Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie) Vita Ce N (Ramazzotti Eros)

Miloš Zeman diskuse strana 3450

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 12.03.2017 20:48
Pro 94158
To, že se nyní máme lépe není zásluha této vlády, ani Zemana. Zásluhou této vlády a Zemana je pouze to, že demokratické země nás chtějí přeřadit do druhé kategorie, protože pouze umíme natahovat ruce a když se po nás chce aby jsme se trochu obětovali, tak je nám to proti srsti. To, že se máme nyní lépe je zásluhou hlavně lady Merkel.

Anonym 90186 12.03.2017 20:34
Pro 5822
Potíž je hlavně s lidmi, kteří ač mladí potřebují plínky a zároveň jásají pro STBáky ve vládě.

Anonym 5822 12.03.2017 19:15
Erdogan mi velmi připomíná Hitlera. Asi je také na hlavu jako ta 90186, jo s takovými lidmi je potíž.

Anonym 5822 12.03.2017 19:14
90186 Na rozdíl od tebe plínky nepotřebuji, jelikož jsem mladá :-)) Ty konečně přestaň využívat PC v domově seniorů a nech také ostatní ať se k němu dostanou. Soudružko, jsi zbytečná, jak pro společnost, tak pro rodinu.
Trpíš viditelně maniodepresivními stavy a tvoje komentáře nemají žádnou váhu, je mi tě docela líto, jak jsi opuštěná.

Anonym 94158 12.03.2017 18:44
Mladý muži, 90186. Tobě pan prezident nevoní. Říkat si můžeš co chceš. Pan Zeman je našim prezidentem a věřím, že tak bude i po příští volbě. Občané se chtějí mít lépe, než za Kalouska. Ono to jde. I vláda by mohla pokračovat podobně. Je to záruka proti drancování majetku ČR a jistota občanů v další navýšení platů a lepšího žití. Zloději a jejich nohsledi vyjí a mají hlad na miliardy. Nechť si ten hlad po zlodějnách a amnestiích za biliony nechají zajít.

Anonym 90186 12.03.2017 17:13
Kritickými výroky na adresu islámu, Arabů a arabských států se Zeman snaží podpořit tradiční spojenectví s Izraelem. Českým diplomatům a podnikatelům v arabském světě, kam by české firmy chtěly vyvážet, tím ale komplikuje život a jednání. Z narážek izraelských expertů a diplomatů lze navíc vyčíst, že prezident svá protiarabská vystoupení někdy přehání.
Středoevropské populisty, jako je Jaroslaw Kaczyski či Viktor Orbán, berou lidé na mezinárodní scéně vážněji než Zemana. Českého prezidenta zahraničí spíš vnímá, slovy Stevena Blockmanse, jako "primitivního a hrubého politika, který si libuje v kontroverzích a 8722; a to v těch, které podkopávají českou pozici".
Trpí tak věrohodnost celé země. "Lidé, pokud nejsou experty, těžko rozlišují, co je pozice české vlády a co barvitého klauna z Pražského hradu," shrnuje bruselský analytik Blockmans.

Anonym 90186 12.03.2017 17:12
Hlavně přes téma migrační krize naopak Zemana vnímají lidé v Německu, které je pro českou zahraniční politiku klíčovým partnerem. Kai-Olaf Lang, specialista na střední Evropu z německého vládního think-tanku SWP, se s Ukielským shoduje, že základním rysem českého prezidenta je nevypočitatelnost. "Zemana Němci vnímají jako politika velice vyhraněného. Zejména jeho pozice a výroky ohledně migrační krize a 8722; a to, že se v tomto tématu nebrání kontaktu s krajními silami. A druhá věc je jeho pozitivní vztah k Donaldu Trumpovi," vysvětluje pohled z Berlína Lang. "České vládě se zatím dařilo tento obraz vyvažovat. Zeman k česko-německým vztahům, které se obecně rozvíjejí úspěšně, příliš nepřispěl," dodává

Anonym 90186 12.03.2017 17:11
"Zeman se prezentuje jako nepředvídatelný politik a v kontrastu k premiéru Bohuslavu Sobotkovi, s nímž se sice nemusíte shodnout, ale je možné s ním dělat politiku. Jednorozměrný obraz prezidenta, který by mohl mít polské sympatie svým odporem vůči uprchlíkům, je také výsledkem jeho nepříliš živých kontaktů s polskými představiteli," řekl Ukielski.
Poláci podle Ukielského nevnímají Zemana jako někoho, kdo by nějak přispěl k rozvoji regionálních vztahů, a kritizují jeho nápady na rozšíření visegrádské čtyřky.

Anonym 90186 12.03.2017 17:10
"Zemanovy proruské postoje vnímají v Polsku kriticky oba tábory (proevropský i konzervativní ), které jindy těžko najdou shodu," tvrdí Pawel Ukielski, politolog a expert na česko-polské vztahy z Polské akademie věd.

Anonym 90186 12.03.2017 17:07
Malé varování: následující řádky nejsou určeny pro řidiče, kteří v Praze nemají kde zaparkovat. Nemohoucnost, s jakou metropole přistupuje k nedostatku záchytných parkovišť, by je mohla dovést k nepříčetnosti.
Praha má nachystaných 900 milionů korun na budování parkovišť PR. Tento obnos je součástí zhruba 11miliardového balíku evropských dotací, který má hlavní město k dispozici v operačním programu Praha a 8722; pól růstu na období let 2014 až 2020. Magistrát ale dosud nepřipravil ani jediný projekt. Záchytných parkovišť je přitom akutní nedostatek kvůli modrým zónám, které se z centra rozpínají do dalších městských částí.

Anonym 90186 12.03.2017 17:05
Skoro miliarda unijních dotací na nová parkoviště PR leží ladem.
Magistrát není schopen využít ani peníze na inovace nebo sociální byty.
Dotace čerpají hlavně neziskovky.
Vážně hrozí, že hlavní město znovu přijde o stamiliony.
A kdopak nám to řídí hlavní město? Není to náhodou nějaká Krnda z Ano?

Anonym 90186 12.03.2017 16:58
Úmysl zvýšit přítomnost Severoatlantické aliance v Černém moři ohlásili bez dalších podrobností představitelé organizace před měsícem. Od ruské anexe Krymu obě strany stupňují vojenské aktivity v regionu, rozšíření přítomnosti NATO na moři ovšem brání konvence z Montreux regulující využití Bosporské úžiny bojová plavidla zde mohou být pouze 21 dní. Ze všech spojenců se tato konvence nevztahuje pouze na Bulharsko, Rumunsko a Turecko, které leží na pobřeží.
Možné řešení situace spočívá buď v nákladných investicích do flotil aliančních partnerů Ukrajiny a Gruzie, nebo například ve vytvoření základny pobřežní stráže na březích Gruzie, míní náčelník generálního štábu gruzínské armády brigádní generál Vladimir Čačibaja. Tato základna by mohla být nedaleko strategického přístavu Poti, navrhl generál. Věříme, že bezpečnostní situace si zasluhuje diskusi na regionální úrovni, uvedl během své návštěvy Tbilisi minulý týden předseda Vojenského výboru NATO generál Petr Pavel.

Anonym 90186 12.03.2017 16:56
Pro 5822
Podle toho s jakou frekvencí tady užíváš výměnu plínek se dá předpokládat, že zřízenci ti zapomínají vyměňovat plínky. Chápu, že z toho máš depky, ale se stížností by jsi se měla obracet na vedení ústavu ve kterém žiješ a ne to ventilovat na této diskuzi.

Anonym 94158 12.03.2017 16:13
Na Ukrajině se fašisté uklidňují. Na domácí občany ruské národnosti dříve shazovali fašisté bomby. Dnes dle zpráv měla jedna z fašistek hodit na domácí občanku ruské národnosti hrst mincí. Asi zapomněla Kalašnikov doma.

Anonym 17847 12.03.2017 14:05
Pro Ukrajinu je nejrozumnější řešení se znovu vžebrávat pod ochraná křídla Ruska.Pro Čechy platí podobné.EU ta Čechům pouze zajistí zabrání Sudet Němci a ostatek zaberou za dluhy Česka Židé aby zde vybudovali nový stát Izrael v lepším a bezpečnějším životním prostoru.Pro Čechy pa zbyde jen odsun,za asistence vojsk NATO,v dobytčích vagonech do Izraele,k odporažení Arabům.

Anonym 5822 12.03.2017 12:56
90186 Ty máš asi těžké stáří. Vyměňuje ti někdo pravidelně plínky?

Anonym 94158 12.03.2017 12:13
Mám radost, že se pan prezident opětovně uchází o prezidentský úřad na další období. Prožíváme období demokracie a ekonomického růstu. Nový rekord v růstu platů za poslední období je nadějí do budoucna. Elity? Nic nového pod sluncem. Není to dle mého názoru nic jiného, než nový Stalinyzmus a jeho politruci. Tyto řvouny, kteří řvou proti EET (rovnost mezi zaměstnanci a živnostníky) nazývám bolševiky. Pokud by mohli živnostníci krást a zaměstnanci NE, pak by chyběla rovnost, pokulhávalo by a bratrství, či sounáležitost. Poláci, Slováci i jiné národy drží basu! Jen my se radujeme, že sousedce pošla koza.

Anonym 90186 12.03.2017 10:34
Ministr Andrej Babiš si nechal od dvou renomovaných auditorských společností potvrdit, že vydělal tolik peněz, aby měl na dluhopisy, které v minulosti nakoupil. Obě renomované firmy mu to potvrdily s malou poznámečkou, že jejich dobrozdání nenaplňuje parametry standardního mezinárodního auditu. Modelově se tedy dostáváme do situace, kdy si nějaký subjekt zaplatí za potvrzení, že má vše v pořádku, a potvrzující firma je tak opatrná, že k tomu potvrzení dá rovnou prohlášení, že ten papír nemá žádnou hodnotu. Musíme si objektivně připustit, že podobné potvrzení má hodnotu použitého toaletního papíru, přesto jím pan ministr Babiš máchá na důkaz, že je poctivý. Takže navrhuji akceptujme jeho obhajobu a začněme využívat Babišem zavedený samoaudit všichni. Jde o podobnou záležitost jako v případě samohany. Taky si s tím člověk vystačí sám bez státních kontrolorů a skutečně nehrozí, že by z takového mechanismu kontroly daňových plateb vzešla pokuta.Začne to tím, že se zruší veškeré daňové kontrolní mechanismy, propustí se všichni státní zaměstnanci, kteří kontrolují výběr daní, a zásadně se okleští finanční úřady. Každý občan však bude povinen předložit koncem kalendářního roku potvrzení od nějakého kámoše za flašku, že nemá žádné daňové nedoplatky. A samozřejmě že se musí tolerovat, aby ten kámoš do potvrzení napsal formulaci alespoň o žádných nevím. Podobně jako to učinily auditorské firmy v případě posuzování příjmů pana ministra Babiše.
Myslím, že se jedná o zásadní daňové opatření, které zvýší výběr daní podobně jako EET, a proto zplna hrdla volám: Samoauditu a samohaně zdar!

Anonym 90186 12.03.2017 10:27
Nejlidnatější stát Spojených států je známý přítomností desítek technologických společností a startupů, jež zbytek světa překvapují svými inovacemi v různých polích techniky a informačních technologií. Zároveň Kalifornie patří mezi sedm států, jež legislativně umožňují testování autonomních, neboli autopilotních vozů na svých veřejných komunikacích. Toho tak využily konglomeráty jako Google, Ford nebo přepravní společnost UBER.
Nyní však udělala Kalifornie další krok k tomu, aby se technologie autonomních vozů stala realitou. V pátek místní úřad pro motorová vozidla navrhl úpravu, která by umožnila na tamějších silnicích provoz absolutních autonomních vozů. Tedy nejen bez volantu, pedálů a dalších ovládacích prvků, ale rovněž bez nutnosti lidské posádky.
Ta musí být v současnosti přítomná uvnitř vozu, aby v případě jakýchkoliv potíží převzala řízení či jinak zasáhla. Kalifornie se tak postaví po bok státu Michigan, který si podobný zákon odhlasoval v prosinci.

Anonym 90186 12.03.2017 10:21
Nakolik je zaměstnávání cizinců polskou cestou legální? Náměstek generálního inspektora práce ČR říká: Cizinecká policie, pokud takovéto občany zjistí, je v některých krajích z České republiky vyhostí, v některých případech policisté konstatují, že je všechno v pořádku.
Podle mluvčí ředitelství cizinecké policie Kateřiny Rendlové záleží na postoji krajských útvarů. Při rozhodování o vyhoštění mohou hrát roli i detaily, třeba to, zda tu má cizinec nějaké vazby.
Je zřejmé, že tu není něco v pořádku v samotném systému. Prezident Zeman, který nedávno tak horoval pro příchod Ukrajinců, by teď mohl uplatnit místo ztrácení své nevelké energie svou formální i neformální autoritu a udělat jednou něco užitečného. Zatím je to tak, že cizinci pracovat chtějí, Česku to prospívá a šikanují se podnikatelé, kteří by prosperovali, ale nemohou v tuzemsku na práci nikoho najít.
Bylo by samozřejmě možné nutné Čechy donutit, aby brali práci, kterou brát nechtějí, jenže to by zase znamenalo osekání sociálních opatření, kterými se tak chlubí především levice. Výsledek je ten, že Češi pracovat nepůjdou a cizincům se v tom brání.
Výsledkem je jenom páchání dobra a vzniklé škody.

Anonym 90186 12.03.2017 10:10
Pro 5822
Slepičko já tady nekdákám, že volím bývalého člena KSČ a agenta STB Babiše alias Bureše. Ten tvůj vůdce Kobliha první musí do těch koblih něco přimíchávat, protože takový pitchoviny jaký tady předvádíš se jen tak nevidí.

Anonym 5822 12.03.2017 06:02
90186 Myslím, že je každému jasné koho volíš, jsou to komouši, ta rudá sebranka, soudružko! Přestaň už psát bláboly a jdi třeba vařit! Huso.

Anonym 90186 11.03.2017 20:00
Milan Urban
V letech 19851989 byl členem KSČ.
V roce 2009 čelil kritice v rámci takzvané Toskánské aféry, kdy se objevil mezi jinými politiky a podnikateli na fotografiích z letoviska Monte Argentario, kde trávil luxusní dovolenou ve společnosti lobbisty ČEZ Vladimíra Johanese.

Anonym 90186 11.03.2017 19:25
Nastal čas změnit vládu odpovědné vládnoucí koalice. Za tento tristní stav - zaostávání životní úrovně pracujících lidí a důchodců za některými evropskými státy je sice odpovědná vláda .. ta však z nebe nespadla. Když půjdeme do důsledků, tak osobní odpovědnost má každý občan, kdo v říjnu 2013 volil KDU-ČSL, nebo ANO, anebo ČSSD .. což nejsem.

Anonym 5822 11.03.2017 19:21
Anonym 17847 06.11.2016 12:41
To,že se komunisté propadají je logické,protože se umí jen rozvalovat u koryt a občas něco levicového žvejknout.Možná by při revoluci bylo nejrozumnější hned při revoluci vymlátit všechny prolhané lumpy co se ve vedení komunistů rozvalují a jen pro sebe hrabou.Tak by přišli o možnost nadále oblbovat voliče.Komunisty nahradit tvrdou rukou mladé levice.Ta si dá za cíl tak tvrdé znárodování,že by se i komunisté padesátých roků mohli učit jak se má pořádně znárodovat.

Anonym 90186 06.11.2016 12:24
Kdo přišel oslavit výročí advokátní kanceláře Radka Pokorného:
Bývalý ředitel polostátního gigantu ČEZ Martin Roman
Šéf česko-čínské komory a exministr Jaroslav Tvrdík
Lobbista, někdejší politik a dnešní člen představenstva Kellnerovy PPF Vladimír Mlynář
Programový šéf veřejnoprávní televize Milan Fridrich
Šéfka mediálního koncernu CNC Libuše Šmuclerová
Lobbista Vladimír Johanes
Právník a šéf sportovní unie Miroslav Jansta
Pražský radní za ČSSD Petr Dolínek
Poslanec ČSSD Richard Dolejš
Bývalá Babišova pravá ruka Radmila Kleslová
Bývalý Paroubkův tajemník Martin Vlasta
Někdejší šéf akvizic ČEZ Vladimír Schmalz
Prezident rádií Frekvence 1 a Evropa 2 Michel Fleischmann
Bývalá ministryně Petra Buzková s manželem Josefem Kotrbou, vedoucím partnerem české pobočky Deloitte.
Petr Dimun, někdejší poradce Jiřího Paroubka a spolupracovník exministra Pavla Němce
Bývalý ministr vnitra za ODS Ivan Langer
Někdejší poslanec za ODS Marek Šnajdr
Bývalý guvernér ČNB Miroslav Singer
Někdejší ministr ČSSD Pavel Mertlík
Vdova po expremiérovi Stanislavu Grossovi Šárka
Bývalý šéf státních aerolinek Radomír Lašák
Bývalý ministr spravedlnosti a poslanec ODS Pavel Blažek
Marcela Hrdá, někdejší šéfka státní pošty a dnes manažerka čínské společnosti CEFC
Ředitel redakce Lidových novin Veselin Vačkov
Ředitel obsahu mediálního domu Economia Vladimír Piskáček
Vydavatel a šéfredaktor Echo24 Dalibor Balšínek
Někdejší Bakalův manažer Kamil Čermák, dnes pracuje v ČEZ

Anonym 90186 06.11.2016 12:19
Účast na úterní oslavě dvacetiletého výročí advokátní kanceláře Pokorný, Wagner a partneři se stala vrcholnou politickou záležitostí. Jméno Radka Pokorného, zákulisního hráče číslo 1 a blízkého přítele sociálnědemokratického premiéra Bohuslava Sobotky, se zcela jistě v příštím roce stane součástí kampaně v parlamentních volbách.

Anonym 90186 06.11.2016 11:55
Jsme myslel, ze islamisty vyzbrojuji USA a ted najednou ruska strela Kornet! Som z toho volaky zmateny.

Anonym 17847 06.11.2016 10:28
Je třeba aby až se po revoluci budou většině důchodců vyplácet spravedlivé a zasloužené důchody,za pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku,převážně na holý zadek bejkovcem výplatci důchodů z řad mladé generace odváděli jen kvalitní práci.Aby každý řádně bejkovcem vyplacený důchodce trpěl do další výplaty důchodu půořádnou kulhavkou.Tak ho ani ve snu nenapadlo jít proti mladé generaci u moci demonstrovat.Bude rád když se dobelhá domů aby mu mohla jeho bába... (zkráceno)<|i>

Anonym 90186 11.03.2017 19:19
Pro 94158
Proti Německu, kde končí velká část produkce českých podniků, zůstávají tuzemské hrubé výdělky zhruba na třetině.
A co hůř, pokud se zohlední pohyby cen, dostali na konci loňského roku víc přidáno zaměstnanci na Slovensku i v Polsku. Tedy v zemích, kde bývaly mzdy výrazně nižší než v Česku. Na Slovensku stoupla průměrná mzda meziročně reálně o 3,7 procenta na 990 eur, což je v přepočtu 26 750 korun. A stejným tempem se zvyšovaly platy i v Polsku, stouply na 4 219 polských zlotých, tedy 26 356 korun.

Anonym 94158 11.03.2017 18:46
Mám radost, že se pan prezident opětovně uchází o prezidentský úřad na další období. Prožíváme období demokracie a ekonomického růstu. Nový rekord v růstu platů za poslední období je nadějí do budoucna. Elity? Nic nového pod sluncem. Není to dle mého názoru nic jiného, než nový Stalinyzmus a jeho polytruci. Tyto řvouny nazývám bolševiky.

Anonym 90186 11.03.2017 17:59
Pro 17874
K hlavním ideologickým proudům islamistického terorismu patří džihádistický salafismus, ze kterého vycházejí organizace Al-Káida, blízkovýchodní Islámský stát nebo africká Boko Haram. Tato ideologie vznikla původně pro podporu mezinárodní muslimské pomoci ve válce proti Sovětskému svazu v A..anistánu. V tomto konfliktu má kořeny i fundamentalistické hnutí Tálibán. Další organizace sahající k terorismu, Hamás a Hizballáh, mají původ v izraelsko-palestinském konfliktu. Mnoho zemí a mezinárodních organizací uvádí tyto skupiny nebo jejich ozbrojená křídla na seznamu teroristických organizací.

Anonym 17847 11.03.2017 17:40
Nejprve šly USA a jejich patolízalové z NATO bez pozvání na soudružské návštěvy Islamistů aby tam se svým válečným vercajkem tyto země poničily a nyní nám Islamisté tyto soudružské návštěvy jenom oplácejí.Vše co se po komunistech prolhalo k moci je třeba za vlastizradu národa Čechů odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 11.03.2017 17:31
Chce to krutou revoluci.Při ní celou EU směle kopnout do zádele a zas se vžebrávat pod ochraná řídla surovinově bohatého Ruska s jeho rozsáhlými trhy.Co nás zatahlo do područí EU odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.

Anonym 17847 11.03.2017 17:28
Pro 90176.Brzo se bude v Česku za takové lhaní co tu předvádíš demokraticky stahovat z kůže,protože právě ta demokracie k lumpům pomohla,že už jsou nyní Češi řazeni mezi rozvojové země.I když jsem se za komunistů musel ,za jejich kritiku prošlápnout až k soudu,tak oproti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům,byli tehdejší komunisté mnohem lepší hospodáři a zlatí.Zde sedmadvacet roků vládnoucí dobytek stále úspěšně žene Česko do státního bankrotu.Proto to chce krutou revoluci vednou mladou generací a zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům řádně vyprášit kalmuk.

Anonym 90186 11.03.2017 15:47
Že máme mít co nejlepší obchodní vztahy s Ruskem a Čínou, by mělo být nezpochybnitelné. V tomto směru je potřeba usilovně pracovat a vytvářet nové a lepší možnosti pro všechny zainteresované strany. Je ale nechutné, když u toho někteří čeští politici (v tomto případě vynikají komunisté, ČSSD a často i prezident Miloš Zeman) ohýbají pravdu všemožným způsobem. Putinovské Rusko, a v případě Číny to platí ještě daleko více, nejsou demokratické státy, na tom lepší obchod a miliardy dolarů investic nic nezmění. Čína okupuje Tibet a Tchaj-wan je demokratický a regulérně nezávislý stát, ne, že ne. Putin anektoval Krym, podněcuje válku na Ukrajině a potlačuje lidská práva ve své zemi. Pokud to někteří politici nevidí a nechtějí vidět, je to jejich věc, ale neměli by se u toho blamovat fatálními nesmysly, kterými chtějí oblouznit českou veřejnost.

Anonym 90186 11.03.2017 15:46
Doslova za tragédii se dá označit neplnění některých našich závazků vůči Severoatlantické alianci. Slíbená 2 procenta na obranu
nedáváme už od roku 2006. A když se bude do rozpočtu přidávat současným tempem, závazek nenaplníme ani za dalších deset let. Pokud se něco zásadního nestane. V tomto směru selhaly všechny strany bez rozdílu, levicové, pravicové i ty nedefinovatelné (například Babišovo ANO). To vše se odehrává v době, kdy se svět otřásá pod náporem islamistů, teroristů a velkých vln migrace. Pozoruhodné je, že se ani nikdo nechystá k rozhodným krokům, abychom své závazky k NATO začali plnit co nejrychleji.

Anonym 90186 11.03.2017 15:45
Za nestoudné se dá označit i přístup většiny českých politiků k tolik diskutovanému problému nestejné kvality stejně vypadajících potravin od jednoho výrobce pro zákazníky na Západě a na Východě. Celá léta se o tom ví, celá léta se o tom hovoří, ale nic se v tom neděje. Nic se pro české zákazníky nemění. Tanečky, které předvádí ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL), jsou směšné, protože je ve funkci více než 3 roky. Zastupuje u toho ministr více různé lobby, nebo voliče? Zcela absurdní jsou pak k tomu připomínky opozičního poslance Petra Bendla (ODS). Ten se tváří, že je něco v nepořádku a že vláda nekoná. Přitom on sám byl ministrem zemědělství mezi říjnem 2011 až červencem 2013. Ten problém existoval už tehdy, takže Bendl by měl mlčet v koutku, protože také s ním nijak nepohnul.

Anonym 90186 11.03.2017 15:44
Premiér Sobotka se nechal v pátek v Bruselu zastupovat slovenským předsedou vlády Robertem Ficem. Přitom na summitu se nejednalo o ničem menším, než o tom, zda se EU bude dál vyvíjet a integrovat v různých rychlostech. V překladu: Německo a Francie za podpory Itálie a Španělska chtějí odsoudit některé země, včetně České republiky, do druhořadé role. Ne, že by to tak nebylo někdy i dnes, ale tlak na opětovné rozdělení Evropy pořád sílí. Místo toho, aby Sobotka bouchal do stolu v Bruselu, protože jde o hájení národních zájmů prvořadého významu, natřásá se před spolustraníky v Brně. Přitom věc spěchá deklaraci k tomu, jak bude EU vypadat v blízké budoucnosti, má přijmout další summit již 25. března v Římě.

Anonym 90186 11.03.2017 10:37
Italsky Parmalat si take nechal vypracovat audity, ktere se nakonec ukazaly jako falesne a cisla v nem bud nebyla spravne zavedena nebo nebyla vubec.

Anonym 90186 11.03.2017 10:36
"Kam se poděla ta tlačenka? " "Tady žádná tlačenka nebyla, tady byla jen taková čokoládovákoule." "Aha..Tak kde je teda ta čokoládová koule? "

Anonym 90186 11.03.2017 10:33
Bureš se do svých lží zaplétá, jak moucha do pavučiny. A čím více se bude snažit vysvětlit nevysvětlitelné, tím více toho na sebe práskne. On ty peníze na nákup skutečně neměl a ani je "nepotřeboval", protože v těch letech prostě a jednoduše žádné dluhopisy reálně nekupoval. Vše byl jen účetní trik. Ve skutečnosti za ně zaplatil možná až letos, proto ten dopis z banky místo výpisu z účtu. A v tom dopisu přesně z těchto důvodů chybí datum, kdy to zaplatil.. Jedno velké šméčko..

Anonym 90186 11.03.2017 10:32
Babiš, coby nejabsurdnější příklad politického střetu zájmů v ČR vůbec, prokazatelně podvodník s 50 mil. dotací, ministr financí a velkohokynář v jedné osobě, podezřelý z 90 milionového krácení daní usiluje o post premiéra ČR. Jaká čest! Ale nic nemožného v zemi, která se potácí někde na 47 místě celosvětového žebříčku vnímání korupce.

Anonym 90186 11.03.2017 10:32
Je smutné, že prezident republiky je kámoš tohoto zloděje a premiér je jeho loutkou a poskokem.

Anonym 90186 11.03.2017 10:31
Babiš se nám do toho zaplétá pořád víc a víc. Navíc audit vůbec neřeší korunové dluhopisy Agrofertu ale jen zda v danou chvíli mohl mít na ně prostředky.

Anonym 90186 11.03.2017 10:31
Kdesi prohlásil, jak po rozdělení Československa zakládal Agrofert na zelené louce se 4 zaměstnanci. Co ale nedodal, že Agrofert zakládal coby ředitel divize slovenského Petrimexu, (obrat v rozmezí 35 až 40 miliard korun) který do založení Agrofertu napumpoval cca 400 mil.Kč. Hrabiš, o 2 roky později s pomocí "svých přátel" ze Švýcarska a právními kličkami Petrimex vytuneloval a Agrofert nepřátelsky převzal. V tom se urputné ho.ado Babiš dobře vyzná.

Anonym 90186 11.03.2017 10:29
Pořád se tu někdo něčemu diví. Přitom je přece normální a běžné, že každej zloděj, dokud mu to beze vší pochybnosti nedokážou, tvrdí, že to neukrad a vymýšlí pohádky, jak to bylo.

Anonym 90186 11.03.2017 10:28
Ten bude tak dlouho dokazovat, že je nevinen, až na sebe napráská snad skoro všechno.

Anonym 90186 11.03.2017 10:28
Tak na sebe Babiš opět práskl několik podvodů, ale bohužel koblihám je to stejně jedno, pětrák denně se pomodlit Zdrávas Babiš jim stačí ke štěstí.

Anonym 90186 11.03.2017 10:27
Babiš je ztracený případ!
Je žádoucí, aby se co nejvíce lidí dovědělo o jeho machinacích a obohacování na úkor českého daňového poplatníka!
Kázal vodu, víno pil!

Anonym 90186 11.03.2017 10:25
Podivný je případ prodeje poradenské firmy Afeed . Podle obchodního rejstříku nevykazovala do konce roku 2010 prakticky žádnou činnost, neměla zaměstnance a na účtu schraňovala pět milionů, ze kterých ovšem tři čtvrtiny pokrývala půjčka. Zpráva PwC informuje, že Babišovi plynul osvobozený příjem z prodeje 20 ks akcií ve společnosti AFEED , a.s. v úhrnné výši 59 milionů Kč, a to na základě Smlouvy o úplatném prodeji cenných papírů ze dne 2.5.2011. Co vlastně Agrofert od Babiše kupoval? Afeed se podle výroční zprávy stal teprve v roce 2011 největším výrobcem krmných směsí na Moravě. Této pozice dosáhl až poté, co agendu krmných směsí převzal od jiných firem koncernu Agrofert.
Jednoduchá otázka, kde Babiš shromáždil částku na nákup dluhopisů, byla zveřejněním zpráv nahrazena otázkami, kde vzal peníze na investici do firmy Profrost, proč ji od něho kupoval Agrofert tak draho a jak vůbec proběhl obchod s akciemi firmy Afeed .

Anonym 90186 11.03.2017 10:24
Jde ovšem o konstrukci, která stojí na tom, že si auditoři zřejmě prohlédli smlouvy mezi Babišem a jeho koncernem Agrofert o prodeji tří firem. Jen zběžná prohlídka českého obchodního rejstříku ukazuje, že šlo o pozoruhodné obchody. Klíčový byl prodej prostějovské pekárny Profrost, která se specializuje na hluboce zmrazené pečivo. Vznikla v dubnu 2007 a vstupní investice dosáhla podle firemního webu 170 milionů. Zpráva PwC informuje, že už v květnu 2010 Babiš firmu prodal za 527 milionů, přitom podle rejstříku byl novým majitelem Agrofert.
Zbývá objasnit, kde Babiš získal 170 milionů na vstupní investici. Ze zdaněných příjmů to být nemohlo, protože v období 1996-2007 dosáhly celkem 42 milionů, a o nezdaněných Babiš auditory neinformoval. Druhá otázka zní, jestli Agrofert nemohl od Babiše koupit podnik levněji. Aktiva Profrostu dosahovala v době nákupu 250 milionů, zisk se pohyboval mezi 30 a 40 miliony. Koncern utratil za technologie Profrostu v roce 2011 další částku přes sto milionů. Návratnost investice za nejméně patnáct let bez ohledu na cenu úroků není žádné terno.

Anonym 90186 11.03.2017 10:23
Miliardář stál v zásadě před jednoduchým početním úkolem. Prokázat, jak do konce roku 2012 vydělal 1,25 miliardy, za které koupil dluhopisy Agrofertu. Pak zbýval ještě menší úkol prokázat příjem 230 milionů, za který v roce 2014 dokoupil další dluhopisy.
Vypořádal se s ním zhruba tak, jak naznačoval už dříve. Auditoři Ernst a Young a PwC potvrdili, že v letech 1996-2012 přiznal finančnímu úřadu příjmy, které po zdanění dosahovaly 1,11 miliardy. To by na nákup dluhopisů za 1,25 miliardy nestačilo, natož aby zbývalo na obyčejné živobytí. Ovšem auditoři potvrdili, že v letech 2009-2011 prodal Babiš akcie dvou českých firem Profrost a Afeed za 586 milionů a k tomu ještě slovenskou Afeed za 161 milionů, které vesměs nemusel danit. Tím se zdá vše vyřešeno. Babiš měl na dluhopisy a ještě mu zbývalo na běžné výdaje 600 milionů. Otázka, za co koupil v roce 2014 zbylé dluhopisy v hodnotě necelé čtvrt miliardy, tím rovněž odpadá, zvlášť když si v roce 2013 do svých příjmů po zdanění připsal 189 milionů.

Anonym 90186 11.03.2017 10:21
Vysoká finanční podpora zahraničním firmám. Na sjezdu ČSSD si přitom předseda Bohuslav Sobotka stěžoval na podnikání velkého množství nadnárodních společností v České republice. Poté, co socialisté poškozovali malé živnostníky, je teprve v budoucnu budou chtít daňově podpořit. Poté, co daňově podporovali příchod zejména velkých zahraničních firem do ČR, jim podle vládních plánů chtějí zvýšit zdanění dividend.
Zavedení nespravedlivé třetí sazby DPH vedoucí k podpoře pouze vybraných odvětví.
Půjčka 700 milionů korun pro bankrotující společnost OKD (byť údajně cílená na zaměstnance), která se vysoce pravděpodobně státu nevrátí, poskytnutá, aniž by vláda získala nad OKD kontrolu. Jedná se tedy vlastně o dar.
Většina vládních poslanců ČSSD chtěla zrušit vízovou povinnost do EU pro občany Turecka, ačkoli v Turecku působí teroristické organizace.
Podpora nespravedlivé evropské směrnice, která nezávazně požaduje alespoň přibližně vyrovnaný počet žen a mužů v dozorčích radách velkých podniků.
ČSSD také bez problémů souhlasila s omezením výdajových paušálů pro mnohé drobné podnikatele, s časově náročnými kontrolními hlášeními k DPH i pro nejmenší živnostníky (včetně vysokých pokut i za drobná pochybení), s kontrolami kotlů i bez souhlasu soudu v domácnostech či s nespravedlivými vratkami spotřební daně z pohonných hmot použitých v zemědělství.
Díky znovuzvolení Bohuslava Sobotky předsedou ČSSD máme jistotu, že čeští socialisté budou ve své ekonomicky zvrácené politice pokračovat. Zároveň však máme téměř jistotu, že to s nimi nebude ještě mnohem horší.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti