Oficiální stránky Petr Kutheil
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Petr Kutheil

Petr Kutheil oficiální stránky
Foto zdroj: musical.cz

Jméno: Petr Kutheil

Oficiální stránky má Petr Kutheil zde: petrkutheil.com

Petr Kutheil má na sebe kontakt zde: petrkutheil.com/kontakt.html

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Petr Kutheil?

Frontman kapely Votchi, se kterou si m.j. zahráli jako předskokani s legendami jako Deep Purple, Whitesnake, Uriah Heep nebo Nazareth. Studoval Konzervatoř Jaroslava Ježka, v současné době pokračuje ve studiu zpěvu u sólisty opery Národního divadla, prof. Z. Jankovského. Účinkoval v celé řadě muzikálů (Vlasy, Galileo, Hamlet, Jeckyl and Hyde, Lewron, Kladivo na čarodějnice, Ať žije rokenroll atd.), jako zpěvák spolupracoval např. s Danielem Landou, Jankem Ledeckým nebo Bohoušem Josefem. Jako herec dále hostuje v několika činohrách Romeo a Julie/Romeo, Nebe na zemi/Jupiter, Noc na Karlštejně/Pešek, a má za sebou i několik filmových rolí (filmy Sčítej, Kvaska, pořad čt 22 a další). V současné době koncertuje se svou kapelu Votchi, hostuje v různých příležitostných projektech (Rock Stars band aj.) a také aktivně učí populární zpěv. Píše hudbu pro zpěváky a muzikál.

Petr Kutheil diskuse

Jak na vás Petr Kutheil působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

   
zatím žádné komentáře - buďte první
Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Jaromír Hnilica oficiální stránky Genny Ciatti oficiální stránky Petr Ševčík oficiální stránky Fero Fenič oficiální stránky Johana Hájková oficiální stránky Dannie oficiální stránky Karel Roden

Další osobnosti | Jaromír Hnilica | Genny Ciatti | Petr Ševčík | Fero Fenič | Johana Hájková | Dannie | Karel Roden |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti