Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Miloš Zeman diskuse strana 4400

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 13.01.2017 18:20
Přeji paní Savčenko úspěchy v jejím konání!

Anonym 90186 13.01.2017 18:19
Díky Topko a díky Nadě za návštěvu. Ať se ti a Ukrajině daří. Zvláštní uznání ještě jednou paní Zelienková, která se angažovala ze všech českých politiků snad nejvíc.
A vy kremloboti, opět jste dokázali, co jste za morální a lidský odpad.

Anonym 90186 13.01.2017 17:57
Od loňského léta otřásalo vládní koalicí nařčení, že policejní prezident Tomáš Tuhý je podezřelý z brutálního úniku informací. Odpůrci změn v policii z bývalého ÚOOZ vyrukovali se silným kalibrem, kterého se okamžitě ujal Babišův tisk. Dnes se potvrzuje, že celá kauza stála na vodě a policejní spis, který unikl do médií, byl zmanipulovaný.

Anonym 90186 13.01.2017 17:38
Domácí násilí na ženách a dětech by v rámci ruského trestního zákoníku již nemělo být zločinem. Návrh zákona prošel zatím prvním čtením a pro přijetí hlasovalo 368 poslanců proti jednomu nesouhlasnému hlasu, informuje server Politico.

Anonym 90186 13.01.2017 16:33
Pěkný tančíky ty američtí rekové mají.

Anonym 90186 13.01.2017 16:28
"Kreml ve čtvrtek označil rozmístění amerických tanků na polském území za ohrožení ruských zájmů.." - samozřejmě, že ohrožují ruské zájmy - hlavně ty v Pobaltí.

Anonym 90186 13.01.2017 16:24
Jó, Češi, to je jiná liga
Téměř osmdesát let od holocaustu se Prostějovem přehnala vlna hysterie a nenávisti, která nemá obdoby. Souvisí se snahou o rehabilitaci židovského hřbitova a zejména se zmanipulovanou peticí proti tomuto plánu. Podepsaly ji tři tisíce lidí a přestože vznikla na základě lží, rada města jí doporučila vyhovět.Hřbitov, na kterém jsou pohřbeny dva tisíce židovských obyvatel Prostějova, leží u základní školy a reálného gymnázia. Nyní je tam park, kde lidé venčí psy, a parkoviště. Za druhé světové války hřbitov zlikvidovalo město Prostějov a náhrobky rozprodalo nebo rozdalo. Řada místních s nimi poté vydláždila chodníky či dvorky .
O rehabilitaci pamětihodnosti nyní usilují dobročinná nadace Kolel Damesek Eliezer a Federace židovských obcí. Mecenášem je významný rabín Louis Kestenbaum z Brooklynu, který se věnuje záchraně židovských památek ve střední a východní Evropě. Návrh zahrnuje zvýšení piety celého místa, živý plot, rozšíření zeleně a vystavení několika náhrobků.
Proti tomu vznikla petice, její autoři ovšem strašili kompletní obnovou pohřebiště, kácením stromů, rušením laviček, visutými lávkami a využili vizualizaci, na níž je park obehnán zdí. Nadace i město se od toho distancovaly, bylo však už pozdě.
Zmanipulovaná petice odbrzdila protižidovské nálady. Obrázek se zdí řada lidí označila za drzost a na sociálních sítích, internetu, v diskusích a v některých článcích v místním tisku se to začalo hemžit žiďáky, cizáky, židozednářskými klany či ultraortodoxními americkými Židy.

Anonym 90186 13.01.2017 16:19
Ačkoli je počet slovenských uživatelů Facebooku mnohem nižší než počet uživatelů českých, nasbírala stránka Andreje Kisky oproti Zemanově téměř trojnásobný počet fanoušků. A nejde zdaleka jen o čísla. Online PR slovenského prezidenta Andreje Kisky je na vyšší úrovni, než je tomu v případě českého prezidenta Miloše Zemana. Zásadní problém Zemanovy stránky tkví ve způsobu jeho komunikace příspěvky obsahují často jen jedinou větu, která je navíc ryze informativního charakteru. Nenalezneme ani stopové množství nějakých emocí, které jsou pro úspěšné PR na Facebooku klíčové, popisuje autor výzkumu Milan Fiala.
Oproti tomu Kiskova komunikace na Facebooku je podle něj prakticky ideální. Jeho stránka působí vysoce reprezentativně, což ovšem nemá vliv na velké množství osobitosti a lidskosti v jeho příspěvcích. Již jen taková maličkost, jako je jeden smajlík v příspěvku, mu totiž dokáže dodat zcela nový ráz, říká expert na online marketing. Čísly vyjádřeno, stránka českého prezidenta měla v době průzkumu na Facebooku 86 758 uživatelů a Kiskova 237 669. Ač za sledovanou dobu výzkumu pověsil aparát slovenského prezidenta na Facebook jen 185 příspěvků oproti Zemanovým 328, získává slovenský prezident v průměru 4130 označení to se mi líbí oproti Zemanovým 1098. Zemanovi průměrně lidé sdílí příspěvek 92krát, Kiskovi pak 223krát. Zeman prohrává i v průměrném počtu diskusních příspěvků.
Podobné je to i s účtem na Twitteru. Zatímco slovenský prezident má více než 60 tisíc sledujících, profil Miloše Zemana je od 7. 10. 2013 neaktivní s 5463 sledujícími.Jediné, co Andrej Kiska nemá, je aktivní mluvčí. Zemanův Jiří Ovčáček dával vloni na Twitter téměř sedm zpráv denně včetně všech svátků a víkendů.

Anonym 17847 13.01.2017 15:38
Už nebožtík Hitler považoval Čechy za méněcennou rasu a chtěl je po vítězné válce s Ruskem Čechy ,za jejich troubovitost,odsunout na Sibiř.Když se podívám jaké lumpy už sedmadvacet roků většinově obyčejný český blb volí vidím,že měl nebožtík Hitler v uvedeném pravdu.Pokud nemá být narod Čechů převálcován rozumnějšími národy,jako jsou Němci a Židé,tak to chce uměle zvýšit inteligenci národa Čechů.Začít u důchodců.Těm je třeba za většinovou troubovitost a lenost přemýšlet odebrat volební právo.Protože náklady na zdravotní zabezpečení důchodců a výplata důchodů příliš zadlužují Česko je třeba nastavit takový model co tyto vady mít nebude.Ve zdravotnictví je třeba aby důchodci měli nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platili ze svých úspor.Je třeba vytvořit výplatní místa zasloužených a spravedlivých důchodů. .Funkcí výplatců důchodů pověřit mladé chasníky ve výborné fyzické kondici a předzásobit je dostatkem pracovních pomůcek ve formě kvalitních bejkovců a okovaných násad od krumpáče.Pak vzít každého žadatele o důchod nejprve na pohovor.Tam ho upozornit,že po sedmadvacetileté vládě lumpů je tato země rozprodaná,rozkradená a astronomicky zadlužená.Pak se žadatele o důchod zeptat co proti tomu celých sedmadvacet roků dělal.Pokud nic,tak mu vyplatit zasloužený a spravedlivý dlchod jedině na holý zadek bejkovcem.Když bude proti této výplatě důchodů remcat,ta mu navíc ubalit pár ran okovanou násadou od krumpáče po hubě a on remcat přestane.Je třeba,aby výplatci důchodů odváděli jen kvalitní práci a tak řádně bejkovcem vyplacený důchodce trpěl do další výplaty důchodu pořádnou kulhavkou.Tak ho ani ve snu nenapadlo jít proti mladé generaci u moci do ulic demonstrovat.Bude každý bejkovcem vyplacený důchodce se belhat k domovu,aby mu pak mohla jeho bába dávat na maděru rozsekaný zadek studené obklady.Až se bude takový důchodce belhat k domovu s na maděru rozsekaným zadkem začne dokonce přemýšlet.Dojde mu,že ty lumpy co sedumadvacet roků volil přece jenom volit neměl.Tím značně vzroste jeho inteligence a národ Čechů bude mít šanci se zařadit mezi rozumné národy světa.

Anonym 17847 13.01.2017 14:54
Před válkou Němci v Česku vyřvávali,že jeden národ ,jedna Říše,proto bylo od vedení Československé vlády rozumné,že jim dostat se odsunem do Německa uvedené umožnila.Zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpové by brzo tolerovali i to aby Češi Němcům zaplatili i ten střelný prach co Němci spotřebovali při popravě Čechů v Lidicích.

Anonym 17847 13.01.2017 14:37
Pro 94158.Pokud USA nazýváš Velkým bratrem tak jsi trouba,který je zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně.USA žádného bratra nemají.Ti chtějí mít celý svět v područí a ze všeho kořistnit.Ty lumpy co nás zatahli do spolu s USA je třeba za vlastizradu odporážet na katovských mujčírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 94158 13.01.2017 14:22
Pan Kalousek se měl setkat s vícenásobnou vražedkyní a předat ji dýku. Myslím, že teď můžeme jenom čekat koho má sejmout.

Anonym 17847 13.01.2017 09:52
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 94158 12.01.2017 23:16
Z prostoru za velkou louží se ozývají dozvuky kompromitačního systému p. Obamy. Je známo, že vojenský střet obou velmocí by byl pro střední Evropu fatální. Pro mír by bylo dobré aby Velký bratr a Rusko měly stejné postavení. Prostě blízkost vojsk opačné velmoci by měla být vyvážená. Rusové by měli stavět plovoucí ostrovy ve stejné vzdálenosti jako jsou silové prostředky od Ruska v Turecku. Asi by měli základny umístit v zemích ve stejné vzdálenosti jako má opačná strana. Takové vyrovnání by vedlo k MÍRU. Češi nechtějí být opět jen obětní beránek.

Anonym 94158 12.01.2017 22:10
Přestože za kompromitující zprávou z Ruska je britský agent, bolševická NOVA mluví opak. Nesmíš je milý mladý válečníku tolik hltat. Myslím, že stejné zprávy jako NOVA šířili i bolševici v roce 1948.

Anonym 90186 12.01.2017 20:40
Spojené státy musejí být připraveny čelit chování Ruska v oblastech, kde oba státy nemohou spolupracovat. V úvodu slyšení před branným výborem amerického Senátu to dnes řekl kandidát na post šéfa Pentagonu James Mattis. Podle agentury Reuters se očekává, že jeho nominace projde.
Bývalý generál Mattis opustil armádu v roce 2013, a podle amerických zákonů bez souhlasu Kongresu nemůže vykonávat funkci ministra obrany, vyhrazenou civilistům. Podobný souhlas američtí poslanci nevydali od roku 1950, ale nyní jsou podle Reuters ochotni to udělat.
Spolupracovali jsme s Ruskem v nejtemnějších dnech studené války. Podporuji zájem prezidenta Donalda Trumpa spolupracovat s Ruskem nyní, řekl šestašedesátiletý Mattis.
Kandidát na vedení Pentagonu mezi hrozbami, které Rusko představuje, jmenoval i jeho hackerské útoky proti USA, jejichž existenci ve středu na tiskové konferenci poprvé uznal i Trump. Podle Mattise jde dále o ruskou informační válku, porušování smluv, využívání otevřených vojenských operací k destabilizaci jiných zemí a alarmující zprávy z Moskvy ohledně užití jaderných zbraní.
Ruský prezident Vladimir Putin se podle Mattise pokouší rozdělit NATO. Američtí spojenci jsou pod nejsilnějším tlakem od konce druhé světové války. V minulosti bylo mnoho pokusů o restart vztahů s Moskvou, ale seznam úspěchů je krátký, konstatoval bývalý generál.
Mattisova kandidatura má vřelou podporu šéfa branného výboru, vlivného republikána Johna McCaina. Nominaci nového šéfa Pentagonu komentoval slovy, že nemůže být šťastnější. Dnes McCain při slyšení na adresu Ruska řekl, že Putin chce být našim nepřítelem, jako nepřítele nás potřebuje. Nikdy nebude našim partnerem.

Anonym 90186 12.01.2017 20:36
Babiš a mladá milenka, to je pro Faltýnka smrtící kombinace!

Anonym 90186 12.01.2017 20:35
Chudák malá přepracovaná. Už aby ho odnes čert i se slovenským fízlem.

Anonym 90186 12.01.2017 20:34
Přehled funkcí:
Předseda poslaneckého klubu hnutí ANO
Předseda zemědělského výboru sněmovny
Člen organizačního výboru sněmovny
Člen představenstva Agrární komory
Člen představenstva Agrofert a.s.
Člen představenstva ZZN Pelhřimov
Člen představenstva společnosti OLMA
Člen představenstva společnosti Agrotec
Člen představenstva společnosti Oseva
Člen představenstva Zemědělské akciové společnosti Březno
Člen představenstva společnosti Agri CS
Zastupitel města Prostějov
Předseda bytové komise zastupitelstva města Prostějov
Člen představenstva Vodovodů a kanalizací Prostějov
Člen dozorční rady Moravská vodárenská
Člen dozorční rady A.S.A. TS Prostějov
Člen dozorční rady obchodní společnosti Navos
Předseda sdružení Agrární iniciativa
Představitel Konsorcia nevládních organizací
Člen představenstva Potravinářské komory
..co dodat? Celkové vyčerpání se dalo čekat.

Anonym 90186 12.01.2017 20:33
Adrejovo pevné jádro "firmy" se začíná bortit.

Anonym 90186 12.01.2017 20:32
Včera v rozhovoru na LžiDnes ty nesmysly nezvládal za sebe rozumně skládat už ani Bureš, Faltýnka dnes kleplo.
ANO, bude líp!

Anonym 90186 12.01.2017 20:32
Falcon se nám nějak přehřál. Tak to už nás asi Atrey Babiš nezachrání..

Anonym 90186 12.01.2017 20:31
vymýšlení nových rádobyinteligentních žvástů na obranu bureše porazí i vola.

Anonym 90186 12.01.2017 20:30
Nový slogan do volební kampaně přišel jak na zavolanou: "Kalousek utejral Faltýnka! Všetci kradnú! "

Anonym 90186 12.01.2017 16:24
Včerejší perličky neagenta Bureše
Agrofert určitě není závislý na zemědělských dotacích.
Proč by tedy mělo vadit, že společnost už žádné dotace nedostane? Možná proto, že toto tvrzení není tak úplně pravdivé.
Máme zákon o střetu zájmů a já se jím řídím. Nikdy nehlasuju, když se to týká mých firem.
A kdy tedy pan ministr hlasuje? V oblasti zemědělství, potravinářství, zdravotnictví či médií nikdy?
Já zásadně odmítám, že bych někdy někomu odpustil nějaké daně nebo že bych si přihrál nějaké dotace.
To je u ministra financí hodně zvláštní výrok. Daně se tedy asi odpouštějí na vnitru nebo u ministra zahraničí.
Jsem šokován z přístupu ČSSD a pana premiéra. Vždyť se mnou v roce 2013 vyjednával o koalici. Pan premiér podrazil Zemana u prezidentské volby a teď i mě.
Samozřejmě. Je vždy důležité se vhodným způsobem zastat těch, se kterými se později bude spolupracovat.
Je skandální, že lidi volí do sněmovny takovéhle lháře.
Souhlasíme, zvolený pane ministře. Je to šokující.
Máme tu mediální prostor, kdo je financuje? Dobře víte, jak fungují média. Vliv inzerentů, vliv majitelů.
Vliv majitelů? Ve společnosti MAFRA určitě nikdy!
Informace o tom, že jsem jinak orientovaný, zásadně odmítám. Já jsem byl v centrále Pentagonu. Já jsem byl v centrále CIA.
CIA, FBI Andrej Babiš byl všude. Kromě StB, samozřejmě.
Stokrát opakovaná lež je lež.
K tomu nezbývá než dodat, že to je pravda.

Anonym 90186 12.01.2017 16:15
Fotřík asad si hlavně brunnera najal na syrské židy. Přes bláboly místních rusáckých poskoků o syrském sekulárním režimu, chránícím všechny menšiny toto byla a je realita baasistického režimu asadovic famílie - vyvražďování židů.

Anonym 17847 12.01.2017 15:47
Po revoluci bude třeba zprovoznit dostatek katovských mučíren a začít razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.Takzvaná demokracie ,díky tomu,že se hned po údajné revoluci prolhali lumpové k moci zkrachovala.Proto je jí třeba po revoluci nahradit krutou rukou mladé generace.Staré přitroublé lumpy nechat pochcípat hladem.

Anonym 17847 12.01.2017 15:34
Likvidaci národa Čechů může zabránit jen krutá revoluce vedená mladou generací.Při ní na katovských mučírnách odporazit co nejkrutěji vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko dodnes záměrně zbídačuje.Se zde vládnoucími lumpy,kteří sedmadvacet roků ženou Česko do státního bankrotu se dočkáme jedině likvidace národa Čechů.Proto je třeba vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet s bezbřehou krutostí na katovských mučírnách.

Anonym 17847 12.01.2017 15:25
Pro 90186. Takové lumpy jako jsi ty bude třeba odporazit na katovské mučírně za vlastizradu.Protože nevidíš jak Němci zbídačili za války národ Čechů potřebuješ na katovské mučírně vydloubat oči a pak roztrhnout tvojí prolhanou hubu od ucha k uchu.Němcům jde o to pomocí takových lumpů jako jsi ty oblbnout národ Čechů a pak zase zabrat Sudety.O ostatek zabrání Česka se postará světové židovstvo.

Anonym 94158 11.01.2017 23:21
Koukám mladý muži, že opět měníš dějiny. Československo válku nezačalo. Mnoho občanů Čech i Slováků bylo Němci povražděno. Mnoho Čechů bylo odvlečeno na práci do Německa. Mnoho Čechů padlo jako němečtí vojáci. Byli ze Sudet a dostali prostě povolávací rozkaz. Nesplnění takového rozkazu bylo tvrdě trestáno, a to včetně jejich rodin. Je vhodné najít mír, spolupráci a klid. Možná by pomohlo společné odpuštění a udělat pomyslnou čáru. Platit dnes odškodné jakékoliv straně je nesmysl. Kolik stojí sta tisíce vyhaslých životů? Kolik stojí 6 roků útrap, strachu a lidského ponížení milionů Čechů? Můžeme jen podat ruku na usmíření.

Anonym 90186 11.01.2017 19:40
"Od roku 2002 můžeme vidět jasný trend postupného klesání podílu těch, kdo odsun pokládají za spravedlivý," uvedlo CVVM. Proti poslednímu průzkumu z prosince 2013 se názor výrazně nezměnil, tehdy o spravedlivosti odsunu bylo přesvědčeno 40 procent dotázaných. Čtvrtina lidí teď míní, že odsun byl nespravedlivý, ale za minulostí je potřeba udělat tlustou čáru. Dalších devět procent si myslí, že odsun byl nespravedlivý a je třeba se za něj omluvit. Podle čtyř procent respondentů nestačí jen omluva, ale postiženým by mělo připadnout odškodnění či by se jim měl vrátit majetek. Roste také postupně podíl těch, kteří na věc nemají názor, nebo se o ni nezajímají. Bylo jich 25 procent.
O spravedlnosti odsunu jsou přesvědčeni spíš lidé starší, z menších měst a obcí, se špatnou životní úrovní a přívrženci KSČM a ČSSD. Obyvatelé Karlovarského a Jihomoravského kraje častěji míní, že odsun spravedlivý nebyl, ale měla by se za historií udělat tlustá čára. Mladí do 30 let zas častěji o tématu nic nevěděli, nebo se o ně nezajímali.
Za Benešovy dekrety se označují právní normy z let 1940 až 1945, které vydával prezident Edvard Beneš v londýnském exilu a po návratu do vlasti. Některé z nich zbavily občany německé a maďarské národnosti československého občanství a vedly k zabavení jejich majetku. Odsunu Němců a Maďarů z Československa se přímo netýkal žádný dekret, podle historiků pro tento krok ale předpisy vytvořily předpoklad.
Celkem 43 procent osob uvedlo, že by Benešovy dekrety měly dál platit. V roce 2002 si to myslelo 71 procent lidí, při posledním dotazování v roce 2013 polovina. Podle 12 procent dotázaných by se dekrety měly zrušit. Názor nemělo 45 procent respondentů. Pokračování platnosti dekretů podporují víc lidé nad 45 let, důchodci, Pražané, obyvatelé malých měst a obcí, sympatizanti KSČM, ČSSD a ANO. Názor, že by se dekrety měly zrušit, je častější mezi vysokoškoláky a voliči pravice.
Dvě pětiny lidí uvedly, že dekrety ovlivňují nepříznivě vztahy s Německem. U ostatních zemí - Rakouska, Polska, Slovenska a Maďarska - převládá názor, že na vzájemné vztahy dekrety nemají vliv.

Anonym 90186 11.01.2017 19:29
Ruská anexe Krymu je podle kandidáta na ministra zahraničí USA Rexe Tillersona porušením mezinárodního práva a Spojené státy potřebují mít v ruce nástroj, aby zabránily podobnému použití síly v budoucnu.
Tillerson během středeční rozpravy v senátním zahraničním výboru uvedl, že sankce jsou mocným nástrojem proti agresivní ruské politice a označil ruské vojenské akce v Sýrii za porušení mezinárodního práva. Samotného Putina však válečným zločincem nazvat odmítl. Takový termín bych nepoužil, odpověděl na otázku republikánského senátora Marca Rubia, který hovořil o civilních obětech připisovaných v Sýrii ruskému bombardování.
Anexe Krymu z roku 2014 prý Tillersona překvapila a USA na ni měly zareagovat výraznou podporou ukrajinských sil. Nedostatečně silová reakce prezidenta Baracka Obamy byla v Kremlu vnímána jako slabá odpověď, uvedl Tillerson.

Anonym 90186 11.01.2017 18:40
Koukal jsem na tiskovku Nebureše..místama připomínal Jakeše při legendárním projevu na Červeném Hrádku.

Anonym 90186 11.01.2017 18:40
Vážení soudruzi,
podpořte soudruha ing. Andreje Babiše, jenž
už od 12.12. 1980 se snažil jako "důvěrník" o důvěru StB. Teprve až za dva roky tu důvěru dostal a to dne 11.11 1982 ve vinárně "U obuvníka" se za vás všechny stal spolupracovníkem StB s krycím jménem Bureš pod číslem 25085.
Kdo z vás to dokázal?
Tak vidíte, nikdo, proto raději mlčte.
Máte možnost na webu označit své sousedy|spolupracovníky jako společensky nebezpečná individua.
Zeptejte se svých prarodičů jak se to dělá, jistě mají bohaté zkušenosti s oznamováním jednání "nebezpečné říši"
Nenechávejte ostouzet tady soudruha Babiše nějakými závistivci, vždyť soudruh Babiš je jeden z vás, vzpomeňte si na doby, kdy jste v mrazu a sněhové fujavici stáli u pomníku obětí kontralevolučního spiknutí, kdy stejně jako dnes byla venku zima ale stranický úkol jste splnili, společně se soudruhy z jiných jednotek Lidových milicí.
Celá rodina soudruha Andreje Babiše je rodinou hrdinů.
Otec Andreje spolupracoval s StB a prý i bratr Andreje spolupracoval s Stb, soudružka matka ing. Adriana Babišová to měla přímo v popisu práce, protože pracovala jak tajemnice Ústavu marx-leninismu UK.

Anonym 90186 11.01.2017 18:38
To naštve. Nejdříve si Sobotka přivlastní peníze za ušetřený přebytek a chce jej ve vlastní režii utratit, i když se všeobecně ví, že ten přebytek je jen fiktivní a teď ještě tohle

Anonym 90186 11.01.2017 18:36
chudáček jeden oligarchický, člověk by se nad ním i slitoval a dal mu pěťák, přitom káže vodu a sám chlastá víno..

Anonym 90186 11.01.2017 18:35
Všici lžou.
Všici kradnů.
Kalousek kradně.
Bla bla bla bla..
..
Koblihy.
Sliny.
Volební hlas.
Dobře zmáknuté.
Dobře cílené na elektorát s IQ - 90
Edit: Teď jsem se obrnil trpělivostí a zkusil jsem si to poslechnout.
Takže jen z prvních 5 minut:
Já. Já. Já.
Nepravda.
Já. Já. Já.
Lež.
Já. Já. Já.
Sprostá lež.
Já. Já. Já.
Kalousek.

Anonym 90186 11.01.2017 18:34
Je zajímavé, že Bureš tak kňučí, že se schválil zákon a jedním dechem kvičí, že žádné nenárokové dotace nečerpá. Tak proč mu to teda vadí?
Je to fízlovský buran.

Anonym 90186 11.01.2017 18:33
Chudáček, má na odhození agrofertu jen 14 dní. To je skandál.
A pamatuje si ten lhář, jak nam byli živnostníci před startem EET? Tisíce z nich taky nevěděli, jestli se jich to bude týkat či nikoliv, resp. jestli teď nevyhodí mnoho tisíc na to, aby se jejich povinnost za pár týdnů zrušila. Protože s. ministr nevěděl, kolik máme druhů podnikání.

Anonym 90186 11.01.2017 18:33
Nejen lháři, ale i zloději tam sedí. A ten kejklíř s dotacemi, kdo ho volil?

Anonym 90186 11.01.2017 18:33
Jasně, že jsou ve sněmovně lháři. Jeden z nich je dokonce místopředseda vlády a ministr financí.

Anonym 90186 11.01.2017 18:32
Už ten slovenský fízl našel doklady k Čapímu hnízdu? Už po něm FÚ jde?

Anonym 90186 11.01.2017 18:32
Bureš: "Já stát nestojím ani korunu! " Tak to je jedna z největších lží poslední doby, když už mluvíš o těch lhářích, estébáku! Škody, které jsi tu napáchal, jen tak nesplatíme. Pokud se povede zamezit dalším, bude to super, lháři a zloději.

Anonym 90186 11.01.2017 18:31
Ten, který lhal o Čapím hnízdě, chce druhé nazývat lháři? Tak tomu říkám nulová sebereflexe..
A kdyby Babiš neměl Kalouska, asi by si ho musel vymyslet coby Babišův "vinosvod"..

Anonym 90186 11.01.2017 18:30
Po dlouhé době mám ze zprávy z našich politických luhů a hájů radost. Sice to Hrabiš asi nějak obejde, ale už to nebude tak jednoduché. Ani dojemné souznění se Zemanem mu v tomto případě nepomohlo.

Anonym 90186 11.01.2017 18:30
Lhari se rekrutovali z celeho ANO.
Skandalni je, ze se do vlady dostal STBak.
Nicmene je usmevne pozorovat Burese, kdyz mu rupnou nervy.

Anonym 90186 11.01.2017 18:30
Ve sněmovně lháři bezpochyby jsou. Jeden z nich (Faltýnek) byl ze lži usvědčen a před chvílí se za ni musel u řečnického pultíku omluvit.

Anonym 90186 11.01.2017 18:29
Je skandální, že lidé volí do Poslanecké sněmovny takovéhle lháře,.
Tak, tak, chtělo by to jednotnou kandidátku NF, viďte, pane Bureši, co to píšu, Babiši.

Anonym 90186 11.01.2017 18:25
Zeman je nebezpečnější pro tento stát,než několik prdlejch teroristů!

Anonym 90186 11.01.2017 17:57
Pro 5822
Ty si dobrá slepice. že by jedna z vodňanské drůbeže?

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti