Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie) Vita Ce N (Ramazzotti Eros)

Miloš Zeman diskuse strana 4400

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 06.01.2017 10:32
Sosani chtějí zavést snížení dávek nezaměstnaným, kteří odmítnou veřejně-prospěšné práce. Pak nechápu proč stejné opatření z dílny pravicové vlády s velkou slávou přes ÚS zrušili.

Anonym 17847 06.01.2017 10:30
Česko potřebuje krutou levicovou revoluci vedenou mladou generací.Pak všechen vlastizrádný dobytek co se po komunistech prolhal k moci a Česko zbídačuje odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách.Navíc znárodnit veškerý msjetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 06.01.2017 10:28
Pro 94158
Jo Trump plánuje na zboží nevyrobené na území USA zavádět cla a ty to považuješ za otevření bezbariérového obchodu. Ty musíš něco brát.

Anonym 17847 06.01.2017 10:23
Pro 5822.Tobě je třeba za tvojí sprostotu zašít hubu ševcovskou dratkví.Pak vylámat všechny prsty na rukou.Naonec provést kvalitní dámskou obřízu.Rány ti zasterelizovat rozžhaveným železem.Pa ti roupy urážet budoucí zasloužilé revolucionáře přejdou.Revoluční bejkovec potěš tvojí zadnici!

Anonym 94158 06.01.2017 10:13
Milá 5822, jsi lehce manipulována Bolševiky na Nově. Největší hrozba pro Čechy je je pravděpodobná z invaze teroristů z IS cca. 80%, pak hrozba zavlečení Čech do války za loupež nerostné bohatství Ruska ze strany Velkého bratra, cca 10%. No a posledních 10% bych sázel, že se utlučeme sami pro vlastní hloupost. Po demokratických změnách zvolením pana Trumpa můžeme očekávat menší podporu IS ze strany Velkého bratra, Turecka a Kataru. Zůstane jen Saudie. S panem Trumpem by se měl otevřít světový bezbariérový obchod a růst bohatství nás všech!

Anonym 5822 05.01.2017 20:33
Tupče Avyboji!! Největší hrozba je Rusko, to ale ty nikdy nepochopíš. Už mám taky chuť na katovské mučírny, a představuji si tebe na skřipci, nesnáším naivní xenofobní rasistické nevzdělané hlupáky.

Anonym 17847 05.01.2017 17:41
Pokud nám sem zde vládnoucí dobytek bude chtít zatahnout vojska USA chce to aby se národ zvednul k valice kruté revoluci a vybíjel celé rody těch vlastizrádců co se na uvedeném budou podílet.Uvedené by bylo jen předehrou k tomu,že až Němci budou zabírat Sudety a Židé ostatek vojska USA asistovala při odsunu Čechů v dobytčích vagonech do Izraele k odporažení od Arabů.

Anonym 17847 05.01.2017 15:50
Bylo by dobré,aby už v tomto roce národ sahnul po kvalitním bejkovci vše co se po komunistech prolhalo k moci od koryt vypráskal.Navíc znárodnil veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 05.01.2017 14:18
Babiš pochopil, že před volbami je krajně nevhodné rozeštvávat lidi natolik, aby to mohlo znamenat snížení preferencí, nebo dokonce budoucí oslabení volebního výsledku jeho hnutí ANO. Proto přišel se spásným nápadem zrušit udávání v rámci EET. Přitom sám ministr financí s tímto nápadem přišel a bojoval za jeho zprovoznění dokonce i s Finanční správou, pod kterou web e-tržby spadá. Nyní je však z Babiše opět dobrák, který nechal nástroj, podobný těm z dob komunismu, zrušit.Přitom úspěšnost byla celkem dobrá a práskací formulář vyplňovaly stovky lidí. Pár jedinců kvůli tomu, aby skutečně ukázali na neférové obchodníky, zbytek pouze aby vyslyšel své niterné touhy někomu uškodit. Takoví z nás se ovšem budou moci realizovat i nadále. Nahrává tomu totiž politika bývalého člena KSČ a údajného spolupracovníka Státní bezpečnosti, Babiše.
Shromažďování informací a jejich následné zneužití pro vlastní prospěch je totiž jedním z jeho základních podnikatelských praktik, které si bez jakéhokoliv odporu svých vládních koaličních partnerů přenesl i do politiky. Odpovědnost za jeho jednání tak nesou všichni, kdo mu to umožnili, tedy i ČSSD a KDU-ČSL. Ani jim totiž evidentně není cizí udavačský systém, který se postupem času v České republice rozšiřuje.Nejde jen o EET, ale o mnoho dalších omezení, regulací a kontrolních zákonů, které v lidech probouzejí závist, nepřejícnost a zlobu. Když nepůjde nahlašovat nevydanou účtenku lehkou formou pomocí nastaveného formuláře, jsou tu další možnosti, jak se stát novou Pomocnou stráží VB.
Hezky si zaudávat pořád můžeme kvůli prokazování původu majetku, chystanému protikuřáckému zákonu nebo třeba přes hlídání modrých parkovacích zón. Někteří se zkrátka dívají z okna a potom volají na policii, jiní si raději uleví přes internet. Z každé takové aktivity má Andrej Babiš radost, je přece zvyklý takhle fungovat.

Anonym 90186 05.01.2017 11:41
Pro 5822
Je velice zvláštní, že na to zrovna upozorňuje Koblihova Idnes, kdy Kobliha první, když se projednávají zákony jeho se týkající, tak se jednání jeho zákonů ve sněmovně neúčastní, takže poslanci nemohou podávat interpelace. Jednou rozdává koblihy, podruhé se mu pátek nehodí, pak musí být s rodinou, ale plat ministra Kobliha první pobírá.

Anonym 17847 05.01.2017 10:44
Nejefektivnější by bylo udělat ze všech senátotů kopáče uranu pro Temelín.Ta by mohli postupně nahrazovat škody co národu Čechů nadělali.

Anonym 17847 05.01.2017 10:36
Chce to tvrdou levicovou revoluci a při ní odporážet vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačuje

Anonym 90186 05.01.2017 10:25
Velkopekárna Penam a společnost Vodňanská drůbež ze skupiny Agrofert Andreje Babiše požádaly Specializovaný finanční úřad o možnost vyhnout se elektronické evidenci tržeb v reálném čase. Výjimka měla platit pro řidiče čtyř set pekařských vozů a pojízdnou prodejnu s drůbežím masem.
Požadovat vystavování dokladů po řidičích jde daleko nad rámec jejich kvalifikace a pracovních povinností těchto zaměstnanců. Alternativou by byly významné investice do školení řidičů či přijetí kvalifikovanějších zaměstnanců, což by však významně dopadlo na hospodárnost výkonu činnosti společnosti, uvedl Penam v žádosti.Pekárna rovněž argumentovala, že příjem hotovosti se zpravidla děje brzy ráno a často bez přítomnosti zákazníka. Řidič jen na dohodnutém místě složí přepravky s pečivem a vezme si obálku s hotovostí. Časové a finanční náklady spojené s on-line operací na místě vykládky rohlíků a chleba by navíc podle Penamu byly nepřiměřené k celkovým hotovostním tržbám pekárny. Měsíčně činí dvacet milionů korun, zatímco bezhotovostně utrží za stejnou dobu tři sta milionů.Podobné důvody pro zařazení do zjednodušeného režimu EET uvedla rovněž Vodňanská drůbež. Na rozdíl od stovek aut Penamu se v jejím případě týká problém s evidencí jen jedné pojízdné prodejny. Ta se podle firmy často pohybuje v oblastech, kde je špatné internetové připojení.
Jediné, o co nám šlo, jsou pojízdné prodejny. V souladu se zákonem jsme požádali o zjednodušený režim nikoli pro celou firmu, ale pouze pro konkrétní pojízdné prodejny, sdělil mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka.Oba Babišovy podniky ale u finančního úřadu narazily. Žádosti zamítl. Penamu úředníci doporučili pořízení centrálního evidenčního zařízení, které řidiče předem vybaví vytištěnými a zaevidovanými účtenkami. U Vodňanské drůbeže úřad poznamenal, že se její pojízdná prodejna jistě pohybuje i v oblastech s fungujícím internetem. Údaje o tržbě se odešlou okamžitě poté, co se zařízení znovu připojí.

Anonym 94158 05.01.2017 10:24
Dobrá zpráva je, že do osvobozeného Alepa se vrací tisíce občanů a začínají opravovat svůj majetek, či nové stavět. Tady by pomohly dotace na obnovu osvobozeného území. Ti praví uprchlíci by urychlili svůj návrat z Evropy domů.

Anonym 5822 05.01.2017 04:47
Většina senátorů má druhou práci. Hlasovat nestíhají, náhrady však berou :-))
Jsem pro zrušení Senátu, jelikož neplní svou funkci. Proč mají lidé ze svých daní podporovat lumpy, kteří si ze státu udělali dojnou krávu?

Anonym 90186 04.01.2017 23:59
V loňském roce země od Chile po Spojené arabské emiráty zaznamenaly rekordy díky dohodám na výrobu elektřiny ze Slunce za méně než tři centy za kilowatthodinu. To je polovina průměru globálních nákladů na elektřinu z uhlí. Saúdská Arábie, Jordánsko a Mexiko nyní plánují na letošní rok aukce a tendry, jejichž cílem je ceny dále snížit.
Od roku 2009 ceny solární elektřiny klesly o 62 procent. Náklady se snížily v každé části dodavatelského řetězce. To rovněž pomohlo snížit rizikové přirážky u bankovních úvěrů a zvýšit výrobní kapacity na rekordní úrovně. Do roku 2025 by podle Bloomberg New Energy Finance mělo být celosvětově v průměru levnější používat slunce než uhlí.
Ve státech, které dovážejí uhlí nebo vybírají daň od znečišťovatelů za emise oxidů uhlíku, jako jsou evropské země či Brazílie, by sluneční energie mohla být levnější na počátku roku 2020 nebo dokonce dříve. Zemím s velkými domácími rezervami uhlí například Indii a Číně to bude zřejmě trvat déle.
Bloomberg New Energy Finance očekává, že v Číně klesnou ceny elektřiny ze slunce pod ceny elektřiny z uhlí v roce 2030. Čína je přitom již nyní zemí s největší instalovanou kapacitou solárních elektráren na světě a vláda se snaží snížit emise oxidů uhlíku a zvýšit spotřebu takzvané čisté energie.Je pravděpodobné, že vývoj ve světě půjde jinam, než se domnívá milovník velkých staveb a člověk minulosti Zeman. Je to ale zábavný paradox, když je tak archaický člověk označován za prognostika.

Anonym 90186 04.01.2017 23:53
Do Agrofertu přišly aktuální průzkumy preferencí a veřejného mínění. Jinak si nelze vysvětlit další otočku ministra financí Andreje Babiše. Ten aktuálně přišel s tím, že by zrušil známý udavačský web, který některé spořádané spoluobčany tolik baví. Pro připomenutí těm, pro které anonymní udávání není zálibou: Se spuštěním systému Elektronické evidence tržeb byl nastartován i web, kde může kdokoliv anonymně udat jakéhokoliv hospodského za to, že mu nevydal účtenku. To, jestli udavač udává pravdu, nebo mu byl hospodský jen nesympatický, nebo mu závidí, zjistí až kontrola z Finanční správy, která k hospodskému dorazí.
Po měsíci fungování, přišlo z webu Finanční správě 2 100 udání, tedy 67 denně. Současně s tím se zvedla velká vlna protestů nejen od hospodských, ale jednoduše od všech lidí, kteří se necítí dobře v zemi, kde stát podporuje anonymní udávání.
Ačkoliv EET podpořila vláda a koaliční většina ve Sněmovně Parlamentu ČR, je EET projektem Andreje Babiše. Ten na ní postavil svoji kampaň a podstatnou část své politické existence, která je založena na heslech Všici kradnú a Malé a střední podniky to jsou klišé a kecy. Za udavačský web může Andrej Babiš. Jeho současné alibistické řeči o tom, že o vzniku onoho webu nevěděl, jsou velkou sprostotou a lží. Věděl to. Pokud ne, nemá na ministerstvu co dělat (jen další důkaz v dlouhé řadě).
Je to neuvěřitelně absurdní situace. Andrej Babiš zavedl zásadní restriktivní opatření, aby po měsíci přišel zachránce Andrej Babiš a toto restriktivní opatření hrdinně zrušil. Na to už snad nikdo neskočí. Nebo ano?

Anonym 90186 04.01.2017 23:51
Co provedl podnikatel Kobliha první (rovněž ministr financí, vicepremiér, místopředseda Bezpečnostní rady státu a předseda politické strany ANO)? Kdysi si založil firmu, která si postupně sama kupovala řadu dalších firem a dnes tak představuje většinu Babišova přiznaného vlastnictví. Babiš do ní nechce nikoho pouštět, takže je jediným akcionářem a firma tak nemá vlastní peníze kromě vlastních vytvořených zisků od nikoho jiného než od Babiše, který si tak může říct: Firma jsem já. Nebo přesněji: Celý koncern jsem já.
A místo toho, aby si vyplatil dividendy, které jsou zatíženy daní z dividend, tak tenhle Kobliha si sám sobě vydal dluhopisy a rovnou 300 miliard dluhopisů po koruně. Díky tomu nemusí zaplatit ani korunu na daních. A víte kolik hřišť, školek, útulků pro nemocné pejsky či venkovských hospod, které byly kvůli EET zavřeny, by se dalo nakoupit, kdyby Kobliha všechny daně zaplatil?
Obdobné jednání bylo už v minulosti považováno Soudním dvorem EU (který má na starosti některé daňové otázky v rámci celé EU) za daňový podvod.
Koblihovi fanoušci odpustili svému vysněnému ministrovi financí všechny lži kolem Čapího hnízda. Mimo jiné tvrdil, že neví, komu se zaručil za stamiliónový úvěr. Tedy že neví, kdo byl tehdy majitelem Čapího hnízda. Až posléze zjistil, že se jednalo o bratra jeho přítelkyně a dvě jeho zletilé děti. Asi si doma moc nepovídají. Nebo jsou Babišovi voliči nesmírně hloupí, popřípadě splachovací. Takže je pravděpodobné, že mu odpustí i tyto kličky, jak se záměrně vyhýbat nyní už desítkám miliónů na daních.

Anonym 94158 04.01.2017 21:53
Cenzura v Čechách? To snad ne! Dost již je pravo bolševických redaktorů. Zprávy jsou již dostatečně mrzačeny, viz. sprosťárna s p. Hermanem a podobné akce pravých bolševiků.

Anonym 94158 04.01.2017 21:48
Excelentní výsledek české ekonomiky je důkazem, že to jde i jinak, než za Kalouska a Nečase. Přebytek by měl být směrován ke snížení dluhu. Ušetřené úroky pak na infrastrukturu.

Anonym 94158 04.01.2017 21:39
Velmi trefné bylo vyjádření pana Babiše ve věci vlády kmotrů do roku 2013. Prostě Čechům vládli kmotři cestou milenky premiéra. Podle 90186 to byla nejlepší vláda pro české občany. Jaké priority mají kmotři? A jaké priority mají slušní lidé? To není potřeba popisovat. To víme všichni.

Ovar 85845 04.01.2017 20:06
Na zlodeje Babiše už siji pruhovaný dres.

Anonym 17847 04.01.2017 19:43
Pro 5822.Jedině kvalitní bejkovec v rukou budoucího zasloužilého revolucionáře rajtující po tvojí zadnici může zvýšit inteligenci tvojí jinak troubovité hlavy.

Anonym 5822 04.01.2017 17:01
Pan Andrej Babiš je budoucím premiérem. To snad došlo každému trochu myslícímu občanovi . Nyní vládnoucí politická pa..ž, která bude odejita, spřádá plány, jak ho znemožnit. Připadá mi to jako její poslední rekviem. Nepodaří se, to vím jistě. Pane Babiši, palec nahoru, pěkně jste tu sebranku srovnal, za to díky. Avyboji, opět doporučuji psychiatrickou léčebnu, možná tě tam zmrskají, dají el. šoky, aby sis konečně užil. Pa chudáčku.

Anonym 17847 04.01.2017 16:53
Je třeba a by výplatci důchodů odváděli jedině kvalitní práci a tak trpěl vyplacený důchodce do další výplaty zaslouženého a spravedlivého důchodu pořádnou kulhavou.Tak ho ani ve snu nenapadlo jít pka proti mladé generaci u moci jít demonstrovat.Bude rád,když se s namaděru rozsekaným zadem dobelhá domů,aby mu mohla jeho bába dávat na maděru rozsekaný zadek studené obklady.Až se bude důchodce belhat k domovu s na maděru rozsekaným zadkem tak začne dokonce přemýšlet.Dojde mu,že ty lumpy co šestadvacet roků volil přece jenom volit neměl.Tím značně stoupne jeho inteligence a pomůže tak se s na maděru rozsekaným zadkem Čechům se zařadit mezi velice inteligentní národy.

Anonym 17847 04.01.2017 16:39
Ukazuje se stále víc,že měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jsko méněcennou rasu a chtěl je odsunout ,pro jejich troubovitost na Sibiř.Kdyby byl národ Čechů dostatečně inteligentní tak zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpy dávno vykopal od oryt a po znárodňění veškerého jejich majetku co nejkrutěji za vlastizradu odporážel na katovských mučírnách.Proto je třeba uměle zvýšit inteligenci národa Čechů aby pak nebyli Češi převálcováni rozumnějšími národy jako jsou Němci a Židé.Jako první je třeba odebrat Čechům důchodového věku volební právo ,za jejich většinovou troubovitost.Protože zdravotní zabezpečení důchodců a výplata důchodů příliš zadlužují Česko je třeba nastavit takový model co tyto vady mít nebude.Je třeba aby tedy měli důchodci e zdravotnictví nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze s vých úspor.Pak vytvořit zvláštní místa pro výplatu zasloužených a spravedlivých důchodů.Funkcí výplatců důchodů pověřit mladé chasníky ve výborné fyzické kondici.Předzásobit je dostatem pracovních pomůcek ve formě kvalitních bejkovců a okovaných násac od krumpáče.Pak jim vyplatit zasloužený a spravedlivý důchod na holý zadek bejovcem.Když bude proti této výplatě důchodu remcat,ta mu navíc ubalit pár ran okovanou násadou od krumpáče po hubě a on remcat přestane.

Anonym 90186 04.01.2017 10:20
Mezera v zákoně o daních z příjmů pomohla šéfovi státní kasy a majiteli Agrofertu Andreji Babišovi ušetřit desítky milionů korun na daních. Jeho postupem se nyní bude zabývat policie. Prošetřit musí trestní oznámení podané zkraje nového roku. Podle dokumentu Babiš údajně s cílem zkrátit si daň před více jak čtyřmi lety od svého holdingu odkoupil jednokorunové dluhopisy. Podle tehdejší legislativy nemusel jako fyzická osoba výnosy z úroků danit. Babiš si dodnes z těchto dluhopisů přijde ročně na 90 milionů korun.

Anonym 17847 04.01.2017 08:58
Zde někteří lumpové chtějí dělat z majitelů zbraní ozbrojenou složku proti migrantům.To je troubovitost.Pokud nebudou Češi bezhlavě migranty živit,tak ti se Česku raději vyhnou.

Anonym 17847 04.01.2017 08:55
Jeví se jako nejrozumnější vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačuje protáhnout katovskou mučírnou a tam zpracovat na tuhý krvavý biftek.Chce to dostat revolucí k moci velice rutou ruku mladé generace.

Anonym 90186 04.01.2017 01:36
Ministr Andrej Babiš (ANO) se před chvílí pochlubil, jak evropské dotace snižují dluh. Ve skutečnosti si však ministr financí a celá vláda zadělávají na obrovský problém. V letech 2014 a 2015 byl snižován celkový státní dluh, avšak samotný dluh vlády se i přes hospodářský růst dramaticky zvyšoval (byť ne tak jako za Špidlovy či Grossovy vlády). Jak bylo docíleno snižování celkového dluhu státu? Jednak likvidací rezerv vytvořených na horší období (třeba na období, kdy vzrostou úroky a stát si bude muset půjčovat draze) a jednak lepším, ale zároveň poněkud riskantnějším hospodařením s volnými penězi ležícími na účtech.
Problém je, že vláda už teď rezervy nemá, což je jednak nebezpečné, protože si budeme muset v budoucnu půjčovat (např. v případě povodní či nesmyslného utrácení levicové vlády), draze půjčovat, a jednak už vláda může zlepšovat jedině své vlastní, vládní hospodaření, aby se celkový státní dluh snižoval a vláda se tak mohla prezentovat v lepším světle. A to se stalo právě v roce 2016, jenže nikoli díky vládě. Její hospodaření bylo přebytkové (plusové) pouze díky penězům z evropských fondů.
Ministr Babiš navíc sám zdůrazňuje, že jsme (ať už byly důvody jakékoli) neobdrželi zhruba 30 miliard korun z eurofondů v roce 2015 a tato suma se tak přesunula do roku 2016. Jinak řečeno, letošnímu rozpočtu pomohly pouze eurofondy, a to ještě do značné míry z roku předcházejícího. Žádná přímá zásluha Babiše, žádná přímá zásluha vlády (tedy kromě dobrého sání z eurofondů, tedy z peněz např. německých podnikatelů), žádný plán do budoucna, kdy už nás fondy z Evropské unie zachraňovat nebudou.
Navíc se Babiš chlubil nulovými, či dokonce zápornými úroky placenými investorům při půjčování si. Úroky navíc nebyly záporné pouze nominálně (bez ohledu na inflaci či deflaci), ale i reálně. Proto si prý vláda půjčovala. To je však špatný přístup. Vláda svými půjčkami vždy omezuje objem úvěrů dostupných pro podnikatele a zdražuje tak úroky. I v situaci, kdy jsou pro vládu samotnou úroky z půjček záporné a zdánlivě se tak nic neděje.
Stojí za zmínku, že záporné úroky měla vláda jednak díky nízkému riziku státních dluhopisů, na kterém mají velký podíl Topolánkova a Nečasova úsporná vláda, jednak neovlivnitelný vývoj ekonomiky

Anonym 17847 03.01.2017 21:39
Pro 5822.Taové lumpy jako jsi ty je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 17847 03.01.2017 21:35
Zase zde vládnoucí dobytek cenzuruje.

Anonym 5822 03.01.2017 19:47
Die Welt: V Česku kvůli teroru roste hysterie, Chovanec z ní profituje
Znám hodně lidí, ale zatím jsem nepozorovala žádnou hysterii, možná obavy, to ano, ale nic více.
Jestli je někdo hysterický, tak je to blázen Avyboj 17847. Ale o toho nejde, že? Pa

Anonym 17847 03.01.2017 17:31
Lepší budoucnost Čechů je ve zprovoznění doststečného množství katovských mučíren a tam všemu co se po komunistech prolhalo k moci předvést kvalitní práci co nejkrutějších katů.Navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 03.01.2017 17:26
Když pomyslím,že za čtyři roky bude Česko definitivně bez dotací ,tak v tato rozprodané a rozkradené zemi je Babišův jásot jen přitroublým plácnutím do vody.Chce to dostat k moci dostatečně krutou ruku mladé generace.Ta bude muset být na všechny lumpy co mají podíl na zedmadvacetiletém zbídačování Česka takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku a ne že se bude nadále debužírovat na dluh a to co odeberou mladé generaci na důchody obratem ruky současní důchodci prožerou.

Anonym 17847 03.01.2017 15:06
Pro Rusko je nejrozumnější začít prudce snižovat prodej surovin do zahraničí.To zvedne světové ceny těchto komodit.Tyto suroviny pošetřit pro další generace Rusů.

Anonym 17847 03.01.2017 14:59
Pro 90186.Téžba z břidlic je mnohem náročnější než normální vrt.Proto se záměrně skutečnost zkreslovala ,aby producenti ropy z vrtů snižovali ceny.To už nyní končí a už se nevrátí.

Anonym 90186 03.01.2017 11:30
Břidlicoví těžaři mají žně, největší společnosti získaly přes 30 miliard dolarů
Dohoda kartelu OPEC ohledně zavedení těžebních kvót, která vyústila v růst cen ropy, výrazně podpořila břidlicové těžaře. Při podzimním kole úvěrování se 34 největším těžebním společnostem podařilo získat od bank o pět procent více financí, celkově 30,3 miliardy dolarů.
Pokud se ropa udrží nad 50 dolary, tak bude vytvářet další prostor k tomu, aby se alternativní těžaři vraceli na trh, uvádí hlavní analytik J a T Banky Petr Sklenář.
Nové peníze k těžařům ale neproudí jen z bankovních ústavů. Například texaský těžař Diamondback Energy nedávno prodal dluhopisy v objemu půl miliardy dolarů. V ní investorům slíbil úrok 5,375 procenta, prostředky jsou přitom splatné až v roce 2025.Zatímco v minulých dvou letech sloužily úvěry převážně k zajištění provozního financování těžařů, nyní analytici odhadují, že velká část půjde na průzkum nových vrtů. Těžba z břidlic tvoří zhruba 55 procent celkové americké produkce a s růstem ceny ropy tento poměr ještě vzroste, odhadl analytik Jaroslav Brychta z X-Trade Brokers.
S růstem cen ropy se tak řada břidlicových vrtů dostává do zisku. V USA jsou břidlicové vrty, které jsou schopny produkovat s náklady pod 30 dolarů za barel, ale drtivá většina má break-even ceny v okolí 50 až 60 dolarů, dodal Brychta.

Anonym 90186 03.01.2017 10:12
12.10.2015. Babiš - Pokud elektronická evidence tržeb nebude fungovat tak jak má, rezignuji.. 2x velký výpadek, tisíce účtenek dostaly FIK a nejsou v databázi, některé účtenky zaevidované vícekrát, někde (horské penziony, zapadlé vesnice)mají dobu odezvy déle než 5 minut, dodnes se nezapojilo 12 tisíc subjektů z první fáze, 1600 prokázaných krachů a 129 ,,trucujících"".. Systém běží na 25 let starém programu s bezpečností 0 a poslední modernizace za 200 milionů vypsaná bez VŘ Podvod na podvod

Anonym 17847 03.01.2017 09:15
Pro 5822.Ty naopak potřebuješ péči co nejkrutějšího katovského mistra,ten tě na mučidlech vyléčí ze všech neduhů a i tvojí sprostoty a troubovitosti.

Anonym 5822 02.01.2017 21:14
Avyboji, navštiv psychiatra, třeba ti pomůže, nikdy není pozdě. Pa puso

Anonym 17847 02.01.2017 17:10
Pro 5822.Starý český vole.Havel byl největší prolhanec co se po komunistech prolhal k moci.Kdyby mu tehdy jak vlezl na tribunu komunisté za jeho prolhanost roztrhli jeho prolhanou hubu od ucha k uchu,tak nemuselo být dnes Česlo na pokraji státního bankrotu.Vše co se po komunistech prolhalo k moci a zbídačuje tento národ je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to dostat k moci tvrdou ruku mladé generace.Ta s taovými starými lumpy jako jsi ty krutě zatočí.Pak budeš chválit nebožtíka Hitlera,jaký že to byl na lumpy velký humanista,protože mladá generace ta se se starými lumpy mazlit nebude.Ta jim zajistí takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.S lumpy co Česo zbídačili bude mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.

Anonym 5822 02.01.2017 16:02
I d i o t e Avyboji. Prezident Havel nikdy nikomu nesliboval kapitalistický ráj!! To akorát ty sis představoval, že dostaneš všechno zadara, že? Přes h u b u určitě, to ti dám ráda a s chutí zadarmo. Proč sem píší z valné většiny staří úchylové? Že by se chtěli zavděčit tomu na Hradě?

Anonym 17847 02.01.2017 11:37
Je třeba aby se národ Čechů proti zde šestadvacet roků vládnoucím lumpům zvednul a začal dělat ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 17847 02.01.2017 11:34
Pro 9O186.Rusové ti mají hladomory za sebou,ale Čechy se stávajícími lumpy u moci hladomory teprve čekají.Rozprodej majetku cizákům je nejlepší metoda jak hladomor v Česu přivolat.Noví vlastníci výrobních prostředků pak začnou produkci záměrně omezovat aby se Česko rychle propadlo do státního bankrotu.Za naše dluhy Němci zaberou Sudety.Ostatek zaberou Židé aby na zbytu Česka vybudovali nový stát Izrael v lepším a bezpečnějším životním prostoru.Čechy potom jako nepotřebnou veteš,za asistence vojsk NATO, odsunou v dobytčích vagonech do Izraele k odporažení Arabům.Tak bude pro Čechy končit Havlem slibovaný kapitalistický ráj.

Anonym 90186 01.01.2017 21:14
Elektronická evidence tržeb měla o silvestrovském večeru problémy, které trvaly asi hodinu a půl. Registrační část EET byla mezi 17:09 a 18:46 prakticky nedostupná, vyplývá z údajů dostupných na serveru hlidaceet a twitteru Hlídače smluv.

Anonym 90186 01.01.2017 20:41
Pro 5822
V čem jsem mimo? To, že si Rusové užili několik hladomorů v první polovině 20. století je všeobecně známá věc. A za hladomor v Leningradě může hlavně Stalin. Kdyby se nepaktoval s Hitlerem, neposkytoval náckům vojenský a vězeňský výcvik, když byli na Německo uvaleny sankce, tak by si Hitler tak nevyskakoval. Navíc Stalin neměl obyvatele Leningradu moc v lásce, tak se dá předpokládat, že v době blokády nechal obyvatele trochu podusit nedostatečnou pomocí. A po válce nechal komplet vedení města, které vedlo obranu Leningradu popravit a dalších bezmála 200 obránců poslal na Sibiř.
Povolžský ani Leningradský hladomor nemohli konkurovat prvnímu Ukrajinskému hladomoru ve třicátých letech, kde obětí bylo zhruba 7 milionů, ale Rusů se tento hladomor dotkl jen okrajově. Nejvíce to odnesli Ukrajinci. Stalin zařídil Ukrajincům ještě jeden hladomor po válce, když u nás bylo rekordní sucho a zároveň hrozilo, že by jsme využili Marshalova plánu, tak nechal odvézt z Ukrajiny většinu obilí. Nás tady sice tím obilím zasypal, ale na Ukrajině lidi chcípali hlady.

Anonym 5822 01.01.2017 17:57
90186 Jsi trochu mimo, přečti si knihu Měděný jezdec, studuj historii, možná poopravíš své dojmy pojmy.

Jinak mne nyní spíš zajímá toto
Forejt končí i na ministerstvu zahraničí. Post ve Vatikánu je v nedohlednu. Chvála Bohu, že s novým prezidentem skončí i další ubožáci jako je arogantní Mynář a podivná Ovce. Kam se vrtnou, ubožáci?
Co se týká opětovně dnes uvedených seznamů osob, které podepsali Chartu 77, jsem se zasmála. Je mezi nimi člověk, který byl agentem STB a to vím s jistotou. Takže ti ostatní, kterých si velmi vážím |někteří také moji rodinní příslušníci|, jsou vlastně zesměšněni. Hnus a bída.

Anonym 17847 31.12.2016 17:21
Pro 90186.Za tvoje oblbování jak migranti prospívají zemi kam přijdou je takové lumpáctví,že potřebuješ roztrhnout prolhanou hubu od ucha k uchu.Až se stávající migranti začnou rozmnožovat,tak začnou zabírat místa ,v jeslích,školce,škole a později i v domovech důchodců.To tvoje troubovitá hlava nebere.

Anonym 90186 31.12.2016 12:36
Povolžský hladomor začal od jara roku 1921 a táhl se do konce roku 1922. Zemřelo při něm přibližně 6 milionů lidí, hlad ale zasáhl desítky milionů, a to zejména v okolí řek Volha a Ural.
Leninův výrok nechte sedláky hladovět! tak chudé lidi přivedl až ke kanibalismu. Lidské maso zejména to zemřelých dětí se nezřídka prodávalo na černém trhu. Hladovějící rolníci byli často spatřeni, jak ze země vykopávají těla zemřelých, aby se měli čím živit. Fakt, že lidé zde tehdy jedli i trávu nebo své domácí mazlíčky, je pak už jen nepřekvapivým dodatkem.
Rodiny zabíjely a pojídaly otce, dědy a děti. Příšerné zvěsti o klobásách z lidského masa se ukázaly jako pravdivé, ačkoliv je oficiální místa popírají, napsali humanitární pracovníci z Evropy, kteří se do Ruska v roce 1921 dostali. Pomoc okolních států ale Lenin zprvu odmítal. Nepřál si, aby se okolní země motaly do jeho záležitostí.
Lenin krátce po skončení hladomoru zemřel. V roce 1924 ho nahradil Stalin, který měl na svědomí několik dalších hladomorů v Sovětském svazu.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti