Oficiální stránky David Rath
Oficiální stránky
  přidat osobnost

David Rath diskuse strana 50

Jak na vás David Rath působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

HanaLošťákov 62239  57 let 31.01.2014 00:38
Je zřejmé, že Vaše schválení je závislé na tom,aby to české korupci neublížilo.
Pokud však moji zprávu k 19366 neuvedete, uvedu ji jiným způsobem a tím, že jste ji nechtěli zveřejnit.

HanaLošťákov 62239  57 let 30.01.2014 21:30
Proč není komentář k 19366 zveřejněna.
Jde o skutečnosti, které si může prověřit.

Iva 19366  59 let 29.01.2014 12:29
Po propuštění z vazební věznice MUDr. Rath zajišťuje lékařskou péči v sociálním zařízení se zvláštním režimem. Je tak ošetřujícím lékařem mé maminky - 83 let, kardiologický pacient, má v diagnóze Alzheimera, Parkinsona, skoliózu. V důsledku toho všeho je imobilní, pohybuje se na invalidním vozíku.
Její zdravotní stav se poslední dobou zhoršil, zadýchává se tak, že i při mluvení tzv. popadá dech. Svého lékaře MUDr. Davida Ratha na zhoršený stav opakovaně upozorňovala a žádala odeslání na vyšetření na specializované kardiologické pracoviště. Pan doktor 2x přistoupil ke změně medikace, ovšem žádné zlepšení nenastalo .
Maminka opakovaně žádala odborné vyšetření. To jí bylo doktorem Rathem nakonec předepsáno, ale předepsání sanity bylo odmítnuto s tím, že cestu si musí hradit sama.
Ošetřující lékař je tím, kdo posuzuje stav pacienta i opodstatnění předepsání sanity. Při tom se má řídit zákonem 48|1997.
Dle mého názoru doktor Rath tím, že imobilní, nemocné, 83-leté ženě odmítl předepsat sanitu, byť k vyžádanému vyšetření z důvodu zhoršení zdravotního stavu, a to za účelem jeho udržení nebo zlepšení, porušil vše, co snad porušit mohl nejen zákon 48|1997, ale i ty nepsané etické zákony.
Podle § 36 zák. 48|1997 je hrazenou službou přeprava pojištěnce v případě, že zdravotní stav pojištěnce neumožňuje přepravu běžným způsobem bez použití zdravotnické dopravní služby. Přeprava běžným způsobem znamená, že pacient z důvodu svého zdravotního stavu není schopen se přepravit prostředky veřejné dopravy, ani není schopen samostatně řídit osobní auto.
Odborné vyšetření bylo maminkou vyžádáno proto, že léčebný postup MUDr. Ratha nepřinášel žádné zlepšení a maminka chtěla podniknout vše pro zlepšení svého zdravotního stavu nebo alespoň pro jeho udržení. Tím je vyhověno § 15 téhož zákona, který stanoví, že právě maminčin případ nepatří mezi případy, kdy se výkon ze zdravotního pojištění nehradí.Počínání a postup MUDr. Davida Ratha považuji za nepřijatelný, nemorální a v rozporu se zákonným ustanovením.

Leonard 82926  63 let 28.01.2014 13:59
Vážení, bývalý starosta Chomutova a senátor parlamentu ČR pan Novák, zloděj a podvodník, vzal úplatek 45 mil od rakušáků za energetickou a tenkráte tam na KSZ už byla jako zástupkyně v Ústí n|L pani JUDr Bradáčová, kolik dostal Novák?? 5,5 roku a byl to taky politik, okradl město okres.

HanaLošťákov 80191  57 let 09.01.2014 14:38
Kvůli čemu se může řádný občan stát v ČR kriminálníkem? Bude vše zveřejněno, i přímo se jmény zločinců soudní mafie v ČR.
Např.v Našem případě zveřejněnou reportáží v TV NOVA - Občanské JUDO dne 03. 11. 2004, viz. google - Zmizelí zesnulí,kdy po té jsme byly brutálně zmláceni dne 02. 10. 2005 blanenskými strážníky Tohtem a Škvařilem na zakázku, abychom opustily s nezl.Martinem město Blansko. Pokus o zbavení se nás všech fin. prostředků,a hlavně umlčení nezl.Martina Lošťáka, kt. tehdy měl 9 let, a je velkým svědkem. Tak se česká zkorumpovaná justice na základě zájmů města Blanska,odkud pochází a žije exředitel JK v Brně Ing. Jiří Crha, dnes zástupce MÚ v Blansku, který je opravdu velký kamarád i exústavní soudkyně JUDr. Dagmar Lastovecké, kt. je podepsaná pod porušením Ústavních práv mne a mého dítěte.
Problém je dnes v tom, že lidé mají strach, nemají peníze, či jsou zdrogování a svoji nenávist řeší přes hrůzné internetové stránky jako anonym. Žádný řádný občan,kt. chce něco uvést se nepodepíše nějakou značkou,či diskutab.jménem.
Čeští "tito občané" jsou zbabělí a vlastně by raději se neměli touto formou nikde prezentovat.
Jde o velmi vážné skutečnosti v korupci justice, policie atd. v ČR, které se musí striktně řešit.
Proto by spíš každý občan se měl i se svým jménem přihlásit k tomu, co se mu se přihodilo.
Přesto vše chci věřit,že i zaostalá a silně zkorumpovaná justice v ČR se bude muset učinit hodně kroků k tomu, aby se vyrovnali alespoň z 10% Západní Evropě, kde soudce, je opravdu soudce, s velkým S. a ne žádný zkorumpovaný zločinec, kt. je v ČR navolený do svého důchodu.
ČR je jak hororová země. Smutné a k pláči.

Věřme, že občané se postaví čelem k budoucnosti ČR.

S láskou a novoročním pozdravem pro lepší časy v ČR

Ing. Hana Lošťáková

HanaLošťákov 80191  57 let 03.01.2014 12:43
Vážený pane doktore Rathe, vlastně jsem Vám zapomněla,i MUDr. Kateřině Pacovské a jejímu příteli popřát hodně sil a hlavně štěstí s tím český zkorumpovaným soudním systémem, kde jakýkoliv soudce a policajt může kohokoliv odsoudit.
Cítím,že i toto prohnilé a zkorumpované soudnictví Vás nechá " v klidu dýchat a žít".
Štítím se ČR,kde zástupci práv a spravedlnosti si chrání své posty, ruka ruku myje,a dělají si s jakýmkoliv člověkem pro zájmy korupce co chtějí a ještě tyto hrůzy chrání naši "soudruzi", soudci, policajti, a hlavně zástupci ministerstev, kteří parazitují na daní řádných občanů, kteří dle mediálních prostředků jsou zmanipulování a zastrašování.
Je mne ze soudců a státních zástupce velmi zle, z JUDr. Vlastimíra Čecha, Ladislava Palatina,MGr. Michaela Ryšky,Mgr. Michaely Zummerové, JUDr."Marušky" Prokopové,JUDr. Pavla Kuthana, Mgr.Petra Bystřického, JUDr. Michaely Láníčkové a mnohčetný soupis zkorumpvaných policistů a soudců.
Štítím se toho, že v ČR napíšete, že soudce je grázl na záklat"dě toho či onoho, on nic neděje. "Tento" rádoby soudce nic neřeší, protože má strach podat na mne jakékoliv trestní oznámení, čímž by zveřejnil svoji korupci.
Vůbec si nedovedu představit, že bych si něco takového dovolila v SRN či Rakousku, že napadám touto cestou soudce atd. To už bych zřejmě byla někde v kazajce.
Jenže problém je, že ve vyspělých západních státech, Švýcarsko, SRN, Rakousko mám tak šílený respekt pro korektnost, že tam bych ani nic tak šíleného o přímo soudci, že je zločinec si nedovolila napsat.

ČR ve věci soudnictví je tak silně prohnilé jak např. dnes Somálsko, či Eritrie, kde zákony neexistují.

Vážený pane doktore Rathe, doktorko Pancová a pane Kotte.
Věřím ve Vaši nevinu, ale za to vím o těžké zločinnosti státních zástupců ČR.

Mějte pevné nervy s těmito zločinci, kteří se podepisují od slovo SPRAVEDLNOST!!

s krásným novoročním pozdravem

Ing. Hana Lóštáková a spol.

HanaLošťákov 80191  57 let 03.01.2014 03:20
Pane Pavle Třebech, i já za Vášim názorem stojí ohledně pana MUDr. Davida Ratha.
Možná až občané ČR si přečtou a bude zveřejněna skutečnost, na jaké "bázi" v ČR funguje zmanipulovaná policie a zkorumpovaný soud viz. důkazy, pak občané se možná zamyslá. Ale občané se nechtějí zamyslet, neboť nemají peníze, práci a toto ČR vyhovuje, že občané brojí na to co se píše v mediál. prostředcích, ať o Rathovi, či někom jiném, a tyto lidi ten člověk, bezmezný vidí jako viníka jeho živoíta, že nemá peníze, práci. A přitom je to úplně jinak.
Já panu Ratrovi napsala i podporu do věznice, že za nim stojím,že to co špatného udělal, udělal jenom pro lidi.
V ČR je problém, že korupce soudnictví roste, neboť soudci jsou voleni až do svého důchodu, což neexistuje v žádném vyspělém západním stát, kde soudci jsou voleni max. na 3 - 5 let a jsou ještě silně prověřování a dělají "kolečko" v případě, aby nemohlo dojít ke korupci. V ČR si může soudce vykonstruovat jakýkoliv případ, a cokoliv.
ČR je odstrašující země s odstrašujícím soudním a politickým systémem.
Je mi hanba, že pocházím z této země, i když k ní mám kořeny.
Ing. Hanaa Martin Lošťokovi, google- Ing. Hana Lošťáková NBlansko, zmizelí zsenulí, atd.

HanaLošťákov 80191  57 let 03.01.2014 03:00
Prosím přečtěte si k věci amnestii exprezidenta Václava Klause,kde uvádím o šílených soudní a policejní korupci, kteří pro své zájmy nechrání ani nezletilého Martina Lošťáka.viz. Ing.hana Lošťáková Blansko, goodle - Zmizelí zesnulí,youtube - zmizelí zesnulí.

PavelTřebech 6272  67 let 01.01.2014 11:26
David Rád nebyl pravomocně odsouzen a proto nevím kdo si může o něm hovořit jako o zloději.Byl to jediný opoziční politik který Všem říkal vše do očía proto na něho se našlo pár lidí kteří ho dostaly do kryminálu.Věřím v boha a v to že boží mlýny melou pomalu ale jistě,doufám že na tito lidi dojde.Pane Rát vždy jsem Vás sledoval a držel palce ,věřím ve Vaši nevinu.Povšech útrapách které Vám naše justice připravila přeji hodně sil a dobrých lidí vedle sebe v nadcházejícím roce 2014.Hodně zdraví přeje Váš fanda.p.s. Myslím že na Vašem místě měl sedět uplně jiný člověk ,který byl zodpovědný za rozkradení naši země.

Anonym 7762 09.12.2013 21:56
Nechápu.proč tohohle zloděje nenažranýho,sebevědomího,seladona,který provozuje mnohaženství,dávají ještě do televize.Je to jen zloděj a patří za mříže.Kolik poctivých lidí urazil a nazval zlodějema a přitom je jeden z největších podvodníků a zlodějů.Snad ten gauner si myslí ještě,že je hrdina.To jsou xindl tihle lidé korupčníci a zloději.CHoď kanálama gaunere!

Wilham 19320  10 let 09.12.2013 16:36
Jsi dobrá Miley

Josef 89355  70 let 01.12.2013 12:00
Rath je bezcharakterní člověk, tak jako všichni politici. Slušný a bezúhonný člověk se do politiky nedostane. Měli by jich všech zavřít. Je to jedna banda.

Aleš 89110  48 let 21.11.2013 16:20
Hele Juldo , žádný prezident , akorát David si svou arogancí udělal ,nepřátelé , kteří mu šli po krku a zničili ho , třeba Kubice. David neměl úctu , od malička měl vše a takle dopadl . Jediná jistota sedět nepůjde .

Julda 77234 20.11.2013 21:40
pan Rath je jasný politický vězeň a je to budoucí president..
Už jen ,jak rozhodl NS o idemnitě je do nebe volající,vůči zločinné ODS.

Aleš 89110  48 let 19.11.2013 18:19
Hele opět závidíte , David udělal pouze jednu chybu nechal se chytit , ale sedět nepůjde . Aleš

Anonym 7762 19.11.2013 16:21
Nevím co bych záviděla.Nikdy bych nechtěla žít z nepoctivých peněz.Nepřinese to nikdy nic dobrého a nejsem nenažraná mrcha,která obviňuje druhé z korubce a sám je gauner zlodějskej největší a pak když gaunera chytěj,tak svádí vinu na druhé HA J ZL.

Aleš 89110  48 let 15.11.2013 15:55
Lado prosím , trochu úcty , nemůžete o svém bližním takto hovořit . P. David je člověk a také se chce se míti dobře . Mám takový pocit , že mu závidíte , ale být na jeho místě také by jste kradla ,já také.

Lada 7762  57 let 14.11.2013 17:53
Pancový kouká z každého oka 10 ptáčků ohrnováčků,proto se naivní Ráth chytil na lep.

Lada 7762  57 let 14.11.2013 17:50
Ráte ty gaunere zlodějskej.Ty chudáku jsi rozkradl co se dalo,měl bys chodit kanálama ty xindle zlodějskej.Jel si Pancovou a Kot to prase vožralý to snášel.Ty hnuse seladonskej.Měli ti uříznout obě ruce a taky uši ty zloději nenažranej.Jak můžeš na někoho svádět že jsi kradl pro něho ty křiváku ,když jsi krkoun nenažranej hnuse!! .

Aleš 89110  48 let 13.11.2013 22:12
Jo a chtěl bych dodat , že nátlak ,vydírání dnes provádějí běžně exekutoři , kteří můžou vše kromě vraždy , ale kauza David je řešitelná , to znamená doznání , ale není zde vůle st . zástupců 900 měsíčně plus pojištění. Davide prosím přiznej se stejně sedět nepůjdeš .

Aleš 89110  48 let 13.11.2013 22:01
Peťo to je jasné ,že má peníze v zahraničí , ale nikdy nepůjde sedět , to se zařídí třeba zdravotní problémy , odvolání , různé vztahy . Velice mě mrzí to , že nemáme finance na vézt tak drahé procesy . Já bych to vyřešil udeřil bych na jeho děti jak to dělal Stalin. My jsme chudá země nemáme na to .

Petr 21316  51 let 12.11.2013 19:34
Všichni kdo obhajujete Davida jste na omylu. Úplatky bral vždy i když ještě nebyl ve vládě. Jak se říká kdo lže - krade, a on je toho příkladem, ve středověku by mu usekli ruce, to by byl největší tres pro tohoto bezpáteřného člověka, ale bohužel jsme v ČR a Aleš má pravdu. Vzhledem k tomu, že má nahrabáno, tak se mu tak moc nestane chudáčkovi, vše zaplatí daňoví poplatníci a on se bude zase řehtat, stejně si myslí, že jsou všichni pitomci a on jediný je spasitel. Normální člověk by se z basy nedostal. Ať žije Český právní systém

Aleš 89110  48 let 12.11.2013 18:43
Davide tak co už jsi souložil , můžeš navštívit kámošku Kati Paci.

DrJanMüller 88180  68 let 12.11.2013 17:38
Pan MUDr. David Rath je podle mne čestný člověk, chtěl dobro pro obyčejné lidi, což byl důvod, aby na něj sjeli jeho odpůrci tunel, blahopřeji mu, že se z té vazby dostal a snad bude bojovat dál až do konečné pravdy..přeji mu hodně zdraví a štěstí do budoucna a šťastný život jeho rodině..

Aleš 89110  48 let 27.10.2013 18:15
Davide tak koho si volil . Aleš

Věra 37838  6 let 27.10.2013 07:30
Pan doktor Rath je velký bojovník,přeji mu hodně zdraví a pevné nervy a nevím proč ho stále vězní jako největšího zločince.udělal hodně pro Středočeský kraj na rozdíl od ostatních kteří rozkrádájí majetek a myslí jen na sebe.Pane doktore držte se a bojujte dále.

Aleš 89110  48 let 24.10.2013 18:06
Davide koho budeš volit .

Aleš 89110  48 let 09.10.2013 09:42
Vše skončí tak ,že se David bude 10 let odvolávat , z vazby ho nakonec pustí. Co je problém, nás to bude stát asi 600 mil. , když vezmete plat soudce 100 00 plus pojištění , platy policistů . Měli se dohodnot a ne rozhazovat peníze , jsme chudá země , my na takové procesy nemáme .

Ferda 88554 08.10.2013 12:42
Jak to vypadá tak bude v base honit pěkně dlouho. A jak na mě Rath působí? Jako obyčejnej Českej podvodník a křivák..

Aleš 89110  48 let 08.10.2013 07:37
Zajímalo by mě , zda už Pancová souložila od té doby co je z vazby?

Jardik 78166  40 let 04.10.2013 12:04
Vlastenec:Kontrolovat? A odkdy jsme v totalitním státě? .)

Vlastenec 18810 03.10.2013 09:35
Asi ma na ni zalusk nektery ze soudcu-proto ji propustili.Rath a Kot ji pak nemohou kontrolovat

Aleš 89110  48 let 03.10.2013 09:24
Ta Pancová je , ale kočka , znám jí ještě z Kladna , vždy jí to seklo.

Alena 37539 15.08.2013 11:59
Pan doktor Rath se stal nepohodlný,protože vždy se nikdy nebál říci svuj názor a dokázal se postavit všem.Udělal hodně pro tento kraj na rozdíl od ostatních,kteří jenom slibují a mastí si vesele dál kapsi.Pane doktore,bojujte,přeji Vám hodně zdraví a pevné nervy.

Věra 37270 09.08.2013 18:20
Pana doktora Ratha obdivuji,protože se jako jeden z mála snažil něco udělat pro tento stát a pro lidi.Je velký bojovník a přeji mu stěstí,zdraví a hlavně pevné nervy.

Jardik 78166  40 let 07.08.2013 15:26
Přátelé,ať je pan Rath jaký je,mohli jsme být rádi,že v politice byl.Nebo si myslíte,že to byl jen on kdo rozkrádal? Ne,krade celá vláda a bude krást.Bohužel pan Rath se někomu znelíbil,sám to svým způsobem řekl.Jen se podívejme kde skončila p.Bradáčová - Rath to předpověděl.A co se děje dnes? To že je vyslýchán Nečas a spol.? Takže pak zlý Rath byl ve vazbě a hodný pan Nečas a spol. pohodlně dál rozkrádají republiku.Dobře,Nečas rezignoval,je vyslýchán atd.A to v tom byl jen p.Nečas? Určitě ne,celá vláda krade.A naposledy,házíce hnůj na Ratha,proč ne na Nečase,Kalouska atd.? Vždyť my jsme pro ně povl,jak tohle tvrzení si politik o nás občanech vůbec může dovolit? A co Český poklad - české zlato co bylo vráceno od USA?
Nejen že to amíci ukradli ale oni si za vrácení zlata nechali zaplatit a to není podvod? A kde to zlato je teď? Ať pan Kalousek raději mlčí,on ví kam to zlato dali,prodali do německa,fajné ne? My ho po válce zadraho odkoupíme a pak lacino prodáme.A co ČEZ - že by pan Kalousek v tom neměl podíl? Ale jděte,akorát si z nás lidí dělají blázny.My jim za vše platíme tak proč by se nemohli mít ještě lépe? Takže an Rath by neměl sedět za svůj hřích sám,rozhodně by tam měl přibýt pan Kalousek,Nečas,Němcová a Bradáčová.
A v poslední řadě,co tato vláda pana Nečase potažmo pana Topolánka udělala pro nás lidi? A pro důchodce? Nic,pouze jim snížila životní úrověň a uzákonila hyenismus na starých lidech - fůůj - defenenstraci na ně!!

Annie 5338  60 let 18.07.2013 14:47
Zajímavé je,že se nikdo nestará o pocity pana Ratha jak je mu ve vazbě, ale pro paní Nagyovou je to trauma, že?
Politika je špína. Kam jsme se to dostali za 24 let. Stát zadlužený rozkradený, střední vrstva zmizela a budou boháči a chudáci,. Kdo by šel dnes cinkat? moc by jich asi nebylo ..

Anonym 90039 27.06.2013 16:21
Rath ke kulu,socani budou zpivat.

Aleš 89110  47 let 15.05.2013 09:20
Každý člověk je naprogramovaný , aby se měl dobře, on a jeho rodina , tedy krást je vlastně normální, ale vadí to těm co nemohou ,ti co nejsou u koryta . Moje rada, bojujte ať jste u koryta a nebudete závidět .

Aleš 89110  47 let 15.05.2013 09:06
Je to borec.

Olda 95165  65 let 14.04.2013 21:56
ODS na Rátovi předvádí své poslední politické hrádky. Zchránit je může jen zhloupnutí národa, nebo špatná paměť lidí.

Mirek 9003  58 let 14.04.2013 15:04
Vážení přátelé pan MUDr. Rath je zatím neodsouzený a je zajímavé s jakou důkladností je držen ve vazbě.Proč není ve vazbě za rozkrádení státu : Klaus,Dlouhý,Dyba a jiní členové vlád po roce 1989.Také Gross,Dalík,Topolánek,Bém,Kalousek ..v tom to je. A bude hůř.

Kajá 80191  43 let 28.03.2013 03:53
Kája uvede upřesnění o české justici a spol.

Kajá 80191  43 let 28.03.2013 03:38
MUDr. David Rath se stal obětí těžké zločinnosti zkorumpovaného celého státního politického systému,kde spolupracují k odstranění MUDr. Ratha zkorumpovaní soudci, policisté,státní zástupci atd.
Ať učinil pan MUDr. Rath cokoliv, činil vše pro dobre svého kraje na rozdíl opravdových politických zločinců a to ve funkci do konce ústavní soudkyně.Viz. důkazy a fakta.

Pan MUDr.David Rath se sám nikdy neobohatil, což bylo dokázáno.
Stal se nepohodlnou osobou v ČR.

Marián 83173  46 let 15.03.2013 10:10
Dnes je pro mě docela zásadní a zaroven radostný den, protože konečně se našel v této republice soudce,který uznal ,že celá ta dlouhá a hlavně nesmyslná vazba ,ve které drželi Davida ,je výstavním obludáriem naši justice a uvalil bych ji teď na dva měsíce na ty ,kteří o ni rozhodli,včetně státniho zastupce ,který se ještě bude ted stěžovat na krajský soud! Celou dobu jsem se za tebe modlil ,abys tuto možnost dostal ,vrátit se mezi normálni lidi ,do kruhu rodiny ,známych a přeji ti nabrat hodně síly ,kterou budeš potřebovat , v teď již doufám spravodlivém procesu! Hodně zdraví a pevné nervy! Pokusím se po propuštění tě co nejdříve navštívit!

Lidka 90591 03.02.2013 17:13
Taky se divím jak může tenhle zmetek navrhovat zákony z basy

Jn 7762  49 let 02.02.2013 11:52
Jak tenhle gauner může navrhovat zákony.S v ině zlodějská.

Jn 7762  49 let 02.02.2013 11:51
Rát by chtěl bojové psi na povolení.
Nedivím se.A ho po 12letech pustěj z vězení,všichni psi v Praze a okolí mu natrhnou řiť.
Ani psi nemaj rádi zloděje a nemusí být bojový.Raděj nic nevymýšlej ty gaunere a zalez pod bydlo.

Anonym 7762 28.01.2013 10:48
Socan-Největší zloděj všech dob.Plnou hubu keců jak ostatní kradou,ale proti tobě jsou všichni krátký

MiroslavP35le 82245 17.01.2013 20:40
Vážení,zde co komentujete a i přímo či nepřímo odsuzujete pana MUDr.Davida Ratha.Bych se Vás rád zeptal,zda-li máte nějaké hmatatelné důkazy o vině pana doktora? .Jsem přesvědčen o tom,že je nemáte.A klidně odsuzujete člověka na základě mediálně a většinou lživých a desinformacích.Ale pravda o tom,zda je pan Dr.Ráth,vinen či nevinen,zrozhodne až soud.A pakliže se ukáže řekněme,za dva či více let,že pan Dr.Ráth,je nevinen a vše to byl jen komplot některých lidí,médií apod.Tak by mne,zajímalo zda-li všichni co odsuzovali pana Dr.Rátha,na základě desinformací médií a zde Vás komentátorů se taky budete aktivně zůčastňovat na omluvě pana MUDr.Davida Rátha.O tom silně pochybuji,poněvadž,nemáte dost kuráže a cti.Očerňovat a odsuzovat není nic těžkého.Ale najít odvahu čest a omluvit se to je um.Takže nad tím řádně popřemýšlejte než-li někoho začnete komentovat a odsuzovat.Pane doktore,držím Vám palce a věřím,že se pravda ukáže a vy budete opět svobodný a bezúhoný občan jako doposud.S přáním,všeho dobrého v roce 2013 přeje.Miroslav P.

 <<nové   starší>> 

1
světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Ester Kočičková oficiální stránky Tereza Němcová oficiální stránky Josef Vojtek oficiální stránky Tomáš Rosický oficiální stránky Jan Svěrák oficiální stránky Tomáš Trapl oficiální stránky Zbyněk Drda

Další osobnosti | Ester Kočičková | Tereza Němcová | Josef Vojtek | Tomáš Rosický | Jan Svěrák | Tomáš Trapl | Zbyněk Drda |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti