Oficiální stránky Antonín Kaška
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Antonín Kaška

Antonín Kaška oficiální stránky
Foto zdroj: akaska.cz?page=10

Jméno: Antonín Kaška

Oficiální stránky má Antonín Kaška zde: www.akaska.cz/?page=10

Antonín Kaška má na sebe kontakt zde: www.akaska.cz/?page=10

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Antonín Kaška?

Antonín Kaška se narodil v roce 1957. Po absolutoriu pražské DAMU přijal angažmá v Západočeském divadle v Chebu. V Plzni v DJKT působí od roku…, kde kromě množství epizodních rolí vytvořit nejednu pozoruhodnou temperamentní postavu. Hrál například Jana Křtitele v barokním dramatu „Život, učení a smrt Pána a Spasitele našeho“, Konferenciéra v „Povídkách z vídeňského lesa“, baviče Andrewa v „Nevyléčitelných“ nebo klauna Tillyho ve hře „Ten, který dostává políčky“. Své herecké schopnosti plně využil v sólové inscenaci „Cyrano aneb Sám proti dvaceti osmi“, kterou nastudoval s chebským režisérem Karolem Skladanem a s níž po několik let slavil úspěchy nejen v západních Čechách. Antonín Kaška spolupracuje s Českým rozhlasem Plzeň a osvědčil se také v dabingovém studiu.

Antonín Kaška diskuse

Jak na vás Antonín Kaška působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Marek 88167  27 let 17.07.2019 09:47
Líbí se mi mobilní hlášky typu: "Haló, to jsem já, váš telefon, já tě budím! " a podobně.


světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Slepá Kolej oficiální stránky Eva Kriz-Lifková oficiální stránky Pavel Dobeš oficiální stránky Divokej Bill oficiální stránky 4TET oficiální stránky Michal Hrůza oficiální stránky Ready Kirken

Další osobnosti | Slepá Kolej | Eva Kriz-Lifková | Pavel Dobeš | Divokej Bill | 4TET | Michal Hrůza | Ready Kirken |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti