Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Miloš Zeman diskuse strana 2150

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 31168 19.06.2017 11:28
Pro 90186.Rozhodně to nebyla taková neviňátka jako zde tvrdíš.Ty budeš z těch lumpů co budou prosazovat aby Němcům Češi zaplatili i patrony co vystříleli při popravě Čechů v Lidicíéch.

Anonym 90186 18.06.2017 18:35
Zhruba pět desítek lidí v neděli na městském hřbitově v Přerově uctilo oběti masakru karpatských Němců, Slováků a Maďarů československými vojáky na návrší zvaném Švédské šance nedaleko za městem. Vojáci tam v červnu 1945 kulkou do týlu povraždili 265 nevinných lidí včetně žen a dětí.

Anonym 90186 18.06.2017 18:30
Podle zprávy Platformy evropské paměti a svědomí obdržel polský Institut národní paměti spis týkající se 13 případů úmrtí polských občanů na československo-rakouských hranicích, k nimž došlo mezi lety 19611965. Případ už v Polsku vyšetřují a není vyloučeno, že padne obvinění například vůči bývalému československému politikovi Lubomíru Štrougalovi.

Anonym 31168 18.06.2017 17:31
Pro 90186,Místo tvého návrhu tahání šlechty ke korytům to chce zprovoznit dostatek katovských mučíren a všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci tam zpracovávat na tuhý krvavý biftek.

Anonym 31168 18.06.2017 17:25
Skupina Ztohoven je stádem blbů co je dobrá jen na šaškárny ,ale nemá na správné řešení situace do které se Česko díky sedmadvacet roků vládnoucích lumpů dostalo.K moci to chce dostat krutou ruku mladé generace co s lumpy ,kteří Česko zbídačili krutě zatočí.Pak se bude v Česku tak tvrdě znárodňovat,že by se i komunisté padesátých roků mohli učit jak má pořádné znárodňování vypadat.Členové Ztohoven by mohli na mučírnách vytírat po těch lumpech co se na mučidlech strachy podělají.

Anonym 31168 18.06.2017 17:17
Straníci ČSSD a KDU už tak pomohli zbídačit Česko,.že by se místo tlačení zase ke korytům měli národu omluvit,všechen svúj majetek odevzdat státu.Pak se hlásit o místa kopáčů uranu pro Temelín a tak odčiovat škody,které od údajné revoluce národu Čechů nadělali.

Anonym 90186 18.06.2017 16:14
Přesně před deseti lety se umělecké skupině Ztohoven, která se v poslední době proslavila zejména vyvěšením červených trenýrek na Pražském hradě, povedl snad ještě odvážnější kousek. V ranním vysílání 17. června 2007 se na ČT2 v pořadu Panorama odvysílal fiktivní výbuch atomové bomby s panoramatem Krkonoš na pozadí. Často se tento akt uváděl jako hacking do vysílání České televize. Mnoho diváků bylo šokováno. Bylo podáno trestní oznámení pro šíření poplašné zprávy, což ovšem soudce nepotvrdil. Za tento počin byla skupina oceněna významnou cenou Národní Galerie NG 33.

Anonym 90186 18.06.2017 16:08
Demise předsedy vlády je jednoznačně demisí celého vládního kabinetu. Uvedl to v neděli předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský v pořadu Otázky Václava Moravce. K odlišnému výkladu, s nímž přišel prezident Miloš Zeman v souvislosti s květnovým rozhodováním premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), by se Ústavní soud nepřiklonil.

Anonym 90186 18.06.2017 12:30
Čekalo se, že Miloš Zeman na audienci u britské královny Alžběty II. způsobí nějaké faux pas. Ačkoliv se nejčernější představy o tom, že si český prezident řekne třeba o popelník nebo začne řešit s královnou její věk, naštěstí nenaplnily, stejně Zeman ostudu udělal. A mohl za ni jeho egoismus.
Už před odjezdem například odborník na etiketu Ladislav Špaček upozorňoval na některá úskalí, která by mohla návštěva způsobit. Jmenoval například to, jak s královnou mluvit. Konverzaci zahajuje zásadně královna, kterou není možné oslovit, varoval bývalý spolupracovník Václava Havla.
Zeman ovšem žádné zásady nectí, takže po dvou vteřinách, kdy vstoupil do místnosti za královnou, už mluvil. Přímo na ni halekal. Místo toho, aby vyčkal, až ho Její Veličenstvo osloví. Tím to však pouze začalo.
Když si Alžběta myslela, že se zeptá Zemanovy ženy, pokolikáté je v Londýně, začal jí český prezident vyprávět, kdy byl naposled v Londýně on a že se potkal s Tonym Blairem, svým přítelem. A potom přišla další ostuda.
Zeman se totiž královny zeptal, zda je jeho domněnka, že již zažila deset premiérů, správná. A to je úplně to samé, jako by spustil svou připravenou otázku na způsob, jak se dožít devadesáti let. S panovnicí se o věku zásadně nehovoří.
Když už si Zeman neodpustil projev svého buranství, mohl se alespoň obléci tak, jak při audienci nařizuje protokol. Pro setkání, kterého se zúčastnil český prezident, se píše o nutnosti mít žaket a první dámě by neměl chybět klobouk. Samostatnou kapitolou jsou Zemanovy boty.
Na tu chvíli u královny si přece jen mohl vzít slušnou obuv. I když je ta, co měl, dozajista pohodlnější a pomáhá mu v jeho špatném zdravotním stavu, Alžběta II. si zaslouží největší respekt a její host si to musí uvědomit. To by ovšem nesměl být sebestředný Zeman.

Kj 10921 18.06.2017 08:30
Trapná návštěva britské královny s ještě trapnějším vystupování burana Zemana. Ostuda pro ČR

Anonym 90186 17.06.2017 19:23
Srbský prezident Aleksandar Vuči ve čtvrtek pověřil sestavením nové vlády dosavadní ministryni veřejné správy a místní samosprávy Anu Brnabičovou. Kontroverzní nezávislá politička se tak stane první ženou v čele srbského kabinetu, napsala agentura Reuters.Jednačtyřicetiletá Brnabičová dříve zaujala média kvůli své sexuální orientaci. Stala se totiž vůbec prvním členem srbské vlády, který se otevřené hlásí k homo.exuálnímu zaměření. Jmenování nezávislé političky do čela kabinetu dnes prezident označil za těžké rozhodnutí, které učinil v zájmu Srbska a jeho občanů.
Vuči přitom už dříve slíbil, že v rámci snah přiblížit se k členství v EU podpoří práva ho.osexuálů. Nominace Barnabičové tak podle agentury AP je považovaná za jasný krok země směrem na Západ v době, kdy Rusko ve snaze zachovat si v regionu vliv vynakládá na zemi silný tlak.

Anonym 90186 17.06.2017 19:20
Toto jsou tři možní čeští panovníci, kteří přicházejí v úvahu podle pravidel monarchie.
Je přirozené, že by se jednalo o konstituční monarchii, v níž je výkonné rozhodování zcela v rukou zvoleného parlamentu a jemu zodpovědných vlád. Každá z těchto tří osob by ale skvěle zosobňovala český stát, českou historii a velikost národní kultury.
Na každou z těchto tří osobností bychom mohli být hrdí a je zcela pravděpodobné, že by ani jejich děti naše očekávání nezklamaly. Protože v těchto rodinách se zodpovědnost a kultivovanost přenáší z generace na generaci.
Je jasné, že toto je jen zajímavá úvaha k zamyšlení, protože republikánský charakter naší společnosti je nyní těžko zpochybnitelný. Taková malá zábrana vpádu barbarství do sídla českých králů by ale mohla spočívat už v tom, že by se nám podařilo zrušit tu hanebnou přímou volbu prezidenta, která způsobila a může v budoucnu opět způsobit, že máme zcela nehoráznou hlavu státu, za níž se musíme stydět. Všelidová přímá volba vede v zemi, která prošla barbarským režimem a která má zpřetrhané kulturní i demokratické kořeny, zákonitě k cyklicky se opakující katastrofě. I kdyby se nám teď podařilo třeba zvolit pana Drahoše, což by bylo z dosavadního výběru to nejlepší.

Anonym 90186 17.06.2017 19:18
Jaroslav Lobkowitz žil v socialistickém Československu a byl za svůj původ tvrdě postižen. Nesměl studovat, vyučil se a pracoval jako opravář televizí. Opravoval i televizi kastelánovi zámku, který byl rodině zabaven. Až posléze vystudoval techniku v Mnichově a hovoří plynně německy, anglicky a francouzsky. Jeho rodnou řečí je ale čeština. Jednalo by se zcela jistě o zcela kultivovaného, zodpovědného krále, na něhož by byli Češi pyšní.

Anonym 90186 17.06.2017 19:18
Dále je 8. vévodou z Roudnice a okněžněným hrabětem ze Sternsteinu. Jeho dědeček, také Jaroslav byl komořím císaře Františka Josefa. Je poslancem českého parlamentu za TOP 09 a jeho podniká v zemědělství a potravinářství. Majetek již ale spravuje jeho nejstarší syn.

Anonym 90186 17.06.2017 19:18
Jaroslav se narodil v roce 1942 v Plzni a pochází z konopišťsko-křimické linie šlechtického rodu Lobkoviců. Je 14 knížetem z Lobkowiz a vladařem lobkowického domu.

Anonym 90186 17.06.2017 19:14
Kdyby se nám při hledání českého krále Schwarzenbergové zdáli pořád ještě málo Češi, ačkoli je takové nacionalistické hledisko samo o sobě u vysoké šlechty absurdní, tak by přicházel nyní ještě na řadu Jaroslav Lobkowitz. Ten by vládl pod ryze slovanským jménem Jaroslav I.

Anonym 90186 17.06.2017 19:12
Kdybychom tedy odmítli potomky Habsburků, tak bychom měli podle monarchistických pravidel na výběr ze dvou rodů, jež v českém království v posledních třech staletích dosáhly nejvyššího stupně šlechtické hierarchie, tedy pozice vévodů, neboli knížat. Jedná se o Schwarzenbergy a nebo Lobkowicze.
Že by byl Karel Schwarzenberg (opět pod jménem Karel IV.) dobrým českým králem, o tom nelze mít pochybnosti. Jestliže bychom se ale rozhodovali pro přechod ke království právě nyní, pak by ale mohl po jeho neúspěšné prezidentské volbě přicházet spíše v úvahu jeho syn: Jan Nepomuk Schwarzenberg, který by vládl pod jménem Jan I.
Johaness Schwarzenberg je obchodník a správce rodového majetku v Rakousku i v České republice. Mluví docela dobře česky a k českým kořenům se rád hlásí. Jde o skromného, velmi přátelského a vzdělaného člověka, který má rovněž široké společenské mezinárodní vazby. Jeho ženou je italská šlechtična a výtvarnice s německo-maďarským jménem: Diana Orgovanyi-Hanstein. Nelze mít ani trochu pochybnosti, že i Johaness by byl výborným českým králem.

Anonym 90186 17.06.2017 19:10
Karel je vnukem posledního císaře a nekorunovaného českého krále Karla, je vystudovaný agronom a také politik. Byl europoslancem za rakouské konzervativce. Je zajímavé, že u nás by dnes vládl pod jménem Karel IV. Náš právem uctívaný císař ze 14. století byl totiž českým králem pod jménem Karel I. a pořadové číslo čtyři za jeho jménem se vázalo ke Svaté říši římské.
Je ovšem zřejmé, že habsburskou dynastii bychom po prohrané první světové válce my, Češi, těžko akceptovali, třebaže Karlův dědeček byl velmi slušným člověkem a katolická církev jej považuje za světce. Ale vídeňský monarchistický režim zcela zkrachoval kvůli svým vážným chybám a česká politická reprezentace mu právem vyčítala jeho slabý respekt ke státoprávním nárokům českého království.
Celkové hodnocení českého krále Karla IV. z rodu habsbursko-lotrinského by však bylo téměř jistě dobré. Jedná se o velice vzdělaného člověka a respektovanou osobnost s velkým mezinárodním rozhledem a s vazbami na elity nejméně v polovině staré dobré Evropy. Nehovoří sice česky, ale je příbuzensky spřízněný s celou linií českých králů z přemyslovské, lucemburské, jagelonské i habsburské dynastie.

Anonym 90186 17.06.2017 19:09
Kdybychom nezrušili v roce 1918 české království, asi by nás posvátnost monarchie neuchránila od hrozného řádění dvou totalitních režimů. Ale je zřejmé, že obě okupační mocnosti by to měly s námi o něco těžší a také návrat k legitimnímu a přirozenému uspořádání našich veřejných věcí by byl snazší a měli bychom lépe na co navazovat. Likvidace právního státu by byla o hodně transparentnější a proto bychom také neměli takovou práci s jeho obnovou.
Kdybychom nezrušili království a zachovali bychom kontinuitu vládnoucí dynastie, tak by dnes naším králem byl Karel Habsbursko-Lotrinský.

Anonym 90186 17.06.2017 19:08
Nejste sami, komu je smutno či dokonce trapně z návštěvy českého prezidenta Miloše Zemana u královny Alžběty II. Za nepříliš důstojnou hlavu státu si můžeme sami tím, že jsme nedokázali zvolit hlavu důstojnější.
Okouzlující vznešenost britské královny nás však může vést aspoň na chvilku k zamyšlení, zda není něco chybného v samotném našem ústavním systému.
Vždyť z jedenácti prezidentů našeho státu, tedy Československa či České republiky, skutečně na jedničku uspěli jen dva: Tomáš Garrigue Masaryk a Václav Havel. Další dva Edvarda Beneše a Václava Klause lze ještě pokládat za prezidenty formálně demokratické, ale oba se více či méně přičinili o zřetelný úpadek a obrat naší zahraniční politiky směrem k východní despocii.
Zbylých sedm prezidentů můžeme směle přiřadit minimálně do jedné z těchto kategorií: opilci, zločinci, zrádci, pitomci a trosky. Jistou shovívavost či lítost si zaslouží Hácha, který se stal troskou díky zoufalství a tvrdému zacházení od nacistických okupantů. Ostatní si žádnou lítost nezaslouží.

Anonym 31168 17.06.2017 11:55
Pro 94158.Chtít zvyšovat v takto rozprodané,rozkradené a astronomicky zadlužené zemi platy může chtít jedině pořádný trouba.Rozumná vláda by začala se svižným splácením starými lumpy nadělaných dluhů i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet,ale pomohou Česko zachránit před státním bankrotem.

Anonym 31168 17.06.2017 11:49
Místo burcování straníků ČSSD aby šli na zteč by jim mělo vedení říci,že už toho ČSSD zkazila národu Čechů za posledních sedmadvacet roků dost a že by se měli straníci ČSSD připravit,že z nich bude chtít národ Čechů ,v lepším případě, udělat kopáče uranu pro Temelín.V horším případě je národ Čechů za podíl na zbídačení Česka odporazí na katovských mučírnách.

Anonym 31168 17.06.2017 07:56
To lumpáctrví se zatahováním migrantů do EU má hlavní cíl a tím je dotlačení Česka a Polska do státních bankrotů a pak parcelaci Česka mezi Němce a Židy.Polákům pak zaberou tu část území co patřila k Říši,proto jakmile dá EU Čechům nějaké sankce tak uvedené zaplatit z peněz na důchody a nezadlužovat tak na uvedeném Česko.Pro důchodce uvedené brát jako náklady na léčbu důchodců z trovbovitosti.protože důchodci mají hlavní podíl od odtržení Česka ze spojenectví s Ruskem a zatažením pod diktát Německa.Vše co se po komunisytech prolhalo k moci a dodnes Česko zbídačuje bude nutno co nejkrutěji za vlastizradu odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Začít od toho dobytka z KDU,který leze nejvíc Němcům do zadku.

Anonym 94158 16.06.2017 23:04
V Čechách výrazně roste HDP. Jsme již na 88% EU. To horší je, že platy nekopírují HDP a jsou silně podhodnoceny. Narovnání platů by mohlo nastartovat další pozitiva v růstu ekonomiky. Uklizení miliard do daňových rájů není to pravé ořechové. Minimální mzda by v pohodě mohla být 15 tisíc.

Anonym 5822 16.06.2017 17:34
Bože, to je zase ostuda ve světě . Vrávorající unavený prezident, který vypadá starší než královna Alžběta, jeho choť, která neumí anglicky a dcera jí musí překládat, paní bohužel už hodně obézní a nevhodně oblečená |béžový kostýmek a černé lodičky, hrůza a děs|. Dceři to slušelo, možná by mohla mamince poradit jak se obléct, aby vypadala solidně.

Anonym 90186 15.06.2017 19:02
Majitel skupiny firem Jablotron Dalibor Dědek se rozhodl podpořit prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše. Ve středu bývalému předsedovi Akademie věd poslal na kampaň dva miliony korun. Podnikatel, který podle odhadů vlastní téměř pětimiliardový majetek, říká, že chce důstojného prezidenta. Podle Dědka Drahoš nebude pletichařit, podněcovat hádky a dělat ostudu. Podnikatel zároveň nevylučuje, že by mu na kampaň ještě poslal další příspěvek.Podnikatel z Jablonce nad Nisou je zatím Drahošův největší mecenáš. Kromě něj půlmilionem přispěl předseda představenstva společnosti RSJ a odborník na kapitálové trhy Libor Winkler nebo zakladatel strojírenské skupiny Wikov Martin Wichterle, vnuk vynálezce kontaktních čoček.

Kj 10921 14.06.2017 22:34
Miloš Zeman: V čele ČSSD bych viděl kohokoliv, jen ne Sobotku
Skutečně nestranný prezident.

Anonym 31168 14.06.2017 20:08
Pro 90186. Za tvoje lhaní potřebuješ roztrhnout tvojí prolhanou hubu od ucha k uchu.To kam nás tlačí zde sedmadvacet roků zde vládnoucí lumpové je státní bankrot Česka a pak k odporažení Čechů ve stávajícím Izraeli od Arabů.To tehdejší pobyt vojsk SSR na našem území je proti tomu brnkačka.Zde vládnoucí lumpové chtějí pro sebe nadále hrabat aby pak jednou přitroublým Čechům mohli říci, že v Česku už Čechům nepatří ani hřebík.Chce to revoluci a vše co se po komunistech prolhnalo k moci ,za vlastizradu národa Čechů,odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 90186 14.06.2017 18:35
Pro 94158
Aby si mohl klidně spát.
Bývalý náměstek ministerstva práce Vladimír Šiška si odpyká čtyři roky ve věznici s dozorem za zmanipulování zakázky na výplatu sociálních dávek. Původní trest mu dnes o dva roky snížil pražský vrchní soud. Rozhodnutí, podle nějž Šiška zneužil svou pravomoc a sjednal firmě Fujitsu Technology výhodu při zadání veřejné zakázky, je pravomocné.
Druhému obžalovanému, bývalému řediteli odboru ministerstva vnitra Miroslavu Dudovi, potvrdil odvolací senát tříletý podmíněný trest s maximální tedy pětiletou zkušební dobou. Vrchní soud z rozsudku vypustil povinnost obžalovaných k náhradě způsobené škody, protože stanovení její výše bylo podle soudců spekulativní.

Anonym 90186 14.06.2017 18:34
Přes 800 českých lodníků zaměstnaných v Nizozemsku, kteří dluží na dani statisíce korun a hrozí jim exekuce, svůj boj nevzdává. Po schůzce s ministrem zahraničí Lubomírem Zaorálkem nebo ministrem pro lidská práva Janem Chvojkou (oba ČSSD) se jejich situací bude zabývat i rozpočtový výbor Poslanecké sněmovny. Lodníci jsou totiž přesvědčení, že jsou v právu a že je český stát okradl. Je to zvůle státních úředníků, kteří nejsou schopni uznat svoji chybu, říkají.

Anonym 90186 14.06.2017 18:32
Zeman je nadopovanej!

Anonym 90186 14.06.2017 18:31
Zeman, který se jezdí do totalitní Číny učit jak stabilizovat společnost. Zeman, který se musí omlouvat Číně za to, že se Herman sešel s Dalajlámou. Zeman, který otevřene pohrdá faktem, že se Rusko na suverénní Ukrajině dopouští vojenské agrese, nám tady blábolí cosi o zachování suverenity.

Anonym 90186 14.06.2017 18:30
Zcela suverénně si dovolujeme nepřijmout ani migranta a světe div se žádné tanky s bílými pruhy a šikmoocí vojáci v ulicích Prahy bezhlavě pálící na budovu Národního muzea. Nicméně zahájení řízení je pro starého nemocného člověka, který se učí stabilizovat společnost v zemích které cíleně porušují lidská práva a utlačují svoje menšiny, samozřejmě katastrofou. To že jsme se k přijetí sami závázali a tudíž je předem jasné, že za neplnění závazku může přijít nějaký postih - je věc, která se nehodí do politického kolovrátku.

Anonym 90186 14.06.2017 18:26
Bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš se podle bookmakerů sázkových kanceláří v sázkách na prezidentské volby dotahuje na prezidenta Miloše Zemana. Vyplývá to z vyjádření sázkových kanceláří, které ve středu oslovila. U Tipsportu a Chance má Zeman na vítězství kurz 2,2:1, Drahoš 2,4:1. Ve Fortuně je rozdíl nepatrně vyšší. Třetí v pořadí je textař a podnikatel Michal Horáček s kurzem 5:1. Celkové sázky na prezidentské volby už přesáhly deset milionů korun.

Anonym 31168 14.06.2017 13:57
S takovými lumpy jako je Mitrofanov by si po revoluci nejlé=pe poradil katovský mistr na mučírně.Jeho heslo je,že kdo nechce být v EU tak je hlupák a lump, už v Česku neprojde.Jakmile se dostane k moci revolucí mladá generace k moci,tžak začne razit heslo,že kdo si dluhy nadělal ať si dluhy zaplatí.Ta sprostota zde vládnoucích lumpů,včetně Kalouska,že se dluhy převedou i na novorozence musí skončit.Potom bude třeba důchodcům naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku,Tím jim roupy jásat pro Havla a podobné lumpy přejou.Chce to vystoupit z EU a vžebrávat se pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska.Lumpům co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili je třeba aby dával zaslouženou odměnu katovský mistr na mučírně.Když neuměli vládnout alespoň tak dobře jako komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Současné debužírování na dluh musí svižně skončit.Jinak brzo skončí na planetě Zemi i Češi převálcováni Němci a Židy.Po zabrání Sudet Němci by byla pro světové židovstvo odkoupení zbytku Česka brnkačka.Přitroublé Čechy by pak ve stávajícím prostoru Čechů nepotřebovali ani Němci,ani Židé.Proto by nejefektivnějším řešením bylo odsun českých blbů v dobytčích vagonech do Izraele k odporážení Arabům.

Anonym 94158 13.06.2017 21:59
Zítra by nám pan Sobotka měl něco říci. Pokud chtějí něco udělat, pak hledat cestu k ANO. To mohou udělat jen pánové Zimola, Hašek, Tejc a Chovanec. Občané by uvěřili, že to tato strana myslí vážně. Nahradit Sobotku Hurvínkem ze zahraničí nejspíš nikdo nespolkne.

Anonym 94158 13.06.2017 21:47
Milý 90186, myslím, že jsi úžasný bolševik a dobrý bolševik. Pro takové již v Čechách místo není. Asi bych Ti doporučoval KLDR. Já osobně Kimy nemusím. Já dávám přednost evropské demokracii. Trochu mi vadí snaha evropských pohlavárů natlačit nám spoustu vybuchujících těl. Věřím, že tady cesta nepovede.

Anonym 31168 13.06.2017 16:36
Šporcl je možná dobrý hráč na housle ale ohledně politiky mluví jako trouba.

Anonym 31168 13.06.2017 16:33
Pokud někdo z Česka podepisoval za Čechy závazky ohledně migrantů a Řecka tak ať si závazky plní ze svého a mimo Česko.Lumpové co nás do EU lhaním zatahli jsou zralí na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu a na znárodňění všeho majetku jejich rodů.Pokud má Česko existovat nadále ve stávajícím životním prostoru,tak se musí naučit co nejkrutěji odporážet všechny lumpy co národ zrazují.Pak se znovu vžebrávat pod ochrané křídla surovinově bohatéoho Ruska s jeho velikýámi trhy.Nějakou EU a NATO směle kopnout do zádele.Obojí pouze pomáhá zbídačit národ Čechů.
jakou

Anonym 90186 13.06.2017 15:31
Známý houslový virtuóz Pavel Šporcl poskytl rozhovor serveru Seznam Zprávy. Vyjadřoval se hlavně k české politické situaci a zmínil, že lituje toho, že v roce 2013 podpořil současnou hlavu státu Miloše Zemana.
Hudebníka se dotkla i elektronická evidence tržeb, jelikož na svých vystoupeních prodává CD. EET je další klacek pod nohy podnikatelům, uvedl.

Kdyby měli Češi národní hrdost, neskláněli by se podle něj před jinými národy. Tím myslím třeba Čínu, uvedl Šporcl, který zmínil ostudné prohlášení čtyř nejvyšších ústavních představitelů.
V lednu 2013 Šporcl podpořil Zemana proti Karlu Schwarzenbergovi. Ta situace se od té doby změnila. Teď bych mluvil i volil jinak, sdělil. Řekněme, že jsem zklamaný volič, ano, dodal.
Prezident podle něj rozděluje společnost, špatně reprezentuje zemi a někdy to vypadá, že ani nebude dodržovat ústavu. Zasloužíme si někoho, kdo bude tento úřad zastávat lépe, myslí si hudebník.

Anonym 90186 12.06.2017 22:09
Senátor František Čuba (SPO) nabídl předsedovi Senátu Milanu Štěchovi (ČSSD) čestné a chlapské řešení své dlouhodobé absence v horní komoře. ČTK to dnes po schůzce s Čubou řekl předseda SPO Jan Veleba. Podrobnosti sdělit odmítl do doby, než se ve středu se Štěchem setká a dopis s Čubovým návrhem mu předá.

Anonym 90186 12.06.2017 22:08
Nu, jen si zvykejte ovčánci, až to Jeho Vrávoravá Vypitost a Hospodář Andrej vezmou pevně do rukou, také do-demonstrujete.

Anonym 90186 12.06.2017 22:05
Čekám na vyjádření agenta FSB, Miloše Zemana a jeho pasáčka ovcí. Je to snad toto, o čem sní spolu s Andrejem Babišem?

Anonym 90186 12.06.2017 22:05
Policie se dosud nevyjádřila. Úřady předem varovaly Navalného před uspořádáním protestní akce v centru metropole. Policie je podle moskevské prokuratury připravena skoncovat s provokacemi a masovými nepokoji.
Navalnyj, který na dnešek svolal do ulic ruských měst další protest proti zkorumpovaným špičkám režimu, na poslední chvíli oznámil, že odvolává povolenou demonstraci na okraji metropole, protože úřady tam prý znemožnily postavit zvukovou aparaturu, a pokojný protest překládá na Tverskou ulici poblíž Kremlu. Tam se ale mají konat oficiální veselice k dnešnímu svátku, Dni Ruska.
Jakékoliv pokusy uspořádat nepovolenou akci na Tverské ulici jsou otevřeným porušením zákona, varovala moskevská prokuratura s tím, že strážci zákona budou nuceni podniknout všechna nezbytná opatření k ukončení provokací a masových nepokojů.
To, že jsme připraveni na jakýkoliv vývoj situace, by nemělo budit pochyby. Pořádek bude zajištěn, řekl agentuře Interfax Vladimir Černikov, šéf bezpečnostního odboru moskevské radnice. Navalného provokace je prý těžké pochopit zdravým rozumem.

Anonym 90186 12.06.2017 22:04
V Kazani policisté zatkli tři demonstranty včetně organizátora povoleného mítinku, na který přišly asi čtyři stovky lidí. Důvodem k zatčení se podle serveru Newsru stala řečníkova kritika místního pojetí islámu, jakož i transparent Ne genocidě domorodého obyvatelstva Ruska. V Novosibirsku strážci zákona zatkli jednoho z 1500 demonstrantů, protože řídil bezpilotní helikoptéru, v Abakanu byl jiný demonstrant zadržen kvůli tomu, že si navlékl masku.

Anonym 90186 12.06.2017 22:04
Dalším zadrženým má být i mladý ruský herec Alexandr Pal, který je držitelem prestižní ceny Kinotavr za nejlepšího herce.
V Chabarovsku a Južno-Sachalinsku se povolené demonstrace konaly bez incidentů, v Blagověščensku policie zatkla demonstranta s transparentem Rusko bez korupce, zatímco další aktivisté skandovali Hanba! . Ve Vladivostoku policejní těžkooděnci zatkli desítku demonstrantů, další prý zbili kozáci.

Anonym 90186 12.06.2017 22:02
Zadržený Ilja Jašin později poslal na Twitter selfie z policejního antonu.

Anonym 90186 12.06.2017 22:02
Je otevřeným kritikem prezidenta Vladimira Putina.

Anonym 90186 12.06.2017 22:02
Jašin je ruský opoziční politik, aktivista a blo.er, jeden z lídrů politické strany Republikánská strana Ruska.

Anonym 90186 12.06.2017 22:02
Fotografie, které kolují na sociálních sítích, zachycují, jak ho skupina ozbrojenců odvádí do policejního vozu.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti