Oficiální stránky Genny Ciatti
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Genny Ciatti

Genny Ciatti oficiální stránky
Foto zdroj: gennyciatti.cz

Jméno: Genny Ciatti

Návrh opravy odkazu:

» chcete raději komplexní změnu?
Genny Ciatti má na sebe kontakt zde: www.gennyciatti.cz/kontakt.php

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Genny Ciatti?

Genny se narodila 10. dubna 1992 v Opavě. Svůj jižanský původ zdědila po otci, český zase po matce. Již ve školce dělala závodně moderní gymnastiku, pak vyzkoušela i balet. Chodila na ZŠ Ilji Hurníka v Opavě se speciálním zaměřením na hudbu. Tam zpívala ve sboru Cvrčci a Domino, se kterými procestovala velkou část Evropy. Zpívali na mnoha soutěžích a hudebních festivalech (např. Itálie, Španělsko, Německo, Švýcarsko, Rakousko, Slovensko a další) a nahráli a vydali několik CD a DVD. Během ZŠ navštěvovala ZUŠ Václava Kálíka v Opavě (housle, hoboj, klavír a sólový zpěv). Poté chodila na hodiny zpěvu na ZUŠ Hradec nad Moravicí, kde působila také jako zpěvačka Tanečního orchestru. Po dvou letech byla Genny přijata do Školy popového zpěvu Michaely Mrázové v Olomouci, se kterou se umístila na několika pěveckých soutěžích. Rovněž si zde zahrála v muzikálu Mamma Mia. Genny už od svých 14 let vystupuje jako sólová zpěvačka na mnoha různých akcích – festivalech, plesech, firemních akcích, dětských dnech, narozeninách, svatbách a jiných oslavách… Již pátým rokem nahrává spolu s Jirkou Koběrským znělky a písně pro velmi známé dětské tábory H+H. Jako vokalistka zpívala ve skupině ABBA Chiquita Revival a na turné byla s touto skupinou jako hlavní zpěvačka. Již během základní školy si Genny zahrála ve Slezském divadle v Opavě v opeře Carmen a Brundibár. V roce 2009 vyhrála první místo v soutěži "Začarovaná písnička" (pořádanou ROTARY klubem), díky které pak zpívala jako host z ČR na mezinárodním hudebním festivalu v polském Krakowě. Ve stejném roce získala jednu z hlavních rolí (Báru) v prvním českém hitmuzikálu DĚTI RÁJE v divadle GoJa Music Hall v Praze. Letos Genny natočila svůj první videoklip na píseň "Tak mi zavolej lásko". Mimo jiné je Genny studentkou 4. ročníku střední hotelové školy v Opavě, kde studuje obor Management cestovního ruchu. Mluví plynule česky a italsky, studuje AJ, NJ a RJ.

Genny Ciatti diskuse

Jak na vás Genny Ciatti působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

   
zatím žádné komentáře - buďte první
Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Petr Ševčík oficiální stránky Fero Fenič oficiální stránky Johana Hájková oficiální stránky Dannie oficiální stránky Karel Roden oficiální stránky Mascha oficiální stránky Martina Sáblíková

Další osobnosti | Petr Ševčík | Fero Fenič | Johana Hájková | Dannie | Karel Roden | Mascha | Martina Sáblíková |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti