Oficiální stránky Tomio Okamura
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Tomio Okamura

Tomio Okamura oficiální stránky
Foto zdroj: tomio.cz

Jméno: Tomio Okamura

Oficiální stránky má Tomio Okamura zde: www.tomio.cz

FacebookTomio Okamura zde: www.facebook.com/tomio.cz

Videostránku má Tomio Okamura zde: www.stream.cz/profil/tomio.okamura

Tomio Okamura má na sebe kontakt zde: www.tomio.cz/nabidka-vystoupeni

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Tomio Okamura?

Narodil se 4.července 1972 v Tokiu moravské mamince a japonskokorejskému otci. Dětství prožil střídavě v bývalém Československu a v Japonsku. Tam však prožil celkem pouze necelých 10 let. Když jeho matka onemocněla, žil s mladším bratrem nějaký čas v dětském domově v Mašťově u Podbořan. Byl také mnoho let členem skautského oddílu. V Praze vystudoval střední chemickou průmyslovku. Po maturitě na krátký čas odjel do Tokia. Neměl však před sebou příliš zářivou kariéru, na vysokou školu nebyly peníze, školství je v Japonsku drahá záležitost, navíc od dětství po zkušenostech se šikanou v dětském domově při řeči silně zadrhával. Na nějaké lukrativní zaměstnání nebylo tedy bez prestižní školy pomyšlení.

Z našetřených úspor si nechal z Čech poslat české sklo, ale jakkoli je tohle zboží v Japonsku populární, nenašel obchodní partnery. V Japonsku panuje přísná hiearchie a společnost je silně konzervativní. Nikdo tu nedělá byznys s někým, kdo přijde z ulice, byť by jeho nabídka byla sebelukrativnější. Navíc byl Tomio v očích čistokrevných Japonců míšenec. To byl tehdy obrovský handicap, protože japonská společnost je pevně hiearchizovaná a přežívají tu velmi silné předsudky vůči cizincům. V některých ohledech se dá hovořit až rasismu. Tomio našel práci jako popelář a později prodával v kině popcorn a colu. Bylo mu dvacet jedna let, když se ze dne na den rozhodl, že zkusí štěstí v Evropě a odletěl s několika dolary v kapse zpátky do Prahy.

Od roku 2004 do konce roku 2005 do zániku pražské redakce byl Tomio externím spolupracovníkem rádia BBC v Praze jako komentátor na problematiku Japonska. Od podzimu 2004 je členem prezidia a od roku 2009 viceprezidentem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) pověřeným pro styk s médii. Tomio je patron a sponzor Fondu ohrožených dětí (FOD) Klokánek. Výtěžek z kulturních akcí, které Tomio organizuje, bývá obvykle věnován neziskovým organizacím. Tomio byl pro rok 2008 jmenován do čestné funkce českého ambasadora Evropského roku mezikulturního dialogu, který organizuje Evropská unie. Je členem občanského sdružení Borelioza CZ, které se snaží o osvětu a pomoc lidem s touto zákeřnou nemocí, kterou Tomio také prodělal.

V roce 2010 se podílel na textu své biografické knihy – Český sen, která se hned po vydání umístila mezi deseti nejprodávanějšími tituly v České republice. V květnu 2011 mu už jako samostatnému autorovi vyšla kniha esejů Umění vládnout, která analyzuje současné společenské a politické problémy, nabízí k diskuzi konkrétní řešení a vize budoucího směřování naší země.

Spolupodílel se na oponentuře mnoha zákonů, případně některé z nich spolukoncipoval, další se snaží prosadit. Byly či jsou to mj. zákon o cestovním ruchu, živnostenský zákon (jejich liberalizace), zákon o rodině (úprava popření otcovství), zákon o exekutorech (snížení a slučování paušálních odměn), zákon o veřejných zakázkách, trestní zákon (ustavení korunního svědka korupce), bránil v minulém volebním období zrušení pojistky proti tunelování v Obch. zákoně atp. Podpořil připravované zákony o odpovědnosti úředníků a politiků. Tomio je spoluzakladatel občanského sdružení Antidefamation – společnosti proti pomluvám, na obranu obětí mediálních štvanic. V souvislostí s dluhy které platil stát za firmu VAE veřejně kritizoval mj. Miroslava Topolánka. Podal trestní oznámení na exředitele odboru MMR pro korupci. Veřejně vystoupil proti některým vládním reformním krokům (DPH na potraviny a knihy aj). Veřejně podpořil v kampaních nezprofanované slušné politiky a to bez ohledu na jejich stranickou příslušnost.

Hra o trůny 7. série 4DVD (DVD Filmy) Live In Prague (Zimmer, Hans) 100% Scooter - 25 Years Wild & Wicked -digi- (Scooter) Rest Of Our Life (Mcgraw, Tim/faith Hill) Živá (Kirschner Jana)

Tomio Okamura diskuse

Jak na vás Tomio Okamura působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

VlastaMacků 17886  68 let 11.12. 19:59
Pane T.Okamuro, uberte ze svych ambic,volebnich slibú a jdete do vlady,podporte úspesnou stranu ANO. Politika je o kompromisech. Kdyz trvate na" svem", nikdy nic neprosadite,nedospéjete do velkeho politika. Jinak vas uz nebudeme volit.Dekuji za vladnuti.

Nada 82204  59 let 27.11. 10:59
CHtěla jsem,aby byl českym presidentem.VSADILA JSEM NA NEHO VE FORTUNĚ A ON NEKANDIDUJE ŠKODA

Anonym 80196 20.11. 12:11
Pane Okamuro,to co se stalo na Národní třídě je projevem hodně pokřivené demokracie. Nic si z toho nedělejte. Mějte se krásně.

Macýček 21213  72 let 04.11. 11:00
Rád bych viděl nějakou "zpětnou odezvu" :-) .., anebo házíme hrách na zeď?? To by pan Okamura začal s ignorancí a nezájmnem o názory voličů hodně brzo!!

Magda 92170 31.10. 17:52
Ještě jednou to zopakuji: Prosím pane Okamuro, chovejte se státotvorně a nebuďte jako Kalousek a spol.,kteří si honí jen svoje ego. Budou-li předčasné volby, věřte, že vyhraje ANO aspoň s 51 procenty hlasů. Přijdete tímto způsobem o svých 10 % .

FoldynaJ 88246  66 let 31.10. 17:35
Ivan Bodis, Vyškov
Út, 31. října 2017, 17:18:29 Souhlasím
Nesouhlasím
Nahlásit
18 | -4
Okamuro když nepotvrdíš hlas Babišovi tak tě víc nevolím..
Karel Janouš, Ostrava
Út, 31. října 2017, 17:17:10 Souhlasím
Nesouhlasím
Nahlásit
19 | -8
Okamura Babišovu menšinovou vládu nepodpoří.. takže příště má "po vtákách"!!
(Z diskuze na Novinkách.. během 6 min.) Tomio, nedělejte obstrukce a spojte se s Babišem. I ti, co Vás volili, si to přejí!!

Macýček 21213  72 let 31.10. 10:12
Jestli můžete někdo panu Okamurovi vyřídit: Jako jeho volič jsem předpokládal, že bude víc přemýšlet!! Anebo prozradí, jak by si představoval celou nepřehlednou situaci vyřešit. Zatím se ale svými dosavadními vystoupeními řadí mezi tu bandu nýmandů, kteří pouze qičí, že s Babišem spolupracovat nebue. To je ale hrozně málo!! Žádná koaliční strana přece nemůže splnit všechny požadavku svého potenciálního partnera. Takže závěrem: zkuste pane předsedo zapnout myslivnu, abyste najednou rázem nepřišel o přízeň voličů, kteří ve Vás vložili alespoň nepatrnou naději, že budete tvořit a nikoliv bořit. Jo, a na kandidatůru na hrad prosímvás zapomeňte. Pouze byste se ztrapnil a nahrál Vaim jizlivým oponentům. Tam šanci nemáte, buďte soudnej!! A přemýšlejte!!

VáclavHorále 84740  68 let 29.10. 05:32
Jako Váš volič mám dotaz,proč ve vašem programu není progresivní zdanění jako je to všude na západě.Přitom většina spoluobčanů si je vědoma že jedině toto by umožnilo posun dopředu.Zvyšování DPH nic neřeší,jen chudý se stane chudším.Mám na mysly veškeré daňe.

Anonym 37939 27.10. 23:20
Bohužel Ano s SPD nemůže do vlády,nemají průnik programu,zklamalo by voliče,je to patová situace.Pan Okamura nemá do vlády ani kompetentní odborníky,na Čt24 zaznělo od KDU-ČSL,že prý europoslanci podali na p. Okamuru trestní oznámení, může nastat další komplikace. Když jde tradičním stranám o funkce,tak se snaží kriminalizovat nepohodlné..

Magda 92170 27.10. 17:01
Pane Okamuro, věřím že se zachováte jako státník s politickou odpovědností, a že budete státotvůrce a nikoliv jen rozbíječ. Je třeba zachovat chladnou hlavu a nepolitikařit. Stát (my všichni) potřebuje vládu
a né kluky na hřišti, kteří se budou jen dohadovat kdo s kým a kde. Souhlasím s Evou 10978. Je třeba převzít odpovědnost a nechovat se jako oni (tj. ODS, ČSSD, TOP09 a spol.) neb máte na víc. Věříme Vám a prosíme "Jděte do toho". Ráda bych byla na své politické představitele zase jednou hrdá.

Eva 10978  66 let 25.10. 23:13
Vážený pane předsedo.Četli jsme dobře volební program vaší strany a sledovali celou vaši kampaň, a proto vám dali hlasy. Proto od vás očekáváme, že nebudete politikařit, ale přihlásíte se k odpovědnosti vstupem do koalice s ANO2011 a začnete naplňovat sliby, které jste občanům této země dal. Jestli je pan Babiš vinen, rozhodne jenom soud, ale stavět na této "kauze" odmítnutí koalice s ANO je rozhodnutí, které nemá s demokracií nic společného. Vždycky platilo, že potrefená husa kejhá nejvíc, a to hejno ve sněmovně je třeba pořádně prohnat. Věříme, že SPD společně s hnutím ANO "potrestáte"parazity, kteří tuto zemi přivedli do stavu, kde dnes jsme. Věříme vám, že jako tým to dokážete. Pomozte této zemi. Vůbec nechápeme, proč šly do voleb politické strany, které nechtějí nést zodpovědnost, ale koryta v opozici se jim nehnusí.

Eva 10751 22.10. 21:08
i Sladek tak kricel sliboval vyhrozoval a ti co mu verili a pomohli udrzet stranu okradl asi jedete stejny scenar jak asi skoncil hm a jak s vasi aroganci urazek lidi skoncite vy co

Eva 10751 22.10. 21:04
absolutne nevhodny objekt do politiky misto diplomacie jen urazeni krik a nevyslovna zloba odpudivy clovek

Eva 10751 22.10. 20:59
chudacek vsichni mu ublizovali uz brecim jak ctu jeho zivotopis s par dolary se rychle vypracoval u rasistu bezpaterni rasista ktery tuneloval svou stranu a jen vyuzil ke svemu prospechu twi

Jitka 90150  72 let 16.10. 18:20
Vážený pane Okamuro.
Byla jsem rozhodnuta , že Vás budu volit, ale po shlédnutí pořadu Partie v neděli15.10. jsem byla velmi zklamaná Vaším chováním a napadáním pana Babiše, což se neslučuje s demokratickým chováním .Bohužel se chováte stejně jako politici, které kritizujete. Škoda, myslela jsem, že budete změnou, ale už jste pochytil manýry současný politilů. Volit Vás proto nebudu.

L 90150 16.10. 18:07
Vážený pane Okamuro.
Byla jsem rozhodnuta ,že Vás budu volit, ale po shlédnutí pořadu Partie

MirekRožnov 31114 13.10. 23:24
Chlapi,vydržte! Ty útoky konkurence na Tomia Okamuru jsou neskutečné.Doufám,že tu špínu voliči správně vyhodnotí.Držím palce.

Fanda 46426  71 let 13.10. 14:20
Vážený pane Okamuro , sledoval jsem rozhovor s redaktorem novin dnes , byl jste málo tvrdý , já na Vašem místě za to co Vám podsouval bych mu srovnal kušnu , jinak fandím a jen tak dál. Fanda

Jaroslav 85171  73 let 12.10. 09:23
Vážený pane Okamuro,líbí se mi Váš přístup k potřebám především nás moravských důchodců, ale musím s politováním konstatovat, že ve Vašem volebním programu chybí jedna věc a to je rozehnání dnešního kolektivu ČT, která za naše povinné desátky, které musíme hradit z našich ne moc velkých důchodů. Přeji hodně štěstí a úspěchů! Jarda Kokta Uherský Brod

Partl 17862  74 let 11.10. 09:35
Vážený pane. Je hezké poslouchat a číst sliby a priority.Ale bez schopného MF bez zbytečného tlachní o ničem v poslanecké sněmovně podhlehnutí tlaku opozice není šance uspět.Každý schopný co se pokusí vybočit ze zaběhnutého řádu a chce pro nás něco učinit, je očerněn ,poplyván, vyštván hlavně opozicí (Kalouskem) Smutné je že všichni se na něj vrhnou jak hladoví vlci. Jen aby všem dokázali my jsme nejlepší on je ten špatný co za vše může.Jestli se dostanete do vlády a nebudete s politiky co tam dřepí 10-20 let spívat, něco na Vás vyhrabou aby Vás odstranili. To Vám nepřeji, úspěch ano.

JiřinaVeselá 77250  60 let 07.10. 19:26
Vážený pane Okamuro,
Viděla jsem Váš šokující projev týkající se nelegálních imigrantů na našem území, které kolovalo po internetu. Ale nás (nejen) na Mostecku více než imigranti trápí nepřizpůsobiví občané, kteří se rozrůstají jak houby po dešti a znepříjemňují život v našem městě.
Dle mého názoru se podpora rodin s více dětmi minula účinkem a tímto vzniklo ještě více vyloučených lokalit ve městech, než tomu bylo dosud. Naše město Most je toho důkazem. V poslední době zde vzniklo již 6 vyloučených lokalit. Ráda bych věděla, jaké máte řešení pro tuto problematiku v období po volbách?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den
Jiřina Veselá, Most

Magda 92170 21.09. 12:35
Pane Okamuro, přečetla jsem si Váš volební program a souhlasím s ním. Dám Vám svůj hlas.

Anonym 62130 07.09. 21:51
Pane Okamuro,máte moji plnou podporu to,co se tady děje od 11|1989 je něco neskutečnýho.

MilanJirásek 17815  56 let 26.07. 08:38
Dobrý den, pane Okamuro. Zdravím Vás. Prosím, máte v Českých Budějovicích pobočku SPD? Mám zájem o plakát. Jsem sice invalidní důchodce,živořící pod hranicí minima,ale plakát bych si koupil. SPD je jediná strana, kterou budu volit. Přeji samé úspěchy. S úctou

Anonym 4695 10.07. 19:37
Ahoj Tokio, doufám že své názory pocházejí z tvého srdce, mám je celkem podobné, ale chybí, a to nejen mi, možnost je nějakým způsobem prezentovat, víš, rad bych si s někým jako ty rad poklabosil o životě, je mi sice o par let míň, ale taky už mám lecos za sebou, život mám rád a nerad bych aby mé děti padli do další etapy nevedomosti. Pokud by to šlo tak se ozvi, taky Tom, sisa.19.1. budu na seznamu, první je jasné přec ;-)

Karel 79531  68 let 06.05. 08:55
Ztotožňují se z jeho názory, a je mi sympaticky

LadislavMace 89229  33 let 26.09.2016 18:13
Dobrý den Pane Okamura.
Ihned z počátku se chci omluvit, že jsem použil tuto zřejmě jen informativní cestu, ale bohužel jsem na Vás žádný jiný přímý kontakt nenalezl a proto sázím na upřímnost a čestnost Vašich spolupracovníků, či kohokoli, kdo tyto řádky bude číst první a tedy i na to, že se k Vám má slova přeci jen dostanou.
Dále jsem nechtěl vše opírat "pouze" o superlativy a chválu na Vaši adresu, a tak mne zdravý úsudek přiměl od tohoto upustit, neboť ačkoli zajisté jako každý normální člověk, rád čtete slova uznání, porozumění, či chvály, která by byla směrovaná přímo Vám osobně, tak dle mého toto do potencionálního obchodního návrhu nepatří.
Nyní abych se Vám trochu představil. Jmenuji se Ladislav Macek, je mi 33 let a v současné době jsem zaměstnán ve Spolkové Republice Německo jako jeden z ozbrojených členů fyzické ostrahy u tzv. antikonfliktního týmu v jednom z mnoha Německých objektů, kde jsou dočasně umístěni žadatelé o azyl, či jinými slovy ekonomičtí migranti. Zde jsem od začátku (cca. 240 hodin měsíčně po dobu posledních 14ti měsíců) svědkem doslova "šíleného" chování oněch, dle Německých médií, "umírněných" muslimů a kde jsem díky, troufám si říci, dobrým pozorovacím schopnostem, také dospěl k myslím si lukrativnímu nápadu, který dle mého má dozajisté i nemalý obchodní potenciál, a který by se ve Vašich rukách mohl stát "mocnou zbraní" k pozitivnímu "ovlivnění" mínění u většiny voličů v předvolebním klání. Neboť je nám všem spousta skutečností ze strany Německa zamlčováno a právě realizací mého záměru, by se na tyto mezery nepřímo poukázalo. Vlastně je celý založen na pomyslném zdůraznění nepochopitelnosti jednání Německé vlády, na jejím úmyslném vystavování všech slušných občanů Evropy hygienickým a zdravotním rizikům plynoucím právě i z oněch sebevíc umírněných migrantů, a účelem něho je tedy samotná eliminace, nebo alespoň důrazném "potlačení těchto vedlejších efektů", které sebou migrační krize přinesla, ale které si bohužel málokdo uvědomuje. Ano toto všechno můj nápad zahrnuje!!
Byl jsem totiž nejednou svědkem situace, která mi jako člověku, který díky své práci patří mezi ty zasvěcené a má tedy možnost vytvořit si na okolnosti objektivnější pohled, připadala jako neakceptovatelná v moderní společnosti. Ke které se ale Německé zákony stavějí benevolentně a vynakládá se veliké úsilí, aby o těchto skutečnostech nebyla veřejnost informována.
Ve světlech těchto faktů jsem dospěl k závěru, že je na čase pokusit se začít "měnit věci mozkem" a ne jen svými svaly, jak tomu bylo doposud. Mám za sebou totiž i desetiletou službu u 4.BRN AČR a začínám být unavený.
Nicméně bych rád tento můj návrh, či ideu s Vámi nejdříve rád osobně prokonzultoval a prodiskutoval. Rád si poslechnu Vaše racionálně postavené argumenty a výtky poukazující na zásadní pro a proti.
Z pochopitelných důvodů bych nerad tento můj nápad popisoval zde veřejně, neboť ještě nevlastním patent a zároveň nemám jistotu, že se tato zpráva dostane osobně přímo do ... (zkráceno)<|i>

EmilMotyčka 89158  65 let 10.05.2016 18:52
Hlavně by mnělo být uzákoněné aby když si berou manželé půjčky tak u toho musí být oba podepsat souhlas obou tak by se předešlo, že ještě nejsou rozvedení a jeden si nabere půjčky a splácí to ten druhý. Pokud by si vzal jeden s manželů půjčku tak by to byla jen jeho půjčka a ne společná obou manželů.Tak by se taky zábránilo určitému množství exekucí.

Milan 90240  60 let 02.12.2015 19:12
Vlastenec, jako prezident.Takových je v politice málo.Mám obavu, že nás je málo, možná přes lenost odejít od počítačů a jít fyzicky podporovat.Do příštích voleb bude pozdě. Je potřeba zvýšit tlak na demisi vlády. Držím mu palce a plně ho podporuji.

Novotná 21318  26 let 04.11.2015 15:32
Ano, budu volit Tomia, protože neznám žádného politika až na prezidenta, který myslí na lidi i zemi, kde ho voliči zvolili.

VáclavBartoň 10944  68 let 21.09.2015 19:00
Je sympatické, že se nebojí říkat,co si myslí. Je pravda,že se toto mezi námi čecháčky nenosí,už z opatrnosti a ze zvyku. Na veřejně hlásanou pravdu si musíme zvykat. Já osobně volím v příštích volbách SPD.

Jana 80172  20 let 20.09.2015 17:13
Je smutné, že jediný kdo řeší situaci s uprchlíky jste Vy. Ale aspoň je vidět, že jste opravdový čech! Jsem sice hodně mladá ale mám porodit syna a proto se bojím jak to v čechách bude pokračovat dál. Opravdu si všivhni vážíme vaší práce a hlavně pravdivých informací!! Jen tak dál a hlavně výdrž.

Anonym 21358 16.09.2015 00:01
Dobrý den či dobré odpoledne či dobrý večer, pane Okamuro, je dobré číst nebo slyšet názory svých zastánců či soupeřů. Jste člověk, který se dokáže přizpůsobit naší mentalitě. Pocházíte z národa, který vyhrocené věci byl schopen řešit posvátným mečem.. my českou fackou. No a co.. každý se přizpůsobí tomu, co je v dané oblasti normální. Pokud chci dané nařízení změnit, musím mít pro to řádné argumenty, rozumové, logické a věcné.. Domnívám se, že jste svou kariéru v politice začal dobře, bohužel, málokdy jeden člověk tvoří jednou politickou stranu a jeden politický proud a lidé okolo vás tvoří většinu. Pokud chcete uspět, Vy musíte být hlavní proud a lidé okolo vás musí být vaše "říční přítoky" . Jinak "mocychtyvý" (zdůrazňuji to slovo hrubkami) páni s vámi udělají to samé co s původním Úsvitem. Pokud mohu poradit, náš národ je i z hlediska dějin, méně důvěřivý, nebuďte tak radikální, my nevyrazíme bezhlavě do boje, ale pokud jednou svá srdce přesvědčíme, tak neuhneme. Ač mnozí mohou říci něco jiného, já se domnívám, že jsme velmi tolerantní národ, možná více, než všech ostatní, které se za to vydávají. My nemáme problém s nikým, kdo je schopen respektovat náš právní, kulturní a morální řád! HODNĚ ŠTĚSTÍ!!

Petr 37248  46 let 31.08.2015 10:54
Vážený Pane Okamuro,Vy jste OPRAVDOVÝ A HRDÝ ČECH a Vaše samurajské srdce tluče asi o půl metru výše než zbytku národa za který bojujete a který když přijde "na lámání chleba" Vás v tom nechá samotného.Pokud by tady vládl prezident a jeho kabinet a ne politická patlanina,tak bych rád viděl v čele tohoto státu.Děkuji Vám za to jaký jste.

VimmerPetr 19450  63 let 26.08.2015 15:47
Dobrý den, pane Okamuro, držte se! Ti sluníčkáři jsou velmi nebezpeční. Považuji je za sektu.

Jana 46239 22.07.2015 13:31
Dobrý den, pane Okamuro moc vám fandím, máme obavu o naše děti o naší budoucnost o naší vlast, měli bychom jí bránit, nevím jestli ještě máme šanci, ale snad lidi dostanou rozum,a podívají se jak to vypadá dnes v západních státech,a proč nám v televizi lžou. Děkuji vám a věřím vám

Helena 10912 09.07.2015 23:28
Dobrý den pane Okamuro fandím Vám už od začátku jste jediný ,který chce něco zlepšit v naší zemi včetně uprchlíků,ale ,aby už nebylo pozdě.Vláda paňáců a darmožroutů se o to postará.Všechny lidi,které znám jsou proti invazi uprchlíků,ale tady se nikdo nikoho neptá český člověk pro vládu,žádný člověk.Přeju Vám ,aby jste vydržel a jako jediný tu pravdu hlásal dál.Děkuji

Jan 37245  62 let 24.06.2015 13:14
fandím mu není úlisny had

Marie 89956  54 let 30.03.2015 22:21
Pane Okamuro,jste snad jediný člověk,který se dokáže otevřeně a rozumně postavit k cikánské otázce.Budu stručná.Ať počítám jak počítám,nejde mi na rozum,jak si mohou Cikáni dovolit tak drahé značkové oblečení co mají na sobě,vrchovaté nákupní vozíky před markety a odvoz taxíkem.Doneslo se mi z několika stran,že pro Cikány platí jiné,vyšší soc. dávky.Mohl byste to zjistit? Ta pozitivní diskriminace je na úkor nás všech.Ne Cikáni,ale majorita je díky této vlády,čím dál více diskriminována.To Dientsbírovo ministerstvo je zlo,které by mělo být zrušeno.Veškerá podpora tohoto etnika má stejně negativní výsledek a vede to jen k vyšší nenávisti k nim.Zajímá mě,kolik z našich daní jde ročně na "začleňování".Já,jako běžný občan nemám možnost přístupu k těmto údajům,není šanče se to dozvědět a prý je to tajné.O mně se také nikdo nestará,jestli mám kde bydlet,mám co jíst atd.Tu nevraživost si prostě zasloužili tím jak se chovají,žijí,kradou,kšeftují s drogami a jsou stále více agresivnější,to nemůže nikdo popřít.Na Slovensku tento problém zřejmě není.Stát se jim neplete do jejich způsobu života,ale je také nijak nepreferuje a je k nim přísnější.Tady se jich majoritní společnost skoro bojí,protože si zvykli všechno vyřvat.A ještě jednu poznámku.To co provedla ombudsmanka(pronájem bydlení),by měla být okamžitě zbavena funkce.Úplně se tím zdiskreditovala.Přeji Vám hodné úspěchů a pevné nervy.Vytrvejte prosím!

Bubák 88032 02.03.2015 16:40
Pane Okamuro;velice zastávám Vaše názory,hlavně,co se zahraniční politiky a přistěhovalců týče!! Nikdo Vás nemůže obvinit z rasismu,protože jse ho sám zažil.Pro mně jste Čech,jako poleno:-)! Velice si Vás vážím a držím palce do další politické kariéry!!

TomášRoček 19423  26 let 16.01.2015 20:11
Milý pane Okamuro, chtěl bych Vás poprosit o upřímné zvážení vašich postojů, co se "zahraniční politiky" týče. V "" proto, že nejde o žádnou zahraiční politiku, ale o sprostý extremismus. Je mi velice líto, že nejste schopen být tolerantní. Je to pubertální přežitek? Nebo opravdu cítíte takovou nenávist? Je třeba nenávist podporovat? To jsou pouze bazální otázky, které jste si již sám zcela určitě položil. CHtěl bych Však vznést apel na to, že jste člověk - tak přemýšlejte. Je-li Vám extremismus milejší než bratrskost, jste na velice dobré cestě. Přeji Vám mnoho úspěchů. Ať už ve sf=ře nenávisti nebo lásky.

AbuAmar 18823  37 let 14.01.2015 07:09
Dobrý den.
Předem, bych vám chtěl poděkovat za vaše mediální vystoupení, které je opravdu velmi zábavné..
Pane Okamura , vetsinou mne střet z lidskou hlouposti boli, ale ve vasem podání je tak příjemně komická, ze by bylo fajn, kdybyste byl mediálně více aktivní.

RomanBartos 82170  52 let 06.01.2015 07:31
Ted, me jeste napadlo, ze by jste prisel do poslanecke snemovny s turbanem v habita a sandalich adozadovl se zakazu pripravy a konsumace veproveha a alkoholu nejen na pude poslanecke snemovny ale aspon zatim v Praze. Ono by to vyvolalo obrovskou diskusi a to je dulezite jinak je vse k nicemu. Lide musi videt na vlastni oci kam to povede kdyz nereknem rezolutne NE, bud budete respektovat nase zvyky nebo beste tam kde vam toleruji ty vase. Vim, ze jde o daleko zasadnejsi a sofistikovanejsi problem, ale lide maji skutecnou moc ne politici nebo FED.. zni to trochu najivne ale je to pravda. Je li vize s dostatecne chrismatickym vizionarem tak je sance neco zmenit. Jen slova v dnesnim materialisticky nesvobodnem svete nestaci. Krasny den a hodne sil do..

RomanBartos 82170  52 let 06.01.2015 07:03
Dobry den, nejsem priznivcem emailove komunikace, nicmene zkusim to. Uvodem mi dovolte Vas pozdravit a podporit v boji proti "GLOBALNI ISLAMIZACI" Jsem jiš dospely a scestovaly clovek ktery se malokdy takto piseme projevuje. Ale i kdyz je mi jen 52 let mam mimo mych 3 dospelich deti dve nezletile. 13 leteho syna Alexandra a 6 letou dceru Sofii. Pisi zo proto, ze citim povinnost jeste neco "MALO" udelat proti te tesko odvratitelne konfrontaci s islamem. Projel jsem obchodne temer cely svet a vim, ze cela evropa a amerika v cele s GB je jis v tak hluboke krizy ktera nema jine reseni nez vyvolani valecneho konfliktu. Je to moc smutne jak se diky kratkosti zivota clovek neni schopen poucit a aplikovat tyto zkusenosti do spolecensko socialniho systemu. Proto vas zadam jeste vice a rasantneji vyjadrujte svuj nazor na tu rozbujelou rakovinu Islamakho fanatismu! Verte,zese lide zvednou a pujdou za Vami ktery takrka jediny z politiku na nehoz jevydet ma jiny nazor nez ta nemocna EU.

DMacků 88133 04.11.2014 14:36
Pane poslanče,

včera jsem náhodou sledoval rozhovor s vámi na ČT24.

O vaše vystoupení v médiích se pro pobavení zajímám už nějakou dobu a vždy jsem překvapen proudem neutuchajících frází a ve většině případu i nesmyslných (a více nekonekretizovaných) návrhů, kterými však své protivníky díky své výřečnosti zahltíte a i když jejich obsahem není nic smysluplného, většinou každého kolem sebe umlčíte a nedovolíte vést debatu tak, jak by se vést měla, tzn. podle moderátora. Redaktorka Tvarůžková neměla sice moc času, ale i tak se jí zdařilo leccos s vašich pseudonávrhů zviklat a kdyby pořad trval o stejnou dobu déle, předpokládám, že by vám alespoň naznačila, že nic z těch "zcela jasných řešení" není možné, že např. nelze podmiňovat přidělení veřejné zakázky zaměstnáním lidí podle rasy, protože je jasné, že by byli automaticky vyřazeni ti, kteří takové zaměstnance nemají nebo je nemohou sehnat (protože evidence nepřizpůsobivých neexistuje) atd. A když ne toto, je zřejmé, že získávat zaměstnance na veřejnou zakázku z řad těch vašich "nepřizpůsobivých" je absurdní, protože u takových lidí nelze očekávat nějakou specializaci|zručnost nebo schopnost pracovat už vůbec.

Je možné, že se mýlím a že máte zpracovaný nějaký návrh zákona, kde jsou tyto věci upřesněny a ze kterého by se dalo vyčíst, jestli lze tímto směrem nějak seriozně uvažovat a že se tedy nejedná o další populistický chyták na vaše fanoušky a další jednoduché. Pokud máte přesto něco k dispozici, mohl byste mi takový text případně poslat, rád bych se s ním seznámil, děkuji.

Podobné jako představy o všespasitelných referendech (dle Švýcarska, Lichtejnštejnska, Venezuely a Slovanů, kteří podle vás znali přímou demokracii) a dvojí (nebo vícečetné) právní odpovědnosti jsou vaše včera přednesené návrhy o fungování státu a snaze o výchovu k hygienickým návykům a další záležitosti, které stát jako subjekt přece nemůže a ani nemá možnost nijak řadové občany přímo učit nebo to od nich především výměnou za poskytování dávek vyžadovat a hlavně kontrolovat (a vynutit).

Opět je možné, že se mýlím a že jako jiní nevidím to, co je pro vás zcela jasné, a proto vás chci jako v předchozím případě poprosit o zaslání vašeho návrhu zákona, který by se tímto zabýval. Bylo by ideální, kdyby tam bylo uvedeno ještě řešení v případě, kdy budou chudým (a těm nepřizpůsobivým) lidem odňaty dávky, z čeho budou tedy žít, co se stane s těmi dětmi, které nepošlou do školy, do které školy tedy půjdou, případně jestli máte v jejich souvislosti nějaké konečné řešení, když si nebudou umývat ruce atd.

Výraz konečné řešení píšu záměrně, protože i když to tak rád popíráte, faktem je, hnutí Úsvit stojí a padá na rasismu, je to vlastně vaše populistická ideologie, kterou donekonečna zapíráte s výmluvou na vlastní původ, i když to logicky vůbec neznamená, že i když jste sám byl kdysi (údajně) předmětem rasového útlaku, že se jako rasista nyní nechováte a nevystupujete.

Šlo by prosím napsat kde a se kterými Romy jednáte, se kterými... (zkráceno)<|i>

Honza 91265  45 let 11.09.2014 00:18
Dobrý den,

myslíte, že by se dalo zorganizovat referendum o vystoupení ČR z paktu NATO a o vyhlášení neutrality. Tak jak to má třeba Rakousko?

Pavla 37251 25.08.2014 11:32
Pane Okamura, jste jediný člověk, který chce řešit situaci kolem nepřizpůsobivých!! Vláda,která nám vládne, té taková situace jen a jen vyhovuje!! Bylo by dobré navštívit i obce západočeského kraje,do práce ne. nepoznali jsme jediného slušného Roma!! Jen strach z nich jde,přes den odpočívají a navečer vyráží se bavit a že se dovedou bavit o tom není pochyb!! Mají vše drahá auta, peníze a ke všemu se nemusí v ničem omezovat!! A běda člověku, který je napomene,je zbitý, auto rozbité okna vymlácená!! Pan Kocáb a jemu podobní by si takové lidi měli vzít bydlet alespoň na hodinu vedle sebe, aby věděli co je to vlastně zač!! Ale oni vědí moc dobře, co je to za lidi nepřizpůsobivé, jak už jsem napsala jim taková situace jen vyhovuje a nahrává!! Tato vláda v celém sestavení pro nás slušné lidi nic neudělá ta dělá jen pro sebe, bohužel je to tak!! až lidem dojde trpělivost, bude to velmi zlé!!

Pavla 37194 07.08.2014 16:17
Dobrý den! V Letech nebyl koncentrační tábor, ale pracovní tábor a dále sběrný tábor,odtud se převáželi lidé do koncentračních táborů!

Adam 78211 06.08.2014 14:00
Žádám ,aby p. Poslanec Tomio Okamura požádal mezinárodní tribunál o stíháni válečných zločinců v Haagu o uvalení vazby na Petro Porošenka za válečné zločiny páchané na východní Ukrajině,kde jsou vražděni nevinní lidé (ženy a děti)a jsou jin ničeny jejich domovy.P.Pošenko nebyl na východní právoplatně zvolen a také se za to mstí.
Děkuji!

Adam 78211 06.08.2014 13:59
Žádám ,aby p. Poslanec Tomio Okamura požádal mezinárodní tribunál o stíháni válečných zločinců v Haagu o uvalení vazby na Petro Porošenka za válečné zločiny páchané na východní Ukrajině,kde jsou vražděni nevinní lidé (ženy a děti)a jsou jin ničeny jejich domovy.P.Pošenko nebyl na východní právoplatně zvolen a také za to mstí.
Děkuji!

 starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Martha Elefteriadu oficiální stránky Tomáš Bartůněk oficiální stránky Petr Kutheil oficiální stránky Jaromír Hnilica oficiální stránky Genny Ciatti oficiální stránky Petr Ševčík oficiální stránky Fero Fenič

Další osobnosti | Martha Elefteriadu | Tomáš Bartůněk | Petr Kutheil | Jaromír Hnilica | Genny Ciatti | Petr Ševčík | Fero Fenič |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti