Oficiální stránky Daniela Drtinová
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Daniela Drtinová

Daniela  Drtinová oficiální stránky
Foto zdroj: facebook.com

Jméno: Daniela Drtinová

Návrh opravy odkazu:

» chcete raději komplexní změnu?

FacebookDaniela Drtinová zde: www.facebook.com/Drtinova.Daniela/

Videostránku má Daniela Drtinová zde: video.aktualne.cz/dvtv/

Daniela Drtinová má na sebe kontakt zde: https://www.facebook.com/Drtinova.Daniela/..

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Daniela Drtinová?

Daniela Drtinová (* 1. července 1970 Olomouc) je česká televizní moderátorka, novinářka a vystudovaná právnička. V letech 1989–1993 vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (JUDr.). V roce 1997 ukončila postgraduální studium právní vědy (Ph.D.). Profesní kariéru začínala v Tiskové agentuře Arteria. Od roku 1993 působila v České televizi v Redakci zpravodajství, kde moderovala a spoluvytvářela několik pořadů Zprávy, Debata nebo „21“, osm let byla také parlamentní zpravodajkou. Do srpna 2013 uváděla Interview ČT24 a také večerní zpravodajský pořad Události, komentáře. V srpnu 2013 vyvolalo mediální odezvu její odvolání z pořadu Události, komentáře. Po odchodu z tohoto pořadu přijala nabídku moderovat od 12. srpna téhož roku vlastní podvečerní pořad Interview Daniely Drtinové a v prohlášení uvedla: „… byla [jsem] ujištěna, že mám důvěru vedení a že půjde o pořad zaměřený na kritickou analýzu, pořad politicky zacílený.“ V březnu 2014 své působení v České televizi ukončila. V květnu 2014 spolu s moderátorem Martinem Veselovským a editorem Janem Rozkošným založila projekt DVtv, který dodává videoobsah pro vydavatelství Economia pro jeho online deník Aktuálně.cz. Za svou novinářskou práci získala Cenu Karla Havlíčka Borovského (2001). Ke sklonku roku 2013 usvědčila v Interview ČT 24 Michala Haška, hejtmana Jihomoravského kraje a poslance za ČSSD, z veřejné politické lži. Má dceru Natálii (narozena 2002), s jejímž otcem se rozešla, když bylo dceři 3,5 roku.

Daniela Drtinová diskuse

Jak na vás Daniela Drtinová působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

PetrČamlík 10950  72 let 06.04.2020 23:02
Pozdravím .., tentokrát jste to paní Danielo zvládla s Kolářem, o koronaviru a politice, alespoň v té části, když jsem se díval, protože dívat se dál na na něj a jeho politiku, to se nedalo dál dívat ..

WilibaldMax 85237  76 let 06.10.2019 15:07
Danielo, líbíte se mi.

WilibaldMax 85237  76 let 06.10.2019 15:05
Etický Ráj 12 tisíckrát větší než Země.

WilibaldMax 85237  76 let 06.10.2019 15:04
Etický Ráj je 12 00 krát větší než Země.

WilibaldMax 85237  76 let 06.10.2019 15:01
Čeká na nás všechny nesmírné štěstí, ale jako rajské bytosti i s výbavou, spočívající v krásném domě se zahradou a dvojmístné letadélko bez křídel, pro každou rajskou dvojici-dívka a mladík-navždy sedmnáctiletí. Všechno si odvezete do etického Ráje, který je 12 00 krát větší než Země a nádherný.

Nela 78238  33 let 24.09.2019 17:46
rozhovoru v DVTV, ve kterém se mluvilo o státním zástupci Šarochovi, který stíhání zastavil. V něm se Daniela Drtinová údajně ptala, jakou má Jaroslav Šaroch pověst.
Další z mediální dikobrazů viz Forum 24

WilibaldMax 85237  76 let 24.09.2019 15:23
Etický Ráj je 12 00 krát větší než Země. Prosím za prominutí.

WilibaldMax 85237  76 let 24.09.2019 15:20
"Nekonečný je vesmír a lidská hloupost, ale s tím vesmírem si nejsem tak docela jist."
Vesmír je totiž krychle se šesti světy tvaru pyramid, v jejichž vrcholech se nachází etický Ráj, který je 12 00 větší než Země. Tam máme namířeno i s výbavou, spočívající v krásném domě se zahradou a dvojmístném letadélku bez křídel pro každou rajskou dvojici-dívka a mladík. Rajskou bytost si každý nese ve svém čele, smrštěnou do matematického bodu.

Wili 85237  76 let 24.09.2019 10:25
Čeká na nás všechny nesmírné štěstí, ale jako rajské bytosti, které si nosíme jako sebe sama ve svých čelech!

PetrČamlík 10950  72 let 11.09.2019 10:33
Dobré všem.
Je obrovský problém společnosti, že vygenerovala totalitně jen jednu myšlenku k likvidaci člověka, což je nepřesnost ( lež ) závist, nenávist, barbarství. Hroznější je, že se nevzpamatovala, nepoučila a hledá jiné případy, aby Babiše znovu dehonestovala, ač předpoklad je opět silný, že v tržním hospodářství kapitalismu je možné téměř všechno ( si koupit, dohodnout ), i reklamu místo za 12 milionů za 60 milionů | k DVTV Goláně |. Například plocha v Praze stojí 10x, 100x, 100x více, než u nás na venkově , některý sportovec vydělá za deset let tolik, na co nikdy nedosáhnou špičkoví lidé za celý život Proto:
V tomto spletitém a nerovném rámci musí být jasně napsáno: Toto se nesmí.
To napsáno je nesplnitelné, proto musí být cesta neblížit ( nezabiješ, neukradeš ).
TA CESTA ZAČÍNÁ V ROVNICI S JINÝMI = ZAČNI OD SEBE.
byť vše může znít jakkoliv idealisticky, jen znalost zákonitostí a šíření toho je ta základní, nejlepší a nejsprávnější cesta
Proto v DVTV a jinde by mělo být přednášeno o správné cestě neblížit k pochopení a ke vnímání, především když již existuje důkaz = jiný odborný - lidský - etický názor ne ke lži, ne k agresi a terorismu, avšak opačným směrem k informaci a poznání, že Babiš nekradl a nekonal podvod, ale jen konal kapitalisticky ve tvrdý podnikatelský nápad v kapitalismu, který si společnost sama vybrala a teď to jen nechce chápat vinou svých, i genetických, vlastností , hodnoty filantropa Goláně jsou proti té obecné správné cestě zanedbatelné, již také proto, že filantrop musel obvykle "někde" ty peníze vzít

JiříNovák 8979  92 let 09.09.2019 09:10
Vážená paní doktorko,
před půl druhým rokem jsem byl pozván do vysílání DVTV. Přijměte laskavě mé upřímné poděkování za milé přijetí, spojné u příležitosti dnešního Vašeho svátku s upřímným přáním míry dobré, natlačené, natřesené a vrchovaté všeho dobrého v životě osobním i v činnosti mediální.
S pozdravem a
v úctě
PhDr. Ing. Jiří Novák
em. člen stenoslužby PSP ČR

PetrČamlík 10950  72 let 03.09.2019 09:43
.. dobrý den,
sebepoškozování, představa o neznámé realitě jiného člověka, vyčítat si, že se děje něco, co nemůžu ovlivnit, o emocích a pocitech nemluvíme, děti chápou známky jako něco úplně o ničem, děti máme brát jako partnery, ne podřízené atd., říká terapeut Martin Zikmund. || Je to skvěle popsané, v celku to chápe majorita, jen není jak se bránit, jen není těch, kteří by to předváděli a místo toho předvádějí naprosto agresivní umělý svět, i jako Drtinová a spol ..

JiriGrepl 31220  40 let 21.08.2019 19:21
Dobry den. Koukal jsem na porad, kde pani Drtinova zpovidala a az agresivne zesmesnovala pana Sladka pred kandidaturou na prezidenta, vstupovala neurvale do reci, pritom apelovala na slusne chovani politika, coz pro moderatory neplati?!! Pan Sladek mluvil docela logicky a tak jak by politikamela vypadat. Az se pani Drtinova opravdu setka s uprchliky a Ti ji okradou,ne - li neco horsiho, porad bude hajit tento nesmysl, ze s uprchliky problem neni? Neptam se, kym byla zpracovana, nebo koupena pro tento porad. Ale jeji chovani bylo krajne odpudive, neprofesionalni a jednostranne! Klasicka ukazka ,,Koho chleb jis, toho pisen zpivej".

PetrČamlík 10950  72 let 17.08.2019 15:56
KSČ i Dubčekem 1968 se definovali jako jediná vedoucí strana Východ, ale hlavně jiný politický přístup tomu přidávala organizace KAN, mimo ekonomický. Šlo již o vyšší střet nejen na ekonomické, ale i na politické dimenzi. To byla nepravda proti záměru změny KSČ za potlesku davů a pro a za nepravdu přijely tanky, když tehdejší vedení nenašlo VČAS jiné řešení, jakože ono spíše při myšlení těch aktérů obou stran neexistovalo. A tak tanky přinesly unikátní globální řešení, kromě tragických OBĚTÍ na nenahraditelných ztracených životech ( i vinou vedení ), čest jejich památce.
Rok 1968 přinesl v Československu oběti a OBĚTI, ne zničení, byl to vklad pro svět
Byl to 1968 proces, který pravděpodobně vyloučil válku, měl již črty příštího Gorbačova 1985
Bez války, naše oběť posunula proces k Gorbačovovi a posunuly v ČASE svět k obrovské změně bez krve
Trvání na lidských právech bez přijetí oběti znamenalo až válku, oběti ctí hodnotu života
Lidé nebyli zničeni 1968, kromě OBĚTÍ, dali jen jistou v pohledu věčnosti oběť, u moci byli jen jiní, střídají se v čase nás.
Podpisy, činy Věry Roubalová-Kostlánová instalují pletichy, lži až terorismus. Ona se soukmenovci, elitami, mocnými a spol ničí vztahy a výchovu generací. "Oporem k idealismu je rovněž dán úpadek západní kultury, který zmiňuje již Masaryk ..
Idealismus dnes patří k vyjádření úrovní hodnotového světa Světů | Nemluvit o komunistech, avšak o lidech je směr nový svět ..
Napsal, 13:29, 17.08.2019, Petr Čamlík, 1947

k Vašemu textu vážená Věra Roubalová-Kostlánová, z židovské rodiny, předem nějaký úvod do širších kontextů a pak střed a výstupy ..


Vytvářejí-li filozofové účelovou filozofii své době, o to více mohu filozofovat já
Síla člověka od Přírody a smysl civilizace je rozum těla a vnímání duše v synergii
Primárně: je-li zakázáno a cenzura svět vyjádřit, nemluvit, degeneruje to nás, děti, lidství, svět

versus ( proti tomu ) si vyjádřeme něco o Věra Roubalová-Kostlánová říká:

Kostlánová pro: Dnes Nemluvíme o minulosti a necháváme sebou manipulovat, pořád to máme v sobě. Komunisté potlačili velké množství hodnot, jako je lidství, solidarita nebo pravdomluvnost. Bylo by skvělé, kdyby každý mohl říct, kdy se bál, kdy mlčel nebo kdy selhal. Ale v rodinách se o tom nemluví a projevuje se to ve výchově dalších generací, míní Věra Roubalová-Kostlánová, někdejší disidentka a jedna z posledních mluvčích Charty 77. Podepsat dokument, který se snaží o dodržování lidských práv, mi přišlo jako samozřejmost, represe pak ale byly velmi silné, režim si nepřál žádný vzdor, líčí žena, která se od 90. let věnuje psychoterapii.

Komunisté, jiní, ani dříve ani dnes nemohli a nemohou hodnoty potlačit, jen je posunou někam do světových stran plošně i vertikálně do nebes a jinak. Hodnoty jsou vlastnosti z Přírody v našich genech. Strach má, bojí se každý i dnes a to o mnohé, možná méně o to co řekne, o to více se bojí o práci a o svoje zesměšnění v útlak, v odsunutí až v aroganci nálepek či denních textů | op... (zkráceno)<|i>

PetrČamlík 10950  72 let 17.08.2019 15:53
Lidská práva? To o kousek dál. Máme tu excesy:
Paradoxně vzdor demonstrace na Pláni připravují ti, co nelidsky tlačí do rokle ty slabé
Máme v sobě Satana a Ďábla a jen zacházení, odpor vůči němu od nás selhává
Nemáme v sobě komunismus a jen to zlo prý z něj plynoucí, máme v sobě především svoji vnitřní genetickou (? ) nepravdu vůči pravdě okolní z Přírody Máme v sobě Satana a Ďábla a jen zacházení, odpor vůči němu, jeho neakceptaci, to dává ty hodnoty lidství, milosrdenství, solidarity, pravdomluvnosti. Chartou 77 jste se určitě paní Věro Roubalová-Kostlánová vyznamenala, úctu k Vám, i když my mimo skupinu charty v osamocení to měli také těžké, to zřejmě dodnes nevíte, jako mnohé kolem, bohužel je to až tragédie. Mám pocit, že jsem nikde nikdy neslyšel Václava Havla hřímat, jak děkuje lidem, kteří vydrželi nést alespoň vnitřně, nejlépe i vně ( těch bylo málo ) LIDSTVÍ = pravdu, solidaritu, lidská práva, nemanipulaci
Charta 77 prohrála svoji vizi 1989 hodnot pravdy, lásky a smíru k 2019, protože znala jen sebe, jiné potírala s Havlem
Proto jde dnes jen o neuvěřitelný výjev Věry Roubalové-Kostlánové. Byl jsem z těch, kteří právě na komunismu odsuzovali nejvíce mluvení nepravdy a z toho blížení a oběť lidí, v krajním případě OBĚŤ, rovnající se smrti. Potud se mohu podepsat pod její text, ale dál již s výraznou oponenturou k tomu, že komunisté všechny hodnoty potlačili, což říká i církev. Začíná to u dodržování lidských práv. Jak plyne z textu, komunisté lidská práva zcela nedodržovali. To slovo, pojem zcela je klíčový. V roce 1968, to znamená před Chartou 1977 vedly USA po Hitlerovi tu nejvíce barbarskou válku moderními zbraněmi. Američané ve Vietnamu, napadli lidi Vietnamce, bojující po staletí za svoji svobodu ( jako nekomunisté ) a válečníci jim pálili a ničili všechno živé lidské zvířecí přírodní na zemi, na všem zaživa hořel fosforový napalm!! A stále startovaly další a další nejtěžší bombardéry světa B-52 USA se žhnoucím a pálícím napalmem. TO NEJSOU LIDSKÁ PRÁVA!! §§ A přišly další války, již ne s halasem proti komunismu. Ropa byla cíl a jsou tu další války, ovládnout ještě více. Platí teze:
Pálení napalmem, jiné bylo a je vždy proti všem hodnotám světa, proti lidství.
Na světě budou vždy existovat lidé společenství, které chtějí žít jinak než ti druzí
Byli, jsou, budou tu vždy jen komunisté, jiní, chtějící žít jinak, než ti mocní světa??
Kde byly hodnoty lidství, solidarity a pravdomluvnosti ve Vietnamu, když zde jinde vládli jiní či komunisté, jenž si za svoji svobodu otáčeli běh jejich dějin?! § Do jaké míry to byli komunisté a do jaké míry prostí lidé staletí toužící po svobodě?? !! §§ Byli to komunisté již před tisíci léty?? To je otázka pro jevy, děje, dějiny, historii s nápovědou, že proudy těch živých lidí se nakonec slili, jako například v jiné Velké Vlastenecké válce SSR | Ruska proti napadení Hitlerem, kdy bojovali 1941 téměř všichni tam spolu, ač ještě v roce 1917-1923 bojovali proti sobě v občanské válce!! A dnes žijí v Rusku p... (zkráceno)<|i>

PetrČamlík 10950  72 let 17.08.2019 15:40
.. dobrý .. Vám,
k Vašemu DVTV Drtinové vážená Věra Roubalová-Kostlánová, z židovské rodiny, předem nějaký úvod do širších kontextů a pak střed a výstupy ..
Síla člověka od Přírody a smysl civilizace je rozum těla a vnímání duše v synergii
Primárně: je-li zakázáno a cenzura svět vyjádřit, nemluvit, degeneruje to nás, děti, lidství, svět
versus ( proti tomu ) si vyjádřeme něco o Věra Roubalová-Kostlánová říká:
Kostlánová pro: Dnes Nemluvíme o minulosti a necháváme sebou manipulovat, pořád to máme v sobě. Komunisté potlačili velké množství hodnot, jako je lidství, solidarita nebo pravdomluvnost. Bylo by skvělé, kdyby každý mohl říct, kdy se bál, kdy mlčel nebo kdy selhal. Ale v rodinách se o tom nemluví a projevuje se to ve výchově dalších generací, míní Věra Roubalová-Kostlánová, někdejší disidentka a jedna z posledních mluvčích Charty 77. Podepsat dokument, který se snaží o dodržování lidských práv, mi přišlo jako samozřejmost, represe pak ale byly velmi silné, režim si nepřál žádný vzdor, líčí žena, která se od 90. let věnuje psychoterapii.
Komunisté, jiní, ani dříve ani dnes nemohli a nemohou hodnoty potlačit, jen je posunou někam do světových stran plošně i vertikálně do nebes a jinak. Hodnoty jsou vlastnosti z Přírody v našich genech. Strach má, bojí se každý i dnes a to o mnohé, možná méně o to co řekne, o to více se bojí o práci a o svoje zesměšnění v útlak, v odsunutí až v aroganci nálepek či denních textů | opakuji DENNÍCH textů těch, co násobně o proti komunistům stupňují svoji roli, svůj řád, svoje EGO ZLA. Pro nepravdomluvnost mnohé není vidět, například jsou zde sta tisíce až miliony těch, kteří se dívají naprosto bez prostředků na ty co, promiňte, jen žerou ( kradou svět ). To se projevuje zásadně ve výchově generací, které si již téměř neumí již vážit Přírody, neví paradoxně přes super informatiku, co Příroda a skutečný život jsou. A to i právě na Západě, kde komunismus vyhubili a přesto také tam v západní euroatlantické civilizaci EURAC téměř vyhubili křesťanství a jeho desatero ( u nás to svádí církev opět na komunismus, což je nepravda ).
PodpPodpis dokumentů Roubalovou a spol dnes nic neřeší. Jde o osobní vnitřní nepravdu, strach z toho, jak disidenti svůj i náš život prohospodařili mimo pravdu a místo lásku k nenávisti, místo ke smíru to dovedli k agresi a k válčení. Nakonec tyto procesy jdou vlivem elit a mocných někdy či často minimálně v bahno, to vše ví jen Bůh. Vztah k Přírodě, k Planetě, k Vesmíru je barometrem cítění a ctění hodnot lidstvem k (ne)solidaritě a k (ne)pravdomluvnosti. Komunismus měl represe, kdy každý viděl, komu bylo ublíženo, kdo byl případně zabit a ten byl součástí úcty pro oběť, OBĚŤ. Je pravdou, že takové represe již u nás skoro nejsou, ale za to jsou represe JINÉ, které již nikdo nesleduje ani nemá čas sledovat nebo popisovat anebo jsou nezvládnutelné, jako je až agresivní vztah člověka ke krajině, k Planetě. Tak hluboko padají a jdou (ne)hodnoty od Vás paní Věro Roubalová-Kostlánová. Pro informaci... (zkráceno)<|i>

Michael 10968  50 let 11.08.2019 04:43
Dobrý den,
teprve dnes jsem shlednul rozhovor mezi paní moderátorkou Drtinovou a panem poslancem Humlem.
Nestačil jsem se divit. Ale opět to dokazuje, že akademický titul ještě neznamená, že je člověk inteligentní a že informace z médií musíme vnímat pouze jako názor, ale rozhodně ne jako fakt. Agresivita ze strany paní moderátorky to jenom utvrzuje. Myslím, že by byla velmi překvapena jaké metody se používají k dosažení stanoveného cíle. A dále co může souviset s čím.
Jenom by mne ze zvědavosti zajímal její názor na "11.09.", který například zmiňovala.
A k události na Ukrajině? Já jsem se například v tom samém období zajímal o kurs amerického dolaru. A událost se zmiňovaným sestřeleným letadlem nad územím Ukrajiny? Já bych to dokonce posunul ještě někam dál. Ať se paní moderátorka zkusí podívat na seznam cestujících tohoto letadla a jaký světový kongres (hodně sledovány s velkým očekáváním)se tehdy pořádal a kde? Atd..atd.
Přeji příjemný víkend.

PetrČamlík 10950  71 let 04.08.2019 18:32
.. dobrý den v pozitivním duchu vůči vytváření umělých konsekvencí. Kvantovou fyziku definoval ještě nakonec svého života geniální Hawking: "Říkejme jen, že Vesmír je". "Raději ignorovat ( svoji ) vědu, než vytvářet ( sobě a jiným ) iluze".
Dospíval na hraně let 1989, jako účastník kupónové privatizace. Pětapadesátiletý mág Kellner dodal, že pro jeho generaci jsou svoboda, pracovitost, podnikavost a úcta k tradicím základními principy, na nichž formovala své názory a postoje. "To jsou také hodnoty, díky kterým jsme mohli vytvořit náš byznys a vybudovat firmy po celém světě. Dnešní západní společnost, a zejména Evropa, je ale stále více ovládána ideologií individuální nárokovosti, rovnostářstvím a relativizováním tradičních hodnot," napsal.
Novodobé ideologie mají podle Kellnera tendenci omezovat svobodu, kreativitu a kritické myšlení. Celou směs jeho ne smyslných výroků je možné tvrdě přirovnat k Leninovi a spol:
Všechnu půdu a výrobní prostředky dnes do rukou rolníků a dělníků, lidu ( jen lid, extrém )
Co nejrychleji půdu, výrobní prostředky světa do rukou Kellnerů a spol ( jen jedinci. extrém )
Je zřejmé, že Kellner a spol o základních principech světa Světů, Přírody nic neví, nebo je nerespektují. Vytvořili si svoji ideologii v demagogii, s absencí odpovědnosti k prvkům svobody demokracie. Stálé a rychlé rozpínání se - růst s vysokými zisky bez kvality Qq a tím bez opravdových hodnot, bez pojistek k přirozenosti Přírody, bezpečnosti, stabilitě, jiného, to je filozofie mágů, kteří zcela ignorují úctu k etice, principům, symbolům, tradicím, rouhají se jim. Nejsou jim známy ty principy a vymezené koridory letů ptáků z Přírody a jednoho stupně volnosti z techniky, nebo vztahy Sluneční soustavy. Oni je nechtějí ani znát, vidí jen sebe, děsné. Mini minorita, ovládá svět, nás , nemá ponětí, chápání natož vnímání, co se s Planetou děje, má smysly jen pro přehazování tučných zisků peněz a majetků již ne dřívějšími lopatami, ale obrovskými lžícemi těžkých buldozerů, jde o stihománii

ToníkPavela 85176  60 let 03.08.2019 18:26
Příjemné dny a Děkuji že Jste.
Zamyšlení a inspirace.
Jeden litr benzínu či nafty spotřebuje na své hoření asi 15kg vzduchu a z toho je 20% kyslíku. To je asi 15 kubíků vzduchu který se ohřeje.
Tepelný výkon Je 7kw na jeden litr spáleného paliva. Kolik to asi bude megawat tepla navíc ve městech?
Udělejte rozhovor na toto téma. Jste dobrá na tyto témata.
Kolik asi spálíme za rok benzínu v Praze a co pak v česku a ve světě? To bude uctihodný tepelný výkon.

MartinJežek 37225  56 let 24.07.2019 17:53
Dobrý den paní Drtinová, za rozhovor s profesorem kvantové fyziky Janem Rakem si zasloužíte jedničku s hvězdičkou. Vaše otázky byly fundované a k věci. Jen tak dál.

PetrČamlík 10950  71 let 04.07.2019 08:40
.. dobrý den, jaké moje překvapení, když jsem zjistil, že můj článek z 08.05.2018, rok starý, je poslední v řadě na stránkách Daniely Drtinové!! § Jinými slovy, již tam niko rok nepíše? Nebo CENZURA jako hora! §§ Proč píši? Zase Emma bušila do pana Jiřího Čunka, on s noblesou odpovídal, má názory naprosto v souladu se mnou, byť není z politické strany Andreje Babiše a ani jí a jemu nefandí, tak jako já, nestraník. Já fandím člověku, spravedlnosti, nikoliv tuposti, která nejde odstranit žádnou Univerzitou, ani tou Emmy v Paříži. Shrnu to: "Babiš záměrný politický proces, ti co udávají v EU v Bruselu místo vyšetření všeho doma jsou bonzáci". Položím prostou otázku Emmě, Drtinové, Veselovskému? "PROČ TAK AGRESIVNÍ DLOUHODOBÁ AKCE NENÍ SMĚŘOVÁNA PRO BABIŠE, AŤ JE HYPOTETICKY VINEN ČI NEVINEN? Jinými slovy:"Proč nejsou shromažďovány a komunikovány argumenty k obraně Babiše, jako to má být u soudu = obžaloba - obhajoba, tak v civilu názor na vinu - názor na nevinu? " Petr Čamlík, 1947 P. S. Skvělý Čunek, skvělé jednání člověka - humanity ..

PetrČamlík 10950  71 let 04.07.2019 08:40
.. dobrý den, jaké moje překvapení, když jsem zjistil, že můj článek z 08.05.2018, rok starý, je poslední v řadě na stránkách Daniely Drtinové!! § Jinými slovy, již tam niko rok nepíše? Nebo CENZURA jako hora! §§ Proč píši? Zase Emma bušila do pana Jiřího Čunka, on s noblesou odpovídal, má názory naprosto v souladu se mnou, byť není z politické strany Andreje Babiše a ani jí a jemu nefandí, tak jako já, nestraník. Já fandím člověku, spravedlnosti, nikoliv tuposti, která nejde odstranit žádnou Univerzitou, ani tou Emmy v Paříži. Shrnu to: "Babiš záměrný politický proces, ti co udávají v EU v Bruselu místo vyšetření všeho doma jsou bonzáci". Položím prostou otázku Emmě, Drtinové, Veselovskému? "PROČ TAK AGRESIVNÍ DLOUHODOBÁ AKCE NENÍ SMĚŘOVÁNA PRO BABIŠE, AŤ JE HYPOTETICKY VINEN ČI NEVINEN? Jinými slovy:"Proč nejsou shromažďovány a komunikovány argumenty k obraně Babiše, jako to má být u soudu = obžaloba - obhajoba, tak v civilu názor na vinu - názor na nevinu? " Petr Čamlík, 1947 P. S. Skvělý Čunek, skvělé jednání člověka - humanity ..

PetrČamlík 10950  71 let 08.05.2019 22:43
.. jdu s pozdravením k pravdě ..,
"že by Emma či Daniela Drtinová udělala rozhovor s Dvořákem z ČTV a bušila do něj s "Kaťuší" co to dá v níže uvedeném tématu?
.. tento článek níže byl již závěrem zcenzorován u Drtinové a tak .. | ZÁVĚR, kdy ČTV ignoruje děje i dějiny, zněl:

A Dvořák v České televizi? HAVEL SLÍBIL, ŽE JIŽ NIKDY CENZURA NEBUDE .. A DVOŘÁK JEDNOZNAČNĚ CENZURUJE PŘES SVÉ ŠTÁBY SLOVO I OBRÁZKY, VZTAHY. DŮKAZEM JE IGNOROVÁNÍ DNE VÍTĚZSTVÍ NA ČT1, ČT2 (MIMO ZPROFANOVANÝ agresivní KANÁL ČT24) A TO JE JEN A JEN AŽ HULVÁTSKÝ, bezohledný až trestný ČIN VŮČI =140.00=TISÍCŮM PADLÝCH U NÁS TĚM =23=MILIONŮM ZABITÝCH Z SSR A DALŠÍM =40=MILIONŮM ZABITÝCH JINDE, .. TO OSTATNÍ DĚLÁ DVOŘÁK PODOBNĚ .. několikaletá kampaň proti Zemanovi a proti Rusku a proti Číně i jiným je řízena z ČT24 zpravodajství a potažmo z České televize .., až na výjimky! § PRÁVE TEĎ OBA SLOVENSKÉ OKRUHY TELEVIZE ROZJELY SKORO VYVÁŽENÉ POŘADY KE DNI VÍTĚZSTVÍ .. Co dělá v kontrole "Rada České televize" a Parlament ČR, elity ..??

PetrČamlík 10950  71 let 08.05.2019 20:48
Dobrý den, píši Vám sem paní Drtinová o Emmě Smetaně či jak se .. Tyto statické stránky říkají mnohé o odpovědnosti, přesnosti, odvaze apod., znám to přesně od roku 1968, kdy z davů zalezli potom všichni domů kromě jednoho z tisíce! Ale pryč od toho. Slyšel jsem rozhovor Emmy s první dámou Hnutí Ano v Bruselu a volební vůdkyní. Emma okamžitě střílela s "Kaťuše", prý jak to, že Babiš hraje v souznění se Zemanem, tzn. s prezidentem, KDYŽ ZEMAN PRÝ TÁHNE ZEMI NA VÝCHOD. Nevím čím táhne Zeman Česko na Východ, není žádný fyzicky hmatatelný důkaz, kromě toho, že Zeman říká, ať jde Rusko do výběrových řízení na stavbu jaderné elektrárny nebo ať jsou zrušeny sankce EU, které nemají smysl atd. A již jen salutuje V EU, v NATO .. Pro mě je Zeman čistý "zápaďák". ALE VÍM, CO EMMA NEVÍ! Jako Albrightová neví Emma na mapě a tak, kde je Ukrajina a Rusko!! Potom Emma neví, že Francouz Napoleon 1812 TÁHL na Východ a vypálil Moskvu a pak je hnali do roku 1813 zpět až do Paříže. Také TÁHL na Východ a hnali Hitlera a Německo 1941-1945 od Moskvy, tentokrát dle úmluv mocností spojenců jen je dohnali do Berlína. A také TÁHLI na Východ Poláci v 16. století a vypálili Moskvu a doplatili na to dalekým vyhnáním, zuří dodnes. Dnes TÁHLI na Východ a stojí armády z Francouzů, Němců, Poláků a jiných opět u Moskvy, kde již neměli nikdy co dělat!! § "Jen a pouze" =11=milionů Rudoarmějců a =12=milionů občanů SSR zaplatili napadení od Německo a Hitlera životy a ještě více bylo obětí a mimo SSR dalších =40=milionů mrtvých a neuvěřitelných =150.00=tisíc Rudoarmějců padlo 1945 v (za) Československu pro opětnou porážku Německa. V roce 1968 při okupaci od Varšavské smlouvy došlo k úmrtí =158= našich občanů (každý život je drahý = nezaplatitelný, byl zničen, čest jejich oběti a památce). Dnes je den toho vítězství, konce 2. světové války. Kde je úcta ke zničeným životům, k obětem?? Slovensko věnovalo na 1. i 2. programu televize vyváženě odpoledně-podvečerní program dnu vítězství a osvoboditelům tam i tam, možná přidají i něco večer. A Česká televize usurpátora a cenzora Petra Dvořáka?! § Veřejná Česká televize neměla v tom uvedeném čase nic, jen pro "vědomý" (? ) výsměch pomateného ševce .. A podle programu nebude mít ČTV nic na programech ani večer, na den "Vítězství", bez kterého bychom tu dnes takto nebyli. Můj strýček říkal takovým lidem vagasi, jiný strýček říkal své méně vybavené ženě kravka. Já toto obojí říkat nebudu. Já řeknu, že Emma vědomě užívá dlouhodobě okopírované SLOGANY, které někdo "stvořil" a nikdo dodnes neví, kde jsou jasné důkazy, natož Emma. Proto ji hodnotím za tento podraz jako se sklonem k pomatenosti (ševce), s nuancemi jakoby schizofrenie. A Dvořák v České televizi? HAVEL SLÍBIL, ŽE JIŽ NIKDY CENZURA NEBUDE .. A DVOŘÁK JEDNOZNAČNĚ CENZURUJE PŘES SVÉ ŠTÁBY SLOVO I OBRÁZKY, VZTAHY. DŮKAZEM JE IGNOROVÁNÍ DNE VÍTĚZSTVÍ NA ČT1, ČT2 (MIMO ZPROFANOVANÝ agresivní KANÁL ČT24) A TO JE JEN A JEN AŽ HULVÁTSKÝ, bezohledný až trestný ČIN VŮČI =140.00=TISÍCŮM PADLÝCH U NÁS... (zkráceno)<|i>

MiroslavBrno 21321  65 let 14.02.2019 12:22
Vážená paní Drtinová, omlouvám se, kdybych si přečetl předcházející komentáře, nemusel jsem psát ten svůj a teď čekat na schválení? Přeji Vám všechno dobré, hlavně pevné zdraví. Miroslav Krejčíř.

Jenčlověk 5216  58 let 09.02.2019 17:43
Dobrý den pani Drtinová, viděl jsem na netu vaši fotografii a úpřimně řečeno jsem se zhrozil, jak jste zestárla. Z zváře je vidět, že nejste spokojená a vnitřně bojujete s tím co děláte. Vaše angažmá v o OSF a s tím spojená názorová rozpolcenost plynoucí ze zákona "Koho chleba jíš, toho píseň zpívej"vám zjevně neprospívá. To co teď děláte má vliv na vaše zdraví a a může se brro projevít nějakou ošklivou nemocí. Měl jsem vás docela rád, ale vaše současná názorová platforma mi dost zavání úplatnou presstitucí. Já to chápu člověk se musí nějak živit, ale je třeba myslet na svoje zdraví a své blízké. Přeji brzké prozření a pevné zdraví.

PetrČamlík 10950  71 let 24.01.2019 18:41
.. dobrý podvečer paní Svobodová,

1. Děkuji za odpověď, máte plus. Jenže! Když jsem ji četl, zdála se mě velmi prázdná || .. člověku Baldovi je 70 let, kdo to nechápe x ( soud. aj. ), degradovat jej.
2. Poslechl jsem si proto znovu Vaše DVDT u Drtinové a konstatuji velmi silně, že jste "kritické myšlení" zcela zasklila, tak jak to dělají jiní, když o něm mluví!
3. Až Váš závěr rozhovoru směřoval trochu tam, kde je PRAVDA, odrážející se od kritického myšlení, ale bylo to neohrabané, mnohým nic neříkajíce ..
4. Ano ( ne Hnutí 2011 ), svět je v chaosu, zmanipulovaný politiky, politikami, elitami, které mají totalitní podtext, tzn. se zastřením rozumu, pravdy, poznání.
5. Masaryk ( vzpomínají ho uvedení, jen když se jim to hodí ) hlásal: etiku - umění - pravdu - poznání ku prospěchu všem, nevyjímaje, chtěl znát všecko x!!
6. Politici tzv. vyspělé, moderní a prý nejlepší civilizace ( již ta definice je základ zla ), dovedli národy Jihu od roku 2003. od Iráku dál k válkám, až po Ukrajinu!!
7. Nepřesná reakce Evropy, EU na hordy uprchlíků, emigrantů či čeho podle OSN, to byl spouštěcí mechanismus, který bylo třeba otupit, což je vždy problém ..
8. To bylo o globálu, kde je největší vina. Co se týče "detailu", tak trest Baldy je VÝSMĚCHEM OD SOUDŮ VŮČI PRÁVU!! § To jste naprosto pominula??! §
9. Organická psychická porucha je vágní pojem, JDE O OBSAH AŽ K NEMOCI. Čin Baldy, poražení stromů na trať vlaků není terorismus, je to již NEMOC x ..
10. Nejsem lékař, ale něco znám, i o právnících a soudcích, teď to předvádí Baxa a spol. Trest měl být maximálně s podmínkou a s povinným léčením.

11: Až po jedenácté tu mám Okamuru ( -ovce ). Vy jste tu kartu vytáhla politicky a totalitně jako prvou!! §§?? Nejsou sami, a bylo třeba svět zde zastavit ..

Závěr: "DALŠÍ PRVKY SVĚTA JE TŘEBA ZASTAVIT ( Okamurova přímá demokracie má smysl ), PROTO PSÁT VE SMYSLU KRITICKÉHO MYŠLENÍ ZNAMENÁ HLEDAT PŘÍČINNOST DĚJŮ, JEVŮ A VĚCÍ NAPŘÍKLAD METODOU "5XPROČ? " AŽ K NÁSLEDKŮM A DŮSLEDKŮM || OVŠEM VY JSTE SE ( A NIKOLIV SAMA ) PANÍ SVOBODOVÁ ZEPTALA JEN JEDNOU, TREFILA OKAMURU ( opět i Drtinová!! ) A TÍM TO VŠECHNO SKONČILO! ! § § ..
P. S.
"Naučte se prosím psát ve smyslu Masaryka a kritického myšlení, i hovořit tak s Drtinovou, to znamená postihnout co nejpřesněji, nejpravdivěji celistvost dějů"

PetrČamlík 10950  71 let 07.01.2019 19:56
Emma Smetana opět "bodovala" spíše bojovala prý s monstry. Těmi mají být prezident Zeman a premiér Babiš. Urážky představitelů ČR našly zase jiné formy z pražské kavárny, ale plynou jen z frustrace z tzv.pravdy a lásky 1989, což dotáhli Emma, Třeštík, Heřman Chromý, Radkin Honzák a mnozí disidenti = monstra, dotáhli to od tehdy dodnes do lží a nenávisti jak vůči jistým politikům, občanům, tak vůči státu. Ovšem Drtinová a Veselovský jsou v tom všem její "skvělí" učitelé ..

Honza 89175  48 let 05.01.2019 23:54
Dovolil bych si souhlasit s Tondou. Rozhovory Smetany (uz to neceske prijmeni je mne nesympaticke) skutecne srazi uroven rozhovoru DVTV o nekolik stupnu dolu.
Vas i pana Veselovskeho obdivuji a s nadsenim sleduji kazdy vas rozhovor. Jste super. Diky a pokracujte.

Tonda 78126  50 let 03.01.2019 05:40
Dobrý den paní Drtinová. Myslím, že angažování Emmy Smetany nebylo dobrým počinem. I když dvtv fandím a sleduji, rozhovory, které moderuje Emma jsem přestal sledovat.

Michal 93238  42 let 29.12.2018 22:50
Dobrý den paní Drtinová. Děkuji vám i panu Veselovskému a ostatním. Sleduju váš pořad pravidelně a líbí se mi, jak výběr různých témat s mnoha zajímavými i známými či méně známými lidmi. Pochopitelně nelze asi všem vyhovět a nemusí se vždy vše podařit nebo všem líbit. Přesto je pro mne klíčové, že drtivá většina rozhovorů jsou zajímavá svou pestrostí a různorodostí. Beru to jako obohacení. Tak vše nej do nového roku a doufám, že budete pokračovat. Držím palce. Michal

Pavel 85190  50 let 11.12.2018 11:48
Paní Drtinová.To je prostě hruza.Koho chleba jíš toho písen zpívej.Chlebodárce zloděj Bakala.Za protesty ve Francii muže Rusko.To už není normální.Máte paní Drtinová vubec mozek a používáte ho.Musíte jet ve scénáři který je vám nalinkován.Je mi vás i pana Veselovského líto.

Petr 90183  51 let 20.11.2018 15:07
Dobrý den, dnes jsem si pustil Váš rozhovor s JUDr. Sokolem ve věci vazby na pana Babiše-premiéra. JUdr. Sokola dobře znám a podepíšu vše, co uvedl. Důvody vazby ve věci tr. stíhání Babiše-premiéra skutečně nelze ve věci staré několik let spatřovat. Chyběla mi v rozhovoru Vaše otázka, zda důvody vazby nelze spatřovat ve věci současného-tedy nového podezření ze spáchání tr. činu únosu jeho syna, kde se jistě angalžoval. V tomto případě zde důvodná obava z ovlivňování svědka jistě je, kdy junior Babiš nemá možnost ani odmítnutí výpovědi z důvodu příbuznosti, když trestní postih hrozí únosci se kterým je Babiš premiér možný spolupachatel. To, že za důkaz slouží vše, co může přispět k objasnění věci JUDr. Sokol i Vy jste dostateně uivedli s odkazem na judikaturu a není podstatné, jak k tomu přistupovali redaktoři při setkání s Babišem juniorem. V současné době jde o nové podezření, a to z únosu a nelze zde tvdit, že jde o věc několik let starou, kde bylo možno úkony ve věci únosu pořídit orgány trestního řízení kdykoliv předtím. Je pravdou, že trrstní právo je nesrozumitelné i velké většině státních zástupců, což vede k neodůvodněným a neprofesionálním postihům mnoha občanů. Zde je možno souhlasit s návrhem, kterým je usilováno o odpovědnost SZ, soudců i dalších odpovědných osob. U lékařů toto pravidlo platí a mělo by platit pro každého. Ono někoho bezdůvodně zavřít je mnohdy horší, než některé nemoci. Vím o čem mluvím. Asi by bylo lepší psát přes facebook, ale do sociálních sítí jsem se ještě nedostal.

Adela 94136  31 let 02.11.2018 19:27
Můžete v noci spát? To by jeden nevěřil, co vyplodíte za otázky.Děláte to pro peníze? Jinak mne to děsí.

Karel007 16095  54 let 18.10.2018 11:25
Paní Drtinová, sleduji občas vaše diskuse s hosty na DVTV, výjimečně i jinde. A mám z vaší práce velmi dobré pocity. Vnímám vás jako profesionálku a navíc jste i moc pěkná žena. Ať se vám daří pracovně i v osobním životě.

Oliver 15820  62 let 10.10.2018 23:12
No hrozne to sú otázky študovanej novinárky buď je to provokácia z jej strany tejto osoby alebo je naozaj dobré platená neoliberálmi kam sa odsťahuje keď tu bude najhoršie? to sa jej budúce generácie moc poďakujú
dobre nech to zabalí

PetrČamlík 10950  71 let 20.09.2018 18:19
dobrý den, dost málo níže je těchto článků a ještě nuda, proč? Drtinová Veselovský Emma Smetana, to je třída a nereaguje, to majoritu nebaví! A Emma bodovala, stojí to za to vyjít z kritické analýzy souvislostí s přetavováním vědomostí vůči jejím slovům prý ve smyslu jejího komplexního světonázoru, pravdy a lásky, jako její maminka (? ). Při pohledu na rozdělenou českou společnost posiluje její vědomí francouzský pas a občanka a prý jakési zhýralé postkomunistické školství, proti prý její francouzské super škole. Proslavila se rozhovorem, který vedla se světoznámým srbským režisérem Emirem Kusturicou v době, kdy pobýval pracovně v Praze. Snažila se mu ve svých otázkách vnucovat jisté politické představy a názory, Kusturica se jí však vysmál a dokonce ji poslal do pxdele.Píše se to v reakcích ..
Já to Emmě jen slušněji vysvětlím a nechám výraz na nahoru: "České školství humanity se již zmítá také v totalitě lží světonázoru a souvislostí, ale to francouzské je podle textů TOTALITA SAMA. Totiž vědomosti včetně logiky, etiky a empatie přes její pracovitost a jistě nadání Emmy, zůstaly temnotou zastíněny. Pro nápovědu chci jen říci, že komplexní proces znamená vzít v potaz také další prvky množiny, jednotlivce, stranu, strany, nikoliv jen politické A ještě k tomu dál. Definici totality vymysleli ti, co ji přesně svým konáním ( výjevy, přístupy, postupy, postoji atd. ) ji vysoce naplňují: Totalita je, když stále opakujeme, že jen toto jedno je správné nejde tak o pravdu, jde o lež ( i Havla .. ).

Ladislav 77710  40 let 08.09.2018 12:00
rozhovor se starostou Ostrova - opravdu na úrovni klobouk dolů!
představte si že by to takhle dívčina provedla v Singapuru..
co by se stalo pak? víte? Proč je tam taková čistota?

VJosefík 78108  66 let 07.09.2018 09:29
Paní Drtinová, začínate už být ve vašich rozhovorech více než trapná! (viz poslední "ždímání" starosty Ostrova n. O.)

PetrČamlík 10950  71 let 21.08.2018 14:36
Paní Drtinové, Radkovi, opakuji, že jsem místo výjevů nastolil i jiným témata. Dvě se dočkala reakci k vyváženosti. Tři jsou k možnému upřesnění. Další dvě témata jsem vzal z vědy, kde není pochyb o mé nestrannosti a stupidnosti, protože je řekli či napsali skvělý vědci a lidé, například v kontextu o hledání smysluplnosti Vesmíru. Reakcí se pisatel usvědčil sám o své stupidnosti a nemám problém dát pokoj. Jen pokud odpověď od něj bude suprová, tak já rád s respektem uznám, že je borec a ještě mu zde poděkuji. Petr Čamlík, 1947 P. S. Střílet do větru o stupidnostech není problém, jde to za pár vteřin, avšak být schopen kritického myšlení s hodnotovými analýzami a vztahy v čase a prostoru, to chce dost až moc dřiny i obětí v časech ..

Radek 10920 21.08.2018 08:09
Ten pan Čamlík nedá pokoj a nedá pokoj. Stupidita jeho textů roste exponenciálně.

PetrČamlík 10950  71 let 19.08.2018 12:51
Dobrý den paní Drtinová, a Radku a Admiro, zvolil jsem několik témat proto, abych vyvolal diskuzi k procesní pravdě, ke kvalitě Q. K Ukrajině - Krymu tábor Lety se to podařilo, místo GIGA jednosměrné propagandy je věc popsána coby dup. Severské země a jejich přístup k žití Brexit ala Churchil a Halík rozhovor ( útok stíhačky ) paní Drtinové na Okamuru, to popsáno od jiných ještě nebylo. Takže vidíte, jaký prostor a šanci máte pro svoji vzdělanost místo výjevů? Zasílám ještě témata: "Operovat mozek, to je v nadsazeném příměru jako řídit trolejbus, říká vyhlášený chirurg Pavko. Prostě všechny pohyby a reakce musí být přesně pořád stejně seřízeny. Nic jiného nejde v jízdě dělat a podobně stejně nejde dělat nic jiného při operaci mozku. Vše je obsaženo v exaktnosti, v logice. A neví se, tak se dál operovat nesmí!!
Operace psychiatrem je takto neřešitelná, naprosto se liší od řešení trolejbusu a operace mozku. Všechno je mimo exaktnost i logiku, nevíme, nelze řídit, obvykle se čeká - s medikamenty.. . A k tomu z jiné nádoby: Pohyb částic atomu mrtvé hmoty pohyb částic živé hmoty pohyb částic - genů a mozku člověka pohyb částic, které neznáme s alternativou duše vnímání, to jsou úžasné interakce, ne ? . Vesmír je úžasný, nekonečný, =96% nevíme, to vyžaduje pokoru a povídat si v klidu a MÍRU světa, ve víře Víře, eticky PRAVDU.., Petr Čamlík, 1947

Radek 46172 16.08.2018 18:33
Paní Drtinová, jsem Váš fanda a rád poslouchám rozhovory Vaše a pana Veselovského. Vždy jste dobře na hosta připravena a nenecháte se opít rohlíkem. Trochu mě však zklamal rozhovor s panem Matějem Stropnickým. Nejsem jeho příznivec ani volič, ale myslím, že Vám několikrát celkem jasně vysvětlil své pohnutky, které jej vedly ke koupi "zámku". Vy jste se však stále snažila útočit na jeho osobnostní integritu. To bylo zbytečné. Jednak si nepořídil majetek v pravém slova smyslu, ale břemeno, které jej bude stát hodně námahy a odvahy k prosazení svého záměru. Místo, abyste jej v tomto spíše podpořila, snažila jste se vytvořit dojem, že se snad dopustil něčeho nemorálního, co popírá celý jeho dosavadní život. Nestal se přece otrokem hypotéky a nekompromisní banky, ale dlužníkem své matky. To je přece něco zcela jiného. Pokud se mu náhodou jeho plány nepodaří naplnit, matka mu jistě "zámek" nevezme a neprodá jej v dražbě, ale nějak se rozumně dohodnou. Takže já mu držím palce a všichni ostatní - hlavně závistivci - nechť si trhnou nohou.

Radek 46172 16.08.2018 18:25
Ten zdejší aktivní přispěvatel, pan Čamlík je urputný jako plevel. Doporučil bych mu, aby své stáří trávil jinými aktivitami než neustálým sepisováním pitomostí na těchto stránkách. Pokud je někdo otravný, nevzdělaný a agresívní, tak je to pan Čamlík a ne paní Drtinová.

MPeterková 94196  70 let 15.08.2018 11:11
DOBRÝ DEN PANÍ DRTINOVÁ,
DOVOLTE MI, ABYCH VYJÁDŘILA SVŮJ NÁZOR NA ROZHOVORY VÁMI VEDENÉ. JSEM RÁDA, ŽE SE SNAŽÍTE ZVÁT ZAJÍMAVÉ A AKTUÁLNÍ HOSTY. VŽDY NÁM MAJÍ, CO ŘÍCI, I KDYBY TO BYLA PRO NÁS JEN NESOUHLASNÁ REAKCE - NEBO NAOPAK VELKÉ SOUZNĚNÍ..
RÁDA BYCH VÁS UPOZORNILA, ŽE SI NEDÁVÁTE DOSTI POZOR NA SVOJI ŘEČ A ZAČÍNÁTE RYCHLE AŽ NESROZUMITELNĚ DRMOLIT, VE SNAZE ŘÍCI DOTAZ RYCHLE. DÁLE SE VÍCE SOUSTŘEDÍTE NA TO, "KAM CHCETE SVÉHO HOSTA DOTLAČIT", NEŽ NA TO, ABYSTE HO POSLOUCHALA A NECHALA HO DOKONČIT MYŠLENKU. MNOHDY BY VAŠE UPŘESŇUJÍCÍ DOTAZY NEBYLY TŘEBA, KDYBYSTE NECHALA PROTISTRANU DOMLUVIT. A NAVÍC PŮSOBÍTE, JAKO BY K VÁM CHODILI HOSTÉ NA "KOBEREČEK".
JE TO Z VAŠEHO PROJEVU I MIMOSLOVNĚ ZNÁT.
JSEM TOHO NÁZORU, ŽE POKUD MÁ HOST PROBLEMATICKÉ NÁZORY, JE DALEKO LEPŠÍ, KDYŽ JE OBECENSTVO POZNÁ A PŘEČTE Z JEHO VLASTNÍCH FORMULACÍ, NEŽ KDYŽ HO K NĚJAKÉMU PROBLEMATICKÉMU VYJÁDŘENÍ "UHONÍTE" SVÝM SKÁKÁNÍM DO ŘEČI NEBO OTÁZKAMI.
V TOMTO SMYSLU BYCH VÁM DOPORUČOVALA POSLECH ROZHOVORŮ PÍ. JANY KLUSÁKOVÉ, KDY ONA HOSTA NEJEN POSLOUCHÁ, ALE I PŘEMÝŠLÍ NAD JÍM VYŘČENÝM. A VĚŘTE MI, ŽE I ODMLKY A PAUZY PANÍ KLUSÁKOVÉ DOKÁŽOU "PROMLUVIT AŽ VYKŘIKNOUT"!
Závěrem mi promiňte moje kritická slova, píši Vám je proto, že vím a věřím, že se nad nimi v dobrém zamyslíte a že třeba něco použijete k tomu, aby Vaše rozhovory byly ještě sledovanější.
M.P. seniorka z Brna

Kikina 85128  40 let 14.08.2018 09:20
Je to odporna baba

Admiro 90232  50 let 13.08.2018 21:26
S nadšením opravdu značným čtu různé PetrČamlíky a podobné jedince.
Pokud se týká rozhovoru s oním Davidem z Bohnic - ten měl a jistě má z vás radost, tolik potencionálních klientů možná ani nečekal, můžete spolu meditovat přímo v Bohnicích. Gratuluji a jen doufám, že paní Drtinová si z vašich přátelských příspěvků nic nedělá, snad jen pro zasmání ..

Miloš 89247  67 let 11.08.2018 18:46
Jeden příklad vašeho nehorázného způsobu moderování.Paní Drtinová, vy jste přesvědčená, že v roce 2014 Rusko agresivně napadlo Krym, anektovalo ho a nyní ho okupuje? Tyhle nehorázné lži jste převzala od kud? Z Bruselu nebo nějakých protiruských plátků? Proč si nezjistíte fakta než vypustíte takové dezinformace? Zkuste si do vašeho pořadu pozvat bývalého diplomata pana Novotného, který by vám přesně popsal, jak to s tou údajnou anexí Krymu opravdu bylo. Pro vaši informaci, Krym byl sice součástí Ukrajiny, ale jako autonomní republika, se svou vlastní vládou, parlamentem a také prezidentem a i podle ukrajinské ústavy měl nárok na sebeurčení. Když v Kyjevě proběhl zcela neústavní puč tzv. Majdan,podporovaný Západem a zejména USA, jehož výsledkem bylo svržení legitimně zvoleného prezidenta, Krym vyhlásil márodní REFERENDUM o odtržení od Ukrajiny a navrácení se k Ruské federaci. Pro se vyslovilo přes 97% obyvatel. Krym následně POŽÁDAL RF o připojení. Tomuto aktu říká Brusel a USA ( a také vy ) AGRESIVNÍ NAPADENÍ A OKUPACE? Tomuto říkáte NÁSILNÝ ZÁBOR? Vždyť tam nepadl jediný výstřel. V průběhu přechodu k RF na Krymu samozřejmě už působili ruští vojáci, ale ne jako okupanti, ale vojáci zajišťující bezpečný převod. Tohle jsou fakta paní Drtinová. Dnes už i právníci z Bruselu uznávají, že tento převod byl legitimní a v souladu s mezinárodním právem a v souladu s článkem OSN o sebeurčení.

Miloš 89247  67 let 11.08.2018 15:48
Paní Drtinová. Když se občas podívám na DVTV a sleduji jak arogantně se chováte ke svým hostům, kteří mají opačný názor než máte vy, tak se mi dělá blivno. Nechápu, jak můžete s tak naprostou neznalostí problematiky komunikovat s mnohem inteligentnějšími a věci znalými hosty, oponovat jim, vnucovat jim svůj přihlouplý a ničím nepodložený názor, neustále jim skákat do řeči a snažit se je přesvědčovat o své pravdě atd. Absolutně nedodržujete etický kodex a překračujete práh slušnosti moderátora. Asi i proto vás vás vyrazily z ČT. Moderátor by měl být především nezaujatý, politicky korektní, slušný a obeznámený s problematikou, kterou moderuje. U vás je naprosto zjevné, za koho "kopete" a kdo vás honoruje. To se ani nestydíte to přiznávat a chlubit se tím? Divím se, že k vám vůbec chodí do té vaší TV politici, kteří jsou na druhém břehu a musí poslouchat trapné otázky a agresivní chování moderátorky pořadu. vy se potřebujete akorát zviditelnit před vaším "sponzorem" a také obdivovateli z "pražské kavárny" a podobných zkrachovanců z řad politiků a umělců. Ti vám samozřejmě tleskají, ale věřte, že obyčejní lidé vám totálně nevěří a opovrhují vámi. Zkuste se zamyslet nad skutečným posláním redaktorky, který by měl vystupovat objektivně a korektně a ne hájit názory a zájmy svého zaměstnavatele a úzké "elity národa".

DrJLegostov 85192  84 let 11.08.2018 10:27
nekorektní ,neslušná, nevěrohodná ,protivná svou povrchností a způsobem agresivní ,přidrzlé komunikace s hostem,který svou kritičností trčí nad ní jako věž a jehož by ráda utloukla svou žvanivostí a mediální povchností a nepřipouštěním k řeči

 starší>> 

1
světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Václav  Moravec oficiální stránky Hynek Čermák oficiální stránky Olga Šípková oficiální stránky Šárka Marková oficiální stránky Láďa Hruška oficiální stránky Lukáš Pavlásek oficiální stránky Tomáš Ortel

Další osobnosti | Václav Moravec | Hynek Čermák | Olga Šípková | Šárka Marková | Láďa Hruška | Lukáš Pavlásek | Tomáš Ortel |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti