Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie) Vita Ce N (Ramazzotti Eros)

Miloš Zeman diskuse strana 4400

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 17847 09.01.2017 18:07
Filozofie jako,že pokud Rusko provede invazi do Litvy či Estonska má stejnou vypovídající hodnotu,jako spekulovat zda až se Ceši dostanou na Měsíc tak zda tam začnou s výstavbou nočních podniků.Rusko s jeho převelikými zásobami surovin a veliou rozlohou nepotřebuje nic zabírat.Rusku stačí si začít vše potřebné vyrábět samo a surovinové zdroje pošetřit pro další generace.On se plyn a ani ropa pod zemí nezkazí.Právě naše odtržení od surovinově bohatého Ruska byl jeden z největších zločinů lumpů co se po komunistech prolhali k moci.Až skončí dotace z EU,ta to dojde národu Čechů také.

Anonym 17847 09.01.2017 17:55
Václav Klaus mladší je stejný oblbovatel jako jeho táta.Oblbuje,že lidé vzpomínají na devadesátá léta s nostalgií.Tehdy bylo ještě po komunistech co rozprodávat a rozkrádat,takže se lumpům snadno vládlo.Tací lidé ,jako já,už tehdy nahlas tvrdili,že je stát v područí lumpů co Česko zbídačují.Dnes už to dochází většině lidí.Až se začnou vyplácet většině důchodců zasloužené a spravedliví důchody na holý zadek bejkovcem,bude uvedené nejlepší cesta jak léčit důchodce z troubovitosti.Chce to dostat k moci tvrdou levicovou ruku mladé generace.Pak bude sice mít většina důchodců,za instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku na zadku jelita,ale bude šance zachránit Česko od státního bankrotu.

Anonym 90186 09.01.2017 16:15
, vyslala tam svá vojska a dosadila vládu, která necelý měsíc poté vyvolala referendum vedoucí k odtržení Krymu od Ukrajiny.

Anonym 90186 09.01.2017 16:15
Pokud Rusko provede vojenskou invazi do Litvy či Estonska, Britové přijdou pobaltským státům na pomoc, řekla britská premiérka Theresa Mayová v reakci na rostoucí napětí v oblasti. Připomíná, že je důležité plnit závazky, které plynou ze členství v Severoatlantické alianci, píše server Independent.
Britská premiérka zároveň potvrdila, že stejně jako některé členské státy NATO letos vyšle do Estonska britské vojáky na intenzivní vojenský výcvik. Podle ní má Velká Británie zájem utvrdit svou roli v Severoatlantické alianci a více se podílet na společných akcích.
Článek 5 Severoatlantické smlouvy říká, že ozbrojený útok proti jednomu nebo více členským státům bude považován za útok proti všem. Pokud k tomu dojde, samozřejmě přijdeme na pomoc, řekla Mayová serveru Sky News. Na obraně pobaltských států by se podle britské premiérky měli podílet všichni členové aliance.Pokud Rusko provede vojenskou invazi do Litvy či Estonska, Britové přijdou pobaltským státům na pomoc, řekla britská premiérka Theresa Mayová v reakci na rostoucí napětí v oblasti. Připomíná, že je důležité plnit závazky, které plynou ze členství v Severoatlantické alianci, píše server Independent.
Britská premiérka zároveň potvrdila, že stejně jako některé členské státy NATO letos vyšle do Estonska britské vojáky na intenzivní vojenský výcvik. Podle ní má Velká Británie zájem utvrdit svou roli v Severoatlantické alianci a více se podílet na společných akcích.
Článek 5 Severoatlantické smlouvy říká, že ozbrojený útok proti jednomu nebo více členským státům bude považován za útok proti všem. Pokud k tomu dojde, samozřejmě přijdeme na pomoc, řekla Mayová serveru Sky News. Na obraně pobaltských států by se podle britské premiérky měli podílet všichni členové aliance.Spojené státy již vyslaly své jednotky do Evropy. V Německu vyložily 87 tanků a 144 amerických vojenských strojů, které doprovodí na 3 500 vojáků. V polské Vratislavi také v sobotu přistálo prvních 250 amerických vojáků. Cílem tohoto vojenského nasazení, nové fáze v rámci dlouhodobé operace Atlantic Resolve, je uklidnit obavy z dalšího vojenského konfliktu ve východní Evropě.
Jednotky severoatlantické aliance by měly zůstat na evropském území po následujících devět měsíců. Zvýšení vojenské přítomnosti na kontinentu je tak zejména demonstrací solidarity v rámci NATO. Jednotky se shromáždí nejprve v Polsku, poté se roztáhnou po dalších sedmi zemích od Estonska po Bulharsko, zatímco vedení zůstane v Německu, uvedla BBC.
Rusko však považuje přítomnost vojáků NATO za provokaci. Nasazení vojáků na hranicích je největší od dob studené války. Proto bylo také Moskvou několikrát kritizováno jako agresivní. Své vojáky vyšle do regionu také Francie nebo Dánsko.
Evropské země jsou ostražité již od ruské anexe Krymu v roce 2014. Jí přecházející série občanských protestů Euromajdan vedla k sesazení prezidenta Janukovyče, vytvoření nové prozatímní vlády a k ukončení proruské orientace země. Ruská federace následně aktivně destabilizovala Krym, ... (zkráceno)<|i>

Anonym 90186 09.01.2017 15:52
Pro tydýta 94158
Jaký plat má ředitel ČEZu je věcí akcionářů, stejně tak u ČD. A to kolik si vyplácel majitel soukromé společnosti, tak to už ti může být úplně šumák. Rypák do cizích peněženek strkají pouze zapr.ěný komoušové. A ty seš veleza.rděnej. Jiná věc je kolik berou zaměstnanci státu placení z daní pracujících. Podle tvých mouder, ty rozhodně do skupiny pracujících nepatříš, ale vycucáváš sociální dávky. Jinak ten ansábl na Hradě je královsky přeplácenej.

Anonym 90186 09.01.2017 15:45
Pro tydýta 94158
Lustrační osvědčení je vydáno pro účely výkonu zákonem stanovených funkcí obsazovaných volbou, jmenováním nebo ustanovováním. Osvědčuje, zda lustrovaná osoba byla či nebyla v období od 25. února 1948 do 17. listopadu 1989:
příslušníkem Sboru národní bezpečnosti zařazeným ve složce Státní bezpečnosti
evidována v materiálech StB jako spolupracovník ve smyslu ustanovení § 2 odst. 1 písm. b) zákona
Zákon se nevztahuje na občany, narozené po 1. prosinci 1971. Od těchto občanů se nevyžaduje předložení lustračního osvědčení, ani čestné prohlášení.
Lhůty pro vyřízení
Zákonná lhůta pro vyřízení žádosti je do 60 dnů ode dne přijetí žádosti obsahující veškeré náležitosti a vydané lustrační osvědčení je zasláno doporučeným dopisem určeným do vlastních rukou žadatele.

Anonym 94158 09.01.2017 11:47
Jsem velmi překvapen nízkými platy na Hradčanech. Pokud porovnám platy ředitelů ČEZ, státních drah, či miliardové platy bývalého šéfa OKD, pak je to málo. Platy na hradě jsou srovnatelné s prodejci aut. S ohledem na růst ekonomiky by průměrný plat mohl být do 2 let 30 tisíc. Po pádu vlády po roce 2013 již nehrozí, že stát zaplatí 3 miliardy za tabulku v Excelu, které se říkalo zdravotní knížka a nikdo ji nechtěl, či miliardu za IT, které nikdo nepotřeboval, předražené Casa a dlouhý seznam ušoulaných kuliček z nosu. Za peníze se konečně platí potřebný majetek, který rozhýbal naší ekonomiku.

Anonym 17847 09.01.2017 10:27
Chce to všem lumpům co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačují, na katovské mučírně řádně vyprášit kalmuk.

Láďa 18519  60 let 09.01.2017 09:50
Ani to čísla nebere.Ten počítač se asi také diví.170tisíc měsíčne bez prémií..

Láďa 18519  60 let 09.01.2017 09:49
Oprava vyšlo 170tisíc,ale mělo být nehorázných 170 00,-Kč Měsíčně a ještě prý nařiká a chce přidat..To je výsměch národu

Láďa 18519  60 let 09.01.2017 09:46
Dnes se konečně ukázalo kolik podvodníci na hradě berou.To je nehoráznost.Mlynář,největší gauner všech dob,bez prověrky a on bere 1700,-Kč měsíčne.My drobní podnikatelá přežíváme,dusí nás socani ze všech stran a takovýhle lehkoživkové z kancléřství berou takové prachy.Jdu na podporu a kašlu na to,abych dělal na takové podvodníky.HNUS.Lidé opět mlčí-jako ovce

Anonym 94158 08.01.2017 22:08
Koukám, mladý muži, že dle Tebe je každý člověk lump, pokud to nedoloží jinak. Ono vydání prověrky, či lustrační osvědčení vyžaduje čas oprávněného orgánu. Takové doklady si nikdo nepořizuje dopředu. Dle zákona může být bez dokladu člověk na funkci, pokud si takový doklad vyžádá. V případě, že oprávněný orgán doklad zamítne, měl by dotčený člověk obdržet výpověď dle předpisů, či být přeřazen na místo, které takový doklad nevyžaduje.

Anonym 90186 08.01.2017 19:22
Jediná elektronická čipová karta pro 370 různých podniků městské hromadné dopravy? To chtějí nejpozději v roce 2019 zavést v Německu. S kartou by pak bylo možné bez problémů jezdit v Berlíně, Hamburku, Kolíně či Mnichově. Vedle toho vypadá pražská Lítačka či brněnská šalinkarta jako produkty z pravěku. Německá karta by pak navíc po celé zemi sloužila na pronájem aut a placení parkování.

Anonym 94158 08.01.2017 19:16
Milá 5822, máš dobrý vkus a jsi velkým příznivcem ANO. To je dobré. Myslím, že opisovat jiné, než vlastní příspěvky není slušné. Jistě jsi dobrou maminkou i babičkou, snad bývalou učitelkou. Prosím z těch uváděných 93 let si alespoň 30 uber.

Anonym 90186 08.01.2017 19:11
Pro 94158
Vládu Nečase si zvolili naši občané tím, že si vybrali stranu, které věří a dali jí svůj hlas. Vítězné strany vytvořili koalici a dohodly se na rozdělení rezortů, a to podle priorit se kterými šli do voleb.
Pak přišli pučisté Zeman, Šlachta a Ištvan a tetrálními výstupy shodili vládu. Z celé kauzy vyšlo najevo, že Nagyová nezdanila kabelky. Stejného prohřešku se dopustila Babišova přítelkyně. I když další vláda posbírala ve sněmovně podporu, Zeman jí obstrukcemi nejmenoval a místo toho si dosadil vládu svých kamarádů. Ta ovšem nebyla vzešlá z voleb a ani neměla podporu parlamentu. Po předčasných volbách Zeman pokračoval v obstrukcích, aby udržel co nejdéle vládu svých kámošů. Když už konečně jmenoval vládu vzešlou z voleb a která měla podporu parlamentu, tak porušil zákon tím, že na post ministra financí jmenoval člověka bez lustračního osvědčení. Což je protizákonné. Základem demokracie je dodržování zákonů. A ty zcela evidentně Zeman a jeho squadra porušuje.
Ještě nám tady vyblinkáš nějaký svůj plk?

Anonym 94158 08.01.2017 19:05
Člověk se dočítá, že v demokratickém světě umírají lidé mrazem. Dokonce i v Praze jsou známy čerstvé případy. Stydím se, že naše občany neumíme po jejich prohře s prostředím znovu začlenit zpět do společnosti a dát jim druhou šanci. Reálně jsou v současných mrazech odsouzeni k smrti za tichého souhlasu nás všech.

Anonym 94158 08.01.2017 19:04
Myslím, že účtenková loterie by měla být neanonymní. Občan, který ukáže na zloděje by se měl podepsat. Na druhé straně by stát měl povinnost chránit identitu občana před pomstou zločinců, kteří rozkrádají daně státu.

Anonym 94158 08.01.2017 19:03
Myslím, že pokud se letos k válu nedostanou Kalousek a Fiala, bude letošní i další roky výrazně více než LÍP! Jenom si myslím, že by se vláda nemusela mezi sebou hašteřit. Vše je OK! Tady platí přísloví "když se 2 perou třetí se směje. I manželé se občas pohádají. Ti moudří doma a potichu.

Anonym 94158 08.01.2017 19:02
Milý mladý muži, 90186. Vládu si zvolili naši občané tím, že si vybrali stranu, které věří a dali jí svůj hlas. Vítězné strany vytvořili koalici a dohodly se na rozdělení rezortů, a to podle priorit se kterými šli do voleb. Pana prezidenta zvolili občané, a to výrazným rozdílem nad druhým kandidátem. To je demokracie. Přemýšlel jsem i o prezidentském systému za velkou louží. Bylo by úžasné, kdyby vládu ČR vybral pan Zeman, a to obdobně jako pan Trump.

AvybojKomouš 5822  93 let 08.01.2017 18:43
Anonym 90186 10.11.2016 18:35
Ani 25 let nestačilo na to, aby se česká ekonomika výrazněji přiblížila Německu.
Teď si musí naopak hlídat záda.
Dotahují ji další východní státy jako Polsko nebo třeba Estonsko. Vyplývá to ze studie, jež vznikla u příležitosti dnešní konference Kam kráčíš, Česko organizované Aspen Institutem a magazínem Forbes.
České hospodářství se přitom pohybuje na hranici svých současných možností.
Posunout je výše by si vyžádalo například hlubší změny v daních a dávkách nebo větší podporu vědy a výzkumu.

Anonym 90186 10.11.2016 18:33
Ministerstvo financí musí do konce listopadu doložit, jak postupovalo v případě založení Státní pokladny Centrum sdílených služeb. Klíčový podnik zajišťující jádro elektronické evidence tržeb (EET), tedy příjem a zpracování účtenek, vznikl zkraje roku 2015 odštěpením od Státní tiskárny cenin. Zákon o státním podniku to však tehdy výslovně neumožňoval. Dokumentaci si od šéfa resortu Andreje Babiše (ANO) vyžádali poslanci z kontrolního výboru, podle kterých tak ministerstvo postupovalo v rozporu se zákonem. Pokud se jejich obavy potvrdí, mohlo by to znamenat stopku nejen pro EET, ale i projekty dalších státních podniků. Ministerstvo financí pochybení odmítá.

Anonym 90186 10.11.2016 18:32
Institut Václava Klause ve středu neskrýval nadšení z vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách s tím, že nevyhrál pouze republikánský kandidát, ale také samotný institut. Ještě v březnu letošního roku přitom český exprezident Václav Klaus označoval Trumpa za symbol naprostého zoufalství a beznaděje, s nimiž se republikánská strana dlouhodobě potýká.


Anonym 90186 10.11.2016 18:30
Kvalita českého univerzitního vzdělání upadá. V domácích poměrech pro to však žádné jasné důkazy nenajdete. Vysoké školy se sice dominantně financují z veřejných peněz, stát ale nenabízí žádné jasné a přehledné měření kvality vzdělání na jednotlivých školách. Do žebříčků vybraných fakult se sice v posledních letech pustila některá média, ani z nich však nezískáte jasný přehled, jak kvalitně vzdělaní lidé jednotlivé školy a fakulty opouštějí. Existují však mezinárodní žebříčky a studie, z nichž se ten trend dá vyčíst. Lze v nich objevit i vysvětlení, proč kvalita škol upadla.

Anonym 90186 10.11.2016 18:07
Zemřela již v roce 1996, ale její věštby děsí lidi dodnes. Slepá bulharská vědma Baba Vanga (85) totiž předpověděla teroristický útok 11. září 2001 i rozpad Evropy v podobě brexitu. Před svou smrtí ale také řekla, že Barack Obama (55) bude posledním prezidentem USA. Čeká Donalda Trumpa (70) špatný osud?
Slepá Vanga prorokovala, že 44. prezidentem Spojených států amerických bude černoch. To se splnilo. Barack Obama se jím stal. V roce 2012 byl dokonce znovu zvolen hlavou USA na další období. Teď už se ale blíží konec jeho šéfování z Bílého domu.
Nástupníkem Obamy byl zvolen Donald Trump, který porazil Hillary Clintonovou (69). Prezidentskou přísahu ale ještě nesložil a úřad nepřevzal. Schyluje se k neštěstí,... (zkráceno)<|i>

Anonym 17847 08.01.2017 18:20
Pokud si tak troubovitý národ nechá předhodit na kandidátky lumpy,tak obyčejní češí blbové ty lumpy zvolí.Demokratické to sice je,ale národ to vede k likvidaci.Proto to chce krutou revoluci a tu část národa co pomohla stávající kapitalistický svinčík nainstalovat umlčet.Proto to chce krutou revolucí dostat moci mladou generaci co by nejkrutěji všechny lumpy co se po komunistech prolhali moci co nejkrutěji odporazila na katovských mučírnách.Demokratické to sice nebude,ale bude možnost tvrdou rukou mladé generace zachránit Česko od státního bankrotu.To přitroublé stádo důchodců co pomohlo lumpům k moci bude nutno nechat vychcípat hladem.Tak omezit počet blbů co budou rozhodovat o budoucnosti Česka.

Anonym 90186 08.01.2017 18:01
Finská veřejnost usvědčila Čechy z maloměšťáctví, omezenosti a rasismu. Zatímco u nás zuří skandál kolem černocha v katalogu, Finové si za královnu krásy zvolili černošku. Ale náprava našich omezených malých českých poměrů je snadná!
Pro připomenutí: Řetězec Lídl, který již zaznamenal, že lidé mají hodně barev, zařadil do svého katalogu fotografii modelu - muže snědé pleti, černocha. Okamžitě se hlavně na sociálních sítích strhl uragán nevole a protestů, který přesvědčivě ukázal omezenost české většinové společnosti.
Naši spoluobčané doposud nezaznamenali, že v samoobsluze je zcela lhostejné, zda si krabici mléka kupuje osoba bílé, snědé, žluté či černé pleti. A tak ti naši spoluobčané rozpoutali protilidlovský rasistický hurikán, který dobře ukazuje, že jsme pořád ještě omezenou, maloměšťáckou a úzkoprsou zemí. Na Facebooku jsme se například mohli dočíst, že onen černošský model (který se evidentně živí jako model, a tudíž pracuje) je flákač, vyžírka a příživník, na kterého musí naše většinová bílá populace doplácet.Jako kdyby nám chtěli Finové nastavit zrcadlo, zvolili si v soutěži Miss Helsinki dívku, která je tmavé pleti. Černošku. Pro mne je ta volba celkem pochopitelná - typicky finská vyšisovaná barbie blondýna je ve srovnání s ženou afrického původu od pohledu chladná až frigidní. Ovšem pro českou veřejnost je finská volba stejným, ne-li větším šokem, než byl černoch v letáku. Facebook žije černoškou stejně, jako žil před pár dny černochem.
V čem spočívá tak odlišný postoj veřejnosti? Proč Finové zjevně hodnotí černochy lépe než Češi? Proč je náš národ v evropském kontextu rasisticky buranský? Odpověď je jednoduchá: Máme málo zkušenosti. Pokud se v české republice řekne černoch, představí si běžný občan zlého imigranta mužského pohlaví v nejlepším věku, který sem přichází devastovat naši kulturu. A to je potřeba změnit. Jak ukazuje finská zkušenost, veřejnost potřebuje k tomu, aby se zbavila rasismu, především zkušenost s černoškami.
A proto vyzývám ministerstvo zahraničí, aby začalo přednostně a promptně udělovat víza všem Afričankám splňující kriterium hezká holka. Pokud budeme tento typ dovozu a imigrační politiky pár let praktikovat, negativní postoj Čechů k lidem tmavé pleti zaručeně řádově poklesne.

Anonym 90186 08.01.2017 17:54
Pokud by zde fungoval prezidentský systém jako v USA, tak s největší pravděpodobností by Zeman volby nevyhrál, protože propadl v Praze. Podle amerického modelu by Praha měla nejvíce volitelů a kraje s většinovou komunistickou populací by naopak měli volitelů málo. Stejně tak prohrála Clintonová na počet volitelů. Pokud by v USA volby probíhali podle našeho systému, tak vyhrála Clintonová, protože jí volilo více voličů.

Anonym 90186 08.01.2017 17:42
Pro 94158
Vládu Nečase si zvolili naši občané tím, že si vybrali stranu, které věří a dali jí svůj hlas. Vítězné strany vytvořili koalici a dohodly se na rozdělení rezortů, a to podle priorit se kterými šli do voleb.
Pak přišli pučisté Zeman, Šlachta a Ištvan a tetrálními výstupy shodili vládu. Z celé kauzy vyšlo najevo, že Nagyová nezdanila kabelky. Stejného prohřešku se dopustila Babišova přítelkyně. I když další vláda posbírala ve sněmovně podporu, Zeman jí obstrukcemi nejmenoval a místo toho si dosadil vládu svých kamarádů. Ta ovšem nebyla vzešlá z voleb a ani neměla podporu parlamentu. Po předčasných volbách Zeman pokračoval v obstrukcích, aby udržel co nejdéle vládu svých kámošů. Když už konečně jmenoval vládu vzešlou z voleb a která měla podporu parlamentu, tak porušil zákon tím, že na post ministra financí jmenoval člověka bez lustračního osvědčení. Což je protizákonné. Základem demokracie je dodržování zákonů. A ty zcela evidentně Zeman a jeho squadra porušuje.
Ještě nám tady vyblinkáš nějaký svůj plk?

Anonym 94158 08.01.2017 17:10
Milý mladý muži, 90186. Vládu si zvolili naši občané tím, že si vybrali stranu, které věří a dali jí svůj hlas. Vítězné strany vytvořili koalici a dohodly se na rozdělení rezortů, a to podle priorit se kterými šli do voleb. Pana prezidenta zvolili občané, a to výrazným rozdílem nad druhým kandidátem. To je demokracie. Přemýšlel jsem i o prezidentském systému za velkou louží. Bylo by úžasné, kdyby vládu ČR vybral pan Zeman, a to obdobně jako pan Trump.

Anonym 94158 08.01.2017 17:00
Myslím, že pokud se letos k válu nedostanou Kalousek a Fiala, bude letošní i další roky výrazně více než LÍP! Jenom si myslím, že by se vláda nemusela mezi sebou hašteřit. Vše je OK! Tady platí přísloví "když se 2 perou třetí se směje. I manželé se občas pohádají. Ti moudří doma a potichu.

Anonym 17847 08.01.2017 16:18
5822 je stará rajda co nyní píše pod značkou AvybojKomouš.Při tom na internet psala,že už tam psát nebude.Revoluční bejkovec potěš její zadnici!

Anonym 90186 08.01.2017 16:12
Před chvíli jsem ho poslouchal, rozparádil se na tema co řekne Chovancovi až ho uvidí ,pač censuru nema rád.,,bud byl zase pod parou a nebo začíná stařecky žvanit..ale doslova přiváděl k smíchu..

Anonym 90186 08.01.2017 16:12
Lalok a jeho kumpán Bureš jsou- bohužel- dokonalými zástupci českého národa,to lidé tyhle dva h.jzly poslali do jejich funkcí.Dokud se Češi neodnaučí bolševickému myšlení,tak nám takové a jim podobné lidské zrůdy budou dál vládnout.

Anonym 90186 08.01.2017 16:11
Unda sem, unda tam,
jenom já vždy pravdu mám!

Anonym 90186 08.01.2017 16:10
Tak kam to šoupneš teď, frajere. Vpravo dole?

Anonym 90186 08.01.2017 16:10
Lalok a Bureš nám ve světě dělají stejnou ostudu jako dřív dělal ostudu Slovákům Mečiar.Nebo spíše v Evropě,protože ve světě ty dva komoušské práskače nikdo nezná,když Lalok žvanil v OSN,tak tam sedělo asi tak 8 lidí.

Anonym 90186 08.01.2017 16:09
Předpokládám, že v brzké době se můžou občané ČR těšit již v pořadí na 4 soud usvědčující Zemana ze lhaní

Anonym 90186 08.01.2017 16:09
Prezident Miloš Zeman i nadále trvá na svých nepravdivých slovech o čínských investicích v Německu. Zeman tvrdí, že Čína je v sousední spolkové republice největším zahraničním investorem. To ovšem není pravda. Zeman v nedělním rozhovoru pro server Blesk uvedl, že pověří tiskové oddělení Hradu, aby udělalo rešerši, která jeho slova prokáže. Připustil však, že s dokazováním jeho slov to může dopadnout podobně jako v případě Ferdinanda Peroutky.

Anonym 90186 08.01.2017 13:55
Svobodná Ukrajina se už zvedá.
Zbrojní průmysl na Ukrajině se velmi rychle vzpamatoval z krize po okupaci Krymu a válce na východě země. Ukrajina je v desítce největších exportérů zbraní na světě. Kromě mohutných dodávek pro vlastní armádu zvládá vyvážet zbraně také do Thajska, Alžírska, nebo Číny.

AvybojKomouš 5822 08.01.2017 13:37
Ovce, nohsled Ovara
Studoval Arcibiskupské gymnázium v Praze,(pozn. 1) následně přešel na soukromé Ekologické gymnázium(3), kde odmaturoval. Nedokončil studia andragogiky na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze(4) a začal se věnovat žurnalistice. Byl redaktorem a parlamentním zpravodajem Haló novin,(4) později redaktorem Blesku.(5) Autor vystupující pod pseudonymem GhostBuster v únoru 2015 na serveru Echo24 uvedl, že Ovčáček za dobu působení v komunistických Haló novinách napsal za dva roky (20022004) 443 článků, které dle autora svědčí o Ovčáčkově fascinaci komunismem.(6)

Anonym 90186 08.01.2017 13:22
Lidé se nechali ovlivnit i vámi pane presidente a to mohli selským rozumem pochopit, že jste jedna ruka s Klausem a že šlo o to aby jste kryl lumpárny z let kolem roku 2tisíce. Tak proč by se lidé v Americe nedali zmanipulovat lživou propagandou z Moskvy? Podívejte se jen na české internetové stránky a kolik je zde ruských pomocníků a jak překrucují realitu a doslova vymývají mozky našim lidem. Už jsem z úst mladých lidí zaslech jak si představují co se odehrálo v roce 1968 u nás a jelikož jsem byl přímým svědkem a v ty dny jsem hodně cestoval po zemích Československa a viděl jsem co se děje a tak to mladým vysvětlovat že je to lživá propaganda bylo dosti náročné a někteří prostě nevěřili a brali si pravdu z Moskvy jak tu skutečnou. Takže zase lež z vašich úst a beru to jako zradu na nás všech z vaší strany a je jasné že se jedná o vědomou podporu Putina a vaší vlastizradu.

Anonym 90186 08.01.2017 13:17
Zeman jmenoval ministrem financí člověka, který ve chvíli jmenování nesplňoval zákonné požadavky pro jakoukoliv jmenovanou funkci. Jmenoval někoho, kdo neměl ne.ativní lustrační osvědčení. Soudruh lžiprezident porušil jasně zákon s tvrzením, že ANO bylo zvoleno občany, tedy Babiš byl zvolen občany, a že kdyby ho nejmenoval, nebylo by možno sestavit tuto koaliční vládu. Zeman tedy, aby bylo možno vládu sestavit, porušil platný lustrační zákon. Nic se nestalo. Češi trpně tolerovali, že prezident porušuje náš zákon. Stejně jako Češi mlčí k tomu, že Zeman dál podporuje Babiše, který tuto zemi řídí jako svou firmu a k jejímu prospěchu (tedy své firmy).
Profesor Höschl v nedávném rozhovoru pro magazín MF DNES naznačuje, že u Zemana postupuje jeho šílenství a že ta nemoc je zlá.Nedomnívám se, že jde o šílenství v pravém slova smyslu. Jde o chorobnou lhavost, o elitářské přesvědčení o vlastní dokonalosti, o tom, že nad něj není. Proto dál drze lže o neexistujícím Peroutkově článku, přestože soud rozhodl, že soudruh lžiprezident lhal. Proto dál ponechává ve funkci pana Mynáře, přes své dávné prohlášení o tom, že ho odvolá okamžitě, pokud nedostane bezpečnostní osvědčení. Proto je dál jeho poradcem zkrachovalý podnikatel Nejedlý, jehož Lukoil byl odsouzen k pokutě 27 miliónů korun. Proto se neobává používat veřejně slova na úrovni žumpy, ať už v souvislosti s ruskou kapelou, našimi zákony, nebo novináři.. vše jedno, ple.su se to bude líbit.
Český národ si v první přímé prezidentské volbě nezvolil lidového prezidenta. Zvolil si nesmírně šikovného manipulátora, jemuž je úplně jedno, co veřejně hájí, co prohlašuje, který absolutně vše navenek přizpůsobuje zájmům a názorům svých voličů, tedy toho nejhoršího pó.lu. Protože pouze pó.l může volit a zvolit komunistu s manýry neomezeného vládce.

Anonym 94158 08.01.2017 10:41
Myslím, že účtenková loterie by měla být neanonymní. Občan, který ukáže na zloděje by se měl podepsat. Na druhé straně by stát měl povinnost chránit identitu občana před pomstou zločinců, kteří rozkrádají daně státu.

Anonym 94158 08.01.2017 10:36
Člověk se dočítá, že v demokratickém světě umírají lidé mrazem. Dokonce i v Praze jsou známy čerstvé případy. Stydím se, že naše občany neumíme po jejich prohře s prostředím je začlenit zpět do společnosti a dát jim druhou šanci. Reálně jsou v současných mrazech odsouzeni k smrti za tichého souhlasu nás všech.

Anonym 94158 08.01.2017 10:34
V loňském roce se v Čechách mělo prodat 250 tisíc nových aut. Je to nový historický rekord. Občané si žijí lépe. Navýšení platů v kategorii učitelek a zdravotních sestřiček by se mělo promítnout v tržbách a následném kolotoči daní. Obě kategorie nepatří do skupiny, která by měla své peníze odvést do daňových rájů. Avizované zvyšování platů zaměstnanců napomůže stavebnímu průmyslu. Občané dosáhnou na tvrdé podmínky bank při poskytnutí hypoték.

Anonym 94158 08.01.2017 10:33
Je dobrá zpráva, že pan Trupmp si vybral odborníky na slovo vzaté. Myslím, že ti předchozí moc zkušení nebyli. S ohledem na jejich neznalost tragicky zahynul Obamův velvyslanec v Libyi. Je to velmi smutná událost.

Anonym 94158 08.01.2017 10:33
Myslím, že pokud se letos k válu nedostanou Kalousek a Fiala, bude letos i další roky vše více než LÍP!

Anonym 90186 08.01.2017 10:24
Babiš zdůraznil, že web zrušil navzdory odporu Finanční správy. Samozřejmě jim to ulehčuje práci, jako že to mají v jedné formě. Finanční správa chtěla poskytnout nějaký komfort, ale vyznělo to velice špatně.
Vzápětí ovšem ujistil čtenáře, že s koncem webu udání na EET chodit nepřestanou, protože chodily i bez formuláře. Lidi udávali a udávat budou, dodal otevřeně.
Zrušením kontroverzního webu se šéf hnutí ANO rozhodl zbavit až příliš křiklavého klacku, který na EET oprávněně používali oponenti. Zejména však proto, aby odvedl pozornost od obludné podstaty samotného a v západní Evropě nevídaného projektu, který drtivé většině poctivých podnikatelů přinese jen zvýšené náklady, administrativu a riziko zneužití dat. Nemluvě o těch, které zlikviduje.
Dokonce ani není jisté, jestli tento podivně servírovaný úkrok není jen dalším matením veřejnosti, a vlastní podstata udávání v systému EET coby veřejné kontroly, o níž hovoří Finanční správa, zůstane nedotčena. Aspoň si to myslí zakladatel portálu HlídačEET Michal Bláha, podle kterého se příliš mnoho nezmění.
Trošku méně průhledné pro novináře i veřejnost je, že tam stále jeden formulář zůstává. Formulář, ve kterém si můžete zkontrolovat, jestli máte platnou účtenku, nebo ne. A když se kouknete, jaké informace finanční správa v tomto formuláři sbírá, tak jsou totožné jako v tom bonzovacím formuláři, takže ten druhý formulář funguje naprosto stejným způsobem, prohlašuje Bláha na adresu portálu Finanční správy.
Ano, udávalo se a udávat se bude dál.

Anonym 90186 08.01.2017 10:23
Finanční správa přitom už v říjnu před spuštěním webu sdělovala zcela jasně: Možnost zkontrolovat si vydanou účtenku nebo nahlásit její nevydání by měla být funkční od 1. prosince. Podle zákona má totiž podnikatel povinnost vydat účtenku. Jestliže ji nevydá, jedná protizákonně a zákazník má tak možnost obrátit se na Finanční správu.
Minimálně od té doby se o webu hojně psalo, a pokud by se tato informace k šéfovi hnutí ANO nedostala dříve, svědčilo by to o fatálně špatné práci jeho mediální a marketingové sekce a dalších poradců, kterými je obklopen.
O tom, že ministr financí fabuluje, svědčí i jeho textová zpráva, kterou poslal redaktorovi Blesku (8. 12. 2016). Reagoval v ní na dotaz, co říká na počet anonymních udání. To číslo mě nijak neznepokojuje ani nepřekvapuje. Finanční správa zavedla formulář pro oznamování porušování zákona o EET, protože by tato podání na FS chodila různými kanály, jako jsou e-maily, stížnosti atd. Když dáte do poměru počet vydaných účtenek, kterých je k dnešnímu dni více než 19 milionů, oproti 700 upozorněním od občanů, jde o zanedbatelné číslo, bagatelizoval tehdy.
O měsíc později už pod tlakem okolí uznal, že udavačský web je jeho slovy kravina.
V rozhovoru pro Blesk (7. 1. 2017) se však bránil tomu, že by lhal. Dokonce se distancoval od inkriminované textové zprávy, kterou prý jen přeposlal. Já jsem si to ani neuvědomil, určitě to byla nějaká SMS přeposlaná z Finanční správy, určitě jsem ji ani já nepsal. Takže mi nepodsouvejte, že já lžu, na to jsem alergický. Já nelžu!

Anonym 90186 08.01.2017 10:21
Další problém nastal kolem udavačského webu provázejícího start EET. Šéf hnutí ANO znovu předvedl, že pokud se dostane do úzkých, nepomůže mu ani armáda výtečně placených marketingových mágů, kteří linkují každý jeho krok. Vykrucuje se, zamotává se do lží a polopravd a pokaždé si najde obětního beránka, protože on sám chyby nedělá. Vždy mu někdo něco zlovolně podstrčí, spáchá nepravost za jeho zády, nebo ho dokonce sprostě podrazí.
Tentokrát je v roli sabotéra úředník, který bez vědomí ministra financí vymyslel a spustil anonymní udavačský web na daňovém portálu Finanční správy. Aspoň tak znělo vysvětlení strážce státní kasy, který z EET učinil svoji vlajkovou loď a měl by ji znát do posledního nýtu.
Kritici webu od samého počátku upozorňovali na to, že tento nástroj může být zneužíván v konkurenčním boji nebo k vyřizování osobních účtů. Ministerstvo financí tyto výhrady dosud odráželo. Přitom šéf hnutí ANO si opakovaně stěžuje, že na něj neustále někdo podává anonymní trestní oznámení, a to i v Bruselu na Úřad pro boj proti podvodům (OLAF).
O tom, že udávání je u nás skutečně oblíbená kratochvíle, svědčí přes 2300 nahlášení během prvního měsíce provozu EET. Z toho dvě třetiny přes web, který ve specifickém vzorku populace získával na popularitě.
Já jsem nevěděl, že ten web vznikl. Já jsem se o tom dozvěděl z Twitteru před Vánoci, reagoval Babiš na otázku v pořadu 90" České televize (4. 1. 2017), zda věděl o jeho existenci. My jsme nechtěli vyzývat lidi, aby udávali. Úředník viděl, že tam chodí různá oznámení, tak byl vstřícný a udělal nějaký formulář. Ten úředník asi nedomyslel tu reakci veřejnosti.

Anonym 90186 08.01.2017 10:19
První letošní Babišova nepříjemnost nastala zjištěním, že hospodářská kriminálka vyšetřuje, zda se nedopustil trestného činu krácení daní. V roce 2012 nakoupil za tři miliardy korun jednokorunové dluhopisy Agrofertu. Zřejmě využil mezery v zákoně, umožňující tehdy tímto způsobem fyzickým osobám atraktivnější nákup státních dluhopisů, u kterých se nemusely danit úroky.
Dnes majitel Agrofertu vlastní tyto dluhopisy za 1,5 miliardy korun a ročně si tak přijde na 90 milionů, přičemž jen loni na daních ušetřil 13,5 milionu. Bude muset prokázat, zda všechny okolnosti nákupu proběhly v souladu se zákonem a jestli k němu použil vlastní úspory. Jinak by spáchal trestný čin.
Minimálně však zůstane pachuť, že ministr financí, který šlape živnostníkům na krk kvůli každé koruně, sám vyhledává každou skulinu, aby daně platit nemusel.

Anonym 90186 08.01.2017 10:18
Nový rok začal pro Andreje Babiše smolně. Nejprve vyšlo najevo, že je vyšetřován kvůli podezření z daňových úniků. Vzápětí předvedl další ze svých názorových obratů a zrušil udavačský web k EET, o kterém prokazatelně lhal. Vzápětí však ujišťuje, že udávat se bude dál. Problémy přehazuje na ostatní a novinářům posílá SMS, ke kterým se nehlásí.

Anonym 90186 08.01.2017 10:16
Přestože Andrej Babiš stále tvrdí, že nevěděl (nebo možná věděl) o vzniku udavačského webu k EET, jeho poradce Aleš Michl o napráskání obchodníků otevřeně hovořil už v roce 2015. Konkrétně se o něm zmíňoval, když se v říjnu 2015 zúčastnil debaty na půdě VŠE. Debata se týkala právě chystaného projektu EET. Michl tehdy uvedl, že kdyby měl možnost elektronicky napráskat nepoctivého obchodníka, hned by dal ano.

Anonym 94158 07.01.2017 23:25
Člověk se dočítá, že v demokratickém světě umírají lidé mrazem. Dokonce i v Praze jsou známy čerstvé případy. Stydím se, že naše občany neumíme po jejich prohře s prostředím je začlenit zpět do společnosti a dát jim druhou šanci. Reálně jsou v současných mrazech odsouzeni k smrti za tichého souhlasu nás všech.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti