Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie) Vita Ce N (Ramazzotti Eros)

Miloš Zeman diskuse strana 2650

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 14.05.2017 09:58
Fenomén darovacích trhů, které jsou novou formou protestu proti EET, nabývá na síle. Po historicky prvním darovacím trhu v Hradci Králové a druhém v Letohradu se ozvala další padesátka měst, které chtějí tento typ trhu uspořádat. Někde by dokonce mohly nahradit klasické trhy, o které není mezi trhovci zejména po zavedení EET zájem.Princip darovacích trhů je založený na vzájemném obdarovávání. Trhovec daruje produkt a návštěvník daruje peněžní částku. V praxi jsem ještě nezaznamenal, aby i návštěvník obdaroval trhovce zbožím, ale možné by to bylo dotazy na toto téma jsou, řekl mluvčí Unie živnostníků Václav Pelcl.

Kj 37104 14.05.2017 09:56
Sobotku nemusím, ale nemyslím si že by yl zmatený. Zmatený byl ten hradní kořalečník Zeman. Připravil pohřeb bez mrtvoly. Sobotka jen chvíli přemýšel zda zachovat dekorum nebo zaujmout tvrdý postoj kterým prosadí změny. Tento nezahájil dříve protože chtěl vládu udržet bezkonfliktní. Bohužel arogantní Babiš chce být diktátorem všeho, tak Sobotkovi jen došla trpělivost.

Anonym 94158 13.05.2017 23:42
Ve věci orientace pana Sobotky k mikrofonu si myslím, že pan president neměl ukazovat mikrofon holí. Je evidentní, že má problém ovládání nohou. Myslím si, že by mu slušelo si sednout do vozíku. Na tom vozíku by hravě dojel k Sobotkovi a navedl ho na kecafon. Pan Sobotka byl nejspíš zmatený.

Anonym 94158 13.05.2017 23:34
Milý 90186, je vhodné každou větu chápat v kontextu celého dokumentu. Myslím, že máš vlohy na obecního policajta v malé obci. Je logické, že lidé méně vnímaví to mohou chápat jinak. Vysoce uznávaný znalec z Karlovy Univerzity to vysvětlil velmi dobře. Kdysi nebyly PC a profesoři přezkušovali studenty na strojích RX. Tento stroj měl celkem 49 kódů pro otázky a, b, c. Tito méně chápaví studenti bez logiky se na zápočty naučili nazpaměť 49 kódů. Nazývali jsme je Anča, bača, čabajka. Mnoho "Ančí, Bačů i Čabajek" podporuje "převrat" šmejdů z pražských kaváren.

Anonym 31168 13.05.2017 17:34
Pro 90186.To,že Prazdroj není už sedmnáct roků v českých rukou jsem nevěděl.Oni ti lumpové co prodávali majetek Česka se s tím nechlubili.Možná ,že při revoluci nebude stačit vybíjet jen vlastizrádné lumpy a celé vlastizrádné rody.Lumpáctví těch co se po komunistech prolhali i moci skoro plně rehabituje komunisty,protože ti byli mnohem lepšémi vládci.Jediný dosud nepromlčený zločin komunistů je ten,že když Havel a podobní lumpové vlezli na tribuny oblbovat národ budoucím apitalistickým rájem je komunisté hned nepostříleli.Takto si v budoucnosti katé na mučidlech pořádně máknou.

Anonym 90186 13.05.2017 17:09
Obyvatelé Ústí nad Labem mohou v posledních týdnech potkávat na ulicích v uniformě městské policistky Patricii Korešovou, ženu původem z Pobřeží slonoviny. Prací strážníka si splnila sen.
Korešová potvrzuje trend z posledních let. K ústecké městské policii se hlásí více žen, většinou jsou také v lepší fyzické kondici než muži. Poznámky na svůj původ Korešová neřeší, převažují ty kladné. "Měli jsme trochu obavy z negativních reakcí. Ale v Ústí je naopak oblíbená," řekl zástupce ředitele ústeckých strážníků Jan Novotný.
Korešová se narodila v západoafrickém státě Pobřeží slonoviny, žila několik let v Zambii a ve Francii. Do České republiky přišla před 15 lety s manželem, od sňatku má české příjmení. "Učila jsem francouzštinu v Teplicích. Ale mým snem bylo stát se policistkou nebo strážníkem. Zkusila jsem to a teď si ten sen plním," řekla.
Na práci u městské policie oceňuje různorodost. Ráno asistuje podobně jako další strážníci na přechodech u škol. Pak se přesouvá k běžné práci. Od kontroly parkovišť po pochůzky v centru města. Strach z práce, při které se může dostat do nebezpečných situací, nemá. "Je tady hodně bezdomovců a narkomanů. U nás se říká, že bílí lidé jsou bohatí, tady to tak často není," doplnila Korešová. Nevadí jí ani to, že v ulicích musí být bez ohledu na to, zda je zima, teplo, prší, nebo sněží.
Během krátkého působení u městské policie se už setkala s nepříjemnými narážkami. "Jenže ta práce mě baví, tak mi je to jedno," doplnila strážnice. Podle zástupce ředitele ústeckých strážníků Novotného jsou reakce většinou pozitivní.
Korešová potvrzuje trend z posledních zhruba dvou let, o práci u městské policie ucházejí častěji ženy než muži. "Celkově máme více mužů. Ale v současné době převažují ženy. A bohužel musím říct, že co se týká třeba fyzické přípravy, tak jsou ženy lepší než muži," řekl Novotný. Korešová s fyzickými testy problém neměla. "V ten den dělali fyzické testy čtyři uchazeči. Tři chlapi a paní Korešová. Udělala je jen ona," doplnil Novotný. Korešová se podle svých slov snaží držet ve formě dlouhodobě. "Každé úterý chodím na karate," pochlubila se.

Anonym 90186 13.05.2017 15:58
Pro 31168
Ty si dobrej trouba. Prazdroj už 18 let není v českých rukou. Těžko mohli vládnoucí lumpové prodat něco co neměli. Dosud vlastnili Prazdroj Jihoafričani spolu s Američany a ti ho nyní prodali Japoncům.

Anonym 31168 13.05.2017 15:46
Prostě,díky troubovitosti obyčejného českého blba zde sedmadvacet roků vládnou lumpové,kteří celou tuto dobu Česko zbídačují.Prototo chce krutou revoluci a všechen tento vlastizrádný dobytek odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 31168 13.05.2017 15:39
Zde vládnoucí lumpové prodávají plzeňský Prazdroj Japoncům a tak pro budoucnost zbídačují celý národ Čechů.Po revoluci bude proto nutno na katovských mučírnách za vlastizradu lumpové starost,aby Japonce neurazili,ale jak urážejí národ Čechů to je jim docela fuk.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 90186 13.05.2017 14:31
Spor mezi ministerstvem financí vedeným Andrejem Babišem (ANO) a Českou národní bankou, v jejímž čele stojí Jiří Rusnok, může skončit mezinárodní ostudou. A to pokud by Česko kvůli této hádce neposkytlo půjčku Mezinárodnímu měnovému fondu. Nejspíš by tak nesplnilo svůj slib, a to jako jediný stát z 35 zemí, jež se k tomu zavázaly.
Česko by letos mělo fondu půjčit 1,5 miliardy eur, tedy zhruba 40 miliard korun. Peníze má poskytnout Česká národní banka ze svých devizových rezerv.
ČNB ale chce, aby jí ministerstvo financí slíbilo zajištění půjčky pro případ jejího nesplacení a taky kompenzaci nákladů vzniklých s poskytnutím půjčky. Tedy aby jí slíbilo doplatit rozdíl mezi tím, co půjčka vynese u MMF, a tím, co by mohla vynést, kdyby centrální banka peníze investovala jinam.V případě minulé půjčky měnovému fondu v roce 2012 takové záruky a kompenzace od ministerstva financí ČNB dostala. "Vzhledem k tomu, že právní situace je v případě aktuální bilaterální půjčky shodná jako v případě předchozí bilaterální půjčky pro Mezinárodní měnový fond, požaduje ČNB i shodnou úroveň jejího zajištění," potvrdil mluvčí banky Marek Zeman.

Kj 37104 13.05.2017 09:21
Pro Anonym 90186.
"Ministr financí, kterého se premiér Bohuslav Sobotka zatím marně snaží odvolat, o političce prohlásil, že je na něj prý vždy ochotná vyhodit kýbl sr.ček ."
Tomu se ale nelze divit. Když ta Babišova nevy_má_chaná huba plodí samá ho..
Tak si je prostě zase odnese přilepená na sobě zpět na Slovensko.

Anonym 90186 13.05.2017 00:54
Reakce Ingeborg Gräsleové na Babišova slova
Odmítám obvinění, které přednesl pan Babiš na tiskové konferenci. Ráda bych mu doporučila, aby zmírnil agresivní rétoriku a upustil od urážky svobodně zvoleného poslance. Pracuji jako člen Výboru pro rozpočtovou kontrolu již 13 let. Když jsme se setkali, vysvětlila jsem mu úlohu výboru, kterému předsedám, a svou vlastní roli při ochraně peněz daňových poplatníků Evropské unie. Byla bych potěšena, kdyby mohl konečně vyřešit problém, který závisí jen na něm, a nikoliv na České republice.

Anonym 90186 13.05.2017 00:53
Vicepremiér Andrej Babiš na dnešní tiskové konferenci tvrdě zkritizoval německou europoslankyni Ingeborg Gräsleovou, která dlouhodobě upozorňuje na jeho střet zájmů coby ministra a příjemce dotací. Viní ji z toho, že plenární schůze Evropského parlamentu se chce s ohledem na poslední dění zabývat rizikem politického zneužití médií v České republice. Ministr financí, kterého se premiér Bohuslav Sobotka zatím marně snaží odvolat, o političce prohlásil, že je na něj prý vždy ochotná vyhodit kýbl sr.ček.

Anonym 90186 13.05.2017 00:51
Pomýšlí-li Miloš Zeman na své znovuzvolení, měl by se velice rychle vrátit do reality. Rychle spolknout hořkou slinu a smířit se s tím, že jej Sobotka opět převezl. Navíc svojí podporou Babiše prezident rozhněval nejen ČSSD, ale může brzy přijít i její voliče a ty bude potřebovat. Vedle toho tu je ve hře kompetenční žaloba nebo stejná hrozba ze strany senátorů a to už by pro prezidenta zavánělo skutečnou červenou kartou a odchodem ze hry.
Zkrátka Zeman tuhle bitvu nemůže vyhrát a v konečném důsledku se musí podřídit realitě i za cenu toho, že odvolá Babiše a nebo nakonec odejde z vlády celé ANO a bude tu menšinový kabinet, který s tichou podporou opozice dovládne do voleb. Nejvíce ho však může štvát skutečnost, že stávající polízanici si navařil jen on sám. Myslel si, jaký je moudrý státník a obratný politik, ale ve skutečnosti se zachoval jako pomyslný slon v porcelánu.

Anonym 90186 13.05.2017 00:47
Václav Klaus ml.: Babiš i Zeman si připíší velké ztráty

Anonym 90186 13.05.2017 00:41
Nový videovzkaz Drzé Kláry od pátku koluje po internetu. Mladou podnikatelku, která se stala známou díky své nahrávce, na níž vynadala Andreji Babišovi za EET, naštvalo, když ministr financí přirovnal počet demonstrantů na akci Proč? Proto! k lajkům u svých facebookových příspěvků. Drzá Klára se tentokrát nevyhnula ani ostrým slovům na adresu vicepremiéra, kterého nazvala arogantním bl.ečkem.

Anonym 90186 13.05.2017 00:40
Novinář Josef Klíma se vyjádřil k milosti pro nejslavnějšího vězně České republiky Jiřího Kajínka. Lituje zejména toho, že nebude obnoven soudní proces.
Byl bych radši, kdyby byl osvobozen na základě obnovy procesu, jenže to bohužel za celá léta plzeňský soud nepřipustil. Takže pochybnosti, které případ provázejí, zůstanou. Navíc to načasování budí podezření, že pan prezident se jen snaží odvést pozornost od slepé uličky, do níž se sám zahnal v kauze Babiš, uvedl Klíma.

Anonym 90186 13.05.2017 00:39
Pro 94158
V historii tohoto státu se z Ústavy stal toaletní papír ve dvou případech. V roce 1939 a v roce 1948. V současné době se snaží z Ústavy udělat toaletní papír prezident Miloš Zeman. Pokud nechápeš článek 74 Ústavy zajdi si na některou základní školu, tam ti třeba děti vysvětlí co onen článek znamená. Máš vůbec vychozenou základní školu?

Anonym 94158 12.05.2017 23:03
Milý 90186, je vhodné každou větu chápat v kontextu celého dokumentu. Je logické, že lidé méně vnímaví to mohou chápat jinak. Vysoce uznávaný znalec z Karlovy Univerzity to vysvětlil velmi dobř. Kdysi nebyly PC a profesoři přezkušovali studenty na strojích RX. Tento stroj měl celkem 49 kódů pro otázky a, b, c. Tito méně chápaví studenti bez logiky se na zápočty naučili nazpaměť 49 kódů. Nazývali jsme je Anča, bača, čabajka. Mnoho "Ančí, Bačů i Čabajek" podporuje "převrat" šmejdů z pražských kaváren.

Kj 37157 12.05.2017 20:15
Kriminálník má zachránit kořalečníka. To je k popukání.
Pokud si fosil z hradu myslí, že milost po 22 letech mu přinese politické body, tak je snad už úplně senilní

Anonym 31168 12.05.2017 16:37
Pro 8822.Já ti nevyhrožuji pouze doporučuji aby ses sama raději oběsila.To bude nejrozumnější co tak hloupá husa,jako jsi ty,může pro národ Čechů udělat.Revoluční bejkovec potěš tvojí zadnici!

Anonym 5822 12.05.2017 16:15
31168 Vždy mne velmi rozesměje tvoje vyhrožování. Soudruhu dědku, kdo tobě dal bičem přes hubu, že jsi tak zblbl? :-)) Hezký den a už neslintej, není na tebe hezký pohled. Plínu sis konečně vyměnil?

Anonym 5822 12.05.2017 13:35
Je to všechno o tom, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Hlavně se ještě pevně držet koryt a nahamonit si co nejvíce mamonu. Chce se mi zvracet z celé vládnoucí garnitury. Po volbách přijdou jiní, stejně nenažraní a tak pořád dokola. Už jenom ta skutečnost, že do diskuze stránek pana prezidenta může přispívat d.. l 90186 |stokrát za den| o něčem vypovídá. Političtí analfabeti mají přednost, že? :-))

Anonym 90186 12.05.2017 12:08
"Sobotka pokus o Babišovo odvolání zbabral, Zeman se ovšem neovládl a tím, jak chtěl Sobotku co nejvíce ponížit, sám sebe ukázal v pravém světle jako velmi zlomyslného starého muže," napsal Denník N. Dodal, že Zeman se chová jako rozmazlený samovládce, pro kterého neplatí žádná pravidla a který svůj úřad nezastává, ale vlastní, podobně jako Babiš vlastní svou stranu.
Podle listu Babiš zase nezvládl aféru kolem uniklých nahrávek, jeho PR mašinerie se zadrhla a ministr poprvé neovládá vytváření vlastního veřejného obrazu. Deník také napsal, že ochota přívrženců Zemana i Babiše tolerovat chyby svých hrdinů je téměř bezmezná.
List Sme uvedl, že hnutí ANO získalo nálepku strany, která bojuje proti korupci, a důvěrou jejích příznivců neotřesou Babišovy kauzy ani nahrávky rozhovorů s novináři. Dodal, že Babiš voliče neztratí kvůli těžce pochopitelné kauze korunových dluhopisů, ať mu ji necharismatický Sobotka připomíná, kolikrát chce.
"Babiš si to uvědomuje, a proto vystupuje z pozice síly. Může si to dovolit. Nikoliv proto, že by byl nejlepším politikem současné české politické scény, ale proto, že až příliš velká část voličů zkrátka nevidí jinou možnost," uvedl list.
Slovenský tisk zaznamenal také demonstrace proti Babišovi a Zemanovi, které se dříve v tomto týdnu konaly v různých městech ČR. "Od hlasů tisícovek lidí na náměstích k hlasům ve volebních urnách vede cesta předlouhá a klikatá. Pokud by tento český protestní hlas nezazněl, byl by to důvod obávat se o "zdravý selský rozum", který jsme bratrům Čechům nejednou záviděli," napsalo Sme. Denník N zase poznamenal, že vládní krize se přenesla i do ulic.

Anonym 90186 12.05.2017 12:06
Český prezident Miloš Zeman ani ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš nejsou demokratičtí politici. Jejich povahová blízkost a účelové spojenectví je ohrožením demokracie v Česku, napsal v pátek slovenský list Denník N v reakci na krizi kabinetu premiéra Bohuslava Sobotky. List Sme soudí, že důvěrou příznivců ANO Babišovy kauzy neotřesou.

Anonym 90186 12.05.2017 10:52
Divím se, že se divíte, že se Andrej Babiš chová tak, jak se chová. Jsou to totiž stejné metody, které používala StB a komunistická strana za totality k likvidaci svých odpůrců. Fakta a pravda byly zakázány. Lži a výmysly byly co nejhlasitěji, nejviditelněji rozagitovávány, aby tak skutečnost byla co nejvíce potlačena a národ uvěřil lžím. StB také vedla téměř na každého z nás složky, kde shromažďovala všechny informace, které by se jí eventuálně mohly hodit k vydírání. Přesně to dělá Andrej Babiš. Je to jednoduché, byl totiž spolupracovníkem komunistické státní policie a nomenklaturním kádrem Komunistické strany, proto tyto metody zná a jsou mu vlastní. Jiný způsob chování ani neumí. Je totalitním pohrobkem až do morku kostí.
Nesouhlasil jsem s většinou názorů a metod Miloše Zemana, ale věřil jsem, že i přes naši rozdílnost je Zeman v jádru slušný člověk. Už si to nemyslím. Jeho současné chování jako prezidenta České republiky se vymyká mé fantazii. Prezident Zeman se chová jako hulvát a blázen. Možná, že psychicky onemocněl. Řada jeho projevů tomu nahrává. V tom případě by měl být umístěn do léčebného ústavu, a ne jezdit po vlastech českých i nečeských a šířit bláboly.
Prezidentův narcismus a psychopatická touha po pomstě za pomyslné křivdy jsou projevy psychopatie. Musíme být velmi opatrní ve volbě příštího prezidenta. Většina toho, co se nám nabízí, je z podobné líhně.
Stydím se, že v našem státě mohou veřejně působit psychopati a lháři, a dokonce jim část národa tleská.
Prof. Milan Knížák

Anonym 90186 12.05.2017 10:49
Agrofert podal návrh na insolvenci Bohumíra Rady, kterému Babiš nechal spálit pole

Anonym 90186 12.05.2017 10:41
koblihám stačí žvatlání jejich vůdce o tom, jak tuná všetký kradňú, Kalúsik je opitý a všechno proti němu je jenom kampaň, vlastní názor je pro ně pojem z cizího vesmíru.. takže pak skočí i na tohle tahání si trika nad zdánlivě přebytkovým rozpočtem nebo plácáním o tom, jak to žvatlací cosi nakoplo ekonomiku.. ano, nakoplo, ale jinak, než by bylo záhodno

Anonym 31168 12.05.2017 10:16
Pro5822.Potřebuješ spráskat zadek ševcovským potěhem,pak ti roupy urážet nás budoucí zasloužilé revolucionáře přejdou.

Anonym 90186 12.05.2017 10:16
Od roku 2013 nás však Babiš a jeho tým prostě zavedli do východní Evropy. Janukovič, Babiš, Lukašenko vidíte mezi nimi rozdíly? Já zatím ano, ale jsou to rozdíly kvantitativní, nikoliv kvalitativní. A nyní na to, že se naše země mění v nedemokratickou oligarchii s médii manipulovanými politiky, máme písemné potvrzení, či spíše posezení.
V Evropském parlamentu se totiž sedí. A bude se sedět (i když sedět by měli jiní) i při hlasování, že už v České republice panují stejná rizika pro demokracii a máme tu stejně svobodnou alespoň část médií, jako to mají v Čečně. Je to zásluha kobliháře a z velké části i dnešní koaliční vlády, která tři a půl roku žlutého barona tolerovala a nechala ho rozehrát jeho špinavé hry do takové intenzity, že se to bude projednávat v Evropském parlamentu. Takže orientační dotaz pro Babišovy sympatizanty: Máte mozek?

Anonym 90186 12.05.2017 10:15
Podařilo se, Agrofert a jeho pán nás vyřadili z civilizované Evropy. Už jsme pomalu někde v pozici Běloruska na evropské úrovni se bude už za tři týdny řešit malér pana velkouzenáře s jeho opravdu nadstandardními, možno říci až mileneckými vztahy s redakcí MF Dnes.
Příští plenární zasedání, jeho druhý den dopoledne prvního června bude EP projednávat bod Prohlášení komise riziko politického zneužití médií v České republice. Podle ČTK, která zprávu zveřejnila jako první, bod navrhlo zařadit na program jednání europarlamentu vedení jeho nejsilnější frakce, tedy Evropské lidové strany (EPP).Naše republika se v západní Evropě těšila od roku 1989 mimořádné pověsti, protože západoevropští politici zaměňovali Českou republiku s Václavem Havlem. Takže celá devadesátá léta, kdy v Čechách rozhodně nevládl zákon a nepanoval pořádek hodný demokratické společnosti, měla naše země světovou pověst díky tomu, že ten přechodový (a pravděpodobně nevyhnutelný) bor.el od socialismu ke kapitalismu byl přes osobu Havla vnímán mnohem pozitivněji, než si ve skutečnosti zasloužil.
Když však devadesátky skončily, byl tu přes všechny obtíže liberální a demokratický tržní systém, šlo o standardní zastupitelskou demokracii v západoevropském slova smyslu. Jistě najdete mezi lety 200 a 2013 řadu zcela zásadních průšvihů, ale systémově srovnatelných s maléry, které mívají politici vyspělých západoevropských zemí. Ani když Klaus ukradl propisku, nešlo z evropského hlediska o víc než o dobrý vtip ulítlého státníka nějaké až zas tak ne moc významné postkomunistické země. Normální demokratické země, kde i státníci mívají své vrtůšky.

Anonym 90186 12.05.2017 10:07
Pro 5822
Tuto větu chápe i dítě z první třídy:
Ústava článek 74
Prezident republiky odvolá člena vlády, jestliže to navrhne předseda vlády.
Že to nechápeš se ani nedivím, když vidím další část tvého příspěvku. Tvrdík letí do Číny, protože společnost ve které je prezident, cestu české delegace organizuje. Nečas letí proto, protože se snaží jako např. Kellner dojednat v Číně zakázky.
Poslední část tvého příspěvku jen dokladuje to, že si chce Zeman nahnat body u jednodušší části populace, když mu v posledních dnech upadá podpora.

Anonym 5822 12.05.2017 04:37
Pokud by si každý vysvětloval Ústavu jako tlachal a pisálek 90186, znamenalo by to, že vždy, když si premiér dupne a vyhrožuje, padají hlavy. Ale takto jednoduché to opravdu není, pro jednoduché lidi asi ano. Pokud si někdo není schopen Ústavu přečíst, tak ať o ní nemluví.
Mne spíš šokovalo, že do Číny odletěl Nečas a Tvrdík, to už je opravdu velká komedie, z mého hlediska nepřípustná. Doufám, že se prezident z cesty vrátí, jelikož ještě nepodepsal milost Kajínkovi, jehož vina se 100% neprokázala a sedí už dvacet let. To snad stačilo, že?

Anonym 90186 12.05.2017 00:04
Pro 94158
Z hlediska státoprávního je důležité neplést si Ústavu s toaletním papírem.
Když už tady pláčeš o hrdinech, tak ti ten tvůj Lalok jednoho pustí na svobodu. Tak si to užívej. Jinak tebou jmenovaní "hrdinové" byli obyčejní zločinci. Jeden 17násobný vrah, který se neštítil zabíjet děti a druhý byl obyčejný lupič, který rozhodně chudým nic nedával.
Češi mají svůj vzor v masovém vrahovi a teroristovi tehdejší doby Žižkovi. Dokonce mu na náměstích stavějí sochy.

Anonym 90186 11.05.2017 23:56
Stavem médií v České republice a rizikem jejich politického zneužití se nejspíš bude 1. června zabývat Evropský parlament. Vyplývá to z návrhu programu jeho plenární schůze, který dnes schválilo vedení politických frakcí europarlamentu. Bod na zasedání prosadil europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

Anonym 94158 11.05.2017 23:47
Milý 90186, je dobré si ústavu přečíst a pak mluvit. Prezident ve věci odvolání ministrů má 1 povinnost odvolat a druhou povinnost věc posoudit z hlediska státoprávní. Má na to týdny. Absolventi Plzeňské Univerzity mohou mít i jiný názor. Pan prezident jedná čestně. Pokud to někdo chápe jako stranění někomu, pak je mi ho líto. Díval jsem se na protestující. Velká část jich není ve věku, který opravňuje volit. Pak jen známé tváře z galérky a kaváren.

Anonym 90186 11.05.2017 23:45
Bývalý prezident Václav Klaus se domnívá, že prezident Miloš Zeman svým postupem při řešení vládní krize ztratí politické body. Řekl to v prvním rozhovoru od vypuknutí sporu v koalici. Václav Klaus zároveň prohlásil, že řešení ze strany premiéra Bohuslava Sobotky je zatím nejlepším politickým tahem jeho dosavadní kariéry. Situaci v zemi vidí jako bezprecedentní ohrožení demokratického vývoje v zemi. Prohlásil také, že sociální demokracie nikdy neměla vytvořit vládu s hnutím ANO, které přirovnává k politické formaci Věci veřejné, které dnes už neexistují. V rozhovoru Klaus také ostře kritizuje tradiční politické strany, současnou vládu hodnotí jako jednu z nejhorších, která zavedla absurdní byrokratická opatření včetně směšných Babišových účtenek.

Anonym 94158 11.05.2017 23:26
Za doby nevolnosti a robot měl každý národ své vzory. Na Slovensku Jánošíka, v USA Jessie Jamese. Bohatým brali a chudým rozdávali. Jen v Čechách pořád nic. Dnes už asi máme svého Jánošíka. Pan Fiala z ODS slíbil rozdávat bohatým a zároveň i chudým.

Anonym 31168 11.05.2017 16:51
To,že se zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpové mezi sebou jen perou věští brzký konec stávajícího kapitalistického svinčíku a nástup tvrdé levice mladé generace k moci.Ta bude se všemi lumpy co sedmadvacet roků Česko zbídačovali jednat hrdě a hlavně tvrdě.Nějakou imunitu polslanců za vlastizradu nebude uznávat a každého člena vlastizrádné strany bude brát jako vlastizrádce co zaslouží co nejkrutější odporažení na katovské mučírně a znárodnění veškerého majetku jeho vlastizrádného rodu.Se starými lumpy co Česko zbídačili a rozkradli a nyní mají už plné gatě se mladá generace mazlit nebude.Mladá generace ažý se dostane k moci tak bude s lumpy co Česko zbídačili jednat tak krutě,že staří lumpové pak budou masově velebit nebožtíka Hitlera jaký že to byl na lumpy velký humanista oproti uzde pak vládnoucí mladé generaci.

Anonym 31168 11.05.2017 16:36
Zase zde cenzorský dobytek cenzuruje.Při revoluci bude třeba vybíjet celé rody cenzorů aby se lumpáctví nešířilo do dalších generací.

Anonym 5822 11.05.2017 15:37
31168 Je třeba, aby ti konečně, dědku Jaroslave Klasi, někdo dal pořádně přes hubu.

Anonym 31168 11.05.2017 14:50
Je třeba aby se mladá generace zvedla k velice kruté revoluci a začala dělat krutý pořádek v sedmadvacet roků budovaném kapitalistickém svinčíku.

Anonym 5822 11.05.2017 13:32
No, my hlavně chápeme, že ty 90186 jsi d .. b .. i.. l non plus ultra. Hezký den psychopate.

Anonym 90186 11.05.2017 12:30
Úhrnem: Zemanovi jeho obsese Sobotkou zaslepuje oči, dělá chyby a není s to zlomit odpor lidovců a ČSSD. Vliv prezidenta v oranžové straně se scvrkává. Sjednotil ji proti sobě. Ukazuje se, že mnoha občanům není lhostejná ústava (na demonstraci v Praze jsme viděli třeba plakát Ústava není klozetpapír), berou ji vážně a žádají, ať podle ní hlava státu koná.
Babiš utrpěl těžkou ránu; usnesení, že je lhář, žádnému politikovi na kráse nepřidá. Demonstrace byly namířeny také proti jeho způsobu podnikání. V Praze na Václavském náměstí vystoupil podnikatel Bohumír Rada, člen skupiny Klub okradených Andrejem Babišem, podal svědectví o tom, jak s ním současný ministr financí zatočil.
Sympatie získává i Zemanem a Babišem štvaný premiér; ozývají se hlasy typu: Sobotku bych sice nevolil, ale v současné situaci ho plně podporuji.
Do toho senátní ústavní komise jasně potvrdila povinnost prezidenta odvolat ministra financi bez podmínek a bez odkladů. Podpořila záměr Sobotky, který hodlá Ústavnímu soudu předat kompetenční žalobu, pokud Zeman Babiše urychleně neodvolá.
Prezident normální země nemůže neustále mydlit schody premiérovi, kterého si sám vybral, ale kterého si především vybrali voliči ve volbách. I někteří lidé, kterým Zeman donedávna nevadil, začínají zřejmě chápat, co je zač. Podobně se to má se "spasitelem Česka" Babišem.

Anonym 90186 11.05.2017 11:20
Madam kraksna je sluníčkářka. Tahle země není pro slabý povahy a normální lidi.

Anonym 90186 11.05.2017 11:18
Jasný vzkaz do ČSSD: "Máme Kajínka a nebudeme se bát ho použít! "

Anonym 90186 11.05.2017 11:18
Protože Kájinek je vrah, tak ta milost pro něj bude trochu speciální: Bude totiž nejen zpětná, ale i dopředná, časově neomezená. Kájínek bude jmenován operativním strategivcem Zemanovy volební kampaně (která, jak jistě dobře víte, nebude). V této funkci bude Kájínek zajišťovat hladké průběhy Zemanových předvolebních mítinků (které, jak jistě dobře víte, nebudou). Pokud bude nějaký (i potencionální) volič během mítinku vykazovat známky nepřístojného chování, tak ho Kájínek zastřelí.

Anonym 90186 11.05.2017 10:46
Další demonstrace proti Babišovi a Zemanovi se uskuteční už dnes. Demonstranti se tentokrát sejdou v 18 hodin na Hradčanském náměstí. Požadují, aby odstoupil Babiš i Zeman. Na středeční shromáždění dorazilo 20 až 30 tisíc lidí. Další tisíce demonstrantů byly na menších akcích po celé republice.ANO je zcela ovládáno Andrejem Babišem. On má u nás chobotnici, která ovládá média, ekonomiku, politiku. Nechceme, aby už dál ovládala ministerstvo financí. Cílem akce bylo vznést požadavek, aby byl Babiš odvolán z funkce a aby po něm ministerské místo nezastával nikdo z hnutí ANO. Organizátoři také chtějí, aby Zeman odstoupil z funkce, protože řádně neplní svoje povinnosti, řekla svolavatelka demonstrace Šárka Fialová.Naše požadavky ještě nebyly splněny. Trváme na nich, hlásají organizátoři akce a zvou na dnešní demonstraci na Hradčanském náměstí.

Anonym 90186 11.05.2017 10:44
Sobotka ve středu odletěl na návštěvu Lucemburska u příležitosti 95. výročí navázání diplomatických styků velkovévodství s tehdejším Československem. Podle listu Luxemburger Wort ale setkání s premiérem Xavierem Bettelem zastínila pražská domácí politika.
Českého premiéra při odletu do Lucemburska zastihla na letišti překvapivá smska od prezidenta Zemana, který svolal předsedy vládních stran na jednání o budoucnosti koalice. V tomto okamžiku podle lucemburského listu ale Sobotka nemohl cestu odříci, aniž by riskoval diplomatickou roztržku. Podle deníku šlo o promyšlený šachový tah (prezidenta) Zemana, který mohl Sobotku obvinit z toho, že dává návštěvě v Lucembursku přednost před řešením domácí krize.
Na svém zpravodajském webu Luxemburger Tagblatt o Sobotkovi hovoří jako o anti-populistovi. Mezi premiéry států visegrádské čtyřky (Česko, Maďarsko, Polsko, Slovensko) je podle něj jediným, se kterým se ještě nepustil do křížku lucemburský ministr zahraničí Jean Aselborn. Zatímco maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi hrozil ministr vyhozením jeho země z EU a polským představitelům vyčítal sovětské metody, český premiér Sobotka je mezi předními politiky Visegrádu jasnou výjimkou.

Anonym 90186 11.05.2017 09:58
Joel Couse, šéfekonom společnosti Total SA, jednoho z největších ropných producentů, například odhaduje, že do roku 2030 budou auta do zásuvky tvořit 15 % až 30 % prodejů nových aut.
To podle něj nutně bude znamenat i dosažení maximální spotřeby ropy pro pohon aut a nejspíš možná i pokles právě v tomto období. Bloomberg nicméně upozorňuje, že Total patří v tomto ohledu mezi největší optimisty.
Odhady o poklesu spotřeby ropy ale upravují i další ropné společnosti. Například Shell si myslí, že maxima dosáhne koncem příštího desetiletí.
Samotný Bloomberg odhaduje, že do roku 2040 bude podíl aut do zásuvky na prodejích nových aut globálně tvořit 35 % až 47 % (dnes je to necelé 1 %). V roce 2030 už by se tak mohlo světově prodat přes 20 milionů aut do zásuvky. Většina v Číně, USA a Evropě (v tomto pořadí).

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti