Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Miloš Zeman diskuse strana 1350

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 10.09.2017 17:17
Největší světový trh s automobily, Čína, se připojí k Francii a Británii a zakáže automobily na benzinový a naftový pohon. To by byl de facto konec spalovacích motorů. O záměru Pekingu informuje dnes deník Independent s odkazem na čínská média.

Anonym 89138 10.09.2017 16:54
Chce to krutou revoluci dříve než se zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům podaří dostat Česko do státního bankrotu s následnou likvidací Česka mezi Němce a Židy.

Anonym 90186 10.09.2017 16:52
Popravčí zařízení gilotina je spjato především s terorem během Velké francouzské revoluce. Od jeho uvedení do praxe v roce 1792 si přitom vynálezci slibovali větší demokratizaci hrdelních exekucí, neboť do té doby byli odsouzenci popravováni stětím mečem nebo jinými mučivými způsoby. Gilotina se pak pro svoji efektivitu stala hojně užívaným popravčím zařízením na dlouhou dobu v mnoha zemích. Naposledy její těžké ostří setnulo člověku hlavu před 40 lety, stalo se tak v jihofrancouzském Marseilles 10. září 1977.

Anonym 94158 10.09.2017 14:10
Za posledních 20 let se stav školství uvedl na rovinu s Ugandou. 85% maturantů nechápe trojčlenku a maturitu udělají! jsou to primitivní počty pro dříve 8. ročník ZŠ. K maturitě byly dříve goniometrické funkce, derivace a úvod integrálního počtu. Za co chtějí učitelé přidat?

Anonym 89138 10.09.2017 09:00
Už de vládnoucím lumpům nestačí dluh padesát miliard.Chtějí dluh kolem sta miliard.V tomto případě je třeba straníkům zde vládnoucích stran každému straníkovi vyplatit sto ran bejkovcem na jeden zápřah.On si pak už jeho zadek se stem jelit nějak poradí.

Anonym 94158 09.09.2017 23:26
Lidské duševno je velmi složitá věc. Jsem odpůrce psychotropních látek a jejich používání. Dělá mi v názoru problém, že někteří občané pociťují úlevu po jejich použití. Myslím, že by tyto aspekty měly zvážit lékaři. Rozhodně by uživatel těchto látek měl vrátit řidičák.

Anonym 94158 09.09.2017 21:34
V Sýrii se po postupném odchodu extrémních žoldáků a IS obnovuje pivovarnictví. Češi dodali technologie, dozorovali stavbu a vybavení. Dodali systém technologických postupů pro ryze české pivo. Mělo by se ho vyrobit cca. 15 milionů litrů ročně. V zemi, která není ortodoxní je konzumace piva zcela normální.

Anonym 90186 08.09.2017 23:45
Nejlidnatější kanadská provincie Ontario se chystá prodávat marihuanu určenou k rekreačním účelům ve 150 obchodech a na internetových stránkách, které bude sama provozovat.

Anonym 94158 08.09.2017 21:50
Jak tak koukám 90186, měl by sis najít nějakou ženu. S tou bys mohl plodit děti a neměl bys čas plodit nesmysly.

Anonym 90186 08.09.2017 15:54
No dobře.
Je asi zbytečné to pořád opakovat, ale Mariánský sloup postavili Pražané jako dík za vítězství nad Švédy, kteří předtím plenili druhý břeh Vltavy a studenti jim zabránili dostat se přes Karlův most na Staré Město. Tam by zřejmě vojáci, ve které exulanti vkládali tolik nadějí, ve své činnosti pokračovali. Asi tak se to má se sloupem totality.
Ještě by to chtělo nějak zapojit Generální svaz palestinských studentů. Přinejmenším by se jim takové mariánské modlářství mohlo taky hnusit a mohlo by se jim říct, že sloup dotoval Izrael a Američani. Na chvíli by se v rámci internacionály pominulo, že někteří z nich jsou možná muslimové. S nimi si to vyřídí Lenka Procházková a spol. až potom, pokud nebudou mít nějaké polehčující okolnosti. Třeba by s nimi někdo z hnutí Ne základnám mohl navázat kontakt.

Anonym 90186 08.09.2017 15:54
Mezi protestantskými spolky nostalgického či charizmatického ražení se náhle objevuje hnutí Ne základnám. Asi proto, že Mariánský sloup dost připomíná raketu. A nakonec Nový život Primenet ops. NŽ deklaruje cíl: Chceme věřícím podnikatelům a lidem působícím v oblasti podnikání pomáhat žít vyrovnanějším životem v osobní, profesní i duchovní oblasti. Zaujmout může Propagační a vzdělávací kampaň Husovy stopy ve školách a dalších organizacích. Co měl zrovna Hus společného s podnikáním, by stálo za zvláštní úvahu, ale snad potěší jeden prvek této kampaně: Jedná se o nalepovací plochy na podlahy škol, muzeí, knihoven a obchodů ve tvaru velkých husích stop, kde na konci je letící husa s nápisem 600 let žije mezi námi a odkaz na webové stránky husovystopy. Cituje se Husův výrok, že ačkoli je husa pták domácí, hloupý a nelétavý vysoko, přesto se nedal zastrašit klatbou a začal létat. Bylo by škoda, aby nechala Lenka Procházková takový podnět nepovšimnutý.

Anonym 90186 08.09.2017 15:53
Pak je tu spolek Veritas, jehož moderátorem je evangelický farář ThDr. Petr Melmuk, Th.D. Veritas o sobě říká, že je nadkonfesní organizací, ale podle činnosti a osob jde o spolek protestantského smýšlení. Najdeme tu i spolek Exulant, který o sobě uvádí, že jeho cílem je udržování a budování historické paměti založené na odkazu pobělohorských exulantů, vytváření a upevňování kontaktů mezi potomky a sympatizanty pobělohorských exulantů v různých státech
Dále je tu Křesťanská misijní společnost. Její modlitební témata za září také obsahují: Za pokračující ochranu ČR před pohromami, terorem, islamizací, ať ze školství odejdou šiřitelé bludných ideologií a do osnov i praxe se vracejí zdravé hodnoty a úcta k nim. Chybí výčet bludných ideologií. V červenci ať jsou během evangelizací v ulicích lidé uzdravováni a osvobozováni a dějí se zázraky. To je samozřejmě správné.
Pak jsou tu ještě České studny. Není to název žádné víkendové novinové přílohy pro fanoušky zahradkářského vyžití. Kdo tedy nikdy neslyšel o Českých studnách, tak na svých stránkách se spolek charakterizuje: Spolek České studny je neziskovou organizací zaměřenou na objevení identity a kořenů našeho národa, se záměrem umožnit široké veřejnosti nový pohled na české dějiny i naše národní dědictví Dále se připomíná Hus, Komenský a Bible kralická. Co je tom ten nový pohled, který jsme ještě neměli, těžko říci.

Anonym 90186 08.09.2017 15:53
Lenka Procházková, kdysi disidentka, která dnes řeční na komunistických sedánkách, pokračuje ve svém jurodivém boji proti Mariánskému sloupu, který má být obnoven na Staroměstském náměstí. Sloup byl stržen v prvních dnech po vzniku Československa, neboť se nevědomý dav domníval, že ho kdysi postavili na oslavu bělohorského vítězství, což historicky není pravda, ale vysvětlujte si něco davu.
Teď Lenka Procházková a spol. avizovali tiskovou konferenci pod názvem Kdo prosazuje sloup totality, která se měla konat 7. 9., ale protože si jí zlovolný mainstream nepovšiml a národ je i následující den ráno neotřesen a neprobuzen, podívejme se aspoň na to, kdo patří k podporovatelům petice proti znovupostavení Mariánského sloupu. Je to samozřejmě Církev československá husitská, která to má tak nějak v popisu práce. Při svém vzniku její představitelé doufali, že se za první republiky stanou národní církví, což se nestalo a katolíci byli v Československu pořád největší náboženskou skupinou.

Anonym 90186 08.09.2017 15:44
Jistě, pochleboval ze všech sil, ale občas se chybička vloudila. Když zabarikádoval Hrad před americkým velvyslancem ještě důkladněji než před nebohými turisty, nějak mu nedošlo, že je možná úplně jedno, že se do Prahy dostal dotyčný díky Obamově administrativě. Byl to přece jen americký velvyslanec. Stalo se v nějaké evropské zemi něco podobného? Ono stát v amerických volbách okatě na jedné straně si mohou dovolit chlápci v hospodě. Ty volby mohou dopadnout jakkoli, a pokud si nebude různé výkřiky pamatovat prezident, protože jsou některé obskurní figurky pod jeho rozlišující schopností, bude si to pamatovat někdo z rozsáhlého státního aparátu.
Nemocný starý muž, kterého všichni zradili. To jsou konce. Ani ten průplav nebude, miliardové čínské investice nikde, uprchlíci, které by bylo možno tak krásně rozhánět vodními děly za pomoci hasičů v pohraničních lesích, se prozíravě ke koupeli nedostavili. A už má Mynář tu prověrku? Kde je Forejt? Kde je Šlouf? Kde je první dcera Kateřina? Sám, jak zněla kniha polárníka Byrda. Ten byl ale sám za polární noci v chajdě v ledové pustině, ne na Hradě. Nakonec ho museli zachránit. Zachrání někdo konečně Zemana?
Tak biografie si každý píšeme sami. Měl si asi vybrat nějakou profesi, kde by nepřišel moc do problémů, které vznikají při kontaktu s lidmi. Ta prognostika nebyla špatná. Je samozřejmě třeba předpovídat něco, co se stane za padesát let. Jinak bychom se pak ještě mohli dočkat pamětí Jak jsem se v prognostice mýlil.

Anonym 90186 08.09.2017 15:42
Miloš Zeman se vyznal ze zhrzené lásky. Zase jednou někomu důvěřoval a dopadlo to jako vždycky. Na TV Barrandov sdělil, že Trump neplní své volební sliby. Sliboval zlepšení vztahů s Ruskem, a ono nic. Jak víme, ruský ministr Lavrov soudí, že nikdy snad ty vztahy nebyly horší.
Seznam zrádců, kteří Zemana podrazili, pomalu narůstá. Je pozoruhodné, že Zeman po tolika letech v politice ještě mluví vážně o něčem, jako jsou volební sliby.
Taky by to chtělo ukázat nějaký ten omluvný Trumpův dopis, že v dubnu fakt na Zemana nemá čas a že je mu to strašně líto, zvlášť když je Zeman tak významný světový státník, což ví každý, třeba Veleba a Ovčáček. Ovčáček pořád hledá ten Peroutkův článek, nemůže se ještě pídit po nějakých dopisech. Je snad archivář? Je to prostě nepochopení a nedocenění. Vždyť Zeman mluví na půdě OSN, a ne třeba v suterénu, což dokazuje, že na světovém fóru patří k nejlepším. Jenže dokonce i nový velvyslanec (ne, není to expaní Trumpová) vyjádřil sympatie k Havlovi. To snad neví, co je Havel zač? Nečte Trump proruské weby a Terezu Spencerovou?

Anonym 90186 08.09.2017 15:38
Policisté znovu otevřeli případ smrti Jana Masaryka, ministra zahraničí, který zemřel pod okny Černínského paláce v březnu 1948. Vyšetřování brání Moskva a právě tam míří snaživý sluha Vladimira Putina, český prezident Miloš Zeman. Sice se možná o věci zmíní, důležitější je ale jeho názor, se kterým veřejnost seznámil Jiří Ovčáček.
Pan prezident je přesvědčen, že se jednalo o sebevraždu, napsal Ovčáček serveru Aktuálně. Zeman prý vychází z Masarykova životního příběhu. Je třeba si uvědomit, jakými těžkými vnějšími i vnitřními zkouškami procházel po 25. únoru 1948, kdy zůstal členem vlády Klementa Gottwalda, doplnil mluvčí.
Existuje mnoho teorií o tom, jak Jan Masaryk zemřel. Tím zásadním sdělením by ale mělo být a doposud tomu tak vždy bylo že za tuto smrt, která byla jen těsně po komunistickém puči tak symbolická, prostě mohl totalitní režim, který právě získal veškerou moc ve státě.
Jenomže Zeman už nikdy takovou věc neřekne. Stejně tak nikdy nebude opakovat svá příkrá odsouzení komunistických zločinů nebo třeba odsunu Němců, ač se před lety projevoval úplně jinak.
Proč? Protože jedinými spojenci, kteří prezidentovi zůstávají, jsou zločinci, komunisté, xenofobové a l.za z internetových diskuzí.
A protože Zeman není prezidentem dolních deseti milionů. Je prezidentem l.zy.

Anonym 94158 08.09.2017 13:25
Ve věci OKD by měla policie došetřit odkupy majetku (vykousávání hrozinek) a jejich následné přeprodávání Bakalovi. Domnívám se, že tato činnost nebyla v souladu se zákonem. Myslím že zákony platí pro všechny stejně.

Anonym 88243 07.09.2017 16:16
Proč se nadává jen na Bakalu?
To darebáctví co provedl v OKD
mu někdo s tehdejších vlivných
umožnil, proč je nestíháte proč, proč?

Anonym 88243 07.09.2017 16:16
Proč se nadává jen na Bakalu?
To darebáctví co provedl v OKD
mu někdo s tehdejších vlivných
umožnil, proč je nestíháte proč, proč?

Anonym 90186 07.09.2017 16:15
Sháníte nové auto, potřebujete náplně do tiskáren, nebo nevíte, jestli je v pátek volejbal? Zapomeňte na Facebook nebo servery různých bazarů. Vše se dozvíte na transparentním účtu současného prezidenta. Část občanů, kteří si rozhodně nemyslí, že je Miloš Zeman důstojnou hlavou státu používá tuto webovku jako komunikační kanál.
Zatímco transparentní účtu Zemanových protikandidátů slouží primárně pro skutečnou podporu jejich majitelů, ten prezidentův se za necelý týden změnil v blešák a jakousi informační desku.
Kromě desítek halířových příspěvků, které jsou doplněny vzkazy typu: Na prášky proti viróze, Panu Mynářovi na prověrku nebo Na kusovku, si zde také můžete přečíst dotaz zda je v pátek volejbal, nebo zda budou dne 17.9. jezdit ráno taxi od vlakového nádraží ve Studénce.
Jak se zdá, konečně slouží současná hlava státu oněm dolním 10 milionům občanů, jak pan prezident sliboval. Svým transparentním účtem dává možnost občanům pomoci víc, než svými trapnými, vulgárními a urážlivými výstupy.
Pokud tedy hrajete třeba Clash of Clans a hledáte vhodný klan, ke kterému byste se pomocí svého mobilního telefonu připojili, prodáváte stravenky, nebo se chcete zbavit svého Seatu Cordoba, máte jedinečnou možnost. Miloš Zeman vám ji nabízí

Anonym 94158 06.09.2017 23:28
Konflikt v Sýrii lze řadit mezi války za uchvácení posledních ropných zdrojů. Je známo, že většina teroristů je ze Saudie, která je mohutně vyzbrojovaná Velkým bratrem za velkou louží. Kdo aranžuje útoky chemickými zbraněmi není jasno. Pokud by nedošlo k útoku na Sýrii ze strany teroristů z Turecka a Saudie, byl by i syrský režim nejblíže k evropské demokracii z námi znalých "stánů". Myslím, že jde jen o uchvácení ropy.

Anonym 90186 06.09.2017 20:46
Vyšetřovatelé OSN ve zprávě uvádí, že celkem zdokumentovali 33 chemických útoků, z nichž 27 spáchaly síly syrského prezidenta Bašára Asada.

Anonym 37553 06.09.2017 14:16
Pekarová z TOP O9 má největší starost na tom kolik žen má být ve vedení strany.Taková prkotina jak začít splácet starými lumpy nasekané dluhy tuto hloupou ženskou ani nenapadne.V TOP 09 je podobný lidský dobytek jako v KDU.Obojí jsou strany lumpů zrálých na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně a znárodnění veškerého majetku těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 37553 06.09.2017 10:44
Soud EU uznal,že naše lumpy rozkradená,astronomicky zadlužená a rozprodaná země jako je Česko musí ty migranty co si Merkelová pozvala přijímat.Proto pokud dá EU Česku pokutu tak tu hned strhnout důchodcům z důchodů protože oni jsou tím stádem trotlů co nás do lujmpácké EU zatahnli.Vše co se po komunistech prolhalo k moci je jen vlastizrádný lidský dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu.Navíc znárodnit majetek všech vlastizrádných lumpů co se po komunistech prolhnali k moci.Lumpové z EU mají jasný cíl a tím je dotlačit Česko do státního bankrotu a pak Sudety předat Němcům.Ostatek Česka by pak skoupili Židé na vybudovánéí nového Izraele v lepším životním prostoru než je ten
stávající.Přitroublé Čechy by pak,za asistence vojsk NATO odsunuli do stávajícího Izraele k podřezání od Arabů.Chce to v Česku krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci s jasným cílem narod Čechů zlikvidovat začít co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu a navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to revolucí dostat k moci velice krutou ruku mladé generace a s tou začít dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Kj 10924 06.09.2017 08:00
Velvyslanec v USA Kmoníček je v nemilosti prezidenta. Vytýká mu, že nezařídil slibovanou schůzku s Trumpem

Proč by měl Trump přijmout šaška? Aby udělal stejnou ostudu jako v Anglii?

Anonym 94158 05.09.2017 20:51
Pro 88243, Volám také Zemana. Je to nejlepší kandidát na prezidenta. Nekrade, mluví pravdu a je to člověk jeden z nás. Ať mafiáni prodělají boty. Mluvící Kalouskův stroj "KACHNY" "KACHNY" nepotřebujeme.

Anonym 37957 05.09.2017 18:17
Pro všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci je třeba tvrdě dodržovat právní názor,že když neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali a Česko rozprodali,rozkradli a zadlužili,tak bude nutné aby za uvedené krutě zaplatili.Proto bude nutno zprovoznit dostatek katovských mučíren a ty osadit co nejkrutějšími katy.Pak razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.

Anonym 37957 05.09.2017 18:10
Je třeba aby každá zde vládnoucí banda odpovídala za vládnutí svým životem,svým majetkem a navíc i svoji zadnicí.Proto bude třeba po revoluci za každou miliardu dluhu co zde vládnoucí lumpové národu Čechů nadělali všechny straníky zde nyní vládnoucích stran obdařit za každou miliardu jimi nadělaných dluhů obštastnit jedním jelitem na jejich zadnici.Pokud nadělají dluh padesát miliard tak to bude na padesát ran bejkovcem na zadek.Pokud nadělají dluh větší bude to i na více jelit dodaných na jejich zadnice na jeden zápřah.Pokud nechtějí mít na zadku jelita,tak nemají Česko zadlužovat,jinam je chytne krutá ruka mladé generace.Ta se se zadky lumpů co pomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat mazlit nebude.

Anonym 88243 05.09.2017 13:55
Volím Zemana to je jediný vhodný kandidát na prezidenta.
Nekrade, mluví pravdu a není to naškrobený panák.

Anonym 94158 04.09.2017 21:56
Bohaté účty Horáčka a Drahouše? Pražští kavárenští povaleči jsou k nim asi štědří. Nejspíš platí i nejhnusnější volební klání za téměř 100 let. Prostě pražské kavárny nahradily mezeru po KSČ.

Kj 10793 04.09.2017 18:46
Zemanův veřejný účet:

04.09.20170,01 CZKPlatba převodem uvnitř bankyHarabiš, Tomáš
Asi tak bych Miloši ocenil váš přínos České republice. Neděkuji, odejděte..
04.09.20170,01 CZKPlatba převodem uvnitř bankyKotouč, David
Posilám haléř vulgárnímu, arogantnímu buranovi, který se velkým omylem stal "prezidentem".Ber si víc než prezidenta čtveráčka a táhni už..

04.09.20170,10 CZKPlatba převodem uvnitř bankyFiala, Miloš
Na lepšího mluvčího. Pan Ovčáček vám dělá ostudu ještě větší, než zvládnete sám.

04.09.20170,01 CZKPlatba převodem uvnitř bankyOsuský, Michal
Za lhani, za smerovani CR do rukou Moskvy, za mezinarodni ostudu a sireni nenavisti.

Anonym 90186 04.09.2017 17:10
Na spadnutí je i schůzka v Bílém domě, na kterou se moc těší Donald Trump. Mrzí ho, že k ní doposud nedošlo, ale bohužel má na práci důležitější věci, jako setkání s rumunským prezidentem. Není divu, že se mu v Bruselu Miloš Zeman vyhýbal, nebude se přeci nikomu vnucovat. Aspoň, že se Trump za své nevhodné chování dopisem omluvil.
Hlavní je ovšem Zemanova role doma. I přes svůj špatný zdravotní stav neohroženě obráží kraje a debatuje s občany o všem, co uzná za vhodné. Správně se postavil i k prezidentské kampani a diskuzím v televizi, které ji provázejí. Kampaň se nekoná a prostor na televizních obrazovkách dostává značný na TV Barrandov, kde mu jde po krku nekompromisní moderátor Jaromír Soukup.
A že občas použije nějaký politicky nekorektní výraz? Jinak by lidé nereagovali a dostatečně by si neuvědomili důležitost Zemanových slov, která tak skvěle prezentuje i hradní mluvčí Jiří Ovčáček, vládce sociálních sítí.
Pokud si důkladně shrneme všechna tato pozitiva, kterými Miloš Zeman prokazuje, jak skvělým a bezchybným je hradním pánem, nemůžeme akceptovat chování oněch provokatérů, kteří se na transparentním účtu ptají proč není v rublech? .

Anonym 90186 04.09.2017 17:08
Současný prezident si pořídil transparentní účet. Musel, protože to každému kandidátovi na post hlavy státu nařizuje zákon. Místo toho, aby národ ukázal, jak si svého prezidenta, kterého zná celý svět, váží, našli se tací, kteří si z něj dělají legraci. Ostudné.
Kdyby se tak komunistům podařilo prosadit zákon o hanobení hlavy státu, nesetkali bychom se s tak trapnou situací, která se nyní odehrává na Zemanově účtu. Halířové položky, nebo vzkazy typu Na popelníček ukazují, jak si ceníme člověka, který tak kvalitně reprezentuje naší zemi.
Který jiný prezident se tak důrazně zapsal do dějin české diplomacie? Stačí jen vzpomenout některé momenty Zemanova vlivu v zahraničí. Milují nás v Rusku a Číně. Prezidenti obou těchto východních mocností dobře vědí, že mají toho našeho v hrsti a tím jsme skvěle zásobování ruskými diplomaty a jednou nás prý čeká i velký příliv asijských financí. Říkal to pan Zeman, takže to tak bude.

Anonym 90186 04.09.2017 17:00
Transparentní účty? Horáček a Drahoš mají miliony, Zeman hlavně nadávky

Anonym 90186 04.09.2017 16:51
Zeman zahájil školní rok. Studenti o debatu s ním neměli zájem

Anonym 94158 03.09.2017 22:33
Milý 90186, už nepij ožralo! Jsi jen válečný buřič. Češi si přejí mír. Jakákoliv válka v Evropě může být pro náš národ fatální. Nenarodili jsme se pro smrt!!

Anonym 90186 03.09.2017 20:36
Jenom věcná: v rámci smlouvy o omezení jaderných zbraní Američané zneschopnili B-1 jaderné zbraně používat. Jako nosiče jaderných zbraní si vybrali všechny B-2, a část flotily B-52. Rusové si podobně omezili svoje letectvo (z hlavy nevím jak). A mají zavedený systém vzájemných kontrol.

Anonym 37957 03.09.2017 18:53
Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.

Anonym 90186 03.09.2017 16:40
Příspěvek na jednosměrnou letenku na východ, český Jelcine!

Anonym 90186 03.09.2017 16:40
UŽ NEPIJ, ožralo!

Anonym 90186 03.09.2017 16:40
0,01Kč takovou cenu má u mě soudem uznaný lhář Zeman,bohužel míň nešlo,neděkuji odejděte a hlavně se nevracejte.

Anonym 90186 03.09.2017 16:39
Na chlast pro našeho vrchního alkoholika co si říká prezident

Anonym 90186 03.09.2017 16:39
Pro ruského švába

Anonym 90186 03.09.2017 16:38
Na konec hradní mrzké lůzy v Čechách.

Anonym 90186 03.09.2017 16:38
Na granulky pro Ovčáčka

Anonym 90186 03.09.2017 16:38
na chlast a na cigára - a koukej už vypadnout z Hradu

Anonym 90186 03.09.2017 16:37
Na nejslavnějšího českého Mimoně a jeho obludárium

Anonym 90186 03.09.2017 16:36
Lhář, ožrala a srář. Přeji vám brzký důchod, do kterého už 15 let patříte a dožití na Vysočině. Posílám nějaké drobáky na tlačenku.

Anonym 90186 03.09.2017 16:32
Pro lháře na cestu na Sibiř. Lidé posílají Zemanovi vzkazy na transparentní účet

Anonym 37957 03.09.2017 15:01
Němci nyní stahují domů zlatý poklad co měli roztahaný po světě.Čechy nic takového nečeká protože brzo po revoluci nechali náš zlatý poklad lumpy rozkrást takže dnes většina národa neví kam se uvedené zlato vypařilo.A obyčejný český blb na uvedené koukal jako blb.Jemu stačilo,když opilec Havel mlel o budoucí trvalé kapitalistické prosperitě Česka.Měl nebožtík Hitler pravdu když bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je odsunout, po vítězné válce ,na Sibiř aby mu Češi svoji troubovitostí nenakazili celou Evropu.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti