Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Miloš Zeman diskuse strana 2700

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 12.05.2017 10:41
koblihám stačí žvatlání jejich vůdce o tom, jak tuná všetký kradňú, Kalúsik je opitý a všechno proti němu je jenom kampaň, vlastní názor je pro ně pojem z cizího vesmíru.. takže pak skočí i na tohle tahání si trika nad zdánlivě přebytkovým rozpočtem nebo plácáním o tom, jak to žvatlací cosi nakoplo ekonomiku.. ano, nakoplo, ale jinak, než by bylo záhodno

Anonym 31168 12.05.2017 10:16
Pro5822.Potřebuješ spráskat zadek ševcovským potěhem,pak ti roupy urážet nás budoucí zasloužilé revolucionáře přejdou.

Anonym 90186 12.05.2017 10:16
Od roku 2013 nás však Babiš a jeho tým prostě zavedli do východní Evropy. Janukovič, Babiš, Lukašenko vidíte mezi nimi rozdíly? Já zatím ano, ale jsou to rozdíly kvantitativní, nikoliv kvalitativní. A nyní na to, že se naše země mění v nedemokratickou oligarchii s médii manipulovanými politiky, máme písemné potvrzení, či spíše posezení.
V Evropském parlamentu se totiž sedí. A bude se sedět (i když sedět by měli jiní) i při hlasování, že už v České republice panují stejná rizika pro demokracii a máme tu stejně svobodnou alespoň část médií, jako to mají v Čečně. Je to zásluha kobliháře a z velké části i dnešní koaliční vlády, která tři a půl roku žlutého barona tolerovala a nechala ho rozehrát jeho špinavé hry do takové intenzity, že se to bude projednávat v Evropském parlamentu. Takže orientační dotaz pro Babišovy sympatizanty: Máte mozek?

Anonym 90186 12.05.2017 10:15
Podařilo se, Agrofert a jeho pán nás vyřadili z civilizované Evropy. Už jsme pomalu někde v pozici Běloruska na evropské úrovni se bude už za tři týdny řešit malér pana velkouzenáře s jeho opravdu nadstandardními, možno říci až mileneckými vztahy s redakcí MF Dnes.
Příští plenární zasedání, jeho druhý den dopoledne prvního června bude EP projednávat bod Prohlášení komise riziko politického zneužití médií v České republice. Podle ČTK, která zprávu zveřejnila jako první, bod navrhlo zařadit na program jednání europarlamentu vedení jeho nejsilnější frakce, tedy Evropské lidové strany (EPP).Naše republika se v západní Evropě těšila od roku 1989 mimořádné pověsti, protože západoevropští politici zaměňovali Českou republiku s Václavem Havlem. Takže celá devadesátá léta, kdy v Čechách rozhodně nevládl zákon a nepanoval pořádek hodný demokratické společnosti, měla naše země světovou pověst díky tomu, že ten přechodový (a pravděpodobně nevyhnutelný) bor.el od socialismu ke kapitalismu byl přes osobu Havla vnímán mnohem pozitivněji, než si ve skutečnosti zasloužil.
Když však devadesátky skončily, byl tu přes všechny obtíže liberální a demokratický tržní systém, šlo o standardní zastupitelskou demokracii v západoevropském slova smyslu. Jistě najdete mezi lety 200 a 2013 řadu zcela zásadních průšvihů, ale systémově srovnatelných s maléry, které mívají politici vyspělých západoevropských zemí. Ani když Klaus ukradl propisku, nešlo z evropského hlediska o víc než o dobrý vtip ulítlého státníka nějaké až zas tak ne moc významné postkomunistické země. Normální demokratické země, kde i státníci mívají své vrtůšky.

Anonym 90186 12.05.2017 10:07
Pro 5822
Tuto větu chápe i dítě z první třídy:
Ústava článek 74
Prezident republiky odvolá člena vlády, jestliže to navrhne předseda vlády.
Že to nechápeš se ani nedivím, když vidím další část tvého příspěvku. Tvrdík letí do Číny, protože společnost ve které je prezident, cestu české delegace organizuje. Nečas letí proto, protože se snaží jako např. Kellner dojednat v Číně zakázky.
Poslední část tvého příspěvku jen dokladuje to, že si chce Zeman nahnat body u jednodušší části populace, když mu v posledních dnech upadá podpora.

Anonym 5822 12.05.2017 04:37
Pokud by si každý vysvětloval Ústavu jako tlachal a pisálek 90186, znamenalo by to, že vždy, když si premiér dupne a vyhrožuje, padají hlavy. Ale takto jednoduché to opravdu není, pro jednoduché lidi asi ano. Pokud si někdo není schopen Ústavu přečíst, tak ať o ní nemluví.
Mne spíš šokovalo, že do Číny odletěl Nečas a Tvrdík, to už je opravdu velká komedie, z mého hlediska nepřípustná. Doufám, že se prezident z cesty vrátí, jelikož ještě nepodepsal milost Kajínkovi, jehož vina se 100% neprokázala a sedí už dvacet let. To snad stačilo, že?

Anonym 90186 12.05.2017 00:04
Pro 94158
Z hlediska státoprávního je důležité neplést si Ústavu s toaletním papírem.
Když už tady pláčeš o hrdinech, tak ti ten tvůj Lalok jednoho pustí na svobodu. Tak si to užívej. Jinak tebou jmenovaní "hrdinové" byli obyčejní zločinci. Jeden 17násobný vrah, který se neštítil zabíjet děti a druhý byl obyčejný lupič, který rozhodně chudým nic nedával.
Češi mají svůj vzor v masovém vrahovi a teroristovi tehdejší doby Žižkovi. Dokonce mu na náměstích stavějí sochy.

Anonym 90186 11.05.2017 23:56
Stavem médií v České republice a rizikem jejich politického zneužití se nejspíš bude 1. června zabývat Evropský parlament. Vyplývá to z návrhu programu jeho plenární schůze, který dnes schválilo vedení politických frakcí europarlamentu. Bod na zasedání prosadil europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

Anonym 94158 11.05.2017 23:47
Milý 90186, je dobré si ústavu přečíst a pak mluvit. Prezident ve věci odvolání ministrů má 1 povinnost odvolat a druhou povinnost věc posoudit z hlediska státoprávní. Má na to týdny. Absolventi Plzeňské Univerzity mohou mít i jiný názor. Pan prezident jedná čestně. Pokud to někdo chápe jako stranění někomu, pak je mi ho líto. Díval jsem se na protestující. Velká část jich není ve věku, který opravňuje volit. Pak jen známé tváře z galérky a kaváren.

Anonym 90186 11.05.2017 23:45
Bývalý prezident Václav Klaus se domnívá, že prezident Miloš Zeman svým postupem při řešení vládní krize ztratí politické body. Řekl to v prvním rozhovoru od vypuknutí sporu v koalici. Václav Klaus zároveň prohlásil, že řešení ze strany premiéra Bohuslava Sobotky je zatím nejlepším politickým tahem jeho dosavadní kariéry. Situaci v zemi vidí jako bezprecedentní ohrožení demokratického vývoje v zemi. Prohlásil také, že sociální demokracie nikdy neměla vytvořit vládu s hnutím ANO, které přirovnává k politické formaci Věci veřejné, které dnes už neexistují. V rozhovoru Klaus také ostře kritizuje tradiční politické strany, současnou vládu hodnotí jako jednu z nejhorších, která zavedla absurdní byrokratická opatření včetně směšných Babišových účtenek.

Anonym 94158 11.05.2017 23:26
Za doby nevolnosti a robot měl každý národ své vzory. Na Slovensku Jánošíka, v USA Jessie Jamese. Bohatým brali a chudým rozdávali. Jen v Čechách pořád nic. Dnes už asi máme svého Jánošíka. Pan Fiala z ODS slíbil rozdávat bohatým a zároveň i chudým.

Anonym 31168 11.05.2017 16:51
To,že se zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpové mezi sebou jen perou věští brzký konec stávajícího kapitalistického svinčíku a nástup tvrdé levice mladé generace k moci.Ta bude se všemi lumpy co sedmadvacet roků Česko zbídačovali jednat hrdě a hlavně tvrdě.Nějakou imunitu polslanců za vlastizradu nebude uznávat a každého člena vlastizrádné strany bude brát jako vlastizrádce co zaslouží co nejkrutější odporažení na katovské mučírně a znárodnění veškerého majetku jeho vlastizrádného rodu.Se starými lumpy co Česko zbídačili a rozkradli a nyní mají už plné gatě se mladá generace mazlit nebude.Mladá generace ažý se dostane k moci tak bude s lumpy co Česko zbídačili jednat tak krutě,že staří lumpové pak budou masově velebit nebožtíka Hitlera jaký že to byl na lumpy velký humanista oproti uzde pak vládnoucí mladé generaci.

Anonym 31168 11.05.2017 16:36
Zase zde cenzorský dobytek cenzuruje.Při revoluci bude třeba vybíjet celé rody cenzorů aby se lumpáctví nešířilo do dalších generací.

Anonym 5822 11.05.2017 15:37
31168 Je třeba, aby ti konečně, dědku Jaroslave Klasi, někdo dal pořádně přes hubu.

Anonym 31168 11.05.2017 14:50
Je třeba aby se mladá generace zvedla k velice kruté revoluci a začala dělat krutý pořádek v sedmadvacet roků budovaném kapitalistickém svinčíku.

Anonym 5822 11.05.2017 13:32
No, my hlavně chápeme, že ty 90186 jsi d .. b .. i.. l non plus ultra. Hezký den psychopate.

Anonym 90186 11.05.2017 12:30
Úhrnem: Zemanovi jeho obsese Sobotkou zaslepuje oči, dělá chyby a není s to zlomit odpor lidovců a ČSSD. Vliv prezidenta v oranžové straně se scvrkává. Sjednotil ji proti sobě. Ukazuje se, že mnoha občanům není lhostejná ústava (na demonstraci v Praze jsme viděli třeba plakát Ústava není klozetpapír), berou ji vážně a žádají, ať podle ní hlava státu koná.
Babiš utrpěl těžkou ránu; usnesení, že je lhář, žádnému politikovi na kráse nepřidá. Demonstrace byly namířeny také proti jeho způsobu podnikání. V Praze na Václavském náměstí vystoupil podnikatel Bohumír Rada, člen skupiny Klub okradených Andrejem Babišem, podal svědectví o tom, jak s ním současný ministr financí zatočil.
Sympatie získává i Zemanem a Babišem štvaný premiér; ozývají se hlasy typu: Sobotku bych sice nevolil, ale v současné situaci ho plně podporuji.
Do toho senátní ústavní komise jasně potvrdila povinnost prezidenta odvolat ministra financi bez podmínek a bez odkladů. Podpořila záměr Sobotky, který hodlá Ústavnímu soudu předat kompetenční žalobu, pokud Zeman Babiše urychleně neodvolá.
Prezident normální země nemůže neustále mydlit schody premiérovi, kterého si sám vybral, ale kterého si především vybrali voliči ve volbách. I někteří lidé, kterým Zeman donedávna nevadil, začínají zřejmě chápat, co je zač. Podobně se to má se "spasitelem Česka" Babišem.

Anonym 90186 11.05.2017 11:20
Madam kraksna je sluníčkářka. Tahle země není pro slabý povahy a normální lidi.

Anonym 90186 11.05.2017 11:18
Jasný vzkaz do ČSSD: "Máme Kajínka a nebudeme se bát ho použít! "

Anonym 90186 11.05.2017 11:18
Protože Kájinek je vrah, tak ta milost pro něj bude trochu speciální: Bude totiž nejen zpětná, ale i dopředná, časově neomezená. Kájínek bude jmenován operativním strategivcem Zemanovy volební kampaně (která, jak jistě dobře víte, nebude). V této funkci bude Kájínek zajišťovat hladké průběhy Zemanových předvolebních mítinků (které, jak jistě dobře víte, nebudou). Pokud bude nějaký (i potencionální) volič během mítinku vykazovat známky nepřístojného chování, tak ho Kájínek zastřelí.

Anonym 90186 11.05.2017 10:46
Další demonstrace proti Babišovi a Zemanovi se uskuteční už dnes. Demonstranti se tentokrát sejdou v 18 hodin na Hradčanském náměstí. Požadují, aby odstoupil Babiš i Zeman. Na středeční shromáždění dorazilo 20 až 30 tisíc lidí. Další tisíce demonstrantů byly na menších akcích po celé republice.ANO je zcela ovládáno Andrejem Babišem. On má u nás chobotnici, která ovládá média, ekonomiku, politiku. Nechceme, aby už dál ovládala ministerstvo financí. Cílem akce bylo vznést požadavek, aby byl Babiš odvolán z funkce a aby po něm ministerské místo nezastával nikdo z hnutí ANO. Organizátoři také chtějí, aby Zeman odstoupil z funkce, protože řádně neplní svoje povinnosti, řekla svolavatelka demonstrace Šárka Fialová.Naše požadavky ještě nebyly splněny. Trváme na nich, hlásají organizátoři akce a zvou na dnešní demonstraci na Hradčanském náměstí.

Anonym 90186 11.05.2017 10:44
Sobotka ve středu odletěl na návštěvu Lucemburska u příležitosti 95. výročí navázání diplomatických styků velkovévodství s tehdejším Československem. Podle listu Luxemburger Wort ale setkání s premiérem Xavierem Bettelem zastínila pražská domácí politika.
Českého premiéra při odletu do Lucemburska zastihla na letišti překvapivá smska od prezidenta Zemana, který svolal předsedy vládních stran na jednání o budoucnosti koalice. V tomto okamžiku podle lucemburského listu ale Sobotka nemohl cestu odříci, aniž by riskoval diplomatickou roztržku. Podle deníku šlo o promyšlený šachový tah (prezidenta) Zemana, který mohl Sobotku obvinit z toho, že dává návštěvě v Lucembursku přednost před řešením domácí krize.
Na svém zpravodajském webu Luxemburger Tagblatt o Sobotkovi hovoří jako o anti-populistovi. Mezi premiéry států visegrádské čtyřky (Česko, Maďarsko, Polsko, Slovensko) je podle něj jediným, se kterým se ještě nepustil do křížku lucemburský ministr zahraničí Jean Aselborn. Zatímco maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi hrozil ministr vyhozením jeho země z EU a polským představitelům vyčítal sovětské metody, český premiér Sobotka je mezi předními politiky Visegrádu jasnou výjimkou.

Anonym 90186 11.05.2017 09:58
Joel Couse, šéfekonom společnosti Total SA, jednoho z největších ropných producentů, například odhaduje, že do roku 2030 budou auta do zásuvky tvořit 15 % až 30 % prodejů nových aut.
To podle něj nutně bude znamenat i dosažení maximální spotřeby ropy pro pohon aut a nejspíš možná i pokles právě v tomto období. Bloomberg nicméně upozorňuje, že Total patří v tomto ohledu mezi největší optimisty.
Odhady o poklesu spotřeby ropy ale upravují i další ropné společnosti. Například Shell si myslí, že maxima dosáhne koncem příštího desetiletí.
Samotný Bloomberg odhaduje, že do roku 2040 bude podíl aut do zásuvky na prodejích nových aut globálně tvořit 35 % až 47 % (dnes je to necelé 1 %). V roce 2030 už by se tak mohlo světově prodat přes 20 milionů aut do zásuvky. Většina v Číně, USA a Evropě (v tomto pořadí).

Anonym 90186 11.05.2017 09:43
Věcí se zabývá i ministr hospodářství Sasko-Anhaltska Armin Willingmann, podle nějž přechodné najmutí krátkodobé pracovní síly samo o sobě není závadné, ke splnění dotačních podmínek je ale třeba, aby vznikla trvalá pracovní místa. Spolková země projekt dotuje částkou 11,3 milionu eur (asi 300 milionů korun), což je nejvyšší možná dotace pro firemní novostavbu. Agrofert přitom vyhrožoval, že by továrnu mohl postavit mimo Sasko-Anhaltsko.

Anonym 90186 11.05.2017 09:41
Agrofert vzbudil nevoli zaměstnanců německé dceřiné společnosti Lieken svým postupem při plánovaném přesunu výroby do nové velkopekárny ve Wittenbergu. Do nového působiště nechce přejít žádný z 200 zaměstnanců Liekenu ve městě Weissenfels, protože je čeká výrazné snížení mezd. Místo nich tak Agrofert počítá s brigádníky.

Anonym 90186 11.05.2017 09:41
Pro 5822
Slípko, tak vyhlaš protest, třeba se k tobě připojí čtyři individua.

Anonym 5822 11.05.2017 07:44
Lidé demonstrovali proti Babišovi a Zemanovi. Zaplnili půlku Václaváku!
Já bych neřekla, že lidé, ale socani a komunisti, také část ODS a TOP. Přesně tyto bych vypískala a v demonstraci proti nim šla. Až se očistí ze svých podivných kauz, tak můžou odsuzovat druhého, ale do té doby ne!
Vypadá to, že Sobotka se svíjí v předsmrtné politické agonii. Kolikpak asi stála demonstrace, kam svolali vidláky ze širokého okolí? Pivo a vuřty zadarmo? :-))

Anonym 5822 11.05.2017 05:53
pro 90186 Nechápu, že v psychiatrické léčebně umožňují pacientům přístup k PC od rána do noci.

Anonym 5822 11.05.2017 05:50
Tak, jak prezidenta nemám v oblibě, s něčím s ním souhlasím. Pokud se má vyřešit vládní krize |kterou způsobili socani| ať odejde Babiš a Sobotka. Babiš to s úsměvem ustojí, svazák Sobotka ne! Když se podívám na tu skvadru, je mi špatně. Chovanec asi půjde na další bandáž žaludku, je opět tlustý jako prase. Velmi se těším na říjen, kdy tato vládnoucí garnitura půjde do p..e. Milost Kájínkovi také schvaluji, doufám, že se tak stane. Akorát to asi nebude mít lehké, jelikož možná na něj zaútočí ti praví vrazi, za které seděl tolik let.

Kj 10920 11.05.2017 05:00
Kořalečník Zeman se z nepochopitelných důvodů zastává toho stébáckého podvodníka Bureše. Dalo by se pochopit, že mu neslouží nohy? Ale co hlava? Je v pořádku?

Anonym 90186 11.05.2017 00:48
Dvou a půl násobný vrah, místo toho, aby spal na tvrdým a žil o chlebu a o vodě, je zkrmenej jak prase a stává se z něj disident.

Anonym 90186 11.05.2017 00:46
Manželka prezidenta Ivana Zemanová překvapila. Při oficiální prezidentské návštěvě Libereckého kraje navštívila ve věznici jednoho z nejznámějších českých vězňů Jiřího Kajínka.

Anonym 90186 11.05.2017 00:45
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) potvrdil, že mu Andrej Babiš (ANO) vyhrožoval. Tak dobře, tak mě odvolejte, ale pak vám teprve ukážu, jak ovládám svoje média, řekl mu podle něj Babiš na snídaní mezi čtyřma očima před několika dny. Zaorálek výhružnou větu citoval dnes na jednání sněmovny poté, co Babiš pronesl, že nikdy nikomu nevyhrožoval. Babiš naopak tvrdí, že je to lež a že si to Zaorálek vymyslel.

Anonym 90186 11.05.2017 00:42
Hlava osmá
Přechodná a závěrečná ustanovení
Článek 113
Tato Ústava nabývá účinnosti přečtením na redakční poradě MF Dnes.
Zeman
Babiš
Nejedlý
Mynář

Anonym 90186 11.05.2017 00:41
Vláda
Článek 67
(1) Vláda je vrcholným orgánem výkonné moci.
(2) Vláda se skládá z Andreje Babiše, neschopných de.ilů, krávy, která nic nedělá, jenom chlastá, bl.ečka, ko.ota a největší sv.ně, jakou Andrej Babiš poznal.
()
Článek 70
Člen vlády nesmí vykonávat činnosti, jejichž povaha odporuje výkonu jeho funkce majitele společnosti Agrofert.
()
Článek 74
Prezident republiky odvolá člena vlády, jestliže to navrhne předseda vlády v dopise psaném za úplňku na papíře vyrobeném z buničiny stromů k tomuto účelu zvlášť pěstovaných. V dopise je předseda vlády povinen doložit plnění všech smluv, které v posledních patnácti letech podepsal, mimo jiné koaliční smlouvy, všech nájemních a pracovních smluv, smluv o půjčkách a manželské smlouvy.
()
Článek 80
(1) Státní zastupitelství zastupuje žalobu v trestním řízení. Je-li ze spáchání trestného činu podezřelý Andrej Babiš, má státní zastupitelství povinnost konat obzvlášť důkladně. A dlouho. Až do voleb.
()

Anonym 90186 11.05.2017 00:39
Hlava třetí
Moc výkonná
Prezident republiky
Článek 54
(1) Prezident republiky je hlavou státu. Krkem státu je Vladimir Putin.
()
Článek 59
(2) Slib prezidenta republiky zní: Slibuji na svou čest, že svůj úřad budu zastávat v zájmu všech občanů s výjimkou novinářů, rektorů, abstinentů, vegetariánů a těch, kdo vstávají před sedmou ráno.
()
Článek 65
(1) Prezidenta republiky nelze po dobu výkonu jeho funkce zadržet. S výjimkou situace, kdy hrozí pád mezi korunovační klenoty.
()

Anonym 90186 11.05.2017 00:38
Hlava druhá
Moc zákonodárná
Článek 15
(1) Zákonodárná moc v České republice náleží parlamentu.
(2) Parlament je tvořen dvěma komorami, a to Právní divizí společnosti Agrofert a Sekretariátem prezidenta republiky.
()
Článek 18
(3) Právo volit hnutí ANO má každý občan České republiky, který dosáhl věku 18 let.
()
Článek 43
(1) Parlament rozhoduje o vyhlášení válečného stavu, překročí-li počet uprchlíků žádajících o azyl v České republice číslo deset.
()

Anonym 90186 11.05.2017 00:38
Hlava první
Základní ustanovení
Článek 1
(1) Česká republika je podle aktuálních obchodních zájmů autorů Ústavy členskou zemí EU s nárokem na dotace, ruskou gubernií nebo čínskou provincií. Vyžaduje-li to byznys Petra Kellnera, může být i ruskou gubernií a čínskou provincií současně.
Článek 2
(1) Lid je zdrojem veškeré státní moci. Pojmem lid se rozumí každý, kdo na kampaň Miloše Zemana přispěl částkou alespoň 100 tisíc Kč.
()
Článek 10a
(1) Mezinárodní smlouvou mohou být některé pravomoci orgánů České republiky přeneseny na mezinárodní organizaci nebo instituci.
(2) Je-li touto organizací Evropská unie, činí tak Česká republika jen naoko, aby formálně vyhověla podmínkám pro čerpání evropských dotací holdingem Agrofert (včetně těch jeho dceřiných firem, které do něj zrovna chvíli nepatří).
()
Článek 13
Hlavním městem České republiky jsou Osvětimany.
Článek 14
(1) Státními symboly České republiky jsou velký a malý státní znak, státní barvy a státní vlajka Čínské lidové republiky.
(2) Státní symboly a jejich používání upraví zákon. V případě příletu vysokého představitele spřátelené země tato pravomoc přechází na Jaroslava Tvrdíka.

Anonym 90186 11.05.2017 00:36
Preambule
My, Miloš Zeman, Andrej Babiš, Martin Nejedlý a Vratislav Mynář, věrni všem dobrým tradicím starých obchodních svazků a politických nepřátelství, odhodláni budovat, chránit a rozvíjet svůj byznys a jeho politické krytí v duchu hodnot vlastní nedotknutelnosti, arogance a pohrdání zákony jako soukromou věc, do které nikomu nic není, jako nástroj k prosazování vlastních zájmů, odhodláni společně střežit a rozvíjet svoje bohatství a moc, odhodláni řídit se všemi osvědčenými principy korupce, demagogie a manipulace médií, prostřednictvím sebe samých přijímáme tuto Ústavu České republiky

Anonym 90186 11.05.2017 00:35
Není pravda, že prezident republiky Miloš Zeman jedná v rozporu s ústavou. P.vl, který to tvrdí, si zřejmě nevšiml, že už dávno platí ústava jiná. Vybíráme z ní nejdůležitější pasáže:

Anonym 31168 10.05.2017 17:12
Zde vládnoucí banda lumpů chce vojáky placené z daní Čechů posílat do Pobaltí a tak znepřátelit Čechy s Ruskem.Až začnou Němci ,za naše dluhy ,zabírat Sudety,tak se nás Rusko také nezastane,Vládne zde vlastizrádný dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně.Až se sem začnou valit migranti tak na obranu proti uvedenému peníze nebudou.Chce nás EU a NATO zlikvidovat a zde sedmadvacet roků vládnoucí vlastizrádný dobytek při uvedeném asistuje.Co se po komunistech prolhalo k moci a dodnes Česko zbídačuje odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek zde sedmadvacet roků vládnoucích vlastizrádných lumpů.

Janicka 92151 10.05.2017 16:55
Fandim panu prezidentu Zemanovi a vazim si ho.Pri sledovani prenosu z poslanecke snemovny si kazdy rozumne uvazujici clovek musi rict,co je to za svoloc vetsina poslancu.Verim,ze se na to spousta lidi diva a udela si svuj nazor a ve volbach jim to spocita

Anonym 31168 10.05.2017 15:15
Pro 94158.Pokud si vážíš velkozloděje Babiše,,tak jsi obyčejný český blb.Takové blby jako jsi ty je třeba ,v zájmu tvého zmoudření,protahnout katovskou mučírnou.

Anonym 31168 10.05.2017 15:10
Je třeba aby se mladá generace zvedla ke kruté revoluci a začala včas dělat ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku a to i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.

Anonym 94158 10.05.2017 13:41
Je smutné, že se umíme vypořádat se šmejdy s hrnci a neumíme se vypořádat se šmejdy, kteří jsou hrozbou pro českou demokracii. Zveřejnění nahrávek, podvrhů, provokací a lží může ohrozit očekávané volby. Chápu, že pro Kalouska a Fialu je to jediná možnost jak se dostat k HOJNOSTI. Co tam ale dělá Sobotka? Nevím, co slušného člověka může dotlačit do takové břečky?

Anonym 94158 10.05.2017 13:40
Z České Republiky ročně odchází do zahraničí asi čtyři sta miliard. Vážím si podnikatelů jako je Babiš a pod. Platí daně ve sta milionech v Čechách, podnikají a utrácí své peníze také v tuzemsku. Prostě je na investice i na zvýšení stále ještě nízkých platů. Pohodu jen občas hatí redaktoři boubelatí.

Anonym 94158 10.05.2017 13:39
Doba je dnes díky zaplaceným vepřoredaktorům trochu složitější. 1. současně se vyrábí kompromitující informace v rozporu se zákonem a tyto mafie posouvá nad zákon. V demokratické společnosti by se do medií nedostaly. 2. Mafie tlačí na prezidenta k odvolání jednoho ministra a místopředsedy. Transparentně se vláda již dříve zavázala nad rámec ústavy, že odvolání k ministra může dojít jen se souhlasem dotčené strany. Při porušení takového závazku může dojít k zbytečným soudům a nákladům na odškodnění. Prezident dle znalců z UK má vedle povinnosti přijmout návrh premiéra povinnost přezkoumat důvody k odvolání a z hlediska státotvornosti i vhodnost nového ministra v časovém ohraničení několika týdnů, ne dnů a ne měsíců. 3. Pan Sobotka podal demisi a prezident ji přijal. Pan Sobotka si to dodatečně rozmyslel a odvolal to co neodvolal a pak ještě odvolal p. Babiše. Po návratu z Číny bude moudřejší večera. Je možné, že těch odvolaných bude více, či nikdo.

Anonym 90186 10.05.2017 12:39
Jak ten čas letí.
Zase máme třetinu lidí, která touží po mesiáši z jiného světa. Jeho prapodivná minulost nikomu nevadí. Nevadí ani jeho kejkle v přítomnosti. Opět tu máme sliby, že se všemi dotyčný řádně zatočí a nastane zlatý věk obnovy země. A tak pořád dokola. asi bychom se měli tu slovenštinu zase doučovat. Babiš je docela prima lektor, pokud ovšem nebude jediný.

Anonym 90186 10.05.2017 12:39
Čím si Mečiar získal srdce lidu? Byla tu veřejnoprávní televize a mediální strategie Fedora Flašíka, šéfa volební kampaně HZDS. V první den konání voleb televize odvysílala v hlavní zpravodajské relaci zprávu budoucího ředitele televize Igora Kubiše, jak Mečiar nemohl volit, protože nebyl zapsán ve voličském seznamu. Tato aférka moha Mečiarovi přinést několik potřebných procent. Psychologicky zapůsobil na citlivou voličovu duši předvolební hit Vivat Slovakia, kde pěl Mečiar a další straníci HZDS.
V roce 199 napsal Jiří Pehe text o českém kolektivním Mečiarovi. Kdybychom neznali dobový kontext, šlo by to beze změny tisknout i dneska: Stejně jako Mečiar slovenský, mluví i český kolektivní Mečiar hodně o demokracii. Chce ji neustále vylepšovat, a to, pokud možno hlavně ve svůj prospěch. Jednou se tak snaží činit změnou ústavy, jindy zase změnou volebního zákona. Konečným cílem tohoto úsilí není nic jiného než jakýsi Mečiar na věčné časy.
Český dvouhlavý Mečiar se podle Jiřího Pehe též pečlivě stará o rozdělení všech prebend ve státní správě a hospodářském sektoru. Do dozorčích a správních rad státních a polostátních podniků většinou pustí jen své lidi. A to dokonce i do rad těch podniků, které až dosud dobře prosperovaly.
A také: Slovenský Mečiar se vyznačoval neustálými snahami reglementovat svobodná media. Ten český nyní usilovně přemýšlí, jak vylepšit tiskový zákon tak, aby novináři byli, pokud možno, méně nezávislejší. Jedna polovina našeho Mečiara novináře neustále uráží výroky hodnými čtvrté cenové skupiny, zatímco druhá je považuje za zhoubu lidstva.
,Mluvením rýži neuvaříš, říká nám dobrácky náš kolektivní Mečiar. Jinými slovy: je třeba činů. Například změn ústavy, na kterých se náš Mečiar dohodne sám se sebou ve svých dvoujediných útrobách. Nebylo to napsáno dnes, ale v MF Dnes, a to 30. 9. 199.

Anonym 90186 10.05.2017 12:37
Je po voľbách, zvyknite si, řekl Vladimír Mečiar v roce 1994 a pak to všechno začalo. HZDS získalo v předčasných volbách 34,5 procenta hlasů, Ľuptákovci Združenie robotníkov Slovenska 7,34 procenta a SNS 5,4 procenta.
Mečiar tehdy získal to, čemu se někdy říká abrahámovská menšina, tedy podporu asi třetiny lidí, která už stačí k tomu, aby bylo možné provést výrazné změny systému. Co bylo výsledkem Mečiarova panování? Žádná spása Slovenska to nebyla.
Znamenalo to mezinárodní izolaci, divokou privatizaci státního majetku, vytunelované státní banky, vyřazení z evropských integračních procesů. Ke konci volebního období si musel stát půjčovat až za třicetiprocentní úrok. Normální občan ale neměl šanci na půjčku dosáhnout. Tehdejšího guvernéra Národní banky Slovenska Vladimíra Masára vláda přesto přesvědčovala, aby tiskl nové nekryté peníze. Zahraniční investoři Slovensko obcházeli.
Bylo samozřejmě třeba mít pod kontrolou média. Vláda si pomáhala mediálním zákonem. Opozice neměla stejnou příležitost k přístupu do médií jako činitelé vládnoucí.
Došlo k únosu prezidentova syna Michala Kováče mladšího, za kterým stála Slovenská informační služba, a byla spáchána politická vražda Róberta Remiáše, v jehož autě vybuchla bomba. Remiáš byl policista, který pracoval společně s kolegou Oskarem Fegyveresem na kriminální policii. Oskar Fegyveres odešel od policie k SIS a Remiáš začal podnikat. Fegyveres byl korunním svědkem v kauze únosu Michala Kováče mladšího do ciziny. Vyšetřovatelům sdělil, že se na únosu se podílela SIS. Protože se bál o život, s Remiášovou pomocí utekl do zahraničí. Vražda se nikdy nevyšetřila. Taková byla atmosféra na Slovensku koncem 90. let.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti