Oficiální stránky Vlasta Parkanová
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Vlasta Parkanová diskuse strana 280

Jak na vás Vlasta Parkanová působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Zdenek R. 88033  18 let 28.02.2007 21:26
vůbec nechápu, proč bychom si měly zbytečně znepřátelit Rusko tím, že si tu necháme postavit nějakej protiraketovej radar a ještě k tomu od američanů. Se snaží dostat do Evropy jen proto, aby byly co nejblíž rusku v případě nějakého konfliktu. Jenže pokud bude vláda takto najivní a podepíše s USA smlouvu se souhlasem, tak Rusko sem ty svoje rakety opravdu namíří. A první, na co Rusové zautočí a budou mít (z Kremlu) za úkol zničit, bude právě tato USA základna s antiraketovým radarem v ČR a USA základna s antiraketovým odpalovacím systémem v Polsku. Co kdyby jste se zeptali lidí (občanů ČR), aby jsi sami zvolili jestli chtějí být Ruským terčem!! a jestli stojí za to mít tu americkou základnu (bůh ví s čím),....

Anonym 85018 24.02.2007 20:21
Na paní Parka nové se mi nelíbí vůbec nic, je vidět, že jí jde skutečně jen o peníze a moc. Proto se stala ministrem obrany. To moc velká reprezentace nebude.

Marek 19523 15.02.2007 10:08
Paní parkanové jsem fandil jako zpěvačce, celá naše rodina ji na zlatého Slavíka dala hlas ( škoda, že jich dohromady bylo pouze 28 ) Ale poté, co předvedla v Nedělní partii, se mi apsolutně zhnusila.

slávek 88190  45 let 05.02.2007 21:06
Chtěl bych tímto oslovit lidi, protože se mi nelíbí jak se s nimi tady manipuluje.Politici se pletou v tom ,že lidé by neměli o ničem rozhodovat,právě naopak oni by se měli lidí ptát, protože to jsou pouze zástupci lidí a né výžirkové a vlastizrádci kteří zaprodávají naši vlast. To si ovšem neuvědomují.Oni vidí pouze koryta a jak se co nejvíc nažrat na ůkor lidí.A paní Parkanová jako ministrině obrany je neschopná ta o vojně neví vůbec nic.Jak tomu může rozumět teorie a praxe je nebe a dudy.S trochou rozumu musí všichni přijít na to ,že teroristé nejdřív zničí radary, pokud by mělo k něčemu dojít.Jak o tom muže veřejně mluvit.To se chce někomu zase zalíbit.Lidé proberte se ze sna nebo vám a vašim dětem tady nezbude už vůbec nic v té naší rodné zemi České.

Janka 83252  41 let 04.02.2007 17:36
Paní Parkanová je tak hloupá, jak daleko vidí a ještě kousek za roh. Lže, jak když tiskne. Ona, jako žena a hlavně matka by měla být proti základnám ať už radarovým nebo raketovým. Jí jde jenom o to, aby si udržela koryto, jinak věřím, že ve skrytu duše ty základny na našem území též nechce. Holt bližší košile než kabát.

Marie 85714  58 let 04.02.2007 13:43
Po dnešní nedělní diskusi s p. Zaorálkem si ji vážím ještě více. Líbila se mi v předchozích funkcích. Muži by se od ní měli učit.

Taťána Prokop 19316  57 let 29.01.2007 14:52
Četka jsem komentář paní Parkanové jako MO v sobotním Právu. Toto je ministryně a jedna z vrcholných představitelek našeho státu? Postrádala jsem jeden jediný věcný argument, pouze použila hloupé a demagogické proklamace. Opravdu chudák. Na přímou otázku, přímá odpověď. Nelíbí se mně vůbec a bojím se, co s námi bude.

Teri 81140  45 let 05.01.2007 17:53
je to žena s velkýmŽ

 <<nové 

1
světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jiří Čunek oficiální stránky Petr Nečas oficiální stránky Ivan Langer oficiální stránky Kateřina Jacques oficiální stránky Miroslav Topolánek oficiální stránky Jiří Paroubek oficiální stránky Václav Klaus

Další osobnosti | Jiří Čunek | Petr Nečas | Ivan Langer | Kateřina Jacques | Miroslav Topolánek | Jiří Paroubek | Václav Klaus |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti