Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark)

Miloš Zeman diskuse strana 4050

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 23.01.2017 16:05
Bývalý guvernér ČNB a bývalý generální ředitel ČS a zároveň dvojnásobný bankéř roku Pavel Kysilka prohlásil, že pokud se chce Česko pohnout dopředu a v budoucnu neupadat, tak je třeba učitelům přidat alespoň 50% platu. Zdroj těchto peněz vidí v propuštění 75% úředníků. Tak to jede Česko hodně z kopce, když tento pán vidí přesnější čísla. Já jsem předpokládal zlepšení, pokud se propustí 50% úředníků. Tato vláda nábory nových úředníků nabrala směr Řecko. Nejkomičtější je nabírání úředníků na pracovní úřady při rekordní nezaměstnanosti.

Anonym 90186 23.01.2017 15:50
Gross šel od válu za par nevysvětlených milionů na byt. Ale u Babise miliarda sem, miliarda tam a lidi mu ještě tleskaji. On ten pan prezident mel s tou charakteristikou občanů CR naprostou pravdu!

Anonym 17847 23.01.2017 10:21
Vlastizrádní lumpové oblbují národ,že Rusko chce někoho napadnout.Při tom Rusko s jeho rozsáhlými zásobami surovin a velkým územím je zemí co nikoho obsazovat nemusí.To,že zabrali Rusové Krym byl prozíravý čin.Jinak tam dnes byla základna USA proti Rusku.Poláci si USA, při svojí troubovitosti, zatahují na své území.Stejně brzo Ukrajincům dojde,že je pro ně nejlepší řešení se znovu vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska a celou EU směle kopnout do zádele.

Anonym 94158 22.01.2017 23:38
Ve Lvově zapálili ukrajinští fašisté památník asi sto tisíce Poláků, kteří byli umučeni předchozími ukrajinskými fašisty ve 40. letech. Věřím, že Poláci chápou dobro a zlo. Považuji je za nejlepší sousedy. Ve válkách Rusů a Poláků padlo více Rusů. Asi by bylo lepší zakopat válečnou sekeru a hledat mír, bezbariérový obchod a prosperitu. Neumím si představit obsazení Polska Ruskem. Je to velmi hloupý nápad. Přeji Polákům dobrou noc a v duši klid.

Anonym 17847 22.01.2017 19:41
Poláci horečně a draze zbrojí proti Rusku.To je pro Polsko nejlepší cesta aby jim pak za jejich dluhy Němci za brali tu část Polska co do konce války patřila Říši.

Anonym 90186 22.01.2017 19:29
Suporti trefili hřebíček na hlavičku
Pohádka
Povím vám pohádku
o čertech a kůzlátku
kdo bude zlobit, ten bude bit
bylo a nebylo, čertům se přitížilo
utíkaj z pekla, hledají klid
Woou woou woou kůzlátko má strach
Woou woou woou bije na poplach
Woou woou woou už cítí jejich pach
Woou woou woou krev teče po rukách
Budeme kázat víno, vodu dáme dětem
problémy co přijdou, oplotíme plotem
není cesty zpátky, pryč s láskou citem
hlavně ať naše zadky mlaskají blahobytem
Pom pom pom pom pom pom
Pom pom pom pom pom pom
Pom pom pom pom pom pom
Pom pom pom pom pom pom
Strašný, ale stane se
nedaleko za lesem
kůzlátko má útulný byt
kdo jiný pomůže
kopyta, rohy, kůže
jistě jim poskytne úkryt
Ale našla se babička
andělskýho srdíčka
zželelo se jich plačících
navzdory zprávám
buřícím vol.m, krá.ám
tančí satánci v ulicích
Woou woou woou kůzlátko má strach
Woou woou woou bije na poplach
Woou woou woou už cítí jejich pach
Woou woou woou krev teče po rukách
Budeme kázat víno, vodu dáme dětem
problémy co přijdou, oplotíme plotem
není cesty zpátky, pryč s láskou citem
hlavně ať naše zadky mlaskají blahobytem
Budeme kázat víno, vodu dáme dětem
problémy co přijdou, oplotíme plotem
není cesty zpátky, pryč s láskou citem
hlavně ať naše zadky mlaskají blahobytem
Pom pom pom pom pom pom
Pom pom pom pom pom pom
Pom pom pom pom pom pom
Pom pom pom pom pom pom

Anonym 90186 22.01.2017 17:46
Pro 94158
Proč tě udivuje, že Amíci podnikly nálety z Kataru? Právě v Kataru mají Američani největší leteckou vojenskou základnu na středním východě. Pojme až 10 tisíc amerických vojáků a 120 letadel. Krom letadel typu F-16 mají Američani na základně též B-52. Američani jsou přítomni od roku 1996 a od roku 19.9.9 na přání Katařanů začali s výstavbou základny.Krom této základny je v Kataru základna obrněných brigád, která pojme až 11 tisíc amerických vojáků.

Anonym 17847 22.01.2017 17:42
Zase zde vládnoucí dobytek cenzuruje.

Anonym 90186 22.01.2017 16:12
Americké ministerstvo vnitra dostalo pokyn uzavřít všechny své twitterové účty poté, co na jednom z nich jeho zaměstnanci retweetnuli nelichotivé porovnání fotek z inaugurace exprezidenta Baracka Obamy a nynějšího šéfa Bílého domu Donalda Trumpa. Vyplývá z nich, že na Obamovu první přísahu v roce 2009 přišlo mnohem více lidí než na tu Trumpovu, upozornil deník The Washington Post.

Anonym 94158 22.01.2017 12:02
Velmi dobré zprávy. Nejvíce ceněno je vítězství pana Trumpa. Až udivující je zpráva, že z Kataru Američané bombardovali pozice IS. Katar, který patřil se Saudií k tvůrcům IS a hlavním sponzorům couvá. To je velmi dobrá zpráva. Německo přišlo na geniální nápad, a to platit INVAZI 10 tisíc EUR rodině za návrat. Demokracie v Evropě má viditelnou, sice malou leč znatelnou cestičku k přežití tohoto století.

Anonym 90186 21.01.2017 14:35
Pro 94158
Ten zákon je už platný od prosince. Babiš má problém věrohodně doložit rozdíl osobního příjmu a úspor, takže finanční správa má už konat. Díky tomu, že hlavní aktér je šéfem finanční správy, tak ta samozřejmě nekoná. Je to paradox, když někdo v tomto státě nezdaní pár kabelek, tak do bytu vlítne zakuklené komando, ale když má někdo rozdíl v příjmech a úsporách několik set milionů korun, tak řídí ministerstvo financí a žádná kontrola ze strany kompetentních orgánů neprobíhá.

Anonym 94158 21.01.2017 14:23
Je nutné zákon o přiznání majetku a státem stanovení subjektů na kontroly, případně i soudy na rychlé odebrání majetku. Začít v horních patrech a končit nad 5 milionů. Cestou mezinárodních soudů zajistit majetek v daňových rájích, a to bez náhrady.

Anonym 90186 21.01.2017 13:13
Rozdílem v osobních příjmech a výdajích ministra financí Andreje Babiše (ANO), by se měla zabývat finanční správa. Zásah finanční správy žádají někteří poslanci a to nejenom opoziční, ale i z vládních stran. Finanční správa má totiž podle nového zákona od začátku prosince loňského roku možnost prověřovat původ majetku, nepřiznané příjmy zdanit a vyměřit penále.

Anonym 90186 21.01.2017 10:43
Tuto písničku napsal Kryl v druhé polovině šedesátých let.
Důchodce:
Kalhoty roztřepené na vnitřní straně,
zápěstí roztřesené a seschlé dlaně,
kterými žmoulá kůrku chleba sebranou z pultu v závodce,
tak tedy říkejme mu třeba důchodce.
Rukávy u zimníku odřením lesklé,
čekává u rychlíků na zbytky ve skle,
stydlivě sbírá nedopalky ležící v místech pro chodce
a pak je střádá do obálky, důchodce.
V neděli vysedává na lavičce v sadech
a starou špacírkou si podepírá ustaranou hlavu,
sluníčko vyhledává, naříká si na dech
a vůbec nikdo už mu neupírá právo na únavu.
Na krku staré káro a úzkost v hlase,
když žebrá o cigáro, zlomí se v pase,
namísto díků sklopí zraky a není třeba žalobce,
když vidím tyhle lidský vraky, třesu se strachem před přízraky,
že jednou ze mne bude taky důchodce.
O padesát let později vložili komunisté organizovaní kandidátem na předsedu Josefem Skálou na Facebook jídelní lístek z restaurace U Fleků z roku 1962 a zdůraznili, že za 20 Kč se tam tehdy člověk naobědval. Uvedl to server Novinky.
V červenci 1963 vyhlásili komunisté bezmasé čtvrtky. Věřící katolíci se postí v pátek. Materialisté zavedli půst o den dříve, aby nevypadali, že se opičí. On také důvod byl zcela rozdílný. U komunistů nedostatek. Rok poté to strana a vláda vzdala. Zvedla výrazně ceny masa a uzenin. Myslím, že pak už oběd U Fleků dvacet korun nestál.
Bez ohledu na to, zda flákota byla nebo ne a také nehledě na její cenu chodívali jsme s kamarády na omáčku bez masa za tři koruny do bufetu Koruna na spodním konci Václavského náměstí. Kolik se tam motalo tzv. bufeťáků, obdob dnešních žebráků a bezdomovců! Taky se jim říkalo dojížďáci. To proto, že dojížděli zbytky, které zanechali ostatní hosté na talířích. Slogan: Ten páreček už nebudete, pane? byl jejich erbovním heslem. Nechával jsem z charitativních důvodů jak kus žvance na pultu, tak alespoň hlt piva v půllitru.
To všechno vyprávím, abych zaryté vyznavače starých časů upozornil, že i za nich byli žebráci a socky. Potkávali jste je nejen v Koruně, ale i u Juliše, U Rozvařilů, v každém pražském bufetu jste na dojídající somráky narazili Měli hlad a báli se policajtů. Proto je nebylo vidět. Víc se skrývali. Pro bolševický režim to byli příživníci. Dneska se za ně bijí coby za oběti kapitalismu.A jen tak na okraj: jestli někdo křičí nyní o prostitutkách na Václavském náměstí měl by vzpomenout také na starou dobrou Perlovku a podloubí u stanice tramvají na Můstku. Korzovaly tam jedna vedle druhé a oslovovaly pány. V zimě se chodívaly zahřát na čaj nebo grog do vinárny na Uhelném trhu, oficiálně pojmenované U lvíčků, obecně zvané U Kafky. Kolik hodin jsme tam s nimi prokecali. Byly to holky s osudy.
Budu se opakovat: tenkrát je komunisté nazývali příživnicemi. Či se tvářili, že neexistují. Dnes dle nich a jejich příznivců prý za výskyt prostituce může současné zřízení.

Anonym 94158 20.01.2017 23:20
Myslím si, že pan Stropnický je Kuba na vojně. Běžně je známo, že v rezortech se topí projekty z důvodu nejasné specifikace toho, co si uživatelé přejí. Pan Stropnický by měl vytvořit nějaký systém řízení. Co můžeme očekávat od herce?

Anonym 90186 20.01.2017 21:10
Místopředseda vlády a ministr financí Andrej Babiš, jehož stranický kolega je současně ministrem obrany, se v souvislosti s inaugurací nového amerického prezidenta Donalda Trumpa nechal slyšet, že Česká republika musí posílit své obranné výdaje a urychleně realizovat strategické modernizační projekty. Zároveň dodal, že se jeho ministrovi obrany Stropnickému nedaří utrácet přidělené prostředky a potvrdil informaci, že také za loňský rok bude resort obrany vracet do státního rozpočtu neutracené 4 miliardy Kč. Musím potvrdit, že to je smutná realita.
Slova Andreje Babiše po třech letech jeho vlády o totální paralýze strategických obranných akvizic jsou vskutku tragikomická až tristní. Místopředseda vlády se vymlouvá na špatný zákon o veřejných zakázkách, nicméně je to tato vláda a jeho vlastní ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, kdo si tento zákon vzal za svou vlajkovou loď. A ani nová verze zákona o veřejných zakázkách účinná od října loňského roku nepřinesla žádnou zásadnější změnu, která by obranné akvizice usnadnila, ačkoliv jsme na to jako opozice opakovaně upozorňovali.
Ministr Babiš a jeho kolegové Stropnický a Šlechtová měli za uplynulé tři roky mnoho příležitostí k tomu, aby s obranyschopností naší země něco udělali. Za tuto dobu však nedošlo k žádné zásadní strategické obranné akvizici a žádná taková nebyla ani dostatečně připravena. Fascinuje mě, že je předseda hnutí ANO schopen tvářit se, jako by u toho nebyl a jako by se ho to netýkalo. Jsou to právě on a jeho kolegové, kteří opakovaně odmítli návrhy na navýšení obranného rozpočtu v Poslanecké sněmovně. Jsou to oni, kdo nesou zásadní podíl na vnitřním deficitu naší obrany.

Anonym 90186 20.01.2017 15:56
Náměstkyně ministra financí právě oznámila, že jde o nesmysl, ( omyl pana ministra ) že žádná data nemají. Pan ministr prý porovnal listopad s polovinou prosince. Máme prý vydržet do dubna, kdy bude kompletní statistika a půjde porovnat prosinec 2015 s prosincem 2016. Zdá se, že na ministerstvu levá neví co dělá pravá.

Anonym 90186 20.01.2017 15:53
Jen taková lehká technická připomínka pro bezhlavé obdivovatele ANOfertu a pro předsedu fanclubu Andreje Babiše, pana hotovsona 94158 . Min.financí má patrně k dispozici sumu, kterou dostali v on-line systému z EET. S čím ji porovnávají? S objemem ročních daňových přiznáním za rok 2015? V branži, kde je min.třetina paušálistů? Jak určili čísla za prosinec? Podle vybraného DPH za prosinec 2015? V branži, kde je min.třetina, spíše více neplátců daně a další třetina jede v kvartálním režimu? Jak dostali výsledky za prosinec 2015? Jak mohou vědět druhý týden v lednu 2017, že tržby v prosinci 2016 byly dvojnásobné oproti prosinci 2015? Jediný relevantní výsledek může být porovnání prosince 2016 s prosincem 2017 a to jen a pouze podle objemu dat z EET. Nejspíše to ovšem dopadne jako s obhajobou a "úspěšnou" aplikací Kontrolního hlášení. Problém je v tom, že vybrané DPH nekoresponduje s rostoucími obraty a od zavedení KH DPH vytrvale klesá. To je asi podobný problém, jako se secím strojem v krásné scéně filmu "Marečku, podejte mi pero.". Chodí hezky, akorát neseje.

Anonym 90186 20.01.2017 15:50
I kdyby tenhle nesmysl byl pravdivý, je to špatně. Stát tu není od toho, aby se chlubil, kolik vyždímal pro svoje úřednické a politické krysy. Je tu od toho, aby se lidem dobře žilo a pracovalo. To Babiš nezlepšil a ani nezlepší.

Anonym 90186 20.01.2017 15:47
Z 13 mld na 20 mld je nárust zhruba o 50%. K tomu ještě zdražili tak o 10%. Když se to započte tak je to nějakých 35%. A to už vypadá že kradou míň než ti poctivci ve státním veřejném.
Ještě tam chybí o kolik rostly tržby oproti přechozím letům dřív bez EET. Aby se ještě neukázalo že to vlastně o tolik rostlo běžně.
Tedy porovnávají neporovnatelné. Jak to tihle grázlové z režimu umí.

Anonym 90186 20.01.2017 15:29
Ministerstvo financí má v souvislosti se zavedením EET nový problém: se svojí speciální aplikací, na níž si lidé mohou ověřovat zaevidování jednotlivých účtenek. Matematik Michal Škop nasbíral důkazy, že finanční správa posílá data o uživatelích přihlášených na tyto stránky na servery firmy Google. Babišův resort k odhalení zatím odmítl zaujmout jasné stanovisko.

Anonym 17847 20.01.2017 09:49
Bez zprovoznění dostatečného počtu katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.

Anonym 94158 20.01.2017 09:46
EET výrazně pomohla živnostníkům. Po její zavedení se tržby živnostníků zvedly o více než 100%. 421 hospod bylo zrušeno a 739 hospod bylo nově vytvořeno. S tak velkým nárůstem tržeb nikdo nepočítal. Bravo Babiš!

Anonym 90186 20.01.2017 00:45
Primátorce Prahy Adrianě Krnáčové vážně hrozí odvolání z funkce. Na dnešním jednání budou opoziční poslanci iniciovat zvláštní zasedání magistrátu, kde chtějí návrh na výměnu primátorky podat. Zároveň bude dnes na Krnáčovou podáno trestní oznámení za nezákonné jednání. Toho se měla dopustit tím, že za zády městské rady vyjednávala s firmou Copa Retail. S ní se Praha soudí a Krnáčová slíbila, že vymění právníky, kteří hlavní město zastupují, přesně tak, jak si přeje protistrana. Shodou okolností jde o advokátní kancelář, zastupující Agrofert, firmu Andreje Babiše, stranického šéfa Krnáčové.

Anonym 90186 20.01.2017 00:27
A to jsem zvědavý, jak to bude s EET při prodeji přes platformy typu Google Play?!

Anonym 90186 20.01.2017 00:27
Totalni silenost, platba kartou je nejevidovanejsi platba, do prijmu ji proste zauctovat musite, protoze z bankovnich zaznamu ji nikdo nesmaze. Necht odpadnou ty tlupy eshopaku, co posilaji na dobirku s hotovostni poukazkou, co si pak hotovost vybiraji na poste. Ty (nekteri) sidi na dph. A jsou jich kupy, vzdycky je pozoruji na poste, jak si nechavaji proplacet tyhle poukazky.
Ti, kterym jdou dobirkove trzby na ucet bezhotovostne, plati se jim prevodem, nebo prave kartou, trzby samozrejme eviduji. Pritom pro prvni dva uvedene zpusoby netreba generovat eet kod, pro platbu kartou ano.. Poslanci koalice jsou fakt magori, nebo naprosto odtrzeni od bezneho hospodarskeho zivota.

Anonym 90186 20.01.2017 00:26
Seriál: Likvidace řemeslníků on-line
Žánr: horor
Autor: Andrej Babiš

Anonym 90186 20.01.2017 00:25
moc nechapu jaky je rozdil jestli platba prijde na stejny ucet kartou nebo prevodem na ucet, pro me nejpohodlnejsi moznost platby, no nic zpatky na stromy.

Anonym 90186 20.01.2017 00:24
Chtěl bych se Babiše zeptat, kolik toho za 3 roky na ministerstvu financí prosadil pro zjednodušení podnikání. A kolik pro zkomplikování.

Anonym 90186 20.01.2017 00:24
Dobrá práce pane ministře, tomu se říká modernizace!

Anonym 90186 20.01.2017 00:22
Jenom duševně naprosto od reality odtržený estébák potírající malé podnikání může trvat na EET evidenci u bezhotovostní platby.

Anonym 94158 19.01.2017 23:37
Milý 94159, vnímáš správně nebezpečí pro křesťansko-židovskou populaci. Je vhodné problém řešit s rozumem. Paní Merklová míní být hrobařem nejen křesťanství, ale i demokratických hodnot v Evropě. Doporučuji mírnit slovník. Vyhni se urážení náboženství. Nedělej to Tvoje 94159 je zjistitelná adresa. Mnoho českých muslimů je papežštěší samotného papeže. V muslimském světě jsem pracoval více než 4 roky. Pro lehké náznaky jsem měl s některými muslimy velký problém. Pochopil jsem, že tyto problémy pramení z horlivosti některých muslimů. Horlivost chápání víry je to, co dělá bojovníky IS. Pokud dojde ke konfliktu, ti vlažní se připojí k horlivým. Moudré je dát lidem z invaze peníze pro návrat a znovu je zakořenit v zemi ve které se narodili. Zajistit hranice Evropy, a to aby je nenapadlo se vrátit ještě jednou.

Anonym 94159 19.01.2017 22:35
Vivat geert wilders! ! !

Anonym 94159 19.01.2017 22:32
Islám je eufemisticky servírovaný fanatismus,který nepatří do demokratické společnosti.Proto nemá cenu si něco nalhávat a hřát si takového hada na prsou.Tento biologický odpad má preferenci před odpady chemickými.Je nejvyšší čas.

Anonym 94159 19.01.2017 22:20
Islám = zelený fašismus a to je kardinální důvod ho zakázat a ne vést debatu o tom, jak před takovým svinstvem ohýbat páteř.

Anonym 94159 19.01.2017 22:12
Nejde o žádnou integraci muslimů do evropských struktur,naopak jde o to,jak důsledně a beze zbytku vykořenit tuto neintegrovatelnou chátru mimo evropský prostor.Podobný distrikt by měly zachovat i USA,pakliže křesťansko-židovská populace a její kultůra chtějí přežít.Pořady na toto téma (Máte slovo s MJ)nošení dikábu) je akorát ztráta času a peněz.

Anonym 94158 18.01.2017 21:28
Na Novinkách uvádí, že stopy diskreditace pana Forejta vedou do rezortu pana Hermana. Je také možné, že ptáček neví, co jeho banda činí? Sňatky z rozumu s lidovci asi nebylo to pravé ořechové.

Anonym 17847 18.01.2017 17:24
Zde vládnoucí dobytek reklamou ujišťuje národ,že je normální se dlužit.Proto se bezhlavě zadlužují občané i stát a přitroublí lidé nadále čekají,že přijdou Havlem slibované krásné kapitalistické ztítřky.To,že uvedené je cesta Česka k úplné likvidaci národa,to většina českých blbů zatím nechápe.Měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je za jejich troubovitost po vítězné válce odsunout na Sibiř.Dnes tam Rusové Čechy nepustí,takže po státním bankrotu Česka je šance pouze na odsun Čechů do stávajícího Izraele k odporažení od Arabů.Sudety by za dluhy Česka zabrali Němci a ostatek skoupili Židé aby na zbytku Česka vybudovali nový stát Izrael.Jak Němcům,tak Židům by Češi co jsou nyní v Česku jedině překáželi,takže jejich odsun by byl na programu dne.

Anonym 17847 16.01.2017 19:27
Zde vládnoucí lumpové při stávající nezaměstnanosti sem chtějí tahat na práci Ukrajince.Komunisté to byli machři,ti uměli najít práci každému,kdo nechtěl makat,toho zavřeli.Zde vládnoucí lumpové ženou národ Čechů do likvidace.Proto potřebují na katovských mučírnách co nejkrujtěji odporazit za vlastizradu a znárodnit veškerý majetek jejich vlastizrádných rodů.

Láďa 18519  60 let 16.01.2017 14:13
Čest práci pane Zeman-vemte klacek a žeňte grázla Ováčka a toho podvodníka bez prověrky z hradu k lopatě.Volil jsem vás a ne ty podvodníky, jsou hamba národa,Děkuju

Anonym 17847 16.01.2017 13:29
Scénář budoucí volby prezidenta v Česku už nadčasově popsal Jaroslav Hašek v povídce o volbě obecního ponocného.V této povídce starosta před volbou upozorňuje radní,že volba to bude těžká protože co se týče kandidátů tak je to jeden větší syčák než druhý.

Anonym 17847 16.01.2017 13:22
I když má Česko skoro deset milionů lidí,tak sehnat na funkci prezidenta slušného člověka bude velký problém.Lumpů co touží po dobře placeném korytu bude sice dost,ale slušný člověk ,když uvidí tu přesilu lumpů proti slušným lidem se o toto místo raději ucházet nebude.Chce to krutou revoluci,aby nejprve Česko od lumpů vyčistila.

Anonym 17847 16.01.2017 09:56
Zase cizinci v Česku skupují zde nemovitosti.Prostě cíl zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů zůstává stále stejný,chtějí co nejvíce rozprodat a zadlužit Česko,aby ho pak zašmelili mezi Němce a Židy.Proto to chce krutou revoluci vedenou mladou generací a všechny vlastizrádné lumpy co Česko zbídačují odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách a navíc znárodňovat veškerý mejetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 15.01.2017 11:09
Chce to v Česku krutou revoluci a všechen vlastizrádný dobytek co se po komunistech prolhal moci a dodnes národ zbídačuje odporážet co nejkrutěji na katovsých mučírnách a navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 15.01.2017 11:05
Zase zde vládní dobytek cenzuruje.Když je Zeman proti cenzuře,tak by si zde měl udělat pořádek.U cenzorů bude třeba po revoluci vybíjet celé vlastizrádné rody,protože toto lumpáctví je pro národ Čechů velkým nebezpečím.

Anonym 90186 14.01.2017 21:33
Státní Čepro najelo na Babišovu bionaftu. Agrofert s firmami Preol a Primagra v minulém roce ovládl její dodávky do strategického státního podniku, podřízeného ministerstvu financí.
V roce 2013, než se Andrej Babiš stal vicepremiérem a ministrem financí, se jeho Agrofert podílel na celkovém nákupu bionafty pro Čepro 44 procenty. Vloni to bylo bezmála už 69 procent, což je nárůst o více než polovinu. Aktuální údaj za rok 2016 získal týdeník Ekonom od společnosti Čepro.
"Od dodavatelů, s nimiž máme uzavřené rámcové smlouvy, nakupujeme biopaliva na základě nejvýhodnější ceny," uvádí mluvčí Čepra Lenka Svobodová. Z přehledu, který poskytla Ekonomu, vyplývá, že lovosický Preol vloni dodal největšímu distributorovi pohonných hmot 62 procent z celkového nákupu bionafty. Rok předtím to bylo necelých 45 procent. Milínská Primagra, menší Babišův výrobce bionafty, v uplynulém roce dodala Čepru dalších bezmála sedm procent.
Preol a Primagra jsou jedinými tuzemskými výrobci bionafty pro státní Čepro. Do začátku roku 2014 jim byla konkurencí ještě ústecká Kratolia. Po zásahu Daňové kobry ovšem fabrika v areálu bývalé Setuzy s výrobou skončila.
Významným obchodním partnerem státního Čepra je také společnost Ethanol Energy ze skupiny Agrofert. Zásobuje ho bioetanolem, přimíchávaným do benzinu. Rok předtím, než Andrej Babiš nastoupil na ministerstvo financí, se jeho Ethanol Energy na celkovém nákupu bioetanolu pro Čepro účastnil 21 procenty. V uplynulých třech letech se jeho podíl pohyboval mezi 32 a 36 procenty.

Anonym 94158 14.01.2017 15:55
Většina občanů si oddechla po vítězství pana Trumpa. Co vedlo k jeho vítězství? Jasný a přímočarý tah na branku. I ekonomika USA radostí poskočila. A co preference? Feministky nutily své partnery k podpoře madam, která má problém s elektronickou. Muži jim to odkývali a dělali si své. Je to asi vzpoura mužů a dobrá. Nejspíš je děsilo, co by madam mohla činit s červeným tlačítkem. Konec dobrý, všechno dobré.

Anonym 90186 14.01.2017 13:58
Donald Trump riskuje otevřenou válku s Čínou, pokud nepřehodnotí svůj postoj k situaci v Jihočínském moři, napsal čínský státní list China Daily. Tomu se nelíbí projev pravděpodobného budoucího ministra zahraničí USA Rexe Tillersona, který asijské mocnosti pohrozil zamezením přístupu k některým ostrovům v této strategické oblasti.

Anonym 90186 14.01.2017 13:57
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) nechápe snahu prezidenta Miloše Zemana zabránit platnosti zákona o střetu zájmů. Hlava státu by prý měla přestat prosazovat zájmy miliardářů a raději se zaměřit na podporu dolních deseti milionů občanů, tak jak Zeman sliboval ve své volební kampani. Sobotkovi se příliš nelíbí ani snaha vicepremiéra Andreje Babiše převést svůj majetek na svěřenský fond, více by prý ocenil, kdyby se ministr financí svého majetku úplně zbavil.

Anonym 90186 14.01.2017 13:56
Ale cožpak vítězství Donalda Trumpa v Americe není dostatečnou náplastí na všechny vředy svrabu a neštovic? Devátého listopadu loňského roku liberální demokrat Vladimir Žirinovskij v bufetu Státní dumy objednal pro své kolegy tucet beden šampaňského a s pohárem v ruce si připil na úspěch Ruska v amerických volbách. Poněkud neadekvátní euforie ruského nacionalisty trochu připomínala záchvat štěstí Josepha Goebbelse, který svého času vtrhnul do vůdcova bunkru s bujarým pokřikem: Roosevelt je mrtev! Teď už nic nestojí v cestě našemu vítězství. Psal se 13. duben roku 1945. Vůdce se na něho podíval nevidoucíma očima. Zrovna přemýšlel o tom, jaký druh sebevraždy má zvolit.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti