Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Glow (Support Lesbiens) Nativitas - Vánoční Písně Staré Evrop (Pecková Dagmar, Musica Bohemic) Nadechnutí Jinak (Čechomor) Intimity (Zelenková Jitka) Dancing Queen (Cher)

Miloš Zeman diskuse strana 4050

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 14.01.2017 11:20
Asi nejpřitažlivější částí schváleného daňového balíčku byly ty věci, které tam vůbec neměly být, a to změny v EET. Andrej Babiš s grácií dohrál svou etudu "chtěl jsem ulevit malým živnostníkům a e-shopům, ale ti zlí korupčníci mi to zatrhli". Takže už definitivně víme, jak budou vypadat podmínky pro druhou a největší fázi EET, která se rozjede v březnu. Žádné výjimky pro malé živnostníky, všichni pěkně na internet a posílat na berňák údaj o každém rohlíku. Až v březnu najede EET pro obchody, určitě uvidíme, jak spousta vesnických krámků, kde se prodává jen chleba, mléko a pivo, zavře. A Babiš, který to vše původně vymyslel, prohlásí: "Já vás chtěl zachránit v lednovém daňovém balíčku, ale koaliční strany mě totálně podrazily, u nich si stěžujte! "

Anonym 90186 14.01.2017 11:19
Jestli si něco po této vládě budeme v ekonomické oblasti pamatovat (kromě EET), tak to bude asi poměrně masivní navyšování slev na druhé a třetí dítě. Zákon zvyšuje slevu na dani už po několikáté a to na druhé dítě o 2400 Kč na 19 404 Kč ročně, na třetí a další dítě o 3600 Kč na 24 204 Kč ročně. Nikdo se ovšem neptá po efektivitě tohoto opatření, protože všichni přeci chceme podporovat pracující rodiče, že? Ale tak jednoduché to není. Ti opravdu chudí rodiče už nyní žádné daně stejně neplatí a nemají si slevy od čeho odečítat. Slevy tak disproporčně podporují střední a vyšší vrstvy. A ani nevíme přesně jak, protože propočty neexistují. Podobné je to se zánovní, poměrně štědrou dávkou školkovným. Vládu vede strana, která si říká sociální, ale jestli její daňové změny pomáhají i těm jejím nejchudším voličům, o tom nemá ani páru.

Anonym 90186 14.01.2017 11:18
Na půl cesty vláda zůstala také u reformy výdajových paušálů živnostníků. Po několikáté snížila limity pro paušály, takže na ně dosáhne čím dál méně lidí, ale to jediné možné tedy snížení jejich procentní výměry valí kabinet dál před sebou a toto nepopulární opatření nechává na další vládu. Přitom by to mělo být naopak. Na paušály by měl dosáhnout celkem kdokoliv, ale nemělo by to být efektivní snižování daní jako dnes, ale procento by mělo alespoň zhruba odpovídat skutečným výdajům dané profese.
Jestli snad za něco vláda zaslouží uznání, tak za to že napravila celou řadu nelogických daňových diskriminací minulé vlády. Nejprve navrátila daňovou slevu pracujícím důchodcům, protože to je jednoznačně v zájmu státu udržet důchodce jako daňového plátce co nejdéle v pracovním procesu. A nyní vrátila daňovou slevu na dítě i živnostníkům a končí tím státní podlost, kdy živnostník-rodič s výdajovým paušálem byl diskriminován vůči svobodnému paušálníkovi bez závazků.

Anonym 90186 14.01.2017 11:16
K daňové tvořivosti vlády je možné přistupovat dvojím způsobem. Buď z pohledu předvolebních slibů ČSSD, které harašily nesmyslnými sektorovými podnikovými daněmi a zdaněním bohatých. A pak to vlastně nedopadlo tak špatně. Anebo být přísnější a posuzovat změnu od změny. A pak nám občas zůstává rozum stát.
Dobře je to vidět na tom, co vláda za ty roky napáchala v DPH. Přebírala tuto daň s celkem vysokou sazbou, protože jsme prošli krizí a tato ohebná daň měla navíc dotovat penzijní reformu. Krize je pryč a důchodová reforma zrušena. Místo celkového snížení základních sazeb však vláda předvedla naprosto nesmyslné bastlení. Zavedla bez velkého smyslu další sazbu 10 procent na kojeneckou výživu, léky a knihy. Jak tato sazba láká k dalším výjimkám, předvedla sněmovna před pár dny, kdy tam přeřadila bez jasného odůvodnění i tisk. A aby toho nebylo málo, vláda také využila DPH jako odpustek hospodským za elektronickou evidenci tržeb a snížila jen jim sazbu na jídla na 15 procent. Jestliže jsme za začátku této vlády měli celkem smysluplný systém sazeb DPH, nyní je to naprostý chaos.

Anonym 90186 14.01.2017 11:15
Schváleným daňovým balíčkem de facto končí vládní kutilství v oblasti daní. Jistě, na podzim před sněmovními volbami ještě vláda zvýší důchody o tisíc procent, případně přídavky na děti o bambilión, aby se zavděčila voličům. Ale ten základní rámec daní, které tu po vládě ČSSD, ANO a KDU zbudou, už máme hotový. A moc veselý pohled to není.

Anonym 90186 14.01.2017 11:08
Stát přitom v žalobě vychází ze znaleckého posudku Vysokého učení technického v Brně, který označil za zásadního viníka právě kamenolom. Posudek si však nenechal vypracovat stát, ale soukromá osoba, která vede se současnými majiteli lomu spor o vlastnictví. Ministerstvo se o posudek opírá a to i přesto, že mu Česká geologická služba nedoporučila, aby ho k žalobě použilo. Je podle ní vypracovaný nekompetentním subjektem, neodborně a navíc tendenčně se záměrem svalit veškerou vinu na kamenolom.
Na to upozornil ve sněmovně i Laudát. Par excellence Česká geologická služba, která je chloubou naší země v tomto oboru, vám říká, tohle nedělejte. Nechápu, proč nebyl zadán posudek, který by mohl sloužit jako žalobní podklad u této instituce anebo u někoho skutečně věrohodného. Já to považuji za ostudný postup, který se v tomto případě stal, řekl Laudát před poslanci.
Dálnice D8 je od loňského 17. prosince otevřená řidičům. Kvůli nestabilnímu podloží na trase v Českém středohoří je ale u takzvané prackovické estakády provoz sveden na jeden ze dvou mostů. Jde o úsek, kde silničáři odhalili pohyb mostních podpěr. Ťok ve středu naléhal na to, aby se z dálnice D8 nedělal strašák. Nelze přitom ale vyloučit, že se neuzavře i druhá část dálnice, jak pro Týdeník Echo naznačil ředitel České geologické služby Zdeněk Venera.
D8 patří mezi nejdéle rozestavěné dálnice v Evropě, od samého začátku se ale potýkala s problémy a řadou soudních sporů s ekology. Původně měla důležitá komunikace spojit Německo s Českem už v roce 2010, nakonec se tak stalo právě až 17. prosince 2016. Původně Ředitelství silnic a dálnic stavbu vysoutěžilo za 9,9 miliardy. Nakonec se zaplatilo přes 14 miliard. Práce totiž zkomplikovaly povodně a v roce 2013 i velký sesuv půdy na 56. kilometru.

Anonym 90186 14.01.2017 11:06
Myslím si, že největší problém je v přípravě projektu. Že vůbec řekl, že lze tuto trasu postavit, vysvětlil Laudát. Čtyřproudová dálnice totiž vede přes vulkanické České středohoří a u obce Prackovice musí překonat tři nestabilní kilometry, kde se hýbe svah. Na nesmyslnost trasy poukazují ve studii i experti z Akademie věd ČR.
Audit má podle usnesení Sněmovny zahrnovat zejména prověrku přípravy stavby, kvalitu projektu nebo výkon činnosti technického dozoru stavby. Usnesení hovoří i o právním auditu uzavřených smluv včetně dodatků, dodržování zákona o zadávání veřejných zakázek nebo o analýze víceprací. Hloubkovou kontrolu musí nařídit vláda, proběhnout by přitom měla během několika následujících měsíců. Vláda má totiž poslance o zjištěních informovat už v červnu letošního roku.
Provedení auditu podpořil i sám Ťok, nesouhlasil ale se zveřejněním všech zpracovaných analýz příčin sesuvu z června 2013, což byl další požadavek sněmovny. Ťok to považuje za zbytečné, poukázal na to, že analýzy už jeho úřad zveřejnil. Sněmovna ale zveřejnění prohlasovala. Odmítla však návrh poslance Ludvíka Hovorky (KDU-ČSL), který požadoval, aby vláda předložila přehled fyzických i právnických osob včetně zaměstnanců, které se na výstavbě a její přípravě podílely. Neprošel ani další Hovorkův návrh, aby vláda předložila přehled nákladů vynaložených na podání žaloby na společnost Kámen Zbraslav, která je majitelem lomu Dobkovičky. Stát se s firmou soudí o náhradu škody za poškození stavby dálnice.

Anonym 90186 14.01.2017 11:04
Výstavba problematického úseku dálnice D8 mezi Lovosicemi a Řehlovicemi by měla být podrobena zkoumání forenzního auditu. Shodli se na tom ve středu prakticky všichni poslanci. Překvapením může být, že pro něj hlasovali i poslanci z hnutí ANO, z nějž pochází ministr dopravy Dan Ťok. Ten dálnici v polovině srpna sice slavnostně otevřel, kvůli nestabilnímu podloží to nemusí mít dlouhého trvání a může dojít ke kompletní uzavírce.
Hnutí ANO bylo ještě před Vánoci, když jsem navrhoval zařazení mimořádného bodu k D8, proti. Ale byli přehlasováni, bod byl zařazen. Nyní už věděli, že nemají šanci to zvrátit a hlasovali pro, uvedl poslanec František Laudát (TOP 09), který provedení nezávislého forenzního auditu ve sněmovně navrhl. Když na začátku prosince navrhl, že by měl Ťok podat k situaci D8 informace, poslanci z hnutí ANO byli proti. Pro ale naopak hlasovali jejich koaliční partneři ČSSD a KDU-ČSL. Při středečním hlasování u auditu už nebyl proti prakticky nikdo.

Anonym 90186 14.01.2017 10:56
Podle budoucího ministra zahraničí USA představuje Rusko nebezpečí a musí nést odpovědnost za anexi Krymu. Pro někoho to může být studená sprcha.
Pokud si někdo myslí, že za nového prezidenta USA Donalda Trumpa nastanou nějaké líbánky mezi Moskvou a Washingtonem, musí být poněkud zklamán. Šéfem amerických tajných služeb byl jmenován bývalý republikánský senátor Dan Coats a ministrem zahraničí zřejmě bude Rex Tillerson, který sice proslul dobrými vztahy s Vladimirem Putinem, šlo samozřejmě o byznys, ale jeho poslední výroky nevypadají příliš rusofilsky.
Tillerson řekl v Senátu, že Rusko představuje nebezpečí pro USA a jeho nedávné činnosti odhlížely od amerických zájmů.
Rusko musí nést odpovědnost za své činy, jako je invaze na Ukrajinu, řekl během úterního slyšení před senátním výborem pro zahraniční vztahy.
Tillerson dále zákonodárcům řekl: Naši spojenci v NATO mají právo být znepokojeni ožívajícím Ruskem, a konstatoval, že k tomu došlo v období absence amerického vedení. Uvedl také, že je třeba otevřený a upřímný dialog s Ruskem, pokud jde o jeho ambice. Zvýšená asertivita Ruska má počátek v roce 1991, v době rozpuštění Sovětského svazu, federace euroasijských zemí řízených komunistickou stranou v Moskvě. Rusko více než cokoli jiného chce obnovit svou roli v globálním světovém pořádku, řekl.

Anonym 94158 13.01.2017 18:59
Rusové jsou úplně Ti poslední, kteří by to mohli udělat. Je taková věc poškodila nejvíce. Myslím, že mají zájem o mírovou spolupráci. Mír chtějí i občané v naší zemi.

Anonym 94158 13.01.2017 18:55
Věřím, že pan Trump ochladí horké hlavy a přinese ve vztahu s Ruskem a Čínou spolupráci, důvěru a další prosperitu, která pomůže i malým národům jako jsme my. Zatím můžeme řešit své problémy cestou V 4. Nabízí se společné financování vědy, vývoje a výzkumu. Klíčem pro řízení společných týmů by měla být národní úspěšnost a dosažené výsledky již řešených projektů. Je to jedna z variant jak zachránit vynaložené finance před jejich rozkradení, a to nejen v Čechách.

Anonym 90186 13.01.2017 18:45
Pro 94158
Zprávu o tom, že na Trumpa mají Rusové kompro materiály opravdu přinesl britský agent. To ovšem nic nemění na tom, že autory kompra jsou Rusové.

Anonym 94158 13.01.2017 18:40
Je známo, že gruzínský prezident začal masakrovat v noci své spící negruzínské občany. Dostalo se jim záchrany od Ruska na poslední chvíli. Toho prezidenta pak Gruzínci nezvolili a tak se uchýlil na Ukrajinu. Po nějakém čase přišel na odporný systém drancování a vzal do zaječích. Na Ukrajině není demokracie a občané nemají možnost referenda o své budoucnosti. Výjimkou je referendum na Krymu, kde 96% občanů hlasovalo o odtržení a mají svobodu. K demokracii jako v Čechách mají asi 20 následujících let.

Anonym 94158 13.01.2017 18:30
Domnívám se, že Savčenkovou měli zatknout a předat do Haagu k soudu. Stydím se za bandu fašistů, kteří ji v naší demokratické zemi vítali. Myslím, že je to zneuctění vzpomínky na našeho českého hrdinu pana Velíška. Čest jeho památce.

Anonym 90186 13.01.2017 18:24
Rusácká Horda zbrojí vede války proti svým sousedům ale nemá na zdravotnictví
Nezapomínejte, že v Groznij spadlo bomb na km|t více než na Drážďany, jak se chlubil zločinec Putler.
Podívejte se co jste ještě nikdy neviděli, podívejte se jaké má Rusácká Horda zdravotnictví, špína, nemoci prostě hnus.

Anonym 94158 13.01.2017 18:24
Je smutné, že v Čechách se daří neobolševizmu a fašizmu. Nositelé tohoto zla představují tzv. zlodějské elity, které po pádu vlády v roce 2013 mají opět hlad. Nopasaran! Přestože za kompromitující zprávou z Ruska je britský agent, bolševická NOVA mluví opak. Nesmíš je milý mladý válečníku 90186 tolik hltat. Myslím, že stejné zprávy jako NOVA šířili i bolševici v roce 1948. Podobně i Hitler ve 30. letech.

Anonym 90186 13.01.2017 18:23
Od pana Kalouska, topky, pana Svobody a lidovců velmi sympatické gesto!

Anonym 90186 13.01.2017 18:22
Vidím, že kámoši moskevského cara se mohou ztrhat v kydání špíny. Co kdyby raději sdělili něco pozitivního ze země, kde včera ještě nebylo.

Anonym 90186 13.01.2017 18:22
Nemůžu si pomoct, ale Kalousek je prostě kabrňák. Všechna čest!

Anonym 90186 13.01.2017 18:21
Ukrajinská hrdinka boje proti rusáckým teroristům byla obdarována a místní rusáckobolševická sběř se může vzteky pominout. Jak typické.

Anonym 90186 13.01.2017 18:20
Kalousek jí vložil dýku do rukou. Místní rusobolševici by jí ji nejradši vrazili mezi lopatky..

Anonym 90186 13.01.2017 18:20
Přeji paní Savčenko úspěchy v jejím konání!

Anonym 90186 13.01.2017 18:19
Díky Topko a díky Nadě za návštěvu. Ať se ti a Ukrajině daří. Zvláštní uznání ještě jednou paní Zelienková, která se angažovala ze všech českých politiků snad nejvíc.
A vy kremloboti, opět jste dokázali, co jste za morální a lidský odpad.

Anonym 90186 13.01.2017 17:57
Od loňského léta otřásalo vládní koalicí nařčení, že policejní prezident Tomáš Tuhý je podezřelý z brutálního úniku informací. Odpůrci změn v policii z bývalého ÚOOZ vyrukovali se silným kalibrem, kterého se okamžitě ujal Babišův tisk. Dnes se potvrzuje, že celá kauza stála na vodě a policejní spis, který unikl do médií, byl zmanipulovaný.

Anonym 90186 13.01.2017 17:38
Domácí násilí na ženách a dětech by v rámci ruského trestního zákoníku již nemělo být zločinem. Návrh zákona prošel zatím prvním čtením a pro přijetí hlasovalo 368 poslanců proti jednomu nesouhlasnému hlasu, informuje server Politico.

Anonym 90186 13.01.2017 16:33
Pěkný tančíky ty američtí rekové mají.

Anonym 90186 13.01.2017 16:28
"Kreml ve čtvrtek označil rozmístění amerických tanků na polském území za ohrožení ruských zájmů.." - samozřejmě, že ohrožují ruské zájmy - hlavně ty v Pobaltí.

Anonym 90186 13.01.2017 16:24
Jó, Češi, to je jiná liga
Téměř osmdesát let od holocaustu se Prostějovem přehnala vlna hysterie a nenávisti, která nemá obdoby. Souvisí se snahou o rehabilitaci židovského hřbitova a zejména se zmanipulovanou peticí proti tomuto plánu. Podepsaly ji tři tisíce lidí a přestože vznikla na základě lží, rada města jí doporučila vyhovět.Hřbitov, na kterém jsou pohřbeny dva tisíce židovských obyvatel Prostějova, leží u základní školy a reálného gymnázia. Nyní je tam park, kde lidé venčí psy, a parkoviště. Za druhé světové války hřbitov zlikvidovalo město Prostějov a náhrobky rozprodalo nebo rozdalo. Řada místních s nimi poté vydláždila chodníky či dvorky .
O rehabilitaci pamětihodnosti nyní usilují dobročinná nadace Kolel Damesek Eliezer a Federace židovských obcí. Mecenášem je významný rabín Louis Kestenbaum z Brooklynu, který se věnuje záchraně židovských památek ve střední a východní Evropě. Návrh zahrnuje zvýšení piety celého místa, živý plot, rozšíření zeleně a vystavení několika náhrobků.
Proti tomu vznikla petice, její autoři ovšem strašili kompletní obnovou pohřebiště, kácením stromů, rušením laviček, visutými lávkami a využili vizualizaci, na níž je park obehnán zdí. Nadace i město se od toho distancovaly, bylo však už pozdě.
Zmanipulovaná petice odbrzdila protižidovské nálady. Obrázek se zdí řada lidí označila za drzost a na sociálních sítích, internetu, v diskusích a v některých článcích v místním tisku se to začalo hemžit žiďáky, cizáky, židozednářskými klany či ultraortodoxními americkými Židy.

Anonym 90186 13.01.2017 16:19
Ačkoli je počet slovenských uživatelů Facebooku mnohem nižší než počet uživatelů českých, nasbírala stránka Andreje Kisky oproti Zemanově téměř trojnásobný počet fanoušků. A nejde zdaleka jen o čísla. Online PR slovenského prezidenta Andreje Kisky je na vyšší úrovni, než je tomu v případě českého prezidenta Miloše Zemana. Zásadní problém Zemanovy stránky tkví ve způsobu jeho komunikace příspěvky obsahují často jen jedinou větu, která je navíc ryze informativního charakteru. Nenalezneme ani stopové množství nějakých emocí, které jsou pro úspěšné PR na Facebooku klíčové, popisuje autor výzkumu Milan Fiala.
Oproti tomu Kiskova komunikace na Facebooku je podle něj prakticky ideální. Jeho stránka působí vysoce reprezentativně, což ovšem nemá vliv na velké množství osobitosti a lidskosti v jeho příspěvcích. Již jen taková maličkost, jako je jeden smajlík v příspěvku, mu totiž dokáže dodat zcela nový ráz, říká expert na online marketing. Čísly vyjádřeno, stránka českého prezidenta měla v době průzkumu na Facebooku 86 758 uživatelů a Kiskova 237 669. Ač za sledovanou dobu výzkumu pověsil aparát slovenského prezidenta na Facebook jen 185 příspěvků oproti Zemanovým 328, získává slovenský prezident v průměru 4130 označení to se mi líbí oproti Zemanovým 1098. Zemanovi průměrně lidé sdílí příspěvek 92krát, Kiskovi pak 223krát. Zeman prohrává i v průměrném počtu diskusních příspěvků.
Podobné je to i s účtem na Twitteru. Zatímco slovenský prezident má více než 60 tisíc sledujících, profil Miloše Zemana je od 7. 10. 2013 neaktivní s 5463 sledujícími.Jediné, co Andrej Kiska nemá, je aktivní mluvčí. Zemanův Jiří Ovčáček dával vloni na Twitter téměř sedm zpráv denně včetně všech svátků a víkendů.

Anonym 17847 13.01.2017 15:38
Už nebožtík Hitler považoval Čechy za méněcennou rasu a chtěl je po vítězné válce s Ruskem Čechy ,za jejich troubovitost,odsunout na Sibiř.Když se podívám jaké lumpy už sedmadvacet roků většinově obyčejný český blb volí vidím,že měl nebožtík Hitler v uvedeném pravdu.Pokud nemá být narod Čechů převálcován rozumnějšími národy,jako jsou Němci a Židé,tak to chce uměle zvýšit inteligenci národa Čechů.Začít u důchodců.Těm je třeba za většinovou troubovitost a lenost přemýšlet odebrat volební právo.Protože náklady na zdravotní zabezpečení důchodců a výplata důchodů příliš zadlužují Česko je třeba nastavit takový model co tyto vady mít nebude.Ve zdravotnictví je třeba aby důchodci měli nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platili ze svých úspor.Je třeba vytvořit výplatní místa zasloužených a spravedlivých důchodů. .Funkcí výplatců důchodů pověřit mladé chasníky ve výborné fyzické kondici a předzásobit je dostatkem pracovních pomůcek ve formě kvalitních bejkovců a okovaných násad od krumpáče.Pak vzít každého žadatele o důchod nejprve na pohovor.Tam ho upozornit,že po sedmadvacetileté vládě lumpů je tato země rozprodaná,rozkradená a astronomicky zadlužená.Pak se žadatele o důchod zeptat co proti tomu celých sedmadvacet roků dělal.Pokud nic,tak mu vyplatit zasloužený a spravedlivý dlchod jedině na holý zadek bejkovcem.Když bude proti této výplatě důchodů remcat,ta mu navíc ubalit pár ran okovanou násadou od krumpáče po hubě a on remcat přestane.Je třeba,aby výplatci důchodů odváděli jen kvalitní práci a tak řádně bejkovcem vyplacený důchodce trpěl do další výplaty důchodu pořádnou kulhavkou.Tak ho ani ve snu nenapadlo jít proti mladé generaci u moci do ulic demonstrovat.Bude každý bejkovcem vyplacený důchodce se belhat k domovu,aby mu pak mohla jeho bába dávat na maděru rozsekaný zadek studené obklady.Až se bude takový důchodce belhat k domovu s na maděru rozsekaným zadkem začne dokonce přemýšlet.Dojde mu,že ty lumpy co sedumadvacet roků volil přece jenom volit neměl.Tím značně vzroste jeho inteligence a národ Čechů bude mít šanci se zařadit mezi rozumné národy světa.

Anonym 17847 13.01.2017 14:54
Před válkou Němci v Česku vyřvávali,že jeden národ ,jedna Říše,proto bylo od vedení Československé vlády rozumné,že jim dostat se odsunem do Německa uvedené umožnila.Zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpové by brzo tolerovali i to aby Češi Němcům zaplatili i ten střelný prach co Němci spotřebovali při popravě Čechů v Lidicích.

Anonym 17847 13.01.2017 14:37
Pro 94158.Pokud USA nazýváš Velkým bratrem tak jsi trouba,který je zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně.USA žádného bratra nemají.Ti chtějí mít celý svět v područí a ze všeho kořistnit.Ty lumpy co nás zatahli do spolu s USA je třeba za vlastizradu odporážet na katovských mujčírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 94158 13.01.2017 14:22
Pan Kalousek se měl setkat s vícenásobnou vražedkyní a předat ji dýku. Myslím, že teď můžeme jenom čekat koho má sejmout.

Anonym 17847 13.01.2017 09:52
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 94158 12.01.2017 23:16
Z prostoru za velkou louží se ozývají dozvuky kompromitačního systému p. Obamy. Je známo, že vojenský střet obou velmocí by byl pro střední Evropu fatální. Pro mír by bylo dobré aby Velký bratr a Rusko měly stejné postavení. Prostě blízkost vojsk opačné velmoci by měla být vyvážená. Rusové by měli stavět plovoucí ostrovy ve stejné vzdálenosti jako jsou silové prostředky od Ruska v Turecku. Asi by měli základny umístit v zemích ve stejné vzdálenosti jako má opačná strana. Takové vyrovnání by vedlo k MÍRU. Češi nechtějí být opět jen obětní beránek.

Anonym 94158 12.01.2017 22:10
Přestože za kompromitující zprávou z Ruska je britský agent, bolševická NOVA mluví opak. Nesmíš je milý mladý válečníku tolik hltat. Myslím, že stejné zprávy jako NOVA šířili i bolševici v roce 1948.

Anonym 90186 12.01.2017 20:40
Spojené státy musejí být připraveny čelit chování Ruska v oblastech, kde oba státy nemohou spolupracovat. V úvodu slyšení před branným výborem amerického Senátu to dnes řekl kandidát na post šéfa Pentagonu James Mattis. Podle agentury Reuters se očekává, že jeho nominace projde.
Bývalý generál Mattis opustil armádu v roce 2013, a podle amerických zákonů bez souhlasu Kongresu nemůže vykonávat funkci ministra obrany, vyhrazenou civilistům. Podobný souhlas američtí poslanci nevydali od roku 1950, ale nyní jsou podle Reuters ochotni to udělat.
Spolupracovali jsme s Ruskem v nejtemnějších dnech studené války. Podporuji zájem prezidenta Donalda Trumpa spolupracovat s Ruskem nyní, řekl šestašedesátiletý Mattis.
Kandidát na vedení Pentagonu mezi hrozbami, které Rusko představuje, jmenoval i jeho hackerské útoky proti USA, jejichž existenci ve středu na tiskové konferenci poprvé uznal i Trump. Podle Mattise jde dále o ruskou informační válku, porušování smluv, využívání otevřených vojenských operací k destabilizaci jiných zemí a alarmující zprávy z Moskvy ohledně užití jaderných zbraní.
Ruský prezident Vladimir Putin se podle Mattise pokouší rozdělit NATO. Američtí spojenci jsou pod nejsilnějším tlakem od konce druhé světové války. V minulosti bylo mnoho pokusů o restart vztahů s Moskvou, ale seznam úspěchů je krátký, konstatoval bývalý generál.
Mattisova kandidatura má vřelou podporu šéfa branného výboru, vlivného republikána Johna McCaina. Nominaci nového šéfa Pentagonu komentoval slovy, že nemůže být šťastnější. Dnes McCain při slyšení na adresu Ruska řekl, že Putin chce být našim nepřítelem, jako nepřítele nás potřebuje. Nikdy nebude našim partnerem.

Anonym 90186 12.01.2017 20:36
Babiš a mladá milenka, to je pro Faltýnka smrtící kombinace!

Anonym 90186 12.01.2017 20:35
Chudák malá přepracovaná. Už aby ho odnes čert i se slovenským fízlem.

Anonym 90186 12.01.2017 20:34
Přehled funkcí:
Předseda poslaneckého klubu hnutí ANO
Předseda zemědělského výboru sněmovny
Člen organizačního výboru sněmovny
Člen představenstva Agrární komory
Člen představenstva Agrofert a.s.
Člen představenstva ZZN Pelhřimov
Člen představenstva společnosti OLMA
Člen představenstva společnosti Agrotec
Člen představenstva společnosti Oseva
Člen představenstva Zemědělské akciové společnosti Březno
Člen představenstva společnosti Agri CS
Zastupitel města Prostějov
Předseda bytové komise zastupitelstva města Prostějov
Člen představenstva Vodovodů a kanalizací Prostějov
Člen dozorční rady Moravská vodárenská
Člen dozorční rady A.S.A. TS Prostějov
Člen dozorční rady obchodní společnosti Navos
Předseda sdružení Agrární iniciativa
Představitel Konsorcia nevládních organizací
Člen představenstva Potravinářské komory
..co dodat? Celkové vyčerpání se dalo čekat.

Anonym 90186 12.01.2017 20:33
Adrejovo pevné jádro "firmy" se začíná bortit.

Anonym 90186 12.01.2017 20:32
Včera v rozhovoru na LžiDnes ty nesmysly nezvládal za sebe rozumně skládat už ani Bureš, Faltýnka dnes kleplo.
ANO, bude líp!

Anonym 90186 12.01.2017 20:32
Falcon se nám nějak přehřál. Tak to už nás asi Atrey Babiš nezachrání..

Anonym 90186 12.01.2017 20:31
vymýšlení nových rádobyinteligentních žvástů na obranu bureše porazí i vola.

Anonym 90186 12.01.2017 20:30
Nový slogan do volební kampaně přišel jak na zavolanou: "Kalousek utejral Faltýnka! Všetci kradnú! "

Anonym 90186 12.01.2017 16:24
Včerejší perličky neagenta Bureše
Agrofert určitě není závislý na zemědělských dotacích.
Proč by tedy mělo vadit, že společnost už žádné dotace nedostane? Možná proto, že toto tvrzení není tak úplně pravdivé.
Máme zákon o střetu zájmů a já se jím řídím. Nikdy nehlasuju, když se to týká mých firem.
A kdy tedy pan ministr hlasuje? V oblasti zemědělství, potravinářství, zdravotnictví či médií nikdy?
Já zásadně odmítám, že bych někdy někomu odpustil nějaké daně nebo že bych si přihrál nějaké dotace.
To je u ministra financí hodně zvláštní výrok. Daně se tedy asi odpouštějí na vnitru nebo u ministra zahraničí.
Jsem šokován z přístupu ČSSD a pana premiéra. Vždyť se mnou v roce 2013 vyjednával o koalici. Pan premiér podrazil Zemana u prezidentské volby a teď i mě.
Samozřejmě. Je vždy důležité se vhodným způsobem zastat těch, se kterými se později bude spolupracovat.
Je skandální, že lidi volí do sněmovny takovéhle lháře.
Souhlasíme, zvolený pane ministře. Je to šokující.
Máme tu mediální prostor, kdo je financuje? Dobře víte, jak fungují média. Vliv inzerentů, vliv majitelů.
Vliv majitelů? Ve společnosti MAFRA určitě nikdy!
Informace o tom, že jsem jinak orientovaný, zásadně odmítám. Já jsem byl v centrále Pentagonu. Já jsem byl v centrále CIA.
CIA, FBI Andrej Babiš byl všude. Kromě StB, samozřejmě.
Stokrát opakovaná lež je lež.
K tomu nezbývá než dodat, že to je pravda.

Anonym 90186 12.01.2017 16:15
Fotřík asad si hlavně brunnera najal na syrské židy. Přes bláboly místních rusáckých poskoků o syrském sekulárním režimu, chránícím všechny menšiny toto byla a je realita baasistického režimu asadovic famílie - vyvražďování židů.

Anonym 17847 12.01.2017 15:47
Po revoluci bude třeba zprovoznit dostatek katovských mučíren a začít razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.Takzvaná demokracie ,díky tomu,že se hned po údajné revoluci prolhali lumpové k moci zkrachovala.Proto je jí třeba po revoluci nahradit krutou rukou mladé generace.Staré přitroublé lumpy nechat pochcípat hladem.

Anonym 17847 12.01.2017 15:34
Likvidaci národa Čechů může zabránit jen krutá revoluce vedená mladou generací.Při ní na katovských mučírnách odporazit co nejkrutěji vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko dodnes záměrně zbídačuje.Se zde vládnoucími lumpy,kteří sedmadvacet roků ženou Česko do státního bankrotu se dočkáme jedině likvidace národa Čechů.Proto je třeba vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet s bezbřehou krutostí na katovských mučírnách.

Anonym 17847 12.01.2017 15:25
Pro 90186. Takové lumpy jako jsi ty bude třeba odporazit na katovské mučírně za vlastizradu.Protože nevidíš jak Němci zbídačili za války národ Čechů potřebuješ na katovské mučírně vydloubat oči a pak roztrhnout tvojí prolhanou hubu od ucha k uchu.Němcům jde o to pomocí takových lumpů jako jsi ty oblbnout národ Čechů a pak zase zabrat Sudety.O ostatek zabrání Česka se postará světové židovstvo.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti