Oficiální stránky Rychard Krajčo
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Rychard Krajčo

Rychard Krajčo oficiální stránky
Foto zdroj: krystof.net

Jméno: Rychard Krajčo

Oficiální stránky má Rychard Krajčo zde: www.krystof.net

FacebookRychard Krajčo zde: www.facebook.com/skupinakrystof

Videostránku má Rychard Krajčo zde: www.youtube.com/user/skupinaKRYSTOF

BlogRychard Krajčo zde: www.krystof.net/zpravy/

Rychard Krajčo má na sebe kontakt zde: www.krystof.net/kontakt

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Rychard Krajčo?

Jmenuji se Richard a málem jsem byl DJ, ještě předtím málem elektrikář, ještě předtím málem poštovní doručovatel, ještě předtím málem novinový distributor, ale ještě předtím málem profesionální fotbalista, který mohl vydělávat velké peníze. Ale všeho jsem se vzdal a je ze mně herec a zpěvák. Nevadí, moc se za to nestydím. Hraji a zpívám totiž pro radost na prknech, co suplují svět. Někdy hraju tady a někdy zase táááámhle, a když nehraju tady ani táááámhle, hraju někde jinde, nebo poblíž. Jsem klidný a vyrovnaný tip, což se vyznačuje tím, kříčím velmi velmi zřídka. Což znamená opravdu velmi velmi zřídka. Jen když je to nutné. Třeba za to mě mají kluci v kapele nejraději.

Magor a jeho doba (Marek Švehla) Vlak (Pavel Čech) Desaturating Seven -download- (Primus) Synthesis -digi- (Evanescence) Return From The Shadows (Within Silence)

Rychard Krajčo diskuse

Jak na vás Rychard Krajčo působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Natka 90152  12 let 02.03. 16:48
Máš fakt talent

Em 21223 04.09.2013 17:15
Když už o někom něco píšete tak aspoň napište jeho jméno správně,to Y ve jméně Richard už na pohled vypadá otřesně..

Merit 95163 02.08.2013 07:14
Herci hromadně opouštějí Národní divadlo
No myslím si ,že nový nastupující ministr má právo svůj sortiment lidí upravit tak, jak on si myslí ,že to bude pro naší kulturu nejlepší .Ale opět jdou na scénu naši herci-tzv.komedianti ,kteří se chtějí po boku korupční vlády pana Nečase se zviditelnit .Já se ptám a co dělali do teď ,když viděli ,že korupční aféry narůstají a já na bráchu a brácha na mě .Všimněte si jak naší přední herci vždy zareagují v demokratickém státě ,když jim někdo šlápne na kuří oko a všimněte si jak reagují když tzv.stát právě potřebuje pomoc a podpořit ,když lidi už nemůžou dál.Ani jeden neřekl ,že paní Nagyová tady zavádí estébácké praktiky po boku pana Nečase a celé ODS a TOP09 .Nikdo nechápe ,že jestli jste v režimu korupce a estébáků musejí být hlavní posty těch co byli navrženi v tomto režimu pomalu odvolány - bohužel .Např. pane Krajčo vy byste chtěl aby vazba kmotrů ovládla Národní divadlo? Vše je tady tak provázáno českou mafíí ,že ti co byli v režimu korupčníků někam zvoleni, ztratili mou důvěru a pomalu jí ztrácí i naší přední herci . S pozdravem všem těm co už nechtějí nadvládu korupci kmotrů a tzv pravicové mafii v tomto prohnilém státě .


filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Petr Cibulka oficiální stránky Ladislav Jakl oficiální stránky Jiří Karas oficiální stránky Táňa Fischerová oficiální stránky Klára Samková oficiální stránky Karel Randák oficiální stránky Jiří Dienstbier

Další osobnosti | Petr Cibulka | Ladislav Jakl | Jiří Karas | Táňa Fischerová | Klára Samková | Karel Randák | Jiří Dienstbier |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti