Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark)

Miloš Zeman diskuse strana 4400

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 17847 30.12.2016 10:33
Pro 90158.Možná,že se jednou místo koní bude na jatkách odporážet prolhaný politický dobytek.

Anonym 17847 30.12.2016 10:29
Někteří lumpové chtějí znovu prosazovat lumpáckou stranu ODA.Tak si za podíl na zbídačení Česka koledovat o řádné naražení na kůl,po řádném stažení z kůže.

Anonym 94158 29.12.2016 23:59
Milý 90186, mluvíš o podnikání a spíše prokazuješ elementární neznalost ekonomiky. Viz. Tvé porovnání ceny energií za komunistů 1 kWh 0,48 a za současné demokracie 1 kWh průměrně 3,78. Pokud nevíš o spotřebním koši, či jiných porovnávacích hodnotových parametrech, pak zkus porovnávat cenu 10 stupňového piva ve 3. cenové skupině. I tímto obviňuješ ze lži? Doba je díky paní Merklové a panu Junkersi těhotná násilím. Myslím, že bychom měli přes politická harašení stran blízkým zločinu, měli být bližší bližnímu svému.

Anonym 90186 29.12.2016 23:52
Rusko v minulých letech prodávalo Američanům vojenské vrtulníky určené pro af..ánskou armádu. Zároveň však podle vládních i povstaleckých zdrojů poskytovalo zbraně také hnutí Taliban, informuje agentura AFP.
(Ruské) opodstatnění zní zhruba takto: Taliban je tím, kdo bojuje proti Islámskému státu, říká vrchní velitel amerických vojsk v Af..ánistánu John Nicholson. Ruské vměšování do tamního konfliktu považuje za zhoubný vliv vnějších sil v zemi.
To veřejné ospravedlnění, jež Rusové přiznávají Talibanu, se nezakládá na faktech, nýbrž je účelovým prostředkem k sabotování af..ánské vlády a úsilí NATO a zároveň posiluje protivníky, věří Nicholson.
Rusové nařčení odmítají. Vazby na Taliban udržujeme pro zajištění ochrany našich diplomatů a bezpečnosti ve střední Asii, uvedl ruský velvyslanec v Kábulu Alexandr Mantyckij. Ukazování prstem na Rusy je podle něj taktika Američanů, jak odvést pozornost od vlastních nezdarů či svést vinu na druhé.
Podle vyjádření jednoho z talibanských velitelů však právě ruská podpora umožnila například v říjnu vzbouřencům nakrátko znovu dobýt severoaf..ánské město Ku..úz .
Zástupci islamistického hnutí se během posledních měsíců opakovaně sešli s ruskými diplomaty v Tádžikistánu a Moskvě.

Anonym 90186 29.12.2016 17:29
Ministerstvo obrany zaplatí za 20 nových pandurů téměř o 800 milionů korun více, než předpokládalo. Místo původně plánovaných 1,274 miliardy budou stát tyto obrněné transportéry 2,069 miliardy korun včetně DPH. Zdražení úřad zdůvodňuje lepší balistickou ochranou a upřesněním armádních požadavků na technologické a informační systémy.Zakázku získá společnost Tatra Defence Vehicle, která je součástí skupiny Czechoslovak Group.Společnost působila od 13. října 2014 do 14. ledna 2016 pod názvem EXCALIBUR GROUP. Majitel Jaroslav Strnad. Zbrojař Jaroslav Strnad u zlínského krajského soudu odmítl, že by jeho firma Excalibur Army dovezla do skladu v muničním areálu ve Vrběticích na Zlínsku zakázaný materiál. Podle obžaloby dovezla zakázané miny. Obviněným hrozí až 12 let, firmám i zrušení.
Blíží se volby a chlapec si to musí nějak odpracovat, aby byl očištěn.

Anonym 94158 29.12.2016 14:56
Krvavá nesvatá trojice Saudů, Turecka a Velkého bratra vyklízí řeznický "Krám" v Sýrii, nastalo příměří a snad i konečný mír. Invaze by se poté mohla vracet z Evropy domů.

Anonym 90186 29.12.2016 12:19
Elektronické registrační pokladny přinesou do rakouského státního rozpočtu nakonec mnohem méně peněz než vláda očekávala. Tvrdí to někteří finanční experti po roce zkušeností s provozem těchto pokladen v Rakousku.
Rakousko zavedlo pokladny od 1. ledna letošního roku s očekáváním, že tento způsob elektronické evidence tržeb by měl zvýšit příjmy státu až o 900 milionů eur (24 miliard korun) ročně. Experti však nyní odhad výrazně revidují. Podle uznávaného lineckého experta na finanční kriminalitu a profesora Keplerovy univerzity Friedricha Schneidera by letos mohlo Rakousko získat díky registračním pokladnám navíc na daních maximálně mezi 80 až 120 miliony eur (maximálně 3,2 miliardy korun).
"Vládní odhad nebyl vůbec realistický," prohlásil v televizi ORF Schneider, jehož slova citovala prakticky všechna rakouská média. Tento univerzitní profesor a ekonom je totiž v Rakousku uznávaným odborníkem na takzvanou stínovou ekonomiku a boj proti daňovým únikům. Schneider na základně své vlastní studie tvrdí, že i když se podaří v příštích letech v systému elektronických pokladen "vychytat všechny mouchy" a dovést systém k dokonalosti, vláda získá na daních navíc maximálně mezi 250 a 300 miliony eur ročně, tedy třetinu původně očekávané sumy.

Anonym 90186 28.12.2016 18:47
Zdá se, že Andrej Babiš svůj klíčový volební slib stále neplní. Za růstem státních příjmů je hlavně ekonomika.
Ve shonu posledních dnů roku by neměl zapadnout jeden zásadní výrok Nejvyššího kontrolního úřadu. Je totiž důležitým střípkem do celoroční debaty o tom, zda se státu letos konečně podařilo zlepšit daňový výběr. NKÚ říká, že nikoli.
Úřad podrobil analýze rozpočtové plnění za první pololetí letošního roku a uzavřel, že přebytek není výsledkem zlepšeného hospodaření státního rozpočtu, ale je způsoben zejména dosavadním růstem ekonomiky. Tento růst se podle NKÚ projevuje zvýšeným inkasem přímých a nepřímých daní včetně pojistného na sociální pojištění. Vzhledem k tomu, že zmíněný verdikt NKÚ se týká letošního prvního pololetí, stojí za úvahu, jak asi úřad zhodnotí pololetí druhé. Pokud by totiž verdikt vyzníval obdobně, znamená to, že Babiš svůj zásadní volební slib nesplnil ani po třech letech u moci.
To už by bylo na pováženou. Navzdory tomu, že třeba EET se teprve rozbíhá. Těch zhruba 20 miliard ročně, které má do několika let přinést navíc, bude-li vše šlapat jako hodinky, má daleko ke stovkám veřejných miliard, které se dle Babišových předvolebních tvrzení měly ztrácet v černých dírách.

Anonym 17847 28.12.2016 17:25
Škoda,že místo Aleksandrovců neseděl v tom letadle v Česku vládnoucí politický dobytek.To by měl národ Čechů důvod k jásotu.

Anonym 90186 28.12.2016 13:01
Mysleli jste si, že doba, kdy bylo na trhu k dostání koňské maso a výrobky z něj už jsou dávno pryč? Že kůň je ušlechtilé zvíře, které rozhodně na jatka a talíř nepatří? Omyl. Na český trh dodává koňské maso ministr financí a sponzor Velké pardubické Andrej Babiš. Konkrétně jeho společnost Animalco. Ta se totiž ve výčtu toho, jaké maso dokáže sehnat, chlubí také koňským masem.
Andrej Babiš se rád prezentuje jako milovník dostihů, koní a všeho okolo nich. Například závodiště, kde se již více než 120 let koná legendární Velká pardubická, nyní nese název Agrofert Park. Známá je spolupráce Babiše s žokejem Josefem Váňou, kterého nominoval za své ANO do Senátu. Váňa však ke smutku šéfa v letošních volbách neuspěl. Na spolupráci s Babišem si známý žokej zadělal již v roce 2013, kdy bezprostředně po svém neúspěchu právě ve Velké pardubické řekl: Nevyhráli jsme Velkou pardubickou, ale myslím, že kdyby vyhrál volby pan Babiš, aby tenhle sajrajt, který tady přetrvává, dal do pořádku, tak bych byl hrozně rád. Ryzí láska mezi milovníky koní? Váňa asi nevěděl, jaký sortiment Babiš tuzemským masnám a restauracím nabízí.
Prostředí okolo dostihů bylo vždy typické pro gentlemany a pravé dámy. Zřejmě málokdo z nich se však současně nechával fotit na tribuně dostihového závodiště a zároveň za rohem podepisoval dodací listy na koňská jatka. Nemožné? Absurdní situace? Zřejmě by toho mohl být schopen někdo, kdo například za komunismu byl dítětem z prominentní komunistické rodiny, sám byl členem KSČ, podle neověřených informací i práskačem StB, aby po roce 1989 postavil svůj byznys na zvláštních vazbách a kontaktech z předlistopadové éry a dnes se neštítí jít položit květiny k pamětní desce na 17. listopad 1989. Říká se tomu bezcharakterní.

Anonym 90186 28.12.2016 12:53
Pro 94158
Erythropoetin(EPO) byl zakázán již v roce 1989. Problém byl v tom, že testy na tuto látku byli spolehlivé až od roku 2 tisíce. Poprvé byla tato látka u Amstronga objevena v roce 99, ale díky nedokonalým testům se doping nepodařilo prokázat.
Amstrong se přiznal až po odebrání titulů. Do té doby všechny, kdo na jeho doping upozornili šikanoval a urážel. Přiznání se dá brát spíše za vypočítavost, protože řada lidí, kteří přispěli do jeho nadace se po odebrání titulů cítila Amstrongem podvedena a požadovala své peníze zpět.

Anonym 90186 28.12.2016 12:28
Pokud by byly údaje z demagogické a populistické reklamní kampaně k elektronické evidenci tržeb, kterou vytvořila Finanční správa na pokyn Babiše, reálné, lze velmi lehce spočítat, jak by se dalo 6 miliard využít ku prospěchu všech a ne jen k pohodlí úředníků. Jestliže televizní spot vypočítával, co lze pořídit za 18 miliard, které údajně přinese EET, je snadné zjistit, jak by se dala investovat třetina této částky.Šest miliard by se dalo použít na 46 škol a školek, 93 kilometrů modernizované železnice, 166 korun měsíčně navíc důchodcům, 300 dětských hřišť a sportovišť, 900 hasičských aut nebo 1500 korun měsíčně navíc pro učitele. Místo toho však chce ministr financí budovu pro svůj úřad.

Anonym 94158 28.12.2016 12:27
Ve věci dopingu by měly být odebrány medaile za požití látek, které byly v minulosti, současnosti, či budou v budoucnosti použity. A to bez ohledu, či byly v konkrétní době povoleny. Jak to funguje. Laboratoře neustále vyvíjí látky, které se tváří jako nezjistitelné. Ty se používají za Velkou louží. Jakmile se vynalezne něco nového, tím starým se zasytí trh a pak se ta předchozí zakáže. Některým stranám se nic neřekne. Velmi si cením cyklistu Amstronga. On se přiznal a nemusel. V té době to co užíval nebylo zakázané. Za pravdu přišel o všechno.

Anonym 90186 28.12.2016 12:17
Kambodžská policie v úterý zadržela pět cizinců, které obvinila, že v zemi nelegálně vyráběli drogy. Mezi zadrženými je údajně i šestadvacetiletá česká občanka, napsal ve středu kambodžský list Khmer Times.
Podle jeho informací byla zadržená skupina převezena do věznice v provincii Preahseihanu. Zadrženým je od 26 do 52 let a vedle Češky jde o občany Ukrajiny, Finska, Ruska a Spojených států. List uvádí i jejich jména, která ovšem vypadají zkomoleně.

Anonym 90186 28.12.2016 11:57
Rusko se poprvé postavilo rovně k jedné z největších sportovních afér. Výkonná ředitelka národní antidopingové agentury RUSADA Anna Anceliovičová přiznala pro list The New York Times, že v zemi existoval státem řízený dopingový program.

Anonym 94158 28.12.2016 10:11
Myslím, že po převzetí moci panem Trumpem se dezinformační válka ochladí. Také by mohlo vzniknout normální funkční evropské prostředí, a to od Atlantiku až po Ural. V Evropě není zájem ukrást Rusku jeho bohatství, většina zemí si chce potřebné od Rusů koupit a o normálně obchodovat. Jediné zlo je invaze. Války, které vyhnaly hordy barbarů do Evropy zaplatil náš Velký bratr za louží. Čím mu Evropa ublížila? Úspěchem??

Anonym 90186 27.12.2016 23:03
Manipulace v Zemanové projevu 2016:
1. Na jednu stranu zbrojí proti obraně v dezinformační válce s Ruskem, na druhé straně vychvaluje totalitní Čínu, kde je jedna z nejvyšších cenzur ve světě.
2. Nikdo nezakazuje něčí názory tak, aby se to dalo nazvat cenzurou, ale je tu snaha bránit se lžím, bránit se dezinformační válce vyvolanou Ruskem.
3. Slova o sbližování prezidentem z úst člověka, který národ nejvíce rozdělil působí opravdu bizarně.
4. Průzkumy veřejného mínění se ve většině případu pohybují v toleranci statistické chyby. Mluvit o průzkumech, že stojí za starou belu je fakticky mylné.
5. EU není schopna zajistit ochranu hranic. Ano po moři toho schopna není. Ale po moři toho nejsou schopny ani USA za desítky let protiimigračních opatření. Lodě totiž vyplouvají z cizích zemích a jsou v mezinárodních vodách a pokud je někdo není rozhodnut potopit v podstatě se nedají zastavit. Nedokáže to ani Austrálie, proto Australané přišli s odvozem takových migrantů na detenční místa mimo Austrálii. Ani Austrálie se k takovým krokům nerozhodla za 2 roky, po které v EU trvá migrační krize.
6. Pokud má profesionální novinář informovat a nevnucovat své názory je smutné, že Zeman zapomněl na pravdivost, ostatně jedny z médií, které jeho kritéria nejvíce porušují je jeho oblíbený škvár Parlamentní listy.
7. Janda není po.nohe.ec, po.noherec není ten kdo nafotí jednou nahaté fotky. Nemám rád po.noherce, ale ještě víc nemám rád po.nopolitiky, kteří jdou vždy s těmi kdo zaplatí a jsou schopni zradit národ pro sponzory své kampaně.
8. Podání ruky a naslouchání cizím názorů zní opravdu bizarně z úst chorobně nenávistného a mstivého alkoholika co nesnese žádného oponenta a všechny okolo sebe uráží.

Anonym 90186 27.12.2016 22:59
Lži v Zemanově projevu 2016:
1. České domácnosti nevydávají zbytečně vysoké platby za elektřinu. Elektřina je levnější než za komunistů (1kWh 0,48, dnes 1kWh průměrně 3,78). Soláry zdraží občanům elektřinu domácnostem o Kč 500,- za rok.
2. Čína není největším investorem v SRN, ale je to USA. Proti Čínským investicím v Německu tamní vláda připravuje zákon, protože je vyhodnotila jako bezpečnostní riziko.
3. Z 8 teroristických útoků v EU od roku 200 byl proveden migranty jen jeden útok a to ten z Berlína a byl to migrant z 2011, ne z migrační krize od 2014. Více teroristických útoků bylo provedeno v Rusku, největší islámské zemi v Evropě, kterou Zeman neuvedl jako zemi ještě ve větší aktivitou teroristů.
4. Chybu se platbami solárníkům nezpůsobila vláda v 2005, ale poslankyně Šedivá za ČSSD a poslanec Urban za KSČM, kteří do zákona vpašovali navýšen plateb o 100%.
5. EU není byrokratická. EU mé méně úředníků než některá naše ministerstva nebo Pařížská radnice. Rozhoduje formou hlasování v EU parlamentu, proto není ani odcizena od občanů EU.
6. Žádné čínské investice s vysokou přidanou hodnotu jste Zemana nezajistil. Číňané u nás nic neinvestují, provádějí akvizice nemovitostí, fotbalového klubu, maloobchodních řetězce a hotelů.
7. Škoda Auto nevyváží nejvíce aut do Číny, ale v Číně vyrábí, Čína je pro Škoda Auto největším odbytištěm.
8. Nikdo nesestavuje seznamy zakázaných nebo nepohodlných internetových serverů. Několik občanských iniciativ sestavilo seznamy internetových serverů šířící ruskou dezinformační propagandu, která je součástí války, kterou Rusko proti nám vede jako proti svému nepříteli. Ostatně šíření poplašných zpráv je v České republice trestným činem.

Anonym 90186 27.12.2016 22:50
Miloš Zeman je vcelku geniální populista, a tak napumpoval svůj novoroční projev tématy, která lidi opravdu zajímají a pálí je. Mne samotného na projevu nejvíce zaujala jemná narážka na práci bývalého ÚOOZ, jeho šéfa Šlachty a olomouckého státního zastupitelství.
V jednu chvíli svého vánočního projevu Miloš Zeman jaksi mimochodem připomenul, že ze slavné policejní šťáry na vládě po víc jak třech letech zbyly nezdaněné kabelky paní Nagyové. Jako náplň vánočního projevu vcelku slušný zásek - není míněno ironicky.
Onen zátah byl až legendární a určitě se stane jednou z tragických kapitol dějin české kriminalistiky. Policie, jmenovitě Robert Šlachta, a olomoučtí státní zástupci nejprve svrhli vládu a na vazbu putovala nejen nebohá paní Nagyová, ale především tři exposlanci. Za to, že jim po složení mandátu jejich političtí kolegové sháněli jiné místo.Po měsíci byli poslanci i paní Nagyová propuštěni, a právní autority konstatovaly, že čin stíhaných poslanců je nestíhatelný, vztahuje se na něj indemnita. Každý má se svým ve volbách získaným mandátem právo dělat, co chce. Takže jako hlavní zločin causy zbyla nebohá paní Nagyová, která je po třech a půl roce od causy obviněna z nezdanění kabelek.
Mezitím - podobně jako u Šlachtou stíhaných poslanců - se pro Šlachtu hledalo nové místo, protože demonstrativně odešel od policie. Účastnil se tedy sám stejného politického handlu, za který stíhal poslance, a nakonec úspěšně zakotvil u celníků. A z celé grandiózní kauzy zůstaly ty opravdu trapné nezdaněné kabelky.Po zátahu pozval Zeman na Hrad státního zástupce Ištvana a celkově poskytl policii v cause podporu. Nyní už je však situace natolik neúnosná, že obrátil a na policejní neúspěch, kterým akce zjevně byla, dělá narážky v tak důležitém výstupu, jako je vánoční projev. Lepší osvědčení totálního selhání policie v té cause snad už ani nemůže existovat.
Můžeme tedy jen doufat, že v novém roce, který za pár dní začíná, konečně kausa skončí. A jak ukazují fakta, tím koncem by mělo být vyvození osobní odpovědnosti pánů Šlachty a Ištvana za ten vykonstruovaný policejní puč.

Anonym 90186 27.12.2016 22:45
Pro 94158
Tak jedničkou určitě nebudeme. Za favority se dají považovat Irové a Rumuni.
Sloučit ministerstva na jedno místo plánoval již Říman za ODS v roce 2008. Takže opět nic nového. Babiš chce nový komplex financovat prodejem historických budov na lukrativních místech.

Anonym 94158 27.12.2016 22:13
Pan Babiš má dobrý nápad v centralizaci státních úřadů. Povzbudí to naše stavebnictví. Historické budovy by měly zůstat v rukou státu.

Anonym 94158 27.12.2016 22:10
A koukám, že náš milý 90186 opět funguje. Rád si čtu jeho pravdy s příměsí trochu lží "alá" Herman a něco z Al Kaidy. Jistý Němec tvrdil, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Češi nepracují jen na stavbách a jsou v obraze. Dobře reagují na změny v bankovním systému. V Evropě jsme letos ekonomickou jedničkou.

Anonym 90186 27.12.2016 22:07
Přes čtvrt miliardy korun čistého vydělalo loni svijanské pivo. Majitelé pivovaru, který byl ještě před dvaceti lety na zavření, ale očekávají horší časy především kvůli očekávanému úbytku hospod.

Anonym 90186 27.12.2016 19:51
Excelentní ekonomika?
Výkon českého stavebnictví byl v prvních třech čtvrtletích letošního roku ze 28 zemí Evropské unie šestý nejhorší. Vyplývá to z údajů evropského statistického úřadu Eurostat. Podle nich české stavebnictví ke konci září meziročně kleslo o 8,9 procenta.
Nejvíce se dařilo Řecku, kde stavebnictví meziročně vzrostlo o více než pětinu. Následovaly Irsko a Švédsko. Nejhůře na tom byly Slovinsko, Maďarsko a Lotyšsko se zhruba pětinovým meziročním propadem.

Anonym 90186 27.12.2016 19:46
I když ministerstvo vnitra nemůže provádět cenzuru internetu, tak Zeman prohlásí, že toto ministerstvo bude cenzurovat internet.

Anonym 90186 27.12.2016 19:40
Zeman udělá z tuniského kriminálníka válečného uprchlíka ze Sýrie, aby opět zopakoval svůj blud, že lidé prchající před IS a Asadem chtějí vymazat Evropu z povrchu zemského.

Anonym 90186 27.12.2016 19:32
Velice úsměvná poznámka byla, že v reorganizaci policie chtěl být nestranný. No ono mu nic jiného nezbylo, protože příklon k jakékoliv straně by znamenal pád současné vlády.

Anonym 90186 27.12.2016 19:29
To, že kauza Nagyová sloužila pouze jako puč na svržení Nečasovy vlády bylo jasné každému, kdo používá alespoň špetku selského rozumu. Ovšem Zeman se probral až po třech letech a brblá cosi o kabelkách. Není bez zajímavosti, že právě Zeman politicky podpořil Ištvána v této kauze, když ho pozval na Hrad a veřejně ho podpořil.

Anonym 90186 27.12.2016 19:21
I přes klesající nezaměstnanost za vlády Miloše Zemana narůstaly sociální dávky a to včetně podpory v nezaměstnanosti. Pokud se vezme jako základ rok 1996(100%), tak v roce 2tisíce to je nárůst na 106% a v roce 2003 je to již nárůst na 116%. Takže je nepochopitelné, proč zrovna Zeman kritizuje tento krok vlády, když za své vlády prováděl to samé v bledě modrym. Že by msta na sociálních demokratech?

Anonym 90186 27.12.2016 19:10
Dále jeho kritika směřovala na byrokracii v Bruselu. Nárůst byrokracie za této vlády mu ovšem nevadí.

Anonym 90186 27.12.2016 19:09
Při svém projevu Zeman kritizoval dítě sosanů a komančů, tzv. solární tunel. Když už je takový bojovník proti nesmyslným dotacím, tak proč se nezmínil o řepkovém tunelu je otázkou.

Anonym 90186 27.12.2016 19:04
Prezident Miloš Zeman ve svém vánočním poselství nemluvil pravdu, když hovořil o čínských investicích. Podle Zemana je komunistická Čína největším zahraničním investorem v sousedním Německu. Data německé centrální banky ovšem ukazují, že čínské peníze tvoří jen zlomek z celkových investic. Říše středu v sousední spolkové republice v roce 2014 (novější data nejsou k dispozici) investovala celkem 1,568 miliardy eur. Tato částka bledne zejména při srovnání s evropskými zeměmi. Například Dánové v Německu v roce 2014 investovali 5,378 miliardy eur. U jiných zemí je rozdíl ještě zřetelnější. Třeba Švýcaři v Německu investovali 28,713 miliardy eur, u Britů to bylo 37,928 miliardy eur.
Britské a švýcarské investice jsou dokonce vyšší, než investice z celé Asie dohromady. Všechny asijské země v Německu podle údajů Bundesbanky v roce 2014 investovaly celkem 27,267 miliardy eur. Zhruba dvě třetiny z této částky přitom zajistilo samotné Japonsko (17,318 miliardy eur).
Pro zajímavost lze dodat, že Česká republika v Německu v roce 2014 investovala 796 milionů eur (tedy zhruba jen o polovinu méně než Čína).

Anonym 90186 27.12.2016 19:01
Pro 94158
Slušní lidé určitě tento projev nechválí, protože slušní občané nejsou zastánci lží. Kdo určitě tento projev chválí jsou hlupáci. V jednom máš pravdu. Nikým nevolená vláda kamarádů Zemana žíznila pouze po miliardách a drancování.

Anonym 17847 27.12.2016 09:34
Pokud má národ Čechů přežít ve stávajícím životním prostoru tak to chce se zvednout proti zde šestadvacet roků vládnoucím lumpům a co nejkrutěji je vybíjet na katovských mučírnách,a nvíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 94158 26.12.2016 21:43
Slušní občané chválí proslov pana prezidenta. Zlodějské strany mají poněkud jiný názor. Vypadá to tak, že žízní po miliardách a drancování jako za bývalé vlády.

Anonym 17847 26.12.2016 16:59
Čechům jde dobře jenom debužírování nadluh.To však bude jednou končit státním bankrotem.Chce to důchodcům ,za jejich troubovitost a pomoc lumpům k moci včas naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 94158 24.12.2016 22:45
Dnes jsme se dočetli, že demokratická opozice v Alepu nastražila a iniciovala ve škole výbušninu. Můžeme považovat za demokraty osoby, které hromadně a cíleně zabíjí děti?? Tohle asi pochopí jen 90186.

Anonym 17847 24.12.2016 18:14
I když se nebožtík Hitler v mnohém mýlil přesto měl pravdu,když bral Čechy jako méněcennou rasu.Už sedmadvacet roků ukazují Češi světu svoji troubovitost,když všechna tyto léta drží lumpy a zloděje u koryt.Moudrý národ by lumpy od koryt dávno vykopal.Takto až se mladá generace proti zde vládnoucím lumpům zvedne bude nucena většinu stávajících důchodců nechat vychcípat hladem.

Anonym 17847 24.12.2016 18:06
Pro 94158.Merkelová není tak hloupá jak jí líčíš.Jde o vypočítavou ženskou,která chce zatažením migrantů do Česka a Polska přivést tyto země do státních bankrotů a pak Čechům za dluhy zabrat Sudety a Polákům tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Hodně Rakušáků už se třese jak se zase k velké Říši připojí.Pro Čechy pak bude jen odsun do stávajícího Izraele k odporažení od Arabů.Aby mohli Židé ve zbytku Črska budovat nový Izrael v lepším a bezpečnějším životním prostoru.Tak bude končit pro Čechy Havlem slibovaný kapitalistický ráj.

Anonym 94158 24.12.2016 15:56
Pro 94159, Tvůj příspěvek včera v 19:33 považuji za velmi nemoudrý. Je to nenávist, a to dost nebezpečná. Muslimů je více než 1 a půl miliardy a víru staví nad zákon a svoji pozemní pouť považují za malý okamžik (zkoušku výry pravé). Je pravděpodobné, že za 50 let budou v Evropě jen islámské státy. Pokud na tom chceme něco změnit, tak naši lídři nemohou být Merklová a Junkers.

Anonym 90186 24.12.2016 11:09
A co řekne český prezident?
Žádné uprchlíky na území České republiky, zopakuje svůj nesmiřitelný, odporně nelítostný postoj. Vždyť co je Miloši Zemanovi po tom, že například válka v Sýrii vyhání tisíce zoufalých lidí z domovů, že v Aleppu nezůstává kámen na kameni, že bomby rvou na kusy děti i pacienty v nemocnicích. Ani jednoho! trvá na svém.
Bezpečnostní opatření, například na Hradě, jsou podle něj důležitá a odůvodněná. Tím myslí mimo jiné opatření spočívající zejména v umělém kumulování davů tam, kde by za normálních okolností žádné davy nevznikaly ve frontách u bezpečnostních rámů.
Fakt, že se na Hradě v těsné blízkosti prezidenta coby jeho nejbližší spolupracovníci pohybují osoby bez prověrky, hlavě státu nebezpečný nepřipadá. To prý neřeší. Očividně. Proč by mu mělo vadit, že nad tím kroutí hlavou i tajné služby jeho vlastní země?

Anonym 90186 24.12.2016 11:08
Co po teroristickém útoku řekne německý prezident?
Stojíme na pevném základě a stojíme společně v Německu, v Evropě a všude tam, kde lidé žijí a chtějí žít svobodně, prohlásí Joachim Gauck. A dodá: Nenávist pachatelů nepovede k naší nenávisti. Nerozdělí nás. Naše soudržnost nezeslábne. Ale víme, že tento útok byl stejně jako ty předchozí namířen proti nám všem. Nyní jsme otřeseni, ale naším přesvědčením tyto skutky neotřesou.
Nepodléhejme strachu, vyzývá spolu s kancléřkou Merkelovou německou společnost, protože přesně tohle je cílem všech teroristů světa. Neustupujme, nevzdávejme se svých hodnot a neoplácejme plošnou nenávistí vinným i nevinným.

Anonym 90186 24.12.2016 11:08
Němci kteří jsou svým způsobem všichni oběťmi migrační vlny sice přijímají smysluplná bezpečnostní opatření, ale současně odmítají podlehnout všeobecné nenávisti, zaměřené na celá etnika, národy či náboženství, a umíněně dál chodí na trhy, nakoupit dárky, dát si svařák a Wurst, aby tak dali najevo, že svobodné a hrdé němectví (a evropanství) jim žádný terorista nikdy nevezme.
U nás, kde téměř žádní uprchlíci nejsou a kde téměř nikdo zatím žádného ani koutkem oka nespatřil, nabývají opatření klasického nádechu Kocourkova.
Tak například v Uherském Brodě světové metropoli v hledáčku tzv. Islámského státu vánoční trhy (míněno všech deset stánků) pro jistotu rovnou zrušili a zakázali.
Politici, prezidentem počínaje přes ministra financí opakujícího nehoráznou lež o tom, že migrační vlnu vlastně způsobila Merkelová tím, že migranty pozvala, až po postavičky z nesystémových až extremistických stran, si nadšeně mnou ruce a hřejí polívčičku. Čím hůř, tím líp. Je úplně jedno, zda jsou bezpečnostní opatření účelná a účinná, nebo naopak úplně nesmyslná hlavní je, že jsou viditelná. Pro politické body cokoli. A od voličů záměrně očkovaných strachem a nenávistí se jen sypou.

Anonym 90186 24.12.2016 11:07
Co udělá Němec den po útoku na vánoční trhy?
Jde na vánoční trhy.
Co udělá průměrný Čech?
Začne ve veřejných diskuzích chrlit gejzíry agrese a nenávisti, vyhánět či rovnou (zatím naštěstí jen písemně) střílet nejen všechny migranty včetně žen a dětí, nýbrž i muslimské starousedlíky, kteří mají u nás doma či kdekoli jinde dům, práci a rodinu.
Ze statistiky vyplývá, že v Německu se do pomoci uprchlíkům nějakým způsobem aktivně zapojuje přibližně osm milionů lidí, což je zhruba každý desátý. V zemi, která se od počátku migrační krize potýká s ohromným přílivem přistěhovalců a s nevyhnutelnými problémy, které to samozřejmě přináší.
Vzhledem ke striktnímu vypořádání s bolestivým stigmatem nacistické minulosti i s tím, co to jim samým nakonec přineslo jsou Němci možná víc než jiné národy citlivé na jakýkoli náznak uplatňování kolektivní viny. A proto můžeme už od prvního dne po útoku vidět muslimy modlící se spolu s křesťany za oběti tragédie

Anonym 17847 24.12.2016 10:03
Pro 90186.Právě to o čem píšeš ukazuje,že cesta Česka do státního bankrotu bude.pro důchodce pokračovat. Pak bude převážně jen na výplatu důchodů na holý zadek bejkovcem.

Anonym 90186 23.12.2016 21:08
5. Odtok kapitálu
Firmy registrované v České republice každý rok pošlou svým majitelům do zahraničí přibližně 200 miliard na dividendách.

Anonym 90186 23.12.2016 21:07
4. Nízký růst produktivity práce
Vysoký podíl montoven a firem, které nevytváří konečný produkt, také dopadá na to, že produktivita práce roste velmi pomalu. Česká produktivita práce proto v roce 2014 podle údajů Eurostatu dosáhla jen 76,2 procent úrovně EU, zatímco na Slovensku je ve výši 82,6 procent.
Růst produktivity by mohla vláda podpořit vhodnějším prostředím pro investování, jednoduchým vedením daní.

Anonym 90186 23.12.2016 21:07
3. Zaměstnanci se bojí vyjednávat
Oproti bouřlivé jižní Evropě nebo Francii patří čeští zaměstnanci mezi skromné a spokojené. Často si neumějí nebo mají obavu si říct o zvýšení mezd.

Anonym 90186 23.12.2016 21:06
2. Vysoké zdanění mezd
Mzdy v České republice jsou jedny z nejvíce zdaněných v celé Evropské unii. Ze své práce podle studie UBS odvádíme přibližně 57 procent mzdy. Bolístkou ekonomiku je především vysoké sociální pojištění. "Objem sociálních odvodů v poměru k HDP je v ČR jeden z nejvyšších v hospodářsky vyspělém světě," uvedl hlavní ekonom Roklen Lukáš Kovanda.

Anonym 90186 23.12.2016 21:04
5 důvodu, proč máme nízké mzdy:
1. Vysoký podíl průmyslu kvůli montovnám
Česká republika má jeden z nejvyšších podílů průmyslu z vyspělých zemí světa. V tomto sektoru u nás pracuje 37,4 procent pracovníků, kteří vytvářejí 37,3 procent hrubého domácího produktu. Přitom v Německu je průmyslu zaměstnáno 24,6 procent celkových pracovních sil, které vytvářejí dokonce 30,4 procent hrubého domácího produktu.
Ukazuje se tedy, že český průmysl vytváří výrazně nižší přidanou hodnotou než německý, což je vysvětlováno tím, že se převážně jedná o montovny, které nejsou zaměřeny na produkci finálních výrobků - firmy jsou nejčastěji subdodavatelé, především německým firmám. Může to ukazovat na malou schopnost českých manažerů pronikat na zahraniční trhy se svými vlastními brandovanými výrobky, ale také na problémy v českém školství.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti