Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Ruby -digi- (Gray, Macy) Redemption -mediaboo- (Bonamassa, Joe) Shawn Mendes (Mendes Shawn) Blood Red Roses (Stewart Rod) Mar De Colores (Alvaro Soler)

Miloš Zeman diskuse strana 5040

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 94158 01.11.2016 21:28
Pan Kocáb definoval pozici pana prezidenta, a to jakoby byl uzavřen do skleněné nádoby. Podivné. Jedno z možných vysvětlení se nabízí. Pan Kocáb se asi opět koukal otvorem do již prázdné lahve od vodky.

Anonym 94158 01.11.2016 20:47
Ze zámoří přišla příjemná zpráva. Pan Trump lehce vede. Počet válek ve světě závisí na moci zbrojních koncernů v jejich zemi. Krotit je mohou jen výrazné osobnosti. Pan Trump je person VAN. Dáma v letech, která má problémy s elektronickou poštou je pro ně pamlsek.

Anonym 90186 01.11.2016 19:48
Pro 94158
Za průser s mýtem je zodpovědné pouze ANO a její ministři dopravy. Na vypsání výběrového řízení měli 3 roky. Za celou dobu nevykazovali tito ministři žádnou činnost.
V červnu 2014 prohlašovala současná vláda toto:
Situaci máme pod kontrolou, soutěž na mýto vypíšeme do konce roku 2014."

Anonym 94158 01.11.2016 19:08
V Čechách je mnoho zazděných kšeftů bývalou vládou a spol. Některé služby jsou zablokované různými dodatky a přívěsky až na 60 let? Většina zlodějů je přihlášena v zahraničí a bude těžké se s nimi vypořádat. V situaci jak z toho ven jsou 2 řešení. Jedno řešení je horší toho druhého. V takovém případě se vybere to, co bude méně bolet. Pan Ťok by měl výhledově dát vládě vybrat varianty řešení a návratu do právního stavu.

Anonym 17847 01.11.2016 18:03
Troubovitost Merkelové s taháním migrantů se projeví tím,že Němci začnou v dobrém vzpomínat na nebožtíka Hitlera jak prosazoval v Německu čistou rasu.

Anonym 90186 01.11.2016 15:50
To, čeho se ministerstvo dopravy bálo, se začíná naplňovat. Šéfovi resortu Danu Ťokovi přišel dopis z brněnského antimonopolního úřadu (ÚOHS) s usnesením, že se jeho úřad dopustil správního deliktu, když bez výběrového řízení uzavřel smlouvu se společnostmi z konsorcia vedeného firmou Kapsch. V důsledku to může vést k tomu, že se od prvního ledna nebude v Česku na dálnicích vybírat mýtné a kamiony z celé Evropy budou zemí jezdit zadarmo.
Ministerstvo dopravy dostalo od ÚOHS za správní delikt milionovou pokutu. To však není hlavní problém. Potíž je v tom, jak byla pokuta odůvodněna - že antimonopolní úřad neuznal to, co obhajoval premiér, ministr dopravy a ministryně pro místní rozvoj, tedy zadání několikamiliardové zakázky bez výběrového řízení. Pro využití tohoto druhu zadávacího řízení nebyly splněny potřebné podmínky, přečetl si ministr v odůvodnění pokuty.Problém je to zejména proto, že stejný úřad bude ve stejné věci rozhodovat ještě jednou. A v zásadě není důvod, aby napodruhé případ posoudil jinak. Jenže v druhé stížnosti na mýto, která u ÚOHS leží, jde už o víc než o milion. Jde o úplné zrušení smlouvy s Kapschem a spol., které požaduje jeho konkurent z trhu, firma SkyToll.
Takzvaně z ruky zadalo ministerstvo obří zakázku proto, že několik jeho šéfů v řadě nebylo schopno vypsat výběrové řízení, i když věděli, že smlouva s Kapschem se chýlí po deseti letech ke konci. Nynějším dodatkem dostal Kapsch provoz mýta na další tři roky za 5,27 miliardy korun.
Na ministerstvu teď musejí mít hodně malou dušičku. Náhradní plán na to, kdyby úřad, případně soud, smlouvu zrušil, totiž nemají, což ministr už několikrát zopakoval. Krizovou variantou bylo právě zadání zakázky bez výběrového řízení, a když se nepovede, přestane se mýto vybírat.
Samozřejmě že šlo ze strany Dana Ťoka částečně o nepřímý nátlak na úřad, nicméně se zdá, že se jeho šéf Petr Rafaj nenechá zastrašit.

Anonym 17847 01.11.2016 15:37
Kroměřížská výzva je výplodem lumpáckých mozků.Prostě zde šestadvacet roků vládnoucí lumpové úspěšně tlačí Česko do státního bankrotu a proto chtějí odpoutat pozornost národa od řešení problému kdo jimi za šestadvacet roků nasekané dluhy zaplatí.Je to vlastizrádný dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně a znárodnění veškerého majetku těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 01.11.2016 15:24
Dá se předpokládat,že jak bude cesta Česka do státního bankrotu pokračovat,tak se bude cenzura zvyšovat.Tím,lumpové sice revoluci o kousíček odsunou,ale pak bude tak krutá,že revolucionáři budou vybíjet celé vlastizrádné rody lumpů co Česko zbídačili.

Ovar 85845 01.11.2016 13:42
Všechny vás zblokuju. Cha, Cha.

Anonym 17847 01.11.2016 13:08
Mně se Zeman nelíbí protože já jsem pouze na ženské.Sexuchtivé dámy se mohou hlásit na mojí adrese.

 <<nové 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti