Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Miloš Zeman

Miloš Zeman oficiální stránky
Foto zdroj: zemanmilos.cz

Jméno: Miloš Zeman

Oficiální stránky má Miloš Zeman zde: www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr..

FacebookMiloš Zeman zde: www.facebook.com/prezidentcr/

Videostránku má Miloš Zeman zde: www.youtube.com/user/SvetPodleMilose/

BlogMiloš Zeman zde: www.zemanmilos.cz/

Miloš Zemankontakt zde: www.zemanmilos.cz/cz/t/kontakt.htm

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Miloš Zeman?

Ing. Miloš Zeman, CSc., (* 28. září 1944 Kolín) je český politik, ekonom a prognostik. Během politického života zastával významné funkce předsedy vlády (1998–2002), předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky (1996–1998) a předsedy České strany sociálně demokratické (1993–2001). Po neúspěšné kandidatuře na prezidenta České republiky v roce 2003 odešel na sedm let z politiky. V březnu 2010 se stal předsedou nově založené Strana Práv Občanů ZEMANOVCI. Je podruhé ženatý, z prvního manželství má syna Davida a z druhého dceru Kateřinu. V roce 2013 byl zvolen v přímé volbě prezidentem České republiky.

Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Miloš Zeman diskuse

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Klas 89154 20.07. 14:23
Zde vládnoucí dobytek operuje údaji EU že prý jsme málo zadluženi.Lumpům z EU by vyhovoval takový dluh Česka aby bylo snadné hnát Čechy do Izraele svinským krokem a tuto zemi rozparcelovat mezi Němce a Židy.Pak budou lumpové z EU se zadlužením Česka spokojeni.

Klas 89154 19.07. 17:12
Soustavné tahání cizinců do montoven vlastněných cizinci je jen začátkem budoucích lumpáren na národě Čechů.Pak cizince použít na vagonování přitroublých Čechů na cestu do Izraele k odporážení Arabům.Proto je třeba aby se národ Čechů urychleně zvednul ke kruté revoluci a všechen lidský dobytek co se po komunistech prolhal k moci začít co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.Navíc znárodovat veškerý majetek vlastizrádných rodů.Tak zachránit stávající životní prostor pro budoucí generace Čechů.

Klas 89154 19.07. 09:55
Lumpové z EU doporučují masivně investovat v Africe a tak omezit migraci do EU.Češi nemají našetřeno ani na dostavbu dalších jaderných bloků a aby při této situaci investoval v Africe je troubovitost.Vedení EU je spolek takových trotlů,že to chce z EU co nejrychleji zdrhat a znovu se vžebrávat pod ochranná křídla surovinově bohatého Ruska z jeho rozsáhlými trhy.Lumpy co nás do EU zatahli pak odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu národa Čechů.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Klas 89154 16.07. 12:50
Zde vládnoucí lumpové se ukájejí na předvádění trotlovin,ale aby začali řešit to hlavní co Česko potřebuje,což je svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů to je nad možnostmi jejich chápání.Vládne zde stádo trotlů,které bude nucena mladá generace od koryt vypráskat a starým lumpům co tento národ zbídačují připravit zaslouženou krutou odměnu.Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.

Klas 89154 15.07. 15:59
Kdyby si už před čtvrt stoletím každý černoch v Africe udělal na tom inštrmentu na výrobu potomků uzel,tak dnes Afrika stávající problémy neměla.

Klas 89154 15.07. 15:55
Češi nikdy v Africe žádné kolonie neměli,tak nemají důvod migranty brát.V Africe pomůže jen to co už kdysi udělala Čína.Prostě omezování porodnosti.To pomohlo Číně,že se dere na světovou špičku v ekonomice.I Česko pravděpodobně,až se místo zde třicet roků vládnoucích lumpů dostane k, moci mladá generace,tak bude nucena prosazovat takový zákon,že si má každý vyrobit tolik potomků co dokáže svojí prací uživit.Na víc nebude.Důchodcům pak bude nucena mladá generace u moci ,místo stávajícího debužírování důchodců na dluh, naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Jedině tak bude možno zachránit Česko před státním bankrotem a likvidací národa Čechů.EU a NATO bude nutno směle kopnout do zádele a svižně se vžebrávat pod ochranná křídla surovinově bohatého Ruska.Pro Ukrajinu toto platí rovněž.

Klas 89154 15.07. 15:55
Češi nikdy v Africe žádné kolonie neměli,tak nemají důvod migranty brát.V Africe pomůže jen to co už kdysi udělala Čína.Prostě omezování porodnosti.To pomohlo Číně,že se dere na světovou špičku v ekonomice.I Česko pravděpodobně,až se místo zde třicet roků vládnoucích lumpů dostane k, moci mladá generace,tak bude nucena prosazovat takový zákon,že si má každý vyrobit tolik potomků co dokáže svojí prací uživit.Na víc nebude.Důchodcům pak bude nucena mladá generace u moci ,místo stávajícího debužírování důchodců na dluh, naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Jedině tak bude možno zachránit Česko před státním bankrotem a likvidací národa Čechů.EU a NATO bude nutno směle kopnout do zádele a svižně se vžebrávat pod ochranná křídla surovinově bohatého Ruska.Pro Ukrajinu toto platí rovněž.

Klas 89154 12.07. 12:55
Doba kdy jsme byli ve spolku s Ruskem a měli jsme pohraniční stráž co střežila státní hranice byly pro rozvoj Česka zlaté časy.Nyní co ve stávajícím kapitalistickém svinčíku se svižně řítíme do státního bankrotu to chce urychleně udělat krutou revoluci co se zde třicet roků vládnoucími lumpy krutě zatočí.

Klas 89154 11.07. 17:44
Cíl zde vládnoucích lumpů je pro sebe co nejvíce nakrást a navíc Česko lumpáckým vládnutím dotlačit do státního bankrotu s následnou likvidací národa.

Klas 89154 11.07. 17:41
Výstavba jaderných bloků bez předem našetřených financí je zločinem proti národu Čechů.

Klas 89154 11.07. 17:39
Zase zde vládnoucí dobytek cenzuruje.Cenzory bude nutno po revoluci co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.

Anonym 80160 04.07. 16:56
Opozice se ani nemusela snažit vyslovovat nedůvěru vládě. Vládu jste zařízl vy kvůli jednomu ministrovi a destabizujete naši zem. Práce Babiše tak dojde zmaru.Jste nefér!!

Klas 89154 03.07. 15:51
Chce to urychleně vytvořit novou stranu co by chránila zájmy mladé generace a generací budoucích.Pro tuto stranu by byl nejvhodnější název Strana nového pořádku.Hlavní cíl této strany by byl co nejkrutěji potrestat všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a třicet roků Česko zbídačují a znárodnit veškerý majetek jejich vlastizrádných rodů.Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se už zde potřebný pořádek neudělá.Jedině tvrdá ruka mladé generace na staré lumpy co tuto zemi zbídačují je základem záchrany Česka před státním bankrotem a následnou likvidací národa Čechů.Tato nová vládnoucí garnitura bude muset být na lumpy co se po komunistech prolhali k moci tak krutá.,že vedle ní budou i komunisté padesátých roků strašné měkoty.Po státním bankrotu Česka by čekal národ Čechů odsun do Izraele k odporažení Arabům.Sudety by,za dluhy Česka, zabrali Němci a ostatek by odkoupilo světové Židovstvo protože současný Izrael je ze šedesáti procent poušť,takže by si takto Židé polepšili a národ Čechů by za svoji troubovitost dostal co zaslouží.Proto to chce včasnou a na lumpy krutou revoluci.

Anonym 89154 25.06. 10:57
Je třeba razit heslo,aby revoluční bejkovec poctil svojí návštěvou všechny zadky lumpů co se po komunistech prolhali k moci a dodnes tuto zemi zbídačují.

Anonym 89154 25.06. 10:48
Pro 46426.V době kdy jsem statečně vojákoval jsem se už držel zásady,že ve službě neznám bratra a v posteli švagrovou.

Anonym 46426 24.06. 21:43
Klasu ty koumáku , že jsi už nechal chcípnout svoje stvořitele , ty jseš ale lotras , trénovat na vlastních , že ti není hanba Dr. Mengele

Anonym 89154 24.06. 14:46
Teoreticky by se dalo ušetřit mnoho miliard korun pokud by se k moci dostala tvrdá ruka mladé generace a většinu důchodců nechala za jejich troubovitost,že pomohli lumpům k moci, vychcípat hladem.

Klas 89154 21.06. 17:34
Když komunisté chtějí podržet Babiše u moci tak tímto ukazují,jaký jsou výkvět lumpů.

Fanda 46426  73 let 21.06. 16:30
Marcelo ty stará lvice a to bys chtěla , aby se náš nejlepší prezident po panu Masarikovi pozvracel , no to snad né , ponravo přeukrutná

Klas 89154 21.06. 11:42
Po Walderode začínají vystrkovat s nároky na vrácení majetku i Schwarcenbergové.Proto to chce včsanou a krutou revoluci vedenou mladou generací.Pak vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zadlužuje a zbídačuje co nejkrutěji,za vlastizradu,odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Nesmí si nechat nadále mladá generace od starých vlastizrádných lumpů u moci,kadit na hlavu.

Klas 89154 21.06. 11:25
S Trumpem se stávájí USA nejnebezpečnější a nejzločinější zemí světa.Proto to chce v Česku co nejkrutější revoluci a všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a národ ohrožují a zbídačují odporážet za vlastizradu na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Pak se znovu vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska s jeho rozsáhlými trhy.EU a NATO je třeba v zájmu národa Čechů směle kopnout do zádele.

Klas 89154 20.06. 15:17
Stávající justice by měla hlavně stíhat ty lumpy co rozkrádají a zadlužují tuto zemi.-Ne stíhat ty slušné lidi co už mají stávajícího kapitalistického svinčíku dost a vědí kam nás zde skoro třicet roků vládnoucí lumpové zatahují.Zatahují nás do státního bankrotu s následnou likvidací národa Čechů.Proto to chce krutou revoluci a všechen tento vlastizrádný dobytek co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za zbídačování národa Čechů.

Marcela 9466 20.06. 07:50
Nebude Zeman vyžadovat po paní Čaputové jeho oblíbenou h u b i č k u??

Marcela 9466 19.06. 06:10
23.6.na Letné!! ANO Klasi,proti stávajícímu dobytku.

Marcela 9466 19.06. 06:09
23.6.na Letné!!

Klas 89154 18.06. 17:05
Pro Laura.Změnit v něčem názor,pod tlakem tvrdé reality ,je normální.Já jsem se za komunistů za jejich kritiku dostal až k soudu.Myslel jsem,že už větší lumpové v Česku vládnout nemůžou.Po údajné revoluci se dostali k moci tací lumpové,že vládnoucí komunisté byli mnohem lepšími vládci než stávající dobytek.A to tehdy komunisté u moci znárodovali i mojí rodině.

Klas 89154 18.06. 15:25
Chce to aby se národ Čechů rychle zvedl ke kruté revoluci dřív než zde třicet roků vládnoucí lumpové úspěšně národ Čechů zlikvidují.

Klas 89154 18.06. 15:23
Hned když rod Walderode ,požádal o vrácení znárodněného majetku jsem psal,že to dělá proto ,že je přesvědčen o tom,že je mu to ve stávajícím kapitalistickém svinčíku vyjde.Měl jsem pravdu.Už mu chtějí vracet majetek za tři miliardy korun.Tím to nebude končit,protože tento rod pak bude požadovat další miliardy za ušlý zisk.Potom podle tohoto modelu budou žádat vrácení majetku všichni odsunutí Němci.Češi potom aby už balili ruksaky až zbytek Česka odkoupí Židé.

Laura 5822 16.06. 13:36
23.6. v 16.30 na Letné. :-)) Papáá

Laura 5822 16.06. 13:35
Dobrý den. Nyní jsem se pobavila. Po dobrém obědě jsem si na recepci pustila TV a dvě minuty, ani to ne, jsem poslouchala toho směšného pána, který sedí dočasně na Hradě. Zaujalo mne, že mluví o demonstracích. Ten pán si protiřečí v každé větě. Sám kdysi zdůrazňoval, že jenom bllbec nemění názor. S tím souhlasím. Znám lidi, kteří bohužel volili Zemana a Babiše, ale názor brzy změnili, je jim z těch pánů na zvracení. Proto demonstrace, ve valné většině i lidí, kteří právě ten názor změnili. Ale to asi ten pán, který obsadil a zavřel Hrad, nikdy nepochopí. Zase mu naletí pouze jednodušší LID.

Anonym 89154 15.06. 11:32
Inteligenci národa Čechů je možno rychle zvýšit pokud se důchodcům co pomohli majetek státu rozkrást přes kuponové privatizace nebo prodejem podnikových akcií cizákům začnou včas vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem.Uvedená výplata důchodů jim mozek značně pročistí a budou miliardy na splácení starými lumpy nasekaných dluhů tomuto státu.

Anonym 89154 15.06. 11:25
Ti Ukrajinci co žádají o pasy Ruska mají víc rozumu než ti co stále na Ukrajině drží staré lumpy u moci.

Anonym 89154 14.06. 17:05
Bez kruté revoluce a zprovoznění dostatku katovských mučíren osazených co nejkrutějšími katy se Česko z cesty do státního bankrotu nevyhrabe.Chce to revolucí dostat k moci na staré lumpy pořádně krutou ruku mladé generace.

Anonym 89154 13.06. 13:59
Ukazuje se že EU plán jak zlikvidovat Česko vychází.Nechávají Česko padat do dluhové pasti.Potom dají Čechům ještě velikou pokutu,aby tak pád Česka do bankrotu urychlili.A obyčejný český blb na uvedené pořád kouká jako blb.Lumpáčtí politikové si při uvedeném ještě mastí kapsy.

Anonym 89154 13.06. 13:53
To,že šéf Zelených souhlasí se sjezdem Landsmanšaftu v Česku ukazuje,že jde o vlastizrádce zralého na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně.Pokud se chce národ udržet ve stávajícím životním prostoru ,tak to chce krutou revoluci a pak všechen vlastizrádný dobytek odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí,za vlastizradu.

Klas 89154 10.06. 17:42
Pro Fanda.Ti co se po komunistech prolhali k moci umí hlavně pro sebe krást a oblbovat národ Čechů.Proto se Česko řítí úspěšně do státního bankrotu.Proto to chce krutou revoluci vedenou mladou generací a všechno co se po komunistech prolhalo k moci a dodnes Česko zbídačuje začít co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Fanda 46426  73 let 10.06. 13:16
Marcelo demonstrace mají smysl akorát pro takovou nicnedělající putnu naředěného exkrementu jako jsi ty , jsi jenom trpaslík okopávající kotníky těm kteří něco umí , protože dál nedosáhneš

Marcela 9466 10.06. 05:19
STBureš je celosvětová ostuda.A demonstrace mají smysl soudruhu prezidente.

Klas 89154 09.06. 13:17
Lidově je v Česku už politická situace takzvaně na bejka.Brzo bude na kvalitní revoluční bejkovec.

Klas 89154 09.06. 13:16
Situace nazrává tomu,abychom my budoucí zasloužilí revolucionáři si dávali už revoluční vercajk do pucu a kvalitní bejkovec do revoluční pohotovosti.S uvedeným denně cvičit a to proto až nás brzo národ zavolá do ulic už jsme měli v rukou ten správný revoluční švuňk.Revoluční bejkovec potěš zadky všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačují.

Klas 89154 09.06. 13:08
Chce to mít v příštích volbách už v nabídce stran stranu mladé generace co bude mít v programu dělat krutý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Ta strana by se mohla například jmenovat strana nového pořádku.V programu by měla tvrdé trestání všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili,včetně lumpů z KSČM.Také pak znárodňovat veškerý majetek rodů všech straníků stran co se po komunistech prolhali k moci a díky troubovitosti obyčejného českého blba tuto zemi třicet roků lumpácky zbídačují.Zlumpačelým důchodcům co pomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody na holý zadek bejkovcem.

Klas 89154 07.06. 16:18
Pro 46426.Manželka mě tak zatěžuje sexem,že už na psaní nemám čas.Asi jí doporučím aby se místo sexu třikrát pomodlila růženec a já se mohl pak věnovat revoluční tvorbě.

Anonym 46426 07.06. 13:07
Zdarec Klasu , začínáš to nějak flákat , dneska už sedmého a ty nic , co je , jsi marod nebo co že se neozýváš?

Klas 89154 04.06. 14:39
Pro anonym 46426.Uvažuješ správně.Nářez bejkovcem by potřebovali i ti troubovití důchodci co lumpům do parlamentu pomohli.Kvalitní bejkovec v rukou mladé generace by dokázal dělat větší zázraky než Kristus za celý pozemský život.

Anonym 46426 03.06. 21:47
Doufám Klasu , že jsou to ti důchodci co ještě pořád sedi v parlamentě a senátu

Klas 89154 03.06. 18:12
Doba kdy bude revoluční bejkovec úřadovat na zadcích lumpů co Česko zbídačili se kvapem přibližuje.Mnoha přitroublým důchodcům pak bude rozumné vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody na holý zadek bejkovcem,za podíl na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku.

Anonym 46426 03.06. 14:10
Klasu už jsou tam smaženky piráti a nic moc , akorát udávání , jinak nic jiného , tak se nikam nemusíš cpát ,

Klas 89154 03.06. 11:37
Kdyby příští parlamentní volby vyhrála ODS,tak bude Česko do státního bankrotu svištět stejně jako se zde vládnoucími lumpy.Chce to revolucí dostat k moci novou stranu mladé generace co bude mít v programu svižné splácení zde vládnoucími lumpy nasekaných dluhů i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.Tato strana by se mohla jmenovat strana nového pořádku.Důchodcům co pomohli svojí troubovitostí a leností přemýšlet stávající kapitalistický svinčík nainstalovat bude třeba naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Tak bude šance se vyhnout státnímu bankrotu Česka.

Klas 89154 30.05. 15:11
Ty blby co prosazují v takto rozkradené a zadlužené zemi to,aby učitele měli každý sedmý ,nebo desátý rok potom rok placeného volna bude nejrozumnější co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za nebezpečnou troubovitost.To by pak traktoristé v družstvech mohli požadovat aby měli po pěti letech práce rok placeného volna proto,že jsou z traktorů strašně vytřeseni.Ukazuje se,že troubovitost je v Česku základem úspěšné politické kariery,protože český blb volí blby rád.Podle toho to po skoro třicetileté vládě lumpů v Česku vypadá.

Rvolucionář 89154 30.05. 14:40
Při diskusi na internetu se ukazuje,že národ Čechů má vojska NATO v lásce směle,jako hřebík u zádele,Už ten kapitalistický svinčík zde dlouho nevydrží.Budoucnost v Česku bude patřit tvrdé ruce mladé generace co začne dělat krutý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Je dobře,že už se proti zde vládnoucím lumpům demonstruje.To je základ pro budoucí krutou revoluci ,která se zde skoro třicet roků vládnoucími lumpy krutě zatočí.

 starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti