Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Miloš Zeman diskuse strana 1300

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 08.09.2017 15:54
Mezi protestantskými spolky nostalgického či charizmatického ražení se náhle objevuje hnutí Ne základnám. Asi proto, že Mariánský sloup dost připomíná raketu. A nakonec Nový život Primenet ops. NŽ deklaruje cíl: Chceme věřícím podnikatelům a lidem působícím v oblasti podnikání pomáhat žít vyrovnanějším životem v osobní, profesní i duchovní oblasti. Zaujmout může Propagační a vzdělávací kampaň Husovy stopy ve školách a dalších organizacích. Co měl zrovna Hus společného s podnikáním, by stálo za zvláštní úvahu, ale snad potěší jeden prvek této kampaně: Jedná se o nalepovací plochy na podlahy škol, muzeí, knihoven a obchodů ve tvaru velkých husích stop, kde na konci je letící husa s nápisem 600 let žije mezi námi a odkaz na webové stránky husovystopy. Cituje se Husův výrok, že ačkoli je husa pták domácí, hloupý a nelétavý vysoko, přesto se nedal zastrašit klatbou a začal létat. Bylo by škoda, aby nechala Lenka Procházková takový podnět nepovšimnutý.

Anonym 90186 08.09.2017 15:53
Pak je tu spolek Veritas, jehož moderátorem je evangelický farář ThDr. Petr Melmuk, Th.D. Veritas o sobě říká, že je nadkonfesní organizací, ale podle činnosti a osob jde o spolek protestantského smýšlení. Najdeme tu i spolek Exulant, který o sobě uvádí, že jeho cílem je udržování a budování historické paměti založené na odkazu pobělohorských exulantů, vytváření a upevňování kontaktů mezi potomky a sympatizanty pobělohorských exulantů v různých státech
Dále je tu Křesťanská misijní společnost. Její modlitební témata za září také obsahují: Za pokračující ochranu ČR před pohromami, terorem, islamizací, ať ze školství odejdou šiřitelé bludných ideologií a do osnov i praxe se vracejí zdravé hodnoty a úcta k nim. Chybí výčet bludných ideologií. V červenci ať jsou během evangelizací v ulicích lidé uzdravováni a osvobozováni a dějí se zázraky. To je samozřejmě správné.
Pak jsou tu ještě České studny. Není to název žádné víkendové novinové přílohy pro fanoušky zahradkářského vyžití. Kdo tedy nikdy neslyšel o Českých studnách, tak na svých stránkách se spolek charakterizuje: Spolek České studny je neziskovou organizací zaměřenou na objevení identity a kořenů našeho národa, se záměrem umožnit široké veřejnosti nový pohled na české dějiny i naše národní dědictví Dále se připomíná Hus, Komenský a Bible kralická. Co je tom ten nový pohled, který jsme ještě neměli, těžko říci.

Anonym 90186 08.09.2017 15:53
Lenka Procházková, kdysi disidentka, která dnes řeční na komunistických sedánkách, pokračuje ve svém jurodivém boji proti Mariánskému sloupu, který má být obnoven na Staroměstském náměstí. Sloup byl stržen v prvních dnech po vzniku Československa, neboť se nevědomý dav domníval, že ho kdysi postavili na oslavu bělohorského vítězství, což historicky není pravda, ale vysvětlujte si něco davu.
Teď Lenka Procházková a spol. avizovali tiskovou konferenci pod názvem Kdo prosazuje sloup totality, která se měla konat 7. 9., ale protože si jí zlovolný mainstream nepovšiml a národ je i následující den ráno neotřesen a neprobuzen, podívejme se aspoň na to, kdo patří k podporovatelům petice proti znovupostavení Mariánského sloupu. Je to samozřejmě Církev československá husitská, která to má tak nějak v popisu práce. Při svém vzniku její představitelé doufali, že se za první republiky stanou národní církví, což se nestalo a katolíci byli v Československu pořád největší náboženskou skupinou.

Anonym 90186 08.09.2017 15:44
Jistě, pochleboval ze všech sil, ale občas se chybička vloudila. Když zabarikádoval Hrad před americkým velvyslancem ještě důkladněji než před nebohými turisty, nějak mu nedošlo, že je možná úplně jedno, že se do Prahy dostal dotyčný díky Obamově administrativě. Byl to přece jen americký velvyslanec. Stalo se v nějaké evropské zemi něco podobného? Ono stát v amerických volbách okatě na jedné straně si mohou dovolit chlápci v hospodě. Ty volby mohou dopadnout jakkoli, a pokud si nebude různé výkřiky pamatovat prezident, protože jsou některé obskurní figurky pod jeho rozlišující schopností, bude si to pamatovat někdo z rozsáhlého státního aparátu.
Nemocný starý muž, kterého všichni zradili. To jsou konce. Ani ten průplav nebude, miliardové čínské investice nikde, uprchlíci, které by bylo možno tak krásně rozhánět vodními děly za pomoci hasičů v pohraničních lesích, se prozíravě ke koupeli nedostavili. A už má Mynář tu prověrku? Kde je Forejt? Kde je Šlouf? Kde je první dcera Kateřina? Sám, jak zněla kniha polárníka Byrda. Ten byl ale sám za polární noci v chajdě v ledové pustině, ne na Hradě. Nakonec ho museli zachránit. Zachrání někdo konečně Zemana?
Tak biografie si každý píšeme sami. Měl si asi vybrat nějakou profesi, kde by nepřišel moc do problémů, které vznikají při kontaktu s lidmi. Ta prognostika nebyla špatná. Je samozřejmě třeba předpovídat něco, co se stane za padesát let. Jinak bychom se pak ještě mohli dočkat pamětí Jak jsem se v prognostice mýlil.

Anonym 90186 08.09.2017 15:42
Miloš Zeman se vyznal ze zhrzené lásky. Zase jednou někomu důvěřoval a dopadlo to jako vždycky. Na TV Barrandov sdělil, že Trump neplní své volební sliby. Sliboval zlepšení vztahů s Ruskem, a ono nic. Jak víme, ruský ministr Lavrov soudí, že nikdy snad ty vztahy nebyly horší.
Seznam zrádců, kteří Zemana podrazili, pomalu narůstá. Je pozoruhodné, že Zeman po tolika letech v politice ještě mluví vážně o něčem, jako jsou volební sliby.
Taky by to chtělo ukázat nějaký ten omluvný Trumpův dopis, že v dubnu fakt na Zemana nemá čas a že je mu to strašně líto, zvlášť když je Zeman tak významný světový státník, což ví každý, třeba Veleba a Ovčáček. Ovčáček pořád hledá ten Peroutkův článek, nemůže se ještě pídit po nějakých dopisech. Je snad archivář? Je to prostě nepochopení a nedocenění. Vždyť Zeman mluví na půdě OSN, a ne třeba v suterénu, což dokazuje, že na světovém fóru patří k nejlepším. Jenže dokonce i nový velvyslanec (ne, není to expaní Trumpová) vyjádřil sympatie k Havlovi. To snad neví, co je Havel zač? Nečte Trump proruské weby a Terezu Spencerovou?

Anonym 90186 08.09.2017 15:38
Policisté znovu otevřeli případ smrti Jana Masaryka, ministra zahraničí, který zemřel pod okny Černínského paláce v březnu 1948. Vyšetřování brání Moskva a právě tam míří snaživý sluha Vladimira Putina, český prezident Miloš Zeman. Sice se možná o věci zmíní, důležitější je ale jeho názor, se kterým veřejnost seznámil Jiří Ovčáček.
Pan prezident je přesvědčen, že se jednalo o sebevraždu, napsal Ovčáček serveru Aktuálně. Zeman prý vychází z Masarykova životního příběhu. Je třeba si uvědomit, jakými těžkými vnějšími i vnitřními zkouškami procházel po 25. únoru 1948, kdy zůstal členem vlády Klementa Gottwalda, doplnil mluvčí.
Existuje mnoho teorií o tom, jak Jan Masaryk zemřel. Tím zásadním sdělením by ale mělo být a doposud tomu tak vždy bylo že za tuto smrt, která byla jen těsně po komunistickém puči tak symbolická, prostě mohl totalitní režim, který právě získal veškerou moc ve státě.
Jenomže Zeman už nikdy takovou věc neřekne. Stejně tak nikdy nebude opakovat svá příkrá odsouzení komunistických zločinů nebo třeba odsunu Němců, ač se před lety projevoval úplně jinak.
Proč? Protože jedinými spojenci, kteří prezidentovi zůstávají, jsou zločinci, komunisté, xenofobové a l.za z internetových diskuzí.
A protože Zeman není prezidentem dolních deseti milionů. Je prezidentem l.zy.

Anonym 94158 08.09.2017 13:25
Ve věci OKD by měla policie došetřit odkupy majetku (vykousávání hrozinek) a jejich následné přeprodávání Bakalovi. Domnívám se, že tato činnost nebyla v souladu se zákonem. Myslím že zákony platí pro všechny stejně.

Anonym 88243 07.09.2017 16:16
Proč se nadává jen na Bakalu?
To darebáctví co provedl v OKD
mu někdo s tehdejších vlivných
umožnil, proč je nestíháte proč, proč?

Anonym 88243 07.09.2017 16:16
Proč se nadává jen na Bakalu?
To darebáctví co provedl v OKD
mu někdo s tehdejších vlivných
umožnil, proč je nestíháte proč, proč?

Anonym 90186 07.09.2017 16:15
Sháníte nové auto, potřebujete náplně do tiskáren, nebo nevíte, jestli je v pátek volejbal? Zapomeňte na Facebook nebo servery různých bazarů. Vše se dozvíte na transparentním účtu současného prezidenta. Část občanů, kteří si rozhodně nemyslí, že je Miloš Zeman důstojnou hlavou státu používá tuto webovku jako komunikační kanál.
Zatímco transparentní účtu Zemanových protikandidátů slouží primárně pro skutečnou podporu jejich majitelů, ten prezidentův se za necelý týden změnil v blešák a jakousi informační desku.
Kromě desítek halířových příspěvků, které jsou doplněny vzkazy typu: Na prášky proti viróze, Panu Mynářovi na prověrku nebo Na kusovku, si zde také můžete přečíst dotaz zda je v pátek volejbal, nebo zda budou dne 17.9. jezdit ráno taxi od vlakového nádraží ve Studénce.
Jak se zdá, konečně slouží současná hlava státu oněm dolním 10 milionům občanů, jak pan prezident sliboval. Svým transparentním účtem dává možnost občanům pomoci víc, než svými trapnými, vulgárními a urážlivými výstupy.
Pokud tedy hrajete třeba Clash of Clans a hledáte vhodný klan, ke kterému byste se pomocí svého mobilního telefonu připojili, prodáváte stravenky, nebo se chcete zbavit svého Seatu Cordoba, máte jedinečnou možnost. Miloš Zeman vám ji nabízí

Anonym 94158 06.09.2017 23:28
Konflikt v Sýrii lze řadit mezi války za uchvácení posledních ropných zdrojů. Je známo, že většina teroristů je ze Saudie, která je mohutně vyzbrojovaná Velkým bratrem za velkou louží. Kdo aranžuje útoky chemickými zbraněmi není jasno. Pokud by nedošlo k útoku na Sýrii ze strany teroristů z Turecka a Saudie, byl by i syrský režim nejblíže k evropské demokracii z námi znalých "stánů". Myslím, že jde jen o uchvácení ropy.

Anonym 90186 06.09.2017 20:46
Vyšetřovatelé OSN ve zprávě uvádí, že celkem zdokumentovali 33 chemických útoků, z nichž 27 spáchaly síly syrského prezidenta Bašára Asada.

Anonym 37553 06.09.2017 14:16
Pekarová z TOP O9 má největší starost na tom kolik žen má být ve vedení strany.Taková prkotina jak začít splácet starými lumpy nasekané dluhy tuto hloupou ženskou ani nenapadne.V TOP 09 je podobný lidský dobytek jako v KDU.Obojí jsou strany lumpů zrálých na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně a znárodnění veškerého majetku těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 37553 06.09.2017 10:44
Soud EU uznal,že naše lumpy rozkradená,astronomicky zadlužená a rozprodaná země jako je Česko musí ty migranty co si Merkelová pozvala přijímat.Proto pokud dá EU Česku pokutu tak tu hned strhnout důchodcům z důchodů protože oni jsou tím stádem trotlů co nás do lujmpácké EU zatahnli.Vše co se po komunistech prolhalo k moci je jen vlastizrádný lidský dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu.Navíc znárodnit majetek všech vlastizrádných lumpů co se po komunistech prolhnali k moci.Lumpové z EU mají jasný cíl a tím je dotlačit Česko do státního bankrotu a pak Sudety předat Němcům.Ostatek Česka by pak skoupili Židé na vybudovánéí nového Izraele v lepším životním prostoru než je ten
stávající.Přitroublé Čechy by pak,za asistence vojsk NATO odsunuli do stávajícího Izraele k podřezání od Arabů.Chce to v Česku krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci s jasným cílem narod Čechů zlikvidovat začít co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu a navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to revolucí dostat k moci velice krutou ruku mladé generace a s tou začít dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Kj 10924 06.09.2017 08:00
Velvyslanec v USA Kmoníček je v nemilosti prezidenta. Vytýká mu, že nezařídil slibovanou schůzku s Trumpem

Proč by měl Trump přijmout šaška? Aby udělal stejnou ostudu jako v Anglii?

Anonym 94158 05.09.2017 20:51
Pro 88243, Volám také Zemana. Je to nejlepší kandidát na prezidenta. Nekrade, mluví pravdu a je to člověk jeden z nás. Ať mafiáni prodělají boty. Mluvící Kalouskův stroj "KACHNY" "KACHNY" nepotřebujeme.

Anonym 37957 05.09.2017 18:17
Pro všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci je třeba tvrdě dodržovat právní názor,že když neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali a Česko rozprodali,rozkradli a zadlužili,tak bude nutné aby za uvedené krutě zaplatili.Proto bude nutno zprovoznit dostatek katovských mučíren a ty osadit co nejkrutějšími katy.Pak razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.

Anonym 37957 05.09.2017 18:10
Je třeba aby každá zde vládnoucí banda odpovídala za vládnutí svým životem,svým majetkem a navíc i svoji zadnicí.Proto bude třeba po revoluci za každou miliardu dluhu co zde vládnoucí lumpové národu Čechů nadělali všechny straníky zde nyní vládnoucích stran obdařit za každou miliardu jimi nadělaných dluhů obštastnit jedním jelitem na jejich zadnici.Pokud nadělají dluh padesát miliard tak to bude na padesát ran bejkovcem na zadek.Pokud nadělají dluh větší bude to i na více jelit dodaných na jejich zadnice na jeden zápřah.Pokud nechtějí mít na zadku jelita,tak nemají Česko zadlužovat,jinam je chytne krutá ruka mladé generace.Ta se se zadky lumpů co pomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat mazlit nebude.

Anonym 88243 05.09.2017 13:55
Volím Zemana to je jediný vhodný kandidát na prezidenta.
Nekrade, mluví pravdu a není to naškrobený panák.

Anonym 94158 04.09.2017 21:56
Bohaté účty Horáčka a Drahouše? Pražští kavárenští povaleči jsou k nim asi štědří. Nejspíš platí i nejhnusnější volební klání za téměř 100 let. Prostě pražské kavárny nahradily mezeru po KSČ.

Kj 10793 04.09.2017 18:46
Zemanův veřejný účet:

04.09.20170,01 CZKPlatba převodem uvnitř bankyHarabiš, Tomáš
Asi tak bych Miloši ocenil váš přínos České republice. Neděkuji, odejděte..
04.09.20170,01 CZKPlatba převodem uvnitř bankyKotouč, David
Posilám haléř vulgárnímu, arogantnímu buranovi, který se velkým omylem stal "prezidentem".Ber si víc než prezidenta čtveráčka a táhni už..

04.09.20170,10 CZKPlatba převodem uvnitř bankyFiala, Miloš
Na lepšího mluvčího. Pan Ovčáček vám dělá ostudu ještě větší, než zvládnete sám.

04.09.20170,01 CZKPlatba převodem uvnitř bankyOsuský, Michal
Za lhani, za smerovani CR do rukou Moskvy, za mezinarodni ostudu a sireni nenavisti.

Anonym 90186 04.09.2017 17:10
Na spadnutí je i schůzka v Bílém domě, na kterou se moc těší Donald Trump. Mrzí ho, že k ní doposud nedošlo, ale bohužel má na práci důležitější věci, jako setkání s rumunským prezidentem. Není divu, že se mu v Bruselu Miloš Zeman vyhýbal, nebude se přeci nikomu vnucovat. Aspoň, že se Trump za své nevhodné chování dopisem omluvil.
Hlavní je ovšem Zemanova role doma. I přes svůj špatný zdravotní stav neohroženě obráží kraje a debatuje s občany o všem, co uzná za vhodné. Správně se postavil i k prezidentské kampani a diskuzím v televizi, které ji provázejí. Kampaň se nekoná a prostor na televizních obrazovkách dostává značný na TV Barrandov, kde mu jde po krku nekompromisní moderátor Jaromír Soukup.
A že občas použije nějaký politicky nekorektní výraz? Jinak by lidé nereagovali a dostatečně by si neuvědomili důležitost Zemanových slov, která tak skvěle prezentuje i hradní mluvčí Jiří Ovčáček, vládce sociálních sítí.
Pokud si důkladně shrneme všechna tato pozitiva, kterými Miloš Zeman prokazuje, jak skvělým a bezchybným je hradním pánem, nemůžeme akceptovat chování oněch provokatérů, kteří se na transparentním účtu ptají proč není v rublech? .

Anonym 90186 04.09.2017 17:08
Současný prezident si pořídil transparentní účet. Musel, protože to každému kandidátovi na post hlavy státu nařizuje zákon. Místo toho, aby národ ukázal, jak si svého prezidenta, kterého zná celý svět, váží, našli se tací, kteří si z něj dělají legraci. Ostudné.
Kdyby se tak komunistům podařilo prosadit zákon o hanobení hlavy státu, nesetkali bychom se s tak trapnou situací, která se nyní odehrává na Zemanově účtu. Halířové položky, nebo vzkazy typu Na popelníček ukazují, jak si ceníme člověka, který tak kvalitně reprezentuje naší zemi.
Který jiný prezident se tak důrazně zapsal do dějin české diplomacie? Stačí jen vzpomenout některé momenty Zemanova vlivu v zahraničí. Milují nás v Rusku a Číně. Prezidenti obou těchto východních mocností dobře vědí, že mají toho našeho v hrsti a tím jsme skvěle zásobování ruskými diplomaty a jednou nás prý čeká i velký příliv asijských financí. Říkal to pan Zeman, takže to tak bude.

Anonym 90186 04.09.2017 17:00
Transparentní účty? Horáček a Drahoš mají miliony, Zeman hlavně nadávky

Anonym 90186 04.09.2017 16:51
Zeman zahájil školní rok. Studenti o debatu s ním neměli zájem

Anonym 94158 03.09.2017 22:33
Milý 90186, už nepij ožralo! Jsi jen válečný buřič. Češi si přejí mír. Jakákoliv válka v Evropě může být pro náš národ fatální. Nenarodili jsme se pro smrt!!

Anonym 90186 03.09.2017 20:36
Jenom věcná: v rámci smlouvy o omezení jaderných zbraní Američané zneschopnili B-1 jaderné zbraně používat. Jako nosiče jaderných zbraní si vybrali všechny B-2, a část flotily B-52. Rusové si podobně omezili svoje letectvo (z hlavy nevím jak). A mají zavedený systém vzájemných kontrol.

Anonym 37957 03.09.2017 18:53
Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.

Anonym 90186 03.09.2017 16:40
Příspěvek na jednosměrnou letenku na východ, český Jelcine!

Anonym 90186 03.09.2017 16:40
UŽ NEPIJ, ožralo!

Anonym 90186 03.09.2017 16:40
0,01Kč takovou cenu má u mě soudem uznaný lhář Zeman,bohužel míň nešlo,neděkuji odejděte a hlavně se nevracejte.

Anonym 90186 03.09.2017 16:39
Na chlast pro našeho vrchního alkoholika co si říká prezident

Anonym 90186 03.09.2017 16:39
Pro ruského švába

Anonym 90186 03.09.2017 16:38
Na konec hradní mrzké lůzy v Čechách.

Anonym 90186 03.09.2017 16:38
Na granulky pro Ovčáčka

Anonym 90186 03.09.2017 16:38
na chlast a na cigára - a koukej už vypadnout z Hradu

Anonym 90186 03.09.2017 16:37
Na nejslavnějšího českého Mimoně a jeho obludárium

Anonym 90186 03.09.2017 16:36
Lhář, ožrala a srář. Přeji vám brzký důchod, do kterého už 15 let patříte a dožití na Vysočině. Posílám nějaké drobáky na tlačenku.

Anonym 90186 03.09.2017 16:32
Pro lháře na cestu na Sibiř. Lidé posílají Zemanovi vzkazy na transparentní účet

Anonym 37957 03.09.2017 15:01
Němci nyní stahují domů zlatý poklad co měli roztahaný po světě.Čechy nic takového nečeká protože brzo po revoluci nechali náš zlatý poklad lumpy rozkrást takže dnes většina národa neví kam se uvedené zlato vypařilo.A obyčejný český blb na uvedené koukal jako blb.Jemu stačilo,když opilec Havel mlel o budoucí trvalé kapitalistické prosperitě Česka.Měl nebožtík Hitler pravdu když bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je odsunout, po vítězné válce ,na Sibiř aby mu Češi svoji troubovitostí nenakazili celou Evropu.

Anonym 94158 03.09.2017 14:59
Křesťanské dítě do rodiny muslimů nepatří. Je běžné, že v muslimské rodině jsou svatby i pod 10 let a mladá děvčátka po styku často umírají. Není výjimečné, že rodina muslimů se páří mezi sebou. Myslím si, že soud poslal dítě do otroctví.

Anonym 90186 03.09.2017 11:00
Jak zaujatá můžou být média nejen v České republice, ukázal nedávný případ, který se stal v Londýně. Server The Times přinesl zprávu o pětileté křesťanské holčičce, která byla svěřena do pěstounské péče. Deník tvrdil, že holčička byla svěřena do muslimské rodiny. Rodinnými členy byla údajně nucena učit se arabsky a bylo jí zakázáno jíst vepřové maso. Uvedl také informaci, že holčička vypadala rozrušeně, plakala a prosila, aby ji k pěstounům nevraceli, protože nemluví anglicky. Tuto informaci pak převzaly ostatní zpravodajské servery včetně těch českých, zpráva vzbudila velké emoce i ve Velké Británii.
Problém ovšem byl, že tato zpráva se opírala jen o informace od matky holčičky a jejich přátel. Příběh pětiletého děvčátka, který vyvolal pozdvižení ve Velké Británii, má nečekané pokračování. Křesťanská matka, které úřady dítě odebraly a následně je svěřily do péče muslimům, totiž podle zveřejněných spisů svá obvinění přehnala. Náhradní rodina se prý o dívenku starala dobře a není ani pravdou, že by byla umístěna do úplně odlišného prostředí. Její prarodiče se totiž hlásili k islámské víře, píši Lidovky s odvoláním deník The Telegraph.
Pravda o případu se ukázala poté, co soudkyně Khatun Sapnarová rozhodla, že mají být zveřejněny dokumenty k celému případu. Ty ukazují, že matka děvčátka nemá ,křesťanské dědictví, jak tvrdila. Její rodiče se hlásili k islámské víře, i když nikdy nebyli praktikujícími muslimy. Osmistránkový spis ale především odhalil, že je žena narkomanka a je závislá na alkoholu. Nadto byla v minulosti zatčena kvůli prostituci. To jsou hlavní důvody, kvůli kterým úřady v březnu dívenku svěřily do náhradní péče, píše dále The Telegraph.
Pro náš úřad je prioritou číslo jedna, aby bylo dítě umístěno v bezpečném a milujícím prostředí. Naši pěstouni jsou kvalifikovaní lidé z různých kulturních prostředí, kteří mají bohaté zkušenosti s péčí o děti, napsala Debbie Jonesová, ředitelka sociálního odboru Tower Hamlets.
Podle listu The Telegraph je také nesmysl, že by členové pěstounské rodiny neuměli anglicky. Naopak uvádí, že dívenka byla u matky v nevyhovujícím prostředí a hrozilo jí nebezpečí. Píše také, že úřad začal ve věci jednat na základě vyšetřovaní policistů, kteří na zanedbání dítěte upozornili.

Anonym 90186 03.09.2017 10:48
Chráněnec Číny a Ruska právě provedl test vodíkové bomby.

Anonym 37957 03.09.2017 08:23
Merkelové by Češi za to,že do této lumpy už zbídačené země chce ještě cpát migranty měli nakopat zadek.Chce to z EU urychleně zdrhat a znovu se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska.Každým dnem setrvání v EU jsme blíže k odevzdání Sudet Němcům za naše dluhy.

Anonym 94158 02.09.2017 22:31
V Sýrii je vhodné ukončit boje a najít mír. Potrestat zločiny proti lidskosti. V Sýrii je oprávněně jen legální vláda a Rusové pozvaní legální vládou. Ostatní strany jsou dle OSN okupační. Fandím i Kurdům a přál bych jim Autonomii na všech územích, ve kterých výrazně převyšují jiné národnosti. Za Kobani si to zaslouží.

Anonym 90186 02.09.2017 18:10
Syrská armáda a spojenecké libanonské hnutí Hizballáh se snaží najít náhradní trasu pro konvoj, v němž jedou členové Islámského státu od libanonské hranice na východ Sýrie. Směřují v 17 autobusech do Dajr az-Zauru na základě dohody uzavřené s Damaškem. V postupu jim ale brání mezinárodní letecká koalice, která proti IS bojuje právě na východě Sýrie a nepřeje si, aby na toto území přišly stovky dalších radikálů.

Anonym 90186 02.09.2017 15:25
Vrací se v Rusku doba Pavlíka Morozova? Pětiletá recitátorka slíbila, že udá i svou matku
Pozornost ruských médií upoutala pětiletá holčička, která při zahájení školního roku v petrohradské akademii Vyšetřovacího výboru, jakési ruské obdoby americké FBI, slíbila šéfovi této obávané instituce Alexandru Bastrykinovi, že ve službě vlasti bude trestně stíhat i vlastní matku.

Anonym 90186 02.09.2017 13:05
FBI prohledá ruský konzulát v San Francisku. Rusové tam ještě rychle něco likvidují v krbu

Anonym 90186 02.09.2017 12:49
Největší ruská soukromá banka bankrotuje. Potřebuje 150 miliard korun

Anonym 37180 02.09.2017 12:10
U všech lumpů co sedmadvacet roků ženou Česko do státního bankrotu je třeba provést roztržení jejich prolhaných hub od ucha k uchu.Navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných lumpů.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti