Oficiální stránky Martin Dejdar
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Martin Dejdar diskuse strana 50

Jak na vás Martin Dejdar působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Pavlína 18865  37 let 23.01.2013 11:03
Je mě líto, že jste musel prožít na vlastní kůži, odsouzení lidí ,kterých jste si vážil! Tato mediální hysterie je vytvořena určitou skupinou lidí, kteří se bojí! Ti co nejvíce křičí" pryč z komunisty" jen zakrývají svoji podstatu.To co řekla Bobošíková je pravda. Celá pravice jsou převlečení komunusté, ale ti předrevoluční! Ti, co tak po revoluci zázračně zbohatli a ti co se dostali k moci museli mít jak finanční tak i politické zázemí. Morálka této země je pochybná! Maminka mě vždycky říkala, že za války udávali soused souseda, bratr bratra, syn otce a tak různě: jen ve svůj prospěch! Vtuto chvíli se jim zachtělo mít vládu šlechty. Ten ale nic nepustí! Je mu ukradený nějaký český národ. Donald Trump se taky stará jen aby měl víc! Od odsunu z čech chtěl jen jedno"rodiný majetek" a to se splnilo i někomu jinému! Chci vám říci,že si vážím lidí,kteří jsou čestní a morální!

Radek 18865  24 let 22.01.2013 21:45
jsem student o kterých mluví Míra Janoušek a ani si neumíte představit jak nám vymívá určitá skupina lidí mozky! Jste dorý a rád bych vám někdy podal ruku

Petra 18865  43 let 22.01.2013 21:03
Pane Martine, myslím si, že každý má právo si volit koho chce! Hodně jsem přemýšlela nad chováním známých osobností které známe z televize a dobře nechápu k čemu se propujčili a o co vlastně jde. Nejsem si jistá jejich morálním založením! Co mnou ale opravdu otřáslo bylo, když jsem za panem knížetem uviděla tvář p. Špačka. V tu chvíli jsem si uvědomila, že jde o hodně! Jsem vlastenka a nikdy se nezaprodám podobným lidem. Za co vlastně český národ odjakživa bojoval? Český lid nechtěl šlechtu! U moci bohatí, ostatní chudí! Chceme v klidu žít a mít práci! Pro naše děti naději na svobodný stát bez zlodějů a korupcí! Špaček chce na hrad, ale co chtějí ti ostatní? Jedno vám ale řeknu, jste prima chlap! Smekám!

Jan 18865  76 let 22.01.2013 19:31
Pane Dejdare, jsem dost starý a zažil jsem komunisty! Ale to co je v této zemi nyní nemá obdoby! Sametovou revolucí se zamaskoval jen celoživotní boj o navrácení rodiných majetků a žádný z čechů si stále neuvědomuje, že se necháme vodit jako ovce! Nejvíce mě překvapuje jak jsou lidé v této zemi zlí. Nikdo nemá váš charakter a od nikoho se nenechte otrávit! Každý hlásá o demokraci a přitom se chovají tak nenávistně jak jen češi umí! Stydím se ,že vám někdo píše s tím vám ublížit! Mějte stále na pamněti, že jim ještě nedošlo jaké to může mít následky! Umíte si představit,že se určití lidé dostanou k moci i bez války? Stačí jen dobrá manipulace! Zažil jsem válku a spoustu vlád, ale toto co je tam nyní, hnus! Vážím si vás, ne za váš názor na kandidáta, ale za to, že člověk má víru v dobrého člověka! Držte se!

Zdenka 18865  35 let 22.01.2013 18:34
Pane Dejdare, vždycky jsem vás měla ráda , ale nyní si vás vážím jako nikoho na světě! Je opravdu málo čestných lidí v této zemi, ale vy jste vysoce morální a proto máte můj obdiv! Děkji za to, že nepatříte k zaprodancům ze šoubysnysu! Věřte mě, že jste pro celý národ pan herec,který má charakter, který bohužel mnohým chybí!

Vlada 62166  51 let 21.01.2013 18:48
Pane Dejdare, vždycky jste patřil k mým oblíbeným hercům, ale teď kromě toho máte můj obrovský obdiv jako člověk. Je doslova absurdní, jaká hysterie se zvedne, jakmile kdokoliv vyjádří podporu někomu jinému, než všemi sdělovacími prostředky propagovanému kandidátovi. Zvláště, pokud se jedná o veřejně známou osobnost, jako jste Vy. Přitom Schwarzenberg v případě zvolení bude jakýmsi mocnářským místodržícím, majícím po boku jako první dámu dceru nacistického důstojíka. Při veřejných vystoupeních obou budou potřeba pro překlad vlastním ovečkám štáby tlumočníků. Opravdu super reperezentantační pár Česka. Zeman ani trochu není můj favorit, ale půjdeme ho volit jen kvůli tomu, aby nebyl zvolen ten druhý.

Milada 78764  72 let 21.01.2013 17:17
Vážený pane Dejdare,ani jsem nevěřila svým očím,když jsem četla vyjádření dvou tvůrců Zdivočelé země a nic na tom nemění ani jejích,omluva".Tak si tito pánové představují demokraci? Jste stejně starý jako moje dcera,která měla velké problémy s příjetím na vysokou školu pro politickou nespolehlivost svých rodičů.Nechci,aby se stejné praktiky vrátily(v modré či jiné barvě)! Už kvůli těmto dvěma pánům budu volit Miloše Zemana.Jste velmi dobrý herec a navíc čestný a statečný člověk.Máte můj obdiv.

Z 94178 21.01.2013 16:53
dobrý den, tv ani sport me příliš nezajímá a tak jsem o vás do dnešního dne nic moc nevěděla. Z dětství jsem si vás pamatovala jen jako skvělého herce z filmu Učitel tance. Chci Vám jen napsat, že způsob, jakým jste se postavil k tomu nechutnému honu na čarodejnice je obdivuhodný. Nenechte se otrávit!

Honza 90167  64 let 21.01.2013 16:52
Pane Martine , jste dobrý herec i člověk - něco jste již v životě dokázal . Břídilové a političní anální speleologové - neumětelové , Vám nesahají po kotník . Můžeme je jen politovat , neboť ( oni chudí duchem ) nevědí , co činí .

Líba 90579  62 let 21.01.2013 13:43
Dobrý den pane Dejdare, je jedno, koho ze zbylých dvou prezidentských kandidátů volíte. Ani jeden není to pravé ořechové. Jsem přesvědčená, že i těm, kteří vás v seriálu dále nechtějí to musí být jedno. Jestli není, tak jsou demagogové a bloudi. Jsem při vás, i když já asi budu volit opačně.

Blanka 19412  52 let 21.01.2013 11:53
Dobrý den pane Dejdare, u nás se říká "Co Tě nezabije, to Tě posílí! "
Tak alespoň víte s kým máte tu čest, jak se věci v naší republice mají. Nikdy jste se nehrbil, tak doufáme, že nebudete ani nyní.
Tady u nás Vám fandíme a je nás tady 60 holek krev a mlíko všech věkových kategorií.
Blanka

VEJVODA 88382 21.01.2013 11:39
Dobrý den, pane Dejdare. Snad nyní již víte, s kým máte v prostředí pražské umělecko-mediální "elity" tu čest. Nepodlézejte jim, nepište, že je máte rád, nemáte to zapotřebí. Oni beztak nikdy nezapomenou. PhDr. Jiří Vejvoda

Staněk 89860  55 let 21.01.2013 11:34
Vážený pane Martine Dejdare, velmi mě udivilo prohlášení spolutvůrců seriálu Zdivočelá země.Jako by tady ani oba pánové nežili a nepracovali před r.1989.Je mi 5 let, takže i já to zde pamatuji a nebylo vše špatně.
Domnívám se,že parlamentní demokracie umožňuje abychom říkali a volili koho chceme.Tak je to i v tomto případě. Děkuji za Váš otevřený názor.A stydím se za pány Stránského a Bočana.Nikdo snad nechceme bay tu opět nějaké ÚV ať je to jakékloiv strany , rozhodovalo o tom kdo s kým může pracovat a kdo ne.Doufám,že oba pány vezme přes prsty produkce či případní investoři filmoví.
Ještě jednou děkuji za Váš otevřený názor a stojím za Vámi
Pavel Staněk,Hradec Králové

MíraJanoušek 19311 21.01.2013 11:15
Ahoj Martine, dovoluji si oslovit takto familiárně, protože jsme si jako děti spolu hráli na dvorku u Trunců a lezli přes zeď do zahrady chrasteckého zámečku. Můj táta se zná dobře s tvým a dokonce se viděli kdysi v Kuala Lumpur. Musím říci, že mne rekce pana Bočana příliš nepřekvapila a chápu ji, na druhou stranu chápu i reakci tvoji a tvůj dopis je dobře napsaný. Reakce na tvoji podporu panu Zemanovi je asi trochu hysterická, nicméně naprosto rozumím zděšení a STRACHU lidí z toho, že na "trůn" usedne bytost jeho typu. Sebestředný, zlovolný, všehoschopný člověk, který se neštítí špinit protikandidáta naprosto nechutným způsobem, který musí do běla rozdráždit všechny, co , jako ty, zvonili klíčema v 89.Podporován soldateskou komunistů ( jeho partaj má s nimi společný klub v senátu ) a krypto sociálními nacionalisty kolem VK neštítí se jakéhokoliv úderu jen aby získal moc. Chápej, že většina slušných a rozumných lidí ( 80% vysokoškoláků ) tohle nemůže zkousnout a rozumněj tomu a spíše se zamysli nad tím, kam vlastně patříš a kdo chceš aby tě respektoval. nevím vlastně co si myslíš o Václavovi havlovi, ale pokud se domníváš že za 50 let se bude říkat o Havlovi, že byl bezvýznamný kulisák v době Václava Klause, tak se asi dost mýlíš a opak bude pravdou, přesně v dimenzích stejného vtipu z let 80 kde nevystupoval Klaus ale Husák. A Zeman je část hydry jménem Klauzeman. A ta svoboda. vždyť ten film je o tom : myslíš že až Zeman dotáhne do skutečně exekutivní vlády komouše a jejich blízké od soc.demokracie ( ti budou muset nějak zlikvidovat Dientsbiera ), že tady bude svoboda větší?

Ladislav 17663  60 let 21.01.2013 11:12
Tak to je na emigraci. Takovou ránu demokraci už dlouho nikdo neuštědřil. Pan Stránský, takový bojovník za demokraci a zbavuje tohoto práva jiného člověka. Můj kandidát neprošel, ale nekopu kolem sebe. Kdo nevolí toho, koho tito pánové, je u nich druhořadý člověk. Za chvíli lidé budou tajit svou pol.příslušnost a koho volí. Vážím si Vás p.Dejdare a přeji,abyste se nenechal otrávit. Ať žije demokracie, demokracie, která nám umožní volit koho chceme, nejen knížete Karla.

Honza 79162  35 let 21.01.2013 11:12
Pane Dejdare, podporujte si koho chcete, je to Vaše svaté právo! Chápu lidi, kteří mají potřebu nám vysvětlovat koho a proč máme či nemáme volit, ale nechápu, jak si ještě dnes může někdo dovolit na někoho za jeho volbu útočit. To je naprostý pád zpět do hlubin totáče a ač jsem názory pravičák a liberalista, za tyto "bojovníky za svobodu" se hluboce a upřímně stydím.

Vaclav 80773  28 let 21.01.2013 10:42
Dobrý den pane Dejdare,
rád bych Vám vyjádřil podporu. Ne tak ani ve smyslu koho podporujete, protože já jsem se rozhodl, že budu volit jinak. Ale právě ve smyslu hysterie kolem volby prezidenta. Myslím, že právo na vlastní názor je základní myšlenkou demokracie. Nikdo by za nej nemel byt postihovan. Vazim si Vas, preju pevne nervy.

Karel 89621  61 let 21.01.2013 07:30
Herci, spisovatelé a ostatní umělci, vždy v naprosté většině podporovali demokraci a mnozí z nich i otevřeně vystupovali proti tehdejší KSČ. Jde mi mráz po zádech z toho, kolik dnešních tzv. celebrit podporuje bolševickou Klausovsko-Zemanovskou mafi se směřováním nikoli do Evropy, ale znovu pod Kreml.

JiříNoss 21322 21.01.2013 07:12
Gratuluji k podpoře Miloše Zemana. V Právu 19.ledna 2013 je článek politologa Bělohradského "Podzámčí volí pankáče ze zámku".Uvádí m.j, že Schwarzenberg je kulturní frontou vytvořený falešný fetiš o knížecí dobrotě a jasnosti.Realita je ale zcela jiná a musíme ji přijmout!
Vydržte, máte pravdu a teď i argumenty!

Zdena 90633  62 let 20.01.2013 21:44
Vážený pane Dejdare,vyjadřuji Vám svou podporu.V roce 1968 mi bylo 18 a za svobodu slova při okupaci padl i můj kamarád.V roce 1989 jsme stávkovali za budoucnost našich dětí.Jak vidím, vše bylo marné ,nikdo se nepoučil,už jsme zase zpátky v 70tých letech.Doufám,že vaši kolegové umělci,vzláště ti,kteří nemohli za normalizace hrát a bojovali za svobodu slova,se za Vás postaví.Přeji Vám mnoho krásných rolí.Zdena

PavelPokorný 37688  24 let 20.01.2013 21:34
Vážený pane Dejdare, možná jste dostatečně nedomyslel význam vaší podpory Miloši Zemanovi. Jste populární, veřejná osoba. Vaše rozhodnutí je pro mnoho vašich diváků návodné.
Náš národ stál v minulosti na různých křižovatkách. Často lidé rezignovali na morální zásady a nechali se ukolébat pěknými sliby. Ostatně o jedné takové iluzi je i seriál Zdivočelá země. Nevadí Vám, že Miloš Zeman na straně jedné slibuje lepší časy a na straně druhé kritizuje skutečnosti, které jsou nejen mravné ale i spravedlivé (např. církevní restituce, .). Myslím, že jste se dobře nepodíval, kým je pan Zeman obklopen. Věřím, že Vás pan Šlouf, či jiní majetní, prověření, totalitní kadři nekoupili. Divíte se, že je volba tak vyhrocena? Kdo vidí dál, má velkou obavu. Zvažte prosím svoje veřejné prohlášení.

Jan 78130 20.01.2013 21:33
Rektolologie poplatná době v podobě pánů Stránského a Bočana je naprosto zvrácená., Když nebudeš dělat to co se líbí nám,tak máš utrum". To zavání totalitou,stalinismem a bůhví ještě čím. Těm pánům ještě evidentně nedoteklo,že žijeme v demokraci a ne v nějaké diktatuře. Vážím si vás za váš postoj i když je mi naprosto jasné , že ani ten není zadarmo.

Barry 94267 20.01.2013 18:41
Nějak mi ta prohlášení autorů vůči Vám připomínají minulé doby, které tak sami nenávidí, asi se tou zlobou nakazili

KarelMráček 78716  69 let 20.01.2013 17:42
Dobrý den! Nyní si Vás vážím dvojnásob, nepodlehněte hysteri placených nahaněčů knížete z Bilderbergu!

Anonym 18874 20.01.2013 15:20
Dobrý de pae dejdar nechápu co tvůrci serialu zamýšlí tímto prohlášením ,já taky souhlasímstímco chtěli tímto serialem zdělit ale to neznamená že musím zdílet v šechny kapitalistické hodnotyživot není černo bílíjá vám ve vaši volbě držím palce a taky rozumím proč volíte svobodně dle názoru na nýnější situaci v ČR .Zdravím Slaba.M

JiříTanistra 94919  45 let 20.01.2013 00:06
Dobrý den.
Zvažte ještě prosím svou podporu panu M.Zemanovi.To není
nějaká reality show.Argument, že je vtipný . přece není
nejvyší kritérium pro podporu.
Hlavním aspektem by měla být moudrost (prosím nezaměňovat s inteligencí) . Ta bohužel panu Zemanovi chybí.
Mějte se hezky.

Soukupová 94435  65 let 13.01.2013 19:46
Dobrý den pane Dejdare.
proč jste hrál v tom výborném seriálu Zdivočelá země, když říkáte, že budete volit pana Zemana?

Bredly 90114  60 let 06.12.2012 20:06
Pane Dejdar,zažil jsem opravdový šok z Vašeho rozhodnutí volit p.Zemana na prezidenta.Zrovna Vy! ? Přece určitě víte,kdo za tímto starým prognostikem stojí a tahá za nitky. To není jen soudruh Šlouf,ale ruská |sovětská| mafie.Jsem z Vás,a ne jen já úplně mimo. Děkuji,ulevilo se mi!

Funtomas 78193  10 let 25.05.2012 14:29
Zdravím Vás, nedávno jsem shlédnul v TV pořad Česká 30 věnovaný chybám ve filmech. Komické je, že jste v popisu dvou údajných chyb k filmu Sněženky a machři udělal sám dvě chyby. Cituji:
". Marika v rámci jedné scény popisuje své lyže jako tyrolky za pět set, v další větě lituje škody tří stovek a nakonec se raduje nad nalezenou fischerkou."

Tyrolka se říkalo vázání od firmy Tyrolia, není to tedy značka lyží. A Marika říká ". já ztratím lyži za tři tácy.". Tác - lidově tisíc korun, takže lyže za tři tácy byla za tři tisíce korun, nikoli tři sta. Z toho je jasné, že Vámi objevené "chyby" žádnými chybami nejsou, vázání tyrolka za 50 a lyže fischer za 30. Chápu, že jste "pouze" moderátor pořadu, ale jako sportovec byste mohl takovéhle chyby odhalit. A pokud ne, navrhuju pokutu v řádech táců.

Anonym 10944 01.05.2012 19:40
mě by jenom zajímalo proč poslední dobou během dabovaných amerických seriálů a filmů se ale v úplně každým ať hraných nebo kreslených během tý věci je slyšet tak 10-15 krát můj bože, ó bože a podobně,už nejenom mě to připadá,že je jasný kým zaplacený co vy nato?

FilipVašut 18824  9 let 22.02.2012 18:21
hrál jste v popelce v kouzelném muzikálu na ledě .

Martin 21318  25 let 18.01.2012 18:54
pane dejdare vratite se do comebacku

Ales 92426  13 let 02.01.2012 21:37
Dobrý den pane Dejdar musím říct že Combacku jste nejlepší koukám a každý díly si zahrat jstli by to šlo v nějakem dílu?

ČUBOVÁ 62147  43 let 14.12.2011 22:27
Dobrý den pane Dejdare,nechci vás optěžovat ale mí synové i já se moc rádi koukáme na ozáka super,člověk se utoho pěkně pobaví,mám dotaz jestli mohu fotku a podpis a nevíte trička jestli se daj sehnat děkuji za odpověd a mějte se pěkně

Ludmila 46481  66 let 23.11.2011 22:06
Vážený p.Dejdare.Já vím že nejsem sama kdo Vás takto obtěžuje,ale co by babička neudělala pro vnučku.KdžVám zašle obálkuznámku poslal by ste ji svůj podpis? Moc děkuji za odpověď.

Eli 21315  13 let 09.11.2011 21:17
Dobrý den Martine.
moc bych chtěla poprosit jestli by nějak nešlo sehnat váš podpis s věnováním. můj devíti letý bráška vás má hrozně rád už jko ozáka tk i v talent mani vždy na ni kouká jen kvůli vám a já bych mu chtěla udělat radost vaším podpisem. tk kdyby to nějak šlo klidně jen poslat emailem. děkuji (aspoň za přečtení) :D

DežoBarannay 21712  97 let 07.10.2011 06:15
čest práci milý martine, jsem starý bača, který ledasco viděl slyšel. ale co ty předvádíš jsem ještě neviděl a ani neslyšel. zbal svých šest švestek a vypadni někam, kde po tobě nebude ani vidu a ani slechu. tvůj dežo baranay.

S 8963  15 let 21.08.2011 21:35
Marťa je NEJLEPŠÍ!

Jarda 86241  25 let 26.01.2011 16:37
Dobrý den,
Já osobně Vám musím říct Martine, že podle mě jste mistr převleků a Váš výkon v nich je neuvěřitelný.
Pevně doufám, že "Comeback" je Váš nový start.
Jen tak dál.
Hodně zdaru Vám i Vaší rodině:-)

MartinZ 81249  30 let 15.01.2011 22:30
Role Ozáka jen dokazuje jakej je Martin Dejdar super herec.Už se těším na další díly Comebacku

S 8963 11.11.2010 16:59
Martínku,všechno nejlepší ke svátku!

Jara 86224  36 let 24.05.2010 15:01
Pane Dejdare, uz dlouho jsem Vam chtela napsat, ze mne oslovuje Vase herecka prace. Doufam, ze se Vam naskytne jeste mnoho moznosti ji ukazat. Kez se Vas drzi pevne zdravi.

Jan 85247  46 let 22.05.2010 18:35
Mrzí mě,že o tom co si Martin Dejdar přečte,rozhoduje někdo jiný. Poslal jsem mu email, slušný, žádné nepřístojnosti, ale ten člověk rozhodl,že si ho nepřečte.A tak to tady máme.

Bedřich 82134  53 let 11.03.2010 10:44
Martine vše nejlepší k Vaším narozeninam.

Sabča 21719 07.03.2010 20:48
Martin je prostě nejlepší:-)
Asi se tak narodil!

Tomas 85115  12 let 17.01.2010 14:59
ozi ozorn

Danka 84639  53 let 03.01.2010 22:02
Pán Dejdar, dnes som druhý raz videla v TV 13. komnatu s Vami( včera som zachytila len časť. Tie slová na konci, ktoré zhrnuli význam toho, čím ste prešli, boli naoazaj veľmi múdre. Aj tu v tých komentároch sú niektoré zlomyseľné,cítiť z nich neprajnosť, zadosťučinenie,že aj niekto taký ako Vy |tj.pekný, nadaný, príťažlivý.| mže mať v živote problémy.Bulvár žije z tejto ľudskej malosti a ja Vám prajem, aby ste sa nad to dokázali povzniesť. Skúste sa zbaviť tých zábran, o ktorých ste hovorili a nenechajte sa otráviť.Prajem Vám veľa tvorivých nápadov a chute do ich realizácie. P.S. ten Váš film by som rada videla.

Marika 21721  35 let 02.01.2010 19:53
Zdravím Vás a chcem Vás povzbudiť vo vašej práci, ktorú sporadicky sledujem a fandím vám. Ste mi sympatický nielen ako herec ale hlavne ako človek.Želám Vám,aby ste stretli len férovích spolupracovníkov a kamarátov,veľa šťastia.

Alena 82201  22 let 21.11.2009 16:03
Martine kdybys nebyl tak urputný pravičák tak bych Ti i fandila.

S. 21719 11.11.2009 08:19
Milý Martine!:-)
Všechno nejlepší ke svátku-hodně štěstí,zdraví a všeho co potřebujete.
Díky moc-jste dobrej a vy sám to určitě víte.

 <<nové   starší>> 

1
světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Daniela Maxová oficiální stránky Ivana Christová oficiální stránky Bára Štěpánová oficiální stránky Yemi A.D. oficiální stránky Yvetta Blanarovičová oficiální stránky Adam Vojtěch oficiální stránky Pavel Novotný

Další osobnosti | Daniela Maxová | Ivana Christová | Bára Štěpánová | Yemi A.D. | Yvetta Blanarovičová | Adam Vojtěch | Pavel Novotný |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti