Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka)

Miloš Zeman diskuse strana 3050

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 08.04.2017 13:59
Firma Argun, která získala státní zakázku na dodávku neprůstřelných vest za 255 milionů korun pro ministerstvo Martina Stropnického, si zřejmě své vítězství ve výběrovém řízení pojistila. V době, kdy se totiž rozhodovalo, která ze čtyřech firem lukrativní smlouvu podepíše, poslal majitel Argunu 200 tisíc hnutí ANO, jehož je Stropnický místopředsedou.
Jak upozorňuje sobotní deník Právo, na celou zvláštní situaci poukázala organizace Transparency International. Její analytik Milan Eibl varoval před podobnými obchody. Takový krok zbytečně zavdává závažná podezření o celém výběrovém řízení, když následně toto řízení firma vyhraje, řekl.
Obě strany ovšem tvrdí, že náhodné okolnosti nemají s vítězstvím státní zakázky nic společného. Žádné nepříjemné souvislosti nevidím, protože výběrové řízení bylo nastaveno na nejnižší cenu. A tu jsme my, a to dost radikálně, podali. Takže není o čem mluvit, řekl Právu Stanislav Petr, majitel Argunu, který dvousettisícový dar vysvětluje jako příspěvek hnutí, s nímž sympatizuje.
Chtěl jsem, aby se ANO dostalo do zastupitelstva ve městě, ve kterém žiji a kde chci, aby to k něčemu vypadalo, trvá na svém Petr. Ministr Stropnický údajně o daru vůbec nevěděl. Tato informace je pro mě nová. Nemohu ovlivnit, kdo a kdy se rozhodne poskytnout hnutí sponzorský dar. Představa, že by to ovlivnilo zakázku, je scestná. Rozhodovala nezávislá komise a vítězná společnost podala nejlepší nabídku, řekl Právu místopředseda Babišova hnutí.

Anonym 5822 08.04.2017 12:51
B l . e č k.. 90186 a jinak ti chutná? :-))

Anonym 90186 08.04.2017 11:45
Pro 5822
Kobliha nemůže rozchodit reportáže ČT o své minulosti a tak skrze svůj plátek útočí. Stejně tak jako po svém volebním neúspěchu do Senátu, chce tuto instituci zrušit.
Základní plat Janečka činil 225 tisíc. Aby dostal odměny, tak mu stačilo udržet sledovanost na 26 procentech, splnit 4 kritéria a hlavně si odměny mohl vypisovat sám, bez souhlasu Rady ČT. Naproti tomu Dvořák musí mít sledovanost na 30 procentech, splnit 12 kritérií a odměny dostává pouze pokud mu je odklepne Rada ČT.
Za Janečkovy éry měla ČT příjmy z reklamy na všech programech. Dvořák musel rozjet digitalizaci ČT, navýšil počet programů a nyní bude muset investovat do sítě DVB-T2.
Janeček si v roce 2008 vydupal zvýšení koncesionářských poplatků(135 Kč - dnes je reálná hodnota tohoto poplatku 113 Kč).
Dvořák byl ve straně několik dní, Janeček několik let (absolvent VUML, patřil mezi elitní komunisty v okrese Tábor).
Samozřejmě, že by se Koblihovi líbilo, když by tady byli pouze soukromé stanice, které by mohl vodit jako svoje loutky.

Anonym 5822 08.04.2017 09:49
České televizi (ČT) se tenčí úspory. Od doby, kdy do jejího vedení nastoupil Petr Dvořák, klesly téměř o dvě miliardy korun, informuje sobotní MF DNES. Přesto šéf veřejnoprávní televize pobírá k měsíčnímu platu 230 tisíc korun každý rok milionové odměny. Jedním z argumentů pro jejich udělení je přitom vyrovnaný rozpočet, kterého by však bez odčerpávání úspor televize nedosáhla, upozorňuje deník.
A co očekáváte, vždyť Dvořák je komunistická rychlokvaška, která po revoluci zahodila rudou knížku. Musíme být rádi, že pobírá takový plat, peníze mizí neznámo kam, vlastně na vysoké odměny :-)) A my to platíme. Jednoduchý člověk jako je 90186 toto ovšem nikdy nepochopí. Raději budu přispívat na soukromé TV stanice, než tomuto zl..

Anonym 94158 07.04.2017 23:00
Velmi reálný a poučný dokument odvysílala Prima. Není řádně vyšetřeno z nezávislých zdrojů a je více variant více pravděpodobných. Doporučuji dokument shlédnout. Opět po Petrohradu přišla smutná zpráva ze Švédska. Paní Angelo, Toto jste chtěla?

Anonym 90186 07.04.2017 18:28
Americký raketový útok je pouze ojedinělou akcí ve složitém soukolí syrské války. Pokud by měl být nějakým odrazovým můstkem ke změnám, muselo by následovat rychlé smetení režimu Bašára Asada a současně zničení Islámského státu. K tomu prvnímu se ale rozhodně neschyluje.

Diskuse o dodržování mezinárodního práva je proto v případě útoku USA nesmyslná, protože právo bylo porušeno vážněji mnohokrát předtím, než přišla Trumpova odpověď na odporný útok na civilisty za použití chemických zbraní. Tyto zbraně v Sýrii vlastnil jen Asadův režim. Slíbil je zlikvidovat. Zda to udělal, neví ani náš Bůh, ani jejich Alláh.
Bohužel místo řešení problému a razantních mohutných akcí čekejme jen další izolované útoky a další pofiderní diskuse.

Anonym 90186 07.04.2017 18:27
Sýrie je na mnoho let v podstatě ztracená. Bude ohniskem neklidu, který leží nedaleko Evropy.
Recept, jak to změnit, nelze najít ani lehce, ani rychle. Mocenské střety velmocí i přímý střet mezi jednotlivými znesvářenými proudy islámu se odehrává právě v Sýrii a může za ně měrou vrchovatou i syrský režim, který odmítl připustit politickou opozici. Cesta k nějakému řešitelnému a přijatelnému stavu byla dávno uzavřena.

Anonym 90186 07.04.2017 18:26
Diskuse nad dnešním americkým zásahem v Sýrii by měla proto probíhat zcela v opačném pojetí. Musíme se ptát na tyto otázky: Proč podobný útok přišel tak pozdě? Proč Západ léta nečinně přihlížel ničivé válce a masovému vyhánění lidí? Proč bylo umožněno Rusku, aby se roztahovalo v Sýrii? Proč trvá tak dlouho zničení vojensky poměrně slabého Islámského státu?
Odpovědi nejsou moc povzbudivé. Západ v čele s bývalým americkým prezidentem Barackem Obamou celé roky nechtěl v Sýrii (po zkušenostech z A..hánistánu a Iráku) zasáhnout, ponechal tuto nešťastnou zemi vlastnímu osudu a důsledky jsou strašlivé: Islámský stát, migrace v řádu milionů lidí, semeniště terorismu a džihádismu.

Anonym 90186 07.04.2017 18:25
Když sledujete zpravodajství televizí svobodného světa (včetně České televize), získáte pocit, že raketový útok USA na leteckou základnu zločinného syrského režimu, je nutné rozmělnit a relativizovat. Zástup rozumbradů, v čele s ruskou vládou, se u toho ohání mezinárodním právem. Pokud by ale mělo být právo skutečně dodržováno, měl být naopak už dávno barbarský Asadův režim zničen. Chtělo by se proto na adresu Západu a amerického prezidenta Trumpa říci: Málo Donalde, málo.
Pokud někdo nedodržuje jakékoli právo, včetně toho mezinárodního, tak Asadův syrský režim, ruský prezident Vladimir Putin, teokratický Írán a teroristické hnutí Hizballáh (všechno spojence ve válce v Sýrii) patří na první místa. Putin a Rusko porušilo flagrantně mezinárodní právo okupací ukrajinského Krymu a teď poučuje svět, jak se má takové právo dodržovat. Je to směšné i drzé zároveň.
Politické špičky Západu se sice dnes postavily na stranu Spojených států, ale média pořád vyvolávají dohady a spekulují o tom, zda byl útok na syrskou základnu nedaleko města Homs v pořádku. Co je ale proboha v pořádku ve válce, ve které zemřely za posledních šest let statisíce lidí, miliony opustily své domovy (z nich se část v rámci migračních vln přesunula do Evropy) a jedním z jejich důsledků byl vznik obludného Islámského státu. Příčinou toho ale nebyl Západ, ten do situace v Sýrii bohužel naopak dlouho nezasahoval, ale právě diktátorský syrský režim Bašára Asada.

Anonym 31911 07.04.2017 17:50
Bublina splaskla. Odborníci v Čechách pochybují o nahrávce zásahu proti chemickým zbraním. Ti kteří zasahovali neměli masky, neměli ochranný oděv, někteří neměli ani rukavice. Měli to být profesionálové. Je známo, že Češi patří v této odbornosti ke světové třídě.

Anonym 90186 07.04.2017 17:31
Projev Trumpa
Mí drazí Američané,
v úterý syrský diktátor Bašár Asad podnikl strašný útok chemickými zbraněmi na nevinné civilisty. S použitím nervového plynu Asad zadusil životy bezmocných mužů, žen a dětí. Mnoho z nich zemřelo pomalou a brutální smrtí.
Při tomto barbarském útoku byla dokonce krutě zavražděna i krásná miminka. Žádné boží dítě by nemělo zažít takovou hrůzu.
Dnes večer jsem nařídil cílený vojenský úder na leteckou základnu v Sýrii, odkud byl chemický útok podniknut. Je životně důležitým národním zájmem Spojených států zabránit šíření a používání smrtelných chemických zbraní a odradit od jejich šíření a používání.
Není pochyb o tom, že Sýrie použila zakázané chemické zbraně, porušila své závazky plynoucí z úmluvy o chemických zbraních a ignorovala naléhání Rady bezpečnosti OSN.
Veškeré dřívější pokusy v uplynulých letech změnit Asadovo chování selhaly a selhaly velmi dramaticky. Výsledkem je, že se prohlubuje uprchlická krize a region je stále nestabilnější, což ohrožuje Spojené státy a jejich spojence.
Dnes večer vyzývám všechny civilizované národy, aby se přidaly k našemu úsilí zastavit masakrování a krveprolévání v Sýrii a také terorismus všech druhů a typů.
Prosíme o boží moudrost v době, kdy čelíme velmi rozbouřenému světu. Modlíme se za životy zraněných a za duše těch, kteří zemřeli. A doufáme, že dokud Amerika bude hájit spravedlnost, pak mír a harmonie nakonec zvítězí.
Dobrou noc. A bůh žehnej Americe a celému světu.
Děkuji vám.

Anonym 90186 07.04.2017 17:25
Věci se vracejí do normálu,nebylo přirozené,když rudí dědečci oslavovali amerického prezidenta,bylo jasné,že to jednou musí skončit.A ta chvíle právě nastala,což ideologický vůdce rudých dědečků Lalok nyní jasně potvrdil.

Anonym 90186 07.04.2017 17:24
Pane Trumpe, je tady zajezd z Osvetiman. Tak je pustte, ale nejdriv at si vsichni umyjou ruce od tlacenky

Anonym 90186 07.04.2017 17:23
Lalok rád používá dvojí metr.I na domácí scéně.Na malého hokynáře muší být přísnost,když se ovšem někdo dotkne jeho spojence Bureše,tak na obranu "cti" tohoto agenta STB,daňového a dotačního podvodníka povolává i Rychetského "ústavní" soud.

Anonym 90186 07.04.2017 17:23
Oprávněnost ruského útoku na Krym,Donbas a Luhansk by také měla posoudit nezávislá komise,že ožralo?

Anonym 90186 07.04.2017 17:21
Náš Pamprezident se opět vylhal z otázky. Ruku na srdce - může v takovém případě nějaká komise vědět víc než tajné služby?
Jako s tím letadlem nad Ukrajinou. Po 3 letech mravenčí práce komise potvrdila to, co tajné služby k věci sdělily hned na začátku - byli to Rusové. A co se na věci mění? Nic rusové zalžou, že ne. Jakoby si někdo mohl myslet, že se přiznají.

Anonym 90186 07.04.2017 17:20
Soudruh pan prezident s celým svým proruským kolektivem říká nesmyslné žvásty a dělá "mrtvého brouka". Zase ostuda!

Anonym 90186 07.04.2017 17:20
President Zeman zatím nemá názor. Proč riskovat nepřízeň buď zleva, nebo zprava, že? Snad si něco někde vygůgluje, a pak nám v "Putyce u Mynářky" vysvětlí, jaká je pravda.. nebo jaká jsou alternativní fakta.

Anonym 90186 07.04.2017 17:19
Zemana by měla především posoudit lékařská komise. Mlít páté přes deváté, lhát a mít v PC dětské po.no není zas tak normální.

Anonym 90186 07.04.2017 17:18
Trump si dokonale vytřel s Kremlem a kremrolemi včetně Ovara zádel. Putin se z toho může posxat vzteky a Ovar neví co má dělat. Tak to má být, musím se smát

Anonym 90186 07.04.2017 17:18
Zeman je jako každý socan přímo posedlý komisemi. Oni jsou schopni i na vznik komise vytvořit komisi..

Anonym 90186 07.04.2017 16:11
Pro 5822
Plně si potvrdila můj příspěvek, že Zeman míří na fanklub jednodušších lidí, když uvažuje o propuštění dvojnásobného nájemného vraha.

Ovar 37150 07.04.2017 11:20
Trumpík má za jedna.

Anonym 31168 07.04.2017 10:43
Všechny naše politické lumpy co schvalují útok USA bude třeba po revoluci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.I v Iráku začali válčit kdysi s vylhanou záminkou.USA je nejzločinější země světa .

Anonym 5822 07.04.2017 07:03
Oprava: děti umíraly.. než se gramatické chyby opět chytne nějaký dědek.

Anonym 5822 07.04.2017 07:02
Po dlouhé době má pan Zeman moje sympatie. Zvažuje milost Kájínkovi. To je dobře. V jeho kauze jsou velké pochybnosti a ten člověk je za katrem téměř 20 let, někomu se to zřejmě hodí. Pokud jsou pochybnosti, tak neměl být odsouzen. A i kdyby byl vinen, odseděl si dost, na rozdíl od některých vrahů dětí, kteří si neodseděli ani polovinu. Přestaňte se tady obviňovat z hloupostí, buďte rádi, že nežijeme v Sýrii, chemický útok, při kterém v bolestech umírali děti byl zvěrstvo nad zvěrstvo. Uvítala jsem rozhodnutí pana Trumpa o vojenském zásahu. Takže klídek 90186, určitě se ti nežije špatně, když můžeš vysedávat celé měsíce u PC a psát nesmysly. Kdyby ti nad hlavou lítaly rakety asi by ses strachem po.. Ale tady jsi hrdina, že? Jak úsměvné.

Anonym 94158 07.04.2017 00:23
Milý 90186, pan Zeman nebojuje za sebe! Bojuje za slušné občany České republiky. Dle mého názoru on nemůže nic získat a nic ztratit. Občas plácne vedla. To ale my obyčejní lidé děláme Také. Patří mezi nás!

Anonym 90186 06.04.2017 21:19
Světové ekonomické fórum zveřejnilo každoroční žebříček o konkurenceschopnosti jednotlivých zemích v odvětví cestovního ruchu. Takzvaný Travel a Tourism Competitiveness Index (TTCI Index konkurenceschopnosti cestování a turistiky) zohledňuje ve čtrnácti pilířích desítky aspektů, které cestovní ruch a jeho rozvoj ovlivňují. I přes zhoršenou bezpečnostní situaci je však Evropa stále nejlepším místem pro cestování, v první desítce se umístilo šest evropských zemí. Česko uzavírá čtvrtou desítku.
Z celkového počtu 136 zemí, které žebříček zohlednil, se na první pozici stejně jako v minulých letech umístilo Španělsko. Na pomyslný stupeň vítězů se vedle něj postavily další západoevropské země Francie a Německo. Na čtvrté pozici se nachází Japonsko následované Velkou Británií a Spojenými státy. První desítku uzavírá Austrálie, Itálie, Kanada a Švýcarsko.
Česká republika se nachází na 39. příčce. Ačkoliv získala stejné skóre jako v loňském žebříčku, pohoršila si meziročně o dvě pozice. Zároveň Světové ekonomické fórum zařadilo Česko mezi země západní Evropy, kde se umístilo na poslední příčce. Pokud by se však vzaly v úvahu státy bývalého sovětského bloku, dopadla by Česká republika nejlépe. Například Polsko se umístilo na 46. příčce a Slovensko okupuje pozici číslo 59. Oblíbené Chorvatsko se umístilo sedm pozic před Českem.

Anonym 90186 06.04.2017 20:48
Už i Kobliha první očekává zpomalení ekonomiky.

Anonym 90186 06.04.2017 20:26
První pokus (to, jak ovládl na rok Unipetrol téměř zadarmo) se odehrál za vlády premiéra Zemana - v době opoziční smlouvy. A vyšetřovací komise v roce 2005 se nemohla na nátlak ČSSD zabývat vyšetřováním prvního pokusu. Významnou roli tehdy zahráli: Miloš Zeman, Jaroslav Tvrdík a stará garnitura ČSSD. Babišovým významným spojencem se v té době stává firma Amorepa a velmi zajímavá postava (vygoogli) Marc Rich.
To vše bylo před tím, než Andrej Babiš zkoupil mediální dům MAFRA a vstoupil do politiky napřímo. Musel, jelikož od roku 2006 (vláda Topolánka) se na jeho pozice vtlačili jeho konkurenti a vše najednou bylo pro Babiše dražší. Když něco člověk opravdu chce, musí si to udělat sám.

Anonym 90186 06.04.2017 20:24
Je zajímavé, když člověk pozoruje Babiše, jak se strašně snaží odstřihávat od politiků, co tu 25 let jen kradli. Jak se snaží ze sebe dělat pana čistého. Přitom Andrej Babiš je významným politickým hráčem již dlouhou dobu. Hraje stejnou hru, co hrával dříve. Používá i velmi podobné sítě a spojence. A také se učí z chyb. Například zjistil, že když něco člověk chce, musí si to udělat sám. Silným hráčem v politice je již dlouho.
Mimo jiné například donutil českou vládu (Špidla, Gross - ahoj Stando, tady máš ten byt, Sobotka, Rychetský, Tvrdík, Rusnok, Škromach, Němec) při privatizaci Unipetrolu, k vyřazení kazažské firmy, která tehdy nabídla o 40% větší cenu. Poláci (polská PKN Orlen hrála v privatizaci Unipetrolu významnou roli a nakonec Unipetrol také získala) byli z vlivu Babiše na vládu byli velmi příjemně šokováni.
I tak si Andrej ale dvakrát vylámal zuby na Unipetrolu - no, on spíš dvakrát vytřískal oproti původním předpokladům méně, než co měl v záměru. Mimochodem, víte, kdo ho zastupoval v kauze Unipetrol? Nějaký Radek Pokorný - ten do kterého se dneska trefuje a člověk by mu i věřil, že se snad neznají. Babiš má velmi selektivní paměť, když obviňuje všechny kolem sebe, že tady 25 let jen kradli. Byl totiž přímým účastníkem dění.

Anonym 90186 06.04.2017 20:22
"Zájemců" o Mrázkovu smrt bylo nejspíš víc. Podle Kmentovy knihy není vyloučené dokonce ani tehdejší vedení ČSSD. Mrázek totiž téhle straně údajně vyhrožoval, že odtajní nashromážděné informace o korupci, mj. z dob korupcí doslova prolezlé Zemanovy vlády (viz opět Kmenta). Byl zastřelen teprve poté. Ovšem hodit se to jistě mohlo i Babišovi. Doporučuju četbu Kmentova Kmotra Mrázka, je to dost zajímavé čtení o skutečně vychechtaných časech Zemana (Mlhy), Šloufa (Vodníka), Mrázka, Chemického Alího a dalších šoumenů, co řídili firmu a stát jako sicilskou rodinu Corleonů..

Anonym 90186 06.04.2017 20:21
Vsichni co vedeli uz čuchaji kytičky ze spoda.

Anonym 90186 06.04.2017 20:20
Bureš a jeho mord parta z StB odvádí svoji práci ruku v ruce s koupenými policisty a soudci čistě.. Snad se někdy dozvíme pravdu a tito lotři půjdou po zásluze do žaláře.

Anonym 90186 06.04.2017 20:20
Mrázek byl starej vexlák a darebák, ale asi překážel ještě větším mafiánům, kteří nám dnes káží svojí "pravdu".

Anonym 90186 06.04.2017 20:19
Pro oživení paměti a doplnění souvislostí: 2005 - Poláci vyšetřili kauzu Unipetrol - PKN Orlen (současný oficiální vlastník Unipetrolu) takto: Česká vláda mohla dostat za Unipetrol o 180 mimlionů EUR více (40%). O nižší výnos se měl postarat Babiš.
Říjen 2005: i u nás vzniká vyšetřovací komise. (Přes odpor ČSSD).
19. leden 2006. Babiš před ní vstupuje jako předposlední.
26. ledna 2006 - smrt Františka Mrázka, který byl společně s Pitrem hlavním konkurentem Andreje Babiše v boji o Unipetrol.
Komisi se mimo jiné nikdy nepodařilo zjistit, proč vláda stáhla mimo jiné nejvyšší nabídku na odkup Unipetrolu. Ani jeden člen vlády to nedokázal vysvětlit.
Únor 2006 - definitivní roztržka mezi Andrejem a PKN Orlen - Andreje zastupuje Radek Pokorný.
Babiš v boji s PKN Orlen získává spojence Jacka Spyru - člověka, který v celé kauze Unipetrol postaral nejvíce o neúspěch Agrofertu. Spyra se pokusil přes svůj kontakt (analytika Kejlu) si Babiše zavázat, ale to se mu nepovedlo. Spyra i Kejla byli zatčeni v sídle Agrofertu. Spyra se z toho dostal, Kejla dopadl hůře. Měsíc po zatčení jej při jízdě na motorce vytlačilo neznámé nákladní auto. (to ještě přežil, ale stejně jej v roce 2007 nalezli mrtvého - prý prášky a chlast).
29. května 2006 vzniká Kubiceho zpráva ( že do státní zprávy pronikl organizovaný zločin - zejména se jednalo o smrt Mrázka, vyšetřování povdodů při obchodu s ropnými produkty, vraždý okolo Solncevské mafie, korupce ve státní správě v souvislosti s biopalivy - kauza biolíh).

Anonym 90186 06.04.2017 19:56
Zeman samozřejmě shání hlasy pro budoucí volby, míří tím na fanklub jednodušších lidí, kteří se nechali oblbnout manipulátorem Klímou. To že se na začátku své prezidentské funkce zavázal, že milost poskytne jen ve vyjímečných případech a to jenom z důvodů těžké nemoci vězně, je také dokladem o jeho prolhanosti. Kdysi před lety podobně získal hlasy duševních analfabetů ze Sládkovy strany, která se rozpadla a díky hulvátským Zemanovým výrokům a útokům na tehdejší vládu drtivá většina bývalých de.ilů z této strany přešla k ČSSD. Zeman zoufale shání hlasy, aby udržel na Hradě nejenom sebe, ale i své hochštaplery kolem sebe, zejména dvorního šaška Ovčáčka.

Anonym 31168 06.04.2017 16:35
Konečně se i na internetu objevují rozumné články o fungování EU .Tím se ukazuje jaké bylo lumpáctví zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů nás do EU zatahnout.EU a zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpové nás šikovně celou tuto dobu připravují na to aby mohli národ Čechů úplně zlikvidovat.Proto to chce krutou revoluci a vše co nás do EU zatahlo co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat vešerý majetek všech vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 06.04.2017 16:26
Ačkoliv Andrej Babiš nejprve odmítal cokoliv komukoliv vysvětlovat ohledně svých příjmů, tak jak už je to u něj zvykem, o několik hodin později otočil a slíbil vysvětlení. To nyní zveřejnil. Adresováno je Imunitnímu a mandátovému výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Převážná část dokumentu je vyplněna vysvětlováním vyhlášky a toho, jaké příjmy kde musí Babiš přiznávat a uvádět a které kde nemusí přiznávat a uvádět.
V závěru se pak ministr financí a jeden z nejbohatších Čechů omlouvá za to, že se sekl. V Čestném prohlášení za rok 2014 prý uvedl 200 926 998 Kč jako mzdu po zdanění. To je podle ministra špatně. Nyní si vzpomněl na to, že jde o úhrn zúčtované hrubé mzdy.O tom, za jaké prostředky nakoupil dluhopisy, za jaké prostředky koupil akcie Agrofertu na konci devadesátých let (v té době měl jen 8 milionů legálních příjmů), se ministr nezmiňuje. Nepřibližuje ani důvody machinací okolo společnosti Profrost. Čemu se naopak věnuje, je tradiční útok na Kalouska a Sobotku. Doufám, že na svém příštím zasedání bude výbor řešit i daňová přiznání Sobotky a Kalouska za posledních dvacet let, a jak a za co nakoupili byty, napsal Andrej Babiš na Twitter současně s uveřejněním vysvětlení.

Anonym 90186 06.04.2017 16:23
V majetkovém přiznání ministra financí Andreje Babiše (ANO) jsou podle sněmovního mandátového a imunitního výboru nesrovnalosti. Výbor na dnešním jednání odhlasoval, že věc postoupí k prošetření úřadu v místě Babišova trvalého bydliště kvůli možnému přestupku. Novinářům to řekl místopředseda výboru Martin Plíšek (TOP 09). Úřad by ministrovi mohl uložit podle zákona o střetu zájmů až padesátitisícovou pokutu.
Výbor řešil nesoulad mezi údaji, které Babiš napsal do oznámení o příjmech, a mezi těmi, jež zveřejnil v nedávné prověrce svých příjmů. Babiš pochybení odmítá, rozdíly podle něj vyplývají z podstaty a odlišného účelu obou dokumentů. Čísla uváděná v majetkovém přiznání už z principu nemohou odpovídat údajům z prověrky, která zahrnuje i data z daňových přiznání, uvedl Babiš v dopise, který dnes zveřejnil na svém twitteru.

Anonym 90186 06.04.2017 16:20
Někdejší kardinál František Tomášek podle pražského arcibiskupství nikdy neslíbil, že restituce církevního majetku skončily v roce 1991 a církev už nic dalšího nebude požadovat, jak o tom ve středu mluvil prezident Miloš Zeman. Jedná se o lež, Tomášek nikdy nic podobného neřekl, uvedlo arcibiskupství na svém twitteru.

Anonym 90186 06.04.2017 16:18
Pan prezident by to mohl vzít z jedné vody načisto, a dát milost i panu Krejčířovi. A pozvat ho zpátky domů, do vlasti.
Kikině imponovali podvodníci v bílých límečkách, dnešní pan prezident je spíš na střílečky.

Anonym 90186 06.04.2017 16:17
O Kájínka přeci vůbec nejde, tu milost mu mohl dát už dávno. Jde o zviditelnění se v předvolební nekampani a většinový volič fandící romantickým gaunerům to jistě ocení.

Anonym 90186 06.04.2017 16:16
Teď už je to více, než zřejmé. Nejvážnější soupeřem Miloše Zemana v nadcházejících volbách je Miloš Zeman sám.. A troufám si tvrdit, že sám sebe nakonec porazí.. Jsem si téměř jist, že závěrečným majstrštykem bude udělení nejvyššího státního vyznamenání Vladimíru Putinovi..

Anonym 90186 06.04.2017 16:16
Toto není jediná trumfová karta pana prezidenta. V rukávu jich má mnohem více. Prostě je vždy vytáhne v pravý čas a jeho preference stoupnou o pár procent.
Slušný člověk ho prostě musí obdivovat.

Anonym 90186 06.04.2017 16:15
Nejdřív tvrdil, milosti bude dávat jenom ve zvlášť závažných případech, později zas, že žádnou kampaň nepovede.. a jestli zrovna tohle není volební kampaň, pak už skutečně netuším, co by jí mělo být, protože vážně netuším nic o tom, že by Kajínek byl natolik nemocen, aby mu zbývalo jenom pár dní - což podle soudruha měla být podmínka pro udělení milosti..Též tvrdil v roce 2015 před anexí Krymu, že na Krymu žádní ruští vojáci nejsou. Nebo v roce 2016 tvrdil, že na Česko se ženou hordy ekonomických migrantů

Anonym 90186 06.04.2017 16:11
Pro 94158
U nás je zase jiný fenomén. Ovar chce dát milost vrahounkovi Kájínkovi.

Anonym 90186 06.04.2017 16:10
Pro 5822
Ty naše diskutérko, napiš nám něco o "poctivém" Koblihovi.

Anonym 94158 06.04.2017 14:51
Znárodnit majetek je hloupost. Je tu nový fenomén. Na Slovensku našli způsob zrušení amnestie. Pokud by se zrušily amnestie Havla a Klause, mohlo by se do státní kasy vrátit pár bilionů.

Anonym 31168 06.04.2017 13:40
Pro 94158.S tím,že zde ODS a TOP 09 už vládnout nebude souhlasím,ale to neznamená ,že uvedeným straníkům nebude třeba znárodnit veškerý majetek jejich rodů za škody co Česku nadělali.U těchto straníků,v nejlepším případě,udělat kopáče uranu pro Temelín.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti