě prezident jak má být :-((. Volit ho budou burani a lidé jednodušší, těch je bohužel více než inteligentů. Budou pokračovat techtle metle s Ruskem a Čínou. Je mi z toho špatně. Škoda, že ČR nemá skutečnou autoritu, kterou by lidé mohli volit. Horáček je samolibý, pro mne až směšný, a nějaký neznámý lékař to nevytrhne. Takže bohužel bude to zase virózka. Pro 90186 napiš někdy jedinou svoji myšlenku, nemusíš kopírovat články z tisku, stejně ty dlouhé bláboly nikdo nečte. alias ovar

Láďa 18519  60 let 09.03.2017 20:41
dnes ta šaškarna co nás stojí poplatníky peňez,smetánka hnus

Láďa 18519  60 let 09.03.2017 20:35
dělá drahoty a s nanynkou si zvykli na utrácení za naše daně

Láďa 18519  60 let 09.03.2017 20:29
tak bylo jasné že bude kandidovat.ty troubové kolem něho si mnou ruce.podvodníci,dříve jsem Zemana volil,ale dnes už opravdu chceme někoho,kdo by reprezentoval a ne dělal ostudu,Že ty lidi nejsou soudný.Stydím se za ně..

Anonym 90186 09.03.2017 17:55
Poměrně dlouho se drží u moci i prezidentky Litvy a Chile, což jsou Dalia Grybauskait a 279; (61) a Michelle Bacheletová (65).
Prezidentku Kolindu Grabarovou Kitaroviovou (48) najdeme v Chorvatsku. Ta je někdy v bulvárních médiích líčena jako sexysymbol a jsou u toho veřejnosti předkládány i falešné fotografie. Známá je aféra, kdy internetem kolovaly odvážné fotografie Kitaroviové v bikinách, jak dovádí na pláži. Ve skutečnosti byla na fotkách vnadná americká modelka Coco Austin.
Marie-Louise Coleiro Precaová (58) je hlavou středozemského ostrova Malta a Erna Solbergová (56) pak ministerskou předsedkyní Norska.
Ostatní ženy jsou ve funkci jen rok či ještě kratší dobu. Nejvlivnější z nich je razantní britská premiérka Theresa Mayová (60). Pak v seznamu ještě najdeme estonskou prezidentku Kersti Kaljulaidovou, která je ve svých 47 letech vůbec nejmladší ženou ze všech, které jsou v tomto politickém oboru na vrcholu.Prezidentku v osobě Hildy Heineové (65) mají i exotické Marshallovy ostrovy, vědkyně Amínah Gurib-Fakimová (57) stojí v čele Mauriciuse, komunistka Bidhjá Déví Bhandáríová (55) vládne v Nepálu a nám poměrně známá premiérka Beata Szydová (53) je v sousedním Polsku.Určitou zvláštností je švýcarská právníčka Doris Leuthardová (53). Ta byla zvolena v zemi helvetského kříže prezidentkou letos 1. ledna a ví, že poslední den roku ve funkci skončí. Ve Švýcarsku hlava státu rotuje a je volena pouze na jeden rok. Leuthardová to má ale už vyzkoušené, protože byla prezidentkou také v roce 2010.
Prezidentka, jmenuje se Chaj Jing-wen (60), je i na demokratickém Tchaj-wanu, který ale kvůli odporu komunistické Číny většina států světa neuznává za samostatný stát, i když splňuje všechny atributy nezávislého území. Enormní pozornost tato dáma vyvolala před několika týdny, kdy s ní telefonoval Donald Trump, který tak porušil zavedená diplomatická pravidla, na kterých trvá čínský Peking.

Anonym 90186 09.03.2017 17:54
Za téměř 100 let existence Československu a následně České republiky nikdy neexistovala reálná šance, aby místo prezidentky či premiérky získala žena. Za první a druhé republiky a v době komunismu na prezidentku žádná žena ani nekandidovala.
Na hlavu samostatného českého státu po revoluci se alespoň některé kandidátky objevovaly - Marie Kristková v roce 1992, levicová politička Marie Stiborová o rok později, spisovatelka a lékařka Jaroslava Moserová v roce 2003, před čtyřmi lety Zuzana Roithová, Taťána Fischerová a Jana Bobošíková, která se o to pokoušela opakovaně. Ale ani jedna neuspěla, dokonce výsledky ukazují, že byly bez jakékoli šance.Nejdéle je ze všech žen na světě v současnosti v prestižní funkci premiérka Bangladéše Šajch Hasína Vadžídová (69). S přestávkami už 13 let. Zajímavé přitom je, že se tak děje v muslimské zemi. Vadžídová je ale dcerou prvního prezidenta nezávislého Bangladéše Mudžíbura Rahmána a vlastně byla svým způsobem předurčena stanout v čele státu.
Dlouhověkostí na politické špičce se vyznačují i německá kancléřka Angela Merkelová (62) a prezidentka Libérie Ellen Johnsonová-Sirleafová (78). Ty jsou ve svých funkcích každá jedenáct let. Johnsonová byla navíc vůbec první zástupkyní něžného pohlaví, která byla zvolena v Africe hlavou nějakého státu.

Anonym 17847 09.03.2017 16:36
Pokud ČSSD zvolí do čela zase Sobotku ,tak mají straníci ČSSD naději,že všichni v budoucnosti skončí,za zbídačení Česka ,v péči katovských mistrů.Nejlépe by straníci ČSSD udělali ,kdyby svůj majetek odevzdali státu jako náhradu škod co Česku nadělali a šli se hlásit o místa kopáčů uranu pro Temelín.Mladá generace ta se se starými lumpy mazlit nebude.

Anonym 17847 09.03.2017 16:21
Babiš se do této svízelné situace dostal tím,že se pustil do zlodějů.Těch je v Čechách velké mračno,takže ho čeká porážka.Kdyby se držel zlodějny a do politiky nelezl,tak takové problémy neměl.

Anonym 17847 09.03.2017 16:16
Pokud by po volbách vznikla vláda komunistů s ČSSD ,tak by šlo zase o vládu lumpů s lumpy a Česko by dál svištělo do státního bankrotu.Současná KSČM je výkvět lumpů.Proto o ni mají lumpové z ostatních stran takový zájem,Až by Česko spadlo do státního banrotu,tak by tvrdili národu,že oni vládli dobře a že uvedený státní bankrot zavinili komunisté.Proto to chce tvrdou levicovou revoluci a Česko od zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů vyčistit.

Anonym 90186 09.03.2017 16:04
Klára Novotná, která pod přezdívkou Drzá Klára uveřejnila před několika dny kritické video namířené proti ministru financí Andreji Babišovi, má problém. Čekají ji kontroly z Finanční správy, České obchodní inspekce a dalších úřadů. Někdo ji totiž udal, jak říká ve svém čerstvém videu.
Od dnešního zveřejnění videa, je telefon udavače nedostupný. Pár lidí už tam zkoušelo volat. Jeden člověk se mu dovolal, pan udavač ho začal urážet a pak zavěsil. Od té doby je telefon vypnutý. Myslím si, že kontrola dorazí. Popravdě jsem ji očekávala hned po vydání prvního videa, ale rozhodně jsem nečekala, ze půjde o udání ze stran spoluobčanů. Podle mého názoru to byl buď akční fanoušek pana Babiše, nebo konkurence, sdělila

Anonym 90186 09.03.2017 16:02
Janeček se kroutil ve sněmovně. Nechce vyšetřovat Babišovy dluhopisy

Anonym 17847 09.03.2017 16:02
Po revoluci bude třeba na katovských mučírnách odporážet všechny lumpy co nás odtahli od surovinově bohatého Ruska a zatahli do područí EU,proto to chce z EU rychle zdrhat a začít šetřit tím,že se důchodcům co pomohli lumpům k moci bude vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.Ušetřené miliardy se použijí na svižné splácení starámi lumpy nasekaných dluhů.Majetek všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci bude třeba znárodnit a tyto lumpy co Česko do bídy zatahli co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.

Anonym 17847 09.03.2017 15:51
EU chce nadále Česko a Polsko dotlačit do státních bankrotů.Buďto se to bude dít tak,že Češi začnou masově brát migeanty,nebo jim budou snižovány dotace.Obojí bude mít stejný výsledek ,tedy státní bankrot Česka a pak Němci zaberou Sudety a zbytek Česka odkoupí Židé pro vybudování nového Izraele v lepším životním prostoru.Přitroublé Čechy pak,za asistence vojsk NATO,odsunou v dobytčích vagonech do Izraele k odporažení Arabům.Tak bude pro Čechy končit ten Havlem slibovaný kapitalistický ráj.

Anonym 90186 09.03.2017 15:43
Američtí těžaři mohou za aktuální obnovu poděkovat skupině OPEC, která se v listopadu minulého roku zavázala k osekání denní produkce ropy o 1,2 milionů barelů. Vyjma členů se k této dohodě přihlásili i nečlenové, a to včetně jednoho z největších producentů, kterým je Rusko.
I přes mnoho negativních předpovědí je dohoda stále dodržována. Podle agentury Reuters již dokonce na úrovni 94 %. A právě to je živá voda pro americký ropný byznys. Vědoma si toho je i Mezinárodní energetická agentura, která navýšila své odhady pro americký trh. Letos by těžba z břidlic měla narůst až na 10 milionů barelů za den, tedy o více jak 10 % oproti loňskému roku.
Do budoucna tak bude záležet na tom, zda OPEC prodlouží svou dohodu i do druhé poloviny roku 2017. Pokud by se tak stalo, dá se čekat další americká expanze. V opačném případě pak bude klíčové, jak se ropné země postaví k otázce (ne)udržení své produkce. Pokud by je hon za vyššími příjmy donutil svou těžbu zvedat, dost možná bychom se dočkali opakování scénáře z června 2014

Anonym 90186 09.03.2017 15:42
Ropa včera odepsala 5 % a sáhla si tak na letošní minima. Za tímto poklesem stojí jasný viník, který je označován za možného vraha ropného trhu. O to zajímavější je, že se k tomuto cejchu přiklání i člověk, který na onom postupném vraždění vydělal miliardy.
Harold Hamm, miliardář, jenž své jmění vydělal díky společnosti Continental Resources zabývající se těžbou ropy pomocí metody frakování, svou vinu otevřeně přiznal během energetické konference v americkém Houstonu. Podle něj mohou být američtí těžaři těžící z břidlic opravdovými vrahy ropného trhu, a to pokud se opětovně vrhnou na dráhu zvyšování kapitálových výdajů. Do toho navíc vstupuje i odhad americké vlády, která předpovídá vůbec nejvyšší nárůst tamní ropné produkce od roku 1970.
Produkce amerických těžařů se může vyšplhat opravdu vysoko, přepisuje Hammova slova agentura Bloomberg. Musí to však být provedeno řízeným způsobem. V opačném případě by rapidní nárůst těžby mohl ropný trh doslova zabít.Tato slova nejlépe potvrdil včerejší propad ropy, který přišel v návaznosti na zprávu Mezinárodní energetické agentury. Ta uvedla, že zásoby americké ropy během minulého týdne vzrostly o 8,2 milionů barelů, což bylo zhruba čtyřikrát vyšší číslo, než analytici očekávali. Stejně tak se jedná už o 9. týden růstu zásob v kuse.Břidlicoví těžaři od poloviny roku 2014, kdy započal celosvětový propad černého zlata, zažívali peklo, které pro mnohé skončilo krachem, pro ty šťastnější pak nákladným udržováním se při životě. Následná obnova však tento trend zvrátila. Ceny ropy se během posledního roku zdvojnásobily, což z letargie probudilo tyto zombie amerického ropného trhu.
A že toto probuzení bylo poměrně rychlé, dokazuje nedávné oznámení prudkého navyšování kapitálových výdajů ze strany největších amerických ropných těžařů využívajících metodu frakování.Příkladem budiž firma Andarko Petroleum, které má letos v plánu navýšit své investice oproti loňsku o 70 %. Tím samým směrem se vydá i EOG Resources, která bude navyšovat o 44 %, a i samotný Exxon Mobil plánující použití třetiny svého těžebního rozpočtu pouze na těžbu ropy z břidlic.
První etapa této expanze se už dávno rozjela, což potvrzuje nejrychlejší nárůst počtu těžebních míst od roku 2012. Jen za tento měsíc jich přibylo více jak 600, tedy téměř dvojnásobek toho, co v červnu. Největší boom je pak pozorován v oblasti Permské pánvi.

Anonym 90186 09.03.2017 15:36
Označení Ponziho schéma je odvozeno od autora legendární investiční operace Charlese Ponziho. Tato podvodná činnost spočívá v tom, že investoři v očekávání výnosů svěří peníze fondu, avšak provozovatel prostředky neinvestuje, ale pouze z nich vyplácí výnosy stávajícím investorům. Pokud dále vstupují noví a noví investoři, navenek fond funguje uspokojivě. Avšak jakmile přestanou vstupovat, brzy ve fondu žádné peníze nezbudou a Ponziho schéma se zhroutí.Systém sociálního zabezpečení, přesněji důchodový systém, založený na průběžném financování, který je ve většině vyspělých zemí jeho základem, srovnává s Ponziho schématem například americký republikánský politik Rick Perry, otec moderní makroekonomie Paul Samuelson nebo další nositel Nobelovy ceny za ekonomii Paul Krugman.Sociální zabezpečení vypadá z hlediska příjemců tak, jakoby se jednalo o běžný penzijní plán: to, kolik dostanete, závisí na tom, kolik jste vložili, napsal Krugman již v roce 1996, takže to nevypadá jako redistribuční schéma. Avšak v praxi se ukázalo, že je silně redistribuční, a to proto, že vykazuje znaky Ponziho hry v tom smyslu, že nyní každá generace dostává více, než do systému vložila. Avšak díky demografickým změnám Ponziho hra brzy skončí a typický příjemce bude dostávat jen tolik, kolik vložil (a dnešní mladí mohou dostat méně, než vloží).Důchodový systém založený na průběžném financování, nebo také PAYG (z anglického pay as you go), funguje na principu, že dnešní lidé v produktivním věku platí na důchody dnešních seniorů. Až dnešní lidé v produktivním věku odejdou do důchodu, bude je svými odvody živit zase nastupující mladá generace.
PAYG, stejně jako Ponziho schéma, je tedy systém bytostně závislý na přísunu nových účastníků. Pokud se jejich počet zvyšuje, pak funguje bez problému. Ovšem pokud počet nových účastníků začne klesat, stávajícím účastníkům nebude z čeho vyplatit výnosy a Ponziho hra se zhroutí.Nízký populační růst a současně prodlužující se délka života, což jsou změny, které v současné době způsobují stárnutí populace vyspělých zemí, se tak pro PAYG patrně stanou smrtelnou kombinací. Navzdory dobře míněným reformním snahám vlád je tedy zřejmé, že lidé by se do budoucna měli spoléhat stále méně na stát a stále více na své vlastní úspory.

Anonym 94158 09.03.2017 13:53
Bolševici v Čechách velmi naříkají nad zastupování EU při závěrečné pitce v pátek. Nejsem si docela jist, že na společenský mejdan má pan Fico dostatečnou kapacitu. Možná nás mohl zastupovat pan Kalousek. Češi by dokázali, že snesou toho hodně. Proslov na takovém mejdanu je velmi jednoduchý. Fajn, OK. OK, fajn, možná excelent.

Anonym 17847 09.03.2017 13:51
Vše co se po komunistech prolhalo k moci v dalších volbách čeká takový volební výprask jaký nezažili při svém debaklu ani komunisté.Za to,že zde vládnoucí lumpové z Česka dokázali udělat rozvojovou zemi budou političtí lumpové platit tvrdě.Přeřazení Česka mezi rozvojové země znamená mnohem vyšší úroky při splácení dluhů.

Kj 37249 09.03.2017 08:45
No já bych je spíše dal do jedné klece a každému pořádný obušek. Prostě oba jednou ranou.

Anonym 17847 08.03.2017 17:41
Kdyby po revoluci dali Babiše i Sobotku do jedné party kopáčů uranu pro Temelín,tak by se možná zase spřátelili.

Anonym 90186 08.03.2017 17:28
Poslanci rozpočtového výboru se shodli na tom, že při emisích korunových dluhopisů mohlo dojít ke zneužití a obcházení zákona. Vyzvali proto Generální finanční ředitelství, aby se korunovými dluhopisy zabývalo. Má připravit metodický pokyn a na jeho základě prověřit všechny emise korunových dluhopisů v roce 2012. Jedním z těch, kdo si korunové dluhopisy v roce 2012 nakoupil, byl ministr financí Andrej Babiš (ANO).

Anonym 90186 08.03.2017 17:27
Gratuluji hrdinovy Mašínovi k jeho pěkným 85. narozeninám.

Anonym 90186 07.03.2017 16:28
Jurečka prosadil kšeft pro mlékaře. Stát zaplatí za školáky 14x víc

Anonym 17847 07.03.2017 15:34
Na udělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku by byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty.To bude chtít mnohem krutější ruku mladé generace.

Anonym 17847 07.03.2017 15:31
U těch politických lumpů co do Česka dovolí zatahovat migranty je třeba odporážet celé tyto vlastizrádné rody.Pak přijde na program dne vybíjet vše co nás odtáhlo od surovinově bohatého Ruska a zatahlo do područí lumpů z EU.

Anonym 17847 07.03.2017 15:09
Chce to krutou revoluci vedenou tvrdou levicí mladé generace.Jedině s bezbřehou krutostí k lumpům co Česko zbídačili je možno udělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Důchodcům za to,že pomohli lumpům k moci a Česko rozprodat,zadlužit a rozkrást naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Při této Bohu milé činnosti dělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku nešetřit ani bejkovce a ani zadky přitroublých důchodců co pomohli lumpům k moci a nechali jim Česko zadlužit a rozkrást.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti