Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Miloš Zeman diskuse strana 2200

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 12.06.2017 22:05
Čekám na vyjádření agenta FSB, Miloše Zemana a jeho pasáčka ovcí. Je to snad toto, o čem sní spolu s Andrejem Babišem?

Anonym 90186 12.06.2017 22:05
Policie se dosud nevyjádřila. Úřady předem varovaly Navalného před uspořádáním protestní akce v centru metropole. Policie je podle moskevské prokuratury připravena skoncovat s provokacemi a masovými nepokoji.
Navalnyj, který na dnešek svolal do ulic ruských měst další protest proti zkorumpovaným špičkám režimu, na poslední chvíli oznámil, že odvolává povolenou demonstraci na okraji metropole, protože úřady tam prý znemožnily postavit zvukovou aparaturu, a pokojný protest překládá na Tverskou ulici poblíž Kremlu. Tam se ale mají konat oficiální veselice k dnešnímu svátku, Dni Ruska.
Jakékoliv pokusy uspořádat nepovolenou akci na Tverské ulici jsou otevřeným porušením zákona, varovala moskevská prokuratura s tím, že strážci zákona budou nuceni podniknout všechna nezbytná opatření k ukončení provokací a masových nepokojů.
To, že jsme připraveni na jakýkoliv vývoj situace, by nemělo budit pochyby. Pořádek bude zajištěn, řekl agentuře Interfax Vladimir Černikov, šéf bezpečnostního odboru moskevské radnice. Navalného provokace je prý těžké pochopit zdravým rozumem.

Anonym 90186 12.06.2017 22:04
V Kazani policisté zatkli tři demonstranty včetně organizátora povoleného mítinku, na který přišly asi čtyři stovky lidí. Důvodem k zatčení se podle serveru Newsru stala řečníkova kritika místního pojetí islámu, jakož i transparent Ne genocidě domorodého obyvatelstva Ruska. V Novosibirsku strážci zákona zatkli jednoho z 1500 demonstrantů, protože řídil bezpilotní helikoptéru, v Abakanu byl jiný demonstrant zadržen kvůli tomu, že si navlékl masku.

Anonym 90186 12.06.2017 22:04
Dalším zadrženým má být i mladý ruský herec Alexandr Pal, který je držitelem prestižní ceny Kinotavr za nejlepšího herce.
V Chabarovsku a Južno-Sachalinsku se povolené demonstrace konaly bez incidentů, v Blagověščensku policie zatkla demonstranta s transparentem Rusko bez korupce, zatímco další aktivisté skandovali Hanba! . Ve Vladivostoku policejní těžkooděnci zatkli desítku demonstrantů, další prý zbili kozáci.

Anonym 90186 12.06.2017 22:02
Zadržený Ilja Jašin později poslal na Twitter selfie z policejního antonu.

Anonym 90186 12.06.2017 22:02
Je otevřeným kritikem prezidenta Vladimira Putina.

Anonym 90186 12.06.2017 22:02
Jašin je ruský opoziční politik, aktivista a blo.er, jeden z lídrů politické strany Republikánská strana Ruska.

Anonym 90186 12.06.2017 22:02
Fotografie, které kolují na sociálních sítích, zachycují, jak ho skupina ozbrojenců odvádí do policejního vozu.

Anonym 90186 12.06.2017 22:01
Mezi těmi, které policisté odvedli, je také další opoziční lídr Ilja Jašin.

Anonym 90186 12.06.2017 22:00
Krátce po zadržení Navalného se pak začalo zatýkat v centru Moskvy i Petrohradu.

Anonym 90186 12.06.2017 21:59
V mohutné zatýkání přerostly demonstrace proti zkorumpovaným špičkám režimu v Rusku, které svolal opoziční vůdce Alexej Navalnyj. Podle informací z ruských zdrojů policie odvedla stovky demonstrantů v Petrohradu i v Moskvě. Fotografie ze sociálních sítí zachycují tvrdý postup proti demonstrantům. Zadržen byl i sám Navalnyj. Později policie zadržela i opozičního lídra Ilju Jašina a známého mladého ruského herce Alexandra Pala.
Ruská policie při dnešních protestech, svolaných opozičním předákem Alexejem Navalným, zatkla více než 1 600 demonstrantů, hlavně v Moskvě a Petrohradu. Podle specializovaného serveru OVD-Info má být až 750 zatčených v Moskvě a 900 v Petrohradu. Uvádí to zpravodajský server RBK, kterému měla informaci říct koordinátorka z OVD-Info Alla Frolova.
Navalného přívrženci měli v plánu uspořádat povolené i nepovolené protikorupční demonstrace ve dvou stovkách měst. Ruské úřady nejdřív varovaly Navalného před uspořádáním nepovolené demonstrace v centru Moskvy. Poté byl ruský opoziční vůdce zadržen doma. BBC to potvrdila jeho žena, která na Twitteru zveřejnila i snímek z okamžiku zadržení.

Anonym 31168 12.06.2017 19:37
Chce to krutou revoluci vedenou mladou generací.Pak na katovských mučírnách všem lumpům co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili roztrhávat jejich prolhané huby od ucha k uchu.To je ta správná humanita a demokracie jakou Česko potřebuje.

Anonym 90186 12.06.2017 19:04
Historická pravda v podání bývalých soudruhů pohraničníků je čistá bolševická propaganda. Klub velmi hlasitě obhajuje vraždy na československých hranicích, kdy oni zamlada stříleli v uniformách Pohraniční stráže své bližní, kteří se pokusili z bolševického koncentráku jménem východní blok utéct. Klub považuje užívání zbraní a zabíjení za legitimní a správné. Proto se o spolek také opakovaně a oprávněně zajímala Bezpečnostní informační služba, a proto se spolek občas mihne ve výročních zprávách o extremismu.
Je samozřejmé, že Zeman nesdílí jejich nadšení z ostrahy socialistických hranic. Ale propad jeho preferencí a ostuda, ve kterou se nakonec zvrhla jeho hůlčičková scénka, ho nutí hledat hlasy i v té nejhlubší špíně. Mezi bolševiky obhajujícími bolševické vraždění. Což jistě přinese Zemanovi hlasy všech bývalých aparátčiků, pohraničníků a politruků. Proč ale zůstávat jen u špíny zleva? Proto netrpělivě očekávám, kdy si pan prezident pozve na kafe Vandase a odešle zdravici Národnímu odporu. Vždyť to jsou taky vlastenci jako Klub českého pohraničí, tak proč se k nim taky nepřilísat?

Anonym 90186 12.06.2017 19:03
Příslovečná nevyváženost prezidenta Zemana se opět projevila ve vší své nahotě. Zatímco bolševické extremisty hlava státu chválí a velebí, na bílou elitu národa, Národní odpor, pan prezident ani nevzpomněl. Přitom i náckové jsou vlastenci jako komunisti!

Byla by to vlastně velká legrace, kdyby to nebylo tak vážné. Zeman vzdal čest komoušům, a na nácky zapomněl, haha. Ale ono je to mnohem vážnější, než se zdá. Prezident republiky se rozhodl zalovit před prezidentskými volbami v těch nejkalnějších vodách české společnosti - a tak by asi nepřekvapilo, kdyby pozdravil i nějaké nácky.
Co se tedy stalo? Zeman se ve svých Hovorech z Barrandova přiznal - ale spíše napsat pochlubil - tím, že zaslal zdravici spolku Klub českého pohraničí. Což je větší skandál, než když se byl Babiš - aby oslovil postpubertální elektorát - producírovat na okupované Klinice. Proti Klubu českého pohraničí jsou totiž pomatenci z Kliniky v podstatě zcela únosnými gentlemany. Klub českého pohraničí je totiž ultralevičácká buňka, která se vymezuje jako spolek bývalých ochránců hranic Československé socialistické republiky. A podle toho také vypadá jejich rétorika. Přední jejich starostí je hrozící germanizace pohraničí. Druhým nejdůležitějším úkolem Klubu je lhát o dobách komunismu. Jeden z hlavních bodů programu je i hájení historické pravdy. Je to otázka vysvětlování historie pravdivě a nezkresleně. Pan prezident nám poděkoval, že se orientujeme na tuto historickou pravdu," popsal detaily dopisu předseda Rudolf Peltan Hospodářským novinám.

Anonym 31168 12.06.2017 18:12
Pro 90186.I za vlády komunistů se mohl člověk chovat slušně.pokud to nedělal,tak ať to nesvádí na komunisty,ale na svoje prospěchářství a svojí zbabělost.I když jsem se za komunistů musel za jejich kritiku prošlápnout až k soudu ,tak dnes musím konstatovat ,že pro život obyčejných lidí byli tehdejší komunisté zlatí v porovnání s tím lidským dobytkem co se po komunistech prolhal k moci a tuto zemi úspěšně zbídačuje.

Anonym 31168 12.06.2017 18:02
Je třeba aby v Česku platily zákony ,že kdo zaměstná cizince.místo Čechů na podpoře ,bude muset do státní pokladny odevzdat každý měsíc průměrný plat v Česku.Jinak je nebezpečí .že na podnikatelské lumpy budou dělat cizinci za almužnu a Češi budou na podpoře.Navíc by pak mohli,například Ukrajince,zatahovat do našich ozbrojených složek,aby pak je používali proti povstání Čechů.Zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpové jsou už zralí na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za zbídačování národa Čechů.

Anonym 31168 12.06.2017 17:27
Pokud EU tak rozprodané ,rozkradené a astronomicky zadlužené zemi jako je Česko dá nějakou pokutu,že nechce brát migranty tak touto pokutou nezatěžovat Česko ale důchodcům tuto částku odečíst z důchodů,protože právě důchodci byli tím stádem blbů co pomohlo Česko do EU zatahnout.Hned potom začít s kroky o vystoupení z EU.Pokud to zde vládnoucí banda lumpů neudělá tak to chce revoluci a při ní začít vybíjet celé rody zde sedmadvacet roků vládnoucích lůumpů a navíc znárodňovat veškerý majetek tohoto lidského dobytka.

Anonym 90186 12.06.2017 16:37
Vinu na poměrech nesli samozřejmě také demokratické strany, kterým nedošlo, že dojde i na ně. Došlo i na lidovce. Monsignore Jan Šrámek, předseda strany a také bývalý premiér exilové vlády v Londýně, zemřel v internaci, když se mu nepodařilo odejít do exilu. Mnoho členů strany bylo vězněno. Do jejího čela byli dosazeni kolaboranti. Pověstný byl kněz Plojhar, ministr v komunistických vládách a místopředseda strany.
Pro ty později narozené je třeba připomenout, že jádro lidové strany tvořili většinou lidé, kteří s kolaborantským vedením nesouhlasili, ale činnost místních organizací jim umožňovala aspoň nějakou společenskou činnost. To je jeden z aspektů normalizace, který se morálním puristům těžko vysvětluje. Mezi všechno a nic je něco. Je to otázka volby a není pevný bod ve vesmíru, který to rozhodne. Mnoho členů Strany lidové skončilo v komunistickém vězení. Tam ostatně končili i sami komunisté. Po roce 1989 do ČSL vstoupily desítky tisíc lidí, takže personálně ta strana nemá s tou původní nic společného. Komunistická strana, spolek postarších stalinistických a husákovských nostalgiků ovšem ano. Krom mladých stalinistů.
A ještě by měl s, Filip vysvětlit, proč byl práskač,

Anonym 90186 12.06.2017 16:35
Když předseda komunistů Filip vytýká lidovcům, že byli součástí Národní fronty a že podlézají sudetským Němcům, je to další kapitola našeho politického bizáru. Tam samozřejmě patří i Zemanova přání pohraničníkům, ale to už nestojí moc za zmínku. Pohraničníky i Zemana vyřeší spravedlivá příroda brzy sama.
Pro později narozené je třeba připomenout, jak to s tou tzv. Národní frontou bylo. Na serveru Totalita se píše: Seskupení politických stran a společenských organizací v Československu v letech 1945-90. Byla ustavena v březnu 1945 v Moskvě představiteli londýnského a moskevského zahraniční odboje a zástupci Slovenské národní rady Sdružovala všechny povolené politické strany a měla řešit zásadní politické otázky a spory. Demokratickými stranami byla chápána jako koalice politických stran, postupně byla zneužívána KSČ, zejména v průběhu únorového převratu 1948.
Seznam členů je skutečně monumentální. Byly jich desítky. Třeba: Česká mírová rada, Česká odborová rada, Československá strana lidová, Československá strana socialistická, Československý svaz žen, Český myslivecký svaz, Český ovocnářský a zahrádkářský svaz, Český rybářský svaz
Komunistický ďábel je skrýt v detailech. Třeba v tom, že se účastnily všechny povolené politické strany. Všechny totiž povolené nebyly Agrární strana, jedna z nejvýznamnějších za První republiky, chyběla. Proč? Její předseda Rudolf Beran byl několik týdnů předsedou první protektorátní vlády. V roce 1941 ho zatklo gestapo, byl vězněn, pak v domácím vězení. V květnu 1945 byl zatčen znova a zase odsouzen. Zemřel ve vězení v Leopoldově v roce 1954. Za co? Za nic. Veškerý majetek mu zabavili už nacisté. Pak mu ho zabavili i noví vlastenci a to ještě dřív, než mu vrátili ten zabavený od nacistů. S. Filip by to měl nějak vysvětlit, když se na tom jeho strana podílela.

Anonym 90186 12.06.2017 16:24
Pro 94158
Údajné Kalouskovo vyhrožování je tvrzení proti tvrzení. Lessy byl vrácen do funkce ne kvůli tomu, že pomluva na Kalouska se zakládala na pravdě, ale že za tuto pomluvu již Lessy dostal jiný kázeňský trest. Tarubarov byl do Ruska vydán protiprávně, jak později uvedl ÚS, takže jednání Kalouska bylo vcelku v pořádku. Navíc Kalousek veškerou zodpovědnost za tento čin vzal na sebe. Drahoš odešel z Akademie, protože ohlásil kandidaturu na prezidenta. V celé historii ČR z tohoto místa nikdo neodchází pod kytičky. Ani Velemínský( zastával funkci pár měsíců). Pak vykonával v Akademii nižší funkce. Pačes odešel do Čezu, Zahradník skončil v roce 2001 a stále žije, Illnerová to po ukončení předsedkyně zkoušela v politice, kromě akademie zastává funkce na různých univerzitách a v muzeích.

Anonym 5822 12.06.2017 14:27
Už zde vládnoucí lumpové co zbídačili Česko už zakazují zpívat písničku,že zadluižili a zbídačili stát.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Navíc znárodňovat veškerý majetek těch lumpů co ho po údajné revoluci nahrabali.Chce to dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.

Anonym 90186 14.02. 10:43
Když se zeptáte Agrofertu, proč vydal jednokorunové dluhopisy, které si koupil pouze jejich vlastník, protože nikdo jiný neměl šanci, tak existuje jedna jediná odpověď: Protože z nich jeho vlastník nechtěl platit daň. A takovéto operace jsou nezákonné a finanční správa z nich má vyměřit daň.
Také když jsme v roce 2013 zjistili, že několik podvodníků mezi nimi i Andrej Babiš se takhle zachovali, tak jsme zaprvé udělali novelu, která to neumožňuje, a zadruhé jsme řekli, že v roce 2014, až poprvé nebudou chtít zaplatit tu daň, tak se jim finanční správa vysměje a řekne: Vy jste podváděli, zneužili jste zákon, to neplatí a my vám tu daň vyměříme a k tomu vám dáme pokutu a k tomu vás dáme policajtům.
Protože zneužívání zákona je prostě trestný čin. Problém je, že v roce 2014 největší z těch podvodníků, to byl Andrej Babiš, byl v tu chvíli ministr financí a finanční správa najednou zapomněla na své povinnosti. A zapomíná na ně dodnes.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Andrej Babiš tam také kritizoval, že jste coby ministr financí v roce 2013 ty korunové dluhopisy nezdanil.
To je absurdní, není potřeba je zdaňovat, je potřeba zdanit jenom ty, kteří podvádějí a obcházejí zákon. Není žádný důvod trestat desetitisíce domácností za to, že je ministr financí podvodník. Desetitisíce domácností si koupily korunové dluhopisy s tím, že nebudou zdaněné, a je fér, že si je mohl koupit každý, kdo chtěl.
Když se zeptáte, proč stát tenkrát vydával dluhopisy v nominální hodnotě jedné koruny, tak existuje jasná odpověď: Aby mohly být prodávány reinvestiční dluhopisy, kde úrok v hodnotě 11 korun bude překlopen do dluhopisů, a to se jinak než jednokorunovými dluhopisy nedá udělat.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Vicepremiér Andrej Babiš v neděli v České televizi mimo jiné řekl, že jste vydáním korunových dluhopisů v roce 2011 coby ministr financí připravil stát o 13 miliard korun. Co na to říkáte?
Je to absolutní nesmysl. Možnost vydat korunové dluhopisy byla v zákoně zakotvena od roku 1993 a já tu možnost použil v roce 2011 s tím, že tam byl jasný praktický a ekonomický důvod. Bylo to pro desetitisíce domácností, kterým bylo potřeba připsat reinvestiční dluhopis v nominální ceně jedné koruny.
Tam prostě nominální cena jedné koruny, která se zaokrouhlovala dolů, měla jiný důvod než neplacení daně. Tohoto kroku zneužili podvodníci, z nichž asi nejvýznamnějším podvodníkem je současný ministr financí, který si nekupoval dluhopisy státu, ale který jako předseda představenstva Agrofertu vydal dluhopisy s nesmyslně vysokým úrokem a jako investor si... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 12.06.2017 14:27
Už zde vládnoucí lumpové co zbídačili Česko už zakazují zpívat písničku,že zadluižili a zbídačili stát.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Navíc znárodňovat veškerý majetek těch lumpů co ho po údajné revoluci nahrabali.Chce to dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.

Anonym 90186 14.02. 10:43
Když se zeptáte Agrofertu, proč vydal jednokorunové dluhopisy, které si koupil pouze jejich vlastník, protože nikdo jiný neměl šanci, tak existuje jedna jediná odpověď: Protože z nich jeho vlastník nechtěl platit daň. A takovéto operace jsou nezákonné a finanční správa z nich má vyměřit daň.
Také když jsme v roce 2013 zjistili, že několik podvodníků mezi nimi i Andrej Babiš se takhle zachovali, tak jsme zaprvé udělali novelu, která to neumožňuje, a zadruhé jsme řekli, že v roce 2014, až poprvé nebudou chtít zaplatit tu daň, tak se jim finanční správa vysměje a řekne: Vy jste podváděli, zneužili jste zákon, to neplatí a my vám tu daň vyměříme a k tomu vám dáme pokutu a k tomu vás dáme policajtům.
Protože zneužívání zákona je prostě trestný čin. Problém je, že v roce 2014 největší z těch podvodníků, to byl Andrej Babiš, byl v tu chvíli ministr financí a finanční správa najednou zapomněla na své povinnosti. A zapomíná na ně dodnes.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Andrej Babiš tam také kritizoval, že jste coby ministr financí v roce 2013 ty korunové dluhopisy nezdanil.
To je absurdní, není potřeba je zdaňovat, je potřeba zdanit jenom ty, kteří podvádějí a obcházejí zákon. Není žádný důvod trestat desetitisíce domácností za to, že je ministr financí podvodník. Desetitisíce domácností si koupily korunové dluhopisy s tím, že nebudou zdaněné, a je fér, že si je mohl koupit každý, kdo chtěl.
Když se zeptáte, proč stát tenkrát vydával dluhopisy v nominální hodnotě jedné koruny, tak existuje jasná odpověď: Aby mohly být prodávány reinvestiční dluhopisy, kde úrok v hodnotě 11 korun bude překlopen do dluhopisů, a to se jinak než jednokorunovými dluhopisy nedá udělat.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Vicepremiér Andrej Babiš v neděli v České televizi mimo jiné řekl, že jste vydáním korunových dluhopisů v roce 2011 coby ministr financí připravil stát o 13 miliard korun. Co na to říkáte?
Je to absolutní nesmysl. Možnost vydat korunové dluhopisy byla v zákoně zakotvena od roku 1993 a já tu možnost použil v roce 2011 s tím, že tam byl jasný praktický a ekonomický důvod. Bylo to pro desetitisíce domácností, kterým bylo potřeba připsat reinvestiční dluhopis v nominální ceně jedné koruny.
Tam prostě nominální cena jedné koruny, která se zaokrouhlovala dolů, měla jiný důvod než neplacení daně. Tohoto kroku zneužili podvodníci, z nichž asi nejvýznamnějším podvodníkem je současný ministr financí, který si nekupoval dluhopisy státu, ale který jako předseda představenstva Agrofertu vydal dluhopisy s nesmyslně vysokým úrokem a jako investor si... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 12.06.2017 14:27
Už zde vládnoucí lumpové co zbídačili Česko už zakazují zpívat písničku,že zadluižili a zbídačili stát.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Navíc znárodňovat veškerý majetek těch lumpů co ho po údajné revoluci nahrabali.Chce to dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.

Anonym 90186 14.02. 10:43
Když se zeptáte Agrofertu, proč vydal jednokorunové dluhopisy, které si koupil pouze jejich vlastník, protože nikdo jiný neměl šanci, tak existuje jedna jediná odpověď: Protože z nich jeho vlastník nechtěl platit daň. A takovéto operace jsou nezákonné a finanční správa z nich má vyměřit daň.
Také když jsme v roce 2013 zjistili, že několik podvodníků mezi nimi i Andrej Babiš se takhle zachovali, tak jsme zaprvé udělali novelu, která to neumožňuje, a zadruhé jsme řekli, že v roce 2014, až poprvé nebudou chtít zaplatit tu daň, tak se jim finanční správa vysměje a řekne: Vy jste podváděli, zneužili jste zákon, to neplatí a my vám tu daň vyměříme a k tomu vám dáme pokutu a k tomu vás dáme policajtům.
Protože zneužívání zákona je prostě trestný čin. Problém je, že v roce 2014 největší z těch podvodníků, to byl Andrej Babiš, byl v tu chvíli ministr financí a finanční správa najednou zapomněla na své povinnosti. A zapomíná na ně dodnes.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Andrej Babiš tam také kritizoval, že jste coby ministr financí v roce 2013 ty korunové dluhopisy nezdanil.
To je absurdní, není potřeba je zdaňovat, je potřeba zdanit jenom ty, kteří podvádějí a obcházejí zákon. Není žádný důvod trestat desetitisíce domácností za to, že je ministr financí podvodník. Desetitisíce domácností si koupily korunové dluhopisy s tím, že nebudou zdaněné, a je fér, že si je mohl koupit každý, kdo chtěl.
Když se zeptáte, proč stát tenkrát vydával dluhopisy v nominální hodnotě jedné koruny, tak existuje jasná odpověď: Aby mohly být prodávány reinvestiční dluhopisy, kde úrok v hodnotě 11 korun bude překlopen do dluhopisů, a to se jinak než jednokorunovými dluhopisy nedá udělat.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Vicepremiér Andrej Babiš v neděli v České televizi mimo jiné řekl, že jste vydáním korunových dluhopisů v roce 2011 coby ministr financí připravil stát o 13 miliard korun. Co na to říkáte?
Je to absolutní nesmysl. Možnost vydat korunové dluhopisy byla v zákoně zakotvena od roku 1993 a já tu možnost použil v roce 2011 s tím, že tam byl jasný praktický a ekonomický důvod. Bylo to pro desetitisíce domácností, kterým bylo potřeba připsat reinvestiční dluhopis v nominální ceně jedné koruny.
Tam prostě nominální cena jedné koruny, která se zaokrouhlovala dolů, měla jiný důvod než neplacení daně. Tohoto kroku zneužili podvodníci, z nichž asi nejvýznamnějším podvodníkem je současný ministr financí, který si nekupoval dluhopisy státu, ale který jako předseda představenstva Agrofertu vydal dluhopisy s nesmyslně vysokým úrokem a jako investor si... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 12.06.2017 14:26
Už zde vládnoucí lumpové co zbídačili Česko už zakazují zpívat písničku,že zadluižili a zbídačili stát.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Navíc znárodňovat veškerý majetek těch lumpů co ho po údajné revoluci nahrabali.Chce to dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.

Anonym 90186 14.02. 10:43
Když se zeptáte Agrofertu, proč vydal jednokorunové dluhopisy, které si koupil pouze jejich vlastník, protože nikdo jiný neměl šanci, tak existuje jedna jediná odpověď: Protože z nich jeho vlastník nechtěl platit daň. A takovéto operace jsou nezákonné a finanční správa z nich má vyměřit daň.
Také když jsme v roce 2013 zjistili, že několik podvodníků mezi nimi i Andrej Babiš se takhle zachovali, tak jsme zaprvé udělali novelu, která to neumožňuje, a zadruhé jsme řekli, že v roce 2014, až poprvé nebudou chtít zaplatit tu daň, tak se jim finanční správa vysměje a řekne: Vy jste podváděli, zneužili jste zákon, to neplatí a my vám tu daň vyměříme a k tomu vám dáme pokutu a k tomu vás dáme policajtům.
Protože zneužívání zákona je prostě trestný čin. Problém je, že v roce 2014 největší z těch podvodníků, to byl Andrej Babiš, byl v tu chvíli ministr financí a finanční správa najednou zapomněla na své povinnosti. A zapomíná na ně dodnes.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Andrej Babiš tam také kritizoval, že jste coby ministr financí v roce 2013 ty korunové dluhopisy nezdanil.
To je absurdní, není potřeba je zdaňovat, je potřeba zdanit jenom ty, kteří podvádějí a obcházejí zákon. Není žádný důvod trestat desetitisíce domácností za to, že je ministr financí podvodník. Desetitisíce domácností si koupily korunové dluhopisy s tím, že nebudou zdaněné, a je fér, že si je mohl koupit každý, kdo chtěl.
Když se zeptáte, proč stát tenkrát vydával dluhopisy v nominální hodnotě jedné koruny, tak existuje jasná odpověď: Aby mohly být prodávány reinvestiční dluhopisy, kde úrok v hodnotě 11 korun bude překlopen do dluhopisů, a to se jinak než jednokorunovými dluhopisy nedá udělat.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Vicepremiér Andrej Babiš v neděli v České televizi mimo jiné řekl, že jste vydáním korunových dluhopisů v roce 2011 coby ministr financí připravil stát o 13 miliard korun. Co na to říkáte?
Je to absolutní nesmysl. Možnost vydat korunové dluhopisy byla v zákoně zakotvena od roku 1993 a já tu možnost použil v roce 2011 s tím, že tam byl jasný praktický a ekonomický důvod. Bylo to pro desetitisíce domácností, kterým bylo potřeba připsat reinvestiční dluhopis v nominální ceně jedné koruny.
Tam prostě nominální cena jedné koruny, která se zaokrouhlovala dolů, měla jiný důvod než neplacení daně. Tohoto kroku zneužili podvodníci, z nichž asi nejvýznamnějším podvodníkem je současný ministr financí, který si nekupoval dluhopisy státu, ale který jako předseda představenstva Agrofertu vydal dluhopisy s nesmyslně vysokým úrokem a jako investor si... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 12.06.2017 14:26
Už zde vládnoucí lumpové co zbídačili Česko už zakazují zpívat písničku,že zadluižili a zbídačili stát.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Navíc znárodňovat veškerý majetek těch lumpů co ho po údajné revoluci nahrabali.Chce to dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.

Anonym 90186 14.02. 10:43
Když se zeptáte Agrofertu, proč vydal jednokorunové dluhopisy, které si koupil pouze jejich vlastník, protože nikdo jiný neměl šanci, tak existuje jedna jediná odpověď: Protože z nich jeho vlastník nechtěl platit daň. A takovéto operace jsou nezákonné a finanční správa z nich má vyměřit daň.
Také když jsme v roce 2013 zjistili, že několik podvodníků mezi nimi i Andrej Babiš se takhle zachovali, tak jsme zaprvé udělali novelu, která to neumožňuje, a zadruhé jsme řekli, že v roce 2014, až poprvé nebudou chtít zaplatit tu daň, tak se jim finanční správa vysměje a řekne: Vy jste podváděli, zneužili jste zákon, to neplatí a my vám tu daň vyměříme a k tomu vám dáme pokutu a k tomu vás dáme policajtům.
Protože zneužívání zákona je prostě trestný čin. Problém je, že v roce 2014 největší z těch podvodníků, to byl Andrej Babiš, byl v tu chvíli ministr financí a finanční správa najednou zapomněla na své povinnosti. A zapomíná na ně dodnes.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Andrej Babiš tam také kritizoval, že jste coby ministr financí v roce 2013 ty korunové dluhopisy nezdanil.
To je absurdní, není potřeba je zdaňovat, je potřeba zdanit jenom ty, kteří podvádějí a obcházejí zákon. Není žádný důvod trestat desetitisíce domácností za to, že je ministr financí podvodník. Desetitisíce domácností si koupily korunové dluhopisy s tím, že nebudou zdaněné, a je fér, že si je mohl koupit každý, kdo chtěl.
Když se zeptáte, proč stát tenkrát vydával dluhopisy v nominální hodnotě jedné koruny, tak existuje jasná odpověď: Aby mohly být prodávány reinvestiční dluhopisy, kde úrok v hodnotě 11 korun bude překlopen do dluhopisů, a to se jinak než jednokorunovými dluhopisy nedá udělat.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Vicepremiér Andrej Babiš v neděli v České televizi mimo jiné řekl, že jste vydáním korunových dluhopisů v roce 2011 coby ministr financí připravil stát o 13 miliard korun. Co na to říkáte?
Je to absolutní nesmysl. Možnost vydat korunové dluhopisy byla v zákoně zakotvena od roku 1993 a já tu možnost použil v roce 2011 s tím, že tam byl jasný praktický a ekonomický důvod. Bylo to pro desetitisíce domácností, kterým bylo potřeba připsat reinvestiční dluhopis v nominální ceně jedné koruny.
Tam prostě nominální cena jedné koruny, která se zaokrouhlovala dolů, měla jiný důvod než neplacení daně. Tohoto kroku zneužili podvodníci, z nichž asi nejvýznamnějším podvodníkem je současný ministr financí, který si nekupoval dluhopisy státu, ale který jako předseda představenstva Agrofertu vydal dluhopisy s nesmyslně vysokým úrokem a jako investor si... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 12.06.2017 14:25
Stránky ovládly dva úchylní staříci. Děkuji, už nemíním psát svůj názor na cokoliv.

Anonym 94158 11.06.2017 23:09
Milý 90186, napiš také něco o Kalouskovi. Třeba jak dával podplukovníkovi od policie dobré rady jak vyšetřovat zločiny TOP 09. Vyšetřovatel se nepolekal a tak uhodil na policejního prezidenta. Ten se také nepolekal a byl cestou dobrých přátel na inspekci ministra vyhozen. Nějací lidé z této inspekce jsou dnes stíháni za jiné delikty. Jak to bylo s tím zataresením letadla cisternou a další stovky kalouskovin. Volební boj je veden vulgárně a bolševicky jako ve 48. roce. Přesto za poslední 4 roky se česká ekonomika pomaloučku přibližuje v HDP k průměru EU. Výrazně se snížil počet občanů pod hranicí chudoby. Máme se lépe a pokud neuspějí Herman s Kalouskem, bude ještě lépe. Češi potřebují dobrého prezidenta, a to minimálně jako je dnes pan Zeman. Je naprosto jedno, kdo to bude. Nesmí ale stranit zločinu a podílet se na rozkrádání majetku státu, potažmo nás českých občanů. Je jen otázkou proč byl pan Drahoš vyhozen, či proč utekl z Akademie věd. Slušní lidé z toho místa odchází opravdu až pod kytičky. Z blízké minulosti máme přehršel negativních prezidentů. Každý z nás obyčejných lidí si nepřeje vrátit dobu za Kalouska. Věžím, že po volbách na hermanoviny, kalouskoviny a jiné sprosťárny si nikdo nevzpomene. Bolševici ve 48. roce dělali totéž.

Anonym 90186 11.06.2017 20:30
19. února 2004, 8.09
Babiš: Měli bysme se vidět co nejdřív. Mám ještě jeden nápad. AB.
Kafková: Kdykoli po 12. hodině.
Babiš: Hilton?
Kafková: OK.
19. února 2004, 18.36
Babiš: Áno?
Kafková: Já jsem na místě a vy tady nejste.
Babiš: Máte to v obálce?
Kafková: Nemám. Mám to mimo obálku.
Babiš: Do pr.ele katastrofický Já tam přijdu za půl hodiny. Nechte to u vrátného, dejte mu to do ruky, že se pro to zastavím do půl hodiny. Omlouvám se, já musel vyřídit něco súrného.
Kafková: Dobře.
19. února 2004, 19.51
Kafková: Došlo to v pořádku?
Babiš: Mám to. Dík.
Kafková: OK.
V obálce byly dokumenty. Babišův Agrofert v té době usiloval o významné pohledávky z portfolia státní agentury, takže potřeboval informace, jak upozorňuje Kmenta.

Anonym 90186 11.06.2017 20:28
Kafková bývalá nejlépe placená česká státní úřednice, která zastávala post v představenstvu České konsolidační agentury. Za korupci ve formě vzetí úplatku 400 tisíc korun a vynášení informací ji na počátku listopadu 2011 odvolací Městský soud v Praze pravomocně odsoudil k ročnímu nepodmíněnému trestu a pokutě ve stejné peněžité výši přijmutého úplatku.
Někdejší úřednice tehdy přijala od bývalého zaměstnance agentury Josefa Tykvy a podnikatelů Pavla Hrácha a Josefa Lopaty úplatek výměnou za poskytnutí neveřejné informace o stavu pohledávky a manipulaci výběrového řízení u společnosti CETUS spadající pod skupinu zbankrotované Investiční a Poštovní banky. Peníze policie zajistila v autě přítele Kafkové a člena představenstva PPF banky Františka Dombeka, zaparkovaném v její garáži.
Jaké je napojení na Babiše? Odsouzená úřednice podle Jaroslava Kmenty, který případ zmapoval v magazínu Reportér, řešila oddlužení Aliachemu a pomáhala majiteli Agrofertu pojistit vliv nad Kosteleckými uzeninami. Tak to zachytily policejní odposlechy.

Anonym 90186 11.06.2017 20:27
Skupina Július Šuman pokračuje v představování 32 Andrejových přátel. Po kartách s názvy Július Šuman, István Léko, Ivo Rittig, Karel Randák, Miloš Zeman a David Rath je tu první žena Radka Kafková.
Že ji neznáte? Byla odsouzena za korupci, přijetí úplatku a vynášení informací. Přečtěte si také, co zaznělo v odposleších, na nichž Babiš s Kafkovou vyjednával o koupi státních pohledávek.

Anonym 90186 11.06.2017 18:14
Fašisté také v Itálii znárodnili všechny firmy nad sto zaměstnanců, zavedli minimální mzdu, povinné zdravotní a důchodové pojištění, placenou dovolenou, nechali vysušit bažiny, které byly zdrojem nemocí jako malárie atd. Inu soudruzi by z nich měli mít radost.
Takže dávaní dohromady fašismu s nacismem, dokazuje nevzdělanost dotyčných. Také jsou směšní ti, kteří za fašisty prohlašují stoupence generálů Franca a Pinocheta. Jejich nacionálně konzervativní režimy ve Španělsku respektive v Chile, které v ekonomice respektovaly soukromé vlastnictví a ideově se odvozovaly od katolického křesťanství, byly protikladem italského fašismu s jeho zestátňováním a protikřesťanskému zaměření.

Anonym 90186 11.06.2017 18:13
Mnozí odborníci správně odmítají spojování fašismu a nacismu. Zdůvodňují to přesvědčivě na faktu, že na rozdíl od německého nacismu nebyl italský fašismus rasistický a antisemitský. Naopak v Mussoliniho hnutí byli i Židé. Ti dokonce nebyli v Itálii pronásledováni a posílání do koncentračních táborů, jak tomu bylo jinde v Evropě, až do roku 1943. Jejich deportace začaly teprve po obsazení většiny Itálie německou armádou.
Je pozoruhodné, kolik toho měli fašisté společného s komunisty. Víc, než si myslíte. Dá se také říci, že svým odporem k liberalismu a upřednostňování kolektivismu před právy jednotlivců se fašismus dá považovat za levicové hnutí. Koneckonců oficiální název státu v Mussoliniho éře byl Italská sociální republika. Její ústavu pak vytvořil bývalý komunista a velký kamarád Lenina Nicolo Bombacci.

Anonym 90186 11.06.2017 18:12
Rozmohl se nám tady takový nešvar, když se nám někdo nelíbí, začneme mu nadávat do fašistů. To je špatně. Já bych chtěl dodat, že fašismus je čistě italskou záležitostí a jinam zkrátka nepatří. V této zemi vydali v roce 1919 Alceste De Ambris a Filippo Marineti Fašistický manifest. Benito Mussolini založil organizaci Fasci italiani di combattimento. Fašisté mají s komunisty hodně styčných bodů, například rovnostářský kolektivismus, a v ekonomice je inspiroval Karel Marx.
Fašistický režim v Itálii není mým šálkem čaje a italští fašisté měli do mírumilovnosti hodně daleko. Jejich černokošiláčské bojůvky terorizovaly názorové oponenty a za Mussoliniho vlády byly zabity tisíce lidí. Avšak proti Leninovu a Stalinovu bolševickému teroru v Rusku s miliony zavražděných byla fašistická Itálie ve dvacátých a třicátých letech minulého století rájem na zemi. Mnozí Italové na toto období nostalgicky vzpomínali, podobně jak někteří jedinci u nás na komunisty, že byl pořádek, mafie si ani neškrtla, vysušily se bažiny a vlaky jezdily na čas.

Anonym 31168 11.06.2017 17:07
Revolucí je třeba dostat k moci tvrdě levicovou ruku mladé generace,aby začala dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku. Proto je třeba aby se národ proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům zvednul a za zbídačení Česka je odporazil na katovských mučírnách a navíc znárodnil veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 31168 11.06.2017 16:59
To co kdy v lezlo do KDU je vlastizrádný lidský dobytek i s katolickou církví.Ta jak mohla tak národ Čechů zaprodávala cizákům.Za války byli kněží povětšině v Lize proti bolševizmu.Při tom komunisté proti fašistům bojovali,Členy KDU bude třeba při revoluci protahnout katovskou mučírnou společně s kněžským dobytkem.

Anonym 90186 11.06.2017 16:54
Skupina Július Šuman pokračuje v představování 32 Andrejových kluků. Po kartách s názvy Július Šuman, István Léko, Ivo Rittig, Karel Randák a Miloš Zeman dnes na Twitteru uveřejnila informace o Davidu Rathovi, exhejtmanovi s krabicí vína.

Anonym 90186 11.06.2017 16:51
Zdá se, že drzost komunistů nezná mezí. Předseda KSČM Vojtěch Filip se v Partii TV Prima střetl s ministrem kultury Danielem Hermanem, který již před časem velmi správně připomněl, že je ostudou, že tato zločinecká organizace stále sedí v poslanecké sněmovně. Nyní Filip opět relativizoval zločiny své strany i Klubu českého pohraničí, které má rád prezident Miloš Zeman. Místo toho proti Hermanovi používal sudetské Němce.
Je to demokratický spolek fungující podle zákonů České republiky. Za co by se čeští pohraničníci měli omlouvat? prohlásil Filip, kterému je nejspíš jedno, že na československých hranicích zabili pohraničníci téměř tři stovky lidí. Herman kontroval, že je chyba, že komunismus nebyl odsouzen stejně důsledně jako nacismus.
Jak se chce pan Herman smířit s vlastní historií? prohlásil Filip. O vás každý ví, že jste byli součást Národní fronty. Stali jste se antikomunisty a na tom teď stavíte svou politiku.
Herman ovšem uznal, že lidovci součástí Národní fronty byli, uvedl však, že nyní se strana snaží sbližovat, a to například právě v otázce sudetských Němců.Komunisty obvinil, že s minulostí se nedokázali vyrovnat právě oni a řekl, že si stojí za svým vyjádřením, že je ostuda, že komunisté stále sedí ve sněmovně, i když přiznal, že zná mnoho lidí, kteří do strany vstoupili z přesvědčení: Ta ideologie zlo obsahuje. Podle Filipa, který předtím celou dobu obviňoval sudetské Němce i lidovce z mnoha věcí, je to kolektivní vina.

Anonym 90186 11.06.2017 16:45
Přitom právě politická strana ministra Ludvíka (ČSSD) nese hlavní vinu za to, že už do zdravotnictví nepřicházejí peníze z poplatků placených dříve pacienty a zároveň tak není regulováno jejich množství. Výzkumy přitom potvrdily, že zejména poplatky v lůžkové péči měly do jisté míry regulační funkci (snižovaly počty a délku pobytu klientů, kteří péči nutně nepotřebovali). Moderátor Václav Moravec se naproti tomu domnívá, že poplatky nebyly nutné. Kdyby byl ministrem zdravotnictví, změnil by nějak primárně systém pojištění (myšlenku hlouběji nerozvedl).
V současnosti přechází česká lůžková péče na způsob zjišťování nákladů lékařské péče založený na snaze zjistit standardní (běžné) náklady jednotlivých typů úkonů u jednotlivých typů pacientů. To je jistě dobře. Problém je, že výpočet nesleduje každou jednotlivou aktivitu (jednotlivé kontroly v případě komplikací a podobně), takže budou i nadále znevýhodňovány ty nejlepší nemocnice, které léčí nejvážnější případy s nejvíce komplikacemi.
Na rozdíl od svobodného tržního hospodářství je přitom cílem pouze efektivní vynakládání peněz na konkrétní léčbu, nikoli celková (psychická i fyzická) dlouhodobá spokojenost pacientů.

Anonym 90186 11.06.2017 16:43
Všichni tři hosté pořadu (včetně Zuzany Roithové z KDU a 8209;SL) odhadují, nebo si jsou téměř jisti, že platy lékařů i sester je nutné zvýšit. Ludvík však upozornil, že dosud nemáme jejich registr, takže s jistotou nevíme, zda opravdu odcházejí natrvalo do zahraničí a zda celkově postupně ubývají (zejména kvůli vysokému průměrnému věku v těchto profesích).
V případě ostatních cen nikdo netuší, jak přiznal Ludvík. Nemáme zatím moc představu, jestli je opravdu potřeba přidávat nemocnicím peníze na úhradu jednotlivých typů operací nebo jaká má být výše úhrad za léky, aby je farmaceutické firmy raději nevyvážely do zahraničí.
Stává se tak, že úhrady nejsou dostatečné (ať už kvůli plýtvání, nebo kvůli nákladné léčbě). Pak nezbývá než lít poskytovatelům léčby peníze od státu prostřednictvím vyšších úhrad za pacienty pojištěné u Všeobecné zdravotní pojišťovny. Nebo musí vybraným nemocnicím přispět jejich provozovatel (typicky např. kraj). Ti, kdo příspěvky dostanou, ztrácejí motivaci šetřit, a ti, kdo je nedostanou, mají s pocitem nespravedlnosti pochopitelně chuť na všechno rezignovat. Jak však upozornil Ludvík, mnohdy se děje dokonce i to, že jsou rekonstrukce nemocničních pavilonů financovány ze zdravotního pojištění. České (a nejen české) zdravotnictví je zkrátka ukázkou ekonomického diletantství, jaké nemá v jiných odvětvích obdoby. Je tím částečně mařena zpravidla velmi kvalitní práce lékařů i dalšího zdravotnického personálu.

Anonym 90186 11.06.2017 16:42
Diskuze v dnešních Otázkách Václava Moravce na ČT24 dokonale ukázala, že reálný socialismus, který je dosud uplatňován v našem zdravotnictví, nefunguje. Bude to velké zklamání pro všechny lidi, kteří ještě věřili v komunismus, nebo alespoň ve vládou určované ceny.
Zdravotnický expert ODS Petr Zimmermann přinesl divákům ukázat dvě stránky popsané nepřehlednou změtí písmen a indexů. Vyzval ministra zdravotnictví, ať vzorec přečte, což byl samozřejmě nadlidský úkol. Jednalo se o vzoreček pro výpočet peněz, které posílají zdravotní pojišťovny poskytovatelům lékařské péče za jednotlivé lékařské výkony.
Kdo o cenách léčby rozhoduje? Jediný člověk. Totiž právě ministr zdravotnictví. Tím se lišíme od dob komunistické vlády u nás, kdy ceny zboží i služeb určovala celá banda úředníků. Měla k tomu přitom jen dvě nepříliš spolehlivé metody: metodu fenestrální a metodu porovnání se zahraničím, kde fungovalo normální svobodné tržní hospodářství. Fenestrální metoda spočívala v tom, že se Státní plánovací komise sídlící na břehu Vltavy na Praze 7 podívala z fenestra (čili z okna) na Vltavu a ceny odhadla. Druhá metoda spočívala zpravidla v pohledu na tempo růstu cen komodit a služeb v Západním Německu.
Na stejném principu funguje také české zdravotnictví. Výsledek může být dlouhodobě jen jeden, a to vždy, když budou ceny stanoveny příliš nízko (ať už pod tlakem veřejnosti, nebo třeba ve snaze šetřit celkové a tím případné zbytečné náklady a omezovat tak výrobu či služby). Nedostatek toaletního papíru (či papíru na knihy), nedostatek zdravotních sester pracujících na směny (na což upozornil sám ministr Miloslav Ludvík), nedostatek sester, které díky vyšší kvalifikaci mohou jít do kanceláře (jak upozornil Zimmermann) či nedostatek masa na polských pultech.

Anonym 90186 11.06.2017 16:40
Zdá se ovšem, že tyto jasné hranice někam zmizely. Nevím, kdy to začalo, ale když vezmeme jako jistou důležitou hranici pro změnu atmosféry v naší zemi rok 2013, stačí si uvědomit, že prezidentskou volbu vyhrál člověk, který lhal (a lže dodnes), choval se jako hulvát a volební kampaň mu platilo Rusko. A jeho voličům to nevadilo.
Vzápětí ten samý člověk legitimizoval fakt, že ve vládě bude sedět někdo bez lustračního osvědčení. Protože to už je asi v dnešní době, kdy můžeme zrelativizovat úplně všechno, jen takové kádrování, je to přece už dávno, no ne? Ale ta otázka zní jinak a 8722; nebylo by ještě před časem jen podezření ze spolupráce s StB pro politika likvidační? Dnes už ne. A tak Miloš Zeman umetl cestičku Andreji Babišovi.
Pochybné weby včetně těch, se kterými se Zeman baví, vydávají nepravdivé zprávy, kterým v našem korektním světě říkáme fake news, místo abychom jasně sdělili, že jsou to lži a že prezident by se měl začít chovat normálně.
Když veřejně řeknete, že ve vydavatelství Mafra nepracují novináři, ale pouze zaměstnanci holdingu Andreje Babiše, tedy jeho stranického tisku, jste označeni za toho, kdo kádruje. Za chvíli totiž asi budeme muset za noviny považovat i leták z Lidlu, abychom někoho neurazili.
Dokud nepřestaneme žít ve světě, který odmítá, že některé věci prostě jsou černobílé, nic se nezlepší. Protože zločin, lež, komunisté a vrazi vždycky budou zločinem, lží, komunisty a vrahy. Tam žádných padesát odstínů šedi nenajdete.

Anonym 90186 11.06.2017 16:38
Česká republika, rok 2017: Prezident republiky Miloš Zeman posílá pochvalné dopisy ultrakomunistům, kteří stříleli na hranicích občany prchající za svobodou před komunistickou ideologií. Tentýž prezident nemluví s normálními médii, jeho platformou jsou TV Barrandov a Parlamentní listy. Tentýž prezident dva roky v kuse lže o tom, že kdysi četl nějaký článek, který ovšem vůbec neexistuje. Tentýž prezident pouští z vězení dvojnásobného vraha a ještě tím získává politické body. A tentýž prezident zaměstnává člověka, který přes Twitter uráží předsedu vlády.
Nejsilnější politik v zemi Andrej Babiš zatím objíždí kraje a blahosklonně rozdává podpisy nadšenému lidu. Tentýž politik, který zbohatl ukradením státního majetku. Tentýž politik, který spolupracoval s StB (i když mu jiný estébák dosvědčil, že to tak nebylo). Tentýž politik, který je vám při konfrontaci s nahrávkou, na které úkoluje svého novináře, aby připravil kompromitující materiály na konkurenční politickou stranu, tvrdí, že žádná média neovlivňuje. Přísahal přece na své děti.
Žijeme v době absolutního relativismu. Je to pocit, jako když člověk stojí na tekutém písku a hledá, jestli vůbec ještě někde je pevná zem. Někdy se dokonce zdá, jako by se všichni zbláznili.
Některé věci bývaly odjakživa jasně řečeny. Komunisté a nacisté jsou zločinci a podle toho se k nim musí přistupovat. Krást a lhát se nemá. Lidé se mají chovat slušně.

Anonym 90186 11.06.2017 12:54
Dobro došlá, Crna Goro. Vítejte v NATO, gratuloval generální tajemník Aliance Jens Stoltenberg černohorskému premiérovi Duško Markovičovi během slavnostního ceremoniálu ve Washingtonu.

Anonym 90186 11.06.2017 12:52
Mezi Ukrajinou a zeměmi schengenského prostoru začal platit bezvízový styk. Do Polska, Maďarska, České republiky, Itálie, Německa či na Slovensko tak už vycestovaly stovky Ukrajinců, informuje list Ukrajinska pravda. Ukrajinský prezident Petro Porošenko při této příležitosti slavil na slovensko-ukrajinské hranici se svým slovenským protějškem Andrejem Kiskou.
Bezvízový režim s Ukrajinou schválil v dubnu Evropský parlament. Ukrajinci ke vstupu do schengenského prostoru potřebují biometrický pas, jejich pobyt v průběhu 180 dní nesmí přesáhnout 90 dní. Bezvízový styk, který se vztahuje na celou EU s výjimkou Británie a Irska, ale nezajišťuje občanům Ukrajiny právo v unii pracovat.
Porošenko ve svém projevu u příležitosti zahájení bezvízového režimu prohlásil, že Ukrajina "konečně dosáhla svobody, kterou dosud nepoznala". Symbolické dveře do Evropy pak spolu s Kiskou otevřel na hranicích se Slovenskem na slavnostní schůzce.
Šéfka unijní diplomacie Federica Mogheriniová ve svém prohlášení na twitteru uvedla, že EU a Ukrajina konečně odstranily vzájemné bariéry. "Ukrajina zavedla reformy, které požadovali její občané a EU pak dodržela své sliby. Je to výhra pro obě strany. Vytváříme nové možnosti, posilujeme naší ekonomiku a bezpečnost a naše přátelství," řekla.

Anonym 31168 11.06.2017 08:51
Při dnešní debatě v televizi se dá předpokládat,že Filip dá Bělobrádkovi takovou slovní nakladačku,že se KDU ani se starosty do parlamentu nedostane.Starostové vsadili na pořádného hlupáka,což bude jejich prohra. Pomalu aby revoluční mladá generace v Česku odepínala řemen z gatí.

Anonym 90186 10.06.2017 18:11
Zemanovi jde jen a pouze o volební tah a táta holčiček bohužel není mediálně známá osoba. Proto mají dcerky smůlu..

Anonym 90186 10.06.2017 18:10
Případ, který měl uvážit Miloš Zeman kvůli udělení milosti, vypadá podle výpovědi Petra Langa jasně. Ten člověk několik let pronásledoval moje dcery. Chodil za nimi i do školy, odkud nám volali, že se vydává za jejich strejdu, řekl zedník bulvárnímu deníku. Přestěhovali jsme se kvůli němu, aby nechal holky na pokoji. No a jednoho dne přišel do hospody vedle našeho domu, vzpomíná na osudný den. Naštval jsem se, vynadal mu a doprovodil jej až na zastávku. Tam jsem mu řekl, ať odjede a dá nám už pokoj. Jenže se otočil a pronesl, že si bude dělat, co chce. Neudržel jsem se a dal mu facku. Po ní upadl na zem a uhodil se do hlavy. Zabít jsem ho nechtěl, tvrdí odsouzený muž, který čeká, zda se prosba jeho dvou dcer setká s nějakou odezvou.

Anonym 90186 10.06.2017 18:10
Nyní se dvě dcery pouští do boje za osvobození svého otce opět. Žádné problémy jsme doma neměly. Jediným problém byl ten úchyl. Bohužel nás před ním neochránila ani policie, vysvětluje mladší z dcer. A museli jsme se kvůli němu stěhovat. Když nás po čase našel na nové adrese, tak ho táta odváděl k autobusu a říkal mu, ať nás nechá být. Když mu ten chlap, kterého jsme se bály, řekl, že si bude dělat, co chce, tak mu dal taťka facku, popisuje nešťastnou událost Libuška. Píšeme mu dopisy. Jet tam nemůžeme. Na to nemáme peníze, připojuje se čtrnáctiletá Klárka, která připomíná, že táta je ve vězení v Plzni. Poprosili jsme pana prezidenta, zda by taťku před tím, než mu udělí milost, nepřesunul třeba do věznice v Ostravě. Máme ho rády a chceme ho vídat, dodává doufající dívka.

Anonym 90186 10.06.2017 18:10
Dívky z Ostravy se s uvězněním svého otce nechtějí smířit, a tak v dubnu napsaly na Hrad. Pan prezident pořád v televizi říká, že máme bránit své hranice před nebezpečnými cizinci. Táta bránil nás před nebezpečným člověkem a má jít do vězení, stěžují si zoufalá dvanácti- a čtrnáctiletá slečna, na jejichž dopis upozornil deník Aha! . Odpověď ale Klárku s Libuškou neuspokojila. Kancelář prezidenta totiž předala jejich prosbu ministerstvu spravedlnosti a dětem pouze poradila, aby mamince ulehčily situaci tím, že se budou učit. Problémy se prý někdy nakupí.

Anonym 90186 10.06.2017 18:09
Petr Lang se rozhodl vyřešit pronásledování svých dcer po svém a kvůli tomu skončil na pět let ve vězení. Muži, který obtěžoval jeho děti, uštědřil facku. Následoval pád a těžké zranění. Pronásledovatel dívek po pár dnech v nemocnici zemřel. Malé holčičky se tak po odsouzení otce od května ocitly bez svého ochránce. Možnost viděly v napsání dopisu Miloši Zemanovi, ve kterém ho prosily o milost pro svého tátu. Místo prozkoumání případu se ovšem dočkaly nečekané odpovědi z Kanceláře prezidenta republiky. Úředník v něm píše, že dívky se mají především zaměřit na studium, aby pomohly své matce překonat těžké období.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti