Oficiální stránky Václav Vydra
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Václav Vydra diskuse strana 180

Jak na vás Václav Vydra působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Vydřice 19325 21.07.2007 20:11
lolo,ty seš osel!

lolo 82058 18.07.2007 05:31
To že lidi dělají jakoukoliv práci je cesta menšího odporu ale do nekonečna to nejde, je třeba se postavit na nohy.Pak už to má co dělat s lidskou důstojností, p. Vydřice. A důstojnost čechům bohužel chybí.Takže v EU hrají a budou hrát "druhé housle".

Vydřice 19325 16.07.2007 08:00
Nějak se uživit musí,že jo.Ty jeho koně taky něco stojí. Má myslím taky lodˇa má rád zbraně a to je dost nákladný.Za ty peníze bych takovýho vola ze sebe taky dělala.Lidi dělají horší práci a za daleko méně peněz.

Vydřice 19325 02.07.2007 08:27
Získal si mě tím,že se oženil ve vší tichosti se ženou se kterou tolik let žil.Jiné tzv.celebrity udělají svatbu za milion.Je kolem toho humbuk a za rok se rozvedou(ne-li dříve).Jeho maminka Dana Medřická byla také skvělá.

 <<nové 

1
světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Marián Vojtko oficiální stránky Zbyněk Fric oficiální stránky František Nedvěd oficiální stránky Ladislav Ondřej oficiální stránky Iva Marešová oficiální stránky Barbora Zemanová oficiální stránky Jára Cimrman

Další osobnosti | Marián Vojtko | Zbyněk Fric | František Nedvěd | Ladislav Ondřej | Iva Marešová | Barbora Zemanová | Jára Cimrman |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti