Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Miloš Zeman diskuse strana 1300

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 13.10.2017 17:10
Zeman se urazil a nepojede do Zlínského kraje. Hejtman Čunek to nechce platit

Anonym 5822 13.10.2017 08:38
Starý bolševiku 94158, tak co ještě pohledáváš v ČR, hlupáčku s IQ mražené makrely?? Ty nedokážeš rozpoznat, kdo je psychicky nemocný, jelikož sám máš problém rozeznat černou od bílé, chudáčku nemocný, dej si obklad na přirození, udělá ti fakt dobře :-)) Diskuzní onanie ti zřejmě neprospívá. Pápá

Kj 10924 13.10.2017 06:20
Závěrem výstupu ve Štrasburku Zeman znovu rozvířil diskuse o svém zdraví. Z Rady Evropy odcházel s obtížemi a za asistence svých bodyguardů. Podle vyjádření Hradu z poloviny srpna je až na neuropatii dolních končetin prezident v pořádku. Na setkání s občany v Ústeckém kraji 5. října veřejnost ubezpečil, že svůj pitný režim dodržuje a že v blízké budoucnosti rozhodně neplánuje stát se abstinentem.

Kořalečník se projevil. Na Ukrajině ho prý nepochopili. No upřímně, kdo by chápal opilce?

Anonym 94158 13.10.2017 00:19
Milá babičko, 5822. Nemyslím si, že pan Zeman je psychicky nemocný. Je to jen Tvůj problém s chápáním. Lidé nejsou stejní. Mají různé zkušenosti a schopnosti vnímat objektivní realitu. Lidé jako Ty jsou snadným cílem bolševiků z ČT. My Češi žijeme v nejrozsáhlejší demokracii v historii české státnosti. Myslím, že rozumní lidé si nepřejí návrat bolševiků, či Kalouska.

Anonym 5822 12.10.2017 21:31
Máme bohužel psychicky nemocného prezidenta, nechápu jeho ženu, že s ním sdílí jeho ostudu. Pokud ho má ráda, což pochybuji, tak by ho měla srovnat do latě. A to velmi rychle!!

Anonym 5822 12.10.2017 21:29
Prezident Miloš Zeman se nebude omlouvat za svůj výrok o Krymu, i kdyby to Ukrajina vyžadovala. Zopakoval slova svého mluvčího Jiřího Ovčáčka, že zmínka o ruské anexi je pouze jeho soukromým názorem.
Je to id..ot, soukromý názor může mít v soukromém prostředí, ale nikoliv na zasedání, které mu platí ČR, kterou zastupoval jako hlava státu a ne nějaký štamgast ze čtvrté cenovky. Ale je dobře, že se chová jako id..ot, i ti jemu podobní už ho volit nebudou. Takže u mne dobrý! Nejhorší prezident v historii, ješitný, sebestředný, vulgární a nepoučitelný!

Anonym 90186 12.10.2017 17:56
Tak to je fakt smůla. Poté, co konečně odešel z Prahy Obamův velvyslanec Shapiro, který měl zakázaný vstup na Hrad, se mělo všechno zlepšit a vypadalo to, že Donald Trump už se nemůže dočkat, až Zemana přivítá v Bílém domě. Jenže pořád nic a teď ještě americká ambasáda na svém Twitteru podpořila celistvost Ukrajiny včetně Krymu. To už je, by se dalo říci, jemný tvrdý vzkaz. Nezbude asi, než zakázat vstup na Hrad i novému americkému velvyslanci.
Chudák Zeman nepochopil, že opravdu nikoho moc nezajímá. Je menší hráč než třeba takový Asad v Sýrii. Pro samotného Putina, který je jistě inteligentní člověk (navíc zřejmě stále střízlivý), je jen takový malý a trochu obtížný pěšáček, který plní svou malou roli a jenom tu. Takový Kadyrov v Čečensku je aspoň lump velkého formátu.

Anonym 89138 12.10.2017 16:31
Pro 90186.Ukrajinský premier musí mít pořádně dlouhé vedení,když mu dosud nedošlo,že pro Ukrajinu je nejrozumnější se znovu vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska.Pro Čechy platí totéž.EU a NATO to chce směle kopnout do zádele.

Anonym 89138 12.10.2017 16:25
Díky troubovitosti obyčejného českého blba se po komunistech prolhali k moci lumpové,kteří záměrně tlačí Česko do státního bankrotu.Pak by Němci zabrali Sudety.Zbytek Česka by skoupilo světové Židovstvo na vybudování nového Izraele v lepším životním prostoru než je ten stávající.Ten je většinou poušť a polopoušť.Přitroublé Čechy by pak odstěhovali do stávajícího Izreaele,za asistence vojsk NATO , k podřezání od Arabů.Tak b y kočil přitroublý národ který by neujměl zde vláidnoucí lumpy včas od koryt vypráskat.Proto to chnce krutou revoluci avě co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačuje včas od koryt vypráskat.

Anonym 89138 12.10.2017 16:13
Pokud Zewman prosazuje aby Česko EU a NATO směle koplo do zádele a znovu se vžebrávalo pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska s jeho rohzsáhlými trhy ,tak je to rozumný člověk,kterému blb Dinsbier nesahná ani po kotníky.

Anonym 90186 12.10.2017 16:01
Zeman by si nechal proplatit i zábor Sudet

Anonym 90186 12.10.2017 16:00
Proto dnes v Evropě platí, že hranice se mohou měnit jen svobodnými smlouvami mezi státy, ne agresí. Jde to. Při stoupající mezinárodní hospodářské a politické spolupráci význam hranic klesá. To by komunisté měli vědět. (Je záhadné, proč podporují Putina, ten už komunista není. Láska našich komunistů k Rusku je buďto železný zvyk, nebo přirozený obdiv k východnímu samoděržaví, což Putin buduje.)
Zeman se s touto demagogií nemaže. Říká přímo: Seberte násilím kus sousedního státu a vrazte do toho nějaké rubly. Tento prezident Zeman je věčnou záhadou. Ruský agent to asi není, spíš vše páchá dobrovolně z vlastního rozumu. Problém asi bude ten rozum. Je asymetrický, někdy ještě jasný, vyzařující samolibou inteligenci. Jindy až temný, iracionální, kde samolibost už rozum porazila. Není příjemné psát o vlastním prezidentovi negativně. Myslelo se, že to bude funkce s důstojností. Ale být slepý a mlčet, nevím Možná by bylo dobré nabídnout dotyčného Rusům ke koupi. Vezměte si ho a zaplaťte za něj, co může stát. Asi tak tři rubly.

Anonym 90186 12.10.2017 15:59
Někdy z něj jde hanba, že se to nedá studem vydržet. Koneckonců nás reprezentuje všechny, nejen ty jeho magory. Před Parlamentním shromážděním Rady Evropy poradil Ukrajině, aby se s Moskvou dohodla na kompenzaci za ruskou okupaci Krymu, kterou považuje za hotovou záležitost.
Obsaď vojensky kus sousedního státu, pak tu okupaci označ za hotovou záležitost a oškubanému sousedovi nabídni podle čtverečních metrů či počtu občanů nějaký rubl nebo naftu. Pochybuji ale, že by Rusové někdy někomu něco za okupaci dali. Mají vlastní metodu, i když té Zemanově podobnou. Najdou si v okupované zemi lidi, jež označí za tamní lidovou vládu, a ta je dodatečně pozve. Na Krymu udělali volby v jejich pojetí, hádejte, jak dopadly.
Zeman šel v krymské krizi dál než naši komunisté. Ti šíří demagogii, že tatarský Krym byl ruský, že ho Ukrajině dal Ukrajinec Chruščov, když v Kremlu vládl, a že si Rusové vzali, co jim kdysi patřilo. Tak se dá rozbourat celá dějinami prolezlá Evropa, kde kdeco někdy někomu jinému patřilo. Kusy Ukrajiny by mohli chtít Poláci a Litevci. Krym Tataři. Němci kus Polska. Maďaři kus Rumunska. Italové Istrii. Němci Alsasko. Vydalo by to asi na sto agresí a válek. Každý má nějaké právo.

Anonym 90186 12.10.2017 15:57
Ukrajinský premiér nepřímo označil Zemana za psychicky nemocného

Anonym 90186 12.10.2017 15:56
Pro 94158
Ale byl to ten Hitler hlupák, že on si ty Sudety nevykoupil, když tam bylo 99% Němců.
Na Krymu je 58% Rusů, 24% Ukrajinců, 13% Tatarů a zbytek tvoří další národnosti.
V demokracii je hlavní zákon Ústava. Katalánci jí evidentně porušili, stejně tak Rusové na Ukrajině nebo Němci v Československu.

Anonym 94158 11.10.2017 23:18
Každý národ má právo být součástí společného státu více národů a zároveň má právo na sebeurčení, tj. vytvořit vlastní státnost. Pokud je jakýkoliv národ huben jako na Ukrajině, či okrádán jako Katalánci, má právo odejít. dle mého názoru je vykupování hloupost. Jestli na Krymu je 94% Rusů a 6% Turků. Pak není co řešit. Byl jsem velmi překvapen drastickým opatřením Španělska. Střílet do voličů jako na Ukrajině si myslím k demokracii nepatří.

Anonym 89138 11.10.2017 20:37
Chce to zprovoznit dostatek katovských mučíren a vše co n ás zatahlo do
lumpácké EU co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.stejně krutě je třeba jednat se všemi lumpy co n iás chtějí zatahnout do placení eurem.Těmto obojíom lumpům jde jen o to národ Čechů co nejvíce zbídačit.

Anonym 90186 11.10.2017 15:32
To si ale prezident dolních deseti milionů a rádce planety Miloš Zeman zase naběhl. Jaképak ruské kompenzace za Krym, když ten přece vždycky byl ruský a bude ruský a podle Kremlu a spol. se součástí Ukrajiny stal jen díky poněkud nezbednému Nikitovi Chruščovovi. Lid na Krymu se přece jasně vyjádřil v referendu o připojení k Ruské federaci. To referendum bylo objektivní, protože ho zajistila pomoc zelených mužíčků, kteří tam nejdřív nebyli a pak je Putin do roka pochválil. Zázrak hodný pravoslaví. Proč ne, když mohou Rusové současně uctívat Lenina v mauzoleu a za svatého prohlásit cara Mikuláše II., kterého bolševici zastřelili i se ženou a dětmi a psem. Ruská duše je široká a vejde soedo ní víc než do západní malé duše posedlé jen konzumem, imperialismem, hom.sexualismem, kosmopolitismem, exportem tzv. demokracie a importem teroristů.
Krym teď čeká blahobyt, což zajistí vybudování mostu na poloostrov a má to na starosti přítel Vladimira Putina z juda Arkadij Rotenberg. Musí se doma nějak uživit, když je jako Putinův blízký na sankčním seznamu. Postaví to společnost Strojgazmontaž, kde má Rotenberg 51 procent akcií a udělá to jistě dobře. Vždyť už se podílel na budování plynovodu South-Stream a stavbách pro olympiádu v Soči. Jest tedy zkušený a zakázka za takových nějakých tři miliardy euro bude v dobrých rukou. Přece jen to ale bude něco stát, tak proč odškodňovat banderovskou fašistickou juntu v Kyjevě, která nemá na nic nárok, když vyhnala dobromyslného prezidenta Janukovyče.
Teď se Hrad ocitl v poněkud nepřehledném postavení, když mluvčí Ovčáček poté, co nějaké kompenzace zamítají Kyjev i Moskva, označil obsazení Krymu za anexi a řekl, že Ukrajinu nemůže samozřejmě nikdo odškodnit proti její vůli. To asi nemůže a ani nechce. Rusové by uznali, že jsou okupanti, a Ukrajinci by navodili precedent, že si velmoc něco cizího obsadí a pak za to něco zaplatí a bude nastolen mír. Že to nenapadlo Hitlera se Sudety
Zeman je velmi snaživý, to se musí nechat. Tak snaživý, až to jeho velkoslovanským přátelům dělá problém, když se musí pořád vracet k takovým nepříjemným tématům. To Zeman nepochopil, že taktikou je nechat všechno vyhnít a k problému se vrátit za padesát let, pokud si na něj ještě někdo vzpomene?

Dalibor 95170  33 let 10.10.2017 21:53
Dneska burzousti hazeji vinu na komunisty, i ty soucasne. Ale malo kdo vi, ze to byli jeste decka, ti dnesni komunisti, a nemohli za to, co delaji jejich tatinkove a dedove drive.

Dalibor 95170  33 let 10.10.2017 20:14
Kdepak, lide uz dneska o nicem nerozhoduji. Jestli Milos Zeman vyhraje volby, je to jasne ujednane na Statistickem uradu a volby budou sfalsovane. Vaclav Havel myslel, ze pravda a laska zvitezi..jo byl to snilek. Tak to vubec neni, nebude a nebylo.

Dalibor 95170  33 let 10.10.2017 20:09
Myslim si, ze to, ze se Katalansko chce odtrhnout od Spanelska, je dobre.
Potom je na rade Skotsko od Anglie. A tak jako se odtrhli Slovaci, od nas, tak se odtrhne Morava od Cech. At zije svoboda a nezavislost.

Anonym 89138 10.10.2017 15:56
Už ve středověku byli piráti bráni za dobytek,který kapitáni lodí věšeli na stěžních.Současná pirátská stramna v Česku je stejný dobytek.Chtějí zůstat v EU a pomáhat migrantům.Proto při revoluci bude nejrozumnějmší piráty po pirátsku věšet,jak se dělo už ve středověku.Piráty přidat k tomu lidskému dobytku co bude nutno při revoluci odporazit.Už ten název strany ukazuje,že jej mohl vymyslet jedině pitomec.

Anonym 89138 10.10.2017 09:50
Vrchní zadlužovatel Česka,Sobotka oblbuje Čechy ,že musí rychle přijmout euro.Ono tomu lumpvi nestačí jak už Česko zadlužil a chce ještě více Čechy zbídačikt.Toho lumpa je třeba jako prvního protahnnout katovskou mučírnou a tam co nejkmrutějni odporazit za dlouhodobé zbídačování Čechů-

Anonym 89138 09.10.2017 16:28
Protože důchodci jsou škodnou pro mladou generaci je třeba uvededný stav napravit.Je třeba za většinovou troubovitost a lenost přemýšlet důchodcům odebrat volební právo s tím,že už toho mladé generaci zkazili dost.Protože zdravotní zabezpečení d§chodců a vyplata důchodů příliš zadlužují Česko bude nucena mladá generace nastavit takový model co tyto vady mít nebude.Ve zdravotnictví budou pak mít důchodci nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze svých úspor.Za podíl na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku pak většině důchodců vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.Takto ušetřené miliardy korun použít n a svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.Chce to dostat revolucí k moci tak tvrdou ruku mladé generace,že se pak budou v Česku ještě za sto roků
politice darebáci obloukem vyhýbat.Tak budou moci slušní lidé u moci zachránit stávající životní prostor Čechů pro budoucí generace.To se bez na maděru reozsekaných zadků stávajících důchodců neobejde.Je třeba nešetřit bejkovce a ani zadky těch přitroublých důchodců co pomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat.

Anonym 89138 09.10.2017 16:11
Drzost rodiny Mašínů,že po těch vraždách co nadělali se ještě po Česku producírují je bezmezná.Chce to statek co podědili znárodnit na náhnrady rodinám co jim Mašínové někoho zabili.Vládne zde vlastizrádný dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovských mučírnách za to,že takové prasárny dovolí.Chce to krutou revoluci vedenou mladou generací.Důchodcům co svojí troubovitostí aleností přemýšlet pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat je třeba naordinovat takovou dietu,jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 89138 09.10.2017 12:50
Brzké a kruté revoluci už se Česko nevyhne.Pak se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 89138 09.10.2017 12:33
všechny straníky stran co se pokouší okrást národ Čech: o lithium je t5eba co nejkrut2ji odpor86et ya vlastiyradu s co nejv2t39 krutost(Nav9c yn8rod=novat ve3ker7 majetek t2chto vlastikyr8dn7ch rod;.

Anonym 89138 09.10.2017 12:19
Pokud někteří podnikatelé budou chtít do Česka tahat migranty tak je třeba jim všechen majetek znárodnit a je samotn=é odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu.Případně vybíjet jejich celé vlastizrádné rody.

Anonym 89138 09.10.2017 12:19
Pokud někteří podnikatelé budou chtít do Česka tahat migranty tak je třeba jim všechen majetek znárodnit a je samotn=é odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu.Případně vybíjet jejich celé vlastizrádné rody.

Anonym 89138 08.10.2017 13:45
Kdyby se před sídlem vlády narychlo postavila katovská mučírna a vše co ze sídla vlády vyjde se na mučidlech co nejkrutěji odporazilo,tak se národu Čechů žádná škoda nestane.Lumpárna ohledně lithia by za takové potrestání stála.Prostě Zaorálkovi je jasné ,že po volbách končí proto se chce tento lump na lithiu napakovat.Bez výstavby dostatěčného množství katovských mučíren osazených co nejkrutějšími katy Češi na planetě zemi končí protože se za posledních sedmadvacet roků lumpové v Česku tak přemnožili,že pro důchodce to bude brzo jedině na výplatu zaslouženého a spravedlivého důchodu na holý zadek bejkovcem.

Anonym 89138 08.10.2017 09:27
Má Okamura pravdu,že je třeba v Česku zakázat islám,ale i všechno oblbolváiní co církve provozují.Hlavní cíl kněží je mít bezpracně plná koryta.

Anonym 89138 08.10.2017 09:16
USA mají za prezidenta pořádného vola,když mu nevadí,že USA už dávno mají takové zbraně o které Korea teprve usiluje.Je s podivem jak se v politice dobře uplatní hlupáci a opilci.Například opilci Jelcin a Havel.Oba dovedl chlast až k nejvyšším postům.

Anonym 89138 07.10.2017 14:49
Pokud se po volbách dostanou do parlamentu zase lumpové z KDU aTOP 09, tak to chne potom revolucí vybíjet vše co se do těchto dvou vlastizrádných stran dostalo k moci s bezbřehou krutostí.

Anonym 89138 07.10.2017 14:43
S lithiem je to podobné jako s bývalým naším zlatým pokladem.Tehdy opilec Havel a podobní lumpové oblbovali Čechy že uvedené nepotřebujem.tak se naše zlato ztratilo,že nikdo neví kam.Lidem stačilo to,že opilec Havel sliboval Čechům trvalou kapitalistickou prosperitu.Stále je národ Čechů stádem pořádných blbů ,když ty lumpy co se po komunistech prolhali k moci doposud neodporazil na katovských mučírnách.

Anonym 89138 07.10.2017 14:34
Pro 94158.Česko potřebuje hlavně odborníky na katovskou mučírnu.Těžba lithia není zas takový problém aby ho hned musela banda zde vládnoucích lumpů prodávat cizákům nejspíše zde vládnoucím lumpům dochází,že se už ke korytům nedostanou,proto se takto chtějí na lithiu napakovat.Chce to revoluci a hned začít vybíjet vše co se po komunistech prolhalo k moci s bezbřehou krutostí.

Anonym 89138 07.10.2017 14:25
Pokračuje prodej akcikií ČSA,takže zas bude mít Česko blíže ke státníému bankrotu.Proto to chce krutou revoluci a vše co se prolhalo po komunistech k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 94158 06.10.2017 23:41
Ve věci lithia by mělo jít o průzkum. V Čechách nemáme potřebné odborníky. Pokud by to mělo být opravdu rozkradení českého bohatství, pak Jaroslave předávám zločince do Tvých rukou.

Anonym 89138 06.10.2017 15:11
Jak se straníci ČSSD horlivě snaží zašmelit naše zásoby lithia cizákům ukazuje,že ČSSD je spolek lumpů zralých na co nejkrutější poražení na katovské mučírně.

Anonym 89138 06.10.2017 13:49
Když ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali a Česko zbídačili,tak potřebují co nejkrutěji odporazit na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí ma navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 89138 06.10.2017 13:43
Havel se skutečně zapsal do osudu národa Čechů svým lhaním a svoji sprostotou.Manipulací s obyčejnými českými blby pomohl zahraničním lumpům Česko rozkrást.Chce to krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 89138 05.10.2017 14:40
Pokud by byl skutečně Stropnický nejdůvěryhodnější politik v Česku tak měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je po vítězné válce odsunout na Sibiř aby mu svojí troubovitostí Češi nenakazili celou Evropu.

Anonym 89138 05.10.2017 13:55
Kandidát na prezidenta Fischer je vlastizrádný lump co nás chce držet v lumpácké EU až do hořkého konce.Proto bude třeba při revoluci takové lumpy odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Sedmadvacet roků se díky troubovitosti obyčejného čekéhno blba a s lumpy u moci žene Česko do státního bankrotu a pak k úplné likvidaci národa Čechů a pořád na uvedené obyčejný český blb důchodového věku kouká jako blb.Proto v zájmu národa Čechů bude nejrozumnější obyčejmné české blby co pomohli lumpům k moci nechat vychcípat hladem ,ale svižně splácet starými lumpy nasekané dluhny a tak zachránit stávající životní prostor pro další generace Čechů.

Anonym 89138 05.10.2017 10:42
Všechny straníky stran co nás zatahly do lumpácké EU a jsou proti vystoupení z EU bude nejlepší při revoluci vybíjet s celými jejich vlastizrádnými rody na katovské mučírně s bezbřehou krutostí a znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Většinu důchodců co těmto lumpům pomohli k moci bude nejrozumnější nechat vychcípat hladem.

Anonym 94158 04.10.2017 22:54
Myslím si, že panu Drahoušovi nedal pan Kalousek pořádné noty a lenivá pražská kavárna byla zrovna neplodná. Je potěšitelné, že z českých politiků je pan prezident nejvíce oblíbený.

Anonym 89138 04.10.2017 18:19
Je s podivem,že media určujjí jako budoucího prezidenta Drahoše a při tom se v mediích neobjevil žádný ucelený program co by Drahoš prosazoval.Napřed by v rozumné zemi měli kandidáti zveřejnit pro většinu potencikálních voličů své programy a teprve potom u lidí zjišťovat,jaký program jim nejlépe vyhovuje.Zatím se jen potvrzuje v jakém jsme kapitalistickém svinčíku,když si media takové lumpárny dovolí.

Anonym 89138 04.10.2017 18:02
EU nám chce dát mastnou pokutu,že diskriminujeme EU.Proto to chce z EU rychle zdrhat a volit Okamuru.Pokud KSČM nás chnce v EU nadále držet,tak to chce vybít přednostně vše co se v KSČM rolzvaluje u bohatých koryt s bezbřehou krutostí.KSČM je dobytek co už od údajné revolujce národu Čechů škodí.Neexistuje žádná lumpárna aby v ní nebyli komunisté z KSČM namočeni.Proto bude dobré je při revoluci vybíjet za vlastizradu jako první.

Anonym 89138 03.10.2017 18:32
Pokud lumpové z ČSSD prodávají naše zásoby Lithia Australanům tak při revoluci bude třeba vybít za vlastizradu celé rody straníků ČSSD a znárodnit veškerý m ajetek těchto vlastikzrádných rodů.Cíl zde nyní vládnoucích lumpů je Česko co nejrychleji zbídačit a zašmelit cizákům.Je třeba prosadit odpovědnost straníka každé strany za lumpárny co tato strana nadělala.Proto bude nutno vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo odporážet na katovských mučírniách s bezbřehou krutostí.

Anonym 89138 03.10.2017 13:38
Důchodci pořád frfňají,že mají málo.Jsem zvědav ,že až se začne většině důchodců vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod na holý zadek bejkovcem budou také důchodci řvát ,že chtějí přidat.

Anonym 89138 01.10.2017 16:10
Bělobrádek kritizuje účtenkovou loterii,ale to je s tím jak likdovci zbídačují Česko církevními restitucemi jen prkotina.Proto při revoluci bude nejrozumnější vybíjet celé lidovecké rody za vlastizradu,aby nemohly škodit národu Čechů i v dalších generacích.Se starými lumpy KDU musí mladá generace jednatr hrdě a hlavně tvrdě.Podobné je to i s lumpáckým dobytkem TOP 09.

Anonym 89138 29.09.2017 10:03
Pokud obyčejní čeští blbové zase pomohou lumpům k moci tak rychle čeká Česko krutá revoluce vedená mladou generací.Pak přitroublé důchodce bude čekat výplata zasloužených a spravedlivých důchodů převážně na holý zadek bejkovcem.Mladá generace ta už se se starými lumpy mazlit nebude.Těm pak zajistí za zbídačení Česka takovou dietu jakou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráku.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti