Oficiální stránky Václav Moravec
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Václav Moravec

Václav  Moravec oficiální stránky
Foto zdroj: ceskatelevize.cz

Jméno: Václav Moravec

Oficiální stránky má Václav Moravec zde: www.ceskatelevize.cz/lide/vaclav-moravec

FacebookVáclav Moravec zde: www.facebook.com/pg/Václav-Moravec-1545084495..

Videostránku má Václav Moravec zde: www.facebook.com/otazkyvaclavamoravce/video..

Václav Moravec má na sebe kontakt zde: www.ceskatelevize.cz/lide/vaclav-moravec

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Václav Moravec?

Proslavil se především moderováním diskusního pořadu Otázky Václava Moravce, který Česká televize pravidelně vysílá kromě několikaměsíční pauzy už od roku 2004. Spolupracuje jako moderátor a redaktor s BBC, v minulosti mimo jiné moderoval pořady na ČRo, Frekvenci 1 a na TV Galaxie, působí jako odborný asistent na Fakultě sociálních věd UK, kterou sám absolvoval. Roku 2003 obdržel za moderování pořadu Interview BBC Cenu Nadace Českého literárního fondu Novinářská křepelka pro novináře ve věku do 33 let. Je čtyřnásobným držitelem ceny TýTý jako nejoblíbenější osobnost televizní publicistiky za rok 2007, 2008, 2009 a 2011.

Live In Prague (Zimmer, Hans) Carry Fire (Plant, Robert) Holky na tahu (DVD Filmy) Beautiful Trauma -digi- (Pink) Poruba (Nohavica, Jarek)

Václav Moravec diskuse

Jak na vás Václav Moravec působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Věra 18560  70 let 20.10. 11:50
Pane Moravče, jsem opravdu rozhořčena včerejší superdebatou, kde jste nejen nebyl nezávislý, jak byste měl jako novinář být, ale snížil jste se k napadání těch, které jste zřejmě dostal v notách označené k likvidaci. Je to smutné, tolik let již jsme v demokracii a moderátor takového důležitého pořadu těsně před volbami by měl být příkladem kultivovanosti a slušnosti. Sleduji Vás téměř vždy, ale Vaše otázky jsou tendenční, někomu prostor dáváte, ale někoho nenecháte domluvit a naopak na něho útočíte! To ale rozhodně není Vaše role!

PavelPelnář 37170  66 let 19.10. 23:11
Pane Moravec, Opět jste se dnes předvedl. Vy jste nezávislý a nestraný novinář? Tak to Vám tleskám . Zařadil jste se sám mezi zaujaté a bohužel hloupé stádo novinářu, které používají nepodložené, lživé, pomlouvačné zprávy. Nejenom že děláte ostudu poctivým novinářum, Vy jste ochoten je na rady Top09,ještě pomlouvat. Zavírám obě oči a nechávám oslovení Pane.

Banzetová 89760  61 let 28.05. 14:32
Pane Václave, dost jsem si Vás vážila, už nemohu. Zapojte logické myšlení našich předků a neútočte hloupě na lidi, kteří se Vám a Vašim dětem snaží dostat nějaké příjmy do státního rozpočtu, aby pak Vaši směšní hosté mohli bojovat o to, za co ty peníze utratí.

PetrD 90106  62 let 14.05. 19:29
Jak může p.M.připustit,aby p.Kupka tahal do debaty tatínka paní Schilerové?
Jak může p.M. připustit,aby p.Zaorálek dělal reklamu na nějakou knihu?

Václav 93312  62 let 14.05. 14:43
Václav Moravec se zařadil mezi redaktory čt24. Když probíhá debata, některé nechá mluvit vše co chtějí, druhým skáče do řeči co dvě slova. Když budu vědět koho bude mít v debatě, tak vím koho nechá blábolit i nesmysly, (jako dnes Zaorálka) a komu bude skákat do řeči, že ho nenechá říci jedinou větu v kuse. Pro už se na to moc nedívám.

Cech 89220 14.05. 14:31
Nic pěkného se o panu Moravcovi nedá napsat. Jeho jednostranné vystupování a manipulace překračuje etiku novináře. Není objektivní a je u něho velice silně citit jeho politické myšlení.

Kj 10920 26.03. 07:25
Evo. Václav Moravec musí mít debatu pod kontrolou, protože jinak bychom poslouchalli plané řeči. Televizní debata není Parlament respektive žvanírna. Jedná se o diskuzní pořad, kde jsou kladeny otázky. No a když politik mluví o něčem jiném než je tázán, tak se musí utnout.

Kj 10920 26.03. 07:20
Květoslavo. Téma Babiš je přece aktuální protože je to bývalý StBák a největší zloděj jakého jsme tu kdy měli. A nakonec tohoto zloděje jmenuje kořalečník z hradu ministrem financí. No, kdyby to nebylo k pláči tak se tomu zasmějeme. Bohužel to negativni ovlivňuje všechny, tak se o tom mluví.

Květoslava 84185  74 let 19.03. 11:16
Dobrý den,
ráda jsem se dívala na tento pořad,ale v poslední době máte jen téma Babiš, není Vám to již trapné? Proč jste se nikdy nezajímali o majetkové záležitosti ostatních politiků, kteří nikdy nepodnikali a mají skrytý a i viditelný majetek? On si mohli kllidně žít ve svém podniku a nyní je terčen jen pomluv.Kdo jen trochu přemýšlí, tak mu musí fandit a podpořit ho.

Josef 46024  60 let 05.03. 13:10
Pane Moravec,nechtěl by jste vzít funkci principála? Měl bych pro Vás návrh na dvě dívadla-sněmovna a senát,co Vy na to pane Moravec? To co předvádíte s hosty v pořadu OVMj úžasné divadélko

EvaChládková 10978  66 let 13.02. 16:31
Pan Václav Moravec ve svých "Otázkách.." velice zhrubl, nenechává pozvané domluvit, skáče do řeči a svoje ego nedokáže udržet v přijatelné míře. Projevuje se jako jednostranný komentátor, kde divákovi nenechává prostor na jeho názor, ale svým zvýšeným hlasem jej nutí k přijímání jeho názoru. Mrzí nás to o to více, že se narodil kousek od nás, moc jsme mu fandili, ale pořad už není vyvážený a stává se pavlačovou drbárnou, kdo z koho. Manželé Chládkovi


filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Hynek Čermák oficiální stránky Olga Šípková oficiální stránky Šárka Marková oficiální stránky Láďa Hruška oficiální stránky Lukáš Pavlásek oficiální stránky Tomáš Ortel oficiální stránky Nelly Řehořová

Další osobnosti | Hynek Čermák | Olga Šípková | Šárka Marková | Láďa Hruška | Lukáš Pavlásek | Tomáš Ortel | Nelly Řehořová |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti