Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy)

Miloš Zeman diskuse strana 3000

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 26.04.2017 09:49
Ministr financí Andrej Babiš si bude brát svou partnerku Moniku na Čapím hnízdě. Svatba se tak bude odehrávat v areálu, jehož vznik vyšetřuje Evropský úřad pro boj proti podvodům i česká policie. Pozoruhodné také je, že Andrej Babiš za užívání sídla, které mu nepatří, neplatí žádný nájem.

Anonym 90186 26.04.2017 09:45
Pokud bude Berlín dávat na svou armádu dvě procenta HDP, jak žádá NATO, vrátí se Evropa do roku 1938. S tímhle vyjádřením hraničícím s diplomatickým přešlapem přišel poslanec a místopředseda branného výboru Bohuslav Chalupa (ANO).Dlouholetý člen KSČ (1978 až 1990) nosí od roku 2013 stranickou průkazku hnutí ANO. Před rokem 1989 pracoval v Československé lidové armádě, krátce po listopadové revoluci vojsko opustil. V roce 2013 se stal poslancem za Jihomoravský kraj. Navrhuje například znovuobnovení Svazarmu pod názvem Svaz brannosti nebo zavedení povinné branné výchovy do škol.

Anonym 5822 26.04.2017 06:34
Jak vidno, náš starý rudý soudruh nemůže spinkat. Píše sem bláboly celou noc. Chudák.

Anonym 90186 26.04.2017 02:35
Podobným mechanismem, jako jsem viděl fanoušky Radovana Krejčíře či Miroslava Sládka. Hlupáci, jimž imponuje, když je někdo větší grázl než oni. Mravně defektní jedinci, kteří budou Babiše obdivovat tím víc, čím víc sviňáren, ojebů a nepoctivostí na něj praskne. Mechanismus mámo, na toho hned tak někdo nevyzraje, ten naopak ošidí každého to je ale frajer, co! To kdybysme uměli, tak už nejezdíme škodovkou, ale jako pan Babiš něčím onačejším!
Tento mechanismus je asi nejpravděpodobnějším vysvětlením Babišových preferencí. Třetině spoluobčanů prostě imponuje, že je Andrej šizunk. V takové zemi je ovšem víra v demokracii a její mechanismy opravdu komplikovaná

Anonym 90186 26.04.2017 02:34
Anebo je druhá možnost. Ne že třetina respondentů, kteří Babišovo hnutí preferují, nejsou nepříčetní retardové. Že je tomu právě naopak. Je totiž celkem dobře možné, že všechny ty hříchy výše vyjmenované, jež normální a charakterově nepokřivený člověk chápe jako těžký politický handicap, jsou tím, co Andrejovi láká voliče.
Po jeho kouscích už je zcela vyloučeno, aby někdo věřil tomu, že to pan Babiš myslí s prominutím upřímně. Jeho kabátek bojovníka proti korupci už definitivně vyšel z módy, je zcela nevěrohodný a nedokážu si představit hlupáka, který by Babišovy kecy považoval za pravdu. Bohužel si ale dovedu představit poměrně značné množství spoluobčanů, jimž jeho lži, daňové optimalizace, vyvádění Čapího hnízda z Agrofertu a zase zpět a všechna ta špína, co se na pana ministra vyvalila, prostě imponují.

Anonym 90186 26.04.2017 02:33
V den, kdy vyšly výsledky CVVM, byla hlavní zpráva většiny médií: Ministerstvo financí pod vedením Babiše má v účtech chyby za více než 100 miliard korun. A v textu se dočteme: Ministerstvo financí mělo například vykázat 83 miliard korun, ale podle NKÚ chybně vykázalo jen 83 miliónů korun." Takže když vezmeme jen tyhle větší causy, je zcela jasné, že Babiš je hochštapler, že jeho kampaň proti korupci byly jenom kecy v kleci, a že pokud někdo opravdu nemá kompetence mluvit do věcí veřejných, a do veřejných financí především, tak je to právě Babiš. Přesto je třetina voličů padlá na hlavu a volili by právě Andreje Poctivého.

Anonym 90186 26.04.2017 02:27
Zemanem dychtivě očekávaná návštěva u amerického prezidenta Donalda Trumpa se neuskuteční. Český velvyslanec v USA Hynek Kmoníček České televizi uvedl, že se návštěva odkládá na neurčito. Potvrdila se tak slova bývalých velvyslanců Petra Koláře a Michaela Žantovského, kteří hovořili o tom, že Zeman žádné skutečné pozvání do Bílého domu nedostal.

Anonym 31168 25.04.2017 20:08
Pro 94158.EU je dobrý model jen pro ty lumpy co v EU chytnou tučná koryta.Pro ostatní Čechy je to nástroj na likvidaci celého národa Čechů.

Anonym 94158 25.04.2017 16:57
EU je dobrý model pro Evropu. Chce to ještě rozum a realizaci s přihlédnutím k národním tradicím a vyspělosti jednotlivých zemí. Neznásilňovat demokracii INVAZÍ, která NIKDY nepřijme demokratické hodnoty. Svatby s nezletilými, pedofilii a podřadnost žen (otrokyň) do naší Evropy nepatří. Terorizmus v Evropě je na velmi nízkém stupni, dá se říci, že ho Evropané zvládají. Co bude dál, až se namnoží? Libanon.

Anonym 31168 25.04.2017 15:30
Ty lumpy co nás do EU svým oblbováním zatahli bude třeba,místo sem tahání migrantů,za vlastizradu vybíjet s celými jejich vlastizrádnými rody.Protože včas neinformovali národ,že nám sem bude moci EU tahat migranty.Všechen ten lidský dobytek co se po komunistech prolhal k moci a sedmadvacet roků Česko zbídačuje bude nutno co nejrychleji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí,to aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 31168 25.04.2017 15:11
Ukrajina chce zvětšit objem spolupráce s Českem.Pokud uvedené bude znamenat,že zde Ukrajinci budou zabírat pracovní místa a Češi budou nadále na podpoře,tak uvedené nebrat.Sedmadvacet roků zde vládnoucí lumpové nedělali nic ,aby všem lidem zajistili práci,ale komunisté uvedené uměli.Když po komunistech vládnoucí lumpové neumí vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali a Česko rozkradli,rozprodali a astronomicky zadlužili,potřebují ,za zbídačení Česka odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Je třeba nástup mladé generace k moci,která se zde sedmadvacet roků vládnoucími lumpy zatočí a všem lidem zajistí práci,jako to bylo za komunistů.

Anonym 90186 25.04.2017 11:03
NKÚ: Nesrovnalosti u Babiše přesahují 240 miliard, špatně může být vykázán i státní dluh

Anonym 90186 25.04.2017 11:01
Pro 5822
Ano daně by se odvádět měli. Otázkou zůstává, proč Babiš a jeho kámoš Jančura daně neodvádí a ještě si nechávají vyplácet tučné dotace?
Zavedením EET stát neušetří nic, protože řadě podnikatelů dojde trpělivost kvůli šikaně a radši si budou nechávat vyplácet sociální dávky. Zatím Babiš zfalšoval 240 miliard, takže i kdyby dostal těch 18 miliard, tak Babiš stále prodělává zhruba 220 miliard. To jsou počty z prvního stupně základní školy. Asi baštíš moc koblih a ty sr.čky, který do nich Babiš přidává se ti usazují na mozečku. Největší problém ovšem nastane až statistický úřad zveřejní reálné výsledky a ty se budou rapidně lišit od Babišova chvástání, tak nastane odliv zahraničních investorů. Bude to podobná rána, jako kdysi pro Řeky. Ty to nerozchodili do dneška.
Jinak v roce 1939 jásalo 90 procent Němců nad jedním pánem s knírkem.

Anonym 31168 25.04.2017 10:29
Pokud Babišova strana volby vyhraje ,tak jsou Češi většinově stádem volů,protože sedmadvacet roků volí lupy a uvedenou volbou by v uvedeném poračovali.Chce to krutou revoluci a tou dostat k moci velice tvrdou ruku mladé generace,která pak starým blbům a lumpům zajistí takovou dietu jakou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráku.

Anonym 5822 25.04.2017 05:26
Průzkum napovídá, pokud by nyní byly volby, pan Babiš vyhrává na celé čáře. Huráá. Je fajn, že se zavedením EET ušetří republika miliardy korun. Tleskám! Jo, krást se nemá, daně odvádět by se měly, že? Ve Francii, doufám, vyhraje žena, zvítězí zdravý rozum a ne ješitný manekýn.

Anonym 90186 25.04.2017 02:31
Za předvolební nekampaň Zemana na Karlovarsku zaplatil kraj 600 tisíc

Anonym 90186 25.04.2017 01:26
Přibližně desítku případů řešil také daňový poradce a zakladatel Unie daňových poplatníků Jan Rambousek. I on potvrzuje, že podle jeho zkušeností finanční správa používá zajišťovací případ v situacích, kdy to není oprávněné. Za daleko závažnější však považuji to, že tento institut používá správce daně jako pojistku, když mu nevyjde jiný způsob doměrku, uvedl Rambousek.Řeším teď případy, že správce daně prohrál soud. V jedněch případech tvrdil, že bylo místo zdanitelného plnění jinde, v dalším případě, že zboží dodal někdo jiný. Protože soud tato rozhodnutí zrušil, hledá správce daně způsob, jak dodanit tyto subjekty jiným způsobem. Zcela ignoruje to, že daň má být doměřena správně. A tak přichází s teorií, že se daňový subjekt zapojil do daňového podvodu, a že o tomto věděl nebo vědět mohl. Klienti podávají nové žaloby, dodal Rambousek.
Pokud finanční správa vydá zajišťovací příkaz, musí podle Goláně podnikatel zaplatit okamžitě, jakmile mu úředníci zavolají. Pokud tak neučiní, zahájí správce daně okamžitou exekuci. Dost často se podle něj zajišťovací příkazy vydávají v pátek, aby podnikatelé nemohli třeba další den vše zaplatit, pokud tu možnost mají. Z podnikatele následně udělají nespolehlivého plátce, tudíž jej vyřadí z možnosti s někým obchodovat. Takové akce nedělala ani Babišova matička StB, jediné srovnání je možné pouze s gestapem, dodal Goláň s odkazem na ministra financí Andreje Babiše.

Anonym 90186 25.04.2017 01:24
Pětasedmdesátiletému podnikateli strhli úředníci z účtu 8 milionů, pak vtrhli do provozovny, sebrali mu pokladnu, zabavili mu auto, kterým do provozovny přijel, a sepsali zásoby. Poté mu sebrali i další auta a dali zástavní právo na nemovitost. Důvod? Prý se vědomě účastní na podvodu s DPH. Tomu člověku je 75 let a je to nejslušnější člověk, kterého máme v portfoliu svých klientů. Podniká od roku 1991 a musel by trpět minimálně neléčenou schizofrenií, aby se v tomhle věku účastnil na daňovém podvodu. Ten člověk to neměl zapotřebí ani kvůli věku a ani kvůli penězům. Naprostý nesmysl, dodal Goláň, podle kterého se jedná už o čtvrtý podobný případ.

Anonym 90186 25.04.2017 01:23
Své zkušenosti se zajišťovacími příkazy má i daňový poradce Tomáš Goláň. Jeden můj klient, jemuž je 75 let, vlastní od roku 1991 firmu. Celý život prodával kůže ještě jako zaměstnanec SVIT, od roku 1991 do dnešního dne obchodoval s kůžemi ve své firmě. Jako dodavatele měl osobu, kterou znal od roku 1984 a která mu kůže dodávala do jeho firmy nepřetržitě od roku 1994. V roce 2012 a 2013 mu jeho známý z roku 1984 sdělil, že mu kůže budou dodávat jiné firmy, které on bude zastupovat a u kterých bude kontrolovat kvalitu a množství dodaných kůží, popisuje jeden ze svých případů.
Tyto firmy byly plátci DPH, byly spolehlivými plátci a bylo jim placeno na účet zveřejněný správcem daně. Jednalo se o rok 2012 a 2013, kdy ani správce daně neměl nejmenší ponětí o tom, co jsou to podvody na DPH. V roce 2016 správce daně zjistil, že firmy, které klientovi dodávaly kůže, neodváděly DPH a jsou pro plátce daně nekontaktní. Celá kontrola byla zahájena 14. ledna 2016 a v pátek 10. února obdržel klient zajišťovací příkazy na 17 milionů Kč, pokračuje Goláň.

Anonym 90186 25.04.2017 01:22
Zajišťovací příkazy jsou v posledních letech nadužívány. Roste počet rozhodnutí a klesá zajišťovaná částka, tedy se zajišťovací příkazy používají plošněji, vysvětlil Hubal. To ukazuje i statistika. V roce 2014 použila finanční správa zajišťovací příkaz ve 2426 případech, o rok později už to bylo v 2793 případech a loni se jednalo o 2927 případů. Vyplývá to z údajů, které finanční správa zveřejnila na svém webu.
Jsou to desítky případů, ale v republice jsou jich nepochybně tisíce, což můžete vidět i z té statistiky. Jsou to tisíce zničených životů lidí, kteří nic nespáchali, jenom si pořídili zboží zasažené daňovým podvodem, dodal Hubal, který nadbytečné používání zajišťovacího příkazu přirovnává k masové preventivní popravě. Ze statistiky navíc vyplývá, že úředníci uznávají odvolání pouze v jednotkách případů.
Generální finanční ředitelství na dotaz, proč použití zajišťovacích příkazů roste a zda je toto kontroverzní opatření používáno v situacích, kdy je to naprosto nezbytné, neodpovědělo.

Anonym 90186 25.04.2017 01:20
Finanční správa zajišťovací příkaz používá i v případech, kdy to není nutné. Podnikatel se do problémů dostal třeba jen proto, že jeho dodavatel neodváděl řádně DPH. Přestože o tom podnikatel nemohl mít tušení, finanční správa se mu rozhodla zabavit prakticky veškerý jeho majetek.

Anonym 90186 25.04.2017 01:20
Představte si, že vám úředníci z účtu strhnou miliony, celníci s pistolemi vtrhnou do vašeho podniku, seberou pokladnu, zabaví všechny automobily a nemovitost zastaví. Vypadá to jako scéna z akčního filmu, jedná se přitom ale o běžný scénář, který si zažily tisíce podnikatelů v Česku. Metodě, kterou správce daně v takovém případě použil, se říká zajišťovací příkaz. Použít se má v extrémních případech. Finanční správa si ho ale zvykla používat plošně a masově, a to i u nevinných lidí.
Zajišťovací příkaz je extrémní a mimořádný prostředek právní ochrany. Má se použít v situaci, kdy dotyčný jde na letiště a v kufru má svých 50 ukradených milionů. To je na místě, mu je zajistit. Ale nemá se to používat u člověka, který má výrobní halu, 120 zaměstnanců a čtyři nákladní auta a který se rozhodně nechystá prchnout takže nehrozí, že stát přijde o peníze. Pokud se tedy vůbec prokáže, že něco udělal, uvedl daňový poradce a člen rady Unie daňových poplatníků David Hubal.

Anonym 90186 25.04.2017 01:10
Babišovi lidé navíc zjevně nechápou hloubku problému. Pokud jde o chybu, kdy měli podle NKÚ vykázat 83 miliard a místo toho vykázali 83 milionů, vůbec se k ní nevyjadřují. Stejně tak bagatelizují přesun 31 miliard dluhů do špatných položek. Zdůrazňují, že se tím pouze změnila struktura dluhu, nikoli jeho výše. Ve skutečnosti však byl u zhruba 20miliardové státem poskytnuté garance problém, že z účetnictví vůbec nebylo zřejmé, že byla garance poskytnuta. Účetnictví nemá přinášet pouze souhrnné informace o majetku a dluzích, nýbrž také informace o jednotlivých skupinách majetku i dluhů. Jinak by se všichni mohli vykašlat na sestavování rozvahy. Ministerstvo, které má na starosti tvorbu účetních předpisů, by to mohlo vědět.

Anonym 90186 25.04.2017 01:09
Obdobně Babišovi účetní experti často zapomněli snížit vykazovanou hodnotu znehodnoceného majetku. Už jen kvůli zapomínání při tvorbě rezerv a při snižování hodnoty majetku se skutečnost liší od obrazu podávaného ministerstvem o desítky miliard korun.

Anonym 90186 25.04.2017 01:08
Nyní NKÚ prověřoval Babišovo ministerstvo, konkrétně za rok 2015, a objevil nesrovnalosti v účetnictví ve výši těžko představitelných minimálně 240 miliard korun.
Babiš mimo jiné úplně zapomněl vytvářet rezervu na odstraňování ekologických zátěží z komunistické éry. Od revoluce totiž probíhá snaha dát do pořádku místa zatížená chováním komunistů k životnímu prostředí. Lokality kontaminované ropnými produkty, pesticidy, těžkými kovy a dalšími hnusy nebezpečnými pro naše zdraví. Babišovým úkolem je zajistit projekty na úklid či vyčištění skládek, důlních oblastí, vojenských základen, různých průmyslových oblastí a podobně. Ministr si o této problematice rád povídá, ale jak je vidět, své sliby nemyslí moc vážně, když netvoří rezervy, které přitom povinně vytvořeny být měly. Stát se k likvidaci škod zavázal během privatizace, aby je nepřesouval na soukromé firmy.

Anonym 90186 25.04.2017 01:07
Kala pak uvedl: Slovo zneužití neumím použít, to bude předmětem vyšetřování. Důležité je ale to, že daňoví poplatníci Evropské unie a České republiky se složili na jakýsi luxusní hotel pro horních deset tisíc, kteří díky tomu nemusejí čekat ve frontě někde do zoo. Myslím, že už to samo o sobě svědčí o tom, že ta dotace nebyla správně využita, nepodpořila to, co podpořit měla, nějakou vznikající firmu. Zároveň Kala kritizoval i EET, protože podle něj honíme čudly a velké ryby nám často unikají.

Anonym 90186 25.04.2017 01:06
Prezident NKÚ Miloslav Kala je známým bojovníkem proti lžím ministra financí Andreje Babiš (ANO), a tak mu je trnem v oku. Možná proto mu také Babiš blokoval stavbu budovy, kde by úřad sídlil (a mohl se tak přestěhovat z pronájmu). Podle Kaly tím Babiš omezoval nezávislost úřadu a jeho právo rozhodovat si o svém rozpočtu.
Kala kritizoval Babiše zejména v souvislosti s jeho lhaním kolem vlastnictví Farmy Čapí hnízdo, kde navíc Babišovy děti a bratr jeho přítelkyně ztratili všechny dokumenty, které by je možná mohly usvědčit.

Anonym 90186 25.04.2017 01:06
Díky Nejvyššímu kontrolnímu úřadu (NKÚ) se nyní provalilo, že nikdo jiný v celé republice nedělá při oceňování a účtování dluhů i majetku tak obrovské chyby jako právě toto ministerstvo pod vedením Andreje Babiše (ANO). Nakonec tedy ani nevíme, jak vlastně dopadlo loňské hospodaření státu. Byly to ale vůbec chyby? Některé z nich vypadají jako jednoznačné falšování informací o skutečném stavu, jak si dále ukážeme.

Anonym 90186 25.04.2017 01:04
Městský úřad v Černošicích dostal podnět k prošetření nesrovnalostí v majetkovém přiznání vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše (ANO) a zahájil přestupkové řízení. Jeho výsledek by měl být znám do dvou měsíců, jak stanovuje zákon, řekla dnes ČTK tajemnice úřadu Bohumila Budková.

Anonym 90186 25.04.2017 01:04
Společnost Agro Jevišovice patří do holdingu Agrofert. Tamní zemědělci přijeli v pondělí navštívit ministra financí Andreje Babiše nejen s mnoha otázkami, ale také s cepy a sudlicemi. Podle jejich tvrzení jim Babiš dluží značné finanční prostředky.

Anonym 90186 25.04.2017 01:02
Zákon o veřejných zakázkách říká, že jednací řízení bez uveřejnění lze udělat pouze za určitých podmínek. Jedna z nich je, že nesmí docházet k rozšíření věci, na kterou se dělá toto jednací řízení. Na EET tedy toto jednací řízení bez uveřejnění vůbec nemohlo být použito, protože se jedná o rozšíření systému Adis, uvádí Michal Bláha s tím, že ví o tom, že již padlo v této souvislosti trestní oznámení, sám ho však nepodal. To by měla řešit policie, dodal.
V rozhovoru se také vyjádřil k tomu, že o Finanční správě řekl, že je daňové gestapo. Dříve jsem byl já jako podnikatel zákazníkem daňové správy, teď se ke mě chovají jako k podezřelému, řekl Michal Bláha. Tvrdě podle něj postupovali Finanční úřady v devadesátých letech. Po roce 200 se jejich přístup změnil a úředníci se snažili spíše radit a pomáhat. V posledních třech letech (tedy od nástupu Babiše) se podle něj přístup berňáku radikálně změnil k horšímu.
V souvislosti s Andrejem Babišem ještě poradce jeho ministerstva řekl, že si myslí, že Babiš Agrofert stále řídí, i když mu oficiálně nepatří. Převedení do svěřenského fondu bylo jen formalitou, řekl.

Anonym 90186 25.04.2017 01:00
Michal Bláha, který se před krátkou dobou stal poradcem ministra financí Andreje Babiše, řekl, že systém EET je předražený a nelegální.Michal Bláha je podnikatelem v IT, který zavedl například hlídač EET. Ten sleduje, zda systém EET nepadá atd. Michal Bláha patří od začátku k hlasitým kritikům EET a především Andreje Babiše. Nyní mu však dělá neplaceného poradce. Jsem poradcem ministerstva, ne přímo Babiše. Snažím se pomoci státu, vysvětlil.
A v hned přišel s tvrdou kritikou svého šéfa. EET je nelegální projekt. Byl vysoutěžen ve výběrovém řízení, výherce, který to vyhrál, nabídl, že EET naprogramuje za 40 milionů s tím, že náklady ročně budou 1015 milionů korun. Toto výběrové řízení bylo bez udání důvodu zrušeno. Následně přišlo ministerstvo financí s tím, že tuto zakázku přidělí bez výběrového řízení v rámci jednacího řízení. Neboli firma IBM získala zakázku napřímo bez výběrového řízení, nikdo jiný nebyl osloven. S tím, že to bude stát 50 milionů korun. Navíc se velmi rychle se ukázalo, že tato částka je pouze za část systému EET s tím, že celý bude stát jen v první rok 150200 milionů, řekl Michal Bláha. S tím podle něj souvisí nelegálnost celého projektu.

Anonym 5822 24.04.2017 16:41
Kdo ty bláboly Zemanový píše? Určitě ne Ovčáček :-)) Nebo ano?

Anonym 31168 24.04.2017 12:59
Stále mám větší dojem,že většina kandidátů na prezidenta, co zde chce kandidovat, může být po revoluci zralá pro šibenici.

Anonym 5822 24.04.2017 12:43
Paní Zemanová mi fakt nepřipadala jako vůdčí osobnost:-), když jsem ji u Anděla na Smíchově potkávala, jak nosí do čistírny oděvy. Malá, nevýrazná, osoba, nyní změnila barvu vlasů, s nadváhou zřejmě nemíní nic dělat, bude bojovat za svého méďu, se kterým dlouho žila odděleně. Asi jí pofidérní sláva stoupla do hlavy. Jo, jednoduchý život, kdy se o nic nemusí starat, se lehce neopouští. Je to celé směšné.

Anonym 5822 24.04.2017 12:39
Emmanuel Macron si počíná, jako by už vyhrál francouzské prezidentské volby. Aspoň podle některých politiků, kteří favoritovi voleb vyčítají přílišné oslavy po triumfu v prvním kole.
Dle fotografie |vidím tam ješitnost, aroganci, sebestřednost, připadá si zřejmě jako frajer, ale kolo bych o něho neopřela| je mně tento člověk výrazně nesympatický, doufám, že nevyhraje.

Anonym 90186 24.04.2017 11:41
Nesmíme nechat kredencáky zvolit hanebného Zemana.

Anonym 90186 24.04.2017 11:40
Zemanová se musí dost snažit,představa,že stráví někde na Vysočině další roky s naštvaným dědkem a jeho uraženým egem musí být pro ni dost děsivá..

Anonym 90186 24.04.2017 11:40
Doufám, že budeme stejně moudří jako Francouzi a nezvolíme si prezidenta, za kterého se budeme muset dalších pět let stydět

Anonym 90186 24.04.2017 11:39
2013: Zeman - pokud Mynář nezíská prověrku, odvolám ho
2013: Zeman měl virozu u klenotů
2015: vlevo dole, pokud se článek nenajde, omluvím se
2015: omlouvám se, že se článek nenašel, ale určitě existuje
už mě nebaví dál psát. Tohle na hradě dalších 5 let nechci. Děkuji rozumným občanům ČR, kteří nebudou volit pana Zemana.

Anonym 90186 24.04.2017 10:35
Až 800 českých lodníků zaměstnaných v Nizozemsku, kteří chybně danili a museli finanční správě naráz zaplatit statisíce korun, volá o pomoc. Stovky z nich se ocitly ve vážných existenčních problémech, některým hrozí exekuce. Finanční správa přitom tvrdí, že jim vychází maximálně vstříc a že je domluvená s nizozemskou stranou, která má lodníkům urychleně vrátit daně z let 2013-2016. Místo toho lodníkům začaly chodit výzvy, aby v Nizozemsku dodatečně zaplatili daně za rok 2015.

Anonym 90186 24.04.2017 10:33
Babiš kritizuje dotace na podporu zaměstnanosti. Sám je čerpá ve výši 70 milionů

Anonym 90186 24.04.2017 10:07
Takže Bureš se dal opravdu na řeckou cestu, když MF pod jeho vedením zfalšovalo finanční výsledky o 100 miliard. Takže žádných plus 60 miliard, ale mínus 40 miliard. A to v tom lepším případě, protože kontrola se zaměřila na rok 2015. Za rok 2016 ještě kontrola neproběhla. K tomu si připočtěte totálně rozpuštěné rezervy, armádu úředníků, o české dluhopisy není zájem, i když jsou nabízené s plusovou jednoprocentní sazbou, koruna i bez intervencí neposiluje a v tuto chvíli je evidován nejvyšší státní dluh v historii tohoto státu. Na druhé straně rekordní dotace do Agrofertu, prodloužená podpora biopaliv 1. generace, i když ve světě od této podpory už dávno upustili.

Anonym 90186 23.04.2017 17:09
Pátek byl prvním dnem od roku 1880, kdy Velká Británie nemusela kvůli výrobě elektřiny spalovat uhlí. Úplného odstavení uhelných elektráren chce dosáhnout do roku 2025,
Uhlí se tak v současnosti podílí na pokrytí britské výroby elektřiny přibližně devíti procenty. Největší část, kolem 50 procent, spadá na plynové elektrárny, následují obnovitelné zdroje s třetinovým podílem.
"Význam uhlí opravdu klesá na úkor ekologičtějších zdrojů energie," vysvětluje pro agenturu Bloomberg Duncan Burt, provozního šéfa britské přenosové soustavy. "Solární panely a větrné turbíny vytlačují fosilní paliva. Trend ještě zesílí v následujícím období, kdy měsíce červen a červenec přinášejí slunečné počasí," dodal Burt."Před deseti lety by byl den bez nutnosti spalovat uhlí nepředstavitelný. Během následující dekády ovšem náš energetický systém projde další radikální proměnou," uvedla Hannah Martinová z britské pobočky organizace Greenpeace.
Hlavní motivací k přechodu k čistším zdrojům energie je boj proti klimatickým změnám, doplňuje agentura Bloomberg. Členské státy Evropské unie proto musí do konce této dekády pokrývat pětinu své spotřeby energie z obnovitelných zdrojů.

Anonym 90186 23.04.2017 17:05
Americký člen pozorovatelské mise Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) dnes zahynul během kontrolní mise na východě Ukrajiny ovládaném proruskými separatisty. Podle agentury DPA je zabitým americký lékař, při incidentu byla rovněž zraněna členka mise z Německa. Jejich hlídkový vůz, který řídil Čech, najel u obce Pryšyb nedaleko Luhansku na protitankovou minu a vybuchl.
Pár tomahavků na ruské rekreanty na Ukrajinském území by vůbec neškodilo.

Anonym 31168 23.04.2017 14:57
Pro 90168.Pro Rusko je při jeho převelikých surovinových zásobách a jeho rozlehlosti nepodstatné kolik cizích zemí se za dvacet roků domluví Rusky.Pro Rusko je podstatné si svoje rozsáhlé surovinové zdroje pošetřit pro další generace Rusů,na tebou uvedené mohou Rusové kadit.

Anonym 31168 23.04.2017 14:50
Pokud EU bude požadovat po Češích pokutu,že nechtějí brát migranty ,tak hned podniknout kroky s vystoupením z NATO i EU.Na uvedenou pokutu si nedlužit,ale o uvedenou částku důchodcům,za to, že nás do EU zatahli snížit důchody.Tuto částku evidovat jako prostředek na léčbu důchodců z troubovitosti.Hlad důchodcům nejlépe pročistí mozek od představ o budoucím kapitalistickém ráji.

Anonym 90186 23.04.2017 14:23
Ruština ale stále zůstává důležitým dorozumívacím nástrojem v postsovětském prostranství, a to i v obchodním styku. Nakonec Kyrgyz s Tádžikem nebo Estonec s Ázerbájdžáncem se domluví stále spíš rusky než anglicky. I to ale postupně přestane být pravda. Například v Gruzii se mladí lidé znatelně více přiklání k angličtině než k ruštině a za další generaci tady bude těžké domluvit se rusky i v restauraci. Naopak v sousední Arménii, která je na Rusko mnohem více napojena ekonomicky i politicky, se ruština drží velmi pevně.
Při pohledu na geopolitickou mapu je zřejmé, že v zemích, které s Ruskem nemají zrovna vřelé vztahy, jako je Ukrajina, Gruzie nebo baltské státy, panuje i odpor k ruštině. A tak dochází k poněkud absurdní situaci zatímco Rusko jako stát expanduje a obsadilo například ukrajinský Krym nebo gruzínskou Jižní Osetii, ruština je v defenzivě a ustupuje na mnoha frontách. A to i na kulturní, vědecké a obchodní. Podle expertů lze očekávat, že v roce 2025 ruštinu co do počtu uživatelů předežene zcela jistě třeba portugalština i bengálština.

Anonym 90186 23.04.2017 14:21
Postupně ubývá těch, kdo mluví rusky i doma, také na Ukrajině, tedy kromě Donbasu a Krymu okupovaného Rusy. V roce 1994 se k ruskojazyčným hlásilo na Ukrajině 33 procent lidí, nyní je to už jen 24 procent.
Jedinou postsovětskou republikou, kde se ruštině daří, je Bělorusko. Tam dokonce počet těch, kdo se rusky doma i hádají, od roku 1994 roste. Je to tím, že bezprostředně po rozpadu Sovětského svazu i v Bělorusku zavládla národní euforie a návrat k běloruským tradicím se stal politickým programem. Za vlády prezidenta Alexandra Lukašenka, který viděl budoucnost země ve svazku s Ruskem, se bělorusky mluvit zase přestalo. Dnes ruštinu pokládá za rodný jazyk o pětinu víc Bělorusů než před 23 lety.

Anonym 90186 23.04.2017 14:20
Další úder dostala ruština minulý týden v Kazachstánu prezident Nazarbajev oznámil, že je třeba se připravit na přechod z azbuky na latinku.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti