Oficiální stránky Jiří Helekal
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Jiří Helekal diskuse strana 50

Jak na vás Jiří Helekal působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

marie 83860  75 let 08.04.2008 18:59
Jiří Helekal na mne působí velmi optimisticky,jeho písně mi dodávají tu správnou náladu.A jak vidíte podle mého věku, jsem již dlouholetá jeho "fanynka".Bohužel nemohu nikde sehnat jeho písně na magnetofonové kazetě.Posílám mu moc pozdravů a pro sebe bych si přála, aby se objevoval i v televizi,nebo aby se jeho písně často ozývaly z rohlasu.

Honza 78238 05.02.2008 21:12
Na dotaz novinářů, "co by si Jirka koupil, kdyby vydělal na filmové hudbě balík", bez rozmýšlení odpověděl, že zlaté Lamborgini Diablo 6.0. Ze srdce mu to přeju, protože Jirkovi by takové brko slušelo.

Anonym 88111 19.01.2008 20:26
hh

Honza 78238 21.11.2007 21:08
A to ještě nikdo neví, že J. Helekal napsal úžasnou hudbu k muzikálu "O VODNÍ VÍLE". Plánuje se uvedení muzikálu v několika divadlech a chystá se i jeho filmová podoba. Bližší je však samozřejmě zatím utajené. Bude to velice šokující kulturní událost a máme se v každém případě na co těšit.

 <<nové 

1

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Gabriela Partyšová oficiální stránky Valérie Zawadská oficiální stránky Beata Rajská oficiální stránky Karel Schwarzenberg oficiální stránky Zdeněk Junák oficiální stránky Roman Pastorek oficiální stránky Aleš Juchelka

Další osobnosti | Gabriela Partyšová | Valérie Zawadská | Beata Rajská | Karel Schwarzenberg | Zdeněk Junák | Roman Pastorek | Aleš Juchelka |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti