Oficiální stránky Miloš Zeman
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Miloš Zeman

Miloš Zeman oficiální stránky
Foto zdroj: zemanmilos.cz

Jméno: Miloš Zeman

Oficiální stránky má Miloš Zeman zde: www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr..

FacebookMiloš Zeman zde: www.facebook.com/prezidentcr/

Videostránku má Miloš Zeman zde: www.youtube.com/user/SvetPodleMilose/

BlogMiloš Zeman zde: www.zemanmilos.cz/

Miloš Zemankontakt zde: www.zemanmilos.cz/cz/t/kontakt.htm

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Miloš Zeman?

Ing. Miloš Zeman, CSc., (* 28. září 1944 Kolín) je český politik, ekonom a prognostik. Během politického života zastával významné funkce předsedy vlády (1998–2002), předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky (1996–1998) a předsedy České strany sociálně demokratické (1993–2001). Po neúspěšné kandidatuře na prezidenta České republiky v roce 2003 odešel na sedm let z politiky. V březnu 2010 se stal předsedou nově založené Strana Práv Občanů ZEMANOVCI. Je podruhé ženatý, z prvního manželství má syna Davida a z druhého dceru Kateřinu. V roce 2013 byl zvolen v přímé volbě prezidentem České republiky.

JAREK NOHAVICA V GONGU (CD+DVD) (Nohavica Jaromír) Nadechnuti (Cechomor) Heaven Before All Hell Breaks Loose (Plan B) Ta Pravá (Gott Karel) Je Tu Leto (Walda Gang)

Miloš Zeman diskuse

Jak na vás Miloš Zeman působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 94236 22.07. 20:55
Němci dělají dobrou věc. Pro nás by bylo dobré činit totéž. Ideální je mít evropskou armádu a dobře vycvičenou proti teroristům. Po odchodu Obamy se dostává ke slovu mezinárodní uvolňování a lepší jistota občanů. Váleční štváči nejsou na pořadu dne. Případná válka by již neměla vítěze. Jaroslave, dnešní Německo není jako za protektorátu, jsou to naši přátelé!

Avyboje 89154 22.07. 18:16
Pokud Němci rozšiřují armádu tak to ukazuje,že míní v budoucnosti obsadit Sudety a tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Jinak by od Němců rozšiřovat armádu byla troubovitost.Chce to rychle vystoupit z NATO a EU a znovu se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohtého Ruska .Jinak Češi na planetě Zemi končí převálcováni Němci a Židy.

Avyboje 89154 22.07. 18:03
Vydávat církvím majetek aniž by se napřed ověřilo zda jimi omílaný bůh existuje je vlastizrádný zločin prvního řádu.Všechny lumpy co se na této velkozlodějně podíleli je třeba co nejkrutěji vybíjet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Kněžské podvodníky co se vydávají za něco co nejsou a ani nemůžou být je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Avyboje 89154 21.07. 16:17
Babiš je vlastizrádný lump co umí jen pro sebe hrabat a oblbovat národ Čechů když tvrdí,že další zadlužení Česka o dalších padesát miliard nic neznamená.Uvedené plánované zadlužení znamená,že budou mít Češi ještě lépe našlápnuto do státního bankrotu.Proto je třeba Babiše na katovské mučírně za zbídačování národa Čechů co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně a znárodnit vešerý majetek jeho vlastizrádného rodu.Rovněž lumpům z KSČM je třeba provést léčbu z lumpáren a troubovitosti na katovské mučírně,že takovému lumpovi jako je Babiš pomáhají Česko zbídačit.

Avyboje 89154 21.07. 14:43
Pokud se důchodcům co se podíleli na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku začne vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem,tak bude mít Česko dobře našlápnuto jak se státnímu bankrotu vyhnout.

Avyboje 89154 21.07. 12:55
Pro Česko by bylo nejlépe mít zase zadrátované hranice a každého narušitele hranic zastřelit.Hraní si na demogracii a humanitu tlačí Česko do státního bankrotu s následnou likvidací národa Čechů.

Avyboje 89154 21.07. 12:49
Všem lumpům co zde vládnou je třeba za každou miliardu nasekaného dluhu vyplatit jednu pořádnou ránu na holý zadek bejkovcem a znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Když zde vládnoucí lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout lépe než komunisté ,tsk se neměli do vládnutí cpát.Kdyžý se přesto cpali,tak je třeba tyto lumpy odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Avyboje 89154 21.07. 12:41
USA jsou první zemí co začala harašit jadernými zbraněmi a má tu drzost jaderné zbraně ostatním zemím zhakazovat.Je třeba prosadit jaderné odzbrojení pro všechny země zároveň.

Anonym 94236 18.07. 22:30
Velmi si vážím pana Babiše. První profesionální ministr financí a druhý nejlepší premiér. Jeho postoj k řešení teroristické krize "australský model" je velmi příznivý k českým občanům. Domnívám se, že za přijetí tzv. uprchlíků by měla země, která nebrání ochranu EU zaplatit do centrály EU sto milionů EUR jako pokutu. Myslím, že premiér Itálie porušil svrchovanost EU. Itálie by měla platit za selhání v ochraně EU a ne vyhrožovat! Fuj Itálie!!

Anonym 94236 18.07. 13:41
Kdysi před jeden a polovinou tisíce letím žilo někde v Medině šedesát muslimů. Krutostí, terorem a mordy nemuslimských národů je jich asi 2 miliardy. Poslední obětí teroru Libanon, dříve "Perla východu" je dnes zapáchající smetiště. Správná volba "Australský model". Chceme Prahu předělat na Předlice u Ústí s odpadky do výše 2 patra?

Avyboje 89154 17.07. 16:44
Vítače migrantů bude třeba po revoluci rekvalifikovat na kopáče uranu pro Temelín a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 94236 16.07. 10:21
Domnívám se, že vítači se dopouští vlastizrady, podobně jako zrádci za Hitlera. Korán je v muslimských zemích chápán NAD právo. Potká - li muslim nemuslima, je povinen ho zabít, či unést a prodat za výkupné. Toto u nás chceme?

Avyboje 89154 15.07. 19:32
Pirátská strana tím,že chce aby Česko ,při jeho zadlužení,nabíralo migranty ukazuje,že straníci této strany je banda trotlů zralých na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně.

Avyboje 89154 15.07. 18:11
U Trumpa se ukazuje,že prostor kde může vyniknout pořádný blb je hlavně politika.Například věda ta je blbům uzavřena.

Avyboje 89154 15.07. 14:17
Merkelová potřebuje Česko a Polsko zbídačit aby pak mohla zabírat území.Není čas na nic čekat a z EU a NATO svižně zdrhat.Všechny lumpy co nás odtahli od surovinově bohatého Ruska a zatahli do EU a NATO je třeba odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách za vlastizradu.

Anonym 94236 15.07. 13:51
Mafie převaděčů krade teroristy přímo před očima námořníků z Libye. Další členové mafie teroristy tlačí do EU. Souhlasím s panem Babišem uplatnit australský model. Příjme-li země EU teroristy, či utečence, měla by odvést pokutu 100 milion do rozpočtu EU za každého jedince. Australský model by měl být uplatněn i na české prostitutky, které se vdaly za teroristu.

Avyboje 89154 14.07. 14:42
Česko potřebuje na prvním místě znárodnit veškerou zemědělskou půdu a lesy dřív než Babiš a líní sedláci uvedené zašmelí cizákům.Bez půdy a lesů v rukou Čechů nebude žádné Česko.Hned na druhém místě odebrat důchodcům volební provo se zdůvodněním,že už toho svojí troubovitostí a leností přemýšlet zkazili národu Čechů dost.Pak bude šance vytvořit takovou vládu co pomůže Česko dostat z cesty do státního bankrotu a i z područí EU a NATO.Dělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.

Avyboje 89154 14.07. 14:34
Hlavní cíl kuponové privatizace byl do rozkrádání státního majetku namočit co nejvíce obyčejných českých blbů aby až lumpové u koryt začnou rozprodávat majetek Čechů cizákům museli tito čeští blbové držet hubu.To se Klausovi a podobným lumpům dokonale povedlo.Proto až začne mladá generace dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku tak budou pamětníci komunistických padesátých let chválit tehdejší komunisty jací to byli velcí humanisté oproti zde pak vládnoucí mladé generaci.Tehdy komunisté znárodovali i moji rodině.Těm s holým zadkem , což byla většina národa, to vůbec nevadilo protože jim komunisté neznárodovali nic.I dnes má většina národa nejen holý zadek ,ale i pořádné dluhy tak si může mladá generace u moci tvrdé znárodování zase dovolit,protože to bude brnkačka.

Avyboje 89154 14.07. 14:19
Pro 94236.Komunisté to co odebrali pracujícím na budoucí důchody investovali do modernizace průmyslu a tak zajisťovali lidem práci a podnikům zisky na budoucí výplatu důchodů.Ti lumpové o se po komunistech prolhali k moci s jasným cílem dotlačit Česko do státního bankrotu museli vše přeorat.Nyní už pro brzkou budoucnost bude na programu výplata zasloužených a spravedlivých důchodů převážně na holý zadek bejkovcem.Za svoji troubovitost většina důchodců ani nic jiného nezaslouží.Měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako méněcennou rasu,protože rozumný národ by ty lumpy co se po komunistech prolhali k moci dávno vykopal a znárodnil veškeré majetky těchto vlastizrádných rodů.Dnešní důchodci mají zaděláno na takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 94236 14.07. 14:07
Správně pět tisíc!

Anonym 94236 14.07. 14:06
Jaroslave, na privatizaci majetku cestou kuponové knížky bylo vyčleněno asi 5% majetku. Naši občané většinou nevěděli co s tím a prodali to za babku. Okradení lidé z Harvardských fondů měli možnost dostat cca. 500 Kč. O tuto možnost je okradl český stát. Dodnes nemají nic. Je to něco jako z filmu o Jánošíkovi. Páni byli okradeni zbojníky a vyvázli jen ve spodkách. Pak je zastavil další zbojník a okradl je o ty spodky. Z chudáků okradených harvardskými fondy si český stát ukradl i jejich spodky. Důchodci volí dobře!

Avyboje 89154 14.07. 09:04
Je třeba aby nyní vládnoucí banda odpovídala za zadlužování Česka svým majetkem a i svoji zadnicí.Za zadlužování Česka jim znárodnit majetek a také za každou miliardu nasekaného dluhu straníkům zde v ládnoucích stran vyplatit jednu ránu na holý zadek bejkovcem.Když někdo neumí vládnout bez zadlužování Česka ,jako uměli komunisté,tak se nemá do vládnutí cpát.

Avyboje 89154 13.07. 16:35
To,že stáítní zástupci se svými velkými platy platí nájem pro chudé ukazuje co zde je za kapitalistický svinčík.Proto to vše musí mladá generace změnit.

Avyboje 89154 12.07. 12:53
Pro 94236.Ty si děláš z návštěvníků těchto stránek pořádnou čurynu.Většina národa už nadává kudy chodí a i velkozlodějové mají pořádně sevřený zadek,protože mají strach kdy ráj pro lumpy a zloděje skončí.Důchodci co pomohli Česko rozkrást přez kuponové privatizace a nebo prodej podnikových akcií už se pomalu smiřují s výplatou zasloužených a spravedlivých důchodů na holý zadek bejkovcem i když takový závěr slibovaného kapitalistického ráje nečekali.Babiš ten Česko od státního bankrotu nezachrání.To chce dostat k moci pořádně krutou ruku mladé generace,která pak přitroublým a zlumpačelým důchodcům naordinuje takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Z přitroublých důchodců bude třeba udělat kádrovou rezervu na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.

Avyboje 89154 12.07. 12:41
Sprostota prezidenta USA,který chce aby i Česko dávalo na jeho válčení čtyři procenta státního rozpočtu ukazuje,že z EU a NATO je třeba co nejrychleji zdrhat a znovu se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska.Místo na válčení po boku USA je třeba věnovat finance na zprovoznění katovských mučíren a tam všechen lidský dobytek co nás zatahl do válčenéí po boku USA odporiážet s bezbřehou krutostí za vlastizradu a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to urychleně dostat k moci na staré lumpy pořádně krutou ruku mladé generace.

Avyboje 89154 12.07. 12:33
Kardinálovi Dukovi nestačí to jak jeho církev oblbuje národ a ještě si za uvedené nechá nekřesťansky platit.Přede Duku je třeba postavit kýbl s vodou a nařídit mu aby prosil svého boha o zázrak a ten hned změnil vodu ve víno.Pokud po minutě bude stále voda vodou tak hned Duku jako kněžského podvodníka pořádně spráskat bejkovcem pak odsunout na katovskou mučírnu k co nejkrutějšímu odporažení.Stejně krutě jednat s dalšími kněžskými lumpy.Na další takové debužírování kněží Česko peníze nemá a ani v budoucnosti mít nebude ,protože pro Čechy už bude ve stávajícím kapitalistickém svinčíku stále hůř.

Anonym 94236 12.07. 08:57
Výborně! Už máme vládu! Měl jsem celkem strach o naši demokracii. Je známo, že vláda ODS po roce 1993 vydrancovala a zničila majetek za peníze konkurence ve výši několika státních rozpočtů. V letošním roce se nám podařilo v ekonomice dostat se zpět na úroveň před drancováním. Dle masmédií 87 % Čechů žije s pocitem štěstí. Naše nová vláda je garantem lepších časů. Fuj Kalousek! Fuj Fiala!

Avyboje 89154 12.07. 08:49
Ohledně Kalouska projevil Babiš velice rozumné názory.

Avyboje 89154 12.07. 08:37
Pokud nyní stávající vládní banda bude zadlužovat Česko tak to chce krutou revoluci a jako první vybíjet dobytek z KSČM.

Avyboje 89154 10.07. 17:12
Sprostotou lumpů z KSČM,že tvrdí to jak mají nárok na moc předvádějí svoji sprostotu.Od údajné revoluce lumpové z KSČM jsou namočeni v každé lumpárně co se od údajné revoluce odehrála.Ransdorf přemlouval komunisty aby se zúčastnili masově velkozlodějny národního majetku s názvem kuponová privatizace.Také tito lumpové soulasili s tím aby nám mophla EU diktovat.tento lumpácký dobytek b y bylo nejrozumnější pozavírat a znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Avyboje 89154 08.07. 15:57
Merkelová měla šanci v Německu dlouhodobě uspět jedině kdyby se jí podařilo dotlačit Česko a Polsko do státních bankrotů.Pak zabrat za dluhy Česka Sudety a za dluhy Polska tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Když se jí toto nedaří tak bude pro Němce nulou.Potíže co Němce čekají s migranty zapříčiní že budou Němci vzpomínat nebožtíka Hitlera jak rozumně chtěl v Německu prosazovat čistou rasu.Migranty budou pak chtít Němci pakovat kam se dá.V této době už aby mělo Česko u moci tvrdou ruku mladé generace co bude dělat tvrdý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Avyboje 89154 07.07. 18:26
Duka říká,že zdanění církevních restitucí je skandální.Ještě skandálnější je,že se církevním lumpům začaly vyplácet restituce aniž by předložili vědecký důkaz že jimi omýlaný Bůh existuje.Proto je nutno po každém knězi požadovat vědecký důkaz ,že jím omýlaný Bůh existuje.Jinak ho jako podvodníka odporazit na katovské mučírně.

Avyboje 89154 07.07. 18:14
Pro 94236.I když jsem se za komunistů dostal za jejich kritiku až k soudu tak kdybych tehdy věděl jaký lidský dobytek sew po komunistech prolhal k moci tak bych si tehdy kritiku komunistů nedovolil.Revoluční nadšení mě vydrželo přesně deset dní.

Avyboje 89154 07.07. 14:59
Pro 94236.Důchodci jsou hlavním stádem těch trotlů co devětadvacet roků drží lumpy u moci.Důchodcům je třeba za jejich většinovou troubovitost a lenost přemýšlet odebrat volební právo se zdůvodněném že už toho svojí troubovitostí zkazili národu Čechů dost.Většině důchodců pak naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Pak jim roupy jásat pro Havla a podobné lumpy přejdou.

Anonym 94236 06.07. 23:05
Rozumná byla revoluce ve Francii na přelomu 18. století. Ta udělala z otroků občany. Ostatní revoluce byly z pohledu demokracie přijatelným pokračováním, či "pseudorevoluce". Mezi zvrhlé revoluce lze řadit mafií zaplacené děti, které protestují za obnovení drancování ve prospěch ODS a TOP 09. Důchodce vynech. Oni hodně zkusili z vlády KSČ i nových pacholků mafie po roce 1993.

Avyboje 89154 06.07. 16:57
Pro 94236.Babiš je šikovný pouze na lhaní a zlodějnu.Na odtažení Česka z cesty do státního bankrotu nemá.To chce dostat revolucí k moci velice krutou ruku mladé generace, aby začala dělat tvrdý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Důchodcům za podíl na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku bude nucena mladá generace nastavit takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Jinak se Česko z cesty do státního bankrotu nevyhrabe.Zadlužovat Česko nelze věčně.Prostě z důchodců je třeba udělat kádrovou rezervu na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.Ne to lumpáctví zde vládnoucího dobytka že to co si pracující dqjí na budoucí výplatu důchodů nechají současným důchodcům rozfrcat.Když stávající důchodci si nechali co dali n a budoucí výplatu důchodů lumpům rozkrást,tak ať prostě suší hubu.

Anonym 94236 05.07. 20:52
No Merklové bych to přál. Babiš je pro slušné Čechy velmi užitečný. Dávám palec nahoru. Nejhorší hrozbu vidím v teroristech. Jsem pro spojení EU a Ruska na obranu proti terorizmu. Každý člověk na naší planetě má stejnou hodnotu. U Gestapa a Muslimů si nejsem jist. Těžko odhadnout za koho z blíže uvedených kope Merklová. My Češi považujeme víru za "čajíček" nepomůže a neuškodí. V arabském světe je víra nad všechny zákony a muslim musí plnit všechna přání "NEJMOCNĚJŠÍHO". Jen tak naplní víru pravou. Vše začíná:potká-li muslim křesťana, či jiného psa bezvěrce, měl by ho zabít, atd.

Avyboje 89154 05.07. 17:26
Pravděpodobně Merkelovou i Babiše čeká v brzku ne příliš slavný politický funus.

Avyboje 89154 05.07. 11:01
Pro Dalibor.Po údajné revoluci se prolhali k moci jenom samí lumpové,takže na jménu nezaleží.Hlavně aby se dožili pokecu s co nejkrutějším katem.

Anonym 81166 03.07. 16:21
Pro Dalibor
Tehdy bylo Československo federací, proto mělo tři vlády - federální, českou a slovenskou.
Prvními porevolučními premiéry byly: československý - Čalfa
český - Pithart
slovenský - Čič
Stráský byl posledním československým premiérem.

Dalibor 95170  34 let 02.07. 19:25
Prosim vas, vysvetlete mi to, jak to bylo. Vsude se uvadi, ze prvnim
porevolucnim premierem, byl Petr Pithart. Ja mam ale v knize Nase Vlast
uvedeno, ze Jan Stransky. Ja si spis tak trochu pamatuji prave ho.
Tak jak to bylo?

Avyboje 89154 02.07. 15:44
Pokud by skutečně platilo,že víc než polovina Čechů je pro vstup do EU tak měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako m=něcennou rasu a chtěl je po vítězné válce odsunout na Sibiř aby mu svojí troubovitostí nenakazili celou Evropu.Také může být tento průzkum zde vládnoucími lumpy vylhaný,což považuji za pravděpodobnější.Proto je třeba důchodcům za jejich většinovou troubovitost a lenost přemýšlet odebrat volební právo s tím,že už toho svojí troubovitostí a leností přemýšlet zkazili národu Čechů dost.Důchodcům patří pořádná dieta za podíl na zbídačení Česka a ne volební právo.

Avyboje 89154 02.07. 15:28
Před volbami Babiš oblboval národ,že bude po volbách řídit zemi jako svojí firmu.Firma mu díky dotacím z EU stále více zkvétá,ale Česko nadále žene do státního bankrotu.Proto je třeba pro vládnutí v Česku určit jako pravidlo,že každý straník zde vládnoucí strany zodpovídá za vládnutí svým životem,svým majetkem a navíc i svojí zadnicí.Za každou miliardu dalšího dluhu Česka je třeba každému straníkovi zde v ládnoucí strany vyplatit jednu ránu na holý zadek bejkovcem.Když se takto zpětně rozsekají zadky všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci pak bude šance pro vládnutí slušných a zodpovědných lidí.Straníkům zde vládnoucích stran je třeba znárodňovat majetky na náhradu této zemi nadělaných škod.Chce to dostat revolucí k moci na staré lumpy pořádně krutou ruku mladé generace.Přitroublým důchodcům co pomohli zde po komunistech vládnoucím lumpům k moci a přes kuponové privatizace a prodej podnikových akcií Česko zbídačit vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem.Takto ušetřené miliardy korun použít na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.Revoluční bejkovec potěš zadky všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačují.

Dalibor 95170  34 let 02.07. 13:10
Jen by me zajimalo, do kolika tam bude Milos Zeman sedet?
Do 85 let? No to je vladnuti skoro jako za Klementa Gottwalda.
Je to jedno, jestli tam sedi vochrapanej Karel Schwarzenberg, nebo
senilni Milos Zeman. Ja si myslim,ze uz nemel podruhe kandidovat.

Dalibor 95170  34 let 01.07. 21:36
Pro Avyboje.
V tom pripade, kdyz zil Hitler, tak Divoky Bill, William Wallace a Robert
Bruce, existovali taky. Je ti to jasny? Ty jeden cvoku, Avyboje?

Fanda 46426  72 let 01.07. 19:38
Avyboje poslanecká imunita by mněla být vázaná na tělesné tresty (co chyba to řádná facka , co zlodějna to řádný kopanec) pak bude všechno v ažuru.

Avyboje 89154 01.07. 16:52
Ohledně migrantů je třeba tvrdě prosazovat zásadu ,že každý v zemi kde se narodí má přiložit ruku k dílu aby se budoucí generace měla lépe než generace stávající.Ne si vlastní zemi nechat od lumpů u moci rozkrást a zbídačit a pak se vžebrávat do zemí kde je lepší životní úroveň s tím ,že tam mají za povinnost uvedené migranty dobře živit.Celá ideologie Merkelové ohledně migrantů je zcestná.Merkelové jde o to ,že přes migranty v Česku tuto zemi tak zbídačí,ýže se Němcům zase vrátí Sudety.Po tom jací lumpové se po údajné revoluci dostali k moci je uvedené velice pravděpodobné.Proto musí mladá generace vše co se po komunistech prolhalo k moci od koryt co nejkrutěji vypráskat a co nejkrutěji potrestat.

Avyboje 89154 01.07. 15:13
To,že Piráti ztrácejí preference mladé generace se dalo čekat.Ukázali národu,že se umí jen za velké peníze poflakovat v parlamentu.Chce to v dalších volbách dostat mladou generai zase do parlamentu,ale ve straně s názvem Strana nového pořádku.Ta strana by si měla vytknout za cíl svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy a to i zacenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.Zakázat další rozprodej majetku Česka a ty lumpy co ho prodávali krutě potrestat.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádých rodů.Pole a lesy zovu znárodnit a razit zase heslo,že má půda patřit tomu kdo na ní pracuje.Pokud se to včas neudělá tak líní sedláci zašmelí půdu a lesy cizákům protože jim těžká príce pořádně smrdí.Hrabat náhrady od družstevníku je pro ně snažší.

Avyboje 89154 30.06. 19:31
Sprostota některých lékařů nezná mezí.Klidně si vystudují za peníze Čechů a pak jdou do ciziny aniž by Čechům za vynaložené náklady poděkovali.I když mají titul tak se chovají jako sprostý dobytek.I za komunistú se studovalo zadarmo,ale po studiích musel každý zařezávat tam kde ho stát potřeboval.Komunisté uměli vládnout.To co se po komunistech prolhalo k moci je zase šikovnější na lhaní a zlodějnu.

Avyboje 89154 30.06. 19:06
To,že komunisté KSČM chtějí podpořit lumpáckou vládu Babiše bude třeba na katovských mučírnách za vlastizradu odporážet veškerý tento vlastizrádný dobytek s bezbřehou krutostí.Filipa by bylo nejrozumnější narazit na špičku pořádně tlustého kůlu a ještě ztahnout z kůže.

 starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jana Volfová oficiální stránky Petr Mach oficiální stránky Ondřej Liška oficiální stránky Petr Havlík oficiální stránky František Pytloun oficiální stránky Radka Fišarová oficiální stránky Iva Hajnová

Další osobnosti | Jana Volfová | Petr Mach | Ondřej Liška | Petr Havlík | František Pytloun | Radka Fišarová | Iva Hajnová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti