Oficiální stránky Raego kšandykid
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Raego kšandykid

Raego kšandykid oficiální stránky
Foto zdroj: raego.cz

Jméno: Raego kšandykid

Oficiální stránky má Raego kšandykid zde: raego.cz

FacebookRaego kšandykid zde: www.facebook.com/RAEGOTV

Videostránku má Raego kšandykid zde: www.youtube.com/user/RaegoTV

Raego kšandykid má na sebe kontakt zde: raego.cz/kontakt.php

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Raego kšandykid?

Jako moderátor se od kladenských klubů dostal až do televize, rádia a v neposlední řadě také filmu. Je rovněž známý svými skeči a později také vlastními hudebními videoklipy na youtube. Sám si skládá své písně a hudební doprovod. Jeho písně zrcadlí vlastní vzpomínky a osobní prožitky. Raego jako interpret momentálně volí cestu sociálních a publikačních sítí na internetu a živého vystupování. Raego je příkladem, že umělec v 21. století již nezbytně nepotřebuje klasický hudební systém, aby se dostal ke svému obecenstvu a obecenstvo k němu. Jeho moto je Věř, Běž A Dokážeš.

Raego kšandykid diskuse

Jak na vás Raego kšandykid působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Sarka 81826  36 let 08.01.2018 19:32
Ackoliv to neni uplne muj salek kavy, asi me tahle hudba uz proste minula a patri generaci po nas, tak musim rict, ze se mi pomerne libil projevem, klipama,..vsechno to docela chutnalo a ted najdu na youtube spolecnej pocit s Jarkem Simkem?? Auauau, to je spanty..sorry jako.

Sára 10999  18 let 08.02.2017 07:05
Ahoj lidičky :)
Neví někdo prosím, jestli Raegova písnička Vodopád má nějakého původního autora? Už jsem ji někde slyšela, ale nevím kde. Mám Raega MOC ráda, uznávám jeho hudbu a názory a je to člověk s velkým Č. Děkuji :)

Lusi 89455  12 let 31.07.2014 05:14
Já se řídím motem Věř,Běž A Dokážeš! Zbožňuji jeho písně

Anonym 7762 08.06.2013 11:00
přiblblo


světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Ornella Štiková oficiální stránky Marika Procházková oficiální stránky Eva Toulová oficiální stránky Karel Janeček oficiální stránky Přemysl Sobotka oficiální stránky Vladimír Dlouhý oficiální stránky Zuzana Roithová

Další osobnosti | Ornella Štiková | Marika Procházková | Eva Toulová | Karel Janeček | Přemysl Sobotka | Vladimír Dlouhý | Zuzana Roithová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti