Oficiální stránky Radek John
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Radek John diskuse strana 260

Jak na vás Radek John působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 89185 18.02.2010 22:54
A bude hůř!

Pilát 88135  60 let 07.02.2010 10:23
Podle působení v televizi se zdá že se jedná o slušného člověka který by dokázal pohnout s našimi zkorumpovanými darmožrouty a většimu přivést k zodpovědnosti protože to co se u nás děje nebylo ani za komunistů.

Pavlína 90236  40 let 05.02.2010 20:35
Já Radka Johna považuji za neferového a nepoctivého chlapa.Ferový a poctivý chlap by sedm let nelhal své ženě.Jak sám tvrdí měli volné manželství, takže nevidím důvod, proč by si nemohl odskočit jinde, pak ale musí férově a poctivě přiznat mám nemanželskou deceru a ne po sedmi letech, když se rozhodne kandidovt do nejvyší politiky. To je podlé podlé, zbabělé, sobecké. Vůči manželce , vůči dětem vlastním i té nemanželské dceři. Svůj názor nikomu nepodsouvám,vyjádřila jsem zcela subjektivnípocity.

Jaroslav 20862  45 let 08.01.2010 23:01
Rozvod je běžný, stejně jako lži, podvody, machinace.
Bohužel je rozvod naprosto běžný a málokdo jej považuje za překážku v politické kariéře
Jenže, co můžete čekat od člověka, který např. jako p. John minimálně sedm let lhal své ženě a jistě i dalším ve svém okolí? Bude upřímný a pravdomluvný směrem ke svým voličům nebo je také bude podvádět a lhát jim, dokud to jen půjde. Pokud nedokázal být věrný slibu, který dal svojí ženě, bude dodržovat sliby, které dal svým voličům? Kdyby se jednalo jen o p. Johna, který vlastně ani politikem není, ale dva bývalí premiéři s ambicí vyhrát volby a opět vést vládu ČR jsou na tom obdobně. Většina voličů asi chce být stále podváděna a obelhávána. A myslím, že se to příště opět povede. Je to jen na vás!
Ci-li nikdy Vas volit nebudu.

Jana 21316  30 let 02.01.2010 10:52
To by byl fajn polik pro nás

 <<nové 

1
světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Marek Dalík oficiální stránky Zdeněk Krásný oficiální stránky Jaromír Skopalík oficiální stránky Andrea Kerestešová oficiální stránky Marta Jandová oficiální stránky Bronislav Kotiš oficiální stránky Eva Čerešňáková

Další osobnosti | Marek Dalík | Zdeněk Krásný | Jaromír Skopalík | Andrea Kerestešová | Marta Jandová | Bronislav Kotiš | Eva Čerešňáková |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti