Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Miloš Zeman diskuse strana 4650

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 14.12.2016 00:12
Rumunsko, které je členem Severoatlantické aliance, hodlá kvůli rostoucí vojenské přítomnosti Ruska v oblasti Černého moře posílit svou obranu.
Prohlásil to dnes podle agentury AP rumunský ministr obrany Mihnea Motoc.
Ministr v rozhovoru, který agentuře poskytl, uvedl, že jeho země začne od příštího roku vyčleňovat na obranu dvě procenta hrubého domácího produktu, jak to NATO od svých členů žádá. Sociální demokraté, kteří tuto neděli vyhráli parlamentní volby, slíbili, že Rumunsko bude dodržovat své mezinárodní závazky.Motoc, který je členem končící technokratické vlády, poukázal na to, že ruské vojenské kapacity v Černém moři "v posledních letech podstatně zesílily". "Nevěřím, že k tomu můžete zůstat jen tak lhostejní," poznamenal.
Podle něj Severoatlantická aliance nemá v úmyslu dosáhnout rovnováhy s "vojenským růstem Ruska". "Naší myšlenkou není pustit se s nimi do zbrojních závodů," řekl ministr.

Anonym 90186 14.12.2016 00:09
Excelentní ekonomika
České stavebnictví v příštím roce klesne o 3,2 procenta, odhaduje stavební oborová asociace Euroconstruct (EC), která sdružuje 19 zemí. Ze všech členských zemí by na tom tak Česká republika byla nejhůře. Průměrný růst ve všech zemích sdružení má dosáhnout 2,1 procenta. Proti červnu letošního roku je prognóza EC pro Česko na příští rok téměř o šest procentních bodů nižší.

Anonym 90186 14.12.2016 00:07
Jedním z obviněných v aktuální kauze Regionálního operačního programu (ROP) Severozápad je bývalý předseda výboru, krajský předseda ČSSD v Karlovarském kraji a starosta Chebu Petr Navrátil. Celý den je nedostupný telefon bývalého šéfa ČSSD v Ústeckém kraji Arna Fišera.

Anonym 94158 13.12.2016 23:35
Milý 90186, nejspíš jsem Tě přecenil. Možná jenom nemáš svatého doma.

Anonym 90186 13.12.2016 22:34
Pro 94158
Dle tvých příspěvků to vypadá, že tvým snem bylo žít v Sovětském svazu, ale i v roce 1986 jsme součástí Sovětského svazu nebyly. Gorbačovovi nic jiného nezbylo, protože mu docházeli chechtáčky, díky geniální fintě Reagana, který přesvědčil Rusy, že USA mají kosmické zbraně(program hvězdných válek). Ve skutečnosti USA nic takového nevlastnili, ale Rusové zbrojili jak bezhlaví a ještě si to znásobili okupací Af..ánistánu. Nyní Putler opakuje stejnou chybu jako sovětští vůdci před rozpadem Sovětského svazu. Bezhlavě zbrojí, okupuje několik zemí a ještě vede válku v Sýrii proti jejímu lidu, zatímco ruský lid živoří. Takže doba, kdy se z Ruska stane bezvýznamná středoasijská republika se zase o krok přiblížila.

Anonym 90186 13.12.2016 22:21
Pro 94158
Většina z 50 tisíc civilistů se chystá, že Alepo opustí. Není to divné, když je město "osvobozené"? Je veliká škoda, Asad věnuje tolik energie na likvidaci syrské opozice. Pokud by věnoval energii na likvidaci IS, tak by se islamisti těžko vrátili do Palmýry, kterou dobyli před několika dny. Pan Ki-mun oznámil, že existuje podezření o masakrech odcházejících civilistů ze strany Asadových hrdlořezů.

Anonym 94158 13.12.2016 21:10
Konec Sovětského Svazu nastal nástupem Gorbačeva, cca. v roce 1986. Tento pán dal najevo, že na smlouvě s Anglií, Francií a USA o sféře zájmů, tzv. jím osvobozených zemí, netrvá a dává jím volnost. V Čechách na to přišli až v roce 89. Pes setrvával u boudy, protože nevěděl, že není uvázaný.

Anonym 94158 13.12.2016 21:02
Radostná zpráva, IS byl v Alepu poražen. Dle dohody z milosti může část extremistů odejít se zbraněmi. Nerozumím. Osvoboditelé je mohou znovu potkat v Almyře, či Race. Mnoho osvobozených mužů stojí ve frontách k verbování do armády Sýrie (člen OSN). Toto jsou hrdinové. Přeji stejný úspěch i v Mosulu v Iráku.

Anonym 17847 13.12.2016 20:05
Pro 90186.Rusko je země ,která má velikou rozlohu a nesmírné zásoby surovin.Proto mu bude, s tvrdou rukou u moci, patřit budoucnost.Često má jen šestadvacet roků u moci pořádné lumpy co Česko úspěšně zbídačují.Pokud se včas mladá generace včas nezvedne ke kruté ravoluci pak za naše dluhy Němci zaberou Sudety a ostatek odkoupí Židé aby na zbytku Česka vybudovali nový stát Izrael v lepším a bezpečnějším životním prostoru a daleko od Arabů.Přitroublí Češi pak skončí podřezáni od Arabů ve stávajícím Izraeli po jejich odsunu v dobytčích vagonech do stávajícího Izraele.

Anonym 90186 13.12.2016 18:40
Zatímco se první podnikatelé už dva týdny potýkají s elektronickou evidencí tržeb (EET), aby měla finanční správa a ministerstvo financí přehled, kolik u nich občané utrácejí, finanční správa uzavřela další smlouvu se společností IBM a opět bez výběrového řízení. Za co konkrétně utratí 200 milionů korun z veřejných peněz ale občané vědět nesmí, podle finanční správy se totiž jedná o obchodní tajemství.

Anonym 90186 13.12.2016 17:18
Rusko nemůže být ani silné ani úspěšné, dokud nedokáže překonat imperiální syndrom. Donald Trump v tom Putinovi nepomůže: neslíbil obnovit velikost Ruska, ale Spojených států.

Anonym 90186 13.12.2016 17:17
Navzdory kremelské historiografii se Sovětský svaz nerozpadl 8. prosince 1991 v bělověžském hvozdu. Tam byla pouze konstatována smrt nebožtíka, která nastala mnohem dříve. Už od roku 1990 nejen pobaltské, ale také všechny ostatní svazové republiky prakticky odmítly platit Moskvě daně. Pozorně, prosím, sledujte průběh událostí! Už 11. března roku 1990 oficiálně vyhlásila nezávislost Litva. Dva dny na to se sovětská armáda pokusila zvrátit situaci v republice silou, obsadila řadu klíčových budov ve Vilniusu a zaútočila na televizní věž. Při útoku zahynulo 15 civilních obyvatel a na devět stovek jich bylo zraněno. Nikdo ze stranických nebo státních činitelů Sovětského svazu nepřevzal odpovědnost za ozbrojený zásah. Michail Gorbačov jako vždy trávil dovolenou jinde a o ničem nevěděl. Avšak ani to nebyl začátek rozpadu.
Válka o Náhorní Karabach mezi Arménskou a Ázerbajdžánskou republikou propukla už v únoru roku 1988. V dubnu dalšího roku skoro dva roky před zánikem SSR sovětská armáda pomocí ženijních rýčů potlačovala vzpouru opozice v gruzínském Tbilisi. Kdo z vás si pamatuje, proč Ruská federace slaví Den nezávislosti 12. června? No proto, že ten den roku 1990 parlament největší svazové republiky RSFSR schválil prohlášení o suverenitě. Rok poté, a pořád ještě dlouho před zánikem Sovětského svazu, byl Boris Jelcin zvolen prezidentem Ruska. Letos slavilo Rusko 26. výročí své novodobé státnosti. Sovětský svaz tudíž přetrvával ještě půldruhého roku už jen jako virtuální záležitost.
V březnu roku 1991 proběhlo v zemi první a poslední referendum o zachování SSR. Šest svazových republik z patnácti referendum zcela bojkotovalo. Moskva a Kyjev se vyjádřily proti zachování Svazu v jakékoli podobě. Poslední hřebík do rakve sovětské říše zatloukl protigorbačovský puč 19. srpna téhož roku. Pokus o svržení Gorbačova a jeho fiasko definitivně přesvědčily vedení i těch republik, které se až doposud chovaly zdrženlivě, že společné řídící orgány Svazu de facto neexistují. Obraz rozkladu dovršují ekonomická zaostalost a neadekvátní zahraniční politika neodpovídající objektivním možnostem země. Vrcholným výrazem této neadekvátnosti se stala válka v Af..ánistánu. Michail Gorbačov samozřejmě nemůže za to, že situaci nerozuměl a nebyl s to pochopit, že říše, v jejímž čele formálně stojí, je dávno neživotaschopná.
Zhruba totéž vidíme dnes stále stejně neadekvátní zahraniční politika na pozadí ekonomické slepé uličky. Ve své zahraniční politice se Rusko snaží napodobovat pozdní Sovětský svaz. Vladimír Putin si ani neuvědomuje, že když mluví o nesamozřejmých hranicích ruského státu, opakuje žertovný výrok z brežněvovských dob: Naše země má společné hranice s tím, s kým chceme my.

Anonym 90186 13.12.2016 16:29
"Nad 10 let pozabijet" takhle to bylo v Lidicich tam aspon zeny usetrili

Anonym 90186 13.12.2016 16:27
Syrské vládní jednotky za posledních 48 hodin zabily ve východním Halabu přinejmenším 82 civilistů, oznámil dnes podle agentury Reuters mluvčí vysokého komisaře OSN pro lidská práva Rupert Colville. Dodal, že podle zpráv z místa, které má OSN k dispozici, vstupují vládní vojáci do domů v bývalých povstaleckých čtvrtích a zabíjejí civilisty "na místě". Mezi oběťmi je 11 žen a 13 dětí.

Anonym 90186 13.12.2016 16:18
Mezi zadrženými v případu podezření ze zneužití evropských dotací je i bývalá hejtmanka Ústeckého kraje za ČSSD Jana Vaňhová.

Anonym 17847 13.12.2016 13:21
Převčírem měli komujniksté na UV KSČM vel,koužranikci-Filipamnoho dalšíochn soudruhů uáázali,že ujžz mají předepsanou váhu co je pro prasata.Komunisté měli po údajné revoluci tvrdě bojovat za lepší budoucnost mladé generace a nebo zalézt minimálně dva metry pod zem.Nic z tolho neudělali.Pouze vedení komunistů opruzuje národ u přeplněných koryt a oblbuje národ.

Anonym 17847 13.12.2016 13:03
Česko potřebuje co nejkrutější revoluci a vše co se po komunistech prolhali k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Důchodce,kteří svojí troubovitostí pomohli lumpům k moci a nechali Česko zbídačit a rozkrást nechat pochcípat hladem,aby nezacláněli mladé generaci v rozletu.

Anonym 17847 13.12.2016 12:47
Nyní prodávají zde vládnoucí lumpové Prazdroj Japoncům.To zbídačování Česka začalo tím hned co se po komunistech první prolhanci dostali k moci.V zájmu budoucích generací Čechů to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolalo k moci začít co nejkrutěji vybíjet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc to chce znárodňovat veškerý majetek, vlastizrádných rodů.Přitroublé důchodce,kteří lumpy volili a nechali jim Česko rozprodat a rozkrást je třeba nechat bez nějakých cirátů pochcípat hladem.Demokracie už v Česku šestadvacet roků není ,ale jen vláda vlastizrádných lumpů,které je třeba co nejkrutěji vybít.

Ovar 85845 13.12.2016 11:22
S nastupem soucasnych vylizancu do vedeni statu se demokracii efektivne vzdalujeme.Misto ni se nam tady rozleza fasismus slehnuty komunismem.

Anonym 17847 13.12.2016 10:35
Pokud má být přiznávání majetku účinné je třeba do uvedeného procesu zapojit katovské mučírny.

Anonym 94158 12.12.2016 23:33
Pokud se má v Čechách demokracie udržet, či dále sílit je nutné zrodit zákon o přiznání k majetku. Proč je tak důležitý? Tisíce nakradených miliard z minulosti mohou umožnit jejich držitelům nás vrátit do zločinů po roce 1993 a budeme čekat dalších 25 let na návrat do dnešního reálu.

Anonym 17847 12.12.2016 18:16
Všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a dodnes Česko zbídačujjí bude třeba po revoluci zpracovávat na tuhý krvavý biftek a znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 12.12.2016 17:25
Advokát, který se pustil do informační války s Hradem, ve svém úsilí nepolevuje. Po dopisech, v nichž se domáhal informace, jestli je twitterový účet hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka jeho soukromým profilem, nebo na něm vystupuje jménem prezidenta Zemana, se zaměřil na manželku kancléře Vratislava Mynáře. Snaží se zjistit, jaký je mezi Kanceláří prezidenta republiky (KPR) a Alexandrou Mynářovou pracovněprávní vztah a proč má jako externistka v noci přístup na IV. nádvoří Pražského hradu.

Anonym 94158 11.12.2016 22:55
Smutné zprávy přichází z Turecka i SAR. Ta první je teror u stadionu, druhá je atentát na křesťanský chrám. Oba jsou akty nenávisti a zla. Není moudré vymýtit zlo zlem ještě horším. Je lépe hledat konsensus a smír. Hloupí redaktoři píší s pohoršením o českých občanech na Donbasu. Pravdou je, že je zločin bojovat v cizí armádě. V 30. letech odjelo mnoho Čechů do Španělska bojovat proti Hitlerovi a Frankovi. V té době to byl také zločin. Na UA se jedná o totéž, a to odpor proti fašizmu. Myslím, že OSN EU a jiné subjekty by měly najít kompromis jak zastavit vyhlazování občanů Donbasu Oděsy a pomoci jak hledat demokracii na východě Evropy.

Anonym 90186 11.12.2016 18:48
K sobotnímu teroristickému útoku u fotbalového stadionu istanbulského klubu Besiktas, při kterém zemřelo 38 lidí, se v neděli na internetu přihlásila radikální kurdská skupina Sokoli osvobození Kurdistánu (TAK), podle níž při útoku zemřeli dva její členové.

Anonym 90186 11.12.2016 18:30
navrhuji říci pravdu zaměstnancům, udělat o tom 2 hodinový pořad večer ve 20 hodin kde se zaměstnancům vysvětlí že stát si pomocí různých kliček a obezliček, obkliček a smyček, kamufláží a přímých daní a dvojího zdanění bere 60% z jejich mzdy. A myslím že situace bude vyřešena druhý den dopoledne a politici v tom budou hrát hlavní roli kdy se budou prát o sedadla ve vládním speciálu mířícím za hranice české republiky.

Anonym 90186 11.12.2016 10:52
Už léta realitní odborníci, zástupci stavebních firem, developerů, představitelů Hospodářské komory, ekonomů a v nedávné době i Světová banka upozorňují na to, že proces povolování staveb v Česku je nesmyslně složitý a dlouhý.
V nedávné studii, v níž hodnotila celkem 189 zemí světa, vyhodnotila Světová banka povolovací proces staveb v ČR jako 19. nejdelší na světě. A to se ještě jednalo o mírné hodnocení, protože Světová banka se ve své studii odvážila bláhově předpokládat, že český úředník během povolovacího procesu dodrží všechny stanovené lhůty. Právě liknavost úředníků a nedodržování stanovených lhůt je vedle složitosti samotného procesu hlavní příčinou současné paralýzy českého stavebnictví.
Za logický a zcela legitimní lze tedy považovat požadavek většiny z výše jmenovaných zástupců odborné veřejnosti, který volá po zjednodušení povolovacího procesu a nastavení závazných schvalovacích lhůt pro úředníky tak, aby nedocházelo k dalším neúměrným protahováním řízení a jeho zdržování.Pro většinu z nás, kteří pracujeme v komerčním sektoru, je takové určování závazných lhůt a termínů, do kdy je třeba určitou věc dokončit, odevzdat či posoudit, samozřejmým denním chlebem a většinu z nás by nejspíš ani ve snu nenapadlo, že s tím není něco v pořádku. Ovšem chyba lávky! Pokud se něco takového u vás ve firmě děje, můžete se od teď odvolávat na zástupce ministerstva pro místní rozvoj a dalších zainteresovaných ministerstev, kteří závazné lhůty považují za nepřípustný nátlak na úředníky.
Připadáte si, jako že vám nejspíš něco uniká nebo že si z vás někdo dělá dobrý den? Nenechte se zaslepit vlastní soukromou zkušeností! To, že vy mnohdy zůstáváte v práci do půlnoci, abyste stačili dokončit úkol v daném termínu, protože víte, že kolega už na to čeká a bez toho se nepohne dál, v tomto případě neobstojí. Váš a úředníkův svět, to je něco docela jiného! Na úřadě žádné pozemské zákony neplatí! Úředník je pámbů. Pokud říká, že to nestihl, tak to prostě nestihl, a vy zaprodanci z komerční sféry na něj nevytvářejte tlaky ještě by z toho, chudák, měl stres.
Co na tom, že tím trpí celé české stavebnictví, které se výrazným způsobem podílí na českém HDP? Že se v krátké době můžeme dostat do situace, kdy se přestanou realizovat stavby a dojde ke kolapsu celého odvětví? Co na tom, že stavebnictví u nás živí tisíce rodin? Hlavně, když může být úředník v klidu a nikdo na něj nemůže. A nás ostatní může hřát vědomí, že aspoň někdo se má v naší zemi skutečně dobře. Budiž mu to přáno!

Anonym 17847 11.12.2016 10:50
Všem důchodcům co se podíleli na rozkrádání státního majetku kuponovou privatizací nebo prodejem podnikových akcií vyplácet každý měsic pětadevacet na holý zadek bejkovcem.Podobně jednat se všemi sedláckými restituenty,kteří místo práce na polích si přijedou jednou za rok pro tučné restituce a tak zbídačují všechny co v zemědělství dřou celý život.Ti pak odchází do důchodu s malým důchodem a sedláci si v důchodu díky restitucím pořádně debužírujou.Chce to znovu znárodnit všechny lesy i pole ,aby zemědělství dobře živilo národ jako za komunistů.Těm co pobírali restituce předepsat tuto zlodějnu k náhradě.Pak sedlákům roupy jásat pro tento kapitalistický svinčík přejdou.

Anonym 17847 11.12.2016 10:40
Pro 9O186.Pokud by se v Česku místo zde vládnoucích lumpů dostala k moci tvrdá levice mladé generace tak by byl přebytkový rozpočet zaveden hned.Na debužírování důchodců by se přestalo dlužit.A všem důchodcům co pomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat začít vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod na holý zadek bejkovcem.Ušetřené finance použít na svižné splácení starými lumpy u moci nasekanýuch dluhů.Důchodcům pak naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Pak jim roupy jáísat pro nějakého Havla přejdou.

Anonym 90186 11.12.2016 00:00
Každý řidič, občan se stejnými právy jako každý hostinský, by si za své peníze koupil do svého vozu GéPéeS a při zahájení jízdy, by se online přihlásil do evidence dopravní policie a ta by bez přestání kontrolovala prostřednictvím GéPéeS jeho dodržování dopravních předpisů. EED dokonce nepotřebuje udavačský blok na stránkách ministerstva financí, neboť každý pirát bude odhalen on-line přímo dopravní policií a to okamžitě. Ano, většina řidičů jsou poctiví, ale přeci jenom skupina silničních pirátů nerespektováním dopravních předpisů a neplacením pokut pokřivuje dopravní prostředí, a tím nás všechny ostatní poškozuje.
Nejsem schopen dopočítat finanční přínos pro stát, až bude každý řidič kontrolován v každém okamžiku na každé silnici, a každý jeho prohřešek bude sankcionován, ale jistě by se mohlo jednat i o stovky mld. Kč pro stát. Pak by mohli učitelé dostat ke 4,5 tisíc Kč z EET dalších 45 tisíc Kč z EED, dětské školky bychom mohli vyvážet a důchody budou atakovat výše manažerských platů. O penězích na dotace ani nemluvím.

Anonym 90186 10.12.2016 20:04
Němci mají opět našlápnuto a zap.děným Čechům se opět vzdalují mílovými kroky. Není se čemu divit, když Němci nemají ve vedení státu takový lega jako Ovara, Bureše, Kolozubou pleš.
Německá spolková vláda bude mít v letošním roce o 15 miliard eur (405 miliard Kč) vyšší příjmy, než plánovala. Berlín plánuje vyrovnaný rozpočet od roku 2014, kdy toho dosáhl poprvé od roku 1969, a nynější vládní koalice jej hodlá udržet nejméně do roku 2020. Ve skutečnosti je bilance hospodaření celkově mírně přebytková a veřejné finance loni zaznamenaly aktivní saldo 19,4 miliardy eur, nejvyšší od sjednocení země na začátku 90. let.Podle plánu na letošní rok mělo Německo hospodařit s příjmy a výdaji ve výši 316,9 miliardy eur a na příští rok už byl schválen vyrovnaný rozpočet v objemu 329,1 miliardy eur. Na výdaje související s integrací migrantů a na boj proti příčinám migrace má spolková vláda v příštím roce dát zhruba 19 miliard eur.

Anonym 90186 10.12.2016 19:46
Pro 94158
Spíš nám prozraď, kolik si už naprášil číšníků a jestli si už prásknul souseda, že má lepší auto než ty. Praxi s STB praktikami má autor EET. TOP 09 nikomu nenutila STBácké praktiky šmírovat, práskat, vyrábět komprovidea. Toto prováděli, komunisti, náckové a teď to u nás zavádí "neagent" STB, ktorý někradně, pouze pobírá dotace.
Pokud mě někdo okrádá, tak je to Bureš. Se svými STBáckými praktikami mě nutí odvádět stále vyšší částky z platu na tu jeho úřednickou mafii. Tebe samozřejmě "okrádají" živnostníci, když jseš závislej na soc. dávkách a tleskáš tomu, kdo více odrbe reálně pracující, aby ti sociálka mohla posílat slušný příjem.

Anonym 94158 10.12.2016 12:58
Lidé, kteří napomáhají rozkrývat zločiny jsou hrdinové. Hlavně Ti, kteří s nasazením života zachraňují jiné občany, jako třeba pan Velíšek a chlapec, který před nepříčetnou ženou zachránil studentku a další. V menší míře i Ti, kteří jsou svědky zločinu a riskují život před kriminálníky, kteří okrádají stát na EET a tím nás všechny. STbáci byli samá špinavost. Myslím, že je dnes nahradili Top lumpové a jejich modří také zloději. Jedeš v tom 90186 také?

Anonym 17847 10.12.2016 09:35
Chce to krutou revoluci vedenou tvrdou levicí mladé generace.Pak zvyšovat inteligenci důchodců výplatou zasloužených a spravedlivých dúchodů, za pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku, na holý zadek bejkovcem.Při této Bohu milé práci nešetřit ani bejkovce a ani zadky zlumpačelých důchodců.

Anonym 90186 09.12.2016 22:32
Oddanost lidí, sponzorovaných Andrejem Babišem, je vůči němu bezbřehá. Všimli si toho i chorvatští recesisté Ševa i Laky, kteří českého ministra financí parodují. Na videu, které natočili před třemi lety, jasně vystihují, jak se nechal populární žokej Josef Váňa omámit plnou peněženkou česko-slovenského oligarchy a získal tím jeho obdiv a lásku.V předělávce hitu Je Taime tak sportovec vysílá ke svému ikonickému vzoru jasný vzkaz miluji tě. Ačkoliv má klip starší datum vzniku, na situaci se nic nezměnilo a Váňa dokonce letos zkoušel docválat v Babišově dresu do senátu. Jak vidět, nejen, že se český vicepremiér inspiruje v Chorvatsku s EET, ale velebení funguje i zpětně. Jen ne zřejmě tak, jak by si Andrej Babiš představoval.

Anonym 90186 09.12.2016 17:28
Hmm, tak obecní hospody. V druhé fáze obecní obchody. A postupně pak obecní kadeřnice, instalatéři, zedníci, ..
Ale vůbec, opravdu vůbec, tu ten estébák nezavádí socialismus křížený s (nejen ital.) fašismem (korporativismus).

Anonym 90186 09.12.2016 16:19
Estébáckou atmosféru, která v posledních letech prostupuje celou společností, dokládají i legislativní kroky zejména z dílny hnutí ANO. Sem patří šmírovací systém EET, kde přes speciální web ministerstva financí už 700 udavačů využilo možnost nahlásit údajně nepoctivé hospodské. Patří sem i další Babišův zákon o prokazování původu majetku, rovněž umožňující anonymní udání movitých sousedů nehledě na to, zda majetek nabyli poctivě, či nikoli.
Není třeba dodávat, že systém EET se v žádném případě netýká Babišových firem, jejich daňové optimalizace, miliardových dotací a daňových úlev. A že majitel Agrofertu není nikým tlačen k tomu, aby věrohodně prokázal původ svého majetku nejen v prvopočátcích jeho podnikání v neprůhledných firmách O. F. I. a Ameropa. Ani jak přišel k miliardám ze eráru v dobách expanze Agrofertu zejména za vlád ČSSD.
Postupující atmosféra strachu, kdy se lidé znovu bojí veřejně projevovat, aby si nezpůsobili problémy se státní mocí, je jedním z průvodních znaků současnosti. Stejně jako zastrašování, vydírání a osobní likvidace nepohodlných, a to i za využití účelově vyrobených kompromitujících materiálů.

Anonym 90186 09.12.2016 16:18
V současné době jsme znovu svědky sbližování Miloše Zemana se šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem. Ten s podobnými praktikami nemá žádný problém, a zřetelně překonal svoje předchůdce z Bártovy formace Věci veřejné. O tom svědčí mimo jiné loňská aféra se složkou na poslance ČSSD Ladislava Šincla disponující informacemi, které nebylo možné dohledat v mediálních zdrojích. Tento případ vyvolal řadu spekulací o bezpečnostně-zpravodajské divizi Agrofertu, která se později potvrdila i úzkými Babišovými vazbami na bývalého ředitele ÚOOZ Roberta Šlachtu a jeho spolupracovníky.
Pokud dnes ministr vnitra Milan Chovanec v souvislosti s komprem na Forejta na jedné straně odmítá tyto estébácké metody, ale na druhé straně vnímá informace, které by mohly vést k odebrání bezpečnostní prověrky, měl by si uvědomit, že i on byl cílem diskreditačního ataku, kdy novináři z Babišových médií disponovali kompromitujícími fotomontážemi. A že počátkem letošního roku poukázal Babišův server Lidovky na krádež tisíců soukromých mailů premiéra Bohuslava Sobotky, která ovlivnila výběr ředitele Českého rozhlasu. Případ, kterého se tehdy ujal Šlachtův ÚOOZ, dodnes není vyšetřen, přičemž se spekulovalo o Babišových zájmech v pozadí.

Anonym 90186 09.12.2016 16:17
Podobné kompro se v okolí Miloše Zemana nevyskytlo poprvé. V roce 200 vyrobili poradci tehdejšího premiéra materiál s názvem Olovo s cílem zdiskreditovat Petru Buzkovou. Mimo jiné obsahoval smyšlené pomluvy o tom, že se významná politička ČSSD dříve živila prostitucí, týrala svou malou dceru a spolupracovala se Státní bezpečností. Ačkoli se prokázalo, že autorem hanopisu byl Zemanův poradce Vratislav Šíma, nebyl potrestán a z Úřadu vlády neodešel.
Nemusíme ale chodit daleko do minulosti. Kompromitující materiály nabízel v médiích bývalý ředitel civilní rozvědky Karel Randák v době, kdy spolupracoval s Andrejem Babišem. Mstil se tak za svoje odvolání z funkce pravicovou vládou.
Zásahy do soukromí jsou stále patrnější. I pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová odsoudila zveřejnění soukromých hovorů expremiéra Petra Nečase týden před posledními volbami do Evropského parlamentu, pečlivě vypreparovanými z tisíců hodin odposlechů. Babišova Mladá fronta DNES tehdy za jejich zveřejnění, sloužící výlučně k osobní dehonestaci, dostala pokutu 240 tisíc korun.

Anonym 90186 09.12.2016 16:16
Výhrady k Forejtově práci přitom vyvrátil samotný Mynář, který po jeho rezignaci krátce poté, co se v médiích objevily zmínky o videu, oznámil, že odbor protokolu byl po celou dobu velmi dobře veden a zbylí pracovníci odboru nyní zvládnou bez problémů po nějakou dobu zajišťovat jeho chod. Tedy do nástupu nového hradního protokoláře Miroslava Sklenáře, který dnes působí v čínské společnosti CEFC pod patronátem Jaroslava Tvrdíka. Mynář v této souvislosti dosud nevysvětlil, proč musela být zapečetěna Forejtova kancelář po čtrnácti letech jeho působení na Hradě, když byly pracovní vztahy tak harmonické, a údajně odešel z vlastní vůle.
Hlavní a zásadní chybou hradního ceremoniáře Jindřicha Forejta je skutečnost, že Zemanovi uvěřil, do tohoto rizikového vlaku nastoupil, a že si včas neuvědomil, v jak toxickém prostředí se pohybuje. Octl se v nesprávný čas na nesprávném místě a doplatil na estébácké praktiky, které nejsou ničím novým, pouze v poslední době gradují. To nic nemění na tom, že štvanice a způsob jeho odstřelu jsou nepřijatelné.

Anonym 90186 09.12.2016 16:14
Není žádným tajemstvím, že Forejt příliš nezapadl do hradní party kolem kancléře Vratislava Mynáře a hlavního prezidentova poradce Martina Nejedlého, kteří se jej dlouhodobě snažili zbavit. Zdroje z Hradu ho pomlouvaly v médiích, Mynář do jeho odboru už před dvěma lety posílal audity a kontroly. Spekuluje se, že hlavním důvodem byl boj o vliv na prezidenta, ale možná také hradní ceremoniář postupem času příliš mnoho věděl. Prezident Zeman nad ním dlouho držel ochrannou ruku, měl také proč.
Není žádným tajemstvím, že Forejta přemluvil, aby zůstal na Hradě, a jeho práce si považoval. Slíbil mu, že jej časem jmenuje velvyslancem ve Vatikánu, čemuž bránil pouze chybějící podpis prezidenta. Ačkoli i dnes tvrdí, že jej bude na post velvyslance nadále podporovat, zní to po nevybíravé osobní dehonestaci, a poté, co jej zjevně hodil přes palubu, licoměrně.
Martin Nejedlý dnes tvrdí: Jindřich Forejt byl a je mým přítelem, mým kamarádem. Spekulace ohledně soupeření mezi námi je prosím totální blábol. Tomu lze jen stěží uvěřit. Stejně jako Zemanovu vysvětlení, že za Forejtovým odstoupením není žádné video, které prý ani neviděl.
Časová souslednost je jasná. Nejprve se v médiích zjevně z iniciativy Hradu objevily tři výhrady k Forejtově činnosti. Pozdní přílet na pohřeb bývalého slovenského prezidenta Michala Kováče, aféra kolem státního vyznamenání Jiřího Bradyho, a nesprávné informování prezidenta Zemana o tom, že americký velvyslanec Schapiro chyběl na Hradě při předávání státních ocenění.
Ani jedna nepůsobí přesvědčivě, pokud je připisována jedinému člověku, á propos proslulému svojí pečlivostí. Zejména trapná aféra kolem telefonátů Jiřímu Bradymu ukazuje, že se hradní protokolista zachoval jako loajální státní úředník, žehlící na tiskové konferenci rozhodnutí prezidenta vyznamenání neudělit. Jistě by neobvolával kandidáty bez jemu náležející kompetence. Obhajobou tohoto kroku na sebe zákonitě přitáhl negativní pozornost části veřejnosti, a stejně to nestačilo.

Anonym 90186 09.12.2016 16:12
Prezident Miloš Zeman se ohradil proti tomu, že za likvidací hradního protokolisty Jindřicha Forejta stojí intriky jeho kanceláře. Kompromitující video považuje za špínu. Nicméně byli to právě jeho lidé v čele s kancléřem Mynářem, kteří dlouhodobě usilovali o Forejtův odchod. Celá kauza je dalším projevem estébácké kultury, šířené v poslední době ve společnosti.Zatím se neví, kdo si kompro objednal a zřejmě i zaplatil, nicméně celá kauza výrazně připomíná rukopis ruských tajných služeb. Není to tak dávno, co i do českých médií pronikl případ britského diplomata Jamese Hudsona, který musel skončit kvůli videu, zveřejněnému ruským serverem informacia.ru. Byl na něm zachycen při návštěvě jednoho z nevěstinců v Jekatěrinburgu se dvěma prostitutkami. Krátce poté ve funkci skončil. Zdroj serveru dodal video s výhrůžkou: Ruské tajné služby mají spoustu takových filmů, aby mohly kompromitovat toho, kdo je neposlouchá.Oficiální důvod odstoupení Jindřicha Forejta uváděný Hradem je úsměvný. Nemůže mu věřit ani Jiří Ovčáček, pokud tvrdí, že hradní protokolista skončil sám dohodou z osobních a zdravotních důvodů.

Anonym 90186 09.12.2016 15:59
Elektronická evidence tržeb začíná citelně dopadat na život českých vesnic. Kvůli EET už za týden zaniklo zhruba 700 menších hospod, většinou bez nabídky teplého jídla. Vyplývá to z v pátek zveřejněného průzkumu Sdružení místních samospráv České republiky mezi starosty obcí. Ministr financí Andrej Babiš na svém Twitteru starostům naznačil, že situaci vyřeší zobecnění hospod. Obce pak prý nemusí EET zavádět.
Zánikem drobných pohostinství, obchodů a živností je přímo ohroženo 600 ze zhruba 900 zapojených obcí, uvedlo v tiskové zprávě sdružení. V České republice je přes 6200 měst a obcí.

Anonym 17847 09.12.2016 09:46
Babiš by jednak měl zveřejnit kolik státního majetku proda soukromníkům a kolik staveb zastavil.Pak by ta jeho bublina s úspěšným šetřením splaskla.Na další rok chce tento darebák zase zadlužit stát o šedesát miliard,korun a obyčejný český blb na to to jeho lumpáctví zase kouká jako blb Prostě se stávajícími lumpy u koryt bude cesta do státního bankrotu pokračovat.Chce to co nejkrutější revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a stále Česko zbídačujje odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách.Navíc znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 94158 08.12.2016 23:53
Koukám, že 90186 tu marně propaguje zlodějnu. EET je spravedlivé řešení. Většina občanů jsou zaměstnanci a nemohou si ukrást v zaměstnání dočista nic. Ani daně, či zdravotní pojištění a vůbec ne sociální pojištění. Spravedlnost by měla být stejná pro všechny. Možná by to chtělo více úředníků, a to aby na ty kalouskoviny dohlédli. Poctivé miliardy z EET mohou ještě více vylepšit již tak excelentní ekonomiku. Podle průzkumu se kriminální činy týkají maximálně 2% obyvatel. Takže řve jen zanedbatelné procento. Jinak průměrný plat dvacet sedm tisíc dvě sta je rekordní a ještě poroste, pokud se k válu nedostanou Top lumpové a jejich modří kámoši. Po ukončení zásahů do mrzačení koruny si budeme moci úžívat v zahraničí a kupovat kvalitní potraviny z Německa. Či odnaučit české firmy švindlovat (učit polská vejce češtinu, nafukovat maso vodou, prodávat maso z prošlých strategických zásob okolních zemí, určeno pro psí krmivo a další lahůdky).

Anonym 17847 08.12.2016 14:14
Ideální stav by pro Česko byl kdyby už půl roku před parlamentními volbnami byl většině důchodců ,za pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku,důchod vyplácen jedině na holý zadek bejkovcem.Tak by mnoho důchodců do voleb skapalo hladem a nezacláněli by mladé generaci v rozletu.

Anonym 90186 08.12.2016 12:46
5. Celkově si stále dovedu představit, že EET bude pro stát zisková. I když zavedení vyjde na půl miliardy a roční provoz na stamiliony, může být, že se slibovaných 10 i více miliard ročně navíc vybere. Ale způsob, jakým to Andrej Babiš udělal, jen dokazuje, jaký je to šlendrián a jak hluboce ministr pohrdá podnikatelským prostředím v zemi. Zejména malými firmami. Jak vůbec můžeme tolerovat, že se podmínky neustále mění?! Vždyť právě to je na českém podnikatelském prostředí to nejhorší! To z nás dělá ten věčný Kocourkov!

Anonym 90186 08.12.2016 12:46
4. Z neveřejných zdrojů dále vím, že Andrej Babiš má s EET ještě mnohem větší plány. To, co sledujeme, je jen jakási první vlna, u které se počítá, že se nebude občanstvu líbit. V pozadí už ale týmy odborníků pracují na druhé, více sexy fázi EET. V rámci ní prý Finanční správa začne ze sebraných dat dělat podnikatelům všelijaké chytré výkazy a reporty. Což má Andrejovi získat velkou lásku živnostníků. Jestli je to pravda, tak bych si zrovna na to dal velkého majzla tohle přece není práce pro stát! Já nechci, aby stát suploval nějaké podnikatelské systémy a radil vám, jak máte podnikat. To už je moc velký bratr a na to říkám prr!

Anonym 90186 08.12.2016 12:45
Chaos kolem elektronické evidence tržeb včetně několika informací o financování popsal před časem precizně analytik Martin Jaroš. Na svém facebookovém účtu uvedl pár poznámek o nešťastné EET.
1. Babišův šéf Finanční správy původně odhadoval, že software pro provoz EET vyjde stát na spíše méně než 50 milionů Kč.
2. Kolega Michal Bláha odvedl skvělou práci se svým Hlídačem smluv a zjistil, že zavedení EET zatím stálo 388,3 milionu korun, z toho 347 milionů dostala IBM bez soutěže. A to v tom nejsou mzdové náklady pro několik set lidí z Finanční správy a samozřejmě náklady samotných podnikatelů.
3. Nejnovější zmatky ministra Babiše ani nekomentuji, už to udělali jiní a lépe. Andrej je najednou překvapený, že existuje víc druhů podnikání než jen brát dotace z EU a vytvářet chemické sloučeniny pod značkou Penam. Ještě v srpnu přitom pan Babiš rozhodně odmítl výjimku pro farmářské trhy, protože je prý nesystémová . Ministerstvo také výslovně odmítlo výjimku pro kolotočáře, protože systémovost zákona nesmí nic narušit. No a vidíte, najednou jsou na stole 7 dní před startem výjimky pro FO s příjmem pod 250 tisíc korun ročně a pro část plateb z e-shopů. Je tohle možné?

Anonym 90186 08.12.2016 12:43
Michal Bláha, který založil web Hlídač EET, položil Generálnímu finančnímu ředitelství dotaz týkající se smlouvy mezi Generálním finančním ředitelstvím a společností IBM ohledně vývoje aplikace ADIS. Právě na ní je závislá elektronická evidence tržeb. IBM získala od GFŘ téměř 200 milionů korun. Konkretizace toho, co IBM dělá, ovšem zveřejněno nebude a jak bylo panu Bláhovi sděleno, je to z důvodu obchodního tajemství.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti