Oficiální stránky Radim Jančura
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Radim Jančura

Radim Jančura oficiální stránky
Foto zdroj: podnikatelroku.cz

Jméno: Radim Jančura

Oficiální stránky má Radim Jančura zde: www.studentagency.cz/mainpage.php?switch=101858

Radim Jančurakontakt zde: www.studentagency.cz/napiste.php

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Radim Jančura?

Radim Jančura je majitelem společností Student Agency a Orbix. Od roku 1996 postupně vybudoval v České republice největší firmu zabývající se prodejem letenek a jazykových i pracovních pobytů v zahraničí. Razantně vtrhl i na trh autobusové dopravy. V roce 2007 začíná síť čtyřhvězdičkových hotelů (jako např. Dům pánů z Lipé) zaměřených na obchodní klientelu. Skupina Student Agency zaměstnává kolem 750 zaměstnanců. Radim Jančura se stal Podnikatelem roku za rok 2005.

Spolu (Adam Ďurica) Premeny (Knechtová, Katarina) Moje Lásky (Nývltová Kamila) Proud mezi námi (Reflexy) Hlídač (Mrakoplaš)

Radim Jančura diskuse

Jak na vás Radim Jančura působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Jiří 90143  68 let 21.10. 23:23
děkuji za volební výsledek
lhář a zloděj pana Jančuru žalovat nebude, je to jasné

Jana 77197  74 let 18.10. 16:09
Z jiného soudku- 3 týdny čekáme na odpověď k vyřešení situace se čtyřhodinovým zpožděním autobusu při příjezdu z Osla do Prahy, kdy ujel spoj, na který byly zakoupeny jízdenky.. Bylo nutné koupit jízdenky na jiný spoj, mimořádné finanční náklady. Mailem jsme ihned komunikovali s firmou, bylo přislíbeno řešení, další vyjádření žádné a na poslední 2 maily odpověď žádná.. Jinak se Student Agency jezdíme pravidelně každý rok a nikdy jsme problém neměli.

Petr 10967  69 let 09.10. 14:14
Velké díky za odsun lháře Haška

Robert 88228  41 let 04.10. 22:51
Vážený pane Vančuro, chci Vám poděkovat za skvělou předvolební kampaň. Příslovím a komentářem jste pana Haška dokonale vyhmátnul. Váš styl a vyjadřování jsou při tom naprosto noblesní. Možná jste mohl lidem ještě připomenout, že pan Hašek 11x lhal o schůzce na Hradě s panem Zemenam, aby se pak jako malý kluk musel přiznat. Je mi stydno, za takového politika a hejtmana našeho kraje. Budu věřit, že lidé mají dost tohoto lháře, politického kariéristy a dají hlas tomu, kdo jak říkáte, má za sebou hezký životní příběh a něco dokázal. Ať se Vám daří, pane Jančuro.

IvanPošmourn 18524  50 let 04.10. 22:34
Vážený pane Jančuro, jste správný a odvážný člověk. Doufám že soudní a slušní voliči v JK se seberou a konečně i jim dojde co je M. Hašek za osobu a že jeho hanba je i jejich hanba. Myslím, že kdyby nebyl hejtmanem, byl by se stejnou chtivostí třeba krajským tajemníkem SSM. Děkuji, s přátelským pozdravem I. pošmourný

Libor 93213  50 let 04.10. 22:33
Díky za Vaši angažovanost a statečnost.

JiříPaták 89133  57 let 04.10. 22:09
Vážený pane Jančuro, výborné!! jen tak dál. ke stavu silnic jako řidič auta i silnějšího motocyklu: je to hrůza na motorku častokrát i dost nebezpečné. pokud přijedu do kteréhokoli jiného kraje, mají vodorovné značení i na úzkých silnicích 3. třídy. Jak se potom na takových silnicích jezdí za mlhy, deště a tmy není nutno popisovat. v JM kraji není za posledních nejméně 5 let obnoveno vodorovné značení ani na státní silnici (konkrétně z Brna na Vyškov). pokud se Vám tohle podaří zveřejnit do voleb gratuluji. hezký den

Anonym 10968 04.10. 19:16
Vážený pane Jančuro, děkuji Vám za současnou statečnou předvolební kampaň! Klobouk dolů!

JVolf 86134  67 let 03.10. 19:06
Jančuro, chlape jeden jseš borec a držím všechny palce. Vydrž!!

Dušan 62130  65 let 03.10. 12:48
Vážený pane Jančuro
Velký aplaus nynější kampani k volbám do kraje proti JUDR. ze Sládkovičova Haškovi.
Jen tak dál a větší kapky ,aby ten lhář skončil v propadlišti dějin,
kam patří.

EvaRydvalová 77152  67 let 24.09. 15:10
Vážený pane Jančuro.Jsem nadmíru spokojená s vaší společnosti Regio,kterou jsem využívalana trase Liberec - České Budějovice od prvního dne,kdy začala fungovat12 let,kdy jsem v ČB pracovala.Vzpomínám nerada na Jihočeskou autobusovou společnost,to bylo utrpení.A nyni se na Vás obracím s otázkou,zdali neuvažujete o přímé lince Liberec - České Budějovice.Mí známí z ČB rádi poznali Liberec,ale některým vadí ten přestup 40min z ČM na Knížecí.Nebo bych alespoň navrhovala stejné autobusové nádraží při výstupu a nástupu z jednoho města do druhého.Budu se těšit na Vaši odpověď.S pozdravem a přáním zdraví celé Vaší rodině a hodně pevné nervy i úspěchů v podnikání.Vaše 12 let věrná cestující Eva.

OndřejDočeka 89235  40 let 11.08. 15:52
Pane Jančuro, mohl byste, prosím, zveřejnit na nějakých autobusech i soukromý kontakt na sebe samého? Aby se Vám zákazníci mohli se svými bolístkami svěřovat rovnou a hned a ne přes nějaké prostředníky,maily nebo podatelny? Když by to měl zvládnout premiér a ministr, proč ne vy?

Eva 19361  59 let 05.07. 17:33
Dobrý den,
na hranický viadukt se asi nesmí, ale já tam chodím. A čekám tam tak dlouho, až projede váš žlutý vlak. Pak jsem spokojená. Dokud bude jezdit, je to pro mě symbol toho, že všechno je v pořádku. A že jdeme správným směrem. Přeji hodně úspěchů.

PetrVeselý 31134  50 let 21.06. 11:52
Vždy jsem si Vás vážil, ale teď jste mě zklamal. Jen jste ukázal, že jste napojen na Šlachtu a jeho kamaráda Albiho

Lojza 17892 20.06. 16:23
Pane Jančuro, Vaše kampaň na pana Chovance je trapná a ubohá.

Zlatuše 21319  56 let 20.06. 11:16
Dobrý den pane Jančuro,
včera jsem míjela Vaše žluté autobusy na Plzeňské dálnici.
Vaše plakáty ministra Chovance jsou odvážné, vtipné a dle mého i pravdivé. Jste nezávislý a odvážný. Držím Vám palce a máte můj obdiv.

AntonínKolář 8183  59 let 20.06. 11:07
Dobrý den.
Pane Jančuro,
rád bych Vám poděkoval za zveřejnění kontaktů na některé představitele naší vlády.
Stejně jako Váš mluvčí zastávám názor - "Zveřejněná čísla jsou podle mluvčího společnosti Student Agency Aleše Ondrůje služební a lidé jejich provoz platí prostřednictvím svých daní."
Daňový poplatníci zaplatili ministrům mobilní telefony a jak provoz těchto mobilů , tak i provoz e-mail pošty je placen z veřejných peněz - z daní každého z nás. Proto bych uvítal, zveřejněte i čísla na ostatní členy vlády. Proč preferujete jen některé členy vlády (samozřejmě vy uvedenou reklamu platíte a vy rozhodujete co necháte zveřejnít)? Na pana Jurečku (ministr zemědělství) nemusíte, on svůj telefon zveřejnil a dokonce vezme hovor i od běžného občana a je schopen v rámci svých možností záležitosti řešit.
Podívejte se jak jsou na Ministerstvu zemědělství zpracovány kontakty na jednotlivé odbory a pracovníky ministerstva. A naopak, jak to vypadá na ministerstvech "pod správou" hnutí ANO - nejlépe co největší utajení, aby nás někdo nemohl obtěžovat.
K těm připomínkám zde na pana Babiše a hnutí ANO!!
Řešíme problémy s ochranou vodního zdroje pitné vody (údajně ochrana životního prostředí je pro tuto vládu priorita). Na ministerstvech, která nejsou obsazena ministry za hnutí ANO je možné najít podporu. Ovšem na ministerstvech, kde jsou lidé ( pí. Šlechtová, p. Brabec, p. Ťok) za hnutí ANO, dá odpovědných pracovníků (včetně ministrů) nejvíce práce zdůvodnit jak nemohou NIC dělat.
BUDE LÍP , Chceme lepší Česko - "svinstvo" a podvod na občany.
Co dokázal pan Babiš - KONTROLNÍ HLÁŠENÍ nebo více papírů k daňovému přiznání? Poslat 50 miliónů "ožralým" Ukrajincům, přitom na léčbu naších nemocných dětí se pořádají benefiční koncerty a sbírají vršky od PET láhví. Tak to je v provedení pana Babiše to LEPŠÍ Česko?
Doporučuji všem, ať si zkusí, jak to BUDE LÍP, funguje v praxi!! My si to zkusili.
Přeji hezký den.
Antonín Kolář

VěraChadimov 77158 17.06. 23:05
Konečně se někdo ozval! Děkuji Vám za to a doufám, že tento marasmus, který opět vystrkuje ne růžky, ale rohy, nebude mít dlouhé trvání (viz. Ivan Langr včera v Událostech - to jsem myslela, že se mi snad jen něco zdá!

JanPetr 10949  50 let 17.06. 22:37
Veliký respekt pane a ze srdce děkuji x

Jana 94045  60 let 17.06. 22:00
Dobrý den pane Jančuro,
moc možností nemáme, jak můžeme vyjádřit krajní nesouhlas s počinem p. ministra vnitra, který má zřejmě pádný důvod rychle umlčet toho, který se snažil rozvířit špinavé sedliny.
Děkujeme s rodinou za Vaše gesto

Luboš 93147  48 let 17.06. 20:34
Dobrý den. Hodně vás uznávám, ale stále nechápu, že podporujete a věříte STB-kovi

Miloň 89059  69 let 17.06. 18:39
Pane Jančuro,
pan David asi přistál z Marsu. Nebo nesleduje dění v tomto státě? On si asi nepamatuje dobu, ne tak vzdálenou, kdy desítky kauz byly systematicky zametány pod koberec. A dnes, kdy se zdálo, že by se k nim mohlo díky neúplatným policistům a státním zástupcům vrátit, "někomu" došlo, že by mohlo dojít i na něj a tudíž je třeba něco dělat. A tak byl 13. června horkou jehlou spíchlí pamflet o 7 stránkách o reorganizaci policie.

David 95144  41 let 17.06. 17:55
Judr. Zdeněk Koudelka, uznávaný odborník na ústavní právo má stejný názor jako já.. Státní zástupce může dávat pokyny jen jednotlivým policistům činným v trestním řízení při prověřování a vyšetřování konkrétní věci. Státní zástupce nemá žádnou pravomoc ve věci organizace a běh policie. Pokud činí policejní prezident návrh na změnu v organizaci celo. útvarů ministru vnitra, jde o výkon jeho zákonné působnosti, za činnost policie odpovídá policejní prezident ministrovi vnitra a ten následně vládě, nikoliv arogantním prokurátorům, musel jste se úplně zbláznit, jak tady manipulujete s věřejností, která bohužel o tom nic neví. Opakuji, státní zástupce není soudce, chápete to pane Jančura? ..vy nevíte tak základní věc, jsem šokován, pozdravujte Vaše sponzora Andreje Babiše!!

David 95144  41 let 17.06. 17:41
To snad není ani pravda, pane Jančuro vy jste se asi zbláznil, nebo jste pěkně zaplacen ze strany hnuti Ano, že!! Neuvěřitelné co si vy a Vaši spojenci dovolují, jen doufám, že půjdete sedět. Jsem, příslušík ozbrojeného sboru už velmi dlouho a odsuzuju co tady píšete a vůbec se mi nelíbí, že se tak do speciálních věcí jako je policie vnucujete a mluvíte o něčem o čem vůbec nic nevíte, to je jako-by lékaři a laik civil radil jak a s kým mám operovat, prostě neuvěřitelná drzost. Asi nechápete, že tady jde o moc státních zástupců a to musíme zarazit, státní zástupci nesmí být nezávislý a nesmí diktovat policii co má a co nemá dělat, státní zástupce pouze dohlíží v trestné věci, nemá žádnou a ani nesmí mít žádnou pravomoc ve věci organizace policie. Státní zástupce zastupuje stát a tím pádem i vládu, pokud bude ve vládě martan, nebo třeba komunisté, tak je musí zastupovat a hájit, proto státní zástupce, státní zástupce nemůže nařizovat policii kdo a koho má šetřit, od toho je policie, státní zástupce je jen zaměstnanec státu a řídí se jeho pokyny, nesmí mít větší pravomoc než vláda, než ministři, kteří jsou hlídaný občany a jsou jimi zvoleni, státní zástupci nejsou nikým voleni, jen udělají školu a to neznamená, že nad nimi pak není kontrola a že mají být bohové, to ani náhodou, to si jen svou aroganci myslí, ale naštěstí to tak není, jsou to jen poskokové státu a to je dobře, na druhé straně je advokát a verdikt vynáší soudce, uvědomte si, že státní zástupce není v žádné případě soudce!! Vůbec tomu nerozumíte, nemůže státní zástupce zasahovat do policie a tím pádem zasahovat do jiného ministerstva, to je jako kdyby ministerstvo zemědělství zasahovalo třeba do ministerstva zdravotnictví, prostě neexistuje a tak to má být, občané volí strany, strany vytvoří vládu občany a vláda má jednotlivé ministry na jednotlivých ministerstvech, proto je to kontrola a ty řídí rezort a tak to má být, je tam kontrola, pokud není někdo, nebo občané nejsou s vládou, nebo s ministrem spokojeni, tak je příště nebudou volit, ale pokud je špatný zástupce a je arogantní, tak toho dotyčného nemůže občan vyhodit, ale může to udělat ministr, který je všem nadřízený a ten je podřízen zase premiérovi a premiér a celá vláda občanům této země, pan Chovanec se ukázal jako chlap a zastal se policie a tak to má být, stát. zástupce v žádném případě do toho nemá a hlavně nesmí mluvit, bud tuto problematiku neznáte a nebo účelově se snažíte prosazovat moc prokurátorů v této zemí, je neuvěřitelné, že prokurátor diktuje premiérovi podmínky, jsem šokován, to je jak ve středověku, když prokurátoři-církev upalovali lidi-čarodějnictví, doufám, že se tato doba nevrátí. A jinak pan Šlachta není chlap a nemá co v policii dělat pokud brečí přes média a chová se jak baba, kdyby byl chlap, tak nenapadá své nadřízené, to prostě ve voj. sboru nelze a navíc, když někdo dá výpověd, tak si zatím má stát a ne jako Babiš jednou odejde a pak zjistí, že se mu to moc nevyplatí, tak zase neodejde, jinak podot... (zkráceno)<|i>

JanaNeradová 84727  58 let 17.06. 17:30
Dobrý den, pane Jančuro, velice si Vás s manželem vážíme, že jste se postavil na stranu pana Šlachty.Oni totiž všichni ti, co jdou proti panu Šlachtovi, mejí velmi hodně naděláno v kalhotech. Přejeme Vám hodně štěstí a držte se. Jste frajer. Díky. Jana Neradová

MiloňTerč 37658  69 let 17.06. 17:17
Pane Jančuro fandím Vám. Máte svatou pravdu, mluvíte mi z duše. Jsme pouze rukojmí našich tzv. politiků.
Díky

Vladimír 10923  39 let 17.06. 17:13
Pane Jančuro, velice si Vás vážím za Váš podnikatelský úspěch a vnímám Vás jako slušného člověka. Proto mne zarazilo, že jste se postavil na stranu Šlachty. JSTE přeci z Brna, tak Vám je zajisté známo propojení Albina Arifoviče a Roberta Šlachtu atd. Osobně jsem zaměstnával plk. mgr. Václava Navrátila, dříve NPC potom jsem ho musel zaměstnat a nyní ÚOOZ. Mám osobní zkušenost se Šlachtou a to kolik trestné činnosti přikryl a nevyšetřoval. Nešlo jen o drogy, ale loupežná přepadení a leasingové podvody.. Dle Vás je správné, že Vokál, vedoucí pracovník ÚOOZ DOSTÁVAL kabelky Louis Vuitton, Octávii.. a 20. let věrně Arifovičovi sloužil? Nebo Váš krok má nějaké pozadí? Budu velice rád, za Vaše vyjádření

JiříProvazní 19416 17.06. 16:30
Pane Jančuro,
jak tak přesně víte, kdo má pravdu? Vy máte nějaké zdroje v policii? Myslíte, že pan Šlachta je takový bůh a pan Chovanec takový ďábel?
Obecně nesympatizuju s ČSSD, ale takovéhle primitivní akce (telefonní čísla na politiky na autobusech) jsou mi odporné.

Přemek 93101  66 let 17.06. 16:30
Polepem svých autobusů Chovancem jste jen dokázal, že jste prosťáček, který naprosto neví, která bije.

Resl 88389  59 let 17.06. 15:58
Správně, p. Jančuro, oni se bojí a schovávají, jen aby nemuseli vysvětlovat a ty negativní výkřiky pocházejí od jejich slouhů, kteří to mají v náplni jejich ubohé, ponižující "práce". Jistě máte podporu od naprosté většiny. Klid a jeďte si dál podle vlastního rozumu.

Miroslav 21711  42 let 17.06. 15:49
Dobrý den pane Jančuro. Vaš protest na podporu plukovníka Šlachty se mi líbí. Člověk toho typu je mým příkladem a vzorem i pro mé děti. Pevně věřím, že se vrátí do své funkce , neboť Boží bojovníci se nikdy nevzdávají. Jakožto zastupitel obce Jeseník n.O. , vlastenec a otec dvou nádherných kluků a manžel , jsem rozhořčen co ČSSD provedlo. Nemáme moc hrdinů typů Šlachta, Zeman |né prezident| a Bradáčová. Prosím podporujte dál těmito protesty tuto nespravedlnost. Jsme s Vámi.

Miroslav 21711  42 let 17.06. 15:40
plukovník Šlachta

KarelHájek 82242  60 let 17.06. 15:25
Měl jsem Vás za známého podnikatele a chtěl jsem Vám doporučit, abyste se
věnoval tomu, čemu rozumíte! S obsahem vaší nové mafiánské reklamy jste fakt mimo mísu!! A z marketingového pohledu to spíš klienty odradí .

SIMEK 4694 17.06. 15:22
Ane jancuro..ujednotte si nazory na ana babise..tady se likviduje vazba babis..slachta..a slachtovy neevidovane a likvidovane trestni kauzy..je to vase okrytectvi..business delate dobre i bez toho babise..to je magor..nemajici nic z zivota..

JardaŠpaček 82145  56 let 17.06. 15:06
Přidejte na busy číslo na estébáka a podvodníka Bureše alias Babiše, když už si taky hrajete na spasitele

Honza 77138  50 let 17.06. 15:01
Babišův řiťolez je Jančura

Petr 18544 23.05. 22:24
Vážený soudruhu Jančuro,
až zase budete psát o nás Češích nebo o prezidentu Zemanovi, že jsme alkoholici, pište raději o sobě nebo o národnosti, ke které se hlásíte. A vzpomeňte na svůj vzor (V.Havla), jak ho, zpitého pod obraz, vytahovali z letadla.
Díky. S pozdravem Petr.
P.S.: Vašimi autobusy a vlaky zásadně nejezdím.

PavelKučera 62194  71 let 28.04. 16:53
Moc Vás zdravím a zároveň prosím o foto s podpisem pana Vančury do mé sbírky osobností. Již předem děkuji za pochopení. Pavel Kučera - Dobiášova 863 | 30 - 46006 - Liberec 6.

Ota 85138  63 let 23.03. 17:32
Vyslechl jsem komentář pana Babiše ke kauze Čapí hnízdo v parlamentu.Je škoda že pan Jančura pana Babiše odsuzoval aniž toto vyslechl.Pan Jančura ač dobrý podnikatel u mě klesl.

Jakub 19578  39 let 09.12.2015 16:55
Novodoby Otrokar..

Eva 19361  58 let 20.06.2015 21:06
Dobrý den,

ráda bych z osobní zkušenosti porovnala vlaky Regiojet s vlaky Českých drah. Jejich vlaky třídy EC jsou cenou i kvalitou celkem srovnatelné s vaší vyšší třídou.

Pokud se týká vaší třídy Standard, je mnohem levnější, kvalitnější a hlavně bezpečnější než rychlíky ČD. Hlavně v noci.

Děkuji že jste mi umožnil výběr a srovnání.

BeierPetr 18821  54 let 01.06.2015 17:10
Dobrý den ,

včera jsem poprvé použil Váš vlak Regiojet z Ostrava Praha a zpět , domnívám se ,že jste svým vlakem dlouho nejel , jinak nerozumím té špíně na podlaze , všude po zemi rozlitá káva , špinavá okna , termosky na nápoje jsou tak ucyntané , že požít z nich nápoj jsme si nedovolili ,ušpiněný interiér , na WC neteče voda a tomu všemu trůní orchidej ve vlaku horko personál trvdí chlazení naplno , no nevím , ale zdá se že se nezadržitelně přibližujete kvalitě ČD .

IngLošťáková 62108  58 let 11.02.2015 23:59
Velmi vážený pane inženýre Jančura,

znovu mockrát děkuji za Vaše služby Student agency a jsem i moje rodina rádi, že existujete.

Neznáme jinou lepší dopravní fu.jak jste Vy.

S krásným pozdravem

AndreaNaj 17610 24.10.2014 01:40
Dnes 23.10.2014 vaši zaměstnanci nechávají čekat plný autobus lidí na letišti ve Vídni u nepojízdného autobusu, aktuálně - je 1.55, odjezd autobusu byl ve 22.10, tedy prozatím 4 hodiny, prý tam jede servisní vůz, nicméně nikdo z SA neví, kde je a kdy přijede na letiště. Tako si vážíte zákazníků??

JLístková 90186  56 let 18.08.2014 14:49
R. Jančura je novodobý otrokář. Lidi, které zaměstnává, by nejraději sedřel z kůže. Kdo nevěří, ať se zeptá třeba jeho v okolí Prahy najmutých taxikářů. Plno jeho ( jím nacpaných bílých aut do Prahy ) stojí, protože za fixní plat "pár tisíce Kč) mu nikdo dělat nebude!
A to jeho lhaní v tisku, kde stále osočuje svoji konkurenci , vyznívá ve smyslu : "..zloděj kříčí = ať chytí zloděje ..! "
Osobně mám radost, že ho DB vykopla ze železničních tratí v Německu! A s čím by tam také jezdil? S těmi jeho přes 30 let starými kvelby, kde je rez přelepen samolepkami? Je to žlutý mor, který nám se zavlekl.
Už, aby mu někdo napsal nekrolog.. ( jako dopravci..)

MalátekJan 21319  84 let 22.07.2014 01:32
Vážený pane Jančuro,
ve svénm životě jsem se něco najezdil vlakem a autobusy, i nalétal letadlem, ale takové pohodlí a krásu cestování autokarem Vaší společnosti, kterou jsem si v dubnu t.r. užíval (Liberec - Praha), jsem ve svém dlouhém životě dosud nazažil. Rád budu využívat i nadále těchto Vašich nabízených služeb, pokud mi to zdraví dovolí. Děkuji

Hubert 21318  65 let 14.05.2014 17:04
Dobrý den, pane inženýre,
jel jsem s Vašimi dopravními prostředky všech druhů a musím chválit.Nedejte nic na ony zlovolné výpotky,které se vyznačují mnoha hrubými chybami, takže je hned vidět, kdo je za tou kritikou. Jsou to většinou ti, kdo stále nemohou zapomenout na starý režim a jeho "výdobytky".Přeji hodně štěstí v podnikání a přivádění této země na evropskou úroveň.

Věra 19330  31 let 06.05.2014 13:24
Vážený pane Jančuro,

již několik let využívám služeb Vaši dopravní společnosti a vždy jsem byla s Vašimi službami spokojena. Ráda bych Vám tedy tímto způsobem sdělila svou negativní zkušenost na trase Karlovy Vary - Praha, dne 2.5.2014 v 18.00 hodin. Již na cestě jsme si všimli, že s autobusem asi nebude vše zcela v pořádku - hlavně kvůli zvuku a zápachu. Také při předjíždění měl řidič velký problém nabrat rychlost a předjet ostatní automobily. Nakonec autobus zcela zastavil, a to v prostředním pruhu tříproudové silnice na pražském okruhu směr letiště. V této situaci bych očekávala, že stewardka bude cestující okamžitě informovat o problému, protože v autobuse bylo také spousta cizinců, kteří netušili, co se děje. Až po mé prosbě o cca 10 minut později nám stewardka sdělila (pouze česky, i když věděla, že s námi cestují i cizinci), že budeme muset zhruba 30 minut čekat na náhradní autobus. Anglicky mluvícím cestujícím tuto informaci museli překládat jiní pasažéři. Byla jsem (a ne jen já) ovšem šokována situací, když se otevřely zadní dveře autobusu a asi 4 lidé vyšli ven, aby si mohli zakouřit! Znovu podotýkám, že auta nás míjela z obou stran! Stewardka o tom samozřejmě věděla. Když přijel náhradní autobus, zastavil přímo za námi, tudíž jsme museli přebíhat po rušné silnici, navíc bylo už asi 20.00 hodin a stmívalo se. Nikdo vzniklou situaci neřídil (např. policie) a byla jsem svědkem situace, kdy asi desetiletý kluk vyběhl někontrolovaně z autobusu a málem ho srazilo auto. Posádka v tomto případě podle mého názoru selhala a považuji její chování za neprofesionální. Prosím předejděte případným neštěstím do budoucna a vysvětlete svým zaměstnancům, že bezpečnost zákazníka by měla být na prvním místě. Děkuji

EvaADmitrij 94133  70 let 14.04.2014 14:58
Vážený pane inženýre,cestovali jsme 12.4.2014 vaším autobusem do Prahy do divadla.Měli jsme obavy,abychom do Prahy přijeli ve stanovenou dobu.Ale byli jsme mile překvapeni,když autobus dojel na Florenc ještě dříve.I na zpáteční cestě,která vedla přes Jihlavu jsme do Brna dojeli podle jízdního řádu.Oba řidiči jeli bezpečně a spolehlivě,vzdor tomu,že musí překonávat obtíže na dálnici.Také chceme pochválit vaše stewardky,které byli vlídné a ochotné.Děkujeme Vám za tak výtečné a spolehlivé služby.
Zdravíme Vás i Vaše spolupracovníky Eva a Dmitrij Flajšmannovi
P.S.Už se těšíme na další cestu s Vaší společností.

Juráň 8597 09.04.2014 10:46
P. Jančura na mě působí jako nevzdělaný tlachal, který rozumí téměř všemu. Jeho hodnocení D1 má stejnou úroveň, jako kdyby ji hodnotila prodavačka ze stánku nebo jako kdybych já hodnotil kosmické lety.Dostává se do role, kdy ho brzy nebude brát nikdo (kromě médií) vážně.

 starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Radim Passer oficiální stránky Zuzana Bubílková oficiální stránky Anna K oficiální stránky Martin Kocián oficiální stránky Vaclav Vydra oficiální stránky Marián Vojtko oficiální stránky Zbyněk Fric

Další osobnosti | Radim Passer | Zuzana Bubílková | Anna K | Martin Kocián | Vaclav Vydra | Marián Vojtko | Zbyněk Fric |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti